• 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства

  Доброго дня. В мене питання щодо планів міської ради з проведення центральної каналізації в мікрорайоні "Корея" (а саме, провулок Добролюбова). Чи є плани по продовженню каналізаційної магістралі в цьому районі на 2020-й рік? Що я, як мешканець мікрорайону можу зробити щоб прискорити таке будівництво? Розумію, що в данному питанні була б корисна ініціатива багатьох мешканців з прилеглих вулиць. Та реалії такі, що не всі можуть/мають бажання приймати участь у співфінансуванні. Можливо, є якась мінімально необхідна кількість зацікавлених домогосподарств для того щоб проект почав розглядатись? Дякую.

 • 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Щодо муніципальної картки вінничанина (загальної)

  Починаючи з вересня 2019 року інтернет переповнений новиною, що  "...з жовтня 2019 року у місті почне діяти автоматизована система обліку оплати проїзду в громадському транспорті – оплата за проїзд здійснюватиметься за допомогою електронних квитків. "

  "Для зручності користування муніципальним транспортом" та скориставшись порадою КП ВМР "Вінницякартсервіс" я придбала муніципальну картку вінничанина (загальну) та отримала багато "сюрпризів".

  Як виявилось, користуватись заявленими тарифними планами ще немає можливості (оператори call-центра повідомили, що це стане можливо лише в квітні 2020 року) - про це інформації НУЛЬ.

  А також, поповнення картки через сайт (для використання як Гаманець) теж має певні технічні проблеми - кошти приходять лише за декілька днів.

  Тому прошу інформувати вінничан більш детально про тимчасові обмеження в користуванні муніципальною карткою та прийняти міри щодо перерахунку коштів в більш зтислі терміни.

 • 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Іванов Ігор Іванович
  Начальник відділу , Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

  ​Просимо надати практичну допомогу у створенні ОСББ тому що виставлені суми за утримання будинку на сьогодня непомірно високі. Крім того надійшла обьяваа, що ЖЕК знову намірений підняти тариф на утримання будинку. Сьогодня у складові витрат на утримання будинку включені розділи які ЖЕК не виконує. Наприклад - поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків, яких на  прибудинковій території зовсім не існує. Ми маємо інформацію, що ЖЕКом  проводяться зловживання у перерахуванні коштів зібраних на єнергообслуговування ліфтів. Мають місце і інші порушення ЖЕКом. А тому дуже просимо допомогти нам створити ОСББ.

  З повагою - за дорученням мешканців будинку.

 • 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Прошу посприяти в облаштуванні тролейбусної зупинки "вул.Некрасова" у напрямку руху тролейбуса маршрута №15 Муніципальний ринок-Вишенька.

  Дана зупинка знаходиться на вузькому тротуарі без будь якої захисної конструкції, в безпосередній близькості до проїзжої частини. І коли дощить, то всі люди, які очікують на тролейбус (а це, в основном, люди з дітьми, так як в близькому радіусі знаходиться ЧОТИРИ дитячих садка і школа) мокнуть під дощем і збирають на собі бризги від проїзжаючого транспорту.


 • 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Я, Панасюк В.М., проживаю за адресою вул.Шевченко, 7/137 4-й під'їзд. Обслуговує мій будинок ТОВ «ЖЕО». Мені дуже прикро, але я вимушена до Вас звернутися знову з приводу гарячої води. Нагадаю, що всі біди почалися після того, як встановили ІТП. Тобто з гарячого крана стала текти холодна вода, чого раніше не було. Перед новим роком ЖЕО  відзвітувало в департамент житлового господарства про виконані налагоджувальні роботи внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання. Мною теж це підтверджено по телефоні. АЛЕ цієї «роботи» вистачило тільки на дві неділі. Тобто уже за неділю до нового року знову у крані гарячої води потекла холодна. В ЖЕО дзвонила, але толку немає. Сантехніки приїзджали, включали у підвалі на 20-25 хвилин гарячу воду, а потім бігла знову холодна. Причина є найти не можуть чи не хочуть. Але я хочу отримувати якісні послуги. Я не можу і не хочу оплачувати по 90 грн за куб холодної води з гарячого крана і змивати свої кошти у каналізацію.

  Прошу допомогти у вирішенні даного питання інакше я змушена буду звернутися у пресу а також у суд.


 • 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  Доброго дня, шановний Олександре Володимировичу, хочу поскаржитися Вам на якість лікування в інфекційному відділенні міської клінічної лікарні №1.

  11.02 ввечері мого чоловіка, Ціхоцького Микиту Сергійовича було госпіталізовано до міської клінічної лікарні №1. При госпіталізації в нього була температура 39,4 кашлю та інших симптомів не було. Не зважаючи на те, що в нього запідозрили пневмонію, яку наступного дня підтвердив рентгенівський знімок, його поклали у інфекційне відділення. Проведені тести на грип були негативні.

  Лікуюча лікарка Таїса Василівна Вжецон, інфекціоністка, зауважила, що пневмонія є нетиповою (верхня двостороння), але при цьому назначила лікування (атибіотики, відхаркувальні та пробіотики) без консультації з пульмонологом.

  Через тиждень лікування температура знизилась (37,1-37,5), натомість з'явився кашель, а 18.02 повторний рентген показав відсутність будь-яких змін.

