• 09 липня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Дрброго дня,Оксано Василівно, звертаюся до Вас як до директора департаменту освіти. Я, вчитель молодших класів , однієї із шкіл міста Вінниці. Звертаюся до Вас відносно роботи Вашого головного спеціаліста відділу загальної середньої освіти Діденко Лесі Миколаївни. Останні мої роки роботи в школі були просто нестерпними, адже Леся Миколаівна весь час своє особисте незадоволення висловлювала адміністрації школи. Наші з нею особисті непорозуміння , на мою думку , мають залишитися за межами педагогічної роботи. Але спеціаліст свою ,,любов,, до мене проявляла по - різному. Доходило до того, що адміністрація школи боялася вписувати моє прізвище в наказах, щоб не нашкодити роботі школи( щоб не дратувати Діденко ЛМ)

  На даний момент я мама у декретній відпустці і маю бажання вийти і продовжувати кар'єру у новій школі , на Поділлі. Але нова школа теж не стала бар'єром для Лесі Миколаївни. З перших днів , як я лише заявила свої наміри піти працювати , вона знову почала свою ,, педагогічну роботу,,: налаштовувати новий колектив проти мене, починаються залякування мене через дівчат, забороняє спілкуватися , принижує мою гідність. 

  Невже, Оксано Василівно, у Вашому відділі мало роботи для таких спеціалістів, що є час на плітки ????можливо потрібно зменшити штат?? 

  Я , як вчитель, постійно приймаю участь у міських, обласних педагогічних конкурсах, нагородження і грамотами в подяками міста і області, вчитель, яка пілотувала Новий Державний стандарт початкової школи і я ще повинна боятися людину, яка весь час користувалася своїм службовим становищем, робила місця призові з олімпіад, перемоги на міських конкурсах ,, приближённым,,

  Тому прошу я Вас , Оксано Василівно, зробити відповідні висновки і дії відносно роботи Діденко Лесі Миколаївни. 

  Якщо з її сторони не припиниться така , ,зацікавленність ,, мною, я буде звертатися з листом і до Моргунова С.А , а далі до Міністерства освіти. Розумної і перспективної молоді більшість , яка б із задоволенням зайняла посаду Діденко Л. М

 • 09 липня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

                  Батьківський колектив та діти групи №7 хочуть висловити щиру подяку завідуючій       КЗ «ДНЗ №36 ВМР» «Ластівка»  Журавель Наталі Володимирівні, та адміністрації садочка.                Особливі слова подяки хочемо сказати  вихователям: Шумаріній Тетяні Олександрівні, Кріт Аліні Петрівні, Нікончук Світлані Петрівні, помічнику вихователя -  Поліщук Інні Федорівні, керівнику музичному - Панчук Тетяні Іванівні за їх сумлінну працю та відданість роботі.

                  Ваша праця викликає захват і захоплення. Всі ви є прикладом для наслідування кожній  мамі. Велике спасибі за те, що в будь-якій ситуації кожен з Вас був для наших дітей надійним помічником, близьким другом, мудрим наставником і досвідченим вихователем. Завдяки Вам, наші діти отримали можливість проводити час в дитячому садку весело, цікаво і пізнавально. Саме у садочку вони зустріли своїх перших друзів і навчилися грати в улюблені ігри, а Ви весь цей час усіма силами намагалися зробити так, щоб кожна дитина, йдучи з дитячого саду, хотів повертатися сюди знову і знову, і ми Вам за це щиро вдячні. Дякуємо за незабутні роки дитинства за Вашу працю та турботу про наших дітей. 


 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради


  Шановна Яценко Оксана Василівна. До вас звертається учень Комунального закладу “Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради". У нашому закладі є досі не вирішенна глобальна проблема! Це реконструкція стадіону та майданчиків різних спортивних ігор. У 2016 році на сайті «Єдина система місцевих петицій» наш заклад зареєстрував петицію, щодо ремонту нашого поля. Нам пообіцяли, що у 2019 році футбольне поле та майдачик з тренажерами з‘явиться на території закладу. В квітні 2019 відбувся тендер. Роботи мав виконувати переможець тендера - ТОВ "Олер", який запропонував свої послуги за 10,36 млн гривень. Термін виконання робіт - до 1 вересня 2019. Зокрема, згідно з тендерною документацією, виконавець робіт повинен побудувати спортивне ядро, до складу якого входить міні-футбольне поле з трибунами для глядачів (52 людини), бігова доріжка (100 метрів), кругова бігова доріжка.

