• 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 19 квітня 2019
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Добрый день. Подскажите пожалуйста, есть ли в этом году питчинг проектов? Если нет,то можно ли предлагать свои проекты и как? 

 • 18 квітня 2019
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ генерал армії Віктора Муженка - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланували демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в КП кінотеатр «РОДИНА» з «02» травня по «08» травня 2019 року.

           Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              До Вашої уваги концепція події: п'ять національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» кожен глядач впізнає «guy living next door» - свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

  Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці - скрізь однаково страшна.

  Аудиторія національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» - «ЗА».

  Цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» - унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Покажемо більше 70 інтерв'ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ. У місті Вінниця знаходиться штаб Повітряних Сил, дуже багато героїв національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» мешкають у Вінниці та області.

   Хронометражі фільмів циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»: 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

  Росія невтомно «доносить правдиву інформацію» до світової спільноти, тому ми не маємо гаяти ні хвилини часу. Нам треба діяти на упередження і повести глядачів за собою. Ми повинні дбати і оберігати ментальний простір нашої України! Маючи на озброєнні таке душевне кіно, ми вже перемогли! Давайте дамо глядачам Вінничини можливість по-справжньому оцінити такі буденні, на перший погляд, поняття – мирне небо, спокій, мирне щоденне життя.

   

   

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та пропонуємо два варіанти демонстрації фільмів:

   

    ВАРІАНТ 1: Мерія Вінниці сплачує роялті авторам, вирішує певні питання з             директором             КП кінотеатр «РОДИНА». В цьому випадку для всіх бажаючих взяти   участь у патріотично-виховному заході вхід вільний.

   

        ВАРІАНТ 2: Фільми демонструються в рамках кінотеатрального прокату фільмів за          ціною квитка 20 гривень.

   

  В будь-якому з цих двох варіантів просимо Вас, Сергію Анатолійовичу:

   

  1. залучити до патріотично-виховних переглядів національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в кінотеатрі «РОДИНА» школярів, учнів професійних училищ та ліцеїв, студентів ВИШів, військових, мешканців міста та області;
  2. допомогти в інформуванні мешканців Вінниці та області про демонстрацію п'яти фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в друкованих виданнях, на радіо та телебаченні;
  3. сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» з «02» травня по «08» травня 2019 року;

   

  Усі необхідні матеріали для соціальної реклами та інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

   

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  18.04.2019

                                                                           

   

   

   


 • 14 березня 2019
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури
  Доброго дня!
  Щиро запрошуємо до участі у І-му відкритому фестиваль-конкурсі хореографічного та вокально-хорового мистецтва «Лісова Пісня 2019».
  Конкурс відбудеться 17-19 травня 2019 року у с.Гаївка, Шацького району, Волинської області у санаторії "Лісова Пісня".

  З повагою, 
  директор фестиваль-конкурсу
  Оля Гайова,


 • 25 грудня 2018
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​ Звертаюсь до вас з великим обуренням і непорозумінням щодо заміни на святкуванні Новорічних свят для дітей (навіть зовсім маленьких  !) Діда Мороза на Санта Клауса. В сім*ях все рівно народним новорічним казковим героєм є і буде Дід Мороз, якби ви не намагались стверджувати зворотнє. Але коли приходить дитина з дитсадка и говорить , що Дід Мороз захворів( це говорять їм вихователі, яким під загрозою догани, заборонили влючати в сценарій свята персонаж Діда Мороза ) це вже в ніякі рамки не лізе. Хто дав вам право це робити ? Міністерство культури не видавало ніяких офіційних документів щодо " відміни Діда Мороза" ( виглядає як абсурд !), а головне ви чіпляєте дитячі душі, а це такий гріх, що не відробити вам його, навіть як би у вас буле не одне життя, а кілька . Нічого не маю проти Санта Клауса - це новорічний казковий герой інших європейських народів, але у нас є свій - Дід Мороз,Морозенко, і повторюю - він назавжди їм і залишиться . 

