• 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Прошу надати скореговану інформацію про початок ремонтних робіт на дитячому майданчику поряд з комунальним закладом "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 ВМР". Якщо керуватись відповіддю  на звернення іншого небайдужого вінничанина від 1.09.2021, то початок реконструкції зазначеного об'єкту було заплановано на 20.09.2021. Сьогодні 22.09.2021. Жодних ремонтних робіт досі не проводиться. Тому виникає запитання, яка актуальна дата початку робіт на цьому об'єкті містобудування, зкріпленому за Департаментом освіти міста?

 • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Здрастуйте. Одразу до справи, вже який рік(5) (навчальний) одне і теж саме . Отже у гуртожитку ВХПТУ 5 студенти викидають сміття з вікон(7-9поверх). Постійні скарги до вихователів нічого не дають, бо вони не компетентні у цій справі, і мабуть не зацікавлені,а ще кажуть "що я можу зробити". Якщо уточнювати , то ці студенти викидають недопалки ,які залітають у відчинені вікна,пляшки,залишки їжі,виливають воду(а може і щось інше). Допоможіть ,бо вже сил немає. Можливо вони Вас почують. Бо хочеться, щоб комфортне місто було у всіх,а не коли ти боїшся ,що тобі на голову щось впаде.

   Дякую!


 • 16 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Цього року ми пішли у перший клас Комунального закладу "Загальноосвітньої  школа I-III ступенів № 15 Вінницької міської ради" Хочу висловити подяку Новосад Тетяні Володимирівнаі, це вчитель який відданий своїй справі!Чуйна та уважна до діток, цікаво та доступно пояснює матеріал.Гарне враження у нас склалося ще з підготовчих занять, тому не виникало питань у який клас подати заяву.

  Дякуємо за незабутнє свято першого вересня, яке дітками запам'ятається на довго!

  Дуже раді що є такі вчителі які працюють з  ентузіазмом та натхненням!


 • 15 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Підкажіть будь ласка, коли відкривається садочок в же Сімейний на немирівському шосе 94? Дякую

 • 09 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксано Сергіївно!

  Ми, батьки учнів 1 - Б класу комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2 Вінницької міської ради", хочемо висловити слова подяки за Ваш дозвіл провести урочисте свято 1 вересня на території Центрального міського парку ім.М.Леонтовича. Дітки отримали незабутні враження, батьки в свою чергу мали змогу насолодитись атмосферою радості та отримати задоволення від цієї події. Щиро вдячні Вам за першокласне свято для нас та наших діток!

  З повагою, батьки та учні 1 - Б класу.

 • 02 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий день, шановна Оксано Василівно! Батьківський та учнівський колективи 2-В та 4-Г класів КЗ "ЗШ І-ІІІ ступенів ✓15 ВМР"висловлюють велику подяку Вам, освітянському керманичу міста, директору нашої школи Василевській Тетяні Володимирівні за надану можливість нашим дітям навчатись в новій українській школі за партами трансформерами FunDesk, які допоможуть зберегти здоров'я, покращити успішність та психічний стан учнів початкової школи. Бажаємо, щоб новий навчальний рік пройшов щасливо та результативно з новими відкриттями та успішними проєктами.

  З повагою батьки КЗ "ЗШ І - ІІІ ступенів ✓15 ВМР".

 • 02 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Страшенно обурена подіями, що відбуваються у школі №19 міста Вінниці.

  По-перше, школярам 8 класу відмовляються надати підручники. Класний керівник пояснює це тим, що нібито адміністрація школи заборонила видавати підручники так як в минулому році деякими учнями не було повернуто всіх підручників. Але до чого тут усі діти 8 класу? Адже підручники видаються дітям, а не на весь клас. І якщо хтось конкретно не повернув, то чому шантажують усіх дітей класу, вимагаючи гроші на міфічні підручники(а чи були вони взагалі)? Та чому геть усі мають навчатися без підручників. А особливо ті діти, які навіть не навчались тут в минулому році? Та чи взагалі школа №19 забезпечена підручниками для 8 класу в 100% кількості дітей, що відвідують 8 клас цієї школи?

