(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
01 вересня 2018

​    Доброго дня, шановна Ірина Володимирівна!
    Від імені мешканців будинку Воїнів-Інтернаціоналістів, 10,  звертаюсь до Вас зі скаргою на діяльність кальян-бару «Дира». Бар розташований в спальному кварталі на відстані десяти метрів від житлових будинків №4,8,10, а літній майданчик майже під вікнами житлового будинку №10.
    Бар регулярно порушує громадський порядок в частині права громадян на тишу в своїх помешканнях. В певні дні гучність музичного супроводу перевищує санітарні норми (зазвичай в п’ятницю та суботу). Мешканці будинку не можуть спокійно відпочити. Навіть в спекотні дні змушені закривати вікна, щоб відгородити себе від шуму, але музика настільки гучна, що навіть це не допомагає. Постійне шумове навантаження негативно відображається на здоров’ї та працездатності мешканців, провокує порушення сну, а дітей неможливо вложити спати до 22:00. З вікон своїх квартир діти можуть бачити як на літному майданчику  розпивають спиртні напої, курять кальян та тютюн, а запах диму відчувається навіть в квартирах.
    Режим роботи бару до 3-ї години ночі!!! Музику з відкритого майданчика чутно до середини ночі, і це при тому, що використання звуковідтворювальної апаратури після 22:00 заборонено Законом. Клієнти бару голосно розмовляють, іноді кричать та лаються. Це позбавляє людей права на нормальний сон.
    Просимо Вас:
1. Ініціювати перевірку дотримання баром «Дира» санітарних норм шуму в дні проведення музичної шоу-програми, наприклад, щоп’ятниці з 19:00 до 22:00 години;
2. Зобов’язати  бар «Дира» суворо дотримуватися Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та «Правил додержання тиші на території міста Вінниці»
3.Заборонити бару «Дира» в нічний час доби використовувати відкритий майданчик в безпосередній близькості до житлових будинків.
    Щиро сподіваємось,  що Ви зможете вирішити підняту проблему!

Відповідь:
02 жовтня 2018
​Ваше звернення щодо порушень громадського порядку у вечірній та нічний час кальян-баром «Дира», який розташований по вул. В. Інтернаціоналістів, 10 а, розглянуто департаментом адміністративних послуг міської ради, в зв'язку з чим, повідомляємо наступне.

В ході перевірки даного закладу було з'ясовано, що режим роботи кальян-бару з 15.00 год до 03.00 години ночі. Згідно рішення Вінницької міської ради №1719 від 30.05.2014 р. заклади торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та розваг незалежно від форм власності та виду об'єкта, розташовані не в житлових будинках на території м. Вінниці,  мають право працювати цілодобово. Відтак, у виконавчих органів Вінницької міської ради наразі відсутні правові підстави, щодо обмеження режиму роботи даного закладу.

Зі  слів керівництва закладу музичний супровід не створює шуму після 22.00 години. В разі створених незручностей пов'язаних з музичним супроводом закладу «Дира», рекомендуємо безпосередньо звертатися на адресу територіального органу Держпродспоживслужби (Вінницьке міське управління Головного Управління  Держпродспоживслужби у Вінницький області: м. Вінниця, вул. Героїв Крут,  буд. № 4, тел. 27-39-76) для проведення заміру шумового навантаження в нічний час у Вашому помешканні  та вжиття відповідних заходів в разі виявлення порушень, оскільки здійснення контролю за факторами середовища життєдіяльності людини, що мають шкідливий вплив на здоров'я населення (в тому числі шкідливого шумового навантаження та порушення санітарних норм та правил) віднесено до компетенції та завдань  Держпродспоживслужби.

Стосовно питання порушення громадського порядку відвідувачами закладу, інформуємо, що згідно п. 3 ст. 23 Закону України «Про Національну поліцію», поліція вживає заходів з метою виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень, та припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення. Тому, в разі виявлення порушень громадського порядку, пов'язаних з роботою даного закладу, рекомендуємо Вам звертатись безпосередньо до правоохоронних органів.

Однак, зважаючи на Ваше звернення, керівництво закладу суворо попереджено про необхідність  дотримання тиші,  санітарних норм та правил у вечірні та нічні часи та обмеження використання відкритого майданчика після 22.00 години.

Вкладення