• 22 липня 2021
  Звернення до:
  Швець Артем Миколайович
  Начальник відділу , Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

  ​   Прошу розібратися, кто повинен у  порушенні моїх прав (затримання виплати мені пенсії на 5 (п'ять) місяців)  і забезпечити своєчасну виплату пенсії.

     1.05.2021 року мені виповнилося 60 років.  Своєчасно оформивши документи на отримання пенсії та отримавши пластїкове пенсійне посвїдчення, я сподівалася вчасно отримати пенсію, яку мені пообіцяли  в Пенсійному Фонді України (0800219108) виплатити 21 червня за травень і червень. Але очікування мої були марними.

     24 червня я знову зателефонувала до Пенсійного Фонду. Цого разу мене запевнили, що пенсію мені вже нараховано і виплата відбудеться 21 липня за три місяці.  21 липня я знову не отримала обіцяного.

     Сьогодні, 22 липня 2021р., я знову зателефонувала до Пенсійного Фонду і оператор сказала, що розберуться з моїм питанням і мені передзвонить начальник. Дійсно, начальник передзвонив з номера +380678964912 і запевнив, що  пенсія буде у вересні за 5 місяців.

     Ще він мені порадив триматися, тільки не сказав за що.  

     

       • 17 травня 2021
  Звернення до:
  Швець Артем Миколайович
  Начальник відділу , Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

  ​Здравствуйте, я из Узбекистана, 1964г.рождения, получил образование в ХАДИ, жил там 8 лет и очень люблю украинцев, на сайте ielectronics_Apple из Винницы, со мной разговаривал некий Антонюк Евгений Анатольевич 23.02.1993 г.р. по паспорту 19920223-05415, документ № 000965171, на сайте магазина вроде я выиграл айфон 11 про max абсолютно бесплатно и предлагал произвести оплату за доставку и за растаможку 2200 росс. рублей и еще 204 долл.США, я через знакомых из РФ выполнил перевод на карту 4441114446547927 CHYSTIAKOV ANDRII я все суммы оплатил,  после оплаты он меня блокировал из сайта, (правда когда я с семьей среди украинцев жил, у меня и семьи остались только хорошие вспоминания, низко поклоняю им, они нам помогали во многом..., за этот период я никогда не встречал мощеников, вокруг меня были только хорошие люди, это 1986-95 г.г.),  я хочу чтобы подобные люди не обманивали своих, и хотелось бы по устному договору я оплатил им требуемую сумму, теперь их очередь выполнить обязательства, т.е. отправить обещанный товар.Я пишу вам потому, что Вы представитель власти помогли бы решить проблему, или вернул мои деньги, хотелось бы такие недуги искоренялись вообще из Вашего государства, какой нации и расы мы не были мы все люди, БОГ нам дал землю, чтобы мы за короткий промежуток жизни на земле совершали только благие дела, почему люди такими стали....помогите мне пожалуйста,  спасибо за то что почитали мою записку. 

 • 20 квітня 2021
  Звернення до:
  Швець Артем Миколайович
  Начальник відділу , Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

  ​Добрий день!Ми мешканцв Вінницьких Хуторів просимо прибрати самовільно встановлені обмежувачі руху на дорозі загального користування по вул.Лисенко та Леонтовича,порушені всі норми проїзду.Обмежувачі постійно на замках!!Вже 3 роки пишемо і дзвонимо,нічого не вирішується.Зверніть увагу,зі сторони Вінниці всі провулки в блоках і в шлагбаумах!Наведіть порядок будь ласка з цим безчинством!!!

 • 07 квітня 2021
  Звернення до:
  Швець Артем Миколайович
  Начальник відділу , Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

  ​               Прошу перевірити участь старости старостинського округу - Кривешко Владислава Сергійовича у самовільному перекриттю дороги по вулиці Шевченка мешканцями будинку 88А задля облаштування приватного майданчика для ремонту авто.  Повідомляю, що на численні звернення громадян Кривешко Владислав Сергійович не реагує та не здійснює заходів у межах своїх службових повноважень для припинення правопорушення розділу 1. ст 279 ККУ: Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом.

               Встановлювати будь-які блокуючі пристрої, шлагбауми, бетонні блоки або інші елементи благоустрою, які обмежують проїзд автомобілів, можливо тільки на ділянках, які перебувають у довгостроковій оренді або у власності. Крім того, така установка повинна бути узгоджена з місцевою радою та ГУНП в м.Вінниця. 

  Згідно з даними публічної кадастрової карти вказані дороги не належать до власності  громадської організації, якоїсь ОТГ, чи іншої організації.  А згідно генерального плану м.Вінниці дорога належить комунальній власності і не є територією наданою в користування третім особам.

  Згідно з даними геопорталу міста Вінниці (на сайті Вінницької Міської Ради) дорога по вулиці Шевченка  існує з 1952 року. Проте мешканці вказаного будинку знову заблокували дорогу, шлагбаумом та камінням, по вулиці Шевченка, що порушує права жителів частини м.Вінниці, а саме 400 приватних ділянок з них 350 фактично проживаючих сім'ями в складі не менше 3 осіб в тому числі з неповнолітніми особами, по вулицях: проїзд Осінній, проїзд Осінній-1, проїзд Рожевий, проїзд Рожевий-1, проїзд Рожевий-2, проїзд Липневий, 1,2,3,4. та ін. фактично обмежено доступ до помешкань та будівель. Створено фізичну перешкоду для проїзду швидкої, пожежної, чи іншого спецтранспорту за виникнення такої необхідності.