(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fce42f80-c467-48af-bf12-dd7d2d9d1a32/2/Парфілов.jpg
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.


​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
2-а середа з 09-00 до 10-00
0432 59-50-77
Звернення:
02 вересня 2018

Доброго дня, Олег Михайлович! У нашому гуртожитку барачного типу за адресою Л.Ратушної, 23, (що має статус ветхого) 15.08.2018 року стався обвал димаря та частини даху, внаслідок чого зруйновано близько 10 квадратів стелі над однією з кімнат та є загроза подальшого обвалу стелі над кімнатами, де проживають люди (в тому числі діти). Один гарний дощик, та згнивші і поламані балки не витримають навантаження і впадуть людям на голови. Стіна, що поряд з обвалом, вже крениться у бік кімнати, де сплять малолітні діти з багатодітної сім`ї. 
Власником будівлі (умовою передачі у власність було відселення мешканців у новобудову, що не здійснено на практиці вже майже 10 років) є ТОВ "Осанна". Власника було відразу повідомлено про ситуацію, однак на місце він не прибув та ніяких реальних дій з забезпечення безпеки мешканців не здійснює - МНС, поліцію викликали самі, а власник лише обіцяє (як і всі попередні роки), що скоро все почне вирішувати і його більше хвилює судовий процес, аніж безпека людей. Ніяких дій по ліквідації надзвичайної ситуації проведено не було, дірка так і залишилась зіяти посеред даху.
Враховуючи ступінь реальної небезпеки для мешканців будівлі, що вже почала обвалюватися, просимо виконком у найкоротші строки створити комісію (з включенням до неї відповідних інстанцій, а також представників від мешканців) з визначення технічного стану будівлі та безпеки перебування там людей, так як одним з завдань місцевих органів є захист прав та безпеки мешканців міста незалежно від форми власності будівлі, та вплинути на власника у питанні забезпечення безпечних умов проживання для мешканців будинку. Хочемо наголосити, що звертаємось до вас, так як відмовки щодо судових звернень у данному випадку недоречні, так як стан будівлі не будете чекати так довго, як йде судова тяганина, а сам власник не бажає звертатись до виконкому з заявою про визначення стану аварійності, так як йому це не вигідно, та не здійснює відселення на практиці.  В будинку проживають реальні люди, у яких це єдине помешкання. Просимо допомогти захистити наші життя та вжити усіх можливих заходів якнайшвидше, адже чергові відмовки коштуватимуть людських жертв.

Відповідь:
12 вересня 2018

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо обслуговування гуртожитку № 23 по вул. Л. Ратушної, за дорученням міського голови, розглянуто.

Доводимо до Вашого відома, що гуртожиток за вказною вище адресою,  не перебуває на обслуговуванні у жодному житлово-експлуатаційному підприємстві, підпорядкованому Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради.

Власником гуртожитку за адресою: вул. Л. Ратушної, 23 є  ТОВ «Осанна».

Відповідно до вимог чинно-правової бази, зокрема ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», всі послуги надаються виключно на підставі договорів між виконавцями послуг та споживачами.

Договором обумовлюється порядок надання послуг, оплати за них, кількісні та якісні показники, відповідальність сторін за неналежне виконання договірних умов, тощо.

В зв'язку з цим для захисту своїх прав рекомендуємо Вам користуватись умовами зазначеними у Договорі та вирішувати всі питання із власником будинку.

Вкладення