• 16 лютого 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Якубович Г А!

  Голова оргкомітету в місті по відзначенню 35 річниці трагедії  аварії на ЧАЄС

  Вам нагадую до 35 річниці трагедії аварії на ЧАЄС залишилося 69 діб 

  Коли буде  проведене засідання оргкомітету?

  Чому до складу членів оргкомітету включені заступники керівників департаменту ( освіти, транспорту, медицини )? Часу не вистачає прийти та вирішувати питання чорнобильців першим особам департаментів?

  Вибори відбулися місцеві в 2020 році! Депутати  від партії В Гройсмана за списком керівника обрані до всіх рад. Далі роки затишку наступили?

  Невже Ви вважаєте що за один день всі питання у чорнобильців до влади вирішаться?

 • 13 лютого 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прохання перевірити, за що вчителі ЗОШ N13, отримують заробітну плату. Навчання в школі побудоване тільки на тому, щоб написати параграфи та контрольні завдання для учнів. Відеоматеріали з поясненням, як а інших школах не додаються. Директор школи, та викладач алгебри та геометрії Лученко Світлана Володимирівна уроки на дистанційному навчанні не проводить, не надає дітям пояснень матеріалу, просто перед контрольними на листочку розсилає кілька прикладів задач, написаних від руки. Вчитель фізики Кирилко Нелла Олегівна, поводиться агресивно, по відношенню до дітей. Непрофесійно викладає свій предмет, принижує дітей ставлячи 1,2,3, в той час як сама не знає, що літера, якою позначається коефіцієнт корисної дії, позначається і називається грецькою літерою \"ета\" вчитель просто називає \"ось така загогулинка\". Вчитель інформатики взагалі за минулий семестр не провів ні одного уроку на дистанційному навчанні. На моє питання до класного керівника, надати призвіще вчителя інформатики, відповіді не отримала. В ЗОШ N13, міста Вінниці, просто калічать наших дітей морально, так як знання не надають належним чином, а тільки вимагають. Хочу зауважити, що раніше навчались в школі N4, та N32, та в школах закордоном, взагалі ніяких зауважень до адміністрації та педагогів не має і не було. Але такого похабного підходу до процесу освіти, як в школі N13 не зустрічали раніше .

 • 12 лютого 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня Вам!!!Прошу роз'яснити мені по пільгах для багатодітних сімей.Виходить що в переліку написано багато чого,а на діло не мае !!!цікаве саме про щорічне безкоштовне обстеження?про оздоровлення дітей?На минулому тижні відвідували сімейного лікаря,нам дали направлення дитині на УЗД внутрішніх органів та аналіз на дисбактеріоз в Бак лабораторії)))Все платне!!!цікаво дізнатись що це за пільга.,..Дякую за відповідь

 • 03 лютого 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ЗВЕРНЕННЯ

   

         Роз»ясніть , будьте ласкаві, як мені були розраховані соціальні виплати в вересні 2020 р. (було переоформлення). Я пенсіонер-інвалід, не працюю, отримую 2100 грн. пенсії, одинока мати. Допомога одинокій матері та малозабезпеченим була за серпень 2020 р. – 2908,58 грн.

         В моїх доходах не відбулось ніяких змін, але в листопаді я отримала -2935,41 грн. і це

  за 3 місяці – допомога одинокій матері та малозабезпенним. Вересень та жовтень 2020 р. ми жили на мінімальну пенсію та в борг , віддавая. Банку відсотки, в очікуванні допомоги за

  3 місяці, но до сих пір я не можу прийти до тями від шоку та відчаю.

         В опалювальному сезоні, отримавши соціальні допомоги, ми оплачуємо їми комунальні послуги + субсидія. Також попрошу показати розрахунок субсидії, бо я не можу зрозуміти, щож мені нарахували в дохід, що Я та фізично-доросло сформована 16-річна донька залишились ЗНОВУ існувати на мінімальну пенсі.ю. Де прожитковий мінімум на дитину такого віку??? Я промовчу за себе, та про яке лікування та обстеження, що вимагає МСЕК може йти мова??? А в лютому, після подорожчання комунальних  виплат в нас на двох даже не буде мінімальної пенсії. Коли я чую, як старі пенси плачуться, що їм не хватає міні малки, то може візьмуть до себе підлітка на  утримання, бо мені не приносили останнім часом продуктові набори та не давали міської допомоги до 2-х тисяч, а це наш дохід на двох!!!    

          Тож порадьте, бо я не можу вибрати, що мені краще зробити: красти, грабувати та вбивати  чи повіситись, залишивши неповнолітню дитину круглою сиротою??? Амінь.

  P.S.  З Порядком № 632 ознайомлена. Включення субсидії до сукупного доходу могли зробити тільки тварі, зелені  злочинці, нічого особистого, ви просто шмигальські виконавці.

  Можете тільки представити наше становище, наврядчи зрозумієте (сите брюхо до голодного глухо)  тут не до патріотизму. 


 • 02 лютого 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

      Шановна Галина Анатоліївна,  в 2021 році, настане 35 - річниця з часу страшної трагедії – вибуху атомного реактора на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Тисячі вінничан протягом 1986-1990 років, змінюючи один одного, приймали участь у роботах по усуненню наслідків чорнобильської трагедії. Тисячі стали інвалідами чорнобильської трагедії. Багатьох ліквідаторів та постраждалих осіб уже немає серед нас живих, через отримані великі дози опромінення під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.                                                                                                                                                          В нашому місті, на честь героїв ліквідаторів чорнобильської трагедії,  є  площа "ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ", де розташований наш пам'ятник в обласному центрі.

       До 10-ої річниці аварії на ЧАЕС, у 1996 році, під керівництвом тодішнього міського голови Д.В.Дворкіса, у місті був побудований пам'ятник Героям Чорнобиля, автором якого є Козерацький. Того часу це була подія, про яку знала майже вся держава. Але час минає, декілька разів територію біля пам'ятника підсипали землею і відсівом, висаджували дерева, викладали частину доріжок плиткою, а поряд, від початку і до кінця збудували храм. Нікому не було діла а головне зацікавленості в реконструкції того чорнобильського пам'ятника, який за свій 25 річний вік, майже вріс в землю, став низьким і вигляд має жалкий, сумний і непривабливий.

