• 10 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Добрий день Роман Сергійович! Звертаються до Вас мешканці буд 24 по вул. В. Антоновича        ( ОСББ Антоновича 24) просимо надати нам інформацю щодо  виконання капітального ремонту конструктивного елемента будинку а саме покрівлі згідно меморандуму підписаного між ОСББ Антоновича 24 і міською радою. На скільки нам відомо що проектно кошторисна документація вже виготовлена.   

 • 10 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Романе Сергійовичу!

  Я, голова ОСББ "ПІК-103Б" звертаюсь до Вас з проханням допомогти нашому будинку ( вул. Пирогова 103 б, в будинку 36 квартир) з розташуванням контейнєрного майданчика для сміття. 

  Наш будинок опинивня без сміттєвих баків і вже рік ми не можемо вирішити це питання, на моє звернення, на місце виїхав співробітник департаменту і повідомив, що на нашій прибудинковій территоріі не має можливості встановити контейнери, на письмове звернення отримали відповідь від 23.12.2019 номер 20-00-006-65668, що в нашому будинку передбачений мусоропровід( але він не передбачений і його не має, і не було, будинок - новобудова) і у зв'язку з щільністю забудов прилеглих житлових будинків - немає місця яке б відповідало всім нормам для влаштування контейнерного майданчика.

  Отже, ми самі не маємо змоги визначити місце для сміттєвих контейнерів  на нашій прибудинковій территоріі, а сусідні будинки влаштували закриті майданчики і ні з ким їх ділити не бажають.  

  Велике прохання до Вас допомогти нам вирішити це питання, тому що мешканцю нашого будинку, щоб винести сміття, треба пройти відстань в 1км!!! 

 • 08 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня.

  Я,Олійник Віта Петрівна, звертаюся від імені всіх батьків та дітей нашого будинку  за адресою:Вул.М.Амосова,буд 9.з проханням встановити дитячий ігровий майданчик. 

  Прошу, Вас,не бути байдужим до потреб дітей. Адже спортивно-ігровий майданчик приносить велечезну користь для здорового розвитку дитини,тут з'являються  друзі у дітей, відбувається соціалізація дітей у суспільстві. 

  Пару років назад, мешканці нашого будинку встановили кілька гойдалок за власний рахунок, але їх дуже мало,адже в нашому будинку проживає багато діток різного віку.

  Я дуже Вас прошу,створити для дітей казку,подарувати їм щасливе дитинство, радість та усмішки на їхніх обличчях .Тому що діти-майбутнє нашої країни. 

  Тому прошу,Вас,розглянути моє звернення  та встановити на території нашого будинку безпечний сучасний спортивно-ігровий майданчик. 

  Сподіваюсь на розуміння та допомогу.

 • 07 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Добрый день.

  Я  проживаю в 9 ти-этажном доме №70 по ул. 600 Летия.

  На прошлой неделе вокруг моего дома городскими службами была проведена  беспорядочная очистка территории от зеленых насаждений. В результате которой было уничтожено большое количество совершенно неаварийных живых деревьев. Все соседи в ужасе и неждумении, как так безрассудно можно уничтожать живую природу.

  Но особое возмущение вызвало то, что  был срезан абрикос, который рос  вообще единственным деревом возле моего подьезда , никому не мешал, а наоборот, в жару создавал тень и прохладу, и каждую весну поднимал людям настроение своим цветением. Так вот это дерево было безжалостно срезано, распилено и брошено на клумбе с цветами, чем еще и клумба была уничтожена.

      Прошу вас разобраться, почему происходит подобный беспредел. Дерево не вернешь, но необходимо восстановить клумбу , а главное взыскать с виновных в происходящем безобразии.

  С уважением,

  Жанна Скобенко.

