(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
16 вересня 2018

​Доброго дня.моя оселя знаходиться в зоні історико- культурної спадщини. досі тут існують дуже старі дерева, які так чи інакше загрожують життю жителів, тому що можуть впасти в будь який момент.звертаюсь до вас з проханням: направити спецбригади для усунення аварійних дерев в зоні історико- культурної  спадщини.

Відповідь:
03 жовтня 2018
​Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо видалення аварійного дерева біля будинку №7 по вул. Набережна.

Повідомляю, що комісійним виходом на місце було проведено обстеження стану вказаних у зверненні дерев та визначено, які з них потребують видалення. Дозвільні документи на видалення зазначених зелених насаджень на даний час виготовляються. Після виготовлення дозвільних документів вони будуть передані Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниці, для безпосереднього виконання робіт.

Вкладення