       З врахуванням описаного, просимо Вашого авторитетного впливу і особистої участі в організації  реконструкції Чорнобильського пам'ятника, розташованого напроти центрального автовокзалу, в нашому місті. Ми розуміємо що в державі йде війна, довготривалий карантин, але поточна робота життя міста не зупиняється.                         

        Наша пропозиція по реконструкції, можливо сам пам'ятник має залишитись незмінним, але постамент, або так звана тумбочка, однозначно має бути змінена у своїй висоті десь на півтора-два метри (як афганський пам'ятник у центральному парку, тільки без поіменних плит).   


 • 01 лютого 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый день.

  Меня интересует вопрос бездомных животных нашего города.

  Почему в 2021 году не выделен бюджет на их стерилизацию?

  Для чего нам тогда муниципальный приют?

  Если жители города занимаются этим на добровольной основе, то такой развитый город, как Винница, должен способствовать этому.

  Я уже не говорю об их бесплатном лечении, а просто контроле численности гуманным путем.

  В 2020 году в муниципальном приюте стеризовали бесплатно + по 2 пеленки на каждого котика, а собак даже вылавливали и возвращали назад.

  В этом же, говорят, что бесплатного уже ничего не будет. 

  Только льготная цена для бездомных кошечек 320 грн+ 2 пеленки, а собачку могут взять бесплатно одну и то если сами люди привезут.

  Как так, что на животных в нашем городе нет денег?

  Куда деваться всем новорожденным этой весной?

  За что их лечить?

  Силы и места передержек неравнодушных горожан на исходе.

  Мы просим, в срочном порядке, обратить внимание на этот вопрос


 • 28 січня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ДОБРОГО ВЕЧОРА ..    ЗРОБИТЬ СВИТЛОФОР НА ЗОЛОЛОТНОГО ДЛЯ ВЫЕЗДУ З  ПЕРЕВУЛКУ  БИЛЯ БАНКУ , АВАРИЙНИЙ ВИЕЗД ЗАВЖДИ И ЗМИСТИТЬ ЗУПИНКУ АВТОБУСА  ПИД ЧАС ЗУПИНКИ ВИН СТВОРЮ МЕРТВУ ЗОНУ И НЕ ВИДНО ПРИ ВИЕЗДИ  МАШИН ЯКИ ОБГАНЯЮТЬ АВТОБУС...   БУДЬ ЛАСКА ЗАМИНИТЬ НА ЛЕД ЛАМПИ  ОСВИТЛЕННЯ В ДВОРАХ,  АТО НИЧЕ НЕ ВИДНО ПИД ЦИМИ ТУСКЛИМИ ЖОВТИМИ ЛАМПАМИ АБСОЛЮТНО...ЗМИНИТЬ ЛАМПИ В ДВОРАХ ЯК ЗМИНИЛИ ПО  ПРОИЗЖИМ ДОРОГАМ  НА ЛЕД ЛАМПИ ДНЕВНОГО ОСВИТЛЕННЯ...    И ЩЕ ОДНЕ ВАЖЛИВЕ ПИТАННЯ  АБСОЛЮТНИ ЗАТОРИ СТВОРИЛИ - ЗМИНОЮ РЕЖИМУ СВИТЛОФОРУ НА  ВЫЕЗДАХ НА  ПРОИЗЖУ ЧАСТИНУ З ВУЛИЦИ ШЕВЧЕНКО ЛЯЛИ РАТУШНА...- 90 СЕКУНД ОЧИКУВАННЯ ДЛЯ ВТОРОСТЕПЕНЫХ ДОРИГ ЦЕ ЗАБАГАТО   АВАРИЙНА СИТУАЦИЯ СТВОРЮЕТЬСЯ И ПРОБКИ   - ЗМИСТИТЬ ОЧИКУВАННЯ  СВИТЛОФОРУ ХОЧА Б НА 70 СЕК А НЕ 90СЕК.. ДЯКУЮ !!

 • 28 січня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Здраствуйте. У моєї мами рак підшлункової. Зараз проходим лікування, а коштів вже зовсім немає. Одні борги і кредити. Прошу Вас про матеріальну допомогу. Дякую.

 • 24 січня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго вечора, Галино Анатоліївно.Вітаю вашу родину з пройдешніми святами,добра та миру. Я - мати двох школярів,2го та 6го класу.Дуже чекала(як і всі батьки) на закінчення локдауна і з великою надією сподівалась про відновлення очної форми навчання для учнів усіх класів в повному складі.Але ж що я чую: знову виходять до школи учні початкових класів в повному складі, учні 9х,10х,11х класів теж (на диво)в повному складі,а ЧОМУ  Ж учні 5,6,7,8х класів тільки по половині класу?????В чому ці діти не такі,їм що не потрібні знання??? де логіка рішень міської ради та відділу освіти???Чому по всій Україні до локдауна  - навчання відбувалось для учнів усіх класів і не по змішаній формі навчання.Багато знайомих проживає по всій Україні в містах Дніпро, Харків, Тернопіль, Хмельницький та по областях і всі навчалися в повному складі ходячи до школи.І по Вінницькій області в районах,діти відвідували школи щодня.Ніхто не ділив класи пополам !!!Що ж це за дурдом відбувається у самій Вінниці????Чому міська рада приймає такі необдумані рішення щодо навчання в місті????Чому ніхто не чує батьків? Чому повинні страждати від цього учні та їх батьки???Хіба я в змозі пояснити дитині 6го класу  всі теми з предметів????для цього є вчитель.Чому у дітей забирають право на отримання освіти у школі????Це ж що таке робиться??? Нас, батьків, не задовільняє таке рішення. Директор мені говорить,що сам він не має права приймати рішення щодо відвідування учнями школи.Я просто хочу кричати від несправедливості!!!!! БУДЬ-ЛАСКА ,ДАЙТЕ ДІТЯМ ШКОЛУ ЩОДНЯ І ВСІМ!!!!!! ДУЖЕ РОЗРАХОВУЮ НА ВАШЕ РОЗУМІННЯ І СПРИЯННЯ В ЦЬОМУ ПИТАННІ НА ЗАСІДАННЯХ МІСЬКОЇ РАДИ!!!!! 

 • 22 січня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

       Шановна Галина Анатоліївна, настав той час коли я мушу ЩИРО подякувати Вам за професійні і чіткі відповіді  листом №01-00-008-2287 від18.01.2021 року, на всі поставлені мною питання, плюс  за копію листа до Мінсоцполітики  ( від 05.01.2021).

