• 11 жовтня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! Шановна Галина Анатоліївна!
  Оргкомітет компанії NewRun хоче ініцюювати зустріч стосовно партнерства та співпраці у напрямку розвитку та популяризації спорту та активного способу життя серед жителів міст, а саме стосовно організації у вашому місті напівмарафон у 2020 р.

  Ми маємо великий досвід організації спортивно масових заходів. Учасникам наших стартів вже стало понад 30 000 т. чоловік з 2015 р. віком від 0 до 70 років. Спільними зусиллями з представниками місцевої влади ми провели  бігові івенти в Одесі, Львові, Запоріжжі, Полтаві, Сумах, Чернігові, Житомирі, Черкасах та Миколєві.

  Маємо надію на зворотній звязок та якнайшвидшу зустріч.
  Будемо у робочих поїздкам у м. Вінниця у вівторок 15.10.2019.

  З повагою, оргкомітет компанії NewRun
  Врадій Максим т. 0660816722

  Геращенко Дмитро т. 0503252573


 • 10 жовтня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добридень, Галино Анатоліївно!

  У Дошкільному навчальному закладі #51 м.Вінниця, вул Янгеля, більшу половину приміщень здано в оренду ще в 90-х роках. Як відомо, інфраструктура міста не забезпечує в повній мірі потребу в дитячих садках та місцях у них. ДНЗ переповнені принаймні вдвічі. В ясельній групі ДНЗ#51 в одній кімнаті спальня, їдальня та ігрова!!! 
  Просимо відповідальних осіб місцевої влади: 
  1. розірвати договори з орендарями приміщень садка
  2. Привести приміщення в придатний стан для розміщення дітей.
  Це лише точковий запит, який актуальний для всього міста.
  У разі невирішення цієї проблеми на місцевому рівні, будемо змушені звертатися у змі. Сподіваємося на розуміння.


 • 09 жовтня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, маю питання стосовно запровадження карти віничанина/ електронного квитка для проїзду. 

  Мої діти  - діти з багатодітної родини , мають відповідне посвідчення. Але ми проживаємо і зареєстровані у с.Зарванці ,  до школи та гуртків діти ходять до Вінниці , відповідно користуються громадським транспортом.  На сьогоднішній день користуються пільговим проїздом , пред'явивши посвідчення державного зразка.

  Однак пільгова карта вінничанина видається тим, хто має прописку у Вінниці. Ми маємо ж реєстрацію у Вінницькому р-ні. У видачі ед.пільгового квитка нам було відмовлено.

  Тому Маю питання , яким чином буде реалізоване право дітей з багатодітних родин на безоплатний проїзд у м.Вінниця?

  Завчасно дякую за відповідь.

  З повагою ,

  Юлія Гриб

 • 03 жовтня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго ранку, Галина Анатоліївна!

  Батьки та учні 2-Є класу спеціалізованої школи 1-го ступеню з поглибленим вивченням іноземної мови 25 раді вітати з наступаючим професійним святом Дня вчителя весь педагогічний склад нашої школи на чолі з її прекрасним директором Нечипорук Оленою Миколаївною!

  Особливі вітання з цим чудовим святом також для нашого класного керівника Кремінської Жанни Олегівни, для вчителів англійської мови Воложаніної Олени Інокентіївни (заступник директора), Черешнюк Христини Костянтинівни, Крюченкової Лідії Петрівни, для вчителя фізичного виховання Павлика Ігоря Васильовича, для вчителя інформатики Лєбєдєвої Дарини Денисівни, для вчителя музичного мистецтва Слободянюк Анжели Валентинівни!

  Від чистого серця бажаємо Вам міцного здоров'я та злагоди, творчих здобутків та успіхів у всіх починаннях, натхнення у нелегкій, але дуже гідній справі! Велика Вам подяка та низький уклін за те, що плідно проводите час з нашими дітьми, закладаючи фундамент знань та людяності! 

