• 17 вересня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Добрий день , Володимире Миколайови! Хочу звернути Вашу увагу на благоустрій алеї, яка знаходиться вздовж вулиці Стрілецької  від 45 заводу до церкви. Чи є в плані по реконструкції дана алея? В цьому районі живе багато людей , а місця для відпочинку немає. для початку поставити хоча б лавки для відпочинку і сміттєві урни. 

  Дякую за розуміння.


 • 13 вересня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний, Володимир Миколайович!  Звертаюся до вас від імені мешканців мкр-ну " Поділля" з великим проханням про допомогу. На теперішній час мкр-н " Поділля " вже май же забудований. У ньому проживають багато мешканців які мають домашніх тварин і проводять іх вигул. За для того, щоб не винекали спірні ситуації та не створювати дісконфорт для інших мешканців, власники тварин до недавнього часу проводили проводили прогулянки у парку біля лікарні ім. Ющенко. В кінці парку до недавнього часу була площадка, де збералися власники тварин зі своїми підлеглими, проводили заняття,  ігри та спілкування. Причому, не створювали проблем для відпочивальників, перехожих та персоналу, організовували прибирання за підлеглими тваринами на площадці.         На теперішній час ця площадка відновлюється під спортивний майданчик з площадками для гри у волейбол та баскетбол, що теж є важливим для мешканців та відвідувачів парку. Просимо Вас надати допомогу у виділенні частини площі парку для створення площадки для організації прогулянок та проведення занять з тваринами наприкладі площадки, яка створена біля Вишенського озера у парку Дружби народів.    Готові взяти на себе роботи по благоустрою та наведенню порядку на виділеній площадці. Будемо Вам дуже вдячні за розуміння та допомогу у вирішенні питання. 

 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​​Я громадянин України.житель м. Вінниці,Наук Володимир Євгенійович,що здійснюю свою підпиємницьку діяльність за адресою 2-й пповулок Хмельницького шосе 6,а саме торгівлю металопрокатом,а також являюсь власником та очолюю керівництво ТОВ НВП "Термінал-Спецтехніка, хочу залишити повідомлення про незаконне встановлення на проїжджій частині огороження,а саме на початку 2-го  провулка Хмельницького Шосе, яке перешкоджає вільному руху транспортних засобів,а також вїїзду і виїзду 20-ти тонних машин що здійснюють ввезення і вивезення металопродукції та металопрокату,що тим самим роблять неможливим здійснення моєї підприємницької діяльності,Прошу прийняти мою скаргу до уваги та міри щодо ліквідації даного та будь-яких інших загороджень

 • 07 вересня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимир Миколайович!

  Ми мешканці будинків по вулиці Пирогова,неоднарозово звертались в міську раду,з приводу підтоплення атмосферними опадами будинків по вулиці Пирогова:182,184,186,188,190,192,196,198.Незважаючи на те,що були виділенні  кошти з міського бюджету- водовідвід не було прокладено.Серйозна проблема так і залишилася.З 2016 року стічні води і надалі заливають та підтоплюють тротуари,паркани та двори вищевказаних домів.Водовідведення з Гніванського шосе зроблене неналежним чином.Якщо немає можливості зробити водовідвід по вулиці Вишенька,то його можна прокласти в іншу сторону ,по вулиці Пирогова до будинку номер 222 і далі по вулиці Вишенька в озеро( дорога неасфальтована) або відновити придорожні кювети по вулиці Гніванське шосе та Пирогова.Сподіваємось на скоріше вирішення цієї проблеми та підтримку влади міста,яка бореться за звання кращого міста.

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​   Біля будинку по вулиці С Петлюри  22 поставили знак 5.39 зона стоянки. Розмітку не намалювали.  Правила паркування ніхто не соблюдає. З подвірря виїхати без ризику неможливо. Потрібна допомога. Намалюйте розмітку для автохамів.

 • 31 серпня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

       Шановний Володимир Миколайович

   

       Ми з чоловіком – обоє на інвалідності і пересуваємося на візках, були зверталися в департамент комунального господарства та благоустрою за допомогою щодо поточного  ремонту тротуарного покриття по обидві сторони вулиці Стрілецька, розпочинаючи від будинку №39 та до перехрестя її с вул. Київська (в багатьох місцях були зруйновані або відсутні заїзди на тротуар та з'їзди з нього).