        Дуже хотілось би щоб подібні питання вирішувались на рівні управлінь і відповідних департаментів, а не заступником міького голови.


 • 20 січня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня, я Бобрівник Андрій Петрович, я сирота мені 25 років. У Вінниці проживаю 7 років, але тут я не приписаний, а прописаний формально у селищі Понінка, Хмельницької області, але я там не проживаю, я закінчив педагогічний університет і працюю в школі, чи можу я ще стати на облік отримання кімнати в гуртожитку, я ніде не стояв на обліку отримання житла чи можу ще я отримати житло як ще сирота через те, що в мене нікого немає. Батько відмовився від опікунства ще в років 9 , мама померла виховувала бабуся. Чи можу я отримати житло у Вінниці, і що для цього потрібно.

 • 17 січня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Якубович Г А 

  Ви очолюєте оргкомітет в місті з Дня трагедії на ЧАЄС?

  Чи передали ці повноваження іншому посадовцю ставши депутатом облради від партії Володимира  Гройсмана!

  До дня трагедії залишається менше 100 діб Засідань не було жодного  керівник!

  Питань у ліквідаторів,постраждалих  багато до влади 

  Коли Ви ПОСАДОВЕЦЬ ВМР та депутат облради   зможите приняти керівників ГО чорнобильців ?

   В місті зареєстровано 10 ГО запросить всіх АЛЕ НЕ КЛОУНІВ від ГО!! 

  Запрошуючи  осадчука як представника вд координаційної ради 2-х організацій,  що очолюють Драчук та Сапожніков  Ви  не можете запрошувати на засідання Драчука та Сапожнікова 

  За законодавством вони надали  осадчуку  представляти їх інтереси в оргкомітеті

   Якубович .Г А. віднайдіть рішення за  законодавством!

  Досить цих непорузумінь між чорнобильцями

  Вам повідомляю  зараз та підтверджу на всіх засіданнчях  цей месенджер Я ліуквідатор аварії та мої колеги ліквідатори аварії на ЧАЄС та постраждалі  не НАДАМО ВАМ в першу чергу покласти квіти до памятника а потім будуть ідтм чорнобильці

  Ви посадовці ВМР та решта  будите йти в колоні після чорнобильців  Це справедливо буде! 

  Ми ліквідатори та постраждалі  А Ви хто?

  З повагою до всіх!

  Голова організації " Асоціація жертв Чорнобиля "В Мельник

 • 12 січня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Поясніть, будь ласка, чому цей тиждень діти у садочках залишились без хліба? Тобто, є норми харчування, які не виконуються, чому? Хто за це відповідає та коли все таки дітям почнуть давати хліб? 

 • 11 січня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановна Якубович Галина Анатоліївна. До вас звертається Швайко Іван Євгенійович,учень 11-го класу, представник учнівського самоврядування Комунального закладу “Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради" м.Вінниці. У нашому закладі є досі не вирішенна глобальна проблема! Це реконструкція стадіону та майданчиків різних спортивних ігор. У 2016 році на сайті «Єдина система місцевих петицій» наш заклад зареєстрував петицію, щодо ремонту нашого поля. Нам пообіцяли, що у 2019 році футбольне поле та майдачик з тренажерами з‘явиться на території закладу. В квітні 2019 відбувся тендер. Роботи мав виконувати переможець тендера - ТОВ "Олер", який запропонував свої послуги за 10,36 млн гривень. Термін виконання робіт - до 1 вересня 2019. Зокрема, згідно з тендерною документацією, виконавець робіт повинен побудувати спортивне ядро, до складу якого входить міні-футбольне поле з трибунами для глядачів (52 людини), бігова доріжка (100 метрів), кругова бігова доріжка.

   Будуть також влаштовані майданчик для стрибків в довжину, для гри в баскетбол, волейбол і теніс, а на вже існуючих майданчиках зі спортивним і гімнастичним обладнанням повністю оновлять покриття, влаштують підпірні стіни і сходи. Навколо спортивного ядра буде встановлено огорожу.  Крім того, передбачено благоустрій території: будову устаткування для відпочинку та озеленення. Але цього так і не відбулося! Нам говорили у 2019 році,що гроші пішли на футбольне поле іншого навчального закладу і стадіон побудують в наступному 2020 році. Але знову нам відмовили, через те що будівництву поля заважає, інше будівництво житлового будинку. Ми зверталися та збирали підписи батьків, вчителів та мешканців мікрорайону до народного депутата України Анатолія Драбовського. І він нам відповів, що будівництво відтермінували.Нам потрібен цей стадіон!!! Тому,що у закладі навчається більше 1700 учнів, а проектна потужність 1300. І дітям тісно навчатися у спортивному залі. А якщо уроки фізичної культури проводити на стадіоні,який не відповідає європейським нормам то підвищується рівень травмування учнів. При чому,наш заклад бере участь у багатьох спортивних змаганнях і займає на конкурсах призові місця. Але в спортивному залі не достатньо підготовки. Учні школи повинні їхати в інший кінець міста,на сучасний майданчик, щоб потренуватись до змаганнь. Також на цьому стадіоні могли гратися у футбол діти навколишніх будинків. У акваторії нашого закладу багато житлових комплексів,і діти щоб займатися спортом,чи гратися на майдачику теж по винні їхати у інших кінець міста, де майданчики у хорошому стані.

  Це моє звернення до вас. У липні я отримав відповідь, яка мене взагалі не влаштовує! Департамент конкретної відповіді мені не надав! Коли розпочнеться будівництво? Що заважає розпочати роботи по облаштуванню сучасного спортивного ядра? Чому школа, одна з кращих у місті, не має повноціного європейського поля? Лише пояснили,що « У зв'язку із складною епідеміологічною ситуацією в країні, тимчасово призупинене фінансування будівництва об'єктів. А реконструкцію спортивного ядра на території закладу буде розглянуте у наступних роках». Віє формалізмом та написано необгрунтовано! Після цього, я звернувся до міського голови м. Вінниці Моргунова Сергія Анатолійовича. Він мені надав відповів на свої офіційній сторінці у Facebook. Цитую: «Що стосується 6-ої гімназії – проектно-кошторисна документація з реконструкції спортивного ядра розроблена. Це досить масштабний за обсягами проект, що потребують великого фінансового ресурсу, і ми розглядали можливість залучення інвесторів. Але на жаль, у зв’язку з коронакризою ми в цьому році уже маємо зменшення надходжень до бюджету громади понад 200 млн. грн. І були вимушені корегувати попередні плани по багатьох сферах, в тому числі проектах у сфері освіти.. Тому наразі щось планувати дуже складно. А реконструкцію спортивного ядра на території закладу буде розглянуте у наступних роках.»

