(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
30 серпня 2018

Шановний Ігоре Івановчиу!

 

Від імені співвласників житлового будинку №9 по вул. М. Амосова звертаюсь до Вас з проханням допомогти у вирішенні наступної ситуації:

На сьогоднішній день ОСББ «Амосова-9» перебуває на етапі укладення договору на постачання електричної енергії місць загального користування з Вінницькими МЕМ. Одним з документів який є необхідним для укладення договору є довідка про відсутність заборгованості за спожиту електричну енергію. На даний час з усього пакету документів нам не вистачає лише вищевказаної довідки.

На жаль ТОВ «ЖЕО», яке обслуговувало наш будинок до створення ОСББ, відмовляється видати нам таку довідку та говорить про якусь заборгованість. Після створення ми об'єднання ми не приймали жодних заборгованостей, а тому дії ТОВ «ЖЕО» вважаємо незаконними та такими, що не дають нам можливість самостійно вести свою господарську діяльність.

На підставі вищенаведеного просимо Вас посприяти департаменту житлового господарства спільно з департаментом енергетики та зв'язку в опрацюванні питання видачі довідки про відсутність заборгованості за спожиту електричну енергію, яка має бути видана ТОВ «ЖЕО».

Також прошу Вас розглянути можливість проведення роз'яснювальної роботи з ТОВ ЖЕО щодо припинення перешкоджання ведення самостійної діяльності об'єднанням співвласників. Наскільки нам відомо, це непоодинокий випадок коли зазначене підприємство перешкоджає діяльності ОСББ.

Очікуємо на позитивне вирішення зазначеного питання.

 

З повагою

Голова правління ОСББ «Амосова-9»                                                                    О.І. Авдєєва


Відповідь:
14 вересня 2018

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо надання довідки від ТОВ «ЖЕО», за дорученням міського голови, розглянуто.

Повідомляю, що послуга з освітлення місць загального користування включена до переліку послуг з утримання будинку та прибудинкової території. ТОВ «ЖЕО» проводить оплату послуги СО «Вінницькі МЕМ» відповідно до показників загальнобудинкового лічильника. В зв'язку з тим, що частина мешканці будинку не розрахувались за послуги з утримання будинку та прибудинкової території в повному  обсязі, за  житловим будинком №9 по  вул. М. Амосова рахується заборгованість за спожиту електроенергію у місцях загального користування та електропостачання ліфтів. Тому для отримання довідки із наявною заборгованістю за дану послуги Вам необхідно звернутись до ТОВ «ЖЕО».

Вкладення