(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
01 серпня 2013

​Максим Петрович, хотела бы узнать что за реконструкция ведется по ул. Дачной на месте бывшего "бано-прального комлексу".  По анологии могу предположить, что это может быть бассейн или комплекс саун. Так ли это? Заранее благодарна за ответ.

Відповідь:
22 серпня 2013

Ваше звернення на ім’я директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру міської ради від 01.08.2013р., з приводу робіт що проводяться в будівлі бувшого банно-прального комплексу по вул. Пирогова, 83, опрацьовано.
При обстежені на місці за вищевказаною адресою встановлено факт виконання підготовчих робіт (робіт з підготовки земельної ділянки та знесення будівлі) для подальшої реалізації інвестиційного договору, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 01.06.2013р. №1244.
Станом на 21.08.2013р. виконання зазначених робіт призупинено.
Інформую, що відповідно до вищезазначеного договору розміщення басейну або комплексу саун за вказаною вище адресою не передбачено.

Вкладення