       І тепер хочемо щиро подякувати за виконані поточні ремонтні роботи на цій ділянці. Нам тепер дуже зручно рухатися на візках по цій вулиці.

       Але є до вас ще одне велике прохання – будь ласка, допоможіть щоб зробили заїзд на тротуар. Ця ділянка знаходиться біля Прозорого офісу на Старому місту (вул. Брацлавська, 85). Там робили ремонт – вирівняли асфальтне покриття, поклали нові бордюри.  І там де закінчується перехідна зебра (на тому боці, де заходиться Прозорий офіс) бордюр не зрівняли з асфальтом… Це стало перепоною, щоб заїхати на тротуар. Доводиться далі їхати по дорозі, де дуже жвавий та вузький автомобільний рух. І це ставить велику загрозу для здоров'я та для життя.

   

       З повагою Хлопецька Олена Іванівна

       31.08.2020


 • 27 серпня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Звертаю вашу увагу на якість улаштування велодоріжек у нашому місті. особливо на якість асфальтного пркриття яке наприклад на вулиці Пірогова з самого початку зроблено дуже не якісно насам перед площинність (рівність) цією доріжки є вкрай незадовільна це схоже на поганий тротуар і ніяк не відповідає доріжці для колісного транспорту. крім того на перехрестях велодоріжек з автошляхами бордюри в багатьох місцях  не втопрлені в рівень з автошляхами і значно виступають над ними створюючи перешкоди для руху велосипедів. особливо це стосується велодоріжки навколо авторинка Сатурн по якій я щоденно їду на роботу. зробіть будь ласка там плавні переходи між вілодоріжками та автошляхами.

 • 26 серпня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, звертаюсь до вас з проханням навести лад та зробити благоустрій території або змусити це зробити суб'єкта підприємництва компанію "Нова пошта", що знаходиться за адресою Сабарівське шосе 1б/2д відділення 14. Справа в тому, що там відсутнє розмежування між тротуаром та парковою для машин, що змушує виходи на проїжджу частину, а повірте з дитячим візком трохи незручно.А коли в них проходять погрузочно-розгрузочні роботи, заставляють весь тротуар своєю тарою, що також спричиняє немало проблем.

  Тому прошу вас вирішити дану проблему по благоустрою прилеглої території даного відділення. Дякую.

  Відповідь:
  18 серпня 2020

  Ваше звернення щодо  ремонту тротуарів та благоустрою території по Сабарівському шосе, 1б/2д в районі відділення «Нової пошти» опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку спільно з департаментом комунального господарства та благоустрою міської ради.

  За результатами опрацювання повідомляємо.

  За інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради, на сьогоднішній день, виготовлена проектно-кошторисна документація по капітальному ремонту ділянки дорожнього покриття, включно із тротуарами, по Сабарівському шосе від вул. Андрія Шептицького до  вул. Черняховського, яка пройшла комплексну державну експертизу. Благоустрій ділянки дороги, зазначеної у Вашому зверненні, включено  до даної проектно-кошторисної документації.

  Реалізація зазначеної проектно-кошторисної документації, а саме безпосереднє виконання робіт по капітальному ремонту  дорожнього покриття   Сабарівського шосе  розглядалось при формуванні проекту бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2020 р.

  На жаль, враховуючи складну ситуацію в країні щодо запобігання поширенню короновірусної хвороби COVID-19  та вжиття заходів економії бюджетних коштів, суттєво обмежено видатки з бюджету Вінницької міської ОТГ на поточний рік.

  Враховуючи вищевикладене, дане питання буде розглядатись протягом наступних років при наявності відповідного фінансування.

  Іншої відповіді я і не очікував. Тобто кошти на ремонт прибудинкової території по вул. Пірогова 93,95, де поряд знаходиться новобудова, без власної прибудинкової території, одного з депутатів міської ради. Тоді для заспокоєння мешканців сусідніх будинків, кошти знайшлись. Я так зрозумів логіку поведінки наших чиновників, де ходять і їздять вони та їхні родини або є бізнесова необхідність, то кошти в бюджеті завжди знайдуться. А ми смертні і далі мусимо ходити ломати ноги, коляски і далі наражати себе та наших дітей на небезпеку.

  П.С. Для того,щоб зробити тротуар та парковку для авто, так само як це було зроблено по вул. Максимовича біля магазину Молоток, не потрібно великої суми коштів та чекати на повну реставрацію всієї вулиці. Просто потрібно думати про всіх мешканців всього міста, а не тільки ізбраних.