  По-друге, шантажуючи дітей та їх батьків погрозами не видати підручники школа не забуває про збір коштів у фонди класу та школи. Адже, буцімто, віник, швабра, відро, тряпки, дезинфікуючі засоби та побутова хімія має придбаватися виключно коштами батьків. Серйозно? Чи можливо школа 19 є особливою, та дійсно міська рада не виділяє грошей на ці потреби? Але чому тоді школа не перейде на надання освітніх послуг на комерційній основі?

  Оксано Василівно, прошу надати відповіді на питання, порушені в моєму зверненні.


 • 01 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна
  11 Серпня 2021 року, о 12й годині дня, моя дитина, граючись на дитячому майданчику, провалилась у діру. Не вистачало двох дощок.
  Це сталось по вулиці Миколи Ващука 10, біля школи №35.
  Моєму синові 2 роки і 5 місяців. Прооперований з діагнозом: закритий остеоепіфізеоліз голівки лівої плечової кістки, забій грудо-поперекового відділу хребта.

  Пояснення:
  Ми не проживаємо біля цього майданчика, приїхали у гості до бабусі, і були тут навесні.
  Ми розуміємо, що перед тим як дозволити дитині грати на дитячому майданчику, дорослі повинні оцінити її безпеку.
  На той час гралось вдосталь дітей і ніхто не штовхав.
  На дитячому майданчику перебували мої дружина і син. Дружина постійно була біля самої дитини, підстраховувала його! Ми не вперше граємось на такому типу майданчику.
  Я особисто приїхав подивитись на місце, де це сталось. І скажу одне, я не одразу знайшов діру. Вона було на рівні очей, тому неможливо було помітити одразу небезпечне місце. Фотофіксація місця є.
  Відволікло мабудь і те, що інші діти гралися і оминали небезпеку, занючи її. Ніхто із присутніх батьків не попередив.

  Питання такі:
  Хто відповідальний за технічний стан дитячого майданчика?
  На кого я можу подати скаргу?
  Чому не закритий майданчик на ремонт?
  Чому немає ніяких застережувальних знаків, що він у аварійному стані? (Я дзвонив на цілодобову варту 15-60. Мені відповіли, що не одноразово вони реєстрували звернення про технічний стан цього дитячого майданчика.)
  Чому немає дошки правил безпеки?
  Хто буде відповідати за здоров'я моєї дитини?

  Вибачте, що так емоційно, але я не можу без сліз дивитись на свою дитину.
  Вже пройшло 3 тижні, досі немає ніяких дій.
  Прошу прийняти міри для запобігання наступних нещасних випадків.
  Дякую.

 • 30 серпня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​                                  Директору департаменту освіти

                                  Вінницької міської ради

                                  Яценко О.В.

            

                    Звернення

  Ми, батьки учнів 1-го класу КЗ"Писарівський ліцей",

  просимо Вас, звернути увагу на те, що навчальний

  кабінет не відповідає вимогам НУШ, а саме:

  - парти важкі, пошарпані, нестійкі, гачків для портфелів немає;

  -відсутні шафи для зберігання навчального приладдя.

  Просимо забезпечити клас новими партами та необхідними меблями згідно рекомендацій НУШ.


 • 25 серпня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Подпись:  Редакція  загальноукраїнської газети „Радіоінформ” Поштова адреса: 21014, м. Вінниця, а/с 13 Тел.096-890-50-29 емайл:radioinform@ua.fm

  Директору Департамента освіти ВМР

  Яценко О.В.

  доцента Марценюка Валерія Пантелеймоновича

   

   

   

   

   

  Звернення

   

  Шановна Оксано Василівно!

  Щиро вітав розпочату у 2021 році роботу департаменту у частині омолодження кервного складу закладів освіти міста.  Цією проблемою мені довелось займатись останніх три-чотири роки і з цього приводу я звертався і до Вас щодо ситуації у школі №16 (непрозоре проведення конкурсів)  і навіть взаємодіяв із Міністерством освіти (дивитись http://mwp.pp.ua/analityka/kadry_mon.pdf....). А тому, коли оновилось керівництво КЗ ЗОШ №8 ВМР, у якому працює моя дружина, то я мав надію, що ситуація із ручним (проплаченим тим чи іншим чином) розподілом навчального навантаження там зміниться у кращу сторону.