 • 06 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Я,  Гереженко Ольга  , мешкаю за адресою м. Вінниця, вул. Князів Коріатовичів б.157., кв 14.  звертаюсь до Вас   як до директора  Департаменту житлового  господарства, звертаюсь від свого імені та від імені багатьох мешканців нашого будинка.  У нашому дворі багато діток. А дитячого майданчика у дворі ніколи не було. Я виросла в цьому дворі. Були лише колеса, так і до цього часу нічого не змінилося. Я і багато мешканців будинку хочемо щоб у нас в дворі був дитячий майданчик, щоб діткам було де гратися. Допоможіть будь-ласка у вирішенні  цього питання. Куди нам звертатися, щоб встановили сучасний дитячий майданчик? що нам потрібно зробити? Я  б із задоволенням додала підписи мешканців хто за те щоб встановили майданчик, але нажаль не бачу як тут додати їх до звернення. Допоможіть будь-ласка,  майданчик потрібен нашим діткам.

 • 06 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                  Шановний Романе Сергійовичу!

       Я, Бадрак Лілія Юріївна, старша по будинку за адресою вул. 600-річчя, 70, зробила заявку на обрізку аварійних дерев наприкінці 2019 року, про що було повідомлено мешканців на зборах в січні 2020 року. Також, 29.06.2020 року відбулись чергові збори щодо обрізки дерев навколо будинку, про що було повідомлено в об'явах і розклеєно на дверях усіх під'їздів будинку. На зборах мешканців обрізку дерев було узгоджено. На той час мешканців, які були проти, не було. Навколо будинку росли дерева віком понад 30 років. Деякі з них росли з кутом нахилу 45 градусів, деякі були порохняві. Попереду будинку гілки дерев проросли крізь дроти електромереж. Дерево біля третього під'їзду, гілки якого торкалися балкону квартири 169, після дощу било струмом, про що було зауважено мешканцем цієї квартири. За будинком розрісся справжній ліс з дерев. Сонячне світло не потрапляло до помешкань мешканців перших поверхів, що є порушення інсоляції багатоквартирних будинків і завдавало шкоди їх здоров'ю. Гілки дерев торкались вікон і засклених балконів, нависали над тротуаром, що створювало небезпеку. Також зарості високорослих дерев на випадок НС заважали б під'їзду до будинку спеціалізованих машин ДСНС для того аби надати у разі необхідності допомогу людям. Все це створювало аварійні ситуації і становило небезпеку для життя людей. Тому, піклуючись про життя, здоров'я і безпеку людей, було вирішено зробити розчищення і обрізку дерев навколо нашого будинку.

       Мешканці нашого будинку вдячні Вінницькій міський раді і підрядній організації ТОВ «Коал-А» за виконану роботу. З повагою, старша по будинку Бадрак Лілія.            06.07.2020р.


 • 06 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Романе Сергійовичу.

  Я, Ольга Годлевська, мешкаю за адресою м. Вінниця, вул. 600 Річчя, буд.70, кв.209,         звертаюсь до Вас   як до директора  Департаменту житлового  господарства, звертаюсь від свого імені та від імені багатьох моїх сусідів по дому.

  Прошу терміново розібратися в ситуації, яка сталася біля нашого будинку на минулому тижні.

  Справа в тому , що саме на минулому тижні на території, яка прилягає до нашого будинку, при так званому розчищенні, було знищено значну кількість живих, неаварійних  дерев.

     Особливо мешканців обурило, те, що саме зпилили абрикос, який  ріс один єдиний біля нашого під’їзду  ( це під’їзд №4 нашого будинку) , це дерево росло багато років, радувало мешканців весною цвітінням, а в спеку прохолодою . Воно не мішало ніяким шляхам, нічого не захаращувало.

  А його безжалісно знищили, розпиляли стовбур та гілки, та ще й скинули все це на клумбу з квітами, також майже знищивши всю клумбу. Там так все поки що і лежить.

     Прошу надати відповідь, як могло таке статися, та надати службам, які вчинили такий безлад розпорядження відновити клумбу та посадити нове дерево біля нашого під’їзду.

  З повагою,

  Ольга Годлевська

  06.07.2020р.


 • 05 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. 

  До Вас звертаються мешканці житлового будинку по провулку Ватутіна 2.

