• 31 травня 2020
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Прошу повідомити про результати опрацювання мого звернення від 12 березня 2020 року (вх. № К-09-25480), в якому порушується питання законності встановлення металевого гаражу на землях Вінницької міської обєднаної територіальної громади (в дворі будинку № 38а по вул. Київська, біля будинку № 16 по 2-му пров. Стеценка): чи виконав Ваше доручення від 24 березня 2020 року департамент архітектури та містобудування і що встановив? В червні місяці буде рік  як гаражна конструкція стоїть на землях територіальної громади, чим порушує права вінничан, а ситуація досі не вирішена, а якщо вирішується, то дуже повільно.

 • 12 березня 2020
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  В дворі нашого будинку по вул.Київській,38а з минулого літа виникла незрозуміла ситуація, яка до цього часу ніяк не вирішується.

  В червні 2019 року в дворі нашого будинку з'явилась гаражна конструкція. Під час її спорудження було викликано поліцію, в результаті чого було встановлено, що гр. Татунько вирішив установити свій гараж частково на території приватної власності (землі ТОВ "Вінницяміськбуд"), частково на землі територіальної громади міста. Таке бажання в нього виникло на підставі договору про встановлення земельного сервітуту від 06.09.2019р. з терміном дії до 23.08.2019 р. та з зазначенням, що "земельний сервітуту встановлено на земельну ділянку площею 0,0025га на вулиці Київській, біля будинку 38а у м.Вінниці". Однак, обране ним місце не відповідає цьому формулюванню та фактично знаходиться НЕ ПО ВУЛИЦІ Київській, А В ДВОРІ будинку №38а, БІЛЯ БУДИНКУ №16 по 2-му провулку Стеценка, до того ж термін дії договору сплив 23.08.2019 року.

  Прошу розібратись в даній ситуації та у випадку наявності документів, які підтверджують законність існування гаражної конструкції в зазначеному місці надати їх копії для оскарження в судовому порядку, в іншому випадку - усунути незаконне використання земельної ділянки, шляхом притягнення винних осіб до демонтажу та адміністративної відповідальності.


 • 03 грудня 2019
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня. Ми жителі будиків по вул пирогова, 97А, 99А та 1 підїзд 103 А. Просимо вирішити питання смітника. Наш двір закидують сміттям сусідні будинки по вул. Пирогова, 103А 2- 5 підїзди, 95, 97, 99, 101, 103. Дані будинки раніше мали свої контейнери, від яких відмовилися для збереження чистоти своїх дворів. Тапер носять сміття у наш двір, в якому 3 контейнери. Смітям засипаний увась двір, з'явилися безхатченки. За сприянням Фурмана Р.С. директора департаменту  житлового господарства сітник загородили та планується  встановити кодовий замок. Жителі будинків  вул. Пирогова, 103А 2- 5 підїзди, 95, 97, 99, 101, 103 псують обладнання, поводяться агресивно, кидають сміття поза контейнери. Що призвело до повної антисанітарії, причому смітник розміщено впритул до дитячого майданчика, що не відповідає санітарним вимогам. Просимо встановити цим будинкам контейнери для сміття як це було раніше. Дякуємо.

 • 28 листопада 2019
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго вечора !!!!! Приблизно місяць тому я спілкувалась з Вами з приводу смітника, який прибрали з двору за адресою Пирогова 103А!!!!! Сьогодні я звертаюсь до Вас з проханням розібратися з незаконим обмеженням доступу до смітника ( який знаходиться у дворі Пирогова 103 та Пирогова 97А) мешканцям будинків Пирогова 101, Пирогова 103, Пирогова 97 та Пирогова 99. Мешканці будинку за адресою Пирогова 97А та Пирогова 99А незаконно закрили на замок смітник та не дають викидати сміття мешканцям Пирогова 101, Пирогова 103, Пирогова 97 та Пирогова 99. Смітник розрахований не тільки на Пирогова 97А та Пирогова 99А , мешканці( будинків Пирогова 101, Пирогова 103, Пирогова 97 та Пирогова 99) користувалися смітником понад 15 років, він стоїть на комунальній землі, мешканці спачують за вивезення сміття. Коли створювали сміттєвий майданчик, то ТОВ "ЖЕО" його зводив також за кошти мешканців Пирогова 101, Пирогова 103, Пирогова 97 та Пирогова 99.Прошу виїхати на місце незаконно закритого сміттєвого майданчика та вирішити питання надання доступу до смітника мешканцям будинків Пирогова 101, Пирогова 103, Пирогова 97 та Пирогова 99 шляхом зрізання замків та накладання штрафу на компанію, яка управляє цим будинком!!!!! Сподіваюсь на захист комунальної власності (смітника), який стоїть на комунальній землі від рейдерского захоплення та надати відкритий доступ до смітника загального користування на комунальній землі!!!!