 • 27 вересня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановна Галино Анатоліївна! Хочу висловити свою подяку головному лікареві Фостаковському Д,С. Вінницького міського лікувального центру , а також масажисту Руденко О.В. у якої я проходив реабілітаційний масаж. Дуже вдячний усім ,хто зробив таку гарну справу ,  і надалі робить, надаючи можливість учасникам АТО безкоштовно проходити лікування у даному центрі . Послуги і відношення на вищому рівні! Дмитро

 • 13 вересня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый день , уважаемая Галина Анатольевна . обращаюсь к Вам от имени родителей 1 А класса сш 19 . Вчера на собрании родители первоклашек обратились к дирекции школы создать группу продленного дня , так как нет с кем оставлять деток . Им ответил директор что нет такой возможностии создать бесплатную группу , только платную 1600 гривень в час . Чем очень возмутил родителей . При минимальной зарплате и 1600 гривень , извините - это  что за тариф ? Кто устанавливает их ? То они отремонтировали с улицы ступеньки в 180000 гривень , по которым дети не ходят .То ремонт не могут сделать в коридоре , слава Богу в этом году побелили , а то было как в сарае .А ступени , где вход в школу   там ноги поломать можно . Взрослым тяжело идти по ним , одна ступень ниже , а другая выше , а детишкам как ?А в нижней школе сломаны перила и торчит огрызок трубы .Не доведи Господь до беды .Как сдирали деньги так и продолжают .Что в сш 11 , 22  что в в 19 . Сдаем деньги на школу по 40 гривень и ничего не видно .Помогите родителям .Приедьте в школу посмотрите .Нет будем обращаться к Зеленскому .

 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Шановна Галина Анатоліївна!

  Я, Данилюк Галина Анатоліївна, прописана у селі Махнівка, Вінницької області, Козятинського району.

  Звертаюсь до Вас з проханням надати інформацію про гадання фінансової допомоги на операціне втручання для оєї бабусі Данилюк Ольги Матвіївни, 1936 року народження, котра заламала тазостегновий суглоб та готується до операції по заміні суглобу у Вінницькій лікарні ім. Пирогова.

  Завідувачем травматологічного відділення Майко В'ячеславом Михайловичем була надана інформація про відсутність безкоштовного суглобу для заміни. Відповідно, оплата суглобу має бути здійснена за кошти пацієнта.

  Протез коштує: 29 000 грн.

  Опкрація коштує: 9000 грн.

  Наша родина збирає кошти на операцію, проте, сума 38 000 грн. є важко доступною.

  Ми просимо надати фінансову допомогу для проведення операції по заміні тазостенгового суглобу для Данилюк Ольги Матвіївни.

  З повагою, Галина Данилюк

 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 03 вересня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Звернення з проханням змінити систему безпеки в школах у місті Вінниці. Саме прибрати охоронців, які забороняють покидати школярам навчальний заклад на перервах. Заборона розповсюджуюється на будь-яке прохання школярів, навіть з метою прогулянки на свіжому повітрі. 

 • 29 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день! Я вчора, 28 серпня 2019р. біля 17 години,  на ринку Урожай в кіоску №33 купила курину продукцію. Серед неї були шлуночки 200 г. Продавець спакувала мені все в пакет і відала. Прийшовши додому і розпакувавши пакет я виявила, що більша частина шлуночків має зелений колір, дуже неприємний специфічний запах, і перемішана зі свіжими шлуночками. Сьогодні вранці я прийшла до лікаря ветсанслужби і звернулася з проханням перевірити цей кіоск, т.к. як розуміла, що продавець може виправдовуватись і перекладати вину на мене, що я не правильно хранила продукт. Для того, щоб у мене були докази, я вирішила знімати на телефон цю перевірку. Але лікар ветсанслужби, побачивши, що я знімаю, відмовилась перевіряти і втекла. В мене э запис вищеописаного, але на Вашій сторінці нема змоги його прікріпити. 

  Прошу перевірити вищезазначений кіоск на ринку Урожай, а також пояснити мені, як діяти в таких випадках, що явно загрожував моєму здоров ю. 

