• 20 серпня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Романе Сергійовичу))) Третій тиждень у нас немає гарячої води))) Неодноразові звернення на телефон  "Гарячої лінії" 15-60) результатів не дають))) Кожного разу) коли телефоную) відповідають) що звернення зареєстровано) недолік буде усунуто))) І на цьому все))) До управляючої компанії дозвонитись НЕМОЖЛИВО))) Чи є там взагалі керівництво))) А сьогодні) щей відключили холодну воду))) На дворі спека) і ми залишились сам на сам БЕЗ ВОДИ))) Просимо Віас втрутитись і припинити свавілля над мешканцями нашого будинку)))

 • 20 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

     ​Шановний Сергій Анатолійович! Звертаюсь до Вас від імені всіх батьків учнів 9-Д класу КЗ "НВК:ЗШ I-IIIст. гімназія №6". Ми звертаємося до Вас з хвилюванням стосовно розформування нашого класу. В нашому класі навчається 26 учнів, а після того, як нам було повідомлено 15.08.19р., що не вистачає 2-х учнів, ми дізнались, що наш клас буде розформовано.

     Наші діти навчаються разом з 1-го класу, вони звикли один до одного і також до вчителів. В нас випускний клас, так як не всі діти підуть далі у 10 клас. Розформування нашого класу призведе до психологічного травмування наших дітей та зниження рівня успішності у навчанні.

     Після розмови з директором КЗ "НВК:ЗШ I-IIIст. гімназія №6" Тітовою Н.А., ми не змогли вирішити наше питання, тому змушені звернутися до Вас. Просимо посприяти у позитивному рішенні і  допомогти нашим дітям довчитися ще один рік разом.

     З повагою, батьки учнів КЗ "НВК:ЗШ I-IIIст. гімназія №6" 9 - Д класу.

     

 • 20 серпня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Миколо Вікторовичу!

  Звертаються до Вас мешканці першого та другого під'їздів будинку №131 по вулиці Князів Коріатовичів. Просимо Вас допомогти вирішити питання знесення аварійного дерева (наполовину засохлої старої берези, якій вже більше 50 років), яке знаходиться на небезпечній відстані, не більше 10 метрів, від житлового будинку.

  Під час сильних поривів вітру, у складних погодних умовах, які останнім часом складаються на території Вінниці та Вінницької області, з дерева падають засохлі гіляки, які загрожують життю і здоров'ю людей, що знаходяться поруч. В небезпечній близькості від дерева постійно грають діти. Дерево заввишки більше нашого 4-поверхового будинку, наслідки його падіння можуть бути жахливими.

  Благаємо про допомогу та сприяння у найскорішому видаленні цього аварійного дерева.  • 20 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Прошу Вашого втручання у вирішення питання щодо прибрання мусорки від нашого будинку 34а по вул. Д.Марковича в м. Вінниці. Попереднє наше  звернення до Вінницької міської ради  від 14.11.2018 року результату не дало. Дякую

 • 20 серпня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Добрий ранок! Скільки ще потрібно написати звернень до Вас? Вже 2ий тиждень проблеми з розкладом 21 автобусу! 

 • 20 серпня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Уважаемый Владимир Николаевич! Я живу на улице Леси Украинки, которую сейчас реконструктизируют. Проект не видел никто, светлофор поставили практически у меня под окном. Тротуар обещали за 3м. от забора, делают впритык. Дорогу не отцентровали, с одной стороны от забора 10 м., у нас 0. Получается, что машины будут ездить по нашей газовой трубе. Кто за это все отвечает??? Должны вести канализацию, теперь все под вопросом. Фундамент дома старенький и не рассчитан на движение транспорта вплотную к дому. Кто то думает о людях. которые там живут?

 • 19 серпня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день! Шановний, Микола Вікторович, просимо Вас допомогти вирішити питання з ремонтом даху у нашому будинку вул. Волошкова 12а, а саме над квартирами 13-15. ПП Бокуд, якому ми сплачуєм за комунальні послуги (і причому немалі кошти за однокімнатну 211,48 грн.), тільки годує нас обіцянками і нічого не робить. Дах в жахливому стані, коли йде дощ вода тече потоком в квартири і коридор, на даху срашенна антисанітарія (повно мертвих голубів і пташиного посліду і це все попадає в наші квартири разом з потоком дощу, а в нас маленькі діти, які дихають цими нечистотами). Дуже велике прохання вплинути на робітників ПП Бокуд, щоб вони нарешті взялись за ремонт даху на нашому будинку.