  Цього ж дня мого чоловіка було переведено до пульмонології, де йому призначили курс лікування іншими антибіотиками. Окрім того, з`ясувалося, що на рентгенівському знімку видні сліди перенесеної раніше пневмонії, про що в інфекційному відділенні нам не повідомили. Також з`ясувалось, що аналіз мокроти на туберкульоз, який мій чоловік здав в інфекційному відділенні і який дав негативний результат, є не тим аналізом, який передають для дослідження до санепідемстанії. І тепер аналіз потрібно буде здавати повторно.

  Фактично було витрачено тиждень часу на лікування, яке не принесло жодних результатів, але на яке ми витратили значні кошти.

  У зв'язку з викладеним вище прошу з'ясувати та пояснити мені, чому під час перебування мого чоловіка в інфекційному відділенні до нього не запросили на консультацію пульмонолога з пульмонологічного відділення та чому не було зроблено бакпосів на чутливість до антибіотиків, якими його лікували і які не подіяли. І головне, чому його одразу не перевели до пульмонологічного відділення, як тільки з`ясувалося, що в нього немає грипу і рентген підтвердив пневмонію.

 • 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Галина Анатоіївна , Добрий день . До вас звертаються мешканці мікрорайону" Поділля" вул. А. Бортняка 1 . Скажіть будь ласка , а плануеться і якщо да то коли перенесення " санаторія" наркодіспансер на медгородок чи десь за город .Люди купили собі недешеве житло за для спокою та культури проживання. А тепер тут вже не тощо до бугу не можна пройти чи парком прогулятись , а вже по асфальту та дитячих майданчиках діти шприці футболять . Дякую !!!

 • 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Уважаемый Роман Сергеевич! К Вам обращаются жильцы дома № 44 расположенного по улице 600-летия. В наше нелегкое время люди привыкли ругать местные власти, не понимая как сложно справляться с коммунальными вопросами, при недостатке средств, особенно в старых домах, которым более полувека (нашему дому 53 года)... Нам бы хотелось сделать обратное, и обратиться к Вам с  словами благодаргости  коллективу МКП"УП "Господар-люкс" возглавляемого начальником Аверчуком Андреем Андреевичем, за взаимопонимание и сотрудничество с нами. Так же нам хочется поблагодарить сотрудников вышеупомянутого коммунального предприятия, работающего как одна команда: инженера Авраменко Валерия Ивановича, деловода Голубеву Ирину Анатольевну, диспечеров Петрову Наталью Петровну и Мельничук Жанну Николаевну, мастеров КП: Подоляк Сергея Борисовича, Малыка Виталия Васильевича, Лыхогляд Дениса Николаевича, Шмырко Людмилу Леонидовну. Особенную благодарность хочется выразить нашему работнику по комплексной уборке дворовой территории Гарбузюк Валентине Григорьевне, которая несмотря на её почтенный возраст, поддерживает территорию и подъезды нашего дома в надлежащем, чистом состоянии на протяжении всего времени и даже в выходные дни.  Хотим поблагодарить за отзывчивость и профессионализм сантехника КП Люцтицкого Виктора Дмитриевича, электриков Король Васлия Дмитриевича, Астанкевича Александра Георгиевича, рабочих строительной бригады, которые обслуживают наш дом: Волынец Виктора Николаевича, Цыкалюка Петра Николаевича, Цвиркуна Петра Константиновича, Варыча Василия Захаровича.  Благодари Вас, за самоотверженный труд на благопроцветание нашего любимого города. Желаем Вам и всему коллективу КП "УК Господар-люкс" здоровья, благополучия. Надеемся на дальнейшее многолетнее сотрудничество и взаимопонимание.  С уважением, уполномоченный по дому №44 улицы 600-летия Голышева Валентина Александровна, инициативная группа Френкель Евгений, Майба Тамара, Шварц Михаил, жильцы дома.

 • 19 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Уважаемый Сергей Анатольевич! К Вам обращаются жильцы дома № 44 расположенного по улице 600-летия. В наше нелегкое время люди привыкли ругать местные власти, не понимая как сложно справляться с коммунальными вопросами, при недостатке средств, особенно в старых домах, которым более полувека (нашему дому 53 года)... Нам бы хотелось сделать обратное, и обратиться к Вам с  словами благодаргости в первую очередь директору Департамента ЖКХ ВМР Фурману Роману Владимировичу, контролирующего  коллектив МКП"УП "Господар-люкс" возглавляемого начальником Аверчуком Андреем Андреевичем, за взаимопонимание и сотрудничество с нами. Так же нам хочется поблагодарить сотрудников вышеупомянутого коммунального предприятия, работающего как одна команда: инженера Авраменко Валерия Ивановича, деловода Голубеву Ирину Анатольевну, диспечеров Петрову Наталью Петровну и Мельничук Жанну Николаевну, мастеров КП: Подоляк Сергея Борисовича, Малыка Виталия Васильевича, Лыхогляд Дениса Николаевича, Шмырко Людмилу Леонидовну. Особенную благодарность хочется выразить нашему работнику по комплексной уборке дворовой территории Гарбузюк Валентине Григорьевне, которая несмотря на её почтенный возраст, поддерживает территорию и подъезды нашего дома в надлежащем, чистом состоянии на протяжении всего времени и даже в выходные дни.  Хотим поблагодарить за отзывчивость и профессионализм сантехника КП Люцтицкого Виктора Дмитриевича, электриков Король Васлия Дмитриевича, Астанкевича Александра Георгиевича, рабочих строительной бригады, которые обслуживают наш дом: Волынец Виктора Николаевича, Цыкалюка Петра Николаевича, Цвиркуна Петра Константиновича, Варыча Василия Захаровича.  Благодари Вас, за самоотверженный труд на благопроцветание нашего любимого города. Желаем Вам и всему коллективу КП "УК Господар-люкс" здоровья, благополучия. Надеемся на дальнейшее многолетнее сотрудничество и взаимопонимание.  С уважением, уполномоченный по дому №44 улицы 600-летия Голышева Валентина Александровна, инициативная группа Френкель Евгений, Майба Тамара, Шварц Михаил, жильцы дома.

