• 18 вересня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Юрій Володимирович, просимо вас розглянути проектування дороги на спуску Івана Федорова та Хуторянської. Даний спуск після дощів зіпсувався, і немає як виїхати транспортом з власного подвіря.і взагалі проїхати по даному спуску. Просима Вас допомогти вирішити дане питання.

 • 16 вересня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня! Прошу встановити пішохідний перехід та світлофор на перехресті вул. Барське шосе та вул. Юзвинська ( перемичка, біля ЖК Західний). На даному відрізку дороги дуже часто стаються ДТП та багато людей було збито автомобілями. Також в сторону Бару з об'їзної неможливо повернути. Дякую за відповідь та надіємось, що ви нас почуєте!

 • 14 вересня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​  Залишити місце  для паркування  по вул. Данила Нечая буд. 63.
    В даний час проходить реконструкція вулиці Данила Нечая. Скажіть будь ласка чому Ви так не любите Вінничан і створюєте зайві проблеми. В місті і так мало місць для паркування, а Ви ще забираєте по вул. Даниля Нечая паркову.  Ви праві там будують 4 полоси і можна припаркуватися згідно правил в правій полосі , там постійно будуть паркуватись (аптека,магазини ), що буде створювати зайві затори(громадський транспорт з зупинки зразу після виїзду повинен переїхати в ліву полосу,  що не так просто) і рекреаційні посадки дерев нічого не допоможуть. Можна повішати знак зупинка заборонена - це Вам популярності від мешканців района не добавить. Люди будуть винити Вас, а не аптеку і магазини.

    Також створили штучно затор,  що збільшує забруднення повітря, від 22 школи до вулиці Брацлавскої шляхом зменшення проїзної частини. Зранку були затори біля 22 школи тепер затори продовжили. (І не тільки зранку)

    Реконструкція і ремонт вулиць м. Вінниці це завжди добре для міста, але чому ніхто не звертає уваги на такі очевидні речі як завантаженість доріг. Велосипедні доріжки не вирішують питання транспортного колапсу Ви тільки його поглиблюєте.
    Якщо вже робите то робіть якісно. Пам’ятайте прийдуть вибори і люди в заторах будуть стояти і дивитись на Ваші плакати і настрою їм це не добавить .

 • 09 вересня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний, Юрій Володимирович, просимо Вас допомовти нам з відремонтуванням дороги, яка проходить на спуску по вулиці Івана Федорова та Хуторянської. У 2019 році її підсипади але після кожних дощів її звиває в долину. Ми самі власними силами її підсипаємо але уже немає сил, бо дорогу звиває і немає як виїхати транспортом з власного подвіря. Просимо, Вас допоможіть нам з вирішенням даного питання.

 • 08 вересня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Дякую за розгорнуту відповідь стосовно парковки біля кафе "Cherry Lake" за адресою проспект Юності 77. Та, як ви самі зазначили: Відповідно до пункту 15.10 в) Правил дорожнього руху України стоянка транспортних засобів забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені НА КРАЮ ТРОТУАРІВ, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.

  Прошу звернути увагу на словосполучення "НА КРАЮ ТРОТУАРІВ", тобто зі сторони дороги, а не в глиб тротуару!

  Також, прошу звернути увагу на пункт правил дорожнього руху 

  11.13

  Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються ДЛЯ ВИКОНАННЯ РОБІТ або ОБСЛУГОВУВАННЯ торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під’їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1, 26.2 та 26.3 цих Правил.

  Тобто, для заїзду на парковку, водії порушують пункт 11.13, та їдуть через тротуар, а не ставлять на краю тротуару. ВІДВІДУВАННЯ закладу громадського харчування НЕ Є ОБСЛУГОВУВАННЯМ або ВИКОНАННЯ РОБІТ.

  Відповідно до букви закону - це порушення! І не важливо скільки метрів залишається для пішоходів, бо ставити треба НА КРАЮ ТРОТУАРУ, а НЕ ЇХАТИ В ГЛИБ!