  Відповідь прошу надіслати на мою єлектрону адресу: kotvelena@rambler.ru 

 • 28 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, шановна Галина Анатоліївна незабаром почнеться новий навчальний рік і моя молодша дитина іде в перший клас ЗОШ 22.Я мама трьох дітей які навчаються в ці школі і мені незрозуміло чому адміністрація забороняє батькам заходити в приміщення школи, приводить  абсолютно абсурдні приклади (хтось захоче тріпати чужих дітей, бити учителя за погані оцінки),чому відношення до батьків як до потенційних злочинців? Про зустріч з учителем домовлятись попередньо і вас зустрінуть біля вхідних дверей! На мою пропозицію ввести перепустки або журнал відвідувачів мені відповіли, що це лише моя забаганка. Спираючись на рішення міської ради про посилення антитерористичної безпеки порушують моє конституційне право і права моїх дітей! На письмову скаргу від відділу освіти отримала стандартну відписку, після усної мені порадили "домовитися " на місці. Під конвоєм охорони мене супроводом до кабінету замісника директора і відчитали по повній програмі. Педагогів дивує моє бажання побачити свою дитину під час перерви,а щоб потрапити в клас мені потрібна особлива причина і взагалі, що мені там робити. На зауваження про нестерпний сморід з туалету який знаходиться в іншому кінці школи метрів за 40 від сходів сказали що я хочу їх тикати носом, мовляв все добре, прибирають після кожної перерви це просто діти невиховані. Куди дивляться контролюючі органи? Чому для адміністрації однієї школи батьки несуть якусь примарну загрозу, а для іншої ні? Нас не пускають тому що щось приховують? Чи міські школи стають закладами закритого типу? 

 • 23 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Галина Анатоліївна!

  ГО" Асоціація жертв Чорнобиля"  вітає всіх мешканців міста з Державними Святами

  Днем Прапора України 23 серпня 2019 року

  Днем Незалежносту України -24 серпня 2019 року

  Бажаємо КОЖНОМУ МЕШКАНЦЮ УКРАЇНИ МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВАМИ, ЗДОРОВЯ,НАСНАГИ ТА ВЕЛИКИХ ЗДОБУТКІВ НА БЛАГО ДЕРЖАВИ
  ЗІ СВЯТАМИ ВАС КЕРІВНИКИ МІСТА ТА ОБЛАСТІ!!!!!!!
  МИРУ ТА ПЕРЕМОГ В НАСТУПНІ МІСЯЦІ ТА РОКИ

  З повагою

  Голова організації Асоціація жертв Чорнобмля"  підпис  В Мельник та колеги

 • 22 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ШАНОВНА  ГАЛИНО  АНАТОЛІЄВНО  !   БУДЕТЕ  РОЗМОВЛЯТИ  З  КЕРІВНИКАМИ ЦЕНТРІВ  ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ (  А  ПО  НАРОДНОМУ - З ЗАВІДУЮЧИМИ  ПОЛІКЛІНІКАМИ)  МІСТА І  РОЗКАЖІТЬ  ЇМ  ТАКУ  "БУВАЛЬЩИНУ"  .  ДВА  МІСЯЦІ  ( !!!!!)  КАШЛЯЄ  ДИТИНА.  ХОДИТЬ  В  ДИТСАДОК.  ДВА  МІСЯЦІ  НІ  СІМЕЙНИЙ  ЛІКАР.  НІ  ЛІКАР  ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ  ЛІКАРНІ ( 2  ЗВЕРТАННЯ).НІ  ЛІКАР  ЦЕНТРА  МАТЕРІ  І  ДИТИНИ (  2  ЗВЕРТАННЯ)  НЕ  ДОДУМАЛИСЬ  ДАТИ  НАПРАВЛЕННЯ  НА  АНАЛІЗ  КАЛА. ЖАЛКО  БУЛО  ДИВИТИСЯ-  ЯК  МУЧИТЬ  КАШЕЛЬ  ПРАВНУЧКУ.  В  РЕШТІ-РЕШТ. НА ПРОХАННЯ  МАТЕРІ. СІМЕЙНИЙ  ЛІКАР  " СОИЗВОЛИЛ"  ДАТИ  НАПРАВЛЕННЯ.  РЕЗУЛЬТАТ  АНАЛІЗА-  ГЛИСТИ.  ПРОТИ  НОРМИ ЗАВИШЕНО  В  4  РАЗИ..  ЧИ  ПОТРІБНО  БУТИ   АКАДЕМІКОМ  ЧИ  ПРОФЕСОРОМ.  ЩОБ  НЕ  ДОДУМАТИСЬ-  ЗРОБИТИ  АНАЛІЗ  НА  ГЛИСТИ  ?????  ОТАКА  В  НАС  МЕДИЦИНА.   ДИТЯЧА.    22.  08.. 2019  р

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Чому менi вiдмовлено у субсiдii? Наполягаю на вiдновленнi моеi субсiдii.

 • 12 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый день!

  Меня звать Сергей.

  Хочу к вам обратиться с просьбой. Не знаю сможете ли Вы как-то помочь ,  но но я на это надеюсь. Вот уже 7 месяцев мы помогаем бороться с недугом Сергею Шишкину , 12 лет. Парень учился в ЗОШ №26,  занимался велоспортом, гулял с друзьями. Но жизнь испортила плохая новость -  - рак крови. Бороться с недугом Сергею помогает мама Наталья Шишкина . Наталья стучиться во все инстанции, штобы собрать деньги на дорогостоящее лечение за границей.