  Також, особисто я звернувся до міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова, я отримав відповідь на телеканалі 1+1 у програмі «Сніданок з 1+1» 31 серпня. Коли він був у студії, я написав і виклав ситуацію, яка є з цим стадіоном. Ведучі у прямому ефірі розповіли і отримав від нього відповідь. Цитую: « Зараз ми визначаємо проєкти на 2021 рік і ми задоволенням розглянемо цей проєкт, спортивне ядро цієї школи для реалізації в 2021 році. Це можливо, це доступно!».

  Звернувся також до Офісу Президента України. Але вони направили звернення до Вінницької міськради. І відповідь звучала таж сама!

  Вже у жовтні директор департаменту освіти Яценко О.В. в інтерв’ю «Фонду Об’єднання»згадувала спорт ядро школи і заявила, що в наступному році проведеться реконструкція. 

  Але вже 24 грудня на сесії міськради було представлено «Бюджет 2021», де було вказано, що школа-колегіум 29 отримає нове поле, причому ніхто з працівників школи, ні з мешканців району не повідомляв міськраду що цей стадіон має теж реконструювати. В нас знову забрали шанс на новий майданчик для спорту.

  Його мали збудувати- 1 вересня 2019.

  Причому  Я , як представник закладу хочу заявити. Що створення сучасного майданчика підтримують ВСІ, і педагоги,і діти, і батьки та мешканців нашого району.

  Моє велике прохання! Додати реконструкцію спортивного ядра комунального закладу “Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради" м. Вінниці до програми «Велике Будівництво 2021року» ініційоване Президентом України Зеленським В.О. або виділити кошти на реконструкцію стадіону із «Державного фонду регіонального розвитку» і розглянути на сесії Вінницької міської ради і додати до «Бюджету 2021».

                                                                                                Дякую за розуміння!


 • 23 грудня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Вчора я написала звернення з приводу  отримання допомоги як інваліду ,а сьогодні мені зателефонували і повідомили,що заяву я подала 13 січня 2020,що не відповідає дійсності. Разом з чолвіком ми прийшли в прозорий офіс відразу після нового року третього січня,я написала заяву і була здивована,що вже 7чи 8 на отримання допомоги,а сьогодні мені повідомляють,що заява була датована 13 січня.Видно хтось добавив одиничну. В 2019 р.  я подавала заяву в кінці січня і мені не вистачило коштів,тому в цьому році не зволікала і пішла відразу після наворічних вихідних. Не розумію кому потрібно було внести поправку в дату написання заяви,адже там сума наскільки мені сказали сягає приблизно 600 грн. Мені до сліз обідно і тому прошу Вас розібратись і по можливості показати мені цю заяву,щоб переконатись чи моєю рукою написано дату 13 , чи одиничну хтось дописав. Дуже дякую.


 • 22 грудня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Кожен рік мені,інваліду не надають матеріальну допомогу ,бо закінчились гроші. В цьому році я подала заяву 3 січня і бачу,що даремно. Дякую. В листопаді 2016 р.  перенесла операцію на відкритому серці по АКШ. Для продовження жити постійно потрібно приймати дорогі ліки,а пенсія моя мінімальна і в грудні склала з підвищенням 1769.00 грн. Я інвалід 3 гр. 1960 р.народження.

 • 22 грудня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Кожен рік мені,інваліду не надають матеріальну допомогу ,бо закінчились гроші. В цьому році я подала заяву 3 січня і бачу,що даремно. Дякую. В листопаді 2016 р.  перенесла операцію на відкритому серці по АКШ. Для продовження жити постійно потрібно приймати дорогі ліки,а пенсія моя мінімальна і в грудні склала з підвищенням 1769.00 грн. Я інвалід 3 гр. 1960 р.народження.

 • 21 грудня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

   Шановна Галина Анатоліївна!

   Довожу до Вашого відома, що на стадіоні ПДЮ оформили заборону займатися футболом .

   При цьму ні одно місто в Украіні не позбавляє права займатися спортом  дітей 11 років, які принаймі уже 4-5 років займались в ПДЮ.

   Також закривається стадіон в 33 школі.

   Зостався працювати тільки 35 школа, де не прописані футбольні місцеві клуби.

   Зверніть увагу , як розвивається клуб  Ураган у м Івано-Франківськ.

  З цього тільки можна брати приклад, там де місцеві органи дбають про фізичній розвиток молоді.

   Прошу посприяти вирішенню цього питання та дозволити займатись футболом на стадіоні ПДЮ.

  Я не хочу писати    жалоби, але на відкритті цього стадіона  в присутності мера  Моргунова та інших , батьки повірили, що про дітей хтось дбає  і їх фізичне та моральне  здоров"я потрібно не тільки батькам,  але й державі.


   

 • 16 грудня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Здравствуйте Галина Анатольевна! Пишет вам ветеран вооруженных сил Украины обращаясь за помощью получения льготной муниципальной карты Винничанина. Суть дела: 27 февраля 2020 года я был вынужден сдать полученную свою неисправную карту обратно менеджеру картсервиса г, Винница, За этот период я трижды обращался в картсервис и не разу не получил вразумительный ответ, когда она будет готова. Всё врмя обещают, что сообщат. Срок изготовления карты указан 60 рабочих дней. 24 декабря этого года будет 10 месяцев и не привета ,не ответа. Прошу Вас оказать мне действенную помощь  в решение этого вопроса. С уважением Ветеран ВС Украины. Рогозин Ефим Яковлевич 75 лет.

 • 16 грудня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

        Шановна Галина Анатоліївна, 29 жовтня, та 27 листопада 2020 року я як особа з інвалідністю внаслідок війни 2-ої групи, ставив ряд питань про порушення законів України стосовно інвалідів війни на місцевому рівні, це комунальні послуги і користування міськими телефонами від Укртелеком.  

       Відповіді, які Ви підписали, і які була на 8 (вісьми) листах, дуже сумно читати, хоча існує цілий юридичний департамент ВМР.

      Я розумію що Ви заслужений економіст України, депутат  обласної Ради, і голова бюджетної комісії – це великі досягнення в порівнянні з якимось інвалідом війни.  Закони України мають однакову силу що для Президента, що для Вас, і мене.