 • 18 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Згідно постанови держвиконавця у Вп  № 59788650, накладено арешт на все майно, що належить боржнику: Комунальне підприємство "Вінницька транспортна компанія" адреса: Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 29 код ЄДРПОУ: 03327925.

  Таким чином є необхідінсть вжиття заходів стягнення до керівника КП "ВТК", згідно контракту та інших відповідальних працівників підприємства за ситуацію, що склалася й умови, що її породили. Забезпечити негайне виконання рішення суду згідно Виконавчого листа № 127/10996/19.  Розглянути скаргу за моєю участю, з матеріалами  перевірки ознайомити під розпис. Відповідь надати в т.ч. на ел.пошту.

 • 18 серпня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

        Завдячуючи Департаменту комунального господарства та благоустрою для покращення вигляду нашого міста реалізуються масштабні проекти. Жителі Вінниці дуже вдячні Вам за це!        У районі нашого будинку по вул.Стельмаха 43А нещодавно завершили установку нових бордюрів та тротуарних доріжок. Робота зроблена якісно та гарно.

        А зараз, за замовленням Вінницької міськради, ТОВ "Теплоенергетична компанія" виконує ремонт теплотрас у районі дитсадочка №67 та нашого будинку по вул.Стельмаха 43А із застосуванням землерийних машин та будівельного крану. Усі труби для ремонту були розвантажені на нещодавно збудовані тротуари. У результаті робіт важкої техніки частина тротуарів та бордюрів - понівечені.  Мешканці навіть не встигли намилуватися охайними прибудинковими територіями та не вірять, що ця компанія відновить їх попередній вигляд. Після звертання до офісу ТОВ (тел. 0433824593) - бордюри та тротуар продовжують розбиватися щодня. Надіємося, що руйнування навколишньої території припиняться саме після Вашого втручання. Просимо полагодити понівечені бордюри та асфальт на доріжках біля будинку по вул. Стельмаха, 43 А.

 • 16 серпня 2019
  Звернення до:
  Тимощук Сергій Володимирович
  Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Повторне звернення.
  Вітаю

  Навпроти  будинку Пирогова 93 на зупинці Дачна відкрився заклад "Грузинський дворик".  Два тижні підряд по п'ятницях з сьомої вечора гучно грала музика. Але на ці вихідні вони вирішили,що п'ятниці мало, тому музика грала в суботу й неділю. Гучність така,що їх чути через дорогу при зачинених вікнах і навіть в туалеті. 

  Поліцію викликали всі три вечори. В п'ятницю вони просто не приїхали,а суботу провели "бесіду",а в неділю взагалі проігнорували. Хоча в неділю взагалі шуму такого характеру не повинно бути.

  Ми живемо в спальному районі. Децибели явно перевищуються. Я в себе вдома на вихідних хочу відпочити(тим більше,що я в положенні), а не слухати музику з кабаків 90-х років під які класно сидиться  якійсь алкашні. Яка потім ще й гарлапанить до глибокої ночі.

  Хто відповідає за дотримання закладами потрібних норм? Та чому поліція все частіше не приїжджає на виклики?! Прошу розібратися з цим і зобов'язати заклад дотримуватись норм допустимого шуму.  Бо я не збираюсь терпіти ще подібні вихідні.

  Дякую  Але хочу додати. На черговий виклик 16.08,коли в тому генделі вже й співати почали так,що вуха вдома закладає,патрульні не приїхали. Лише передзвонили і сказали,що в Вінниці та області не передбачений прилад для вимірювання шуму. Що це означає?! Як на таке велике місто не може бути ні одного шумоміру?  Навіщо тоді нам взагалі поліція,якщо ви нічого не можете?! 


 • 16 серпня 2019
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я
                                                                           Запит
                                                      на отримання публічної інформації

  Стаття 34 Конституції України гарантує кожному право на отримання, зберігання та
  поширення інформації. Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної
  інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на
  інформацію.

  П. «е» ст. 6 Основ законодавства України про охорону здоров’я від 19.11.1992 р.
  передбачено право людини на достовірну та своєчасну інформацію про стан здоров’я
  населення, включаючи існуючі і можливі фактори ризику та їх ступінь.