  Зважаючи на це, можливо зробити висновок, що компетентні органи, узгодили порушення правил дорожнього руху України. Також, данна парковка не обладнана дорожники знаком "парковка" (відповідно до пункту 15 Постанови Кабінету Міністрів України від 3.12.09 #1342, спеціально обладнані майданчики для паркування позначаються дорожніми знаками та розміткою).

  З огляду на це, прошу вас надати відповідь та розгорнуті пояснення на наступні питання:

  1. Яким чином відбулося погодження, яке суперечить чинній нормативно-правової бази?

  2. Чи будуть проводитись будь-які службові розслідування чи, хоча б, вивчення причин відбуття даного факту погодження, яке суперечить Постанові Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 #1306 про затвердження ПДР України?

  3. Які будуть подальші кроки Вінницької Міської Ради щодо цього питання?

  4. Чи відповідає ця парковка Законам та підзаконним  актам України з точки зору офіційної позиції Вінницької Міської Ради?

  5. Чи є розташування данної парковки, на яку заїзжають через тротуар, безпечної для пішоходів, з точки зору офіційної позиції Вінницької Міської Ради?

  З нетерпінням чекаю відповіді.

  З повагою,

 • 08 вересня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Доброго дня. Юрію Володимировичу! Хочу звернутись із великим проханням ремонту дороги по вулиці І. Костецького, що прямує до ДНЗ 71(р-н фабрики Рошен). Жахливий стан дороги. Діток доводиться день у день водити, неможливо проїхити ні самокатом ні будь яким дитячим транспотром. Зараз почнеться сезон дощів, взагалі не переплисти вулицею. Хто не має власного транспорту, дуже важко добиратися з дитиною.

  Дякую за розуміння!!! 

 • 06 вересня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

                                                                                   ДИРЕКТОРУ  ДЕПАРТАМЕНТУ КОМУНАЛЬНОГО  
                                                                                    ГОСПОДАРСТВА ТА БЛАГОУСТРОЮ
                                                                                    СЕМЕНЮК Ю.В.
                                                                                Копія:        ВІННИЦЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ 
                                                                                                  МОРГУНОВУ С.А.
                                  
                                                                                                   ЛИСЮК ТЕТЯНА ІЛЛІВНА
                                                                                                   м.Вінниця, вул.Лермонтова, буд. 52
                                                                                                   + 3 8067 837 0612

                                                                      С К А Р Г А
   02 вересня 2021 року по вулиці Лермонтова м.Вінниця за графіком було  вивезення сміття
   ФОП Кулик Володимир Вячеславович. 
   Згідно Договору пункт II норма накопичення ТПВ на одну людину в рік -  1.54 м3 сміття, 
   1.54 м3= 770 кг,  або 1540 л
    770 кг : 52 тиждні за рік = 14.81 кг за один раз 
   1540 л : 52 тиждні за рік  = 29.62 л за один раз. 
   За нашим домоволодінням  норма на 2 людини за 1 раз  29.62 кг сміття, або 59.24 л сміття . 
   ФОП Кулик В.В. порушуючи ( завжи зменьшуючи) норми вивозу сміття в 2-3 рази , але оплату за   послуги отримує в повному обсязі. Робітники - грузчики перекидають через машину сміття   розірвуючи пакети  в подальшому не збирають розкидані ними пакети.  В  зв'язку з цим  та в   зв'язку з зменьшенням норми ( не забираючи всі пакети зі сміттям)  по вулиці можна   неодноразово побачити порвані пакети та розкидані в подальшому тваринами відходи.
   На скаргу Кулик Володимир Вячеславович (+38050 4619 077) не реагує.
        Звертаючить до Вас,  прошу навести порядок  та зобов'язати ФОП Кулик В.В. виконувати свої зобов'язання з дотриманням всіх санітарних норм та пунктів Договору . 
        Ми любимо своє місто, живучи в приватному секторі прибираємо прибудинкову територію, беремо участь ( матеріальну)  в асфальтуванні, .... благоустрою своєї вулиці і бажаємо бачити чистоту та підтримку керівництва міста Вінниці. 