  В кафе Family Place, що знаходится за адресою  вул.Ватутіна 27, цокольний поверх працює витяжка з 10-00год. до 22-00 год., яка встановлена на фасаді будівлі, від неї лунає нестерпний постійний монотонний шум(гул) прямо у вікна нашого будинку, таке враження, що завод «ГПЗ» відбудувався і відновив свою роботу. У теплу пору року даний гул від витяжки не дає можливості нормально відкрити вікна на провітрювання та не дає змоги нормально спати дітям. Інколи витяжка працює до 23:00, а то й пізніше. Будьте ласкаві розберіться з даним питанням. Мешканці вище зазначеного будинку надіються на швидке вирішення даного питання.


 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Добрый день. Прошу Вас дать поручение провести благоустройство детской площадки во дворе дома по адресу:
  Ул.Келецкая 92 
  Обращаю Ваше внимание на то, что площадка находится в состоянии, которое угрожает здоровью играющих на ней детей. Поскольку площадка не обновлялась уже лет 20,а досталась нам с другого двора (т.к.там построили прекрасный детский городок)
  металлическая конструкция с горкой покрылась ржавчиной, качели сломаны, а к старой песочнице вообще страшно подходить. Кроме того, на площадке установлены всего две лавочки, которые тоже приходят в негодность и погнили уже!
  Прошу в возможно кратчайшие сроки провести замену детской площадки на современный детский городок,пока нашим детям не исполнилось 18 лет!


 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​В нашем дворе по адресу Келецкая 92 стоит детская площадка в аварийном состоянии.Нашей детской полощадке около 20 лет .Качели ещё на цепях которые периодически обрываются ,в один момент это приведёт к травме ребёнка.Горки ржавые ,ее деревянные элементы прогнившие .В детской песочнице песок давно не менялся ,да и сама песочница с ужасном состоянии .У нас во дворе много маленьких детей ,им негде играться  и приходиться скитаться по чужим дворам.Просим установить во дворе дома 92 по улице Келецкая новую детскую площадку .

 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Фурмане Романе Сергійовичу. До вас звертаються мешканці житлового будинку по вул. В'ячеслава Чорновола 8. Просимо допомогти нам у вирішенні нагальної потреби. Наш будинок знаходиться у акваторії великих та високих дерев. Серед них: липа, горіх та інші.  Зараз біля 2-го під'їзду росте висока липа, яка захворіла та засохла. Ця липа загрожує нам!!! Тому, що можливо через негоду, вона може впасти на будинок та розтрощити його. Також у  багатьох  мешканці будинку є власні машини, які вони бояться ставити на ніч, через те, що дерево може завалитися на їхні автомобілі. Просимо вас зрізати дерево та обрізати гілки інших дерев, які загрожують будинку. Дякую за розуміння!


 • 01 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня, Романе Сергійовичу.

  Звертаюся до Вас повторно, з приводу вирішення питання функціонування дитячої \ спортивної площадок, розташованих між будинками 94 та 90 по вулиці Келецькій. Тут постійно порушують статю 24 закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення":

  1) у проміжку від 8.00 до 22.00 постійний сильний шум (крики, верески, музика з використанням колонок). Вже викликали поліцію, про що є відповідний запис у їхній базі;

  2) майже кожного дня після 22.00 шумлять діти (сильні крики); пізніше можуть приходити старші, які ​розпивають алкогольні напої на лавках площадки.

  Пропоную це вирішити за одним з можливих варіантів:

  1) огородження площадки та її замкненням від 22.00 до 8.00;

  2) перенесенням в іншу частину мікрорайону, де є ділянки розташовані далеко від житлових будинків.

  За результатом опитування, мене підтримують сусіди 2 та 3 під'їздів будинку 94, вікна яких виходять на вищезгадану площадку.

  Прохання надати мені відповідь відповідно до закону України "Про звернення громадян". У випадку відмови або невиконання даного звернення залишаю за собою право звернутися до вищих інстанцій.

 • 29 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Ми, мешканці багатоквартирного будинку по вул. Порика 12, просимо допомоги у вирішенні проблеми. 