   Будуть також влаштовані майданчик для стрибків в довжину, для гри в баскетбол, волейбол і теніс, а на вже існуючих майданчиках зі спортивним і гімнастичним обладнанням повністю оновлять покриття, влаштують підпірні стіни і сходи.

   Навколо спортивного ядра буде встановлено огорожу.  Крім того, передбачено благоустрій території: будову устаткування для відпочинку та озеленення. Але цього так і не відбулося! Нам говорили у 2019 році,що гроші пішли на футбольне поле іншого навчального закладу і стадіон побудують в наступному 2020 році. Але знову нам відмовили, через те що будівництву поля заважає, інше будівництво житлового будинку. Ми зверталися та збирали підписи батьків, вчителів та мешканців мікрорайону до народного депутата України Анатолія Драбовському. І він нам відповів, що будівництво відтермінували! Нам потрібен цей стадіон!!! Тому,що у закладі навчається більше 1700 учнів, а проектна потужність 1300. І дітям тісно навчатися у спортивному залі. А якщо уроки фізичної культури проводити на стадіоні,який не відповідає європейським нормам то підвищується рівень травмування учнів. Також на цьому стадіоні могли гратися у футбол діти навколишніх будинків. У акваторії нашого закладу багато житлових комплексів і діти, щоб займатися спортом чи гратися на майдачику по винні їхати у інших кінець міста, де майданчики у хорошому стані. Вирішіть цю проблему! Дякую за розуміння!


 • 01 липня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​ Добрий день, я до Вас звертаюсь з приводу роботи садочка 71, садочок так і не працює і коли розпочне роботу не відомо, скажіть будь ласка чи є черговий садочок і як туди можливо .На руках маємо дві довідки з роботи про офіційне працевлаштування,копію карти профілактичних щеплень.я медичний працівник, на роботу дитину брати не можу ,щоб не наражати дитину на небезпеку інфікування дома залишити теж не можу

 • 25 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Питання дистанційного навчання в школах! Хоча все починалося нелегко, але ми це пройшли! Висловлюємо щиру подяку директору школи 35, міста Вінниці, Тетяні Григорівні Нальотовій-Дубковій за організацію навчального процесу та нашому класному керівникові Томчук Марині Сергіївні за допомогу в адаптації до дистанційного навчання, створені позитивні умови,  постійне пояснення, швидке реагування!!! Щире велике Дякуємо! Досвід вже маємо, та маємо надію в новому навчальному році зустрітися в нашій чудовій школі! Гарних канікул та міцного здоров'я!

 • 23 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! 

  Хочу висловити подяку працівникам відділу дошкільної освіти ВМР, директорам садочків №18 та №6 - Наталі Борисівні та Ларисі Володимирівні, за сприяння у вирішенні питання тимчасового переведення мого сина Панасюка Артема Юрійовича з ДНЗ № 18 до ДНЗ № 6. Карантин став нелегким випробовуванням для нас всіх. І я, як медичний працівник, знаю це не на словах. Дякую, що в цей нелегкий час, Ви не залишились осторонь чужих проблем, і знайшли можливість не лише вислухати, але й допомогти.  За Вашу компетентність, професійну етику та емпатію. Бажаю Вам добра, родинної злагоди та успіхів у Вашій нелегкій праці! Низький уклін за Ваше відношення та розуміння ситуації. 

  З повагою, Ламах Марина Олександрівна.

 • 18 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня!!!! Хочеться дізнатися коли відкриються бібліотеки??? Чому спортзали можна відвідувати, а бібліотеки ні!!!! Як перечитати усю літературу яку задали на літо????  Зробіть щоб дорослі могли лише відвідувати,щоб дітей не наражати на небезпеку!!!!!