 • 18 лютого 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Шановний Олександр Михайлович, прошу Вас перевірити дозвільні документи на будівництво багатоповерхівки за адресою Острозького 2/4, та повідомити чи дотриманні норми ДБН та чи є дозвільні документи на більше, ніж 7 поверхів та хто ці документи видав. Адже перед початком будівництва було заявлено 7 поверхів (вказано на плакаті та під час зустрічі) , а зараз вже почали 10-й поверх і мабуть зупинятися не збираються!!! Чи витримає фундамент таке навантаження?!!  Aдже поруч ще є приватний сектор, чиї інтереси грубо ігноруються тим, що будівля розташована на відстані 9м, у той час як відстань між довгими сторонами з вікнами має бути  мінімум 15 м (п. 3.13БДН 360-92**), або є ще норма про те, що відстань між будинком і довгими сторонами новобудови мають бути не менше ніж висота новобудови( не менше 20м!!!), також порушено протипожежні норми, адже пожежна машина не зможе вміститись у запланований проїзд. Чи всі ці норми застарілі і зараз будують хто,  що і де хоче всупереч закону??? !!! Також зверніть увагу на те, що житлові приміщення в документах забудовника позначені як господарські, що напевне зроблене з метою зменшення відстаней. Дякую. 

 • 18 лютого 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

                                             Шановний Яків Олександрович!!!

          Відповідно до рішення міської ради від 29.02.2008р. № 1820 з гр. Берещук Валентиною Михайлівною, яка зареєстрована як фізична особа – підприємець, укладено договір земельного сервітуту на частку прибудинкової території площею 0,0310 га багатоквартирного будинку, за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 14, терміном на 10 років.

       На час проведення реконструкції вул. Замостянської в 2019 році, власника тимчасової конструкції (літній майданчик, розташований за вищевказаною адресою), було зобов'язано здійснити демонтаж.

        Прошу відповісти на питання. Чи звертався суб'єкт господарювання на Вашу адресу з намірами влаштування літнього майданчику для погодження проектних рішень та дозвільних документів за адресою: вул. Замостянська, буд.14?

              Заздалегідь вдячний за надану відповідь !!!

  18.02.2020.                                                                                                                      О.Шевченко


 • 18 лютого 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Володимире Миколайовичу!!!

        В  2019 році у відповідь на мої неодноразові письмові та на особистому прийомі звернення на замовлення Департаменту комунального господарства та благоустрою для унеможливлення паркування та для естетичного вигляду було облаштовано 3 (три) вуличні вази під вікнами будинку, де я мешкаю. За що я висловлював Вам подяку. Але, нажаль, 17 лютого 2010 року в проміжок часу з 20.00 до 21.30, невідомими особами було скоєну крадіжку 2(двох) вуличних ваз. Мною було  зроблено виклик в органи Національної поліції України. Співробітники виїхали на місце злочину та зафіксували факт крадіжки.

          З вуличних ваз крадіжники висипали землю на асфальт. На місці злочину дві купи землі. Вкрадено саме ті вази, що унеможливлюють паркування. Навпроти, в 5 метрах біля кав'ярні  «Тарта», аналогічні вази не тронуто. Вважаю що крадіжка скоєна для паркування автотранспорту безпосередньо під вікнами будинку. Під час знахождення вуличних ваз паркування автомобілів було на тротуарі, чим грубо порушувалися Правила дорожнього руху.

          Прошу Вашого втручання та влаштувати обмежуючі стовпчики для унеможливлювання паркування автотранспорту в районі будинку №12 по вул. Замостянській. Факт наявності парковки під вікнами не відповідає санітарним нормам та становить загрозу здоров'ю.

            Заздалегідь вдячний за порозуміння.

  18.02.2020.                                                                                                                  О. Шевченко


 • 18 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сьогодні 18.02.2020 року близько 12:30год  я здійснив посадку в тролейбус №289 маршрут №14.Посадку здійснив на зуп.Заболотного,зайшов на задні двері. там же стояв кондуктор. задопомогою мобільного телефону я зчитав QR-код та оплатив проїзд. ПІсля чого, зі словами "будь ласка", я розвернув телефон до кондуктора і показав оплачений проїзд. У відповідь кондуктор криком сказала мені: "що ти мені показуєш, Ти тільки зайшов і показуєш шо оплатив". Ці слова вона сказала криком у переповненому тролейбусі. 
  1.Хочеться зрозуміти, що  язробив не так?напевно, що зі словом "будь ласка" показав оплачений проїзд?
  2.На підставі чого ця жінка-кондуктор звертаєтсья до мене грубим тоном та ще й на ТИ. 
  3.Вимагаю вибачень від неї особисто та від її керівника.
  Докази оплати мною наявні


 • 18 лютого 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, шановна Оксана Василівна!

