(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
02 вересня 2018

Шановний Олександре Сергійовичу!!!

   Дякую за надану відповідь від 31.08.2018 щодо реконструкції проспекту на Замостянській. Але  відповідь НЕ ПОВНА, на мої питання не відповіли. ПОВТОРНО прошу надати відповідь на питання.

 Питання 1. На підставі якого нормативного документу видано дозвіл на становлення МАФу  кав'ярні «Тарта», який займає 2/3 тротуару (номер рішення Вінницької міської ради від  29.02.2008, на який термін укладено договір земельного сервітуту на частку прибудинкової території та як ознайомитись з даним рішенням)?  

Питання 2.  Як передбачено в проекті реконструкції знаходження даного МАФу?

Питання 3. Чи передбачено вело доріжки, та (якщо передбачено) де будуть розміщено на прогулянковій алеї вулиці чи на тротуарах?

Відповідно до вимог ст. 20 «Термін розгляду звернень громадян» Закону України «Про звернення громадян»  відповідь прошу надати невідкладно ((Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання).

Заздалегідь вдячний за позитивне вирішення !!!

З повагою, учасник АТО Шевченко О.М.

02.09.2018


Відповідь:
27 вересня 2018
​Департаментом архітектури та містобудування опрацьовано Ваше звернення від 03.09.2018 р. щодо реконструкції вулиці Замостянської та МАФу кав’ярні «Тарта», що по вул. Замостянській, 14 в м. Вінниці,  повідомляємо наступне.

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від  29.02.2008 р. № 1820 з гр. Берещук Валентиною Михайлівною укладено договір земельного сервітуту на частку прибудинкової території площею 0,0310га багатоквартирного будинку на  вул. 50-річчя Перемоги,14 (вул. Замостянська, 14), терміном на 10 років. З даним рішенням можна ознайомитись на сайті Вінницької міської ради, за посиланням: www.vmr.gov.ua,  у розділі «Документи міської ради».

На даний час інформація щодо продовження договору земельного сервітуту на частку прибудинкової території площею 0,0310га багатоквартирного будинку за вищезгаданою адресою відсутня.

Інформуємо Вас, що проектом реконструкції вул. Замостянської не передбачено розташування МАФу кав’ярні «Тарта».

Реконструкція вул. Замостянської (від Стрілецької до проспекту Коцюбинського) відбуватиметься у два етапи. Проектно-кошторисною документацією передбачено заміну дорожнього покриття, ремонт тротуарів, влаштування велосипедної  доріжки вздовж вулиці, поруч з тротуаром (з парного боку), посадка нових дерев, після реалізації проекту буде забезпечено безперешкодний рух для пішоходів по тротуару.

Вкладення