  Список рекомендованої літератури для читання влітку
  2 клас

  1.Юрій Ярмиш « Місто дружних майстрів»
  2.Всеволод Нестайко « Суд у цирку», «Олексій, Веселик і Жарт-Птиця»
  3.Олег Буцень « Наше відкриття»
  4. Ярослав Стельмах « Ловись, рибко!»
  5. Брати Якоб і Вільгельм Грімм « Шипшинка»
  6. Карло Коллоді « Пригоди Піноккіо»
  7.Астрід Ліндгрен « Про Карлсона, що живе на даху»
  8. Михайло Стельмах « Гуси – лебеді летять»
  9. Володимир Мартинов. «Як Колобок визволяв принцесу з лап дракона 
  Ковтай-не-Жувавши»
  10. Оксана Лущевська. «Втеча»
  11. Г. М. Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», «Злочинці з паралельного світу»
  12. Олекса́ндр Дерма́нський «Чудове Чудовисько»
  13. Лариса Ніцой «Дві бабуськи в незвичній школі або скарб у візку»
  14. Леся Вороніна « Нямлик і балакуча квіточка»
  15. Андерсен Г. К., Грімм Я. та В. Казки
  16. Родарі Д. «Пригоди Цибулино»
  17. Вишня О. «Чудесні пташки», «Перша подорож», «Веселі артисти», «Федько», «Зошит»
  18. Трублаїні М. «Яшка і Машка», »Про дівчинку Наталочку та сріблясту рибку»


  Список творів зі світової літератури
  5 клас
  Індійська народна казка «Фарбований шакал»;
  Японські народні казки: «Іссумбосі, або Хлопчик-Мізинчик», «Момотаро, або Хлопчик-Персик» 
  Китайська народна казка «Пензлик Маляна»;
  Арабська народна казка «Синдбад-мореплавець» (третя подорож);
  Якоб і Вільгельм Грімм. «Пані Метелиця», «Бременські музиканти» 
  Олександр Пушкін. Вступ по поеми «Руслан і Людмила», «Казка про рибалку та рибку», «Казка про мертву царівну і сімох богатирів»
  Ганс-Крістіан Андерсен. «Соловей», «Непохитний олов’яний солдатик», «Дикі лебеді» 
  Оскар Уайльд. «Хлопчик-зірка»;
  Ернест Сетон-Томпсон. «Снап», «Лобо», «Доміно» 
  Марк Твен. «Пригоди Тома Сойєра»;
  Елеонор Портер. «Полліанна» (перевір себе: вікторина «Полліанна та її друзі»);
  Льюїс Керролл. «Аліса в Країні Див»;
  Роальд Дал. «Чарлі і шоколадна фабрика»;
  Туве Янсон. «Комета прилітає», «Капелюх чарівника», «Зима-чарівниця» 
  Пауль Маар. «Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу». • 18 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня!

  Я, мама майбутньої першокласниці  школи-гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка в м. Вінниця .

  ПРОШУ ДОПОМОГИ  у вирішенні майбутньої проблеми ,стосовно введення дистанційного навчання школярів молодших класів.

  Наша сім'я повноцінна: тато працює позмінно на заводі, я працюю з 9.00 до 18.00  год,  донечка майбутня першокласниця, яка йтиме в школу з 01.09.2020 року. Нам доводеться обирати між дистанційним  навчанням  дочки та своєю роботою, тому що в нас не має змоги працювати онлайн на постійній основі. Кинути роботу та сидіти  вдома з дитиною (якій ще не має навіть семи років) ми не маємо можливості, так як потрібно себе і дитину забезпечувати необхідним для життя,

  Моїй дитині протипоказано дитячим лікарем неврологом  більше ніж 30 хвилин дивитися гаджети.