  Ми, батьки майбутніх першокласників та молодших школярів просимо включити частину вулиці Пирогова від Електромережі (зокрема, наш будинок на Пирогова, 144), до складу адрес, які відносяться до школи-гімназії #24. В нашому районі школи немає, і діти змушені добиратися Бог знає куди пішки чи переповненим транспортом. Район Акадкмічний знаходиться набагато віддаленіше від школи, але його чомусь весь віднесли  до цієї школи.

    Будь ласка, дуже просимо Вас дослухатись  до потреб наших дітей!

 • 17 лютого 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Колективне звернення

  Ми, голови батьківських комітетів груп ЗДО № 22 «Смайлик», хочемо прокоментувати звернення невідомої особи на сайті Віннницькоі міської ради від 17.02.2020.

  Повідомляємо Вас, в першу чергу, що батьківський комітет був створений в садочку за власною ініціативою батьків, заради покращення умов перебування дітей у закладі. І виключно для цього!

  Ніяких примусових зборів коштів на потребу садочку не проводиться, батьки самостійно вирішують, чим можуть допомогти закладу, попередньо консультуючись у працівників закладу про побутові питання, які виникають.

  Витрачання зібраних коштів постійно відображається в звітах, з яким батьки постійно можуть ознайомлюватися онлайн.

  Ніяких коштів особисто працівникам закладу батьки не передають і не передавали.  

  Сума, що оговорюється, 4200 грн (точніше 3200 грн) була витрачена на закупівлю канцтоварів, методичних матеріалів, кухонного та побутового інвентарю та іншого, що прозоро відображено в звіті батьківського комітету за відповідний період, а чеки та накладні на відповідні цінності зберігаються у завідуючої закладу для прийняття на баланс.

  Більшість батьків нашого садочку обурена несправедливим наклепом на працівників закладу невідомою особою. Між батьками дітей, що відвідують наш садочок, створений інтерактивний чат, в якому батьки мають можливість висловлювати всі думки з приводу внесків, які робляться на покращення побутових умов для наших дітей. В даному інтерактивному просторі дана особа ніяк себе не проявляла.

  Просимо Вас не вчиняти ніяких каральних чи дисциплінарних дій до керівництва нашого закладу та його працівників. Готові оформити звернення офіційним листом з підписами батьків.

  Голова БК групи № 1    О. Маринич

  Голова БК групи № 2    О. Власишена

  Голова БК групи № 3    О. Борисюк

  Голова БК групи № 4    Ю. Токаленко


 • 17 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  На території м. Вінниця функціонувала ГО “СТ “Підлісне”, Код ЄДРПОУ 26245153, яка припинена 12.11.2019. В свою чергу повідомляємо Вас про те, що на території без відповідно визначеного власника розміщене майно у виді: двох трансформаторних підстанцій, ТП №546 і ТП №935,стовпів і ліній електропередач.

  Прошу Вас розглянути питання щодо взяття на облік вказаного майна, як безхазяйні речі, в порядку встановленому статтею 335 Цивільного Кодексу України.


 • 17 лютого 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради


  Доброго дня! Шановна Оксана Василівна, відвідуємо ЗДО №22 "Смайлик". Підкажіть будь ласка,  чи діє для всіх закон про заборону створеня батьківських комітетів? Запитую, тому що у всіх групах даного садочку збираються кошти щомісячно з батьків 50 грн на потреби групи і 50 грн на потреби садочку. Не ставлю питання про закупку індивідальних речей чи іграшок. Обурює те,  ці кошти (на потреби садочку) ідуть незрозуміло куди і їх постійно МАЛО, МАЛО, МАЛО.!!! Постійно виникають нові і нові збори коштів на сотні гривень з кожного. Для прикладу, виявилось, що в садочку немає погріба, вартість системи охолодження близько 1000 доларів і це мають здати батьки, бо ЗДО можуть закрити (!!!). До вас завідуюча з цим питанням зверталась???? Чому виникають такі питання у новозбудованому ЗДО??? Але разом з тим, закуплені штори-жалюзі і.т.д. В звіті голови батьківського комітету садочку вказано: внески в фонд садочку = 11887 грн., на ці гроші купили пергамент, жалюзі, контейнери в харчоблок, дошки для кухні, чорнила для принтера І НАЙЦІКАВІШЕ 4200 грн. "передали завідуючій готівкою".... Прошу Вас припинити ці збори коштів, інакше буду змушений звернутись в відповідні профільні органи.

 • 17 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня Сергій Анатолійович в мене в родині виникло складне становище батько захворів на рак 4 ступені .  Ми набралися багато мікро кредитів в них великі дуже проценти .банки кредитів не дають колектори угрожають  Прошу допоможіть випутатися 

 • 16 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​​Доброго дня, звертаюсь до Вас із проблемою мікрорайону Хутір Шевченка і в особливості вулиці Цимлянської. У нас настільки низька напруга електроенергії, що не працює окрема побутова техніка . Заміри фіксують 200-217 В .Неодноразові звернення до диспетчерскої служби МЕМ до очікуванного результату не призвели..  Прошу Вас від імені усіх мешканців, допоможіть вирішити дане питання, та забезпечити мікрорайон якісною електроенергією, адже оплата ведеться за "продукт" ,що має відповідати встановленим державним нормам.