   
   


 • 26 серпня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Просимо Вас  вирішити питання мешканців провулку Талаліхіна,а саме, в квітні цього року Водоканал проводив аварійний ремонт міської каналізації ,внаслідок чого ми вже півроку  маєм зруйноване асфальтове покриття ,зроблене нашим коштом (70%на30%) .Коли ідуть дощі ,вода з вулиці Київської та Київського провулку стікає по провулку Талаліхіна(лівневок немає)далі потрапляе затоплюючи подвір я дому №3 та 5.!!.Через величезну лужу ,діти незможуть пройти до школи (ідучи з Можайки до шкіл№6 та31.

   З Повагою.


 • 23 серпня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​                                                 Шановний Володимир Миколайович!                      Звертаємось до Вас повторно, так як наше звернення випадково чи умисно було не вірно трактоване. Ми просили прибрати від сміття ділянку з кадастровим номером 0520680500:05:001:1162, що знаходиться в комунальній власності м. Вінниці (див. Публічну кадастрову карту України). На цій ділянці до цих пір так і не прибрано стихійне звалище. ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ЗВЕРНЕННЯ!!!  

 • 10 серпня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Ніценко Володимир Миколайович, від громадської організації “Щира Турбота”, в особі генерального директора Пліхти Сергія Олеговича, просимо Вас звернути увагу на наявну проблему перевищення швидкості по вулиці Замковій, на Старому місті.

  Згідно ст. ст. 6, 9, 27 Закону України “Про дорожній рух”, ст. ст. 19, 27 Закону України “Про автомобільні дороги”, ст. 10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” впровадження і фінансування заходів з організації дорожнього руху на території міст, в тому разі здійснення заходів щодо утримання проїзної частини вуличної мережі та внутрішньо- дворових проїздів у безпечному руху транспорту та пішоходів стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності людини на об'єкт благоустрою населених пунктів належать до компетенції міської ради, міської виконавчої влади та уповноважених комунальних організації. Отже, згідно ст. 21 Закону України “Про благоустрій” покриття проїздів, в тому числі і пристрої примусового зниження швидкості є елементами благоустрою.

  Тому, для забезпечення комфортного проживання мешканців вулиці Замкова та попередження виникнення аварійних ситуацій прошу встановити елементи примусового зниження швидкості на певних ділянках, а саме біля будинків №120, №96, №86. • 07 серпня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимир Миколайович!

  На ділянці з кадастровим номером 0520680500:05:001:1162, яка є в комунальній власності м. Вінниці, мешканці сусідньої ділянки, що знаходиться за адресою 1-й провулок Гніваньського шосе, буд.32, зробили несанкціоноване звалище з гілок та стовбурів зрізаних дерев і т.і.

  Просимо навести порядок на вказаній ділянці і вказати порушникам на заборону і надалі зносити на цю ділянку сміття.

 • 04 серпня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Володимире Миколайовичу!  Від імені мешканців вул. Немирівське шосе, 59, висловлюю щиру подяку за виконані роботи по відводу атмосферних опадів. Дякую за виконані роботи.

 • 04 серпня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимир Миколайович, звертаються  до Вас батьки дітей, що проживають на вул. Антонова 40а, 42 та ближніх будинків з проханням  перевірки технічного стану та проведення  ремонту дитячого майданчика, що знаходиться у дворі двох вище зазначених будинків.

  Даний майданчик був зведений  в вересні 2017 року за сприяння Мацери В.В.

  На данний час його експлуатація становить загрозу життю  маленьких  діток: не відповідно установлені подвійні качелі, вони не вкопані і не залиті бетоном на відповідній глибині, тому  мають сильний  люфт при використанні, також  відкручено багато болтів на горках і гойдалках та вже розібрані деякі частини сходинок,

  також  знаходиться в поганому стані  карусель.

  На даній площадці  дуже завжди багато діток з нашого району і тому ми просимо Вас допомогти у відновленні нормально експлуатаційного стану даної площадки.

  З повагою  батьки та діти.

 • 28 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня!
  Звертаюся до вас від імені мешканців буд Ватутіна 35, Ватутіна 33, Баженова 36 та пров. Ватутіна 2. Просимо облаштувати у нашому  затишному прохолодному дворі дитячий майданчик, якого так не вистачає нашим дітям. Питання організації дозвілля малюків актуальне на сьогодні як ніколи, а наша прибудинкова територія взагалі не облаштованадля гри та відпочинку дітей.  Просимо не залишатися байдужими та прийняти позитивне рішення, щодо нашого прохання. З повагою Батьки та Діти.