  Що робити батькам (сім'я повноцінна), які працюють повний робочий день, на кого дитину залишити? Комусь з батьків звільнятися? З нашої заробітної плати утримуються і на неї нараховуються податки. Хто тоді податки буде платити ,якщо ми позвільняємся, з яких і наповнюється бюджет.  Заробітна плата працівникам  шкільних закладів виплачується також  з цих коштів.

  Сім'ї, які живуть в орендованому житлі;  мами, які самостійно виховують своїх дітей - там взагалі безвихідь.....

  ЗВЕРТАЮСЯ ДО ВАС З ВЕЛИЧЕЗНИМ ПРОХАННЯ ДОПОМОГТИ  не допустити ведення  дистанційного навчання з 01.09.2020 року для наших діток:

  Прошу допомогти у вирішенні данної ситуації, адже ця ситуація стосується не лише мене, а цілої країни, наші діти – НАША МАЙБУТНЯ РОЗУМНА НАЦІЯ!!!

  PS. Дистанційна освіта — не панацея від усіх бід. Більшість дітей потребують очної школи.

  Дистанційне навчання в Україні  - потрібне, але не кожна дитина може так навчатися .

  Дітям краще в суспільстві, де вони можуть спілкуватися з однокласниками,  розвиватися, проводити разом час, а не бути і спілкуватися на відстані за допомогою технологій. Перебування поза колективом ровесників може призвести до труднощів дитини в ситуаціях вирішення конфліктів, співпраці з однолітками.

  Дякую завчасно за допомогу

 • 18 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий вечір, я вже до Вас зверталась  з приводу роботи садочка 52, садочок так і не працює і коли розпочне роботу не відомо, скажіть будь ласка чи є чи є черговий садочок і як туди можливо потрапити, я виховую дитину одна, на роботу дитину брати не можу і дома залишити теж не можна, якщо звільнитись з роботи, то за який кошт тоді утримувати дитину, чекаю на Вашу відповідь, дякую

 • 18 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. Дуже дякую наше питання з 31 садочком вирішинене!

 • 17 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня шановна Оксана Василівна прошу допомоги в вирішенні питання. Моя дитина до карантину відвідувала садочок номер 31. Зараз нас не взяли в садочок так як потрібні довідки 2х батьків про Офіційне працевлаштування. Наш тато працює офіційно в Польщі ч працюю і працювала весь карантин в критичній інфраструктурі. Скажіть будь ласка на основі якого закону нас не взяли в садочок? Ніде не має вказано, щоб батьки надавали справку про саме офіційне працевлаштування. Буду вдячна за дрпомогу

 • 06 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Скажіть будь ласка, чому до цих пір не працює садочок 52, я медпрацівник, військова, виховую дитину сама, рішенням міської ради ухвалено про початок роботи садочків з 1 червня, дитину не має з ким залишати вдома, чи її потрібно брати з собою на роботу і наражати на небезпеку в медичному закладі, в мало яку відповідають, що до 22 червня садочок не відкриють і точної дати не повідомляють, хотілося узнати інформацію стосовно мого запитання

 • 05 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня. Прошу допомогти.


  Я, мати, яка виховую дитину самостійно. У звязку з послабленням карантиних обмежень, повина вийти на роботу та виконувати свої робочі обовязки за місцем розрашування товариства, на якому працюю.
  Моя дитина до карантину відвідувала ДНЗ № 31. У дитини є щеплення, але не всі по віку - ми їх проводимо за індивідуальним графіком. Але до садочку нас не допускають у звязку з епідемічною ситуацією.
  Карта щеплень дитини оновлена 03.06.2020 р. Наступні щеплення необхідно робити через місяць - нам таких щеплень потрібно 3... Тобто ще три місяці і це при умові що дитина буде здоровою на момент щеплення... Чекати на роботі мене ніхто так довго не буде...
  Брати дитину з собою на роботу наражаючи її на підхоплення інфекціїї у громадському транспорті під час пік - зовсім не доречно при епідемії.
  Сидиті дома з дитиною надалі я не маю можливості, так як потрібно себе і дитину забезпечувати необхідним для життя.