  Все документы подтверждающие лечение в Винницкой детской областной поликлинике имеются у Натальи на руках.


  Ниже я привожу информационный лист , который распространяется в соц. сетях и на ТСН

  Потрібна допомога!

  Сергію Шишкіну

  НА ЛІКУВАННЯ необхідно

  100 000 ЄВРО!

  Після 7 місяців лікування гострого лімфобластного лейкозу (раку крові) Сергій Шишкін потребує негайного продовження лікування та ТКМ (транспланцації кісткового мозку) у Туреччині.


  Вже маємо кошториси від турецьких лікарів.
  3000 євро за перший огляд дитини у клініці та обстеження.
  97000 євро операція і перебування у клініці.


  Державна допомога у лікуванні можлива лише з 2020 року.
  Нема часу чекати!
  Надія лише на вас, добрих людей.
  Сергій вірить в одужання. Вірить, що повернеться на навчання у школу, до улюблених занять велоспортом, що разом із найближчим другом - мамою, подорожуватимуть різними найкрасивішими  місцями України та світу.

  ДОПОМОЖІТЬ ДИТИНІ, НЕБАЙДУЖІ!

  РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ НА ЛІКУВАННЯ СЕРГІЙКА:
  ПРИВАТБАНК
  5168 7555 2590 0284
  ШИШКІНА НАТАЛІЯ ГЕОРГІЇВНА

  тел. мамы Натальи 0973500051 • 12 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ДОБРОЕ УТРО.  ПРОШУ РАСМОТРЕТЬ ВАЖНЕЙШИЙ ВОПРОС НАШЕГО ГОРОДА .ЭТО ЧАСОВАЯ НОРМА И ЗАКОН ТРУДЯЩИХСЯ... АБСОЛЮТНОЕ ПРОТИВОЗАКОНИЕ РАБОТОДАТЕЛЕЙ  .. ВСЕ РАБОТЫ ЗА ЧАСОВОЙ НОРМОЙ ЛЮДИ РАБОТАЮТ С ОДНЫМ ВЫХОДНЫМ ПО 10 -12 ЧАСОВ...   В ЕВРОПЕ СУЩЕСТВУЮВ  В КАЖДОЙ СТРАНЕ ПРОФСОЮЗИ ТРУДЯЩИХСЯ КОТОРЫЕ ЖЕСТКО ПО ЗАКОНУ КОНТРОЛИРУЮТ РАБОТОДАТЕЛЕЙ   И ПРИ НЕ СОБЛЮДЕНИЕ НОРМ  ШТРАФУЮТ ИЛИ ПОД СТАТЬЮ ВЕДУТ...  СКОЛЬКО МОГУТ ИЗДЕВАТЬСЯ В ВИННИЦЕ РАБОТОДАТЕЛИ НАД ЛЮДЬМИ ЛЮДИ НЕ ВИДЯТ ДЕТЕЙ И МУЖЕЙ РАБОТАЯ ЗА МИЗЕРНУЮ ЗАРПЛАТУ С ОДНЫМ ВЫХОДНЫМ АТО БЕЗ ВЫХОДНЫХ  ЕЖЕДНЕВНО ПО 10-12 ЧАСОВ-- ЭТО ЖЕ БЕЗЗАКОНГЕ..ЭТО ЖЕ ГЕНОЦИД РАБОТОДАТЕЛЕЙ И ХУЖЕ РАБСТВА 17 ВЕКА...   ЖАЛКО БЕДНЫХ ЛЮДЕЙ ИДУТ ПО УЛИЦАМ ГОРОДА С ОПУЩЕНЫМИ ГОЛОВАМИ УСТАВШИЕ НЕСЧАСТНЫЕ   .. КАК РАБЫ РАБОТАЮЩИЕ ЗА ГРОШИ..СКОЛЬКО ЛЕТ ЭТО БУДЕТ РАБСТВО ПРОДОЛЖАТЬСЯ В ГОРОДЕ НАШЕМ??    ГОР .СОВЕТ  ОБЯЗАН ДАВНО ВВЕСТИ ПРОФСОЮЗИ ЗАЩИТЫ ТРУДЯЩИХСЯ   И ПРОВОДИТЬ ТЩАТЕЛЬНЫЕ ПРОВЕРКИ ПО ГОРОДУ...     ДЛЯ СОБЛЮДЕНИЙ НОРМЫ ЗАКОНА 40 ЧАСОВОЙ РАБОЧИЙ ДЕНЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ГОРОДА И ДВА ВЫХОДНЫХ...     АТО РАБОТОДАТЕЛИИЕ   ЧУВСТВУЮТ БЕЗНАКАЗАНОСТЬ В НАШЕМ ГОРОДЕ И 90%  НАРУШАЮТ ТРУДОВОЙ ЗАКОН И КОДЕКС  ..   ТРУДЯЩИЕСЯ НИКАК НЕМОГУТ ЗАЩИТТИТЬ СЕБЯ В ТЯЖЕЛОЙ СИТУАЦИИ А ТАКЖЕ БОЯТЬСЯ УВОЛЬНЕНИЯ...ЭТО ЧЕСТЬ ГОРИСПОЛКОМУ ЗАЩИТИТЬ ЕТИ СОТНИ ТЫСЯЧ ЛЮДЕ И МОЛОДЕЖИ --СОЗДАТЬ ПРОФСОЮЗИ И ТЩАТЕЛЬНЫЕ СЛУЖБЫ ПРОВЕРКИ..ОЧЕНЬ ПРОСИМ ВАС СОЗДАТЬ ТАКИЕ СЛУЖБЫ.. ДЛЯ  СПРАВЕДЛИВОЙ И СЧАСТЛИВОЙ ЖИЗНИ ЛЮДЕЙ ГОРОДА ВИННИЦИ..СПАСИБО БОЛЬШОЕ...  ЖДЕМ РЕШЕНИЯ ЖИТЕЛИ ГОРОДА И АКТИВИСТЫ

