• 20 квітня 2021
  Звернення до:
  Швець Артем Миколайович
  Начальник відділу , Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

  ​Добрий день!Ми мешканцв Вінницьких Хуторів просимо прибрати самовільно встановлені обмежувачі руху на дорозі загального користування по вул.Лисенко та Леонтовича,порушені всі норми проїзду.Обмежувачі постійно на замках!!Вже 3 роки пишемо і дзвонимо,нічого не вирішується.Зверніть увагу,зі сторони Вінниці всі провулки в блоках і в шлагбаумах!Наведіть порядок будь ласка з цим безчинством!!!

 • 07 квітня 2021
  Звернення до:
  Швець Артем Миколайович
  Начальник відділу , Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

  ​               Прошу перевірити участь старости старостинського округу - Кривешко Владислава Сергійовича у самовільному перекриттю дороги по вулиці Шевченка мешканцями будинку 88А задля облаштування приватного майданчика для ремонту авто.  Повідомляю, що на численні звернення громадян Кривешко Владислав Сергійович не реагує та не здійснює заходів у межах своїх службових повноважень для припинення правопорушення розділу 1. ст 279 ККУ: Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом.

               Встановлювати будь-які блокуючі пристрої, шлагбауми, бетонні блоки або інші елементи благоустрою, які обмежують проїзд автомобілів, можливо тільки на ділянках, які перебувають у довгостроковій оренді або у власності. Крім того, така установка повинна бути узгоджена з місцевою радою та ГУНП в м.Вінниця. 

  Згідно з даними публічної кадастрової карти вказані дороги не належать до власності  громадської організації, якоїсь ОТГ, чи іншої організації.  А згідно генерального плану м.Вінниці дорога належить комунальній власності і не є територією наданою в користування третім особам.

  Згідно з даними геопорталу міста Вінниці (на сайті Вінницької Міської Ради) дорога по вулиці Шевченка  існує з 1952 року. Проте мешканці вказаного будинку знову заблокували дорогу, шлагбаумом та камінням, по вулиці Шевченка, що порушує права жителів частини м.Вінниці, а саме 400 приватних ділянок з них 350 фактично проживаючих сім'ями в складі не менше 3 осіб в тому числі з неповнолітніми особами, по вулицях: проїзд Осінній, проїзд Осінній-1, проїзд Рожевий, проїзд Рожевий-1, проїзд Рожевий-2, проїзд Липневий, 1,2,3,4. та ін. фактично обмежено доступ до помешкань та будівель. Створено фізичну перешкоду для проїзду швидкої, пожежної, чи іншого спецтранспорту за виникнення такої необхідності.