                             З повагою Лисюк Т.І.          06.09.2021 р. • 30 серпня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, пане Юрій! Прошу звернути Вашу увагу на жахливий стан дорожного покриття по вул. С. Зулінського між номерами 14-Б і 16. Це примикання бокового провулку до основної дороги. Там великі ями по всй ширині полотна, до того вони зараз постійно заповнені водою. Тому тих, хто не знає "форватеру" нам дуже шкода. Вже не один пробитий піддон і знищені ходові . По провулку часто їздять автомобілі, бо там працює немало підприємств. Клієнти роздратовані і роззлючені!!! То може Автодор чи хтось інший таки зремонтує цю ділянку дороги, ЧИ ПОЧЕКАЄМО ЗИМИ??? 

 • 29 серпня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Здрастуйте. 

  Оскільки спостерігаю за новинами міста Вінниці, зокрема ситуаційного центру, то можна простежити, що на пішохідному переході напроти міської ради Вінниці дуже часто відбуваються ДТП за участі пішоходів, адже дорога має 4 умовних смуги та колії трамваїв в дві сторони,паралельний пішохідний перехід за кілька метрів,  до того ж т- подібне перехрестя , що ускладнює роз'їзд транспорту та перехід дороги пішоходами . Вулиця центральна і в пріоритеті пішоходи, безумовно, але кількість автомобілей , магазинів, підприємств та працівників в центрі зростає, небезпека на дорозі відповідно також. 

  Маю пропозицію щодо встановлення на даному перехресті світлофорів та скорочення пішоходних переходів до одного по вулиці Соборній та одного по вулиці Оводова, що б полегшило ситуацію та знизило б ризики для пішоходів та водіїв , працівників міської ради зокрема. Яким чином можна внести свою пропозицію та яка вірогідність її реалізації ? Якщо звернулась не за адресою, перенаправте моє звернення . Дякую . 

  Очікую відповіді.

  З повагою 

  Головащенко-Доценко Т.С. 

 • 25 серпня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

   Шановний Юрій Володимирович!


  Прошу Вашого сприяння в благоустрою та перетворенні кінцевої зупинки М. Ващука в пішохідну зону.


  1) На кінцевій запинці муніципального транспорту “М. Ващука” біля будинку № 106 по тротуарі постійно рухаються та паркуються автомобільні транспортні засоби чим унеможливлюють рух пішоходів.

  Прошу Вас, встановити по периметру зупинки металеві огороджувальні стовпчики для унеможливлення потрапляння автотранспортних засобів на зупинку та прилеглу територію.


  2) Між зупинками муніципального транспорту В.- Інтернаціоналістів та М. Ващука уздовж вул. Келецька існує широкий газон, з одного боку якого проїжджа частина вул Келецька, а з іншої широка пішохідна доріжка.

  Перед кінцевою зупинкою М. Ващука частина цього газону вщент витоптана автовласниками які паркують свої транспортні засоби на правій стороні проїжджої частини вул Келецька та пішоходами які переходять проїжджу частину вул Келецька в забороненому місці намагаючись потрапити на посадкову зупинку М. Ващука.

  Прошу Вашого сприяння в становленні пішохідного огородження від початку кінцевої зупинки М. Ващука до першого стовпа для унеможливлення перетинання проїжджої частини в забороненому місці, руху по газону та знищенні ділянки газону.


  3) Перед кінцевою запинкою муніципального транспорту “М. Ващука” біля будинку Келецька 106 на асфальтовій пішохідній доріжці навід після незначних опадів уварюються калюжа чим унеможливлює рух пішоходів на даній доріжці.

  Прошу Вас, вирішити ця питання.


