• 26 квітня 2021
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  Шановна Людмила Анатоліївна!

  Звертаюсь до Вас з вимогою/проханням відновити живе навчання в школах!!!

  Дистанційна освіта-не є єфективною! Особливо для молодших класів. Діти по пів дня в 6-7-8 років перебувають перед екранами мониторів, це знущання з наших дітей, зі здоров'я. Наші діти мають право на освіту!!!

  Дуже розраховую на вашу підтримку!
 • 26 квітня 2021
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Шановно Людмила Анатоліївна,прошу Вас звернути увагу на бездієві карантинні обмеження в навчальних закладах.Рік діти знаходились вдома,але епідеміологічна ситуація міста від цього не змінювалась.Дистанційне навчання в школах так і не налаштували:то перевантаження на платформах,то перебої з інтернетом,то  фонить гарнітура.Деякі вчителі зовсім не змогли організувати онлайн-навчання.Іде постійний булінг дітей за "не включену камеру"чи "невстиг здати".Діти перевищують норму дозволеного сидіння біля екранів.Зір почав погіршуватись.Чому моїй дитині не можна до школи,коли наша родина вже зробила щеплення!?

 • 15 квітня 2020
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Шановна Людмила Анатоліївна. Звертаюсь до Вас щей в публічному зверненні. бо може хто з людей поможе корисною порадою. Як захистити в будинку неповнолітню дитину від кожноденного впливу наркотичних речовин(гашиш). Справа в тому, що в сімьї живуть два брата наркомани, курять траву, і цей дим по всій хаті, дитина дома на кантині, мати працює кожного дня, дід та бабуся стеренькі і неможуть захистити дитину. Ніякі мирні методи не допомагають, воювати з хлопцями незбираюсь.  В кого є досвіт будь ласка пишіть на адресу roma71@i.ua .  Дуже дякую, щасти Вам!


 • 27 березня 2020
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  Доброго дня! Розумію необхідність певних заходів у нових обставинах сьогодення, підтримую, сама дотримуюсь усіх правил. Але є одне прохання щодо інформування гучномовцями. Невже є така необхідність так часто нагадувати нам усім про введення карантину, коли вже й так усі все знають? По-перше, цей голос починає лунати (наприклад, тут на Масложирі) з восьмої ранку, коли можна було б ще хоч трохи поспати. По-друге, в години денного сну дітей - воно не дає можливості заснути дітям. Й останнє: мені здається, що слова про небезпеку для літніх людей їх тільки в ще більшу паніку вганяють. Можна ж якось інакше сформулювати ту ж саму думку, наприклад, що "життя, досвід та здоровя старших людей нам особливо цінне"... Не варто, щоб в такий непростий час лунали погрозливі та пессимістичні слова. 

  Втім, особливо моє прохання стосується режиму звучання цих повідомлень. Якщо вже так необхідно це інформування і нам доведеться слухати його ще не менше місяця, то нехай це буде з 10 до 14 години та з 18 до 21, наприклад. Це ж легко зробити! Люди лише подякують!


 • 11 березня 2020
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня! Звертаюся до Вас з проханням вирішити проблему. До мого дідуся Савіна В.І. який проживає по вул.Марії Гаврош 89, заселилися сім я Каменщик, яка знаходиться у Вас на обліку. Разом вони розпивають спиртні напої, кричать, сваряться, б ються. В хаті брудно, сморід, відсутня вода. Я хвилююся за життя свого дідуся. А нещодавно їм віддали дітей. Неодноразово скаржилися сусіди, писали колективне звернення до голови вуличного комітету, викликали поліцію. Діти поводять себе жахливо, лаються, крадуть, лазять по сусідським дворам. Поліція дала тиждень їм на виселення, вони не реагують. Прошу звернути увагу на дітей, допомогти та захистити їх. 

 • 08 січня 2020
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  Прошу звернути увагу на громадянку Подолянчук Наталю Леонідівну,яка проживає по вул.28 червня,26.в старому будинку.
  Прошу відмітити що Подолянчук Наталя перебуває у Вас на обліку і вже не вперше на неї ж скарги .Вона є матір'ю ,яка має сина 10 років .Участі у його вихованні не бере, всі обов'язки покладені на 70 річну бабусю.(яка тим часом приховує спосіб життя Наталі ,так як жаліє свого онука)
  Подолянчук Наталя не сприймає нормальних стереотипів життя,її син просить їжу у сусідів,які потім скаржаться.
  У кімнаті немає нормальних умов для проживання ,немає отоплення ,засобів для гігієни для дитини,ліжка.
  Школу хлопчик регулярно не відвідує,а після школи тиняється по вулицях не знаючи куди себе подіти, не розвивається.
  Тим часом мама Подолянчук Наталя зауважень та скарг не сприймає ,а продовжує влаштовувати своє особисте життя з різними чоловіками сумнівного походження .Прошу взяти Подолянчук Наталю на облік повторно ,у найближчий час дослідити все детально і вжити заходів, так як йде мова за життя хлопчика,а він має мати гідні умови для проживання та правильне виховання!
  Дякую за увагу Подолянчук Ірина.


 • 24 травня 2019
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня! Мешканці будинку О.Антонова 7 Звертались до Вас з письмовою заявою про те,що наша сусідка створює неприйнятні умови проживання для своїх дітей,а також для інших мешканців нашого будинку!Не раз бачили коли діти з нею ходили по мусорниках на наші зауваження Мартинюк Лариса ніяк не реагує тому звертаємося ще раз до Вас якщо ніяких змін не буде то будемо звертатися на телеканал"Україна"бо надалі так не може тривати щоб не було ніяких її зобов'язань з приводу виховання дітей!