       Відповідно до статті 14, 15,16 ЗУ «Про звернення громадян» заяви (клопотання) осіб з інвалідністю внаслідок війни розглядаються першими керівниками державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій ОСОБИСТО.

      З урахуванням ситуації яка склалась, відповідно до ст.18,19 Закону України «Про звернення громадян», я Вас просив про розгляд моєї заяви в моїй присутності.

      Жодним чином постанова КМУ від 11.11.2020 року №1100 «Про внесення змін до постанови КМУ від 22 липня 2020 р. № 641»  та рішення виконавчого комітету ВМР 10.09.2020р. №1891 «Про затвердження тимчасового  графіку особистого прийому громадян керівництвом міської ради та керівниками виконавчих органів міської ради», апсолютно не мають ніякого відношення до мого бажання бути присутнім при розгляді заяви чи скарги.

       Вашу відповідь на цьому сайті, від 27 листопада 2020 року вважаю не відпрацьованою, і формально - бюрократичною відпискою.

      З врахуванням верховенства права, дуже настійливо прошу Вас, згідно чинного законодавства,  знайти можливість і розглянути мої заяви  в моїй присуності.

   


 • 15 грудня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Тема: підстава зняття пільги з інваліда

   

  Шановно Галино Анатоліївно!

  Звертаюсь до Вас з проханням для з'ясування, на якій підставі з мого батька – Єжихіна Миколи Андрійовича 16 грудня 1924 року народження, інваліда Великої Вітчизняної Війни 1 групи знято пільгу на оплату житлово-комунальних послуг. Про зняття пільги я дізналася під час телефонної розмови з працівником Ощадбанку, який повідомив, що з 30 червня 2020 року пільга на безготівковий рахунок не нараховується.

  Мій батько прописаний за адресою: м. Вінниця, вул. Олега Антонова (стара назва пров. Карла Маркса) буд. 18, кв.81. Коли погіршується стан його здоров'я, то тимчасово проживає зі мною за адресою 3-й пров. Дубовецький, буд. 2.

  Нажаль, мій батько, за станом здоров'я,  вже не може особисто звернутися до органів соціального захисту для отримання відповідей на запитання: "Чому це відбулося без попередження та пояснення причини?" та "Коли відновиться нарахування пільги?"

  Дякую за розуміння.

  З повагою,

  Алла Миколаївна


 • 11 грудня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

       Починаючи з вересня місяця 2020 року, ПАТ "Укртелеком" безпідставно вимагав, і отримав (шляхом зловживань і відключень) 100% оплату за користування міським телефоном у нашому місті з пільговиків.

       Між ВМР та ПАТ "Укртелеком" має існувати угода про реструтуризацію заборгованості за надані телекомунікаційні пуслуги пільговим категоріям громадян, за рахунок бюджету територіальної громади починаючи з листопада поточного, 2020 року.

       З врахуванням описаного прошу вирішити питання про відшкодування, компенсацію і повернення коштів, які мені як особі з інвалідністю 2-ої групи внаслідок війни, довелось сплатити з власної пенсії на безпідставну вимогу ПАТ "Укртелеком", за користування міським телефоном починаючи з вересня місяця 2020 року.


 • 29 листопада 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня,Галина Анатоліївна!До Вас звертається Бойко Сергій Володимирович.Вибачте,що Вас турбую,інакшого виходу я не бачу.Звертаюсь до Вас з такого питання:вже раніше звертався,що з нами за одною адресою живе Тарануха Олена Володимирівна,1975 р.н.,моя сестра.Людина ця поводить себе підозріло неадекватно:3-й рік не працює,матері по дому не допомагає,за квартиру не платить,і не намагається думати,щоб платити,в кімнаті своїй навіть не прибирає,брудно,гидко,влаштувала в своїй кімнаті туалет,завоняла всю квартиру,мати її чуть не з ложечки кормить,людина абсолютно НЕ ЗДАТНА СЕБЕ забезпечити себе самим необхідним,поводить себе агресивно до інших людей,нападала,були жалоби,попередження,що будуть викликати поліцію,я сам викликав і поліцію,і швидку до неї,від цього мають проблеми ВСІ,особливо мати,вона діабетик,не в змозі отримувати найнеобхіднішого харчування,я вже не кажу про ліки.Мати,Бойко Ганна Кирилівна,1943 р.н.Наша сімейна лікарка знає про це,тому-що були пару випадків,коли моя сестра і на неї нападала,хочу додати,що в моєї сестри періодично спостерігаються галюцинації,говорить нісенітницю.Я сам зараз хворію(тримається вже довгий час температура,горло болить,говорити не можу,слабкість,тому я дуже Вас прошу не телефонувати мені,а є цей номер в Вайбері,також ел.скринька,роботи не маю,б'юся,як риба об лід,шукаючи якійсь виходи.Вже написав звернення спеціалістам з лікарні ім.акад.Ющенко,щоб вони відвідали нас і взяли цю ситуацію під свій контроль.Дуже Вас прошу,потребуємо Вашої допомоги!

 • 27 листопада 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

        Шановна Галина Анатоліївна, 29 жовтня 2020 року я як особа з інвалідністю внаслідок війни 2-ої групи, ставив ряд питань про порушення законів України стосовно інвалідів війни на місцевому рівні, це комунальні послуги і користування міськими телефонами від Укртелеком.

       У відповіді, яку Ви підписали, і яка була на 8 (вісьми) листах, прислану мені поштою, було слово в слово скопійовані відповіді які мені раніше присилали нач. управління Белінська, і нач. департаменту Войткова. Спочатку Ви описує що дійсно я за комуналку звільнений 100%, потім на 3 (трьох) листах для чогось додали повідомлення про оплату, про яку мені абсолютно не потрібно знати бо норм  використання води, газу, електроенергії  по лічильниках  я НЕ перевищую.

       Починаючи з нового 2020 року, мені систематично, приходять платіжки в яких постійно пишуть якусь заборгованість, (остання в сумі 1200 грн.15коп) Починаючи з вересня місяця, ПАТ Укртелеком вимагає 100% за міські телефони, відключаючи інтернент, за який проплачено  100%.

        В останьому абзаці Вашої  відповіді було Вами чітко  сказано, про реструктуризацію боргів, і коригування рахунків пільговиків починаючи з ЛИСТОПАДА поточного року. Але нажаль цього НЕ відбулось, Вінницька філія Укртелеком, 26.11.2020 повторно відключила мені інтернент, з вимогою проплатити 49,73 грн. як боргу за 100% проплату за міський телефон.