  Однак, як виявилось, керівник закладу змінився, а політика розподілу навчального навантаження залишилась тією ж. А як інакше можна розцінити ситуацію, коли одні вчителі (наприклад, з української мови і літератури) отримують 23-26 годин, а інші ледве 15-18 (і то після заяви про грубе фальшування попереднього розподілу годин). І новий керівник пані Підлісна Н.П. при цьому заявляє, що „не етично" вимагати від неї перегляду сфальшованого попереднього розподілу навчального навантаження на 2021-2022 рік..

  Виходячи із вищевикладеного, прошу Вас, як керівника департаменту освіти міської ради на правах засновника, провести детальну прозору перевірку умов проведення розподілу навчального навантаження у КЗ ЗОШ №8. За результатами цієї перевірки прошу надати редакції нашої газети відповідні роз'яснення щодо існуючих у навчальних закладах ВМР принципів розподілу навчального навантаження.

  При розгляді цього Звернення наполягаю на забезпеченні виконання вимог, передбачених статтею 18 Закону України „Про звернення громадян" у частині можливості: особисто викласти аргументи особі, що буде розглядати це звернення та брати участь у перевірці викладених аргументів; знайомитися з матеріалами перевірки; одержати письмову відповідь про результати розгляду звернення.

  Відповідь на це звернення прошу надати у електронній формі, а копію відповіді прошу надіслати у відповідності до вимог статті 35 Закону України „Про друковані засоби масової інформації" та статті 20 Закону України „Про звернення громадян" терміни за адресою: Марценюк Валерій Пантелеймонович, 21014, а/с 13, м.Вінниця.

    

  З повагою,

  Головний редактор газети „Радіоінформ",

  к.т.н., доцент, письменник

     В.П.Марценюк.

  тел.096-890-50-29      25 серпня 2021 року.


 • 25 серпня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

         Доброго дня! 

         Моя донька відвідує ДНЗ 57 м.Вінниці. Оксано Василівно, звертаюся до Вас, адже дуже хочемо, щоб Ви знали про людей, які працюють в цьому закладі. Тому що ми висловлюємо безмежну подяку, без перебільшення, найкращим вихователям та помічнику вихователів групи №3 "Зернятка", а саме: Пугачук Аллі Едуардівні (дуже досвідченій, люблячій, справедливій, відповідальній,...), Щепковській Руслані Андріївні (доброзичливій, щирій, дуже добрій та відкритій,...) та Кондратюк Ользі Анатоліївні (має якусь невидиму ниточку, що просто "прив'язує" до себе діток).

        Близько року відвідували цю групу і саме з неї розпочалося знайомство дитини з зовсім іншим середовищем. З самого початку колектив групи знайшли підхід до дитини, допомогли швидко й легко адаптуватися в садочку, а ще підготували діток до переходу в іншу( середню) групу. Тому ми без проблем і з позитивом перейшли до інших вихователів. За час співпраці кожен з вихователів і нянічка зайняли особливе місце в серденьку дитини (та і в батьків теж) своїм відношенням, доброзичливістю, корисними порадами, консультаціями, рекомендаціями, підтримкою, терпінням, індивідуальним підходом та любов'ю до наших діток. Це дійсно люди, які знаходяться на своєму місці! Їх праця неоціненна у формуванні свідомого соціуму та нашого майбутнього! І це не тільки наша думка, але й батьків діток з нашої групи! Ще так багато хорошого хочеться сказати про людей, які віддають частинку своєї душі нашим найбільшим скарбам! Вони дійсно педагоги від Бога! Тому ми безмежно вдячні за їх важку, клопітку й відповідальну працю, велику любов, витримку й терпіння, а також за надзвичайно важливий вклад в розвиток наших діток, а згодом і майбутнього України! Дякуємо безмежно!!!

   

  Дякую за Вашу увагу!!!


 • 24 серпня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня!

  Прошу Вас перевірити Вінницький коледж будівництва та архітектури КНУБА на рахунок експлуатації студентів на період проходження практики -в відпрацювання входить: прибирання, фарбування та інше. Наразі, якщо у студента не виходить, то починаються погрози від куратора, дослівно: "Мої любі, навчальна практика, яка буде у вас з 23 по 27 це не відпрацювання!!! Це навчальний процес затверджений міністерством освіти, і не підлягає обговоренню з вашого боку. Після закінчення практики всі ті хто вирішив відпочити, попрацювати, побути на канікулах чи стати в позу....будуть відраховані з числа студентів коледжу за не виконання навчального плану"

  Амммм, в мене море питань, по цьому поводу!!!! Відрахувати? На яких підставах?