  Відповідно до п. 2 ч.1 ст.17 Закону України «Про захист населення від інфекційних
  хвороб: Закон України» від 06.04.2000 р. громадяни мають право на отримання достовірної
  інформації щодо епідемічної ситуації в Україні».

  Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 13 Закону України «Про доступ до
  публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», просимо надати
  інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації, що склалася в м. Вінниця та в Вінницькій
  області, а саме:

  1) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з кору в м. Вінниця та в Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації;
  2) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з епідемічного паротиту в м. Вінниця та в Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставіяких надано характеристику епідеміологічної ситуації;
  3) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з краснухи в м. Вінниця та в Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації;
  4) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з кашлюку в м. Вінниця та в  Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставі яких надано
  характеристику епідеміологічної ситуації;
  5) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з дифтерії в м. Вінниця та в Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставі яких надано
  характеристику епідеміологічної ситуації;
  6) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з правцю вм. Вінниця та в Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставі яких надано
  характеристику епідеміологічної ситуації;
  7) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з поліомієліту в м. Вінниця та в Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації;
  8) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з гепатиту B в м. Вінниця та в  Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації;
  9) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з гемофільної (HIB)-інфекції в м. Вінниця та в Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації;
  10) Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з туберкульозу в м. Вінниця та в Вінницькій області станом на 16.08.2019р.. Навести конкретні показники, на підставі яких
  надано характеристику епідеміологічної ситуації.

  Відповідно до ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо надати
  відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту на електронну пошту anyasitailo@gmail.com.


 • 16 серпня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​    Прошу перевірити незаконне будівництво в нашому домоволодінні за адрессою м.Вінниця вул. Кармелюка 69\3., яке  о 8-й годині 16.08.19 р. розпочала співвласник Шевчюк Катерина Адольфівна за відсутності :

       --- дозвільних документів на проведення будівельно-ремонтних робіт,

       -- державного акту на земельну ділянку,

       -- погодженням із співвласниками.

       Рік тому Шевчук К.А. знесла в саду свій сарай, та провела ремонтні роботи даху будинку. Крім того, вона зробила незаконні прибудови до будинку 73 :   літню кухну, сарай з погребом і навіс.  Та зеднала іх у цілісний будівельно-майновий комплекс, будинковолодінь № 69-71, 73, 75-77. без протипожежних розривів. Повторно прошу здійснити оперативне реагування відповідними службами.

 • 16 серпня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​В зверненні допущена арифметична помилка- будинку 49 років.

 • 16 серпня 2019
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства

  ​Доброго дня.

  У зв`язку із постійними поломками, відсутністю зв`язку із диспетчером в разі зупинки ліфту та закінченням терміну експлуатації (більше 25 років) прошу включити в план капільного ремонту або заміни повністю нашого підйомника. Буду дуже вдячна за оперативну відповідь.

 • 16 серпня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович!

  Мешканці будинку  №10 по вул. О.Антонова бажають прийняти дольову участь в утепленні фасаду,у зв"язку з тим що більша його частина пошкоджена від давності часу(50 років ),місцями випадає цегла,будинок знаходиться на сильній розі вітрів.Я, як уповноважена особа цього будинку, переконливо прошу повідомити чи реально це зробити в умовах сьогодення і скільки для цього необхідно накопичити коштів,щоб прийняти участь у діючих міських програмах .

  З повагою,

  уповноважена особа будинку Степанюк С.П.

 • 16 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Сергій Анатолійовичу, звертаюсь до Вас, як уповноважена по будинку по вул. Олександра Соловйова,3. У нас склалася дуже неприємна ситуація. В антикварному магазині , що розміщений у квартирі 9 , та у квартирі № 13.що над магазином, потекло зі стелі.  Працівниками ТОВ "ЖЕО" було виявлено, що у квартирі 18 та 22, які знаходяться в цьому стояку, сухо. ТОВ "ЖЕО" у понеділок 12 серпня в даному стояку перекрило воду і до сих пір її не включило. Але  у квартирі 13 та 9 вода продовжує текти. Натомість мешканці 4-х квартир п'ять дні вже без води, вода тече лише зі стелі. ЖЕО не може знайти причину і годує завтраками, ніяких оперативних дій проведено не було. У 21 сторіічі, в центрі міста ще й в таку спеку залишитись без води на такий термін є катастрофою. Тим більше невідомо коли вже буде той HAPPY END. ТОВ "ЖЕО" ходить кожного дня сюди , наче на екскурсію. В Управлінні житлового господарства теж в курсі ситуації, але не квапляться. Прошу Вас негайно втрутитись  у вирішення даної ситуації, доки мешканці вищевказаних квартир не забули, що проживають у місті, комфортному для проживання. 