 • 20 травня 2019
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​доброе утро!обращаюсь к вам так как в нашем городе меня не слышат.я мама троих детей в 2015 году я поехала на работу в город Овруч,я приезжала и содержала своих детей финансово,пока я работала они проживали с моими родителями,и во время моего отсутсвия мои родители собрали документы на лишение меня родительских прав,они заплатили всем кому надо было и продолжают платить и милиции и службе по детям нашего города,меня выгнали с дома забрали у меня все документы мне не вернули даже мою одежду и теперь я уже на протяжении 4 лет пытаюсь забрать своих детей вернуть свое жилье где я проживала с детьми,но мне никто не верит,а самое главное бабушка(моя мама)издевается над детьми запрещает им брать от меня подарки ,карманные деньги в школу,она им говорит (от этой суки ничего брать нельзя и общатся с ней тоже нельзя)она бьет самого младшего не разрешает ему садится на диван,не готовит ему еду не стирает ему вещи это все дети делают сами,наши службы ничего не делают они говорят что ребенок сам виноват,говорят что он не слушается,опекун(мой отец)постоянно пугает его интернатом,ребенка привели к психологу и он сказал что все документы готовы можете сдавать его в ющенко(психушку)это мне рассказывают дети у меня есть записанный разговор с детьми!!мне очень срочно нужно спасать детей но у меня ничего не получается,меня никто нихочет слушать,я собираю деньги чтоб нанять адвоката но на это надо время нужная сумма у меня будет только в июле ,а до этого времени мои родели морально и физически будут продолжать ломать жизнь моих детей.Помогите мне ,вернуть детей и всем доказать что моя мать меня оклеветала.или хотябы повлияйте на опекунов пусть они прекратят свои издевательства!!!

 • 26 березня 2019
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Добрий день!

  Хотів би звернути увагу на сімью Подолянчук Наталії Леонідовної яка проживає в місті Вінниці, Старе Місто, вул.28 червня 26.

  Сімья не благополучна, матір виховує хлопчика 10 років.

  За дитиною не доглядає, хлопець погано навчається в школі, не вихований, погрожує старшим людям і "кидається на людей із ножем".

  Батько участі у вихованні не бере. Сама матір рідко зьявляється вдома, оскільки було помічено її в товаристві особи чоловічої статі сумнівного вигляду, яка веде такий же самий спосіб життя як і матір.

  Інколи хлопцем займається старенька бабуся, яка не може ради йому дати.

  Доречі умови проживання цієї сімї-дуже погані, немає в будинку отоплення, та змоги помитися дитині.

  Бесіди з матір'ю проводились неодноразово, але вони ні до чого не призвели, ситуація погіршується все більше

  Хотілося щоб ви відреагували на моє звернення.

  З повагою Віктор

 • 05 березня 2019
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня!

  Велике прохання вплинути на ситуацію, яка залищає байдужими всіх посадових осіб у справах дітей селищної ради с.Райгород, та Немирівського району  Вінницької області. В данному селі по вул. Мічуріна 27, проживає малолітня дитина (хлопчик Ярослав 4 років) батьки прізвище яких Перепелиця не працюють, зловживають спиртними напоями,  піддаючи дитяче життя небезпеці. Дитина не відвідує дитячий садочок, так як немає відповідного сезоного одягу, хлопчик від народження не отримував щеплень та й напевно що лікарі не обстежували. Мати хлопчика має ще, двох доньок яких забрав на виховання попередній чоловік,  вона не приймає участі в їхньому виховані. Літом 2018 року у даних людей народилася ще одна дитина, яка народилася недоношеною та з фізичними вадами, через надмірне вживання алкоголю момою, хлопчик пролежав 4 місяці в Вінницькій дитячій обласній лікарні та помер. Після цього випадку цю родину взяли на облік як не благополучну, державні органи у справах дітей відвідують родину та ставлять відмітку задовільно аби не виникало зайвих запитань у області, та останнім часом батьки не пускають до дитини  навіть в присутності дільничого поліцейського. В будинку антисанітарія продукти харчування відсутні. Ця родина незаконно проживає в даному будинку не маючи на нього жодних документів, в поліції Немирівського району є заява на незаконне перебування у помешкані.  ПРОХАННЯ звернути уваги на дитя та вжити заходів для безпеки дитини.!!!!!


 • 14 листопада 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня.Мій чоловік учасник бойових дій .В мої дитини в школі харчування безкоштовне. В мене до вас таке запитання, в групі продовжено дня вона повинна платити за харчування.?

 • 18 серпня 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  Начальнику служби у справах дітей Вінницької міської ради

  Шафранській Людмилі Анатоліївні

  вулиця Соборна, 59, місто Вінниця, Вінницька область, 21000

   

  Яворського Леоніда Броніславовича, 01.12.1959 р.н, пенсіонера, Ветерана ОВС,

  мешкаю: вул. Івана Микитенка, буд.5-а, кв.78, м. Київ, 02139.

  Електронна адреса: leons59@ukr.net

  тел.067-288-8319

   

  Шановна Людмила Анатоліївна!

  Звертаюсь із проханням про допомогу моїй сестрі, Драгомерецькій Ядвізі Броніславівні, 08.03.1949р.н., яка мешкає за адресою: вул. Симона Петлюри 19, кв.16, м. Вінниця, 21050, (контактний телефон - 067-772-4102), яка потерпає від свавілля і нелюдських відносин від свого сина Драгомерецького Олега Васильовича, 08.09.1975р.н. та його співмешканки Глотової Ольги Григорівни, 04.05.1984 р.н.

  Драгомерецький О.В. – є злісним неплатником аліментів (судимий за ст.164 ч.1) та не виконує рішення суду від 29.04.2016 року, щодо стягнення з нього виплат на користь утримання свого неповнолітнього сина Драгомерецького Романа, 05.07.2004р.н. (має борг майже 52000 грн., надаю фото квитанції), який також зареєстрований за зазначеною адресою, однак у 2013 році дружина розірвала шлюб із чоловіком, бо той привів собі нову дружину із двома малолітніми дітьми, та вимушена була вибратися із квартири, забравши сина Романа. Після цього батько зовсім не підтримує стосунків із своїм сином, переховується від виконавчих служб. Олег зловживає спиртними напоями, не приділяє ніякої уваги своїй мамі – моїй сестрі.

