(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
31 липня 2013
Доброго дня, допоможіть вирішити питання. По вул. Лисенка 12.відбувається будівництво, яке знаходиться на відстані менше 7 метрів від сусіднього будинку, а також вище( перепад рівнів становить 1,7 м)  і вікна в новобудові будуь виходити мені в двір. На прохання показати дозвільні документи на таке розташування будівництва, громадянин Хлібович А.Л. сказав, що йому все дозволено міською радою. Також він отримав дозвіл на благоустрій ділянки по вулиці Ф. Мерінга, і вже на протязі року, або й більше на тому місці знаходиться звалище будівельного сміття і суглинку, яке розноситься, змивається дощовою водою по всьому провулку до автовокзалу. Я зверталась до органів влади 29-31. 10. 12 р. до цих пір проїзд не зроблений і це виявилось місцем не загального користування, а особистим під'їздом до новобудови гр. Хлібовича А. Л. Ще до початку будівництва більшість сусідів була проти цього, про що була складена колективна скарга, яку зможемо повторити і на сьогодні. Просимо розібратись, щоб уникнути конфлікту. З повагою Гуменюк
Відповідь:
29 серпня 2013

Ваше звернення на сайт міської ради від 31.07.2013р., стосовно виконання будівельних робіт з будівництва будівлі на земельній ділянці по вул. Лисенка, 12 та пов’язаних із цим незручностями, департаментом архітектури  містобудування та кадастру міської ради опрацьовано.
Перевіркою на місці 27.08.2013р. факти викладені у Вашому зверненні підтвердилися.
За результатами обстеження земельної ділянки за вищевказаною адресою Встановлено, що гр. Хлібович А.Л. виконує будівельні роботи з будівництва будівлі.
Інформую, що за архівними даними ДАМтаК міської ради будь-яка інформація стосовно даного об’єкта будівництва відсутня.
Також повідомляю Вам, що відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Указу Президента України №439/2011 від 08.04.2011р “Про положення про Державну архітектурно будівельну інспекцію України” та постанови Кабінету Міністрів України №553 від 23.05.2011р. “Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю” державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється Держархбудінспекцією та її територіальними органами (інспекція ДАБК у Вінницькій області вул. Театральна, 14).
Враховуючи вищезазначене ДАМтаК міської ради направлено листа до інспекції ДАБК у Вінницькій області з проханням виконати перевірку викладених фактів у звернені та за її результатами вжити відповідні заходи реагування.​

Вкладення