 • 16 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Шановний Михайле Васильовичу, прошу Вашої допомоги у вирішені неправомірних нарахувань комунальним підприємством "ВінницяОблТеплоенерго" коштів за місця загального користування  кожного місяця. У нашому будинку вони просто відсутні, у нас не опалюється підїзд.  У мене індивідуальне опалення, кришу утеплили я проживаю на 5 му поверсі . централізоване опалення залишилося лише на першому поверсі. стояк відрізаний у підїзді не опалюється. Прошу створити комісію і перевірити провомірність нарахувань, та пояснити чому першому та другому підїздам будинку по вул. Якова Гальчевського 62, плата за опалення не нараховується.

 • 15 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​15.02.2020 о 16:30год., в трамваї борт.номер 331 м-ту 6, я в черговий раз виявив обман споживачів. В салоні виввшані інформаційні постери про безкоштовний Wi-fi доступ до інтернету. Проте ця функція не була справна, тобто належно не працювала, що є систематичний станом в муніципальному транспорті КП"ВТК".

  Таким чином є необхідність, враховуючи загальну кількість повідомлень на тел. Цілодобової варти, про несправність, неробочий стан, WI-FI обладнання в транспорті КП "ВТК", винних посадових осіб, притягти до юридичної відповідальності. Розглянути питання позбавлення премії найнятого керівника КП "ВТК". Негайно зняти інформаційні постери про безкоштовний Wi-Fi в муніципальному транспорті КП "ВТК.

  Перевірку скарги, її розгляд, провести за моєї участі. Відібрати відповідно, пояснення в керівника КП "ВТК". З матеріалами скарги ознайомити мене під розпис. Про стан функціонування безкоштовного Wi-fi у муніципальному транспорті довести інформацію до громадськості публічно, прощо повідомити мене з надання посилання, доказами. Відповідь надати в т.ч. на ел.скриньку.

 • 15 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрый день.Обращаюсь к Вам с надеждой на помощь!От всех жытелей дома пл.Гагарина 4.Наш дом относиться Винницаоблтеплоенерго и в этом году просто ужас сколько нам надо платить за тепло.У нас стоит щетчик и подачу держым на минимуме.Это хорошо что теплая зима!Но все равно нам получаеться очень дорого платить 45-49гр за м2.Хотя и была скидка в январе 18%,а феврале 15%.У нас на дом идет 2 Г/кал в сутки ,а 1Г/кал в ВОТЕ стоит 2149.92.Мы уже обращались с прозьбой что бы нас передали в Винницямиськтепло,хотя там и надо платить целый год,но всеравно выходит на много дешевле!И разница даже в зимний периуд по цене 1Г/кал почти на 800гр меньше.Надеемся на Вашу помощь!!!Зарание спасибо.

 • 15 лютого 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Галина Анатоліївна! 14 лютого на муніципальному телеканалі ''Віта'' вийшов сюжет про так звані ''аквамати'', які встановлені по всьому місту. В даному сюжеті наводяться дані лабораторних досліджень якості води які, звісно, не ідеальні. Наприкінці сюжету журналіст навідалась до Ірини Односталко, начальника вінницького управління держпродспоживслужби, яка стверджує, що їм невідомо, хто здійснює господарську діяльність з продажу води, та найголовніше - держпродспоживслужба не проводила аналіз води. Також їм невідомо, чи дотримуються санітарних орм в самих ''акваматах''. Оскільки питання якості питної води стосується здоров'я вінничан, прошу звернути увагу на дану ситуацію, визначити чому ''аквамати'' встановлені без погодження держпродспосивслужби, та провести заходи для того, щоб якість води контролювалась та відповідала стандартам питної води. 

 • 15 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​після того як я звертався неодноразово в такі установи: Вінницькі ЗЕМ, Вінниця обленерго, неодноразові скарги на урядову гарячу лінію - ситуацію не вирішено, письмової відповіді я не отримав хоча термін в 15 днів вже перевищено неодноразово.

  Справа у тому що, я проживаю з родиною (я, жінка, дитина) в с. Агрономічному, масив науковий, у нас є величезна проблема з світлом, відключення відбуваються систематично та ще й в зимовий період при тому що,  альтернативої енрегії немає, ми залежимо повністью від електроенергії, звісно я як чоловік потурбувався про те щоб в такому випадку моя родина почувала себе комфортно і жінка та дитина не страждали я придбав та встанонивив генератор для забезпечення будинку електроенергією. Тим не меньше, в даному випадку систематичні відключення світла є незаконними в зимній період і можуть нести пряму загрозу життю та здоров'ю людей проживаючих у ньому. Ще хочу звернути увагу на те що, підключення світла коштувало неприпустимо великих коштів та в цьому я вбачаю признаки корупції, за підключення 10кВт я заплатив близько 100тис. гривень, що, вважаю є незаконним, але так як звернутись немає до кого щодо підключення, тому, що, після неодноразових звернень мені було відмовлено і потрібно було все робити через "своїх" людей - у даному випадку "своїх" я маю на увазі "їхніх".