 • 19 липня 2019
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю
  Шановний Михайле Михайловичу!

  Звертаємось до Вас стосовно забезпечення виконання рішення Вінницької міської ради №464 від 30.09.2011 р. (п. 11-11.3 додатку 2), у якому зазначено вимогу про звільнення та повернення до територіальної громади міста земельної ділянки за кадастровим номером 0510136600:02:055:0055 по вул. Архітектора Артинова. Що послужило причиною 8-ми річної затримки у виконанні цього рішення? Адже у ньому чітко зазначено строки та способи виконання вимог про звільнення земельної ділянки.
  Повідомте, будь ласка, коли, нарешті, буде забезпечено виконання цього рішення міської ради, в тому числі стосовно звільнення цієї земельної ділянки від споруд незавершеного будівництва, а також стихійних сміттєзвалищ на території цих споруд та прилеглої території?

  Надайте, будь ласка, інформацію про вжиті заходи з цього приводу. Дякуємо.


 • 11 квітня 2019
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Доброго дня! 

  У нас в будинку за аресою Грибоєдова 3, створенно ОСББ "Грибоєдова 3". На отанніх загальних зборах нашого ОСББ співвласникам  повідомили що на засіданні правління ОСББ було вирішено (повідомила це співвласникам ФОП Мрочко яка веде бухгалтерію будинку та здійснює повне обслуговуваннябудинку) що зарплатню Голові правління ОСББ, двірнику та сантехніку ОСББ сплачують готівкою аби не сплачувати "непотрібні" налоги та нарахування на зарплатню. Це ж підтвердилти присутні на зборах члени правління. 

  Вважаю це неприйнятним та незаконним. Тому прохаю  Вас розібратись у склавшихся обставиннах, та припинити незаконні дії нашого правління ОСББ, які приводять до того що бюджет країни не отримує належних надходжень та нарахувань з зарплатні від нашого ОСББ.

  Голова правління нашого ОСББ це Зель Борис Павлович, але сьгодні ОСББ керує його заступник Лабуткін Олександр його телефон: 0674322341 (бо Зель Б.П. зараз на лікарнянному).


 • 15 лютого 2019
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Шановний Михайло Михайлович!

           Власники магазину «Артем» по пр. Коцюбинського, 20, Кобець Тарас Васильович та Кобець Павло Васильович використовують тротуар зі сторони проспекту як проїжджу частину. Щоденно та регулярно по тротуару зі сторони вул. Антоновича до магазину «Артем» та до меж моєї земельної ділянки по пр. Коцюбинського, 22 проїжджають вантажні буси, які псують покриття, наносять шкоду підземним комунікаціям (газові мережі, оптово-волоконний зв'язок, каналізація), заважають вільному пересуванню пішоходам, матерям з колясками, інвалідам на колясках та становлять загрозу для їх безпечного руху.

  Іноді вантажні буси не вміщуючись між деревами (ростуть по центру тротуару) заїжджають на зелену зону і в дощову погоду виносять бруд за колесами.

  Власники магазину «Артем» влаштували зі сторони вул. Антоновича незаконну парковку автомобілів, які перекривають тротуарну частину та наносять шкоду мощенню тротуарною плиткою.

  На зауваження не реагують! Спілкуються, як каже депутат Кобець Тарас Васильович: «ви люди з провінції і нам не указ!» 

  Це обурює мене та інших громадян!

  На даний час реалізується інфраструктурний проект концепції реконструкції пр. Коцюбинського. Згідно з договором між мною та Міською радою я сплатив кошти та прийняв участь в соціально-економічному розвитку міста Вінниці і категорично проти такого відношення до моєї участі з боку Кобець Тараса Васильовича та Кобець Павла Васильовича!