       По суті ОБІЦЯНЕ вирішення питання по фінансуванню державних пільг на місцевому рівні НЕ вирішене, борги всупереч нормативних актів накопичуються, компетентного  вирішення проблем не видно. Відбувається фактичний шантаж і знущання над інвалідами війни, та іншими пільговиками.

       Моя заява -звернення НЕ потребує тривалої перевірки, і має розглядатись Вами особисто до п'ятнадцяти днів від дня отримання.

      Згідно чинного законодавства, прошу запросити мене в призначений час на розгляд моєї заяви-звернення, з врахуванням заходів по ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов'язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечної інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.


 • 09 листопада 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ В УКРАЇНИ -БЕЗКОШТОВНА.
  Ольга Яремків 
  Не знаю хто, але так праведно сказав:
  «Якщо народ твій,ворог, як отаву, косить
  Хтось мусить закричати - Досить!»

  Президенту України 
  Зеленському В.О.
  01220, вул. Банкова 11, Адміністрація президента України
  м. Київ, 
  Ольга Михайлівна Яремків,
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність»
  79039, м. Львів, вул. Бортнянського 34/30 Павло Юркович Лаврів,
  Голова Народного контролю України у Львівській області,
  79068, м. Львів, вул. Міртова 15/1
  Ірина Валеріївна Білоус
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України 79017, м.Львів, вул. Ольжича,13/33

  Звернення
  Преамбула:
  «За приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро. 
  Якщо Уряд порахував скільки зовнішнього боргу припадає на кожного з нас, так ми Вам нагадуємо, порахуйте суму коштів вкрадених у кожного з нас тільки за рахунок експорту електроенергії.» 

  З офіційних джерел засобів масової інформації нам стало відомо, що Україна займає одне із перших місць у світі по продажу електроенергії за межі держави тобто в 24 країни Європи. В Україні зосереджено 5% усіх атомних електростанцій світу. Це приблизно стільки, як у Великобританії, Канаді чи Швеції, трохи менше, ніж у Російській Федерації. Цих п'ять потужних атомних електростанцій, які працюють – у західній і центральній її частинах відносять: Чорнобильську, Запорізьку, Південноукраїнську Хмельницьку і Рівненську. Найпотужнішою серед них є Запорізька АЕС, на яку припадає близько 20% всього виробництва електроенергії України. АЕС працюють на вітчизняному (51%) і привізному з Російської Федерації діоксиді урану. На атомних станціях України працює 16 і будується 5 реакторів. Як уже зазначалося, на атомні станції припадає 45% загального виробництва електроенергії в Україні. Також нам відомо, що теплові електростанції переважно споживають донецьке вугілля і частково горючий газ та мазут. Електростанції і теплоцентралі західної частини України Бурштинська, Добротвірська, Львівська (дві ТЕЦ ) та ін. в основному споживають львівсько-волинське паливо. Однак, ТЕС є найбільшими забруднювачами довкілля. Наприклад, одна з найпотужніших в Україні Бурштинська станція викидає в атмосферне повітря близько 150 тис. тонн шкідливих речовин щороку. Це значно більше, ніж усі види атмосферного забруднення Києва і Київської області. Це шкідливо впливає на здоров’я населення України, а шкідливий вплив ніхто не компенсує.
  В нижче наведеній таблиці № 1 вказані тарифи на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.
  Таблиця № 1.

  Показники тарифу : ДП «НАЕК Енергоринок» на передачу електричної енергії.
  Слід відзначити, що Україна входить в клуб країн, які експортують електроенергію. Так, за 2014 рік країна виробила 1,8 трильйона кіловат-годин. А спожили ми за рік тільки 145 мільярдів кіловат-годин, майже в 13 разів менше.
  Якщо порахувати кількість електроенергії, яка експортується (1,8 трильйона кіловат-годин – 145млрд. квт.год. = 1трл.655млрд.квт.год. та помножити на ціну 1кВт.год. 0,07євро, це = 115 млрд.850 млн. євро. 
  Хто привласнює ці кошти, адже в Україну їх ніхто не повертає? 
  А вся вироблена в Україні електроенергія коштує 1,8 трл.квт.год х 0,024= 43 млрд. грн. або=1,6 млрд. євро., а заробляють на експорті 116 млрд. євро тобто майже в 70 разів більше. А в Україні використовують 145млрд.квт.год.х1грн.= 145млрд.грн. – сума коштів за реалізовану в Україні ел.енергію, яка по ціні виробника коштує 145 млрд.квт.год.х0,024 грн.=3 млрд.480 млн.грн.
  З інших джерел є інформація, що Україна виробляє 2,8 трл. кВт. год. електроенергії , то в такому випадку експорт електроенергії зростає на 1 трл. кВт. год. електроенергії. Виникає цілком логічне запитання, де осідають ці гроші? Адже ця сума сягає 185млрд. Євро.

  В наведеній нижче таблиці №2 вказано структуру експорту електричної енергії.

  Таблиця №2

  Ці показники в таблиці № 2 занижені до абсурду.
  Весь експорт електроенергії в країни Європи здійснюється Україною через електромережі «Острова Бурштинської ТЕС», куди входить Добротвірська та Львівська ТЕЦ. Відповідно до даних статистики середня ціна собівартості 1кВт/год. становить 1коп., а відпускна ціна в межах 2,5-3,5коп. (Дані з офіційної таблиці №1). Звідки тоді береться ціна для населення за 1кВт/год. від одної грн. до 1грн.68коп., а для підприємців -2грн.68коп. 
  Також з наданої інформації НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ нам відомо, що 90 відсотків власності ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО є власністю Кіпру. Виникає питання до Львівської облдержадміністрації та обласної ради, Верховної Ради України, хто (персонально ) є власником 90 відсотків Львівобленерго та де, тоді 51 відсоток власності держави України та хто надав право продати державну національну власність закордонним приватним особам?
  Також напрошується питання, хто несе персональну юридичну відповідальність за роздержавлення національної енергосистеми та формування ціни на електроенергію в Україні, враховуючи те, що із 2008 року спостерігається наступне зростання цін: так ціни в 2008 по 2010 рік 0,24 коп за 1кВт, 2011 по 2014 рік до 150 кВт 0,23 коп., більше 150 кВт 0,40 коп.; а в 2017 році вже до 100 кВт. 0,75 коп., а більше 100 кВт.1,40 (без ПДВ), а для підприємців 2 грн. 68 коп. в т.ч. ПДВ.