  Співмешканка - Глотова (Глушко, Зеленська) Ольга Григорівна, 04.05.1984 р.н., уродженка і зареєстрована: Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Олексіївка, вул. Ковпака, буд. 1, корп. Б. Зі слів Ольги, вона має особисту, подаровану їй, трьохкімнатну квартиру у м. Покров (раніше м. Орджонікідзе) Дніпропетровської області.

  Її донька - Глушко Аріна, 13.02.2005р.н., ніде не зареєстрована.

  Її донька - Глотова Мілена Сергіївна, 02.08.2011р.н., ніде не зареєстрована.

  Вияснилося, що її малолітні діти ніколи не відвідували дошкільних і медичних закладів, а малолітня донька Аріна з 2013 року, як вони поселилися за зазначеною адресою, НЕ ВІДВІДУВАЛА ШКОЛУ!!!

  Ольга неодноразово залишала своїх дітей самих, про що свідчать до 2012 року заяви рідних у міліцію за місцем її реєстрації.

  Справа у тім, що моя сестра є людиною похилого віку, дуже хвора та не може пересуватися без сторонньої допомоги. Її син Олег, разом із своєю співмешканкою Ольгою, хоча і мешкають разом (до цього часу сестра мешкала у селі Обідне Немирівського району, та після занедужання, на наші вимоги, у жовтні 2017 року була перевезена із села у її власну квартиру у м. Вінниці), сприйняли цей переїзд негативно, з обуренням і зразу ж відмовилися від неї, зовсім відсторонилися, не заходять до неї у кімнату, не піклуються про неї та про її здоров'я, зовсім не приділяють їй ніякої уваги, її побуту та гігієні, відмовляють їй у харчуванні. Єдиними, хто підтримує мою сестру продуктами харчування, одягом стали її рідні племінниці, які мешкають у Вінниці, сусіди, що колись мешкали біля неї у селі і ми самі – її рідні сестра і брат (постійно пересилаються їй поштові перекази, посилки із продуктами харчування, приноситься вода, хліб, овочі та фрукти). Ядвіга за останні 10 місяців втратила свою вагу і дуже схудла, що і так підірвало її крихке здоров'я.

  За нашою сестрою потрібен постійний догляд. Ми намагались найняти сторонню людину по догляду за нашою сестрою, але проживаючі у квартирі син та його співмешканка нікого не впускають і нікому не дозволяють доглядати за хворою мамою похилого віку, і самі зовсім не доглядають за нею! Від цього вона дуже потерпає і потребує постійного догляду і допомоги.

  Аморальна поведінка Олега та Ольги визиває занепокоєння та побоювання у нас та у нашої сестри Ядвіги, що вони можуть позбавити її життя! Страшний безлад твориться у квартирі – постійне зловживання алкоголем, п'янки, ругань, бійки, постійні висловлювання, гучні крики Ольги нецензурними словами при дітях! Ольга, будучи у нетверезому стані, може дозволити собі ходити по квартирі перед дітьми та Ядвігою повністю без білизни, викрикуючи що у неї «критичні дні».

  Про безлад, що твориться у квартирі, можуть підтвердити усі сусіди, які постійно потерпають від співмешканки. Та сусіди стороняться її, не бажають зв'язуватися з такою неадекватною людиною, від якої постійно у сторону сусідів лунають прокльони, нецензурна лайка та принизливі вислови, жести і дії… Олег і Ольга ні з ким не підтримують стосунки. До себе в квартиру вони ніколи і нікого стороннього не впускають! Хто б не приходив у квартиру – нікого не впускають, роблять вигляд що нікого немає дома! Хоча постійно перебувають у квартирі. Сплять до 12-ї години ранку, а лягають біля 3-ї години ночі.

  Олег, і його співмешканка Ольга, мають дуже великі борги – неодноразово брали кредити у різних установах та не повертали їх. Тепер від цих організацій переховуються! Усі поштові перекази, попередження різних організацій (листи із судів, із виконавчої служби, із житлово-комунальної установи) ігнорують та знищують. Ольга є злісний неплатник взятих кредитів у Приватбанку ще з 2009 року…

  За останній рік вони майже зовсім не платять за комунальні послуги. Єдиним платником до травня 2017 року залишалась моя сестра Ядвіга, яка проводила оплату із своєї пенсії. Тепер вона із-за хвороби не в змозі без сторонньої допомоги рухатися, а син забрав її пенсійну банківську картку та використовував її кошти на свій розсуд. Після травня 2018 року, як закінчився термін дії її банківської картки, мама відмовила йому надати нову картку, син взагалі перестав платити за комунальні послуги, борг становить більше 20000 грн. (надаю фото квитанції).

  Співмешканка з сином планують вирішити питання своїх боргів шляхом продажу зазначеної квартири, довівши матір до голодної смерті і в подальшому син Олег воліє вступити у права наслідування квартири як єдиний спадкоємець. Це вони висловлюють і в розмові із сестрою (виказують що отруять її), і в розмові з невідомими по телефону… Такі ж вислови лунали від її дітей до дітей, що мешкають у цьому будинку під час спільного перебування їх на вулиці (у нас дуже багато боргів і скоро баба помре, ми зразу ж продамо квартиру, розрахуємося з боргами та поїдемо до Росії). Дитина у віці 6 років сама такого не придумає.

  16.08.2018 року в бесіді із своєю сестрою Ядвігою, вияснено про те, що її син Олег вимагав підписати документи щодо надання згоди на оформлення до школи молодшої доньки його співмешканки Ольги. Сестра Ядвіга в категоричній формі відмовилась підписувати такі папери!

  У зв'язку із створенням сином Олегом і його співмешканкою Ольгою нелюдських умов проживання для мами – нашої сестри Ядвіги, вони не заслуговують на подальше проживання за зазначеною адресою.

  Просимо проти Глотової Ольги Григорівни порушити провадження та позбавити її материнських прав у зв'язку із невиконанням нею прав по належному догляду за дітьми (малолітня донька Аріна, 13.02.2005р.н., не відвідує школу більше 5 років!!!)