  Прошу припинити це свавілля, яке чинить ніхто інший, а депутат Вінницької обласної ради Кобець Тарас Васильович! 

  Це неподобство твориться на протязі більше двох років. На зауваження – одні пусті обіцянки!

  Прошу надати дозвіл за мої власні кошти встановити дорожні блокіратори (у вигляді бетонної напівсфери) на тротуарі зі сторони вул. Антоновича для унеможливлення заїзду на тротуари вантажних бусів, так як я турбуюсь за безпеку громадян, за благоустрій м. Вінниці, тим більш це знаходиться біля моєї земельної ділянки по пр. Коцюбинського, 22.

  Прошу відреагувати на дані порушення.

  (Фотодоказ додається).

  З повагою, Федоров Г.Г.


 • 18 січня 2019
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

                       Шановний Михайло Михайлович

  Мешканці буд 24 вул. В.Антоновича вдячні Вам за відповвідь надану на попереднє наше зварнення но хочемо сказати що це не відповідь а просто відписка. Ніякої тахеометричної зйомки не було проведенно тому що тимчасовий паркан суб'єктом містобудування по просп. Коцюбинського 22 встановлено не тільки на його тереторії а займає територію громади м. Вінниці а точніше прибудинкову території буд 24 вул. В.Антоновича. А з відповіді яку надав нам головний архітектор нам відомо що забудовнику по вул. Коцюбинського 22 було надано вихідні дані містобудівні умови та обмеження (далі - МУіО) на проектування об'єкту архітектури в межах власної земельної ділянки. Використання прибудинкової території для обслуговування при будівництві зазначеного закладу, містобудівними умовами не передбачено.

  Просимо Вас допомогти нам в вирішенні даного питання а не просто відписатись

 • 16 грудня 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Добрый день.
  Все мы отлично знаем что каждую зиму во всей стране происходит прорыв труб и т.д
  Что б исправить неполадку, у нас принятно раскапывать пол города, перекрывать движение, и производить устранение неполадки.
  А Ведь можно по другому
  Можно без Раскапывания земли
  Можно Сделать всё красиво и в 2-3 раза экономнее
  И заменить не просто старые трубы на новые, а заменить это всё на нержавеющие трубы. И да, это выйдет дешевле
  И самый главный ПЛЮС - мы получаем чистую воду в нашем кране.
  С Уважением Селезнев А.А.
  Моб. номер +380991195415

  E-mail. shyrikshyrikk@gmail.com

  https://www.youtube.com/watch?v=aVOPMiWC-lQ

 • 07 грудня 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​           Шановний Михайло Михайлович

  Звертаються до Вас мешканці буд 24 по вул. В. Антоновича просимо допомогти нам в вирішенні питання щодо встановлення паркана суб'єктом містобудування по просп. Коцюбинського 22. Нам стало відомо що дозвіл √ 414 від 23.10.2018р на встановлення паркану надав Департамент міського господарства. Чому забудовник огородив парканом не тільки свою земельну ділянку а прибудинкову територію нашого будинку за прибирання якої ми платимо і на якій постійно граються діти. Ми просимо Вас не надавати дозволу на використання прибудинкової території для будівельного майданчика так як це становить загрозу життю і здоров'ю людей. Дякуємо.

   

 • 31 жовтня 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Добрий День Шановний Михайло Михайлович.Прошу вас перевірити законність цільового використання земельноі ділянки по вул.Пирогова автобусна зуп. Електромережа,а саме "Диспетчерський пункт"де на його місці з'явилась точка швидкого харчування (хот дог,шаурма),а сам пункт займає маленьку частину,тепер там навіть не можна залишити ручну кладь,і замість того щоб надавати пассажирам додаткові умови для очікування рейсу вони займаються тільки коммерцією!Я кожен день їзджу в місто на работу ,а коли попросила залишити важку сумку на деякий час мені відповіли що в них немає місця,про те для хот догів в них місце є!Також прошу перевірити дозвільни документи самоі точки швидкого харчуванння!

 • 28 жовтня 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня!

  Я, мешканка буд.22, хочу дізнатися вдруге чи здiйснює плату за землю, на якiй розмiщена чимала прибудова до кв.51, вул. М. Шимка 22 власник квартири.

  Ще запитання: чи є власник орендатором прилеглоi територii до прибудови, томущо заклад "Бочка", що зараз знаходиться у даному помешканні багатоквартирного будинку, повідомліє, що планує ще добудовуватися .  Це жахливо!!!