  Прошу допомогти у вирішенні данної ситуації.
 • 02 червня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чому діти з інвалідністю не допускаються до дитячих садків? Батькам таких дітей треба забезпечувати ще більше, батьки працюють, куди я маю залишити дитину? Чи йти з роботи і жити на пенсію по інвалідності??? Ризик є для всіх без виключення. В мене, наприклад, для дитини звичайна ОРВІ (насморк і червоне горло) може призвести до ускладення, але можливості сидіти вдома немає.  Є діти, батьки яких сидять вдома і будуть в садок водити, бо вже набридло за час карантину, а батьки, які дійсно працюють незнають що робити і куди дітись. Я думаю загроза більше буде, коли я почну возити дитину в транспорті з собою на роботу ніж приведу до дитячого садка. 

  Прохання відкрити садочки для всіх дітей без виключення і дискримінації.

  Дякую.

 • 31 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Я мама випускника ЗОШ #25, що за 4 роки навчання стала  другою домівкою для наших діток. Це комфортна,  світла,  сучасна  школа, де для малих школяриків  створені прекрасні  умови якісного, ґрунтовного навчання,  а ще там працюють справжні  майстри педагогічної справи! Особливо хочу подякувати нашому учителю англійської мови Івашкевич Ользі Олексіївні за велику любов і увагу до наших дітей,  за той міцний фундамент знань,  що її вдалося закласти, за турботу і щирі переживання про успіхи кожного учня, справедливість і невтомну працю! Це інтелигентна,освічена, порядна, ініціативна людина. Вона умілий учитель з високою фаховою майстерністю, постійно використовує досягнення сучасної педагогіки, вміє побачити таланти і здібності, зацікавити і повести за собою!

 • 30 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксано Василівно!

     Батьки учнів 7-Б класу ЗОШ №21 вітають педагогічний колектив із завершенням такого незвичного, непростого навчального року.

    Висловлюємо слова щирої вдячності педагогам за навчання і виховання наших дітей. Завдяки педагогічному таланту і чуйному ставленню до кожного з учнів,  діти отримують міцні знання, розкривають свої здібності і таланти. Особлива подяка класному керівнику Островській Ірині Михайлівні за педагогічний талант, професіоналізм, компетентність та відданість своїй благородній справі.

       Бажаємо усім довгих років успішної діяльності,  допитливих учнів,  благополуччя в житті і міцного здоров*я. 

       

 • 28 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Оксана Василівна, прошу розглянути моє звернення та допомоги у вирішенні наступного питання. 

  Керівник ДНЗ 26, "Веселка" Короленко Юлія Іллівна відмовляється приймати після карантину мою дитину до садочку, оскільки у нього є не всі щеплення. Щеплення у дитини є частково за індивідуальним графіком. Зараз, під час пандемії, аважаю недоречним наражати дитину та себе на небезпеку і йти робити щеплення. Від щеплень не відмовляюсь, зробимо їх як тільки закінчиться карантин.

  Ми з чоловіком обоє працюємо і сплачуємо податки, потрібно виходити на роботу, але відмовляються приймати дитину в садочок, хоча з серпня 2019 його відвідували без проблем.

  Директор садочку відмовляється надати письмову відмову у відвідуванні садочку моєю дитиною і категорично не приймає.

  Чи маю я право вести дитину в садочок?

 • 28 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий день. Хочу залишити відгук з приводу навчального 2019-2020 року.  Я, як мати, як представник батьківської спільноти 1-Ж класу ЗОШ5,хочу подякувати класному керівнику Левкович Ірині Анатоліївні! За період навчального року, а особливо за час дистанційного навчання. Дякуємо за плідну працю, за чудово організований навчальний процес. У блозі нашого класу Ірина Анатоліївна в цікавій і доступній формі викладала весь навчальний матеріал за програмою НУШ. Діти виконували усі рекомендовані завдання із цікавістю і легкістю. Вчителька вчасно оцінювала виконані завдання і давала рекомендації як дітям, так і батькам. Ще раз дякуєм і бажаєм Ірині Анатоліївні подальшої творчої наснаги, здоров'я і терпіння у цей нелегкий для нашого суспільства час! 