  Нас довели до відома, що незабаром (з 30.06 або 7.07) почнуться ремонтно-будівельні роботи по заміні старої теплотраси під будинком. Це добре, але! Разом з цим вони планують знести єдиний на 4 будинки (Порика 10, 12, 14 та Космонавтів 23) дитячий майданчик, на якому кожен день граються не менш ніж півсотні дітей! Зрізати дерева (коли у всіх країнах Європи їх активно насаджують та бережуть). А на його місці зробити асфальт та паркування. Також паркування планується впритул під вікнами будинку Порика 10 (теж з вирубуванням великої кількості дерев), вздовж будинку Порика 12. Це все порушує закони України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0379-96#Text) N 173 від 19.06.96 пункт 4.10. Повний текст закону на фото-1. В ньому чітко вказані дозволені відстані для паркувань авто, для дит.майданчиків, тощо.

  Те, що хочуть зробити, порушує права мешканців усього двору. Згоди ми не давали ні усно, ні письмово. А відповідно до ст. 88 Земельного кодексу України, володіння, користування та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності, здійснюються за згодою ВСІХ співвласників згідно з договором, а в разі недосягнення згоди - у судовому порядку.
  Про знесення єдиного місця для дитячого дозвілля теж не може йти мови. В нас такий "двір", що у ньому навіть зараз майже неможливо відпочивати дітям - є сміттєзвалище, близько 20 гаражів, 4 дороги та старий майданчик (фото-2). Через величезну кількість авто постійно виникають аварійні ситуації. 27.06.2020 ввечері авто на великій швидкості ледве не збило дитину. Є очевидці, які стверджують, що була вина водія. В двір був визваний патруль Поліції (фото-3), тому це легко перевірити. 

  Також є проблема, що ВИННИЦЬКИЙ НДЕКЦ МВС користується прибудинковою територією нашого будинку. У них за парканом величезна пуста територія, але автомобілі вони паркують виключно під нашими вікнами. В робочі дні буває до 15-20 автівок.

  Просимо втрутитись до вирішення цієї проблеми, та:
  - заборонити зносити дитячий майданчик, а натомість оновити та озеленити;
  - заборонити вирубувати дерева;
  - заборонити паркувати автомобілі співробітникам та відвічувачам НДЕКЦ в дворі будинку;
  - відкрити проїзд між будинками Порика 14 і Космонавтів 23, та встановити обмежувальні стовпчики між Порика 12 і 14, що розмежує потік авто між будинками;
  - дозволити використати для паркування автомобілів мешканців виключно земельну ділянку під парканом НДЕКЦ (фото-4).

  Усі прохання нанесли на карту для більш зручного розуміння ситуації (фото-5), всі закони України виконуються.

  Будемо дуже вдячні за допомогу.

  Посилання на фото:
  Фото 1 - https://ibb.co/7ys4C9Q
  Фото 2 - https://ibb.co/12yTBXk
  Фото 3 - https://ibb.co/NrXcsF8
  Фото 4 - https://ibb.co/xqCLdm4
  Фото 5 - https://ibb.co/5cmbWXr
 • 27 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрый день.В нашем дворе по проспекту Космонавтов 14 поставили хорошою детскую площадку где то лет 5назад.На сегодняшний день площадка в ужасном состоянии состоянии,урни нет,качеля одна сломана,турники вот вот упадут,а этот отсев ,что остался под ногами так это же сплошной 🐈 туалет.Так у меня вопрос , просьба обратить на это внимание и принять меры.Спасибо

 • 26 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий день. Звертаюсь до Вас від 1-го під~їзду, можливо не за адресою, но ми не знаєм до кого звернутись з нашою проблемою. А проблема у нас така, наша сосідка з 23  квартири розвела в підвалі притулок для котів, на дворі 30градусів тепла, там їжі море вона смирдить. антисанатарія, мух повно, того літа ми визивали обробку підвалів разів 4 ,блохи заїдають,у нас малі діти, вона на наші прохання винисти на вулицю відмовляється а тільки обзиває ,кляне, поведінка не адекватна. Вибачте за звернення але це крик душі ми не можимо зайти в підвал, якщо це не Ваше питання, підкажіть будь- ласка куди звернутись, щоб допомогли вирішити це питання. Дякую.

 • 26 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Роман Сергійович.

  Звертаються до Вас мешканці будинку Князів Коріотовичів 190.