  Мешканцi будинку проти цього, і щоб запобігти проблемі звертаємося до вас за допомогою, щоб не дозволяти здійснювати будівництв будь якого характеру, ми і так страждаємо від тієї, яка вже є.

  Ми обуренi та занепокоєнi таким сусiдством.

 • 11 жовтня 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​В зв'язку з моїм зверненням до пана Рекути та отриманням наступної відповіді, прошу повідомити про вжиті заходи зі сторони Вашого департаменту, оскільки ситуація й досі наглядно не змінилась.

  Звернення:
  14 липня 2018

  Прошу посприяти у вирішенні ситуації, що склалася.

  Наш багатоквартирний будинок на 40 квартир, що знаходиться за адресою: м.Вінниця, вулиця Київська будинку №38а не має прибудинкової території, що унеможливлює безпосереднє облаштування дитячого майданчика, в якому є нагальна потреба, оскільки в будинку проживає 20 дітей віком до 14 років, які не мають місця, де проводити своє дозвілля.

  В сусідньому ж будинку, розташованому за адресою вул.Янгеля,75, в безпосередній близькості до нашого будинку (15 м самовільно захопленої території), восени 2017 року було побудовано дитячий та спортивний майданчик, але доступ до нього перегороджений двома  парканами, самовільно встановленими мешканцями приватного будинку №40 по вул.Київській та багатоквартирного будинку по вулиці Янгеля,75. Щоб потрапити на новозбудований майданчик, діти з нашого будинку вимушені обходити будинок по вулиці Янгеля,75 у максимальній близькості до проїзної частини з пожвавленим рухом транспорту, чим наражаються на небезпеку. В разі демонтажу самовільно встановлених парканів та благоустрою захопленої  та занедбаної території  (де зараз знаходиться курник, смітник та звалище), діти напряму виходитимуть із двору на майданчик, уникаючи виходу на дорогу. До того ж, майданчик є комунальною власністю, а деякі мешканці будинку по вулиці Янгеля,75 реагують так, ніби відвідувачі майданчика опинились на їх приватній території.

  Просимо повернути право вільного пересування територією вінницької громади усім мешканцям міста та зобов'язати порушників усунути перешкоди в доступі до дитячого майданчика, а саме: здійснити демонтаж парканів та очищення території від сміття, після чого посприяти у асфальтуванні проходу комунальними службами.

  Довідково: прохід, про який йде мова у зверненні, є у будівельному плані нашого будинку, як прохід до смітника, розташованого в дворі будинку по вул. Янгеля,73. Натомість, зараз мешканці нашого будинку виносять сміття "урочисто", прогулюючись по центральним вулицям з кульками зі сміттям.

  Також, в разі наявності дозвільних документів на спорудження зазначених парканів, прошу надати їх копії для подальшого оскарження в суді.

  Дякуємо за розуміння та сподіваємось на найшвидше вирішення нашої проблеми.


  Відповідь:
  07 серпня 2018
  ​На опрацюванні в департаменті архітектури та містобудування перебуває Ваше звернення від 14.07.2018 р. щодо здійснення демонтажу парканів, що самовільно  встановлені  мешканцями  приватного будинку по вул. Київська, 40 та багатоквартирного будинку  по вул. Янгеля, 75, а також очищення вказаної території від сміття та асфальтування проходу комунальними службами повідомляємо наступне.

  При обстеженні території  31.07.2018 р. встановлено факт самовільного захоплення мешканцями приватного сектору земельної ділянки загального користування. З боку будинку № 38а по вул. Київській встановлено металевий паркан, з боку двору будинку № 75 по вул. Янгеля – бетонну огорожу.

  З’ясовано, що дитячий майданчик який знаходиться у дворі будинку № 75 по вул. Янгеля перебуває на балансі в департаменті житлового господарства Вінницької міської ради та обслуговується  ТОВ «ЖЕО». 

  Враховуючи вищевикладене, Ваше звернення було перенаправлене на розгляд  до департаменту самоврядного контролю, департаменту житлового господарства, департаменту архітектурно-будівельного контролю, КП ВМР «Муніципальна поліція», ТОВ «ЖЕО» для опрацювання та вжиття заходів відповідно до повноважень. 