  Вимагаємо примусового виселення їх із зазначеної квартири. Власниця квартири, яка без сторонньої допомоги сама не може пересуватися, просить прибути до неї у квартиру представників влади, де і напише заяву особисто.

   

  Надаю фото Драгомерецького Олега, Глотової Ольги, її дітей, а також відомість щодо заборгованості по несплаті комунальних послуг за зазначеною квартирою та відомість про несплату Драгомерецьким О.В. аліментів на утримання свого сина Романа.

Фото Драгомерецького Олега Васильовича

Фото Глотової Ольги Григорівни

Фото старшої доньки Аріни, 13.02.2005р.н.

Фото молодшої доньки Мілени, 02.08.2011р.н.

 

Фото власниці квартири Ядвіги, Глотової Ольги та її дітей, зроблене у листопаді 2017р., коли Ядвігу привезли із села до власної квартири.

 

Фото відомості щодо заборгованості по несплаті комунальних послуг за зазначеною квартирою.

 

Фото відомості про несплату Драгомерецьким О.В. аліментів на утримання свого сина Романа.

Прошу прийняти міри та надати відповідь відповідно Закону.

 

З повагою

Яворський Леонід Броніславович

18.08.2018                        підпис                          Леонід Яворський

 • 24 липня 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  Я, Назаренко О.П., повідомляю Вас, як уповноважений співвласниками будинку 13 по вулиці М. Ващука, про корупційні дії з боку  керівництва ЖКП №12, щодо незаконного заселення колясочних у нашому будинку, які на протязі 10-15 років були під'єднанні до внутрішньобудинкової водо- та електромережі. Згідно проектної документації нашого будинку та ст. 19, 328 "ЦК" України, ст. 10 Закону України "Про приватизацію житлового фонду", ст. 1, 5, 47 Закону №2866 — ІІІ ці помешкання на рівній основі належать співвласникам будинку. На даний час у будинку 65 дітей і 25 дорослих, 3 інваліда, що мають потребу зберігати дитячі візочки, інвалідні коляски. У нашому будинку встановлені загальнобудинкові електро-, водо- та теплолчильники. Люди, що проживають колясочних споживали електроенергію, гарячу та холодну воду, а сплачували мешканці ЖКП №12 ні на письмові заяви ні в усній формі пояснень цих фактів не надає, аргументуючи, що співвласники "не мають право отримати цю інформацію". (Акт — претензія №Н-152 від 29.05.2018р. зареєстрований)

  Повідомляю Вас, що 19.07.2018 року у присутності наряду поліції та співвласників будинку було проведено виселення особи, що не законно проживала у колясочній ІV під'їзду, вилучені ключі від цієї колясочної.  Єдине, що зробив ЖКП №12 на наше прохання опечатав це помешкання (майстер Махтодієнко Л.А.) та відключив колясочну від електропостачання. У зв'язку з вищенаведеним прошу Вас розібратися із питанням:

  • Повернення коштів за витрачену тепло-, електроенергію та послуги водопостачання, які сплачували співвласники будинкув середньому 10-15 років.
  • Надати чіткі роз'яснення керівництву ЖКП №12 щодо звільнення колясочної у ІІ під'їзді; і надання цих 2-ох допоміжних приміщень у користування співвласників, що цього потребують (інваліди, мами дітей, велосипедисти).
  • Створити комісію з участю представників прокуратури, енергозбуту,  тепло- водопостачання, винести це питання на сесію міської ради для з'ясування усіх проблемних моментів по цій ситуації. 

   (Копії цього звернення надсилаються Гройсману В.Б. , прокуратуру та профільні міністерства)   

   Уповноважений представляти права співвласників багатоквартирного будинку №13 по вул..М Ващука, м.Вінниці.

   Назаренко О.П.


 • 22 липня 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброї ночі. Не знаю чи я звертаюся за адресою, але все ж таки напишу вам. Мені дуже хочеться щоб нашим дітям повернули торговий центр дитячий світ. Саме такий який був в нашому дитинстві. І було б не погано щоб він був на тому самому місці. 

  Посприяйте будь ласка цьому питанню, адже наші діти це наше майбутнє. 

  Заздалегідь дякую вам.

 • 15 липня 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ПРОШУ РОЗІБРАТИСЯ: ЧИ ПОРУШУЮТЬСЯ ПРАВА ПІДЛІТКІВ У ДАНІЙ СИТУАЦІЇ? І ЧИ БАТЬКИ МАЮТЬ МОВЧАТИ І СПОКІЙНО СПОСТЕРІГАТИ.

