(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
04 вересня 2018


Шановний Ігорю Івановичу !

    До Вас звертаються обуренні станом справ співвласники будинку по вул. До Вас звертаються співвласники будинку по вул. Магістратська, 94 з метою допомогти вплинути на ситуацію, яка склалась в нашому ОСББ та  пов'язана з  виконанням робіт з теплової  ізоляції в будинку.

   В квітні місяці було укладено  договір між Департаментом житлового господарства, ТОВ «Енергоагроімпекс» та ОСББ щодо проведення в нашому будинку робіт по утепленню фасаду на умовах співфінансування .Роботи розпочались в травні місяці. Згідно умов договору роботи мають бути завершені протягом 60 днів. Вже пройшло понад 100 днів з початку робіт. Виконано лише половина робіт. Тобто на другу половину робіт необхідно ще 100 днів?

    З огляду на неодноразові спілкування з Фурманом Р.С. та комісійні виходи на місце у супроводі представника технічного нагляду, нам стало зрозуміло, що вплинути на ситуацію представники Департаменту не в змозі. Незрозуміла також обставина з графіком виконання робіт, наданим Голові ОСББ,  підписаним керівником підрядної організації, але, на жаль, не затвердженим Фурманом Р.С.

    У мешканців складається враження, що  Фурман Р.С. заздалегідь очікував такий розвиток подій. В процесі багаторазових обговорень з підрядником ходу виконання робіт він наголошував про проблеми кадрового забезпечення для нормального режиму роботи. З боку співвласників виконані всі грошові зобов'язання, тому труднощі підрядного підприємства не повинні впливати на виконання підрядником своїх договірних зобов'язань.

  Через невиконання умов договору щодо своєчасного вивезення будівельного сміття виконавцем робіт на нашій прибудинковій території створено  антисанітарний  стан.

   Ваш відділ створений для сприяння розвитку ОСББ в нашому місті. Але такі випадки вказують на те, що створивши ОСББ, ми залишаємось на самоті із своїми проблемами.

   Просимо Вас допомогти нам із вирішенням наших проблем, тому що незабаром осінь і через несприятливі погодні умови не буде можливості закінчити утеплення.


Відповідь:
04 жовтня 2018

Відділом по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради розглянуто Ваше звернення від 4.09.2018 р. № А-35-93430 щодо неналежної роботи ТОВ «Енергоагроімпекс» по утепленню фасаду будинку № 94 по вул. Магістратській, про що повідомляємо наступне.

Питання, порушені у Вашому зверненні, потребують додаткового часу на опрацювання. Про результати розгляду та вжиті заходи Вас буде повідомлено додатково.

02.07.2019

Відділом по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради розглянуто Ваше звернення від 4.09.2018 р. № А-35-93430 щодо неналежної роботи ТОВ «Енергоагроімпекс» по утепленню фасаду будинку № 94 по вул. Магістратській, про що повідомляємо наступне.

За інформацією департаменту житлового господарства роботи по  утепленню фасаду будинку №94 по вул. Магістратській завершено в повному обсязі. 

Вкладення