 • 26 вересня 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня. Я, мати загиблого воїна в АТО - Корнелюка Павла Володимировича, звертаюсь до Вас за допомогою та порадою(вибачте,не знаю ще до кого звернутись). Я користуюсь уже багато років гаражем для власних потреб у місті Вінниці. За аренду земельної ділянки сплачувала  своєчасно(хоча я вже 8 років пенсіонер за вислугою років). 13 грудня 2017 року загинув мій синочок, а вже 6 лютого 2018 року довелось ховати і матір... Нещодавно я дізналась, що людям с таким статусом як у нас з чоловіком можна отримати ділянку під гараж безкоштовно. Вона нам не потрібна, в нас вона вже є. Але чи не можна зняти з нас за неї плату? Знаю,що сума ділиться на два різних департаменти. Працівники департаменту архітектури, що на вул. Першотравневій, з розумінням до нас поставились та пообіцяли зняти з нас свою частку, а іншу ні. Порадьте, будь ласка, чи можливо вирішити наше питання. З повагою, Корнелюк Світлана Борисівна.

 • 14 серпня 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Шановний Михайло Михайлович!

  Ми, жителі міста по вул. Глинська, що знаходиться у районі Старого міста, звертаємось до Вас з проханням вплинути на надзвичайну ситуацію, яка склалась у нашому районі у зв'язку з незаконним триманням собак у незаконному притулку мешканкою Валентиною Кириченко. Дана особа має земельну ділянку під забудову житлового будинку та господарських споруд і використовує її не за призначенням, але, вже протягом 10 років, утримує близько 30 собак. Мешканка збудувала вольєри і незаконним чином, не маючи ніяких дозволів та документів, утримує собак по вулиці, де прилягають житлові будинки. З громадянкою Кириченко сусіди вже неодноразово намагались поспілкуватись і вирішити все мирним шляхом, але на зауваження Кириченко відповідає агресією та впевнена у своїй безкарності.  Ми, мешканці вул. Глинська, також неодноразово звертались до поліції та місцевих органів влади за допомогою, але, на жаль, наші скарги не було почуто.  До притулку регулярно привозять харчування автомобілями з державними номерними знаками АВ 7963 СВ та АВ 7387 ВН (ВАЗ 2104) з Сабарівського притулку для собак.

  Вночі з 7.08.2018 на 08.08.2018 Валентина Кириченко проявляла агресію до тварин, було чути глухі удари по вольєрам та будам собак, тварини протягом ночі сильно гавкали та скавчали, були тривожні. Громадянка Кириченко кричала на собак нецензурною лайкою та до 4 години ранку не заспокоювалась.

  Крайнім випадком стався інцидент 09.08.2018 близько 15.00 години, коли привезли чергову партію продуктів для собак автомобілем АВ 7963 СВ. Їм було зроблено зауваження стосовно незаконності притулку для собак, на що жінка, яка приїхала разом з водієм та не представилась, проявила агресію і кинула камінням у бік Раїси Рюгер. На щастя, каміння не влучило, але інцидент вдалось зафіксувати на відео. Нами було викликано наряд поліції, але невідомі швидко втекли. З цього приводу була залишена заява під номером Р 1319- 10.08.18 у Староміському райвідділі поліції.

  Варто відзначити, що собаки не стерилізовані, тому постійно розмножуються. Цілодобово на території вулиці чути гавкіт, сморід, їжа, якою громадянка Кириченко годує тварин, гниє, особливо влітку, зважаючи на високу температуру, тягнуть за собою антисанітарію, розведення щурів.

   Собачі відходи Кириченко виносить за межі свого подвір'я та ставить на вулиці, залишаючи на декілька днів гнити. Знову ж таки, окрім дискомфорту для жителів, це ще й викликає сморід та антисанітарію. На зауваження реагує агресивно і з погрозами. Сама ділянка незаконного притулку огороджена високим парканом та замком. З представниками влади громадянка Кириченко спілкуватись відмовляється і на контакт не йде.

  Ми, мешканці вулиці, відчуваємо себе під загрозою. Подібне сусідство для нас і наших дітей є небезпечним.

  На сьогоднішній день міська влада позиціонує місто європейським та комфортним для життя громадян, але що робити нам, коли замість тихого спокійного життя та мирної дружби з сусідами  ми маємо цілодобово гавкіт, сморід, та ще й погрози і посягання на здоров'я і життя людини, чим порушується право кожного громадянина.