 • 16 грудня 2018
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  Добрый день.
  Все мы отлично знаем что каждую зиму во всей стране происходит прорыв труб и т.д
  Что б исправить неполадку, у нас принятно раскапывать пол города, перекрывать движение, и производить устранение неполадки.
  А Ведь можно по другому
  Можно без Раскапывания земли
  Можно Сделать всё красиво и в 2-3 раза экономнее
  И заменить не просто старые трубы на новые, а заменить это всё на нержавеющие трубы. И да, это выйдет дешевле
  И самый главный ПЛЮС - мы получаем чистую воду в нашем кране.
  С Уважением Селезнев А.А.
  Моб. номер +380991195415

  E-mail. shyrikshyrikk@gmail.com

  https://www.youtube.com/watch?v=aVOPMiWC-lQ

 • 13 грудня 2018
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​У дошкільників м. Вінниці можновладці вкрали свято. Заборонили Діда Мороза та Снігурочку і як завжди, зробили це за тиждень до святкових ранків.

  Діти вже більше місяця готуються до Нового року – вчать пісні, хороводи і тут наказ – не співати про Діда Мороза, не згадувати його – і взагалі, щоб навіть духу його не було? Це що? Знову революція. Якщо ви хочете відмовитись від старого, то треба це робити поступово, а не за 3 дні до свят! Немає слів… 

  А куди дивиться департамент освіти? Існують якісь програми, навчання, плани. Тим більше, що кажуть ніяких постанов і наказів з цього приводу не було. Примушують в усній формі вихователів і керівників дошкільних закладів робити це.

  А хто про дітей подумає? Вони всі чекають Діда Мороза і в такому віці пояснити їм хто такий Санта Клаус неможливо.  

  Сподіваюсь на розуміння. • 22 червня 2018
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Шановний, Максиме Валерійовичу! Від імені ініціативної групи запрошуємо Вас всебічно підтримати ідею проведення міжшкільного фестивалю етнічного фентезі-арту наприкінці жовтня, чим започаткувати добру традицію в нашому місті - створивши альтернативу західному святу Хелловін.  Протягом 2014- 2017 рр. ідея була втілена, але за Вашої підтримки, впевнений, вона зможе розвиватись в більш розвинотій площині, та принести освітню, мистецьку та соціальну користь учням міста. Посилання на сайт, відео, та стор у ФБ додано.

  Пропонуємо провести обговорення серед колективу мистецьких діячів та керівників освітян.

  https://youtu.be/hpstpeHL6xk

  https://youtu.be/WlgY6xV4W1I

  https://youtu.be/R5HObcUVYFo

  https://youtu.be/b9jK8ExyWp8


  З повагою, автор ідеї, розробник декорацій, керівник в ГО "Академія творчості "Артекко" 

 • 21 червня 2018
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  Доброго дня, Максим Валерійович!


  Мене звати Вероніка, я менеджер гурту Club 44.

  В вересні День мальовничого міста Вінниця.
  З такої нагоди, хотіли б прийняти участь в Вашому святкуванні, виступити з нашими патріотичними піснями, привітати та подарувати гарний настрій всім жителям м.Вінниця.

  Короткий опис наших авторських пісень:
  Club 44 - Віра
  Пісня про те, що ми незламні! Дуже патріотична, але можливо її інтерпретувати і до кожної людини особисто.
  Club 44 - Ми один організм
  Мотивуюча пісня про єдність духу, про юність і спонтанний порив. Внутрішні і зовнішні протистояння можливо подолоти, якщо пам"ятати, що ти не сам.
  Club 44 - Вічність - Мить
  Пісня про стосунки і подорожі. Приємно слухатиметься
  в дорозі.

  Club 44 - Ліщина
  Рок обробка
  української народної пісні "Шуміла ліщина".

  Інфо:
  Гурт Club 44. Прогресивний арт-рок, м. Київ, 3 учасники.

  Є досвід виступів на фестивалях, давали інтерв'ю на "Новому каналі", пісні крутять на радіо "Джем Фм", "Країна ФМ".


  Дуже просимо спряння в цьому питанні.

  З повагою,
  Вероніка
  менеджер Club 44
  +38 095 554 26 05
  +38 093 789 32 40
  +38 098 815 05 58
  gruppa.club44@gmail.com

 • 04 березня 2018
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Добрий день Максим Валерійович.

  Звертаюсь до вас з дуже цікавим питанням,чому цікаве тому що я займаюсь виготовленням мікромініатюр.Цим мистецтвом займаються декілька людей в світі їх ще називають "ЛІВШАМИ".

