(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
30 серпня 2018

​Доброго дня, при зверненні до державного реєстратора  одного з прозорих офісів по закриттю товариства була отримана інформація, які потрібно підготовити документи і їх текст, коли були зібрані документи та доставлені до реєстратора чомусь не працювала відповідна програма. Звернувшись до другого реєстратора то виявилось що потрібен другий текст і друге доручення, а людина виїхала у відрядження на пів-року що робити. Оце такі у нас реєстратори у м.Вінниця

Відповідь:
21 вересня 2018

​Ваше звернення уважно Департаментом адміністративних послуг опрацьовано.

Вимоги щодо оформлення документів  що подаються державним реєстраторам для проведення реєстраційних дій та їх перелік, визначені виключно Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Господарським кодексом України, Цивільним кодексом України та іншими  спеціальними законодавчими актами. Відповідно інформація, що надається державними реєстраторами заявникам під час їх обслуговування,  є чітко визначеною межами  вищевказаних законодавчих актів.

Одночасно повідомляємо  Вам, що  технічні проблеми що виникли під час Вашого візиту в роботі автоматизованого робочого місця реєстратора вирішено, та документи щодо  внесення рішення про припинення юридичної особи, що Вами подавались, опрацьовано.

Приносимо Вам щирі вибачення за можливі незручності, які виникли під час перебування в Центрі надання адміністративних послуг «Прозорий офіс».

Вкладення