(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/мисловська%20аліса%20олександрівна_jpg.jpg
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 17-00 до 18-00
0432 59-53-10
Звернення:
28 серпня 2018

​Доброго дня, тривалий час, вже більше як півроку, на сайті Доступ До Правди,  запити до Вінницької міської ради  видають помилки, і не можливо тимати потрібну інформацію, на помилки ніхто не реагує. В  той час як запити на інших розпорядників задовольняються. В цьому випадку є грубе порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації. 

 Прошу відреагувати на це звернення і вирішити дане питання. Дякую. З повагою Катерина Григорівна.

Відповідь:
25 вересня 2018

​Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення від 28.08.2018 року щодо питання доступу до інформації, про що, в межах компетенції, повідомляємо наступне.

Фахівцями департаменту інформаційних технологій перевірено можливість надсилання запитів через ресурс «Доступ до правди», що знаходиться за адресою https://dostup.detector.media/. Помилка надсилання запиту, що періодично з'являється та зникає на даному ресурсі, спричинена стороною відправника. Будь-які несправності зі сторони Вінницької міської ради відсутні.

Рекомендуємо для відправки запитів використовувати один із наступних способів:

  • усно за телефоном (0432) 59-53-61;
  • факс: (0432) 59-51-01;
  • електронною поштою: public-info@vmr.gov.ua
  • письмово за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, Відділ звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету (на конверті вказувати "Публічна інформація").

Детальну інформацію можна знайти в розділі «Прозоре місто» - «Доступ до публічної інформації» офіційного сайту Вінницької міської ради за посиланням: http://www.vmr.gov.ua/.

Вкладення