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​ДОБРЫЙ ДЕНЬ.  ПРОШУ ВАС СОЗДАТЬ ПАРКОВОЧНЫЕ МЕСТА У ДОМА ЗАБОЛОТНОГО 31....  ВО ДВОРЕ ДОМА УЙМА ПУСТУЮЩЕЙ СВОБОДНОЙ ЗЕМЛИ А ПАРКОВАТЬСЯ НЕГДЕ..ДОМ БОЛЬШОЙ...     МОЖНА ДАЖЕ РАЗЛОЖИТЬ БАРДЮР ПОД ОТСЕВ  НО СОЗДАТЬ ЭТИ ЗОНЫ НА ОГОРОДАХ ВОЗЛЕ ДОМА..ОГОРОДОВ ПОЛНО А ПАРКУЮТЬСЯ ЛЮДИ НА БАРДЮРАХ..СПАСИБО

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​ЗДАВСТВУЙТЕ..   ПРОШУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ ПО УЛУЧШЕНИЮ ОСВЕЩЕНИЯ  НА ПЕШЕХОДНЫХ ПЕРЕХОДАХ ВСЕХ -- ПО УЛИЦЕ СОБОРНАЯ .... ОКОЛО ПЕТРОЦЕНТРА ТАКЖЕ ПО УЛ ГАЛИЦКОГО  И БЛОКА--  АБСОЛЮТНО НЕ ВИДНО ПЕШЕХОДОВ.. ОПАСНОСТЬ ДЛЯ ПЕРЕХОЖИХ   И ВОДИТЕЛИЙ   - ПО ВИНЕ ПЛОХОЙ ОСВЕЩАЕМОСТИ  ПЕШЕХОДНЫХ ПЕРЕХОДОВ