  Коли я роблю свої виставки в торгових центрах люли завжди на 100% дивуются моїм роботам і дуже дивно завжди питають коли вже в Вінниці буде мій особистий музей.Із історії минулого століття можу розказати що мій дідусь був майстром мікромініатюр відомим на весть радянський союз,розміри його робіт досі ще нікто не перевершив.Одна із таких унікальних робіт дуже довго знаходится  у краєзнавчому музеї.

  Тому я і пропоную створити у Вінниці родзинку.МУЗЕЙ МІКРОМІНІАТЮР.Моя здача буде тільки одна дивувати новими роботами.

  Якщо ви хочете побачити чось подібне то можете заглянути на сайт київського музею який знаходится в Києво-Пичерській лаврі.На цьому саті можете переглянути фото і побачити скільки закордонних гостей відвідало це місце.Я гадаю що і для закордонних гостей у Вінниці буде дуже цікаво відвідати музей.Тому що за кордоном  дуже і дуже мало таких закладів культури.

 • 03 січня 2018
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Доброго вечора. Я сьогодні із своєю донечкою завітала на площу перед ВМР. Дуже гарна площа з цікавими будиночками, ми вам вдячні що ви даруєте діткам радість і новорічну казку, бо новий рік це пора чудес для наших діток. Там на площі гарні герої фіксиків розважали діток танцювали з ними і співали. Прошу зауважити, що це молоді талановиті люди які радіють разом з дітками. І свій чудовий настрій дарують  усіх. ( прошу зауважити що вони займаютьмя справою яка їм подобається і це видно неозброєним оком). Далі з донечкою ми побачили через віконечко будиночка Діда Мороза, ми зраділи і зайшли в середину, але мене шокувало те що я побачила: сидить дідусь (Шемет Олександр)- обличчя виражає повне недовольство і грубість, в руках крутить в'язку ключів. Підходить молода мама з дитиною на вигляд 7 років ( дівчинка). Підійшла до Діда Мороза ( він все ще продовжує валяжко крутити вязку ключів). У грубій формі каже:" чого прийшла, розказуй вірш". Ця дівчинка почала розповідати на російській мові. Він (Дід. Мороз) з підлоба глянув на неї і хамськи каже:" що за росвйська мова, українською розповідай!" Дитина перелякалась, мама бачу сама у шоці аж розвернулась і подивиламь по сторонам. Ця дівчинка почала щось там з підказками того ж Діда Мороза розповідати вірш "У лісі-лісі-темному". Вручили подарунок і дитина вийшла. У мене питання невже це треба так не любити свою роботу щоб сидіти і ненавидіти самого себе і всіх навколо. Нащо ви платите гроші цій людині за роботу Дідом Морозом. Якщо у вас політика - щодо української мови ( я вас повністю підтримую!!!) Якщо б ви найняли людину яка любить діток ( а таких людей повно у Вінниці) Ці б слова звусали б інакше. Це можна сказати дитині :" добре що ти вивчила віршик розповідай, але на наступний раз вивчи українською" чи можна сказати " якщо ти не знаєш віршик на українській то давай я тобі допоможу і ми разом його розкажим " варіантів повно. Але треба мати бажання, зауважую бажання чемно спілкуватись з дітками, запитати їх щось цікаве, виводити діток на діалог. Я про те, що коли людина на своєму місці і любить своє роботу вона підбирає слова, адже це дітки які вірять у чудеса, вірять у казку , у ХОРОШОГО Діда Мороза. А прийшовзи у цей будиночок- розчаровуються!!!

  Якщо у Вам в Міській раді політика робити свято дітям- то робіть його дійсно св'ятом- підбирайте кадри! Або не витрачайте попусту місцеві кошти!!!Дякую що дочитали до кінця!!!