  Не зважаючи на наш дискомфорт, терпінню приходить кінець, оскільки і самі тварини знаходяться у небезпеці. Громадянка Кириченко неодноразово проявляла агресію до тварин, била їх. Самі тварини замордовані, дуже худі, постійно скавчать. Просимо також звернути увагу захисників тварин до цієї проблеми і перевезти їх у кращі умови та притулок, адже утримання тварин на цій ділянці, яка призначена під забудову житлового приміщення, є незаконним і неприйнятним. Оскільки, притулок для тварин не може бути збудований у житловій зоні. Місцезнаходження  притулку у житловій зоні може призвести до виникнення та спалахів інфекційних хвороб, таких як лептоспіроз, сказ, адже собаки не лише не стерилізовані, а не прищеплені від сказу, не мають жодних документів.

  Варто відзначити, що і родичі Кириченко (мама-інвалід і донька) неодноразово вже також звертались по допомогу до місцевої влади і так само як ми страждають від її дій, але у відповідь отримували лише відмови та посилання у суд.

  Ми вважаємо, що громадянка Кириченко порушує благоустрій не лише нашої вулиці, а й міста в цілому. Також вона порушує Закон України, а саме, ст. 298 Цивільного кодексу України про право на безпечне життя і здоров'я людей.

  «Право на безпечне для життя і здоров'я довкілля базується на взаємодії людини і навколишнього природного середовища. Людина може зазнавати негативного впливу від прояву техногенної або природної небезпеки, тому вимагає державного захисту»

  Зміст цього права безпосередньо пов'язаний із розумінням і характеристикою безпечного довкілля. Юридичними критеріями цього визначення є нормативи екологічної безпеки, яка й порушується громадянкою Кириченко.

  Відповідно до цього Закону ми вимагаємо державного захисту.

  Просимо у найкоротші терміни розглянути нашу заяву та максимально вплинути на законне рішення щодо притулку та його незаконності у житловій зоні по вул. Глинська. Про рішення та вжиті заходи просимо Вас повідомити нас письмово.

  До скарги надаємо диск з усією інформацією та нашими зверненнями до місцевих органів влади, їх реагування.

  Дуже сподіваємось бути почутими і все ж таки побачити, що доля громадян міста Вінниці небайдужа місцевій владі.

  З повагою, мешканці вулиці Глинська

  Гоца Олександр Іванович

  Костюк Алла Терентіївна

  Откалюк Руслан Леонідович

  Мазуркевич Петро Пантелеймонович

  Рюгер Раїса Григорівна


 • 24 липня 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Я, Назаренко О.П., повідомляю Вас, як уповноважений співвласниками будинку 13 по вулиці М. Ващука, про корупційні дії з боку  керівництва ЖКП №12, щодо незаконного заселення колясочних у нашому будинку, які на протязі 10-15 років були під'єднанні до внутрішньобудинкової водо- та електромережі. Згідно проектної документації нашого будинку та ст. 19, 328 "ЦК" України, ст. 10 Закону України "Про приватизацію житлового фонду", ст. 1, 5, 47 Закону №2866 — ІІІ ці помешкання на рівній основі належать співвласникам будинку. На даний час у будинку 65 дітей і 25 дорослих, 3 інваліда, що мають потребу зберігати дитячі візочки, інвалідні коляски. У нашому будинку встановлені загальнобудинкові електро-, водо- та теплолчильники. Люди, що проживають колясочних споживали електроенергію, гарячу та холодну воду, а сплачували мешканці ЖКП №12 ні на письмові заяви ні в усній формі пояснень цих фактів не надає, аргументуючи, що співвласники "не мають право отримати цю інформацію". (Акт — претензія №Н-152 від 29.05.2018р. зареєстрований)

  Повідомляю Вас, що 19.07.2018 року у присутності наряду поліції та співвласників будинку було проведено виселення особи, що не законно проживала у колясочній ІV під'їзду, вилучені ключі від цієї колясочної.  Єдине, що зробив ЖКП №12 на наше прохання опечатав це помешкання (майстер Махтодієнко Л.А.) та відключив колясочну від електропостачання. У зв'язку з вищенаведеним прошу Вас розібратися із питанням:

  • Повернення коштів за витрачену тепло-, електроенергію та послуги водопостачання, які сплачували співвласники будинкув середньому 10-15 років.
  • Надати чіткі роз'яснення керівництву ЖКП №12 щодо звільнення колясочної у ІІ під'їзді; і надання цих 2-ох допоміжних приміщень у користування співвласників, що цього потребують (інваліди, мами дітей, велосипедисти).
  • Створити комісію з участю представників прокуратури, енергозбуту,  тепло- водопостачання, винести це питання на сесію міської ради для з'ясування усіх проблемних моментів по цій ситуації. 