  Просимо допомоги в пришвидшені робіт по заміні труб ГВП,ХВП, труб  каналізації в підвалі будинку.

  Будинку вже більше 35 років. Стан внутрішніх комунікацій в край занедбаний.

  Всі труби стали як  «сито». Весь час в підвалі вода та мокрота, цвіль та комарі. Є проміжки труб на яких 12 хомутів на 1,5 м. Фундамент будинку не на сваях, а на З/Б блоках. Будинок дає просадку фундаменту із-за підтоплення.

   Більша частина коштів які перераховуємо до ЖЕО ідуть на визови аварійних служб. Ми розуміємо складність фінансування і тому були проведені збори  і зібрані кошти на проект по спів фінансуванню 30/70. Проект був погоджений  та переданий в Департамент житлового господарства на при кінці 2019 р. Загальна сума проекту не дуже велика до 100 000 грн.

  Також від Департаменту житлового господарства був отриманий лист від 10.01.2020,про те,що наш будинок включили в перелік будинків ,що потребують ремонту.

   Кошти мешканці зібрали. В будинку 30 квартир, половина з них люди похилого віку. Вже є такі, які не дочекалися проведення робіт та померли.

  ОСББ в нашому будинку створювати не доцільно в зв'язку з малою кількістю квартир.

  На більшість робіт мешканці  своїми силами збирають кошти та проводять роботи (замінили стояки в середньому під'їзді, перекрили вихід на кришу руберойдом, пофарбували  лавки біля під'їзду)

  Без звернень в Міськраду своїми коштами відновили дитячий майданчик на прибудинковій території,ми не ведемо пошуки по принципу «нам хтось, щось зобов'язаний». Але в даному випадку без Вашої допомоги не можемо вирішити дуже наболівші для нас питання.

  З надією на допомогу мешканці будинку.

  Представник будинку  Бурутіна Світлана Василівна

  Квартира № 25.т.097 3305391


 • 24 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​​Велика подяка Фурману Роману Сергійовичу за чудовий двір вул.ватутіна 32.  Дійсно двір став сучасним, дітвора просто в захваті що може гратись не в болоті. Водії також вдячні за компактність. Усі сусіди і я ще в минулому році звертались до депутата Андронійчука Романа  за допомогою і планували все це якнайкраще. дуже чудово що все вийшло на високому рівні адже в будинку 180 квартир, багато пенсіонерів і усі дуже задоволені. Меру міста Моргунову Сергію окрема подяка за таку чудову команду. ми за вас усім будинком 100%!!!! Зміни в місті дійсно відчутні.

 • 22 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня.Прошу Вас про допомогу у вирішенні питання у бездіяльності ЖЕО .По вул.К.Коріатовичів 157.Будинок в Жахливому стані за останній місяць три рази дзвонила на аварійку.Труби забились.затопило квартиру першого поверху.вимкнули світло-згорів щочик,визвали аваріку заплатили за свої гроші ремонт.Сьогодні 22.06.був сильний дощ.затопило підїзд.і всі квартири з 10 поверху по перший.Обслуговування будинку найдорожче.тариф 6.24 грн.а в домі майже нічого неробиться.Вже писала звернення в ЖЕК.але результат-затоплений підїзд.Дуже прошу допомогти в данній ситуації.так як після потопу весь підїзд почне цвісти.в домі живуть маленькі діти та старі люди,вони не дуже спроможні зробити ремонт за свій рахунок.враховуючи оплату за обслуговування 310 грн.з 2-хкімнатної квартири.

  Дякую.

 • 19 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. 

  Шановний Фурмане Романе Сергійовичу звертаємось до вас із проханням вирішити питання з дитячим майданчиком на прибудинковій території будинків за адресою вул. А. Первозваного 76 та 72. Проблема полягає у тому, що гойдалки на майданчику в аварійному стані, ланцюги на яких вони тримаються в деяких місьцях лопші і діти можуть травмуватись, а також маленькій дитині майже неможливо на них гойдатись, так як там велика відстань до спинки і утворюється діра в яку дитина випадає, що призводить до травмування, на це також впливає і те що вони на ланцюгах і дитина не втримавши рівновагу просто перекидається. На гірці є поперечка яка не прикручена тому вона призводить до травмування коли дитина тримаючись за неї хоче сісти та спуститись з гірки. Ще маємо велике прохання поставити пісочницю, так як гра в піску дозволяє діткам "маленьким вінничанам" розвиватись. Ми, мами даних будинків звертаємось до Вас про вирішення даного питання, адже воно є важливим в теперішній час. Дякуємо!