  Також хочу подякувати за обіцяну реконструкцію, яка наразі проводиться.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович. Ми мешканці 1і 2 провулків Тропініна, звертаємося до Вас, по вирішенню такого питання. Мешканець Вітковський А.,проживаючий по вул. Бучми 119, але його земельна ділянка виходить на 1 провулок Тропініна. Він встановив паркан,занявши частину  дороги загального користування. Внаслідок цього вулицею стало неможливо здійснювати рух ,одночасно в протилежних напрямках. Якщо, рухається транспортний засіб, то пішохід змушений " вилізти " на паркан.На нашу думку,це явне порушення, в порівнянні з шириною дороги на іншій ділянці нашого провулка. Просимо розглянути нашу проблему,і надати відповідь.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Ми мешканці буд.104  по вул.Княщів Коріатовичів вкрай обурені діями жєо1 Коваль Іриною Йсипівною яка ігнорує всі наші звернення по будинку і як управитель нашим будинком зловживає на нашій довірі. Нарахувавши нам борг по ЖЄО з яким ми не можемо вивести остаточно,їхні роботи.1 червня2019 року ми заключили договір з Жєо 1 ,нічого не робиться,тільки приписуються нам борги тим самим показує, що вона не управляюча нашого будинку, а підлегла нашому попередньому начальнику жєо ,який займався шахрайськими діями по нашому будинку.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Шановний Михайло Васильович,

  Прошу Вас звернути увагу на питання, яке може стосуватися не тільки мене особисто, а ще багато громадян нашого міста!

  Сьогодні 15.08.2019 року близько 19:00, я Шпортюк Аліна Олександрівна здійснювала проїзд у тролейбусі #5 маршрутом Вишенька-Зал.вокзал. Я надіслала SMS на номер 877 з відповідним кодом і довго чекала підтвердження, підійшла кондуктор і сказала оплачувати за проїзд, мені довелось оплатити і буквально через хвилину мені прийшло підтвердження. Я показала підтвердження кондуктору, але вона відмовилась повертати мені кошти. В результаті я заплатила за проїзд 8 гривень! Коли я запитала причину чому вона мені відмовляє, вона сказала, що я проїхала вже одну зупинку і вона не може мені повернути кошти!Як це пов‘язано, я не знаю! В жодних правилах такого не вказано.Коли я запитала її прізвище, вона мені сказала, що це не моє діло, хоча вона працює на міській службі і не в праві мені відмовляти в цьому. Номер квитка ВННК43. 808261.

  Хочу побачити реальну конкретну відповідь на електронну адресу, а не скопійовану шаблонну фразу, про повідомлену роботу. 

  Щиро дякую!

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Іванов Ігор Іванович
  Начальник відділу , Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

  1. Прошу Вас роз'яснити норму Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» , ст.. 6 п.3 , що стосується прав співвласника багатоквартирного будинку відносно того , щоб одержувати інформацію про технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку, умови його утримання та експлуатації, витрати на утримання спільного майна багатоквартирного будинку та надходження, отримані від його використання, а саме чи має співвласник отримувати інформацію про утримання спільного майна багатоквартирного будинку та фінансових надходжень ,  у вигляді копій фінансових звітів , копій банківських виписок по господарській діяльність ОСББ .
  2. Прошу Вас проінформувати мене, чи є порушенням норм даного закону , якщо мені після моєї відсутності на зборах співвласників не було направлено лист опитування по протоколу зборів , фактично лишивши мене права голосу .
  3. Прошу Вас дати роз'яснення норму ст.. ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівники та інші посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян зобов'язані проводити особистий прийом громадян. Прийом проводиться регулярно у встановлені дні та години, у зручний для громадян час, за місцем їх роботи і проживання. Графіки прийому доводяться до відома громадян. Порядок прийому громадян в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, об'єднаннях громадян визначається їх керівниками .Чи повинен керівник ОСББ дотримуватись цієї норми закону .