 • 27 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, звертаюсь до вас з проханням навести лад та зробити благоустрій території або змусити це зробити суб'єкта підприємництва компанію "Нова пошта", що знаходиться за адресою Сабарівське шосе 1б/2д відділення 14. Справа в тому, що там відсутнє розмежування між тротуаром та парковою для машин, що змушує виходи на проїжджу частину, а повірте з дитячим візком трохи незручно.А коли в них проходять погрузочно-розгрузочні роботи, заставляють весь тротуар своєю тарою, що також спричиняє немало проблем.

  Тому прошу вас вирішити дану проблему по благоустрою прилеглої території даного відділення. Дякую.

 • 26 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​ТРОТУАР НА ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ДЕ РУХАЄТЬСЯ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ, ВІД ВУЛ. РИЛЬСЬКОГО ДО КІНЦЕВОІ ЗУПИНКИ МАРШРУТУ 14А!!!!!!!!

 • 26 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​ТРОТУАР НА ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ДЕ РУХАЄТЬСЯ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ, ВІД ВУЛ. РИЛЬСЬКОГО ДО КІНЦЕВОІ ЗУПИНКИ МАРШРУТУ 14А!!!!!!!!

 • 26 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​ТРОТУАР НА ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ДЕ РУХАЄТЬСЯ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ, ВІД ВУЛ. РИЛЬСЬКОГО ДО КІНЦЕВОІ ЗУПИНКИ МАРШРУТУ 14А!!!!!!!!

 • 26 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​ТРОТУАР НА ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ДЕ РУХАЄТЬСЯ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ, ВІД ВУЛ. РИЛЬСЬКОГО ДО КІНЦЕВОІ ЗУПИНКИ МАРШРУТУ 14А!!!!!!!!

 • 26 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Може за 3 роки варто звернути увагу на проблему!!! Проблема дороги ЗАГАЛЬНОГО призначення до  кінцевої зупинки 14, 30 маршруту - відсутність тротуару. Зокрема, всі дорожні роботи (в тому числі розмітка) закінчуються в районі передостанньої зупинки 14 маршруту – «вул. Смирнова». Тротуар дороги ЗАГАЛЬНОГО, а не приватного призначення від початку вул. Рильського в районі зупинки «вул. Смирнова» до кінцевої зупинки «Будинок відпочинку» ніколи не був облаштований. Вузька ширина дороги, відсутність тротуару догори ЗАГАЛЬНОГО призначення та допустимого для руху людини стану узбіччя - унеможливлює безпечний рух по цій ділянці для пішоходів, батьків з дітьми та людей з обмеженими можливостями ОСОБЛИВО ВЗИМКУ!!!. Через відсутність нормального узбіччя, в моменти збільшення потоку автомобілів в обидва напрямки, пішоходи змушені пропускати останніх задля власної безпеки. Під час дощів ця проблема призводить до глобальніших незручностей. 

  ПРошу ОБЛАШТУВАТИ ТРОТУАР від перетину дороги вул. Рильського з вул. Маяковсього до кінцевої зупинки "Будинок відпочинку"  (дорога ЗАГАЛЬНОГО Призначення по якій рухається муніципальний транспорт). Надіюсь на уважний розгляд мого звернення та планування робіт з облащтування тротуару з початком ремонту дорожного покриття. 

  ФОТО ДІЛЯНКИ ДОРОГИ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИТЯГ З КАРТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

  https://drive.google.com/open?id=1dYSC4FD-nxFjhrTuvHZzFiwuS3UVOYTs


 • 26 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня. Пишу дуже коротке звернення, оскільки немає надіі, що ви не напишите чергову відписку про те, що кошти цьогоріч в бюджеті на вирішення моєі проблеми не передбачені, тим паче, що у Вас з'явилась ще одна причина для відписки -карантин. Отже, ТРОТУАР НА ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІД ПЕРЕДОСТАННЬОІ ЗУПИНКИ 14А МАРШРУТУ ДО КІНЦЕВОІ "БУДИНОК ВІДПОЧИНКУ"!!!!!!!