  Шановна, Оксано Василівно, скажіть, будь ласка, де є такий документ "затверджений міністерством освіти"?, щодо навчальної практики, який передбачає здавати по 600 грн. на початку року, і в обов'язки студента входить робити хозроботи, і "навчальна практика" на контролі у прибиральниці....

  Прошу відмітити, що вартість навчання біля 17000грн. на рік (не дешево, як для коледжу, чи не так?) ....сім'я ледве витягує, щоб оплатити "шикарні" знання..., також, дитина підпрацьовує, щоб звести кінці з кінцями... Не всі діти багатіїв там навчаються......

  Взагалі, в даному навчальному закладі потрібно знайти більш сучасний підхід до викладання студентам матеріалу, бо ці пострадянські методи застарілі.....

  Прошу вас з'ясувати, також, будь ласка, що це за погрози у куратора, я не бачу тут педагогічного підходу до студентів. Можливо, вона займає місце більш досвідченого педагога.

  Запитувати ім'я куратора мене не потрібно, ви пройдіться по всьому педскладу навчального закладу,бо думаю, там система, яку потрібно викоринити. 

 • 19 серпня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна

  Батьківська Громада учнів 9-Б класу гімназії №23 висловлює Вам щиру подяку за активну участь і небайдужість до долі Наших дітей. Ми дуже раді, що в Нашому місті працюють такі кваліфіковані керівники, Професіонали своєї справи. Дякуємо Вам за допомогу.

 • 10 серпня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, Оксано Василівно. 

  Зараз в усьому світі відбувається вакцинування від COVID-19.  Але як нам всім відомо, що це,  на даний момент, є добровільно. Так поясніть, будь ласка,  чи має право адміністрація навчальних закладів, зокрема як це зараз відбувається в садочку 59 м.Вінниці, примусово змушувати робити щеплення, а в разі відмови погрожувати звільненням, але чомусь звільненням "за власним бажанням". Чому люди, які категорично не хочуть вакцинуватися,  "ідуть на це" зі сльозами на очах, лише для того, щоб не втратити роботу.  Просимо Вас, будь ласка,  розглянути це питання, в іншому випадку колектив просто буде звільнитися. Дякуємо за розуміння. 

 • 06 серпня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради


  Директору департаменту освіти Вінницької міської ради

  О.В. Яценко

  Батьків майбутніх учнів 1-х класів КЗ "ЗШ І-ІІІ ступенів № 21 ВМР"

   

  ЗАЯВА

   

              Ми, батьки майбутніх учнів 1-х класів Комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Вінницької міської ради", просимо Вас посприяти у вирішенні питання щодо створення у школі двох перших класів для навчання у 2021-2022 н.р..

              Станом на сьогодні до школи подано заяви про зарахування дітей для навчання у першому  класі на 2021-2022 н.р. від батьків 44 дітей. З них право на першочергове зарахування до школи мають право 38 дітей.

      Згідно п. 2 ст. 12 Закону України «Про освіту» наповнюваність класів закладів загальної середньої освіти не може перевищувати 30 учнів.

      2 серпня нам стало відомо, що у школі планується формування лише одного класу для навчання у 2021-2022 н.р. з наповненістю – 38 дітей. Це порушує право дітей на здобуття належної освіти так, як зростає навантаження на вчителя, а отже він не зможе приділити належну увагу усім дітям у класі. Також у школі відсутні класи, які б могли вмістити таку кількість дітей без порушення санітарно-гігієнічних норм (Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу), а також норм пожежної безпеки.

      Усне роз'яснення від адміністрації щодо даної ситуації ми отримали лише 5-го серпня. Кінцевий термін для формування класів – 15 серпня, а отже деяким дітям доведеться змінювати школу за тиждень до початку навчального року, іншим – навчатись в неналежних умовах.