 • 28 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня

  Прошу допомоги, відкрити як найшвидше садочок ДНЗ 27 в місті Вінниця.

  Дистанційно не можливо працювати, коли дитина не в садку.

  Що робити батькам (сім'я повноцінна), які працюють повний робочий день, платять податки, і не має на кого дитину залишити? Комусь з батьків звільнятися? Хто тоді податки буде платити, з яких і наповнюється бюджет, заробітна плата для працівників дошкільних закладів виплачується також і з цих коштів.

  Сплачуючи податки ми (працюючі батьки) від держави не отримуємо ніякої допомоги під час кризи.
  Сім’ї, які живуть в орендованому житлі, там взагалі безвихідь.....

  Дякую завчасно за допомогу та розуміння
 • 27 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксано Василівно!

  Ми щиро висловлюємо подяку директору ФМГ №17 Нестюк Валентині Михайлівні, заступникам директора з навчально-виховної роботи, вчителям та всім хто був залучений до організації індивідуального навчання  нашого сина, Маркова Іллї. 

  Особливу подяку висловлюємо вчителю початкових класів Матющенко Олені Іванівні та вчителю англійської мови Тернавець Валентині Степанівні! Саме завдяки Вашому педагогічному таланту, професіоналізму, компетентності та відданості своїй благородній справі протягом цього року, наш син, незважаючи на величезні труднощі і всілякі перепони отримав міцні знання, зміг успішно закінчити 3 клас та перейти до 4 класу. Він став організованішим, відповідальнішим та самостійнішим. Ми щиро дякуємо за те, що завжди були поруч, підтримували в тяжку хвилину, за велике серце і щирість душі, за те, що завжди всиляли міцну віру і світлу надію.  За все це низький Вам уклін!

  Бажаємо всім Вам міцного здоров'я, оптимізму, благополуччя і успіхів у Вашій нелегкій, але благородній справі!

  З повагою сім'я Маркових.

 • 26 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Від імені батьків та учнів 6-В класу школи 35, хочу висловити подяку всьому педагогічному колективу даного закладу. Директор Нальотова-Дубкова Тетяна Григорівна, класний керівник Томчук Марина Сергіївна та вчителі-предметники зуміли організувати якісне, цікаве та змістовне навчання в умовах карантину. На високому рівні було організовано онлайн-уроки та індивідуальні консультації за допомогою Zoom, Skype, Google форм, Classtime та ін., що дало можливість нашим дітям максимально легко оволодіти новими знаннями та навичками. Дякуємо за вашу нелегку і титанічну  працю!!!

 • 20 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий день.
  Хочу відзначити роботу педагогічного колективу Вінницького технічного ліцею, у якому навчається моя донька.
  Дистанційне навчання у закладі налагоджено з перших днів карантину завдяки директору Пастуху Степану Корнійовичу, завучам та класним керівникам. Особлива подяка і низький уклін нашому класному керівникові  – Щасливій Раїсі Олександрівні, яка  впродовж майже трьох місяців вкладає душу в кожного учня, терпляче допомагає,  пояснює, нагадує і по-материнські підтримує.
  Окрема подяка також Ковбасюку І.О., Полєшко Р.А., Томчук О.В., Антонюку Є.В,  Кушнір С.І., Дейнеці Н.О., Дигас С.В., які зуміли зацікавити дітей своїми предметами завдяки професіоналізму та гарному ставленню до кожного учня.

 • 19 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради
  ​Доброго дня, Оксано Василівно!