   Відповідь закону України «Про звернення громадян» прошу надати мені письмову відповідь на адресу : 21029,м.Вінниця, вул..М.Ващука 20-Б, кВ.39 та направити копії на електронну адресу ukrnusha@gmail.com.


 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора. Сергій Анатолійович чому муніципальне житло по вулиці Петра Запорожця 4 ? Він повинен був здатися ще в грудні ,потім в березні ,потім в червні точно, потім в липні і кожного місяця нам обіцяють і не виконують !!!!!!!! За що ми заплатили гроші ,щоб так довго чекати квартиру ???? Телефонуємо до співробітників муніципального житла ,розмовляли з Юрієм Тарапкіном теж одні обіцянки !!!!! Скільки ще чекати ???? Поставте чітку задачу і вирішуйте це питання чим скоріше!!!! Чекаємо Вашої відповіді.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!!!

      Звертаюсь до Вас з вирішення питання. З правил містобудування, планування і забудови міського і сільського поселення СП 42.13330.2011     (СНиП 2.07.01-89*), випливає, що організація паркувальних місць у дворі житлового будинку повинна проводитися на відстань не менше 10 м від стін будинку. З сказаного слід, що парковки під вікнами житлових будинків бути не повинно, а якщо вона є, то це є порушенням вимог нормативних документів  Під вікнами будинку, де я мешкаю, існує факт наявності стоянки, що не відповідає санітарним та протипожежним нормам та становить загрозу ё здоров'ю (змушені дихати шкідливими вихлопами, смикатися від спрацьовує сигналізації і нескінченно слухати, як хтось газує серед ночі під їх вікном). Стоянка автомобілів знаходиться на відстані менше 2 м від стін будинку.

       Прошу Вашого втручання щодо заборони паркування автотранспорту безпосередньо під вікнами будинку та встановлення паркувальних бар'єрів.

            Заздалегідь вдячний за порозуміння.

      15.08.2019.                                                                                        О. Шевченко


 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Добрий день.Михайло Васильович. Маю декілька питань стосовно надання послуг для населення прозорих офісів...13.08 19 р. я звернулась в проз.офіс на прос.Кросмонавтів  до прдставника ТОВ ЕНЕРА з приводу корегування показників лічильника.( фактичні не співпадали з платіжкою).Представник вислухала.бачила явну помилку в нарахуваннях, але відправила в другий прозорий офіс на Космонавтів до представника МЕМ. І  так було з усіма в черзі. Виникае питання: !.якщо у людини не має повноважень вирішувати єлементарні питання,чому вона там сидить і отримує зар. плату.( раніше питання вирішувались) В другому проз.офісі в прийомі відмовили - відпустка..заміни не прислали.. порадили звернутись на Пирогова 174. А там ...людей не пройти...за день не потрапиш і питання своє не вирішиш.Звідси дhуге питання:Що роблять інспектори, які ходять і перевіряють лічильники і вносять не достовірні данні? Вони ж теж отримують зар. плату? мені порадили почекати наступного місяця, здати показники лічильника роботу-автомату і чекати наступної платіжки.. ТО ,можливо , потрібно всіх скоротити .від них не має допомоги, тільки витрата часу і нервів..і поставити роботів? А що ВИ думаєте з цього приводу?      з повагою Л.О.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

                                Інформаційний запит.

  згідно зі  ст. 9 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»

            Відповідно до змісту ч.2 ст. 19 Конституції України, «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, та в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України»
            Згідно з законом України  «Про доступ до публічної інформації» публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень і своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень.
            Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі.
            При цьому необхідно вказати:
  1) прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);
  2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
  3) підпис і дату (за умови подання письмового запиту).
             Керуючись ст. 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» ,

  П Р О Ш У :

  1. Надати,  у встановлений ЗУ «про доступ до публічної інформації» строк, наступну інформацію:
  - Кількість дітей, що не отримали одного або декількох профілактичних щеплень, у м. Вінниця та Вінницькій області станом на 15 серпня 2019 року. 

  Інформацію прошу надати у відповіді чи  скан-копію відповіді на вказану електронну пошту: anyasitailo@gmail.com • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  У другій декаді серпня 2019 року за керівництвом Вашого Департаменту в 4 під'їзді нашого будинку за адресою: Вінниця, вулиця Стеценка, будинок 44 почався ремонт сходинок ганку. Я проживаю в цьому під'їзді в квартирі 132.