  Хочу особисто поспілкуватись з міським головою Сергієм Моргуновим та розповісти йому в деталях всі проблеми. Надіюсь що моє звернення потрапить до голови та він мене запросить мене на співбесіду.


  Дякую,

  З повагою,

  Сергій.

 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня. Прошу надати роз'яснення стосовно надання пільг на проїзд дітям з багатодітних сімей. 

  Законом України «Про охорону дитинства» встановлений перелік  пільги для багатодітних сімей, зокрема безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання .

  Моя донька Хмельницька Ярослава Юріївна 2008р.н. навчається в Лука-Мелешківській школі мистецтв, змушена щодня платити за проїзд в Лучанському, Прибузькому чи Тиврівському автобусі. Водії відмовляються провозити її по посвідченню, погрожують висадити з автобуса в разі несплати. Як діяти в такій ситуації?

  З повагою, Юрій. 

 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Ми багатодітна родина - «переселенці». До 26 травня 2014 ми мешкали в м. Донецьку в районі аеропорта. Під час бойових дій, ми були вимушені покинути свою домівку, та шукати притул на теріторіі України. Зараз ми мешкаєм в селі Чечелiвка Гайсинського р-ну, в арендованому житлі. Перша дитина навчається в університеті, другий - випускник школи, та майбутній студент. Третій - школяр.
  Зараз наше житло напівзруйноване. Повернутися нам не можна, та і нема сенсу. Вже шостий рік ми так і живемо - все «тимчасове». Особисто я, втратив роботу. Запити до державних органів, громадських організацій... привели нідочого. Ніхто не хоче займатись питанням житла для «переселенців». Що до нас, особисто, то ті доходи, що ми зараз маємо, нам ледве вистачає на отримання багатодітної родини, і придбати особисте житло ми неспроможні. 
  Я звертаюсь до пана Сергія Анатолійовича за допомогою. 
  Зверніть будь ласка увагу на таких як ми. Вирішіть, будь ласка, це питання. Ми ті, які дійсни постраждали. Шостий рік ми чекаєм від влади допомоги. 


 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Міському голові

  Сергію МОРГУНОВУ

  Україна, 21100, м. Вінниця, вул.

  Соборна, 59

   

  Татунька Валерія Григоровича

  Україна, 21009, м. Вінниця, вул.                А. Янгеля, 58 кв.103

  т. 067-77-95-192

   

  З А Я В А

   

  Шановний пане Сергію !

   

  05.07 2005 року Вінницька міська рада рішенням №1307 надала дозвіл на складання проекту відведення земельної ділянки №844 для будівництва багатоповерхового будинку за адресою м. Вінниця вул. Київська, 38 для ТОВ "Вінницяміськбуд". Архітектурно-планувальне завдання від 06.10.2005 № 181 підписали архітектор Замостянського району Кириленко В.Г. та заступник начальника управління, начальник відділу міського кадастру Левошко В.В., а затвердив завдання начальник управління містобудування і архітектури Царенко С.О.

  В характеристиці земельної ділянки, в п.8 планувальні обмеження вказана інформація про наявність моєї приватної земельної ділянки, яка ніби оформлена не належним чином. В розділі містобудівні вимоги п.15 проекту зазначено про демонтаж самочинного гаража гр. Татунька В.Г.

  Вінницька міська рада від 19.07.2005 за №04-310-3048 надала дозвіл на відведення земельної ділянки в натурі, відповідно був виготовлений акт від 05.08.2005 про обстеження земельної ділянки для ТОВ "Вінницяміськбуд" за адресою м. Вінниця вул. Київська, 38. В п.6 акту суміжні користувачі не вказана моя приватна земельна ділянка. Акт підписали начальник управління містобудування та архітектури м. Вінниці (Царенко С.О.), начальник регіональної екологічної інспекції (Герус Д.П.), головний санітарний лікар м. Вінниці (Сорочан О.П.), підпис не поставив лише начальник управлінням земельних ресурсів (Гончар О.В.)

  У висновку Вінницької регіональної екологічної інспекції від 23.08.2005 №32-3/308 в п.13 також не вказана моя приватна земельна ділянка.

  22.02.2006  виготовлено висновок комплексної державної експертизи ДП Вінницька ОС Укрінвестекспертиза №150-2/06 стосовно проекту на будівництво багатоповерхового будинку в якому не виявлено наявних порушень.

  При неодноразових зверненнях до ДАБК УМіА стосовно порушень протипожежних норм (розривів) між моєю приватною земельною ділянкою з цільовим призначенням під гаражну споруду відповідь від начальника міської інспекції ДАБК УМіА Нахтмана Є.В. була завжди однакова – відхилень від проектної та дозвільної документації не встановлено.

  Таким чином, чиновники ВМР порушили мої права гарантовані ст. 41 Конституцією України "Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним", а також вимоги нормативно-правових актів ДБН 360-92**. Багатоповерховий будинок збудований та введений в експлуатацію в супереч порушень  вимог ДБН 360-92**. В результаті допущених порушень протипожежний розрив між гаражною спорудою і збудованою багатоповерхівкою менше 2,5 метрів. Процедурою опитування на погодження меж із сусідами земельних ділянок під забудову багатоповерхівки було цинічно знехтувано.

