(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/247664a8-e8ea-42ad-96ee-022917941fd0/4/monchak.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-73
Звернення:
30 серпня 2018

Юлія Вікторівна вітаю, звертаюсь до Вас від імені мешканців будинку 2А, що по вулиці Андрія Первозванного, предмет звернення- відсутність дитячого майданчика в дворі нашого будинку. Проходячи (проїзжаючи) іншими дворами нашого міста виникає питання- в нашому дворі якісь інші діти, чи до нього нема нікому діла? Наші діти теж не проти мати багатофункціональний спортивний майданчик, які прекрасно розміщені в дворах нашого міста. 

Просимо включити будівництво дитячого майданчику по вул. Андрія Первозванного 2а в м. Вінниці до переліку об'єктів, які фінансуються з міського бюджету та побудувати дитячий майданчик за кошти міського бюджету або інших небайдужих.

Можливо треба звернутись якимось іншим чином і до інших структур з приводу встановлення такого майданчику ? Підкажіть, будь ласка, як і до кого?


Дякую.Відповідь:
18 вересня 2018

Ваше звернення щодо облаштування дитячого майданчику на прибудин-ковій території житлового будинку № 2А по вул. А. Первозванного, розглянуто.

Повідомляємо, що першочергово, облаштовуються дитячими майданчиками ті прибудинкові території, де мешканці ініціюють та приймають рішення щодо їх встановлення на умовах співфінансування.

Зазначене питання необхідно розглянути на загальних зборах мешканців, в разі позитивного рішення щодо встановлення дитячого майданчику на умовах співфінансування з визначенням відповідальних осіб необхідно проінформувати департамент міського господарства (вул. Соборна, 59, к. 516, тел. 59-50-32,         59-52-52).

Відповідно до наданих пропозицій, буде розглядатися питання щодо включення вищевказаного об'єкту до переліку об'єктів, які будуть пропону-ватися для включення до проекту міського бюджету на наступний рік.

Вкладення