(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
02 серпня 2013

​Зараз відбувається реставрація фонтану та Фонтанної площі у центральному парку. Згідно проекту (якщо вірити виставленому на місці робіт ескзу) там планується знищити клумби, зелені насадження, лавки по периметру площі і замостити все бруківкою.

Як житель міста вимагаю втрутитись і змінити проект, залишивши клумби і місця для відпочинку. 

Відповідь:
15 серпня 2013

 Департаментом архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради Ваше звернення щодо реставрації фонтану та Фонтанної площі у ЦПКіВ ім. Горького опрацьоване. Повідомляю.
Проектна документація по реставрації фонтану та Фонтанної площі в ЦПКіВ ім. Горького була розроблена ВФ державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІпроектреконструкція» у 2010 році та погоджена у порядку, визначеному діючим законодавством. Проект включає в себе реставрацію фонтану та Фонтанної площі.
Разом з тим, інформуємо, що відповідно до відомостей елементів озеленення, малих архітектурних форм та переносних виробів вищевказаним проектом передбачено: висадку різних порід та типів насаджень у кількості 75 шт.; близько 3526 м2 території буде впорядковано під квітники та газони; будуть встановлені різного типу лавки у кількості 18 шт. та інші елементи благоустрою.
Крім того, на даний час ведуться роботи по відновленню самого фонтану, який близько 10 років знаходився у непрацюючому стані. Фонтан після проведених робіт матиме свій первісний вигляд, а нове обладнання та конструкції дозволять відновити його роботу.
Дякуємо за Вашу активну громадську позицію.​

Вкладення