  Пишу, щоб висловити вдячність педколективу Вінницької ЗОШ №5, де навчається моя доня у 4- Е класі.
  Особлива подяка класному керівникові 4-Е класу, керівникові від Бога, Ользі Юріївній, яка налагодила дистанційне навчання з перших днів карантину. Чіткі завдання, завжди зворотній зв'язок і допомога, якщо щось не зрозуміло.  Великий уклін Вам, Ольго Юріївно, і вдячність, що вкладаєте у наших дітей свою душу. Тепер я з гордістю можу сказати, що Ви - перша вчителька, яку моя дитина буде згадувати все життя, як другу маму, що привила їй бажання до знань.
  Також величезна подяка вчителям англійської мови: 
  Херсон Валентині Борисівні, наш вчитель з англійської мови, яка теж систематично  займалась з нами дистанційно. Все було фахово і цікаво. Щотижневі роботи були на високому рівні. Дякую Вам.
  Саламаткіна Іванна Ростиславівна, наш позакласний вчитель з англійської мови. Саме вона навчила першому іноземному слові мою донечку і саме вона захопила її цим предметом. Дякую Вам.
  Тому прошу Вас, Оксано Василівно, похвалити їх за таку сумлінну роботу. Такі вчителі роблять найбільший вклад у дітей, а діти це наше майбутнє, майбутнє нашої України. • 19 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Хочу висловити щиру подяку учителям ЗОШ#5 за гарну організацію шкільного процесу в умовах карантину, а саме Півнюк Тетяні Миколаївні та Саламаткіні Іванні Ростиславівні!!!Ви найкращі!!!

 • 15 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, Оксано Василівно!

  Прошу повідомити, коли будуть відкриті садочки (мене цікавить ДНЗ 27)?

  Дистанційно не можливо працювати, коли дитина не в садку.

  Що робити батькам (сім'я повноцінна), які працюють повний робочий день,  платять податки, і не має на кого дитину залишити? Комусь з батьків звільнятися? Хто тоді податки буде платити, з яких і наповнюється бюджет, заробітна плата для працівників дошкільних закладів виплачується також і з цих коштів.

  Сплачуючи податки ми (працюючі батьки) від держави не отримуємо ніякої допомоги під час кризи.

  Прошу на моє запитання не відповідати шаблонними відповідями.

  Дякую завчасно

 • 13 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. Хочу висловити подяку пед. колективу ДНЗ 73 за організацію дистанційного навчання в умовах карантину, за цікаві відео уроки, корисні рекомендацію батькам, де також можна знайти корисні посилання.  Я дуже задоволена роботою, дитина проводить цікаво час, переглядаючи відео з улюбленим вихователем.  Дякую.

 • 11 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня, Оксана Василівно! Мене звати Оксана. Та прошу вибачення, що турбую Вас. Але не знаю до кого звернутись, тому написала Вам. Мене турбує одне запитання. Воно стосується моєї дитини. Синочку зараз майже 8 місяців, але я вже зареєструвала у чергу до дитячого садочка за місцем проживання, а не прописки. Та як у будь кого стаються різні ситуаціїї у житті. Якщо ми все ж таки перейдемо до проживання за місцем прописки, що робити далі? Адже прочитала при реєстрації, що змінювати нічого не можна ні в якому разі..?! Чи можна буде зареєструватись до іншого садочка? Дякую Вам ! З повагою, Оксана Трифонова.

 • 05 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради
  Добрий день! 
  Хочу висловити свою думку з приводу дистанційного навчання у нашій школі. Кожен день вчителі в електронному режимі інформують учнів та батьків про домашні завдання з усіх предметів, надають рекомендації з приводу їх виконання та розміщують важливі для навчання матеріали – презентації, схеми, відеофайли, дають посилання на корисні ресурси для додаткового вивчення. Діти самостійно виконують майже усі завдання.
  Я вклоняюсь учителям, які готові до змін і які зараз працюють у новому форматі. Я б дуже хотіла, щоб сьогодні не тільки лікарі, а й вчителі відчули нашу повагу і вдячність за те, що вони роблять. 
  Велике дякую вчителям школи № 5 за професіоналізм, підтримку та терплячість, за добре слово та персональний смайлик. Ціную Вашу працю.
  Особлива подяка вчителю англійської мови Саламаткіній Іванні Ростиславівні за неймовірну креативність у роботі. Завдання корисні та цікаві не тільки дітям, але й батькам.
  З побажаннями здоров'я та добра.


 • 05 травня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго ранку. 

