(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
21 вересня 2018

​Доброго дня! 25 вересня 2017 року я писала звернення з проханням зробити пішохідну доріжку від будинку по вулиці Юності, 37 до стадіона школи №23. Отримала відповідь на електрону пошту з обіцянкою провести роботи із настанням гарних погодних умов. На жаль, минув рік - і нічого не зроблено. І починається все з початку: дощі - болото - діти приходять всі брудні, і дорослі, які користуються цією дорогою, теж. 

Велике прохання виконате обіцяне і все ж таки виділити час і кошти для того, щоб зробити цю стежку.

Відповідь:
18 жовтня 2018

Ваше звернення, щодо влаштування пішохідної доріжки від житлового будинку №37 по просп. Юності до стадіону школи №23, розглянуто департаментом житлового господарства.

Повідомляю, що працівниками департаменту було обстежено дану територію і орієнтовно підраховано об’єми робіт по влаштуванню вищевказаної доріжки.

Але в зв’язку з обмеженістю дохідної частини міського бюджету, виконати влаштування пішохідної доріжки від житлового будинку №37 по просп. Юності до стадіону школи №23, в поточному році не має можливості.

Враховуючи вищевказане, для забезпечення виконання ремонтних робіт, дана територія буде пропонуватися для включення в базу даних об’єктів, які потребують  ремонту асфальтобетонного покриття  на наступні роки.

Вкладення