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​ДОБРИЙ ДЕНЬ. РОЛЩУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ  ДЛЯ РАЗГРУЗКИ МИКРАРАЙОНА ПОДОЛЬЕ ОТ ПРОБОК И УДОБСТВА ЗАЕЗДА В РАЙОН--  СДЕЛАТЬ НЕБОЛЬШОЙ ЗАЕЗД ПО ДОРОГЕ ЧЕРЕЗ УНИВЕРСИТЕТ НА ЗАБОЛОТНОГО   . ТАМ АБСОЛЮТНО ЗАГАЖЕНАЯ ЧЕСТЬ ЧЕРЕЗ КОТОРУЮ МОЖНО СДЕЛАТЬ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ЗАЕЗД С ЗАБОЛОТНОГО В ПОДОЛЬЕ...                                                                ВТОРОЙ ВОПРОС МИКРАРАЙОН- СЛОВЯНКА СПЕКТР УЛИЦ ШЕВЧЕНКО ЗАБОЛОТНОГО ДАЧНАЯ ПАВЛОВА ЛЯЛИ РАТУШНА..--ОГРОМНЫЙ РАЙОН--И НЕОДНОГО СТАДИОНА С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ И ПОЛЯ ХОТЯ БЫ  НА 80 КВ МЕТРОВ ДЛЯ ЗАНЯТИЙ БЕГОМ И ИГРАМИ...  К ПРИМЕРУ НА ВИШЕНКЕ - КАЖДЫХ 200МЕТРОВ ---СТАДИОН...   ЕСТЬ  ЖЕ МЕСТА ДЛЯ ПОСТРОЙКИ СТАДИОНА С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ- К ПРИМЕРУ  ШКОЛЬНЫХ   ..АБСОЛЮТНО НЕГДЕ БЕГАТЬ ЛЮДЯМ  !!  .. МНОГО ЛЮДЕЙ ЗАНИМАЮТЬСЯ БЕГОМ А БЕГАЮТ-- ПО ЩЕБЕНКЕ И ЧИГИРЯХ НА ГОЛОВЕ У ПРОХОЖИХ ТАМ ...  ЕСТЬ НАПРИМЕР СВОБОДНАЯ ПЛОЩАДКА СЗАДИ ДОМА-- ДАЧНАЯ 9 А   ТАМ 200 НА 50 МЕТРОВ УЧАСТОК ПУСТУЕТ ВО ДВОРЕ СЗАДИ..ПРОШУ СДЕЛАТЬ ТАМ МИНИ СТАДИОН  С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ И ПОЛЕМ ОКОЛО 80 МЕТРОВ ПЕРИМЕТРОМ.. ДЛЯ ТОГО ЧТОБ ДЕТИ И ВЗРОСЛЫЕ ЛЮДИ МОГЛИ БЕГАТЬ ПО ВЕЧЕРАМ И ИГРАТЬ В ИГРЫ... СПАСИБО БОЛЬШОЕ.....                                                                             ТРЕТИЙ ВОПРОС  -- ТРАНШЕЯ ПО УЛИЦЕ ШЕВЧЕНКО 31   , ШИРИНОЙ НА ПРОЕЗЖЕЙ ЧАСТИ 8 НА 5 МЕТРОВ  РОЗРЫТА СТОИТ 4 МЕСЯЦ  !!!!!!    --СОЗДАЕТ В ТЕМНОЕ ВРЕМЯ СУТОК АВАРИЙНОСТЬ  -- ПОПАДАНИЕ АВТО БУКВАЛЬНО В ТРАНШЕЮ..  ЗА ТАКИЕ БЕЗОТВЕТСТВЕНЫЕ ДЕЙСТВИЯ -- ВЫ ДОЛЖНЫ ПРИВЛЕЧЬ К ОТВЕТСТВЕНОСТИ КОМУНАЛЬНОЕ ХОЗЯЙСТВО --4 МЕСЯЦА ЯМА РОЗРЫТА 8 НА 5 МЕТРОВ  !!!!!  ЭТО УЖАС ..ЗА ТАКОЕ НУЖНО ДАВАТЬ ОГРОМНЫЕ ШТРАФИ КОМУНАЛЬЩИКАМ...ТУДА И МАШИНЫ И ДЕТИ МОГЛИ УПАСТЬ  --ПРОХОДНОЕ И ПРОЕЗЖОЕ МЕСТО ПРЯМО НА ДОРОГЕ ..!!!!.    СПАСИБО..ЖДЕМ ПРИНЯТИЯ АКТИВНЫХ МЕР ПО ЭТИМ ТРЕМ ВОПРОСАМ..  С УВ. АКТИВИСТЫ ,ЖИТЕЛИ МИКРОРАЙОНА СЛОВЯНКА..

 • 06 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня,зверталась щоб влаштувати дитину в садочок номер 4 ,по місцю проживання.Ви мені телефонували,за що дуже вдячна.Але хотілось би дізнатись результат,набор в садочок вже скоро.І хочу виходити на роботу.Дякую.Чи маю все ж таки право як Одинока мати ,влаштувати в садочок позачергово.

 • 02 серпня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Галина Анатоліївна! Допоможіть, будь ласка, отримати гарантійний лист від МОЗ на оплату лікування за кордоном. Мені терміново потрібна трансплантація кісткового мозку, в мене рак крові. Повний пакет документів до МОЗ поданий.