 • 21 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​​ДОБРОГО ДНЯ !!  БУДЬ ЛАСКА СКЛАДИТЬ ПРОГРАМУ КОШТОРИСУ РЕКОНСТРУКЦИИ ЦЕНТРАЛЬНО СТАДИОНУ  ВИННИЦИ НА 5 РОКИВ- ПОЕТАПНОИ РЕКОНСТРУКЦИИ ПО   6 СЕТОРИВ В РИК З 24 СЕКТОРИВ  ЗАГАЛОМ СТАДИОНУ..- ЦЕ  ВСЬОГО ДЕКИЛЬКА МИЛЬОНИВ В РИК   АЛЕ БУДЕ ПОЕТАПНА РЕКОНСТРУКЦИЯ НА 5 РОКИВ И ЦЕ КРАЩЕ АНИЖ НИЧОГО И АВАРИЙНА СПОРУДА В ЦЕНТРИ МИСТА ЯКА МОЖЕ ОБВАЛИТИСЬ В БУДЬ ЯКИЙ ЧАС... !! ПОДИВИТЬСЯ  ИНШИ МИСТА КРАИНИ  В 2 РАЗИ МЕНШЕ ЧИМ ВИННИЦЯ  А В НИХ  ВЖЕ 10 РОКИВ ЯК ВИДРЕКОНСТРУЙООВАНИ  СТАДИОНИ    СУЧАСНИ В УЖГОРДИ ТЕРНОПОЛИ ОДЕССИ КИРОВОГРАДИ МИКОЛАЕВИ ЛУЦЬКУ И ТД.... ЧОМУ  ТАКЕ МИСТО ПЕРСПЕКТИВНЕ ЯК ВИННИЦЯ ПАСЕ ЗАДНИХ?? НЕ ПАКЛЮЖТЕ СЛАВНУ ИСТОРИЮ СПОРТИВНУ НАШОГО КРАЮ... ЯКУ ЗНАЕ  ВСЯ КРАИНА.. НИВА ПРЕДСТАВЛЯЛА КРАИНУ У ЕВРОПЕЙСЬКИХ ЗВАГАННЯХ И ВЫХОДИЛА В ФИНАЛ КУБКУ УКРАИНИ ЦЕ ВИСОКИ ДОСЯГНЕННЯ...  ДЯКУЮ !!!

 • 06 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Володимиру Миколайовичу!‼️

  Звертаються до Вас мешканці буд53. по вул. Київській. Ми неодноразово у попередні роки зверталися до мерії з приводу ремонту асфальтного покриття тротуару від будинку 53 повз 51 буд. до зупинки Грибоєдова. 

  Величезні вибоїни на цьому відрізку дороги заважають людям похилого віку, мамам та татам з маленькими дітьми з калясками долати шлях в напрямку зупинки, магазинів та аптек.  Зверніть, будь ласка, увагу на нашу проблему. Особливо небезпечною є дорога в дощову погоду та холодну пору року. 

  Декілька років назад жінка похилого віку наша сусідка посковзнулася і впала під колеса припарковпного авто, що почало рухатися. Через півроку від травм вона померла. Ми просто боїмося ходити цим відрізком тротуару. 

  Можемо послати вам фото вибоїн. 


 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимир Миколайович! ОСББ "Авалон 5 Вынниця" будинка №3 по вул. Трамвайній , звертається до вас с проханням встановити обмежувачі швидкості для транспортних засобів в районі перехрестя вулиці Шевченка та вулиці Константиновича.

  Вже не один раз були випадки наїзду автомобілів на людину,збивали тварин.В нашому житловому комплексі проживає більше 500 чоловік,які мають діточок.Дуже вас просимо розглянути наше звернення і не допустити нещасного випадку.

 • 02 липня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

    Доброго дня! Дякую за змогу зробити життя у місті трохи комфортнішим! Є одна така дуже маленька прикрість, яка дратує сотні, якщо не тисячу, людей щодня - це некоректна робота світлофору по вулиці Київська, зупинка Станіславського. ДУЖЕ ДОВГО не загоряється зелене свттло! Настільки довго, що люди кидаються під колеса і тягнуть дітей на червоне, щоб сісти на свій маршрутний транспорт, що на іншій стороні. Будь ласка, виправте це, бо нервують навіть самі терпеливі! • 30 червня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Добрий день! Скажіть будь ласка, чому не проводиться обрізання сухих дерев та зарослих кущів вздовж тротуару, який знаходиться навпроти ресторану "Апрель" по вул.Привокзальній. Тротуар шириною біля двух метрів, але там уже немає де пройти, так все заросло, люди вже ходять по дорозі, що небезпечно для життя. Крім того є сухі дерева, які навесають над тротуаром, що становить величезну загрозу в разі падіння. Особливо це було видно в неділю, коли після зливи, на тротуарі лежали їх величезні фрагменти. А якщо, не дай Бог, вони впадуть і когось придавлять, хто буде відповідати? Дуже надіємось на швидке реагування.