 • 15 листопада 2017
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Доброго дня,  МАКСИМ ВАЛЕРІЙОВИЧ. Ви багато цікавого робите для наповнення культурного життя Вінниці новітнім  цікавим змістом: підготовка і організація муніципальних заходів, концертів, урочистостей. Ваші проекти оригінальні і самобутні,  для різних вікових, соціальних, культурних груп і всіляко відповідають інтересам громадськості. Моя діяльність- створення проектів пісочної  та світлової анімації, малювання піском і світлом це новітній вид візуальних мистецтв, що наберає обертів на теренах СНД і України, гарно доповнює концерти, виступи, масові заходи і у приміщеннях і  на відкритих майданчиках і мають стати частиною культурно-масових програм для вінничан. Як ви вважаєте? 

  https://youtu.be/5PMojZQDkBk​

  https://youtu.be/lnVYSQ6fmbM

  https://youtu.be/3MrjS_AE6aM


   


   

 • 30 жовтня 2017
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  Добрый вечер, уважаемый Максим Валерьевич, мы хотели бы обратиться к Вам за содействием и для огласки машеннечских действий которые происходят и с разрешения  Винницкого городского совета в том числе. Этой осенью 2017г. 1 октября, в Виннице должен был пройти первый фестиваль еды. Мы (платформа фаст-фуда "Еда Господа") были приглашены на него в качестве участников,  мы из Харькова и работаем на подобных фестивалях по всей Украине. Организаторы фестиваля некий Влад Сивак (телефон 80936311576) и  Марьяна Зинчук получили оплату за участие в размере 2000грн, на карту ПриватБанка на имя Влад Сивак. Но в связи с печальными событиями на базе боеприпасов фестиваль был перенесён на 7-8 число октября. Но на новую дату мы работать в вашем  городе уже не могли, так как участвовали в фестивале в Запорожье. Оплату нам обещали вернуть и какое то время мы ждали, но сейчас прошёл месяц с момента нашей оплаты, деньги нам не вернули на звонки  организаторы не отвечают. У нас есть скрин шоты переписок с Сивак Владом и выписка из банка об оплате 2000грн на карту Сивака. Мы будем обращаться в полицию  с заявлениями о мошенничестве. Но дело даже не в этом, суть нашего обращения к Вам в том, что мы работаем по всей Украине и подобного не встречали, ведь эти люди работают под патронатом и с разрешения Вашего департамента, и подобные действия бросают тень на всю организацию только начавших своё развитие мероприятий такого рода в Виннице. Я прилагаю ссылку на саму страницу в соц сетях фестиваля и организатора https://www.facebook.com/vinnytsiafoodweekend/ . Будем рады и благодарны если это письмо найдёт отклик. 

 • 11 вересня 2017
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Доброго дня,  9 вересня 2017 року,  проходив день міста у Вінниці  і на концерті, який відбувався о 19:00 на площі Васила Стуса було оголошено конкурс,  я в ньому переміг,  мене оголосили переможцем,  призом був велосипед,  але не сказали де я його можу отримати,  допоможіть мені у вирішені цієї ситуації,  або підскажіть до кого я можу звернутись. 

 • 28 серпня 2017
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Доброго дня, як я можу звязатися з організаторами концерту до дня міста Вінниці яке відбудеться 9 вересня, хочу зробити пропозицію своїй дівчині під час концерту, на площі В.Стуса, чи це можливо?!

 • 23 липня 2017
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  Привіт,
  З 1890 по 1898 року він був учитель у середній школі у Вінниці Ярослав O.Нем
  eц , син відомого чеського письменника Божена Нємцова. Ярослав і його дружина купили великий фруктовий сад і садівництво в Вінниці. Там розглядаються плодівництва і садівництвa і в цій області став визнаним експертом. У 1895 році він був направлений в Міністерство сільського господарства Сполучених Штатів і Канади. Результат цієї поїздки був великий файл промислового плодоводсва ......., який вийшов в 1898th
  Я був би дуже радий, якби я міг би отримати від вас деяких знань про те, де жила сім'я Я.Немца, знання про свою діяльність в Вінниці. Нащадки досі живуть і Маріє Ярослава Павлівна?
  Велике спасибі за вашу допомогу і пораду, і я сердечно вітаю

  Vladimír Kunst,Lázně Bělohrad

  Владимир Кунст

  Лазне Белоград


   

 • 15 липня 2017
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Доброго времени суток.  Прошу Вас обратить внимание на ситуацию в нашем районе.  Мертвые животные,  кишки, лапки, разбросаны шерсть, головы щенков. Во дворе нашего дома не осталось котов, как домашних, так и дворовых.  

  Причиной этому 4е крупные собаки, которых я наблюдаю на аллее играющих и отдыхающих между убийствами,  им там удобно, пока идут ремонтные работы, есть обьедки и тп.  Так же хочу заметить, что трое из них полностью покрыты лишаем и на половину лысые, в полне вероятно, что есть бешенство. 