 • 31 липня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, шановна Галина Анатоліївна незабаром почнеться новий навчальний рік і моя молодша дитина іде в перший клас ЗОШ 22.Я мама трьох дітей які навчаються в ці школі і мені незрозуміло чому адміністрація забороняє батькам заходити в приміщення школи, приводить  абсолютно абсурдні приклади (хтось захоче тріпати чужих дітей, бити учителя за погані оцінки),чому відношення до батьків як до потенційних злочинців? Про зустріч з учителем домовлятись попередньо і вас зустрінуть біля вхідних дверей! На мою пропозицію ввести перепустки або журнал відвідувачів мені відповіли, що це лише моя забаганка. Спираючись на рішення міської ради про посилення антитерористичної безпеки порушують моє конституційне право і права моїх дітей! На письмову скаргу від відділу освіти отримала стандартну відписку, після усної мені порадили "домовитися " на місці. Під конвоєм охорони мене супроводом до кабінету замісника директора і відчитали по повній програмі. Педагогів дивує моє бажання побачити свою дитину під час перерви,а щоб потрапити в клас мені потрібна особлива причина і взагалі, що мені там робити. На зауваження про нестерпний сморід з туалету який знаходиться в іншому кінці школи метрів за 40 від сходів сказали що я хочу їх тикати носом, мовляв все добре, прибирають після кожної перерви це просто діти невиховані. Куди дивляться контролюючі органи? Чому для адміністрації однієї школи батьки несуть якусь примарну загрозу, а для іншої ні? Нас не пускають тому що щось приховують? Чи міські школи стають закладами закритого типу? 

 • 20 липня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна ЯКУБОВИЧ ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА,Прошу вас допомогти У вирішенні питання до вступу моєі дитини в дитячий садочок  номер 4 ,по мОєму місцю проЖивання.Я мати одиначка яка  переіхала в Вінницю недавно ,але дитину зареєструвала в садочок номер 75!(бо незнала де буду продивати на той момент)в цьому році хочу віддати дитину 1.10 місяців і вийти на роботу.Так як немаю можливості забезпечувати .Мені в садочку відМовили бо немає місць.Як можливо вирішити це питання?бо садочок 4 знаходиться біля мого будитку,а в садодоК 75 далеко.Дуже Буду вдячна за відповідь.

 • 10 липня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня.  Звертаюсь до вас із питанням стосовно обіцяного ремонту спортивного майданчика і стадіону школи-гімназії №6. Про те, що міським бюджетом передбачено капітальний ремонт стадіону неодноразово повідомлялося на сайтах (https://vinnytsianews.com/stalo-izvestno-vo-skolko-otsenili-remont-sportploshhadki-shkoly-6-v-vinnitse/) і у відповіді на петицію 2 роки тому (https://e-dem.in.ua/vinnytsia/Petition/View/568), і цього року до початку нового навчального року обіцяли роботи завершити, навіть озвучили фірму-підрядника https://vinnytsia-future.com.ua/ru/news/1286-vinnickaya-vlast-vydelyaet-10-mln-dlya-rekonstrukcii-sportivnoy-ploschadki, але, минула вже половина літа, а роботи так і не  розпочалися.  А кілька днів тому моя дитина повернулася після прогулянки і занять на вуличних тренажерах на території школи з величезною гематомою на лобі, бо ці тренажери заіржавіли і ламаються просто на очах і є небезпечними для дітей. То краще взагалі демонтуйте іх, якщо обіцянки стосовно реконструкції спортмайданчика виявились черговою обіцянкою. Те саме стосується  і покриття стадіону, де все заросло травою і перетворилося на місце вигулу собак.  НЕ так ми уявляли собі Нову Українську Школу. Дякую.

 • 08 липня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня!Скажіть,будь ласка,чи планується оновлення дитячого майданчика на вул.Андрія Первозванного 60?У мене дитина з інвалідністю,немає можливості далеко відходити від будинку,а наш майданчик у дуже плачевному стані і абсолютно не підходить для хворої дитини і доріжки,біля будинку, всі у ямах...Біля нашого будинку дуже велика,гарна тереторія,яка дозволяє зробити повнноцінний огородженний дитячий майданчик,безпечний для наших дітей.Прошу звернути увагу на нагальну проблему і допомогти у її вирішені.Надіюсь на Вашу прихильність до діток які обмежені у своїх можливостях.