  Відповідь прошу надсилати на е-пошту.


  З повагою уповноважений Келецька 106.


 • 21 серпня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, Юрій Володимирович! Проблема на новій дорозі у вигляді добрячої ями як раз по колії руху колеса. Адреса: вул. Шевченка 29а. Там їздить 8 маршрутка. Хтось піймає гаву і опиниться на тротуарі. Воно Вам треба?

 • 20 серпня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Прошу Вас звернути увагу на облаштовані на тротуарі (по проспекту Юності 77 ) паркомісця навкруги кафе Chery lake, та надати відповідь, чи законно вони створені? Також прошу Вас розгорнуто прокоментувати Вашу відповідь.

  З повагою,

 • 15 серпня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, Юрій Володимирович!

  Прохання відправити бригаду на ремонт провалу дороги по вул. О. Антонова напроти нового житлового комплексу. Там їздить маршрутка. Провал серйозний!

 • 05 серпня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Заступнику директора департаменту Семкнюку Ю.В.    

  Прошу звернути увагу на незадовільну роботу служби по вивезенню побутового сміття ФОП.Кулик В.В.  Працівники компанії проїзжають повз виставлене сміття не забираючи його. або забирають тільки те сміття. яке самі виберуть. На слідуючий раз не заберають. бо для них вже забагато. Використовуючи високі непристосовані вантажівки вони не можуть висадити пакет на кузов. Можливо потрібно використовувати спеціалізований транспорт?

 • 03 серпня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Добрий ранок ! Дякую Вам за оперативність і розуміння! Ями всі заробили і дорогу підмели! Дуже приємно! Гарного дня Вам і Вашій команді!

 • 28 липня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Добрий день.  26 липня по загальнодержавному телебаченні був сюжет, що в м. Дніпро, граючись на фонтані, загинув 4-х річний хлопчик . Дитина впала на трубу і пробила собі животик. Напір води розірвав хлопчику всі судини всередині (див. відео в неті) в  Точнісінько з такими ж трубами є і в нас новий фонтан на Старому місті ( про нього була програма телеканалу ВІТА ).  На новому фонтані повно дітей грається і бігає ! На місці бідного хлопчика і його родини може опинитися кожний з нас! Прошу Вас убезпечити ті труби ( огородити, обрізати чи зробити якісь накладки.. тощо), щоб нещасний випадок не забрав ще одне життя !

 • 28 липня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня!"  2.07.2021 року я зверталась до ДКХ з проханням провести ремонт частини дороги напроти  будинків 64,66 по вул.Янгеля. Сьогодні 27.07.21 року я зателефонувала до департаменту-взнати на якому етапі розгляду моє звернення.Мені відповіли що звернення закрите. Але ж ями на місті...Хотілось би отримати відповідь на який підставі закрили мою заявку не виконавши роботу.Сьгодні заявку знову поновили.Візьміть,будь-ласка на контроль,бо неможливо іздити і прибирати проїздну частину. Доречі тракторець,який майже щодня прибирає вул Янгеля на цьому відрізку розвертається і їде геть.Дякую і сподіваюсь на розуміння.

 • 17 липня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Юрію Володимировичу, доброго дня! Звертаюся з причини неналежного виконання робіт зі збору та вивезення сміття ФОП Куликом В.В. Сьогодні, 17 липня, його автомобіль ЗИЛ-130, виконуючи відповідні роботи, біля мого будику по вул. Зарічна, 53 розсипав сміття. На мої зауваження про це, водій в грубій формі "Ну що ти хочеш?", прикидаючись, що нічого не бачить, знову "Ну що ти хочеш?" сів в машину та поїхав, не прибравши розсипане ним сміття. Раніше такого не було. Його виправдання та пояснення, передбачаю, що будуть брехливі - факт є факт.  Прошу прийняти міри. Фото не робив - це дрібниці для нашого міста, але...

