(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
13 вересня 2018

​У нашого будинку є глуха торцева стіна. Жителі нашого 4-го підїзду хотіли б, щоб на ній був розміщений мурал. Яким чином нам подати заявку? 

Відповідь:
12 жовтня 2018
На опрацювання Вашого звернення від 13.09.2018 р. щодо подання заявки стосовно розміщення муралу на глухій торцевій стіні будинку повідомляю наступне.

Якщо мова йде про мистецький проект мурал-арту «VIN-ART-CITY», то Вам необхідно надати пропозиції в письмовій формі куратору проекту -департаменту культури Вінницької міської ради, але в рамках вказаного проекту будинки для нанесення малюнків на фасади визначаються організаційним комітетом, кількість об’єктів обмежена.

Департамент архітектури та містобудування в принципі не заперечує відносно  художнього розпису глухих торцевих поверхонь фасадів житлових будинків, організованого та профінансованого мешканцями даних будинків, за умови узгодження з департаментом житлового господарства та погодження головним архітектором міста
-   паспорту опорядження фасадів,
-   безпосередньо вказаних зображень (тематики, стилістики, кольорової гами, габаритів).

Вкладення