  Ціна на експорт електроенергії — на рівні 7 євроцентів.

  Прибуток експортера складає приблизно 185 млрд.Євро, при затратах 2млрд.Євро. Це астрономічні розміри нетрудових доходів, а в реальності це кошти обкрадених акціонерів, пенсіонерів, стипендії, дивіденди, соцзахист, затрати на науку та освіту, та ін. Їхні надприбутки, а злидні обкраденого народу!
  Незрозуміло, хто рахував цю рентабельність, адже закупивши 1 кВтг за 2,4 копійки і продати за 7євроцетів (0,30х7=2,10грн.:0,024= 88 разів дорожче).
  Такий рівень рентабельності — мрія для будь якої галузі бізнесу в Україні.
  Чому ж така ситуація має місце? Невже керівництво нелегітимної НКРЕКП та Уряду України не володіє даними щодо цін на електроенергію в країнах, до яких здійснюється експорт? Чи не розуміють рівень рентабельності діяльності постачальника?
  Користуючись таким вигідним становищем, ДТЕК запровадила політику постійного підвищення цін, яка аж ніяк не позначилася на покращенні роботи системи.
  Великий розрив між закупівельною і продажною ціною, як обіцяють гравці ринку забезпечить додаткові надходження до бюджету, дасть можливість розвивати саму галузь, добудувати додаткові енергоблоки, які збільшать виробництво електроенергії.
  Виникає питання. А для чого збільшувати виробництво, якщо Україна споживає лише тринадцяту частину виробленої електроенергії, а решта йде для продажу за кордон і лише засмічує наше природнє середовище та зовсім не збагачує Український народ, а збагачуються злодії. 
  Отже за приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро.
  Такий грабіж українського народу і є причиною постійного знецінення нашої гривни. Оскільки кошти неповернені в наш бюджет знижують і знецінють активи державного балансу. Нам дуже часто нагадують, що зовнішній борг держави сягає 36 млрд.дол. і навіть озвучують суму з розрахунку на одного жителя країни. Порахуйте, будь-ласка, а скільки вкрадено у кожного українця тільки за рахунок експорту електроенергії?
  Відповідно до ч. 1 ст. 1177 Цивільного кодексу України шкода, завдана фізичній особі, яка потерпіла від кримінального правопорушення, відшкодовується відповідно до закону. Оскільки такого спеціального закону на даний час не прийнято, то в силу вимог ч. 1 ст. 8 Цивільного кодексу України до даних правовідносин має застосовуватися аналогія закон. Адже згідно зазначеної норми якщо цивільні відносини не врегульовані цим Кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону). Тому в даній ситуації при визначенні розміру шкоди мають застосовуватися положення ч. ч. 1, 2, 3 ст. 22 та ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України.
  Як вбачається із ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Згідно ч. 1 ст. 22 Цивільного кодексу України особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України збитками є: 1) втрати, яких особа зазнала у зв’язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки); 2) доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода). 

  Ви навіть порушили свій рабський цивільний кодекс, списаний з римського права, а в римському праві рабство ніхто не відмінив.

  Одночасно повідомляємо Вас, що Lvivoblenergo, Publichne AT D-U-N-S® Nummer 366489516 ( платник податків США) Budynok 3 Vul.Kozelnytska 79000 Misto Lviv Ukraine Person:Volodymyr Evgenovych Matviishyn (SIC) 4911. Виникає запитання, на підставі чого всі обленерго України є платниками податків США та своїми коштами збагачують чужу державу, а для свого народу залишають пилюку, злидні і кредити МВФ?
  Вивіз капіталу – енергоносіїв, неповернення грошей в Україну підриває основи нашої економіки, яка відображена у нестабільності нашої валюти постійне її знецінення по відношенню до долара США, що постійно піднімає вартість чужої валюти і чужу економіку 
  Враховуючи вищесказане вимагаємо від Верховної Ради України, наступне:
  1). Зобов’язати Кабінет Міністрів України представити точні дані виробництва електроенергії в кВт./год. по роках з 01.01.1992 року по даний час і у чиїй власності вона перебуває.
  2). Зобов'язати Кабінет Міністрів України встановити науково-обґрунтовану ціну (ціна виробника + середній рівень рентабельності по Україні) на електроенергію для користувачів відповідно до теми ціноутворення і калькуляції та обнародувати її.
  3). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати роз’яснення на якій підставі підприємцям продається світло для побутового користування по завищених цінах у порівнянні із цінами на світло для громадян.
  4). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати дані по продажу електроенергії у інші країни світу, де осідають гроші за продану електроенергію, на яких рахунках, і яка сума повертається в Україну на чиї рахунки. 
  5). Ліквідувати у незаконний спосіб створену приватну структуру НКРЕКП та скасувати всі її незаконні Постанови, і зокрема Постанову НКРЕКП від 26.02.2015 р. №220 про підняття ціни на світло. 
  6) Виключити з тарифу ПДВ, згідно закону про ПДВ (споживачі не є платниками ПДВ), а також оплата за електроенергію є наші витрати, віднята вартість, а не додана.
  7). Щорічно виплачувати представникам Української нації дивіденди за реалізовану на експорт електроенергію, яка є національним багатством корінного народу - Української нації.
  Наше звернення довести до відома до кожного народного депутата Верховної ради України і виконати наші вимоги згідно 5статті Конституції України.