   (Копії цього звернення надсилаються Гройсману В.Б. , прокуратуру та профільні міністерства)   

   Уповноважений представляти права співвласників багатоквартирного будинку №13 по вул..М Ващука, м.Вінниці.

   Назаренко О.П.Я, Назаренко О.П., повідомляю Вас, як уповноважений співвласниками будинку 13 по вулиці М. Ващука, про корупційні дії з боку  керівництва ЖКП №12, щодо незаконного заселення колясочних у нашому будинку, які на протязі 10-15 років були під'єднанні до внутрішньобудинкової водо- та електромережі. Згідно проектної документації нашого будинку та ст. 19, 328 "ЦК" України, ст. 10 Закону України "Про приватизацію житлового фонду", ст. 1, 5, 47 Закону №2866 — ІІІ ці помешкання на рівній основі належать співвласникам будинку. На даний час у будинку 65 дітей і 25 дорослих, 3 інваліда, що мають потребу зберігати дитячі візочки, інвалідні коляски. У нашому будинку встановлені загальнобудинкові електро-, водо- та теплолчильники. Люди, що проживають колясочних споживали електроенергію, гарячу та холодну воду, а сплачували мешканці ЖКП №12 ні на письмові заяви ні в усній формі пояснень цих фактів не надає, аргументуючи, що співвласники "не мають право отримати цю інформацію". (Акт — претензія №Н-152 від 29.05.2018р. зареєстрований)

   Повідомляю Вас, що 19.07.2018 року у присутності наряду поліції та співвласників будинку було проведено виселення особи, що не законно проживала у колясочній ІV під'їзду, вилучені ключі від цієї колясочної.  Єдине, що зробив ЖКП №12 на наше прохання опечатав це помешкання (майстер Махтодієнко Л.А.) та відключив колясочну від електропостачання. У зв'язку з вищенаведеним прошу Вас розібратися із питанням:
  • Повернення коштів за витрачену тепло-, електроенергію та послуги водопостачання, які сплачували співвласники будинкув середньому 10-15 років.
  • Надати чіткі роз'яснення керівництву ЖКП №12 щодо звільнення колясочної у ІІ під'їзді; і надання цих 2-ох допоміжних приміщень у користування співвласників, що цього потребують (інваліди, мами дітей, велосипедисти).
  • Створити комісію з участю представників прокуратури, енергозбуту,  тепло- водопостачання, винести це питання на сесію міської ради для з'ясування усіх проблемних моментів по цій ситуації. 

   (Копії цього звернення надсилаються Гройсману В.Б. , прокуратуру та профільні міністерства)   

   Уповноважений представляти права співвласників багатоквартирного будинку №13 по вул..М Ващука, м.Вінниці.

   Назаренко О.П.


 • 27 квітня 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Чи здiйснюэ плату за землю, на якiй розмiщена чимала прибудова до кв.51, вул. М. Шимка 22 власник. За комунальнi послуги надходять платiжки, як за квартиру, а насправдi там велика прибудова на землi.  Ще запитання: чи э власник орендатором прилеглоi територii до прибудови, томущо заклад "Бочка", що зараз знаходиться у даному помешканни багатоквартирного будинку, на словах заявляэ, що маэ право встановити лiтнiй майданчик для пивноi. Мешканцiобуренi та занепокоэнi таким сусiдством.