 • 16 липня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Доброго дня! Сьогодні 16.07.21р. проводиться викорчовування пнів біля будинку пр-т. Юності 40. Хочу запитати чому не проінформовано мешканців щодо цих робіт на сьогодні? Чому маємо самі дзвонити сусідам викликати їх з роботи, щоб прибрали і дали доступ до цих робіт? Хочу розібратися і дізнатися хто винен в даній ситуації.

 • 12 липня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Юрію Володимировичу!Я,Ольга Вікторівна,яка неодноразово постраждала від Стиихійнного лиха.І якій,за попереднім зверненням надали відповідь.що Ваша установа,до стихійного лиха ніякого відношення немає,а всі негаразди вирішувати з забудовником.Ви пишите,що є домовленість з забудовником.Але на привеликий жаль,забудовник нічого не зробив.І 02.07.2021 р.,сильні опади,опять затоплюють мій будинок і на цей раз дуже сильно,вода з нечистотами потрапляла з від усіль,вікон,дверей,отвору від котла який обігріває будинок.Було залито детяче ліжко,змило з кухні холодильниик,який впав і плав,все що знаходилось на рівні 50 см.було в воді.На даний час,ми відселені з будинку в готель "Поділля" по 26.07.21 р.,бо там немає світла,нам його відімкнули щоб нікоого нее вбилоо,в будинку все мокре і все поламане.А далі що,що я маю робити?де я маю жити?Забудовнику на мою біду і лихо байдуже.                                     Прошу Вас Допомоги,у вирішенні мого питання.І прошу Особисто зустрітись з Вами.                         З повагою Ольга Вікторівна Онгуа.

 • 09 липня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Юрій Володимирович, просимо Вас,допомогти нам з вирішенням питання з відремонтуванням дороги, яка проходить по спуску дороги по вулиці Івана Федорова та Хуторянської. У 2019 році спуск підписали щебнем, але під час дощів вся вода з паралельних вулиць протікає у нас по під двір по даному спуску, з власного подвіря немає можливості виїхати транспортом, ні виїхати каляскою з дітьми погуляти. Просами Вас, вирішити нашу проблему. 

 • 01 липня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня.Мені прийшов лист,що Вы ніякого відношення до мого потопу не маєте все виновата "Погода",атмосферні опади,та зливні каналізації,що спорудив Забудовник 14ти поверхову споруду. Тоді,скажуть мені,ХТО ДАВАВ ЙОМУ ДОЗВІЛ,НА ЦЮ СТРОЙКУ?Ніхто нічого,незнає.А я маю сама розгрібати свої проблеми з будинком,з затопленням,пошкодженням меблів,стін,леноліуму.Про які заходи Вы говорите?демонтаж Люка? Наварили желізні перемички щоб вода зтікала? І все?А як же я,моя родина що потерпіла від халатності Забудовника?Хто мені Компенсує мої втрати меблів,затоплених і мокрих по цей час стін?А Вы знаєте хто,ЗАБУДОВНИК?Депутат ВМР?То розберіться,в мене є всі відео,як і що відбувалось і в Начальника Квартального комітету також є відео.Я ЛЮДИНА ЯК І ВИ,Але Вы заступник ДД,а я просто жінка беззахісна.З повагою Ольга Вікторівна 

 • 29 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, Шановний Юрій Володимирович!

  Звертаємось до Вас від усіх громадян, які проживають на Барському шосе, Пирогово, вул.Подільська. В нас є два прохання:

  1. Відремонтувати дорожнє покриття по вулиці Зоряна(хоча б до перехресття вулиці Святошинської, 300м), Вулиця Зоряна є транзитною вулецею, яка сполучує масиви Пирогово та Комунальник-1.  До недавнього часу дорожнє покриття було в доброму стані, але великовагові самоскиди, які возили землю та будівельні матеріали для укріплення берега озера "Вишенька" - зруйнували все дорожнє покриття. За цим проханням неоднаразово звертились до голови квартального комітету, але рішучих дій не було. 