  04.07.2018 я, був у Вас на особистому прийомі із заявою щодо вирішення питання про рівноцінний обмін, "міни" моєї приватної земельної ділянки з цільовим призначенням для установки гаражної споруди, державний акт на право приватної власності на землю ВН №2/232 від 10.09.2001, індекс витягу №19460655, виданий Вінницьким обласним об'єднаним бюро технічної інвентаризації технічний паспорт на гараж за адресою вул. Київська, 38, виготовлений 17.01.1994 та виданий мені у відповідності до прийнятого рішення.

  Зрозумівши очевидність допущених порушень вимог ДБН 360-92** Вінницька міська рада прийняла рішення №2143 від 11.11.2008 року підписане Гройсманом В.Б. "Про розгляд протесту прокурора м. Вінниці на п.6 рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради", "Про вилучення і передачу земельних ділянок громадянам у приватну власність" від 28.05.1998 №629. Судові тяжби тривали понад 6 років, але приватна власність, земельна ділянка залишилась за мною – непорушною.

  Я прагну здійснити рівноцінний обмін своєї приватної земельної ділянки з цільовим призначенням на іншу, вільну земельну ділянку в межах території кварталу, з протилежної сторони багатоповерхового будинку за тією ж адресою вул. Київська, 38, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності.

  За результатами розгляду моєї заяви на особистому прийомі, Ви дали доручення директору департаменту земельних ресурсів Кушнірчуку С.А. підготувати відповідні документи та надати дозвіл на встановлення безкоштовного земельного сервітуту на рік (до 23.08.2019) щодо мого користування земельною ділянку в межах кварталу за адресою м. Вінниця, вул. Київська, 38А для встановлення металевої гаражної споруди.

  Вінницька міська рада від 23.08.2018 р. № 1306 прийняла рішення укласти договір про встановлення земельного сервітуту зі мною, на земельну ділянку по вул. Київській, біля будинку №38А для будівництва індивідуального гаража (розміщення металевого гаража) терміном на 1 рік.

   У відповідності до рішення був укладений договір про встановлення земельного сервітуту від 01.10.2018 №1217/10-18 між Вінницькою міською радою в особі секретаря Яблонського П.В. та мною, з терміном дії до 23.08.2019 року.

  Я реалізував договірні умови щодо встановлення металевого гаража на земельній ділянці площею 0,0020 га, кадастровий номер: 0510100000:01:035 __ по вул. Київській, біля будинку №38А у відповідності до Договору від 01.10. 2018 №1217/10-18.

  06.09.2019 за № Т-01-72223/01-37 отримав відповідь від департаменту земельних ресурсів ВМР на моє звернення щодо укладання договору обміну земельними ділянками, "міни" – мені запропоновано звернутись до Центру адміністративних послуг "Прозорий офіс" ВМР з заявою про продовження терміну договору земельного сервітуту від 01.10.2018 №1217/10-18.

  Директор департаменту земельних ресурсів Кушнірчук С.А. не вважає за доцільним реалізувати попередню домовленість, яка 04.07.2018 Вами була погоджена, щодо обміну земельними ділянками по закінченню терміну сервітутного землекористування.

  02.10.2019 я, був на особистому прийомі у заступника міського голови Матусяка С.В. продемонстрував завізований ним проект від 03.11.2016 № Т-01-77616/10010 попереднього договору "міни" приватної земельної ділянки за адресою вул. Київська, 38 на іншу, який документально по теперішній час не укладений. На питання до директора департаменту земельних ресурсів Кушнірчука С.А. чому ситуація не вирішена, останній дав наступні пояснення:

  1. Відстань між металевою гаражною спорудою і існуючою багатоповерхівкою (протипожежний розрив) не відповідає вимогам державним будівельним нормам (ДБН) – 10м. (але відстань від багатоповерхового будинку по вул. Київській №38А до змонтованого металевого гаража - в реальності складає 8,5 м., а у вимогах п.7.50 ДБН 360-92 зазначено, що відстань від гаражів I і II ступенів вогнестійкості до житлових будинків не може бути  менше 7,5 м., а є 8,5 м.). Тобто порушення вимог ДБН відсутні.

  ДБН 360-92 діє з 1993 року і до сьогодні, він чинності не втратив. І навіть з 01.10.2019 року — з набранням чинності ДБН Б.2.2-12:2019, ДБН 360-92 діє в частині, яка не суперечить вимогам нового ДБН Планування та забудова територій.

  2. Ніби межі не погоджені з сусідами - мною була подана до комісії міської ради по встановленню безкоштовного земельного сервітуту копія заяви від сусідки по межі Пшегорської І.А., яка не заперечувала щодо установки гаражної споруди.

  Департаментом правової політики та якості (ДППтаЯ) міської ради зроблено дві публікації в газетах №43 від 13.10.2017 та №48 від 17.11.2017, а також на сайті міської ради про запрошення до громадських слухань та обговорень щодо розміщення гаражної споруди біля багатоповерхівки на вільну земельну ділянку, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності. В листі ДППтаЯ міської ради на №Т-01-88746 від 11.09.2017 зазначено, що мешканці багатоповерхівки Київська №38А не виявили бажання брати участь у громадських слуханнях, яке виносилось на обговорення і вони не є учасниками процесу, так як купували готові квартири і питання обговорення їх не стосується.