  Возможно эти собаки решают задачи города по проблемам бездомных животных, перемещаясь со строителями, но это слишком кровожадно.  

 • 04 травня 2017
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Максиме Валерійовичу, звертаюся до вас як до директора департаменту культури, в надії, що ви зможете допомогти мені роз'яснити ситуацію, яка викликала обурення і гнів одночасно. Можливо ситуація видасться  смішною, але це лише на перший погляд. Справа в тому, що в відомому нічному клубі феріде на дискотеках в якості "тематичної інсталяції" як мені відповіли представники клубу, використовуються тварини. Що я особисто вважаю недопустимим, адже неважливо кіт, собака чи курка- це насамперед тварина, представник фауни і використовувати тварин на дискотеках для розваги п'яної публіки-недопустимо і негуманно! Щоб переконатися в цьому, ви легко знайдете фотографії в інтернеті, де бідна тварина сидить на колонці з якої лунає музика, невідомо скільки дБ. Навряд після такого вона залишилася живою. І згідно статті 230 Закону України про захист тварин від жорстокого поводження, такі дії є неправомірними. Тут йдеться про використання тварин у спорті, сферах відпочинку та розваг людей. 

  Прошу вас вжити заходів, переконана, що це в ваших силах. Адже, якщо Україна хоче йти в Європу, а Вінниця називає себе європейським містом, то починати треба з малого, щоб дійсно виховувати гуманне ставлення до тварин і формувати високий рівень свідомості громадян. 

  Чекаю вашої відповіді!


  Стаття 5. Заборона пропаганди жорстокого поводження з 
  тваринами
  Забороняються пропаганда жорстокого поводження з тваринами,
  заклики до жорстокого поводження з ними, а також пропаганда
  мисливства в системі дошкільної, загальної середньої,
  професійно-технічної і вищої освіти.
  Забороняється використання в розважальних або комерційних
  цілях матеріалів, що демонструють жорстоке поводження з тваринами.
  Стаття 6. Виховання гуманного ставлення до тварин
  Виховання гуманного ставлення до тварин є важливою складовою
  етичного, культурного та екологічного виховання громадян.
  Виховання гуманного ставлення до тварин передбачає формування
  високого рівня еколого-етичної свідомості та культури громадян.
  Виховання гуманного ставлення до тварин забезпечується шляхом
  викладання курсів з екологічної етики та гуманного ставлення до
  тварин у дошкільних навчальних закладах, у системі загальної
  середньої, професійно-технічної і вищої освіти. • 13 березня 2017
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  Тема листа: Журналістський запит щодо петиції про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці.

   

  Шановний Максиме Валерійовичу!

   

      На сьогоднішній день декілька друкованих ЗМІ Європейського Союзу зацікавлені у опублікуванні результатів розгляду петиції щодо визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці. Такий інтерес викликаний тим, що гуманне ставлення до тварин вважається однією з важливих культурних цінностей Заходу, а Україна, на жаль, в останні роки привертала увагу західних ЗМІ переважно в негативному сенсі. У той же час, за моїми даними, серед громадян Вінниці це питання є актуальним і з інших причин, зокрема через релігійний принцип доброти, через любов відомих усім людей до домашніх тварин тощо.

           У зв'язку з вищевикладеним прошу Вас попередньо оцінити результати розгляду петиції. Також цікавою є Ваша особиста думка з приводу піднятої теми.

   

  З повагою і вдячністю за письмову відповідь,

  Михайло Марченко

  журналіст-фрілансер

  (050) 712-3982​

 • 08 жовтня 2016
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  В. о. директора департаменту , Департамент культури
  ​Здравствуйте.
  Мне нравится Винница. Приятный город для жизни.
  Но чистых улиц и вежливых водителей уже мало :)
  Есть план благодаря которому в течении 5-ти лет Винницу можно будет позиционировать как город 1000-чи скульптур. А самое главное - основная часть скульптур будет предоставлена городу бесплатно.

  Савчук Дмитрий​
 • 19 серпня 2016
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  В. о. директора департаменту , Департамент культури

  ​Добрий день напишіть будь-ласка чому у працівників музею така маленька заробітня платня,я сама працюю у музеї.І чому з цеї маленької зарплати відраховують аж 18% +1,5% військовий збір???