• 27 березня 2020
  Звернення до:
  Черната Ірина Олександрівна
  Заступник директора департаменту – начальник управління економічної політики , Департамент економіки і інвестицій

  ​Шановна Ірино Олександрівно! 

     Орендарі комунального майна м. Києва отримали комунальну знижку 50% до 31 липня. А ті, хто через карантин не використовує об'єкт оренди взагалі, на цей час звільняються від оплати. Таке рішення напередодні ухвалили депутати Київради. Мер Віталій Кличко уточнив, що право на ці пільги малий та середній бізнес отримає вже з 11 березня. 

    Беручи до уваги ту ситуацію, в якій опинився малий та середній бізнес нашого міста, з метою підтримання суб'єктів господарювання та недопущення знищення малого та середнього бізнесу прошу розглянути можливість запровадження таких "знижок" та орендних "канікул" в нашому місті.

  З повагою

  Червоняк В'ячеслав

 • 12 березня 2020
  Звернення до:
  Черната Ірина Олександрівна
  Заступник директора департаменту – начальник управління економічної політики , Департамент економіки і інвестицій

  Шанована, Ірина Олександрівна! Мені дуже цікаво, як так сталося, що в нашому місті процюють шахраї "B2B Jewerly"?!

  Я розумію що зараз є і важливіші питання, але я хочу привернути увагу влади до шахраїв всеукраїнського масштабу. У нашому місті зараз відкриті крамниці B2B Jewerly, які влаштували фінансову піраміду і дурять наших громадян, уся інформація про їх схему є є у мережі, рекомендую до перегляду матеріал від журналістів  Bihus info. Дуже коротко, ця компанія позиціонує себе як ювелірна крамниця, адже не дивуючись на те, що вони перепродають звичайні прикраси від пандора - https://pandora-braslet.com/ за ціною Х10, та B2B Jewerly влаштували справжню піраміду продаючи "папірці" по 1000грн за які обіцяють 8% кожної неділі, якщо у людей зі здоровим глуздом зразу виникають питання, але у бабусь та громадян які не розуміють що коється, питань немає і вони несуть труда кошти. Всі ми розуміємо що їм ніхто не віддасть їх кошти, і вони потім будуть вимагати владу у компенсації, але чому не зреагувати зараз і не закрити цих шахраїв. Дякую за увагу!