(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
31 липня 2013
Шановний Максим Петрович! Прошу Вас надати інформацію відносно будівництва по вул.50-річчя Перемоги 34 А. Забудовник ЮЖМЕДТЕХПРОМ. Чи мають вони відповідні документи на забудову житлового будинку, в чиїй власності земельня ділянка та хто має право продажу квартир (окрім агенства нерухомості "Золотий ключик") Дуже прошу дати відповідь на скільки їх дії законні та чесні. Чи внесення першого внеску (заключення угоди про завдаток, підписаний двосторонньо з агенством "Золотий ключик") має якусь юридичну силу? 

Відповідь:
29 серпня 2013

Розглянувши Ваше звернення щодо надання інформації стосовно реконструкції будівлі бувшого електротехнічного заводу під житловий будинок, Департамент архітектури, містобудування та кадастру повідомляє наступне.
Інформую, що департаментом архітектури, містобудування та кадастру надано від 24.07.2012р. за №45 містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на проектування реконструкції нежитлових будівель і споруд під житлову будівлю з вбудовано-прибудованими приміщеннями комерційного призначення по вул. 50-річчя Перемоги, 34а.
Крім того, інформую, що декларації про початок виконання будівельних робіт та про готовність об'єкта до експлуатації  реєструються в інспекції ДАБК у Вінницькій області.
Згідно інформації з офіційного сайту інспекції ДАБК (http://www.dabi.gov.ua) товариству з обмеженою відповідальністю «Южмедтехпром» зареєстровано декларацію про початок будівельних робіт (реконструкція нежитлових приміщень комплексу нежитлових будівель і споруд під житлову будівлю з вбудовано-прибудованими приміщеннями комерційного призначення по вул. 50-річчя Перемоги, 34-А) за № ВН 083130180093.
Іншою інформацією департамент архітектури, містобудування та кадастру міської ради не володіє.​

Вкладення