 • 04 липня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый день уважаемая, Галина Анатольевна. Пишу вам с просьбой разобраться с вопросом приёма психолога в диспансере в больнице им. Ющенка. Запись к врачу больше чем на неделю вперёд. На Гоголя, та же ситуация. Если бы проблема была в наплыве людей... Так нет, просто врач принимает 4 часа в день! Как это так? На мой вопрос "почему такой короткий приём?", я получил ответ "как платят так и работаем". Ладно, если бы где то в городе были частные врачи у которых можно пройти это обследование... так нет, только государственные учреждения могут поставить этот штампик. Что бы пройти обходной лист по трудоустройству надо потратить полторы недели? Кто с работодателей будет столько ждать? 

  Прошу разобраться с этим, так как с такой же проблемой сталкиваются все кто проходит проф осмотр.

 • 01 липня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​доброго дня хочю дізнатись чому в дитячому садочку 13бракуе постільноі білизни?. Батькам було запропоновано купити власним коштом з причини того, що комплекти дуже старі а держава не фінансуе 

 • 25 червня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня!

  Пишу до Вас із скаргою​ на наших сусідів з кв. № 68 за адресою м. Вінниця, пр-кт Юності, 7. Справа в тому, зо з січня 2019 року власники почали здавати квартиру в оренду. Їх квартиранти регулярно порушують тишу в нічний час. З приводу цього ми неодноразово зверталися в поліцію. Так 22.02.2019 на попередніх квартирантів був складений адміністративний протокол. Потім ми скаржилися лише власникам житла, намагаючись вирішувати проблему по-людськи.

  В червні попередні квартиранти з'їхали та заселилися ще більш шумні мешканці. Але тепер власники житла не хочуть більше йти нам на зустріч, та заперечують, що там живуть квартиранти, стверджуючи, що там живе троюрідна сестра.

  Ми викликали поліцію 21.06, але це на них не подіяло, та сьогодні 25.06.2019 вони знов влаштували вечірку и ми знову викликали поліцію. На них був складений адміністративний протокол. Сьогодні їх вечірка була дуже помітна, що навіть сусідка з 11 дому чула дуже гучні викрики, та й коли приїхали патрульні, шум був зафіксований на нагрудну камеру ще знадвору. Але протягом всього тижня, навіть в ті дні, коли мешканці квартири № 68 не співали і не кричали так голосно, що чути в сусідній дім, вони все одно грюкають дверима, топотять серед ночі з такою гучністю, яка згідно вимірювань додатком Sound Meter Pro, перевищує 50 децибелів. Але це лише додаток, якій не приймається до уваги поліцією. Найбільш гучно від сусідів стає після 01.00 і так продовжується до 5-6-ої години, і це заважає нам відпочивати. За цей час у мене стався гормональний збій і я зараз приймаю ліки. Вже витратила більше 1000 грн.

  Прошу скласти спеціальну комісію від МКП УК "Територія комфорту" та мерії, залучити необхідних спеціалістів щоб провести вимірювання рівня шуму в нічний час та виселити проблемних жильців, а також прийняти міри проти власників квартири.

 • 21 червня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Читаємо у засобах масової інформації про те, що в навчальних закладах міста вже розпочато капітальні ремонтні роботи, зокрема у 25 та 23 школах - ремонт їдальні. Дайте відповіль, коли розпочнеться обіцяний благоустрій стадіону гколи-гімнащії #6, яка є однією з кращих у місті ( четверта в рейтингу шкіл міста)? Крім того, на шкільному майданчику займаються ще й діти з кооперативного інституту, профтех училища та місцеві жителі, а тому ситуація з стадіоном вимагає додаткової уваги.
  Допоможіть нам у вирішенні болючого для нас питання!

  З повагою батьківський колектив школи-гімназії.

 • 20 червня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Дані мого особистого рахунку 
  070080114
  Рожок Ілона Володимирівна
  м.Вінниця, вул.Ігоря Костецького б.39, кв.Н/УЗвітний 

  Період 03 місяць

  4645 - 4964 

   Звітний Період 04 місяц

  4964 - 5134 ( кінцевий )

   Звітний Період 05 місяць

  5134 - 52868

  Вимагаю повернути суттєвий надлишок коштів готівкою, так як помилка була допущена ТОВ " Енера" ( не по тим показникам зробили нарахування ) Та пояснити , чому склалася така ситуація , а саме :
  Чому за звітний період 04 місяця нарахуванння ТОВ " Енера" виконана по показникам 4645- 5134 ?