 • 19 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня, Роман Сергійович.


  До Вас звертаються мешканці будинку по вулиці Вінниченка, 33.

  Допоможіть, будь ласка, вирішити проблему. Потрібно провести санітарну обрізку гілок дерева, які вперлися в дроти, що виходять з чердака будинку. В умовах посилення вітру існує вірогідність обриву цих проводів, а також пошкодження шиферної покрівлі будинку. 

  З цього приводу звертались в ЖЕО, також звернення зареєстроване на гарячій лінії 15-60. Роботи запланували на четвертий квартал поточного року. 

  Але вірогідність аварійної ситуації існує вже зараз, в зв'язку з грозами та шквальними вітрами. 

  Просимо допомоги в оперативному вирішенні питання. 

  Фото проблемної зони додавали.


  Вулиця Вінниченка, 33, 


 • 18 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Романе Сергійовичу. Звертаюсь до Вас, від імені усіх батьків дітей віку до 10 років, з проханням реконструювати дитячий майданчик, що знаходиться біля будинківк 75 та 77 по вулиці Келецькій. Щонайменше, просто встановити пісочницю, що закривається. Цей майданчик потребує допомоги. Дякуємо, якщо відгукнетесь на наше прохання.

 • 18 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства


  ​Шановний Роман Сергійович! 
     До вас звертається мешканець багатоквартирного будинку за адресою вул. Академіка Янгеля 71.
  Повідомляю вам, що мешканці кв. 1 (1 поверх) будинку 71 на вул. Академіка Янгеля здійснили самочинне будівництво прибудови (кімната, балкон, підвальне приміщення) на прибудинковій території, яка виходить у двір будинку.
  На скільки мені відомо мешканці вищезазначеної квартири не отримували ніяких дозвільних документів.
  Своїми діями вони створюють незручності,  для інших мешканців будинку, зокрема, прибудова погіршує зовнішній вигляд фасаду будинку, погіршує огляд вулиці іншим мешканцям будинку, заважає нормальному відводу стічних вод, через що утворюється неприємний запах.
  Данна прибудова впливає на конструкцію будинку, та несе небезпеку руйнування житлового будинку.
  Окрім того самочинна прибудова унеможливлює доступ до частини труби газопостачання, що не тільки являється грубим порушенням, а ще й становить небезпеку для всіх мешканців будинку.

  У зв'язку з викладеним вище прошу:

  - відповідно до Положення про департамент, затвердженого рішенням Вінницької міської ради №504 від 18.11.2016р., здійснити
  позапланову перевірку за зазначеною у зверненні адресою щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил.

  - у випадку виявлення порушень норм чинного законодавства притягнути винних до адміністративної відповідальності.

  - видати приписи про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, у випадку встановлення таких порушень за результатами перевірки.

  Відповідь на моє звернення прошу додатково надіслати на електронну пошту.


 • 15 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Романе Сергійовичу! В мене до Вас дуже велике прохання з приводу аварійного дерева біля нашого будинку. Не так давно службою від міської ради було здійснено чистку дерев біля нашого будинку. Але одне дерево потребує повного зрізу (а саме липа), тому  що воно в середині трухняве, що створює небезпеку для людей, (воно знаходиться біля тротуару), а також для даху будинку, бо все гілля лежить на шифері та псує його ще більше. Дуже Вас прошу вирішити це питання, щоб зберегти наш спокій у негоду! Я буду дуже Вам вдячна за допомогу у цьому випадку. З повагою, Волошановська Віта, мешканка будинку по провулку 1 Індустріальному, 8. 

