(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
27 серпня 2018

Шановний Ігоре Івановичу!

 

Прошу Вас допомогти співвласникам житлового будинку №79 по вул. Л.Ратушної та посприяти в опрацюванні департаментом  житлового господарства, спільно із департаментом енергетики та зв'язку наступних питань:

1.Питання видачі довідки про відсутність заборгованості за спожиту електричну енергію, яка має бути видана ТОВ ЖЕО. Справа в тому, що своєю бездіяльністю співробітники ТОВ ЖЕО перешкоджають діяльності нашого ОСББ  та не дають нам можливості укласти договір з Вінницькими МЕМ на освітлення місць загального користування та постачання електроенергії ліфтів. Нас примушують прийняти заборгованість населення перед ЖЕО, яка існує у деяких мешканців будинку. Наше об'єднання не повинне відповідати за бездіяльність ТОВ ЖЕО та виконувати замість них роботу по стягненню з населення заборгованості за їхні послуги.

Також прошу Вас повідомити про можливість проведення департаментом житлового господарства роз'яснювальної роботи з ТОВ ЖЕО щодо припинення перешкоджання ведення самостійної діяльності об'єднанням співвласників. Наскільки  нам відомо, це непоодинокий випадок коли зазначене підприємство перешкоджає діяльності ОСББ.

2.Співвласниками будинку було вирішено обрати капітальний ремонт покрівлі по технології ПВХ мембрани в якості першого капітального ремонту. Після цього нами було був поданий лист на Ваше ім'я з проханням включити капітальний ремонт покрівлі нашого будинку в план робіт на 2018 рік. У відповіді нам було повідомлено що наш будинок було включено до переліку будинків ОСББ, в яких в порядку черговості заплановано проведення капітального ремонту за рахунок коштів міського бюджету. Нажаль чіткої інформації щодо черговості виконання капітальних ремонтів за рахунок коштів міського бюджету, або конкретних строків проведення робіт на нашому будинку нам повідомлено не було. Просимо Вас посприяти нам в отриманні інформації щодо конкретних термінів виконання капітального ремонту покрівлі нашого будинку, а також документу в якому зазначено перелік будинків на яких заплановане проведення капітального ремонту за рахунок коштів міського бюджету в 2018 році з вказанням періоду виконання таких робіт.

Очікуємо на позитивне вирішення зазначених питань та отримання вищевказаних документів найближчим часом.

З повагою,

Голова правління ОСББ «Л.Ратушної 79»                                                                            О.С. Макідон


Відповідь:
13 вересня 2018

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо надання довідки від ТОВ «ЖЕО» та проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку №79 по вул. Л. Ратушна, за дорученням міського голови, розглянуто.

Повідомляю, що послуга з освітлення місць загального користування включена до переліку послуг з утримання будинку та прибудинкової території. ТОВ «ЖЕО» проводить оплату послуги СО «Вінницькі МЕМ» відповідно до показників загальнобудинкового лічильника. В зв'язку з тим, що частина мешканці будинку не розрахувались за послуги з утримання будинку та прибудинкової території в повному обсязі, за житловим будинком №79   по  вул. Л. Ратушна рахується заборгованість за спожиту електроенергію у місцях загального користування та електропостачання ліфтів. Тому для отримання довідки із наявною заборгованістю за дану послуги Вам необхідно звернутись до ТОВ «ЖЕО».

На даний час на замовлення департаменту житлового господарства виготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт по капітальному ремонту покрівлі зазначеного житлового будинку та направлено на експертизу. Після проходження експертизи буде прийнято рішення щодо термінів проведення капітального ремонту.

Вкладення