 • 21 лютого 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​​Доброго дня Михайло Михайлович.
  Спостерігаю як за останні декілька років по вулиці Верхарна а саме мешканці будинку №47​, щороку добудовує спорудження на частині тротуару та самої проїзджої частини вулиці Верхарна. Було здійснено добудову будинку та встановлено огородження на частині дороги. У звязку із цим сусідні будівлі також подвинули свої огородження, а саме мешканці будинку Верхарна №45. Із цією ситуацією було забрано значну частину проїзджої території. В цьому разі виходить щоб пройти вздовж цієї вулиці необхідно йти по самій дорозі, це небезпечно для людей а особливо для дітей які можуть бути не такими уважними. Зображення вулиці та самих будинків які забрали частину вулиці зображено на цих двох зображеннях. 
  Їх можна переглянути за наступними посиланнями: 
  https://ibb.co/gqbJem  
  https://ibb.co/cGUFQR
  В департаменті архітектури та містобудування міської ради відсутня інформація щодо надання документів дозвільного характеру на виконання будівельних робіт за адресою вул. Верхарна, 47.

 • 21 лютого 2018
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня Михайло Михайлович.
  Спостерігаю як за останні декілька років по вулиці Верхарна а саме мешканці будинку №47​, щороку добудовує спорудження на частині тротуару та самої проїзджої частини вулиці Верхарна. Було здійснено добудову будинку та встановлено огородження на частині дороги. У звязку із цим сусідні будівлі також подвинули свої огородження, а саме мешканці будинку Верхарна №45. Із цією ситуацією було забрано значну частину проїзджої території. В цьому разі виходить щоб пройти вздовж цієї вулиці необхідно йти по самій дорозі, це небезпечно для людей а особливо для дітей які можуть бути не такими уважними. Зображення вулиці та самих будинків які забрали частину вулиці зображено на цих двох зображеннях. 
  Їх можна переглянути за наступними посиланнями: 
  https://ibb.co/gqbJem  
  https://ibb.co/cGUFQR
  В департаменті архітектури та містобудування міської ради відсутня інформація щодо надання документів дозвільного характеру на виконання будівельних робіт за адресою вул. Верхарна, 47.

 • 24 травня 2017
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня. 

  Я мешканець мікрорайону Академічний, вул. Миколаївська.

  Цікавлюсь, проходом до громадського транспорту, який ходить по Гніванському шосе, через  провулок 3-й Гніванського шосе. Цей провулок знаходиться, за сусіднім будинком. Пройшовши по провулку, виходиш відразу на зупинку громадського транспорту (тролейбус, маршрутка 10а та інші). Це зручна альтернатива замість того, щоб йти на зупинку маршрутки 5а чи далі в бік Електромережі. Але цей провулок, від нас огороджений парканом з хвірткою на замку. Цим провулком, також зручно добиратись до парку Ботанічний сад.

  Чи мають право, мешканці мікрорайону Академічний, користуватись цим провулком? 
  Хто може надати консультації по цему питанню?
 • 13 березня 2017
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Тема листа: Журналістський запит щодо петиції про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці.

   

  Шановний Михайле Михайловичу!

   

      На сьогоднішній день декілька друкованих ЗМІ Європейського Союзу зацікавлені у опублікуванні результатів розгляду петиції щодо визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці. Такий інтерес викликаний тим, що гуманне ставлення до тварин вважається однією з важливих культурних цінностей Заходу, а Україна, на жаль, в останні роки привертала увагу західних ЗМІ переважно в негативному сенсі. У той же час, за моїми даними, серед громадян Вінниці це питання є актуальним і з інших причин, зокрема через релігійний принцип доброти, через любов відомих усім людей до домашніх тварин тощо.

           У зв'язку з вищевикладеним прошу Вас попередньо оцінити результати розгляду петиції. Також цікавою є Ваша особиста думка з приводу піднятої теми.

   

  З повагою і вдячністю за письмову відповідь,

  Михайло Марченко

  журналіст-фрілансер

  (050) 712-3982​

 • 14 грудня 2016
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня, Михайло Михайлович! Мене цікавить інформація щодо будівництва ЖК «Європейський Квартал», а саме:

  1)    Надання дозволу для підведення до міської каналізації? Якщо відмовлено, то по які причині?

  2)   Чи надані їм дозволи на підключення газу та електроенергії?

  3)   Чи є у них дозвільні документи на будівництво?

  4)   Наскільки правдива інформації, щодо просідання будинків і тріщин у них?

  5)   Колишній кар'єр і вода у озерах яку висушили, як це все може вплинути на міцність будинків?

  Дуже цікаво дізнатися якомога більше інформації про дане будівництво! Дякую!​​