   

   

   

      


 • 29 липня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна, ми усім батьківським складом першокласників Великокрушлинецької гімназії,щиро вдячні вам за сприяння функціонування першого класу цьогоріч у с Великі Крушлинці!Велике вам дякую за надання можливості нашим діткам розвиватись та отримувати належну освіту! Батьки: Чумак Анастасія; Коваль Юлія; Оленич Наталія; Пічугіна Зоряна; Фармагей Ірина; Кузьмін Жанна

 • 23 липня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна,Яценко Оксана Василівна! Звертаються до Вас батьки учнів початкової школи №6. В минулому році (01.09.2020р)коли наші діти йшли до першого класу на батьківських зборах нам повідомили , що наші діти 1-2 клас будуть навчатись у першу зміну,а 3-4 у другу.  Але по закінченню 1 класу нас ставлять до відома що з 1.09.2021 року наші діти йдуть у другу зміну з 2 класу.  На наші запитання чому так відповідь не надали , лише доповнили що 3 клас на наступний навчальний рік ми теж підем    у другу зміну. Це все тому що у першу половину дня в нашому класі будуть навчатись учні першого класу,тому ми у другу зміну..

  Запитання як так, на підставі чого діти початкової школи ходять у другу зміну ще й 2 клас???Адже  Міністерство охорони здоров’я України розробило новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Документ набуває чинності 1 січня 2021 року.  В ньому зазначено що у закладах освіти, які працюють у дві зміни, навчання учнів 1-4 класів має організовуватися в першу зміну.Також є вимоги до меблів які мають бути відригульовані до зросту дитини. Запитання: яким чином можна відриголювати висоту парти та стільця для учнів 1класу  у першу зміну та учнів 2 класу що будуть сидіти за ними у другу зміну ??? хто і як це має робити ??? чи зріст дітей у 6 і 7 років однаковий? 

  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1111-20#Text 


 • 06 липня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради
  Шановна Оксано Василівно!

  Хочу висловити величезну подяку практичному психологу Інклюзивно-ресурсного центру №1  Мазановій Катерині Андріївні за чудову роботу з моєю дитиною. За півроку роботи з Катериною Андріївною мій син значно просунувся у розвитку, покращилися концентрація і переключення уваги, пам'ять, розуміння причинно-наслідкових зв'язків, навички співпраці. Дитина стала більш соціальною, гарно поводиться у публічних місцях, вчиться грати з однолітками, краще висловлює свої бажання і хоче спілкуватися. Я дуже щаслива бачити розвиток мого сина.

  З повагою, мама Якима


 • 25 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня шановна Оксано Василівно.хочу висловити подяку адміністрації кз"Загальноосвітня школа I-IIIст .номер 15 ВМР" адм  ідмістрації закладу.Директору Василевській Т.В.та адміністрації пришкільного табору "Котигорошко" Зарічній В.А..Данюку Л.І. Коваль О.В.  . Хочемо подякувати Вам,за літній табір.Мої діти дуже задоволені, кожного дня отримували

   море гарних вражень,емоцій та заряд енергії. Щодня у таборі: ескурсії,розваги,ігри на свіжому повітрі,подорожі та конкурси. Кожен день у таборі не  схожий на інший. Дуже Вам вдячні, що мої діти під професійним наглядом кожного дня з 9:00 до 17:00.

 • 25 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

   Доброго дня!

       Я хочу висловити подяку керівництву, педагогічному колективу та технічному персоналу "Загальноосвітньої школа І ступеня №5 , які доклали зусиль в організації та проведенні цікавого та насиченого подіями літнього відпочинку у пришкільному таборі денного перебування дітей  "ВЕСЕЛКОВА ПЛАНЕТА". Моя донька,  задоволенням відвідувала цей табір. Вона кожного дня ділилася враженнями про цікаві, творчі, інтелектуальні, спортивні, ігри та екскурсії.                               Особливу подяку хочу висловити педагогам І загону - Гринюк Ірині Петрівні та Рябі Нелі Василівні, що вони не  давали дітям нудьгувати, виявляли їх творчі здібності та направляли їх енергійність у танці, пісні, запальні конкурси. Дуже приємно, що у таборі "ВЕСЕЛКОВА ПЛАНЕТА"діти перебували в атмосфері позитивних емоцій, доброти та піклування педагогів. Щиро дякую  Вам за турботу, натхнення, нелегку але таку важливу працю на благо наших дітей.