  2. Неоднаразово відбуваються ДТП за участью пішоходів на Барсьеому шосе, просимо зробити вело-пішохідну доріжку. 


  Дякуємо за приділений час.

  З повагою громадяни, Смичок Сергій, Авдєєв Сергій, Жураковський Дмитро, Острий Олег, Коломієць Олександр


 • 25 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Доброго дня! Маю два питання в одному зверненні:

  1) Чи бачили Ви якість нового дорожнього покриття по вул. Д.Нечая? Авто трусить як на старій дорозі. Розмітка відповідно "рівна".

  2) Чи планує Вінниця придбати техніку для вирівнювання люків, щоб нарешті, ця ганебна епоха з аварійними люками залишилась в минулому?

   Дякую!

 • 25 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня! На автобусній зупинці , по вулиці Андрія Первозванного, напроти будинку 60, дощі під асфальтом вимили глибоку яму- зверніть увагу бо буде біда якщо маршрутка з людьми провалиться під асфальт! 

  Також біля цієї зупинки знаходиться не лівневка яка не забирає воду, мабуть тому і підмиває асфальт! 

 • 22 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Юрій Володимирович,  я житель с.Вінницьких Хуторів вул. Жовтнева 6, звертаюсь до Вас за допомогою, так як селищний староста не реагує належним чином. Весною 2021 року, діти, власними силами, проводили ремонт зупинки громадського транспорту, яка розташована  в с. Вінницькі Хутори по  вул. Ватутіна, біля магазину "Крамниця" і  по своїй необізнаності скинули будівельне сміття ззаду вище названого магазину, по вул. Жовтневій, напроти будинку 4 і 6. Приблизно 15.06.2021 року,  через Вайбер, я звернувся до селищного старости (я був підписаний в групу села) із  проханням прибрати сміття,  на що Кривешко Сергій (мабуть модератор), виключив мене із групи села. Прошу Вас, зобов'язати відповідальних осіб, прибрати будівельне сміття.

 • 21 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Юрій Володимирович, доброго дня!

  По справах прийшлося виїхати з міста по вул. Зулінського на окружну (Житомирське шоссе). Думаю ваш запас нецензурних слів значно збільшився б, якби ви послухали проїзджаючих там водіїв, в т.ч. тяжковозів. Для поліпшення вашої карми дуже радив би зайнятись тою дорогою. Бо гіршої дороги в місті, впевнений, - нема!

 • 21 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​ Прошу Вас дати вказівку вашим підлеглим по здійсненю прибирання сміття біля бардюр по вулиці цимлянській м. Вінниці, оскільки після зими його назбиралось велика кількість і його ніхто вже пару років не прибирав.

 • 19 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Юрій Володимирович, коли Я писа 3 червня про переулок Короткий, то це не через те що мені занятися нічим. Переулок в 3 кварталі став такий як і до грейдерування, тому я писав що нада зробити підсипку асвальтною крошкою!!! Перегляньте будласка попередне звернення. Це місто Вінниця а не забите село, тому всі вулиці мають відповідати обласному центру хоть трішки, тай містобудівним умовам відповідати має. Я звертаю увагу що в калинівці кожна вуличка приватного сектора асвальтована новим асвальтом. Я сам не можу асвальтувати переулок, у мене молода сімя і я працюю простим працівником!!!  Да і я вже не кажу що вулицю Батозького і Тарногороцького ніхто не звертає уваги, чому ніхто не хоче працювати? Чому займаєте посаду, рухайте, добивайтесь, а ні то можливо інші змогли б.


 • 17 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня! Прошу Вас, звернути увагу на покриття дороги , яке знаходиться по Проспекту Космонавтів, а саме на повороті у двір перед магазином АТБ. Там 3 величезні ями,  які існують протягом багатьох років. Дуже прошу їх залатати, або хоча б засипати щебенем! Дуже дякую!!