 • 15 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня, Романе Сергійовичу!
  Біля нашого будинку Академіка Янгеля 15, роблять капітальний ремонт тротуарів та прибудинкову територію, за що ми дуже вдячні. 
  Біля нашого будинку не має відмостків, тому вся вода після дощів іде в підвальне приміщення, де завжди дуже мокро (25років не робилися жодні роботи).
  Ми дуже просимо Вас включити в теперішні роботи РЕМОНТ ВІДМОСТКІВ.
  Завчасно дякуємо.


 • 14 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий день,Романе Сергійовичу!                                         До Вас звертаються мешканці 2 під'їзду будинку номер 3, що знаходиться на вулиці Ширшова.В підвальному приміщенні нашого будинку протягом тривалого часу відбувається руйнація каналізаційного трубопроводу.З боку комунальників тільки велась робота по облаштуванню хомутів. Але герметизація труб поступово йшла нанівець.Адже з моменту здачі в експлуатацію будинку пройшло майже 30 років.І термін придатності труб вже давно збіг.Металеві труби прогнили і стали ,як решето.В результаті цього на поверхах нашого під'Їзду стоїть нестерпний сморід від нечистот,вологість,стіни пліснявіють.Крім того ,в будинку просідає фундамент ,в стінах з'являються  тріщини.В підвалі утворилося фекальне болото,яке сягає по щиколотку.Ми неодноразово викликали аварійку,але знову підвал затоплює нечистотами.Нам навіть соромно до себе гостей запрошувати.В таких умовах ми вимушені жити.І жахаємось від думки ,що в будинку від такої антисанітарії може виникнути спалах короновірусу.                                           Просимо Вас вжити заходів по беззараженню підвального приміщення і заміни не часткового а капітального каналізаційного трубопроводу.

 • 12 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                                         Директору департаменту житлового господарства                                                                              Вінницької міської ради Фурману Р.С.

   

                                                                          мешканців першого та другого під'їзду                                                                                        (кв. №№2-30) будинку №24 по вул.       

                                                                             Замостянська,   м.Вінниця                                                                                                              (контактна особа - старший другого під'їзду                                                                                    Ткачук О.Г.  (кв. №25, моб.тел. (096)436-44-57)

   

   

                                                   Додаток до заяви

   

   

      Просимо  привести в первинний стан освітлення другого під'їзду ( демонтувати не законно встановлене обладнання та встановити назад на свое місце наше обладнання з покраскою стіни після незаконних дій ЖЕО 1 ) ,  так  як воно було встановлення без попередження і нашої згоди та  дозволу .

   

                                                               старший другого під'їзду  Ткачук О.Г. 096 436-44-57


 • 12 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                                         Директору департаменту житлового господарства                                                                          Вінницької міської ради Фурману Р.С.

   

                                                                            мешканців першого та другого під'їзду (кв. №                                                                                 №2-30) будинку №24 по вул. Замостянська, м.                                                                               Вінниця                                                                                                                                    (контактна особа - старший першого під'їзду Боль В.Г.                                                                           (кв. №2, моб.тел. (067)702-20-75)                                                                                            

                                                                  Заява.

        

  Просимо з'ясувати та надати пояснення в письмовій формі у встановлений законодавством строк на яких підставах без відома старшого по будинку здійснювалась спроба проведення 12.06.2020р. демонтажно-монтажних робіт в першому і другому під'їзді нашого будинку. Зазначаємо, що при цьому робилася спроба псування майна, яке знаходиться в суспільній власності мешканців.

  Також вимагаємо припинити діяльність посадових осіб ЖЕО-1 та інших пов'язаних з ними осіб, яка направлена на нав'язування непотрібних послуг при відсутності будь-яких заяв з боку мешканців та без узгодження зі старшим по будинку (кв. №38, Терешко А.В.).

   

  Ми, мешканці першого та другого під'їзду (кв. з 2-ої по 30-ту) будинку 24 по вулиці Замостянська м. Вінниці, своїми силами та за свої кошти

  • встановили світильники з LED-лампами для освітлення міжетажних прольотів та ззовні біля дверей під'їздів,
  • змонтували сенсори «день-ніч» для автоматичного включення освітлення під'їздів,
  • привели електричну проводку в місцях загального користування до задовільного стану,
  • встановили доводчики вхідних дверей
  • встановили електронний замок та камери відеоспостереження (в першому під'їзді).