  Підписи:
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність» О. М. Яремків,
  Голова Народного контролю України 
  у Львівській області, П. Ю. Лаврів,
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України І. В. Білоус.
  19.09.2019року.
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3183472021694631&id=100000955929789


 • 04 листопада 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Заява

  Я, Сергій Володимирович Крисак, 1989 року 14-го лютого в УССР в місті Вінниця (свідоцтво про народження IV-AM №270095, видане Вінницьким міським бюро записів актів громадянського стану 07 березня 1989 року)

  Вимагаю:

  -  активувати мене особисто в статусі Громадянина в конституційний правовий простір Громадянина Республіки України (ст. 5, Конституції), утвореної Декларацією про Державний суверенітет та Референдумом про незалежність в 1991-ому році в зв'язку із необхідністю прийняття спадщини – тобто своєї публічної частки Національного багатства в поколіннях Українського народу від колишнього власника, тобто від влади рад Української Радянської Соціалістичної Республіки і визнати мене спадкоємцем згідно ст. 13, 14 Конституції моєї публічної частки національного багатства;

  - відкрити на мене рахунок в державному «Ощадбанку» на мою частку Національного багатства та перерахувати туди мою частку доходу від спільної публічної власності;

  -  видати легітимний паспорт громадянина України з державним гербом згідно ст. 20 Конституції України;

  - повідомляти мені щоденно стан мого рахунку, згідно ст. 67 Конституції вважати мій ідентифікаційний код платника податків публічним соціальним номером, куди я сплачую обов'язкові соціальні внески у разі нестачі прибутків від економічної діяльності держави чи територіальної громади міста Вінниці і податків з інших секторів економіки;

  -  вказати мені фінансовий рахунок територіальної громади для сплати мною особисто туди соціальних внесків, (тому, що громадянин як засновник держави не платить податків);

  -  повідомити мені про пакет соціальних гарантій, пільг, зауважень і таке інше.

  Вимагаю провести загальні довірчі (50% + 1) збори Громадян міста, ратифікувати Статут територіальної громади міста Вінниці як юридичної особи ПУБЛІЧНОГО права і активувати місцеве самоврядування згідно Конституції ст. 140-143.

  Давайте жити відповідно до Конституції, а не в тому олігархічному недорозумінні з яким ми зустрічаємось щодня з 28 червня 1996 року.


 • 29 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

        Шановна Галина Анатоліївна,  згідно закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам з інвалідністю внаслідок війни надаються пільги. ( Стаття 13)

       Для сімей, що складаються лише з непрацездатних осіб, надається 100-процентна знижка за користування газом для опалювання житла на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. метри на кожну особу, яка має право на знижку плати, та 21 кв. метр на сім'ю);

        Абонементна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 процентів від затверджених тарифів.

       Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є структурні підрозділи з питань соціального захисту населення.  Ці підрозділи, на підставі даних Реєстру та інформації, отриманої відповідно до пункту 5 цього Порядку,  мають розраховувати щомісяця до 25 числа суму пільги.

       Починаючи з нового 2020 року, мені систематично, приходять платіжки в яких обов'язково пишуть якусь заборгованість, (остання в сумі 1200 грн.15 коп), хоча перевитрат норм газу, води і електроенергії по лічильниках у мене НЕМАЄ.  

       Крім того, декілька місяців мені приходять  платіжки за міський телефон, для оплати 100% вартості, а 29.10.2020 мені відключили інтернет, від Укртелекому, за який у мене проплата була здійснена 100%, вимагаючи так звану "заборгованість" за телефон 26 грн.40 коп., хоча 50% за телефон я проплатив.  Це є грубим порушенням чинного законодавства України.

        З аналогічними листами, я звертався до Лівобережного управління соціального захисту населення ВМР, а також до департаменту соціального захисту Вінницької міської ради, звідки листами за підписами керівниць, отримав дуже загальні, просторові і поверхневі відповіді.

       По суті питання по фінансуванню державних пільг на місцевому рівні НЕ вирішуються, борги всупереч нормативних актів накопичуються, компетентного  вирішення проблем я не бачу. Відбувається фактичний шантаж і знущання над інвалідами війни, та іншими пільговиками.

       З врахуванням описаного прошу Вашої допомоги, та вжиття рішучих заходів у відповідності до Ваших повноважень та обов'язків, з вирішенням НЕГАЙНОГО  належного фінансування пільг, а також припинення шантажу і знущань монополістів від укртелекому і газзбуту, над тими хто має відповідні заслуги перед державою.    


 • 28 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, шановна Галино Анатоліївно. З повагою і розумінням  ставлюся до всіх вчителів, враховуючи складні часи. Напевно , це крик душі і велике прохання всіх батьків і учнів 7 класу школи номер 34. Нажаль, ще з минулого навчального року в нас так і не розпочалися динстанціне навчання ,немає ні розкладу , ні онлан уроків. Вчителі пояснюють, що досі налаштовуються. Все що ми маємо,це скинуті завдання в гугл клас! Але погодьтеся, скидати завдання може будь  хто. Чому наші діти позбавлені гідного навчання,чому школа дозволяє собі порушувати закони України і не виконує свої прямі обов'язки,причому абсолютно ігноруючи дітей і батьків,та навіть статут. В свою чергу і на своїй ініціативі наш батьківській комітет завжи йшов на зустріч,розуміючи ,що робимо для своїх дітей і допомагаємо шкільному закладу,так як завжи не вистачало ресурсу (зі слів директлоа Крамора В.П). В меня особисто двоє дітей вчилися в цій школі і на потреби класу,школи,ремонти,меблі,техніку,вікна, сантехніку ,свята і т.д регулярно здавали. Чому  тепер всіх учнів школи 34 залишили без гіднного навчання і на якій підставі ігнорують закони і дітей не зрозуміло. Прошу Вас, допомогти нам налагодити в нашому навчальному закладі навчання,щоб у дітей був розклад і онлайн уроки,а у вчителів якась відповідальність. Не дозволяйте будь ласка позбавити дітей майбутнього  і чинити в навчальних закладах такі порушення.  

  Дуже сподіваємося на вашу допомогу. Налагодити в школі навчальний процес ,якого немає вже з весни,тому що скидати номера завдань іноді,це не викладання і потім на основі цього влаштовувати контрольні і з стелі виставляти оцінки це абсурд.  Наші діти мають право на гідне навчання.

 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​Шановна Галино Анатолієвно, прошу Вас звернути увагу і посприяти перенесенню, або проведенню капітального ремонту на підстанції 1 КНП "ТМО "ВОЦЕМДМК ВОР"( КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ), що знаходиться за адресою: м.Вінниця, вул.Пугачова 1. Це найбільша підстанція екстреної медичної допомоги в місті Вінниця, за територією обслуговування. Там працює близько 230 людей в 5 змін. Там неприйнятні умови праці, вже понад 30 років не проводився капітальний ремонт. Дах будівлі протікає, стіни просочені грибком, місць для відпочинку персоналу не вистачає. Такі умови праці є шкідливими для здоров'я медиків, які там працюють. Будь ласка прийміть міри.

 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Висловлюю велику подяку сімейному лікарю Олійник Вікторії Вікторівні за її прфесіоналізм відданість професії добре серце та чуйність до своїх підопічних.