  Пишу, щоб висловити вдячність пед. колективу Вінницького тех.ліцею де навчається мій син.
  Дистанційне навчання налагоджене з перших днів карантину, працюють в гугл класрум. Чіткі та посильні завдання, завжди зворотній зв'язок і допомога, якщо щось не зрозуміло.
  Непорозумінь не більше ніж при очному навчанні). Класний Керівник Антонюк Є. В. жодного разу не відмовив у допомозі чи налагодженню комунікації із вчителями предметниками. 

  Питання є лише до сина, який не завжди відповідально ставиться до навчання в принципі. 
  Тож, ще раз спасибі за розуміння, терплячість допомогу і втрачений на це все особистий час. 
  Легкого і швидкого нам закінчення навчального року. 


 • 15 квітня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня!

  Після наради 15.04.2020р. всі дошкільні заклади вимагають від працівників визначитись з тим чи вони йдуть у відпустку від 02.04.2020р, чи пишуть заяву на 2/3, чи працюють дистанційно і звітують про свою роботу (звітність має перевіряти Департамент освіти). Нагадую, що у відповідності  ст.113 КЗпП України 

  Час простою не з вини працівника, в тому числі на період оголошення карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).

  Про початок простою, крім простою структурного підрозділу чи всього підприємства, працівник повинен попередити власника або уповноважений ним орган чи бригадира, майстра або посадових осіб.

  За час простою, коли виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують, і навколишнього природного середовища не з його вини, за ним зберігається середній заробіток.

  Час простою з вини працівника не оплачується.

  В даному випадку простой в дитячих садках відбувається не з вини працівників, і дана ситуація небезпечна для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують. 

  Про які 2/3 окладу і про які заяви йде мова?  Чи в Департаменті погано знають законодавство України. Дистанційна робота під час карантину це не обов'язок працівника дошкільного закладу. Дистанційну роботу має організувати сам департамент, провести дистанційне навчання з праціввниками, надати методичні рекомендації, програмне забезпечення для виготовлення відеоматеріалів для дистанційного навчання, тощо. А не використати в майбутньому творчість  працівників дошкільних хакладів, яка буде в примусовому порядку подана в звітах і матеріалах які мають бути додані до звітності. Якщо працівник перебуваючи дома при вимушеному простої прпацює і контактує дистанційно з дітьми, чому він має витрачати власні кошти на виготовлення і друк звітів та інших підтверджуючих матеріалів. Доплати, що він працює під час вимушеного простою дистанційно немає і роз'яснень і методики щодо процедури дистанційної роботи з дошкільнятами Департаментом освіти не надано. Прошу дати відповідь:

  1. На підставі яких законодавчих актів працівників дошкільних дитячих закладів змушують писати заяви на 2/3  окладу (що суперечить ст.113 КЗпП України а саме  За час простою, коли виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують, і навколишнього природного середовища не з його вини, за ним зберігається середній заробіток.). 

  2. Чи буде додаткова фінансова мотивація працівників, які працюють дистанційно з дошкільнятами та їх батьками (адже вони в цей важкий для всіх час несуть фінансове навантаження на оплату засобів зв'язку, інтернету, проходження навчань щодо дистанційної роботи, закупівлю і витрати раніше купленого паперу і матеріалу для виготовлення дидактичного матеріалу, тощо).

  3. Скільки часу і матеріальних ресурсів має витратити працівник на виготовлення кількох хвилинного ролику навчального, або розвивального характеру для дошкільнят. Чи реально виготовляти хоча б один такий ролик в день. 

  4. Скільки і яких дидактичних матеріалів, щодо організації дистанційної освіти з дошкільнятами підготовлено та оприлюднено Департаментом освіти який Ви очолюєте.

  5. Де працівникам придбати матеріали для виготовлення  дидактичних матеріалів, поробок, того ж паперу для оформлення звітності (магазини канцтоварів під час карантину не працюють, в Епіцентр не всі працівники можуть добратись громадським транспортом так як немають перепусток на проїзд).

  Чекаю на повні відповіді на всі запитання.