   


 • 24 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  До Вас звертається батьківська громада учнів 9-Б класу гімназіїї № 23 м. Вінниці. Ми і наші діти просто у розпачі, у зв'язку з розформуванням профільного історичного класу, тому що не вистачає 3-х учнів. Адміністрація нашого навчального закладу повідомила батьків на шкільних зборах 17.06.2021р., що клас буде розформовано за відсутності фінансування. Просимо Вас, як людину, якій не байдужа доля освіти та освітнього процесу у НВК:ЗШ І-ІІІ ст.- гімназії №23, зберегти та профінансувати НАШ профільний історичний 9-Б клас впродовж 2021-2022 навчального року. Адміністрацією нашого навчального закладу було запропоновано розформувати НАШ клас, а дітей перевезти у інші профільні класи, а саме математичний або філологічний. В даних класах іноземні мови відрізняються від іноземних мов, які вивчають наші діти. При переведенні учнів у класи, які запропонувала адміністрація, кількість учнів у класі буде перевищувати 40 осіб, даний факт унеможливлює здобуття належного та якісного рівня знань усіх учнів. Зважаючи на те, що діти протягом останніх чотирьох років отримували знання з профільних предметів різну кількість годин на тиждень та вивчали різні іноземні мови, рівень знань учнів у чужих профільних класах стрімко знизиться, що може призвести до Булінгу, нервових зривів у наших дітей і погіршення самопочуття. Яка це психологічна травма для дітей і для нас: навчатись у прекрасному класному колективі, зрозуміти і призвичаїтись до стилю  викладання вчителів, вкладати немалі кошти і душевні сили у розвиток і ремонт нашої рідної гімназії. Ми не можемо повірити у те, що у "найкомфортнішому" місті України,  в одній з найкращих гімназій м. Вінниці, може бути така ситуація: що за відсутності 3-х учнів може зруйнуватись життя класу, мрії і плани дітей на майбутне, адже їм доведеться адаптуватися до нових умов навчання у найвідповідальніший момент у випускному класі. Просимо Вас, звернути увагу на те, що психологічний стан наших дітей, саме у підлітковому віці, зазнає незворотніх наслідків, які вплинуть на подальше формування особистості. Наші діти плачуть і нервують, відмовляються переходити в інші класи та інші школи з свого класу. І діти і батьки люблять свій колектив, нашого класного керівника і нашу гімназію. Згідно Закону України № 463-ІХ від 16.01.2020 року "Про повну загальну середню освіту" статті 12 пункту 2 кількість учнів у класі (наповнюваність класу) державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів та більше 30 учнів, які здобувають базову чи профільну середню освіту, тому наявність у класі 19 учнів не суперечить законодавству. Ми благаємо зрозуміти нас, піти нам на зустріч, позитивно вирішити питання колективного звернення батьківської громади учнів 9-Б класу гімназії №23 і надати можливість дітям здобути профільну ІСТОРИЧНУ середню освіту у власному класі протягом ОСТАННЬОГО для багатьох учнів гіназії навчального року. Сподіваємось на Вашу допомогу! 

 • 22 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Підкажіть, будь ласка, як дізнатися про вільній вакансії вчителя початкових класів або вчителя української мови та літератури в школах міста Вінниці?

 • 18 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Шановна Оксано Василівно!
  Від імені батьків, уже 5-А класу школи №12 м.Вінниці, хочемо подякувати за можливість першими навчатися у Новій Українській Школі!  
  Висловлюємо велику подяку директору школи Вітюк Олені Григорівні, яка чітко знає куди і як рухатися! А також нашій першій вчительці Голошивець Вікторії Павлівні, яка проявила професіоналізм і навчала наших дітей, завжди зацікавлена у результаті кожного. 
  Із впевненістю можу сказати, що наші діти показують прекрасні результати і ми сподіваємося, що так буде й надалі. Програма сучасна, дуже цікава, інтегрована, насичена, різноманітна. Ми, дорослі, з радістю навчалися самі! Адже для нас, батьків, головним показником є те, що наші діти з великим задоволенням хочуть іти до школи. Вони самостійні, ерудовані, креативні, талановиті. Варто відзначити, роботу вчителя і закладу під час дистанційного навчання (усі уроки були змістовними, цікавими, творчими). Ми іншими очима тепер дивимося на освіту в цілому…
  Гарного усім відпочинку! До зустрічі 1 вересня…


 • 17 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, шановна Оксано Михайлівно! 