  Доброго дня! Сьогодні 15.07.2018 відвідала дитину 13 років у таборі відпочинку "Маяк",що у Селещі, Вінницької області. Спостерігаю картину немитого, брудного та словонного запаху від дитини. На батьківське запитання із дивуванням: "Чому?" одержала відповідь про те, що коли ввечері вожаті їх загін приводять митися у перший корпус, то вода або ледь тепла або просто холодна.  Що цікаво: у багатьох дітей їх загону нежить та кашель, і у вожатих теж нежить. На мої запитання про те, чому адміністрація табору так оздоровлює дітей - вожаті пояснили розпорядженням старшого вожатого Ігоря Генадійовича про те, що митися в душові корпусів (а табір налічує 300дітей) ходять  ввечері після вечері,і він же мені сказав, що то просто діти самі не встигають, а те, що 2 бойлери не справляються з навантаженням, то не його клопіт.(до речі, в цей час з 14 до 16 вода дійсно гаряча). Але це тиха година в таборі і заборонено будь-яке пересування по території, а тим паче не дай Бог дезертирувати з кімнати, щоб просто бути чистою. Я попросила, щоб старші діти могли митися в тиху годину, бо вони все одно особливо не сплять, а сидять тихо в кімнатах та граються телефонами  - на що одержала відмову. До мене вийшов табірний психолог на роз*яснення, що вожаті тут ні до чого і що зараз тиха година. Питання: психолог для яких потреб в таборі, щоб лікувати стрес дітей після водних процедур чи то він для таких батьків як я, що не можуть пройти повз такої ситуацію. В мене питання : це табір лікувального сну, чи такі хвороби як гайморит, менінгіт , отит при використанні холодної води  на голову просто не знайомі адміністрації табору, бо миття голови холодною водою та йще у дівчат із довгеим волоссям - це просто неприпустимо. Після таких табірних тортур вже і батькам треба звертатися до психологів. Не можу передати, як бідолашні дівчата миють волосся у ,РАКОВИНАХ, де миють руки !!! (не під душем). Я ЦЕ БАЧИЛА НА ВЛАСНІ ОЧІ, А ПОРЯД НА ЦЕ ДИВИЛАСЯ ПРИБИРАЛЬНИЦЯ І ЩЕ ОДНА ЛЮДИНА,ЯКА ЗІ МНОЮ ПРИЇХАЛА), діти тікають  самостійно, щоб мати гігієнічний вигляд. Вибачте, але за 3 роки, що ми їздимо у табір "Маяк" ніколи не було ніяких нарікань. В ті роки запускали котельню і поки всі діти не помиються, відповідальний чоловік старшого віку навіть не відходив від котельні. Графік розбору води по дням чи по годинам не складений. Бойлери по 200 літрів 2 штуки просто не можуть справитися із навантаженням у 300 відпочивальників.  Моєму обуренню після сьогодняшнього приїзду просто немає меж. Я наполегливо прошу розібратися у данній ситуації. Мені не байдуже здоров*я української нації, а от тиха година - для мене не є святе. До свого звернення хочу додати, що і вожаті і шановний Ігор Геннадійович сказали, що теж миються холодною водою. Але за мої, хоч і невеликі кошти ,мене це не влаштовує, бо в інфраструктурі табору умови проживання та гігієна в "спартанських" умовах не були прописані і тому я хочу, щоб моя дитина мала змогу за 21 день митися теплою водою. Дякую за розуміння та сподіваюсь, що питання з гарячою водою для всіх (підкреслюю всіх) мешканців табору "Маяк" буде вирішено позитивно, конструктивно та швидко. Дякую за розуміння. Гарного дня.

 • 05 липня 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Прошу повідомити про причини відсутності належного інформування громадян змінами графіку особистого прийому співробітниками служби у середу 04.07.2018р 

 • 09 лютого 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Скарга на спілкування та упереджене ставлення Вашої співробітниці заступника начальника служби у справах дітей Маця Бойко.

  08.02.2018 року мене з моїм сином викликали на співбесіду до вказаної особи. Ми прибули з пакетом документів вказаних у запрошенні. Майя Бойко взяла ксерокопію мого паспорта, довідку з місця реєстрації, довідку з місця проживання не пояснюючі для чого воги потрібні. Зявила що надішла скарга на мене від дружини, яка 09 лютотго 2017 року пішла від чоловіка та дітей та проживає окремо, Бондрчук-Ошовської Світлани Олеговни на те що я не дозволяю їй спілкуватись з сином. Спочатку вона написала скаргу на недбайливе ставлення мене батька до дітей, приходила комісія та небдайливого ставлення не виявила. Тепер нове звинувачення в мою сорону, але сам син Бондарчук-Ошовський Антон Ігорович не бажає бачити, спілкуватися та мати щось спільне з шахрайкою яка у 2010 році у 5 фінансових установах взяла кредити та не повернула кошти, забирала у сина гроші які йому дарували на день народження, знушалась над сином била та ставилась недбайливо до дітей, уходила о 9-00 та поверталась о 21-00, в квартирі не прибирала, їжу не готувала, не піклувалась за дітьми та чоловіком на протязі більше півроку та казала не подобаеться шукате "Золушку". Офіційно не працює податки до держави не сплачує, на має документів за які кошни існує, не прописана, батьки її виписали бо коллектори хотіли стягнути її частку з квартири по вул. Сонячна 11 кв.22. Сестиматично пише беспідставні скарги у поліцію 4 раза та 2 скарги до служби у справах дітей. При бесіді Майя Бойко виявляла упередженне ставлення спонукала сина спілкуватись з мамою, залякувала на примусове спілкування бо він не може приймати такі рашення бо йому нема 14 років,  казала - Коли через рік тобі буде 14 років тіліки тоді ти зможеш пиймати особисті рішення та не спілкуватись з мамою, тиснула на сина та не сприймала його доводи на відмову спілкуватися з такою матерью. Майя Бойко не реагувала на суспільний портрет Бондарчук-Ошовської Світлани Олегівни виявляла роздратованість та зверхне ставлення до мене та сина, цим самим виявила упередженість та яскраво відкриту позицію на стороні Бондарчук-Ошовської Світлани Олегівни.

  Прошу Вас розібратись у данній справі, винести справедливі висновки  та усунути факти упередженого ставлення ваших співпрацівників.                                                                                           

                                                                                                                                     


 • 08 лютого 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  Соловйова Анна Вікторівна

  м.Вінниця, вул К.Коріатовичів 168\89

  тел 0930041558

  anna666@i.ua

   

   

    Я мама дитини-інваліда (тяжке генетичне захворювання) Соловйова Еріка Віталійовича, 16.06.2017 року народження.  Права моєї дитини та мої грубо порушені міською лікарнею №2. Головний лікар Кривовяз Т.М. та заступник головного лікаря з ЕТН Коцюра Н.І. відмовились видати меню довідку № 080-1/о "Довідка про потребу дитини-інваліда у домашньому догляді".  

  Чим порушили Закон України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства" (без цієї довідки отримання доплати на догляд за дитиною-інвалідом не можливо).

  Я не розумію, чому моїй дитині та мені не видають  цю довідку, можливо дані лікарі чекають фінансову винагороду а можливо не професійно виконують свою роботу.

  Прошу відновити справедливість та законні права, щодо дитини-інваліда. Також цілком можливо, що дані лікарі не видавали таку довідку  і іншим інвалідам, тому мають компенсувати фінансові втрати і інших сімей.