    

   12.06.2020 року 09:46 працівники ЖЕО-1 скориставшись тим, що вхідні двері було відкрито мешканцями, увійшли в приміщення першого під'їзду та почали демонтувати доводчик дверей. На запитання для чого це робиться один з трох працівників відповів що вони мінятимуть світильники і ставитимуть датчики руху. Після нашої відмови по встановленню вони пропонували нам просто на руки віддати  датчики руху.    При цьому старший по будинку Терешко А.В. про це нічого не знає та ніяких заяв в установу ЖЕО-1 не подавав.

   Всі ці події зафіксовані камерою відеоспостереження.

    

   На яких підставах без зборів мешканців будину - під'їзду , дозволу і підпису вповноваженних мешканцями осіб, навіть без попереднього інформування, хтось розпоряджається майном, що знаходиться у нашій спільній власності, та ініціює роботи, рахунки за які, ймовірно, будуть виставлені мешканцям?

                                                               Мешканці пешого та другого під'їздів будинку №24 по вул. Замостянська


 • 12 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                              Шановний Роман Сергійович!

   Просимо Вас допомогти вирішити питання з переносом сміттєвого майданчика з прибудинкової території вул.Магістратська, 54. Мешканці нашого будинку втомилися від смороду, сміття, порушення всіх санітарно-епідеміологічних норм. Сміттєвий майданчик знаходиться біля вікон нашого будинку і ми вимушені відчувати неприємний запах, боротися з шкідниками, бродячими тваринами. Прибирання на території сміттєвого майданчика проводиться тільки зусиллями нашого ОСББ, а  використовує його величезна кількість громадян, які не проживають у нашому та навколишніх будинках (на прибудинкових територіях сусідніх будинків такі майданчики були анульовані). Під`їзд до майданчика проходить над каналізаційними комунікаціями, що може призвести до їх пошкодження великогабаритними сміттєвими автомобілями.  На адресу Вашого департамента написано безліч звернень та скарг від мешканців нашого будинку, на які  отримуємо шаблонні відповіді, але питання залишається відкритим, а загородження майданчика не призведе до вирішення проблеми.

  Це прохання всіх мешканців будинку!!!

   Завчасно дякуємо.


 • 11 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

   Шановний, Роман Сергійович! Просимо Вашого дозволу для загородження частини територї біля будинку вул.Пирогова 81, а саме територію за будинком, яка є тупіковою. На даний момент, місце закинуте... Там справляють свої потреби, сморід,  посиденьки, крики алкоголіків, не можливо відкрити вікна. Постійно, кожного дня залишають закладки наркотиків (про що ми неодноразово повідомляли поліцію), це місце розфарбовують краскою, малюють по вікнах... Кожного дня валяються шприци з голками, пусті баночки від спирту, настойок... Постійні переживання за дітей...Втомились сваритись, кричати, розганяти наркоманів та бажаючих сходити в туалет!!!

   Дане загороджування не буде заважати проходу, не перешкоджає під’їзду пожежної, швидкої допомоги, не перешкоджає під’їзду до інших споруд, будинків!

  Це прохання всіх мешканців будинку!!! Великі об'єми  роботи по облаштуванню прибудинкової території ми вже зробили. 

   Все облагороджування даної території будемо виконувати за власні кошти!!! Завчасно дякуємо.


 • 11 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. Рік тому назад я зветалася з заявою, про те щоб в дворі за адресою Миколи Ващука 25(перший під'їзд) спиляли дерево ( стара суха вишня).  ВЖЕ ПРОЙШОВ РІК, а суха вишня так і стоїть.  Согодні в сусідньому дворі впало таке саме сухе дерево. Стає цікаво чому зі сторони комунальних служб не проводяться ні які дії, щодо мого звернення. І хто буде нести відповідальність, якщо це дерево впаде не дай боже на людину. Прошу Вас сприяти у вирішенні данного питання. Просто 5 років тому назад в нас в дворі біля вищезгаданого дерева вже впала така сама вишня і життя моєї дитини врятувало всього декілька секунд. Заздалегідь вдячна.