  За проектом ремонту сходинок ганку передбачається плиткове покриття сходинок.

  У мене ампутована права нога. Я інвалід 2 групи. Я пересуваюся на протезі і за допомогою милиць.

  У зимовий період часу плиткове покриття стає слизьким і спускатися по сходах, покритих плиткою мені буде небезпечно або навіть неможливо.

  Прошу Вас при проведенні ремонту врахувати моє прохання зробити ганок безпечним для мого пересування, використовуючи для покриття сходинок НЕ плитку а інші (не слизькі в зимовий час) матеріали. Від проведеного ремонту залежить не тільки моє здоров'я але і життя.


 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день хочу вас попросити розібратись  с єдиним рахунком нам прийшла в цьому місяці супсидия а  ми супсидію ніколи не оформляли і не будем.Я звонив до тих хто видає субсидіі вони кажуть що нашого помешкання на одержаня супсидіі немає це опечатка будь-ласка вплиньте на тих хто пічатає ці рахунки щоб розібрались хто де живе

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня Роман Сергійович. Ми з Вами зустрічались з приводу боргів по ЖЄО 1, сьогодні 15 серпня ми отримали платіжки по новому договору 124 від 01 червня 2019 в якому по кошторису затверджена сума на обслуговування будинку 3.10грн.  ЖЄО не пояснюючи нічого зробив тариф 18 грн. Той борг за який ми з ними не можемо вивести кінці, вони перекидають на іншу організацію, тим самим порушуючи всі закони України.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний  Сергію Анатолійовичу!  Своє звернення хочу розпочати з вдячності за небайдуже ставлення до благоустрою та оновлення нашого міста. Ми мешкаємо в районі шкіл №5 та №31. З початком навчального року щодня по вул. Саксаганського діти ходять до школи (лише в школі №5 більше 1000 дітей). Ходять до школи саме по вулиці, а не по тротуару, який восени на навесні перетворюється на місиво з багнюки. До того бардюрний камінь з роками зруйнувався. Тротуар - односторонній. Тому діти та батьки обирають дорогу. Кожного дня ми чуємо звуки екстренного гальмування (адже з вул. О. Кошиця та Б. Ступки виїзджають машини і водії повинні швидко реагувати на людей, що йдуть по проїзджій частині). Напевно, доречно встановити "лежачого поліцейського", які встановлені біля самих шкіл, але відсутні на вулиці,  якою щодня користується велика кількість дітей.  Підведу підсумок і сформулюю звернення:

  Прохання розглянути питання асфальтування та чіткого виділення за допомогою бардюрного каменю ділянки тротуару в межах вул. Саксаганського, 7 - вул.Саксаганського, 1 та встановлення "лежачого поліцейського" для безпечного руху людей.

  Дякую, чекаємо на відповідь!


 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Чому менi вiдмовлено у субсiдii? Наполягаю на вiдновленнi моеi субсiдii.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Шановна Оксана Василівна, пишу вам від імені батьків випускників ДНЗ №34. Моя дочка, Титула Діана та інші дітки закінчили навчання у травні. 
  Хочемо висловити подяку завідуючій Назарчук Ніні Прокофіївні. Вона дуже гарний керівник та людина. Завжди усміхнена, уважна до кожної дитини, турботлива та добра. Також хочемо подякувати психологу Ларисі Яківні та музичному керівнику Дячинській Наталі Олексіївні. Їхня робота з дітками завжди на високому рівні. 
  Окремі слова подяки хочемо висловити нашому вихователю Світлані Вікторівні. Вона стала нашим діткам другою мамою. Щодня вона дарувала дітям любов та турботу, навчала їх бути добрими, чуйними, відповідальними. У неї був індивідуальний підхід до кожної дитини. Завдяки її роботі наші діти отримали багато знань, стали готовими до школи, не бояться відкривати щось нове. Світлана Вікторівна навчила їх любити природу, допомагати один одному, не бути байдужими. У виховательки була налагоджена робота з батьками. Ми завжди зверталися до неї за порадою щодо виховання та навчання. Дякуємо Світлані Вікторівні. Вона педагог з великим серцем, яке вміщає і діток, і батьків.
  Нам буде не вистачати колективу, який працює у ДНЗ 34. Вони стали нам родиною. Дякуємо їм за роботу та навчання наших дітей.