   

  Вважаю роботу даних лікарів не професійною та халатною.

  Додаю витяг з Закону України та відповідь відмову в наданні довідки від вінницької міської лікарні №2.

   

  Витяг -3. Форма № 080-1/о надається для дитини (дитини-інваліда), яка потребує домашнього догляду, одному з батьків, усиновителю, опікуну, піклувальнику дитини-інваліда, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, у відпустці без збереження заробітної плати та фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом, у разі якщо дитина-інвалід потребує домашнього догляду, на підставі рішення лікарсько-консультативної комісії для звернення до органів праці та соціального захисту населення за отриманням надбавки на догляд за дитиною-інвалідом відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» та жінці, батькові, бабці, дідові чи іншим родичам, які фактично доглядають за дитиною, для надання відпустки без збереження заробітної плати.

   

   

  Соловйова А.В. 08.02.2018


 • 11 січня 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Добрый день,уважаемая Людмила Анатолиевна! Возник вопрос,на который очень хотелось бы получить ответ.Дело в том,что в школе сказали сделать в срочном порядке паспорт всем деткам,которые учатся в 9 классе.Мы пошли в прозорый офис по улице Замостянской.Но возникла проблема,так как там очередь общая,и люди,которые получают обычные паспорта,загранпаспорта а также детки,которые получают в первый раз биометрический паспорт,вынуждены стоять в одной очереди.Мы уже третий день занимаем очередь с ребенком в 3 часа ночи,и так и не смогли попасть на прием!!!!Неужели это нормально,с ребенком в 14 лет,стоять по ночам в очереди,чтобы ребенок смог получить свой первый паспорт??? и как будет выглядеть тот ребенок на фото в паспорте,который третий день не высыпается,а стоит в одной очереди и ждет свой законный паспорт??? Это в первую очередь нарушение закона прав детей. Все говорят,что родители,которые не ложат спать ребенка в положенное время,нарушают закон в первую очередь заботы о здоровье ребенка,но в то же время,этот же ребенок должен стоять ночами в администрации в душной очереди,наравне с "блатными и крутиками",которым срочно приспичило переделать загранпаспорт,чтобы второй раз за месяц слетать на Мальдивы отдохнуть! Неужели так у нас заведено? Помогите с ответом!
  С уважением,мама.

 • 21 серпня 2017
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  Вітаємо Вас, шановна Людмила Анатоліївна!​

  Ситуація, яка буде описана нижче напряму порушує права дітей, а саме, цитата ЗУ:

  Стаття 6. Право на життя та охорону здоров’я

  Кожна дитина має право на життя з моменту визначення її живонародженою та життєздатною за критеріями Всесвітньої організації охорони здоров’я.

  Держава гарантує дитині право на охорону здоров’я, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров’я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, раціонального харчування, формуванню навичок здорового способу життя.

  З цією метою держава вживає заходів щодо:

  зниження рівня смертності немовлят і дитячої смертності;

  забезпечення надання необхідної медичної допомоги всім дітям;

  боротьби з хворобами і недоїданням, у тому числі шляхом надання дітям доступу до достатньої кількості якісних харчових продуктів та чистої питної води;​


   

  Суть звернення:

   

  Сьогодні держава позиціонує себе захисником прав людей, а політичні діячі з екранів телевізору говорять про постійну допомогу та підтримку населення, ми, мешканці будинку м. Вінниці по вул.Якова Гальчевського, 1А, змушені самотужки вести програшну боротьбу із нечистотами, бо, на жаль, нас не чують і нахабно ігнорують наші поклики про допомогу.

   Повідомляємо Вас, що у цьому будинку підвальне приміщення 1-го та 2-го під'їздів затоплене нечистотами. У зв'язку з чим стоїть постійний сморід, у квартирах людей повно комарів та комах. Дана ситуація спричинила антисанітарний стан. Власними силами ми, жителі будинку, уже справитись не можемо. Через антисанітарне становище у підвалі постійно розводяться щурі та інші небезпечні тварини, які є носіями інфекційних захворювань та несуть пряму загрозу життю і здоров'ю людей, а, особливо, наших дітей. Також, у зв'язку з нечистотами, постійною сирістю підвалу, будинок почав руйнуватись, підмостки в районах цих під'їздів почали просідати до 20 см. Труби у підвальному приміщенні у жахливому стані, течуть, що й призвело до такого результату. Жодні прохання, письмові листи до ЖЕКу не дають результату. ЖЕК відхрещується від даної проблеми і на співпрацю з мешканцями не йде. Наші прохання не чують. Мешканці у відчаї. Коли країна стала на новий шлях та позиціонує себе європейською, мешканці, як у давні часи, мусять боятись навали різних небезпечних хвороб та якось своїми силами справлятись з нечистотами. І це вже у цивілізований час!!! Ми будемо звертатись на телебачення, викликати епідеміологів, проводити дослідження, оскільки ситуація може поставити під загрозу життя та здоров' я наших мешканців. Просимо Вас вплинути на дану ситуацію.

  Будемо раді Вашому приїзду, аби Ви могли оглянути ці приміщення та допомогти нам у вирішенні цієї надзвичайно важливої і небезпечної проблеми. 

  Такі ж звернення ми вже надіслали пану Гройсману , нашому Президенту України Петру Порошенку, пану Моргунову та іншим чиновникам.

  Просимо Вас звернути увагу на нас та наших дітей і допомогти нам забезпечити їм здорове майбутнє!

  Щодо Вашого рішення просимо Вас повідомити нас письмово на e-mail gal4evskogo1a@gmail.com. Дуже сподіваємося на Вашу допомогу та відповідь!​

 • 11 травня 2017
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня!