  Звертаючись до Вас уперше, дуже хочеться сподіватись на підтримку та допомогу у вирішенні питання з дитячим майданчиком ДНЗ № 46 , а саме групи № 11.  Майданчик знаходиться у жахливому стані, каміння стирчать з землі, в альтанці під час дощу вся вода біжить по підозі скрізь та фактично унеможливлює діткам там сховатись, як наслідок дітям та вихователям заборонили там гуляти та надали спортивний майданчик  для прогулянок, а там, щоб Ви розуміли "голе футбольне полечко" без найменшого затінку від сонця та дощу. На вулиці літо, наш садочок черговий, а дітям не має де гуляти! 

  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №46 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" - отже і забезпечувати дітей належними умовами має наша влада. 

  Ми, як батьки, дуже багато вкладаємо в нормальний розвиток та комфортне перебува наших дітей в садочку, але ж має бути межа! Для міської ТГ -ремонт такого майданчика - це капля в морі, а дітяча безпека - безцінна.  Дуже просимо Вас та Ваших колег дослухатись до нашого прохання та вирішити це питання, адже життя та безпека - понад усе! Якщо це питання не вирішується Вашим департаментом - ми будемо писати вищим керівникам. За прсиланням фото нашого майданчика (якщо приблизити, то камінці і їх масштаб добре видно). 

  Дуже сподіваємось на Вашу допомогу, а не відписку. 

  https://photos.app.goo.gl/87uhumYzHoq3wbGz6

 • 17 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий день, скажіть будь ласка, що це за ситуація з черговими садочками. Ми живемо на Вишенці, ходили в 45, черговий 75(20 метрів від нас) . Нас відправили в 25 на Князів Коріатовичів, до якого потрібно 2-ма тролейбусами. Якщо це зроблено з метою меншого завантаження садочків, і щоб батьки не водили, протиковідні міри... , але дитина в громадському транспорті наражається на більшу небезпеку... Краще, щоб батьки з місця роботи пред'явили довідку, що дійсно не має де діти дитину, а дітки ходили в садочок близько. Знаю, що в цьому році нічого не зміниться, але на майбутнє візьміть до уваги. Дякую 

 • 03 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна, щиро вдячні Вам за вашу працю! 2020-2021 навчальний рік був дуже складним для усіх: для батьків, дітей, освітян. Щира подяка усім! Особливо хочемо висловити вдячність вчителю української мови та літератури ЗОШ I-III ст. №15 Федаш Ользі Олександрівні.  Це вчитель з великої літери. Дякуємо за знання, терпіння, величезну самовіддачу, безмежну любов і повагу до дітей.

  З повагою, батьки 5 - А класу "ЗОШ I-III cт. № 15 ВМР".

 • 01 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня!

  Від імені батьків 2-Е класу школи #16 висловлюємо вдячність вчителю початкових класів,нашому класному керівнику Шевчук Юлії Анатоліївні! Дякуємо за Вашу натхненну працю,доброту,чуйність,терпіння,бажання працювати! Дякуємо за те,що у наших діток ґрунтовні знання і гарні відмітки в зошитках і щоденниках! За те,що діти із задоволенням біжать на уроки до улюбленої вчительки! Дякуємо,що Ви завжди поряд і готові прийти на допомогу!


 • 01 червня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна! Підскажіть, чи правомірно так загружати вчителя під час канікул, що він має працювати з 9.00 до 17.00 в таборі кожен день і цілий день.

 • 31 травня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня,  мене цікавить питання чи мають батьки ремонтувати класи в школі своїм коштом, фарбувати стіни, паркет? Чи можливо  на ці потреби виділяються кошти міським бюджетом?

 • 31 травня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Подяка

  Шановна Оксано Василівно, батьківський комітет від імені учнів та батьків 5-А класу КЗ «ЗШ I-III ст. № 15 ВМР» від усього серця хоче подякувати за старанну працю вчителя української мови та літератури, Ольги Олександрівни Федаш. Ольга Олександрівна протягом непростого навчального року (2020-2021 рр.), доклала немало зусиль, щоб дистанційне навчання, не вплинуло на якісне засвоєння матеріалу нашими дітьми. Дякуємо Ользі Олександрівні, за благородну працю, терпіння, вміння вислухати! ЇЇ талант ладити з учнями та зацікавлювати - захоплює! Спасибі за знання і щоденну самовіддачу! Маємо надію, що і надалі Ольга Олександрівна продовжить працювати з нашими дітьми.

                                                  З повагою, 5- А клас КЗ «ЗШ I-III ст. № 15 ВМР»!