  Співвласники багатоповерхового будинку (СББ) по вул. Київській №38А не мають позитивного комплексного висновку державної експертизи на прибудинкову територію (інвентарна справа, акт на право власності чи користування земельною ділянкою та акт прийняття в експлуатацію, план зовнішніх мереж, тощо), що долучається до генерального плану населеного пункту, відповідно до вимог ст.1 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", ст.42 Земельного Кодексу України "Земельні ділянки багатоквартирних жилих будинків" та Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду".

  Тому, Вінницька міська рада, якій належить вільна земельна ділянка, на правах комунальної власності територіальної громади міста Вінниці може вирішити питання про обмін земельними ділянками, щоб залагодити, усунути порушення, які були допущені в минулому працівниками структурних підрозділів Вінницької міської ради .

  В листі департаменту земельних ресурсів міської ради від 16.11.2018         № Т-01-104692/01-37 зазначено, що згідно інформації Державного земельного кадастру земельну ділянку з кадастровим №0510100000:01:035:0060 по вул. Київській №38А було передано в оренду "ТОВ Вінницяміськбуд" на підставі рішення міської ради від 29.09.2005 №1434 на 2 роки 6 місяців. Рішення щодо відведення співвласникам багатоповерхового будинку (СББ) по вул. Київській №38А земельної ділянки Вінницькою міською радою не приймалось. Тобто підстав претендувати мешканцям будинку (СББ) по вул. Київській №38А на вільну земельну ділянку, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності не має, а тому погодження меж для проведення обміну земельними ділянками є безпідставним.

  Вінницька міська рада 23.08.2018 р. № 1306 прийняла рішення укласти договір про встановлення земельного сервітуту для монтажу металевої гаражної споруди на вільну земельну ділянку, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності і під виданий дозвіл мною був замовлений та виготовлений кадастровий план земельної ділянки за адресою вул. Київська, 38А міським комунальним підприємством "Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури".

  Для вирішення питання щодо договору про встановлення земельного сервітуту для гаражної споруди на вільну земельну ділянку, я витратив кошти на договір підряд №940/3-2018 від 21.11.2018, на виконання земельних робіт, виготовлення, складання кадастрового плану земельної ділянки за адресою вул. Київська, 38А (виготовленого міським комунальним підприємством           "Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури") під монтаж металевої гаражної споруди, тому

   

                                             ПРОШУ:

  1. Надати мені у приватну власність земельну ділянку площею 0,0020 га, кадастровий номер: 0510100000:01:035 __ по вул. Київській, біля будинку №38А розташовану в межах вулиць Київська-Академіка Янгеля-Стрілецька-Ширшова в м. Вінниці, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності, через укладання договору міни на здійснення обміну земельної ділянки, котра знаходиться в межах території кварталу, яка належить мені на правах приватної власності, з цільовим призначенням, для установки і обслуговування індивідуального гаража, розташованої по вул. Київській, 38 в м. Вінниці, площею 0,0025 га, технічний паспорт на гараж від 17.01.1994, державний акт ВН №2/232 від 10.09.2001р., кадастровий номер 0510100000:01:035:0175, реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна 321436705101; рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень від 24.03.2014р. за індексним номером №19460655.

  2. У зв'язку із викладеним вище, прошу розглянути мою заяву, дати доручення відповідним службам ВМР для вирішення мого звернення по суті, а також надати мені письмову відповідь по прийнятому рішенні за вказаною адресою.

   

   

  З повагою                                                                        Валерій Татунько

  13.02.2020

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Інформаційний запит

  Прошу надати наступну інформацію по комунальному підприємству "ВТК:

  1) ПІБ керівництва відділу експлуатації автопраку, тролейбусного, трамвайного депо, із вказівкою посад.

  2) ПІБ керівництва відділу безпеки руху "ВТК", із вказівкою посад.

  3) Відомості про нараховану й виплачену заробітну плату вище вказаних осіб за період з 01 вересня 2019 року по дату відповіді.

  4) Відомості про нараховану й виплачену заробітну плату керівнику КП "ВТК" за період з 01.01.2019 року по дату відповіді.

  Відповідь надати на ел.пошту й по можливості продублювати на ел.пошту.


 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Інформаційний запит

  Прошу надати наступну інформацію по комунальному підприємству "ВТК:

  1) ПІБ керівництва відділу експлуатації автопраку, тролейбусного, трамвайного депо, із вказівкою посад.

  2) ПІБ керівництва відділу безпеки руху "ВТК", із вказівкою посад.

  3) Відомості про нараховану й виплачену заробітну плату вище вказаних осіб за період з 01 вересня 2019 року по дату відповіді.

  4) Відомості про нараховану й виплачену заробітну плату керівнику КП "ВТК" за період з 01.01.2019 року по дату відповіді.

 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Каждый день отовсюду мы слышим о снижении цен на отопление,а по факту каждый месяц цена растет,получить объяснение невозможно ни от кого.Тариф за последние три месяца:2,08+32,73;2,08+35,52;2,08+42,43.Как такое возможно???Что происходит,дайте объяснение.Зимы нет,балконы открыты.За что мы отдаем деньги???