  Звернутись до Вас змушує ситуація, коли батьки не належним чином виконують свої обов’язки у вихованні своїх дітей, зокрема в квартирі №94 3 підїзду будинку №52 по вул. Ватутіна без належного оформлення своєї реєстрації місця проживання, проживає сім’я в складі 4 осіб, батька мати та 2є дітей. Неналежне виховання дітей та відповідне ставлення до свого обов’язку батьків полягає у тому, що діти не сплят до 12 години опівночі, та інколи і пізніше, діти шумлят і бігать починаючи з 22.00.... зі слів батька він в цей час вже спить, а діти створюють шум не сприйнятний для відпочинку, що не дозволяє мені покласти спати своєї дитини, оскільки шум досить сильний. На будь-які зауваження батьки не реагують....

  Прошу Вас в межах закону вжити відповідні міри по роз’ясненню батькам своїх обов’язків у вихованні дітей.

 • 13 квітня 2017
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Шановна Людмила Анатоліївна. Звертаюсь до Вас по допомогу. Потрібно рятувати дітей. В Вінницькій області, Хмільницький р-н, в селі Великий остріжок проживає моя знайома Доценко Зоріна - мати шістьох дітей.  Двоє дітей уже дорослі, а четверо проживає з нею. Серед них є хлопчик з синдромом Дауна. Діти знаходяться в жахливому становищі. Будинок без опалення, антисанітарія жахлива, без сліз не глянеш. Порадьте, що зробити або куди звернутися, щоб їх забрали від такої мами.

 • 05 квітня 2017
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Шановна, Людмила Анатоліївна! Звертаюсь до вас від імені мам дітей дошкільного та шкільного віку, сім'ї яких проживають поблизу 16 школи. На території школи є дитячий майданчик, одна із гірок якого знаходиться в аварійному стані: внаслідок активного її використання в місці початку спуску з гірки протерся отвір розміром більше 20 см.  Діти досі з неї з'їжджають, оминаючи "дирку".  Просимо вас посприяти вирішенню цього питання, а саме - заміні гірки, щоб не допустити травмування дітей!

 • 22 березня 2017
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

                                                                               Начальнику служби у справах дітей

                                                м.Вінниця

                                            Шафранській Людмилі Анатоліївні

   

           Шановна Людмила Анатоліївна,  звертаюсь до Вас як мама інваліда дитинства. Мене звати Дудко Вікторія Володимирівна, я мама чотирьох річної дівчинки інваліда з відміткою - А. В нас генетичне захворювання синдром Ретта – це психоневрологічне захворювання. Дитина абсолютно адекватна та по зовнішнім данним нічим не відрізняється від своїх однолітків, але вона не розмовляє, та є певні проблеми по самообслуговуванню.

           На данний час для нас, та таких як ми є великою проблемою влаштувати дитину в садочок в групу з інклюзивною освітою, тому, що не дивлячись на закон, який був прийнятий 26 лютого 2015 року « Про затвердження Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах»  цих груп у садочках немає. Минулого року ми відвідували звичайний садочок біля нашого дому, але нас адміністрація «попросила» перевестись в спец садочок, тому, що моя дитина не проситься на горщик. Я знаю, що маю право сама  обирати заклад до якого буде ходити дочка, але там повинна бути інклюзивна група. Біля нашого будинку два дитячих заклади ДНЗ №4 та ДНЗ №67, але ні в один із них ми не можем потрапити.

          Допоможіть будь-ласка вирішити це питання. Моїй дитині дуже потрібно спілкування здорових діток, а мені потрібно працювати, щоб забезпечити здорове харчування дитині та всі інші життєвонеобхідні моменти.  Дякую.

   

   

  З Повагою Дудко В.В.

  Тел. 0977756505​

 • 13 березня 2017
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  Тема листа: Журналістський запит щодо петиції про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці.

   

  Шановна Людмило Анатоліївно!

   

      На сьогоднішній день декілька друкованих ЗМІ Європейського Союзу зацікавлені у опублікуванні результатів розгляду петиції щодо визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці. Такий інтерес викликаний тим, що гуманне ставлення до тварин вважається однією з важливих культурних цінностей Заходу, а Україна, на жаль, в останні роки привертала увагу західних ЗМІ переважно в негативному сенсі. У той же час, за моїми даними, серед громадян Вінниці це питання є актуальним і з інших причин, зокрема через релігійний принцип доброти, через любов відомих усім людей до домашніх тварин тощо.

           У зв'язку з вищевикладеним прошу Вас попередньо оцінити результати розгляду петиції. Також цікавою є Ваша особиста думка з приводу піднятої теми.

   

  З повагою і вдячністю за письмову відповідь,

  Михайло Марченко

  журналіст-фрілансер

  (050) 712-3982

 • 03 березня 2017
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня, Людмила Анатоліевна.
  Я житель міста Жмеринки.
  Прошу Вас допомогти у вирішенні питання.
  Моему сину 2,5 роки . відмовили ніжки ручки та ще багато чого. На разі він інвалід.  
  По інвалідності він отримує фінансову допомогу. Та необхідні засоби прописані в ІПР. Проблема в тому що пільгові рецепти лікарня надає а Жмеринська влада не видцляє коши на ліки.  Будь-ласка зробіть  щось із тим щоб жителі міста отримували ліки за пільговими рецептами.

  РС. Я б нізащо б не звертався за цими ліками але так склалось що лікування сина обходится від 15 до 33 тис грн в місяць без винятку.  А сімейний дохід дуже низкий і я дужу надіюсь на ліки та памперси що виписані в ІПР. 
  І по можливості порадьте куди можна звернутись у скрутний час за домомогою на лікування сина. 