 • 24 червня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Добрий день. По вулиці С.Петлюри навпроти будинку #20 на проїзжій частині була просадка каналізаційних люків та з'явиламь яма, яку ррисипали піском комунальні служби. Після дощів глибина цієї ями значно збільшилась, більш ніж на метр. На данний час поруч на сусідній вулиці проводяться генеральна реконструкція дороги та каналізаційних шахт. Прошу додати і це місце до цих робіт.

 • 24 червня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ.

  Звертаюсь до Вас як до Директора департаменту комунального господарства та благоустрою з проханням допомогти в вирішенні наступної проблеми.

  Я проживаю за адресою вулиця Академіка Заболотного будинок 20. В нашому будинку є підвальні приміщення (гаражі та комори). Коли йде дощ наші підвальні приміщення затоплює дощовою водою тому що вся вода з вулиці Шевченка та Заболотного потрапляє в підвал нашого будинку. Це відбувається внаслідок того, що наш будинок знаходиться нижче вулиць Шевченка та Пирогова і вся дощова вода стікає по проїзній частині дороги в низину трохи далі нашого будинку. А зливна каналізації (дощоприймачі) на вулиці Шевченка та Заболотного відсутні. Тому під час дощу не здійснюється відведення атмосферних опадів в каналізацію і більша частина їх потрапляє під фундамент нашого будинку. А це має негативні наслідки: сирість, пліснява, неможливість використовувати приміщення за призначенням. У будинку є система відкачування дощової води але вона не справляється з тією кількістю опадів, які утворюються на проїзній частині дороги.

  Будь ласка, розгляньте можливість облаштування системи зливової каналізації,  встановлення дощоприймачів по вулиці Шевченка від вулиці Агатангела Кримського до вулиці Заболотного та на самій вулиці Заболотного від вулиці Миколайчука до вулиці Трамвайної щоб більша частина дощової води відводилась в каналізацію.


 • 23 червня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​​ДОБРИЙ ВЕЧИР !!   НЕВЖЕ ТАК ВАЖКО ПРОИНСПЕКТУВАТИ ВУЛИЦИ МИСТА В ТЕМНИ ГОДИНИ...-- ПОДИВИТЬСЯ    ЯКЕ ОСВИТЛЕННЯ ПО МИСТУ ДОРИГ   ЛАМПИ НА СТОВБАХ ПОЗАРОСТАЛИ ЛИСТЯМ ДЕРЕВ КРУГОМ  ПО ВУЛИЦЯМ--НИЧОГО НЕ ВИДНО ЗОВСИМ..НЕВЖЕ ВИ НЕ ИНСПЕКТУЕТЕ ДОРОГИ В ТЕМНИ ГОДИНИ НА ПРЕДМЕТ ВИДИМОСТИ ДОРОГИ ..РОЗМИТКИ..       ДОБРЕ ЩО ВИ ЧИНОВНИКИ ТИЛЬКИ ДНЕМ ИЗДИТЕ..ХТО ПОДУМАЕ ПРО ВИННИЧАН У ТЕМНУ ПОРУ ДОБИ  ПРО ЛЮДЕЙ И ПРЦЮЮЧИХ НА АВТО...       ЦЕ ПОЗОР ТАКЕ ОСВИТЛЕННЯ ПО МИСТУ ДОРИГ...  ВСИ ФОНАРИ ЗАРОЩИ ЛИСТЯМИ   МАЙЖЕ..ЦЕ ЩО ЗА ПОРЯДКИ? И ЩО ЗА ОСВИТЛЕННЯ?? ЦЕ МИСТО  ? ЧИ  СЕЛО???   ПООБРИЗАЙТЕ ЛИСТЯ БИЛЯ МАЧТ ФОНАРИВ ПО ДОРОГАМ МИСТА ПО ЦЕНТРАЛЬНИМ И ВТОРИСТИПЕНИМ ДОРОГАМ -ЩОБ ОСВИТЛЕННЯ БИЛО НА  ДОРОГУ А НЕ НА ЛИСТЯ !!!  ДЯКУЮ