 • 27 лютого 2017
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  Здравствуйте,хочу обратиться к Вам с просьбой хоть как то повлиять на сложившуюся ситуацию.Дело в том что в г.Винница по улице Феликса Кона 11/68,проживает Палийчук Виктория,которая имеет на содержании 5-рый малолетних детей,самой младшей 3,5 месяца,Палийчук В. систематически употребляет алкоголь,курит(в квартире при детях),пропадает из дому на сутки,и её маленькая кроха остаетьтся под наблюдением других детей,(старшему лет 7-8).Младенец имеет опухоль на голове,вывих ножки,болеет,температурит,а её безответственная мать пьет и пьет,ребенок за свою жизнь один раз был на улице,ест только тогда когда есть что есть,или если вдруг мама с утра про неё не забыла,сама же мама если вдруг оказываеться дома спит и детский крик её не смущает,памперсы не меняються,ребенок не моеться,как и все остальные 4-еро.На пособие она приобрела себе и мужу телефоны и ноутбуки,муж тоже пьет еще и её избивает при детях.Старшему ребеночку(7-8)лет нужно проличиться в психиатрической больнице,ему дали туда направление.УМОЛЯЮ ВАС!!!НЕ БУДЬТЕ РАВНОДУШНЫ,ПРИМИТЕ МЕРЫ!!!!ВСЁ ТАКИ 5-ТЕРО ДЕТЕЙ СТРАДАЮТ.

 • 20 грудня 2016
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей
                                                                                               

                                                                  СКАРГА         

  Звертаються до вас не байдужі люди с.м.т. Крижопіль Вінницької області

  На даний час в с.м.т. Крижопіль проживає батько Корніевський Михайло Людвігович який самотужки виховує свою малолітню доньку, Михайло зарекомендував себе як відповідальний адекватний працелюбний та турботливий тато.

  Мати Штирба Альона Нікодімовна яка е громадянкою Молдови (Предністровя)

  Коли народила дитину виявилось що вона не спроможна виховувати та утримувати дитину;

  А полягає це в тому А САМЕ!

  Штирба А.Н. неодноразово була замічена в громадських місцях яка жебракувала маніпулюя дитиною що їй потрібно на ліки чи на памперси і це на той момент коли дитина в цьому не потребувалась, кошти які вона отримувала на дитину від держави тратились не за призначенням, дитина на той момент коли була у матері була на вигляд бліда не набирала до відповідного віку маси тіла, дуже часто хворіла.

  За дитиною не було належного догляду, вчасного харчування,прання дитячих речей,  купання, прогулянок, а якщо і були прогулянки то в виді жебракування на особисті потреби.

  Зі слів батька Корніевского М.Л. мати не одноразово била дитину по голові шарпала як те паршиве цуценя, не займалась відповідно дитиною дитина часто була голодною до року і восьми місяців мати дитину тримала тільки на дитячих сумішах, неодноразово мати істерично кричала на дитину лаялась нецензурними словами. Не прала дитячі речі та білизну на якій дитина спала в хаті був повний безлад та анті-санітарія, неодноразово коли батько приходив з роботи дитина була голодна та заплакана а горе-матір в цей момент дивилась телевізор чи говорила потелефону.

  Коли батько дитини робив зауваження   горе-матері на неправильний спосіб життя та  за безлад в оселі який часто переростав в анті-санітарію на що вона йому відповідала тобі треба ти і прибирай, коли батько захищав свою дитину  від психічних нападків горе-матері вона його чи виганяла чи визивала поліцію аргументує їм це як насилля в сімї, на той момент вони проживали на квартирі в громадянина  Антоненка Миколи Івановича який зарекомендував себе в суспільстві як морально нестійка людина який часто густо влізав в цю сім’ю  по проханню матері який часто робив скандали захищаючи її не дивлячись на те що вона не права.

  А коли гр. Антоненко М.І. заходив в запої часто влаштовував скандали серед ночі чим лякав дитину.

  Через деякий час батько не витримавши цього безладу та знущанням над дитиною і пішов проживати окремо, після чого він до звернувся служби у справах і захисту дітей і ініціював комісію яка проходила в с.м.т. Крижопіль Районій Державній Адміністрації яка вивчила досконало питання

  І яка прийняла справедливе рішення що до місця проживання дитини.

  На даний момент дівчинка поправилась щічки дитини порозовіли повеселішала  про шо це і говорить що батько на дае відповідний догляд та відповідне харчування.

  Мати за цей 4х місячний період майже не дзвонить не цікавиться долею дитини,

  Якось батько з дитям потрапив в лікарню з пневмонією і була підозра на туберкулез у дитини то мати коли почула про цю підозру до дитини не підійшла батько своїми коштами вилічив  дитину а мати в цей момент йому заявила мені нема коли бо я роблю ремонт от скажіть яка вона після цього мати, дитина лежить в лікарні під системою батько з усіх сил шукає кошти а мати просто робить ремонт

  А гр..Антоненко М.І. пише скарги (які в більшості не відповідають дійсності)всім інстанціям що до батька. (щоб повернути горе-матері дитину)Просимо вас звернути на цей випадок увагу та допомогти батьку який на це заслуговує.

  Хочемо зауважити що гр.. Молдови Штирба Альона Нікодімовна в себе на батьківщині мае ще трьох діток відносно одної вона позбавлена батьківських прав а доля інших діток (2ох) невідома.

  Просимо вас по сприяти рішенню цієї проблеми!!!

  В нас аж серце крається коли згадуємо як ця горе-матір обходилась з дитиною, і ми мусимо до вас звертатися за допомогою для цього батька який всією душею любить свою едину донечку який працює щоб забезпечити свою доньку всім необхідним.      

  ВСЕ СКАЗАНЕ ВИЩЕ МИ ПІДТВЕРДЖУЕМО І ЗАСВІЧУЕМО НАШИМИ ПІДПИСАМИ ​

                                                                                                                                                            Мешканці  с.м.т.                  Крижопіль                                                                  20.12.2016

 • 13 грудня 2016
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​я батько учениці початкової школи 4 . доки над дітьми будут знущатися, годуючи їх бутербродами та булочками, не дивлячись на те що в їдальню закупили коштовне обладнання за рахунок міста для приготування їжі, неодноразові скарги не допомагають.​​

 • 02 листопада 2016
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго дня!Шановна Людмила Анатоліївна я до Вас уже зверталась . Повертаючись додому з сином 1.11.2016 р. на Тяжилові зупинці Луговій мене вкусила собака  (дворняга).Моя дитина злякалася.Хто має за це відповідати? Хто нас захистить?Дякую.