• 10 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! У своїх зверненнях Ви неодноразово наголошуєте про те, що міська рада забезпечує усім необхідним дошкільні навчальні заклади (туалетним папером, миючими засобами і т.д.) і про недопустимість збору коштів з батьків на потреби дошкільниз закладів закладів. Прошу надати інформацію про те, скільки коштів було виділено у на 2019-2020 навч. рік на кожний дитячий садок міста для закупівлі канцелярських товарів для потреб закладів, технічних засобів навчання (телевізорів, принтерів, комп'ютерів, ламінаторів і т.д. )канцелярських товарів для потреб дітей (альбоми, фарби, пластелн, тощо), іграшок, постільної білизни, посуду, миючих та дезинфікуючих засобів, туалетного паперу, товарів господарської групи (ламп освітлення, труб,  фарби для майданчиків, дитячих меблів, сантехніки, тощо ). Дякую!

 • 10 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійовичу , прошу Вас втрутитись в ситуацію , щодо капітального ремонту  прибудинкової території Порика 5. 

  Склалось таке враження , що в нашому місті втрачен здоровий глузд. Пояснюю Вам ситуацію.
  Ми п‘ять років чекали коли почнеться ремонт двору і тут є пару людей які ніколи нічого не зробили , ні для двору, ні для міста мабудь і даже для себе. Ці пару людей за командували і їм зробили те що вони хотіли а саме подвинули бордюри на проїзд. І ми всі мешканці бачимо як наш двір який мав бути гарним , став виродком!
  Прошу пояснити , чому пару людей які живуть у багатоквартирному будинку можуть впливати на роботи? Чому думка абсолютної більшості не враховувалося? Чому роботи виконуються не згідно проекту який запропонували мешканцям і який вони погодили? Чому за бюджетні кошти виконуються недолугі забаганки окремих людей? Бюджетні кошти це наші кошти які ми сплачуємо своїми податками але нас не вважають за потрібним чути, поясніть чому? 
  До того як звертатись до Вас ми звернулись до Фурмана, перепрошую не хочу нікого ображати аде те ,що говорить ця людина дуже чути странно. Ми маємо в черговий раз, в черговий раз ще раз збирати якісь підписи? Знову? Чому? Вам не достатньо до цього було? 
  Якщо пану Фурману важливо , щоб голосували ці п‘ять людей а не 120 тоді все зрозуміло в його відповідях.  Будь ласка не робіть  виродком наше подвірь‘я.
  Прошу Вас як досвідчену людину яка має досвід і розуміє своїх виборців , втрутитись і вирішити це питання.


 • 10 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, прошу розглянути облаштування піших переходів біля залізничного мосту на перехресті Брацлавська - Привокзальна, люди змушені переходити дорогу ризикуючи спровокувати аварію через відсутність пішохідних переходів, там облаштовані тільки 2 переходи з 4х потрібних, з нетерпінням чекаємо вашої реакції та вирішення даної проблеми!!!

 • 09 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолієвич!

  ОСББ «Амосова – 9» в 2018 році зверталось до Вас з проханням проведення санітарної обрізки дерев та ліквідації аварійно-небезпечних дерев на території нашого будинку. В результаті, було видалено багато аварійних дерев. На місці старих дерев мешканцями насаджено нові молоді деревця. Дякуємо за допомогу!

  Але знову змушені звертатись з проханням. Стара берізка біля будинку зі сторони вулиці Амосова похилилась і є ймовірність її падіння. Ще декілька дерев наполовину засохли, стовбури декількох дерев покрились грибком. Кілька дерев вже доросли до проводів лінії електропередач і потрібно зробити їх санітарну обрізку.

  На підставі вищенаведеного просимо Вас направити відповідних фахівців для обстеження стану насаджень та проведення санітарної обрізки дерев та ліквідації аварійно-небезпечних дерев. Про обстеження прошу попередити завчасно щоб прийняти особисто участь в обстеженні.


 • 09 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​                                                           КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

  До Вас звертається голова громадської ініціативи житлового будинку № 36 по вул. Шмідта, Майструк Олександр Олександрович.

  На теперішній час в нашому будинку вийшов із ладу вузол обліку теплової енергії, який обліковує спожиту теплову енергію житловим будинком по вул. Шмідта,  36. Вказаний лічильник не перебував на балансі КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та ЖЕКу №5 (зараз МКП  «Замостя»). Фактично він є власністю будинку. Зазначений вузол обліку встановлений ТОВ НВП «Енергія 2000», і на теперішній час знятий з виробництва, а також  не підлягає ремонту через відсутність комплектуючих частин. В свою чергу у житловому будинку по вул. Шмідта, 36, близько 32% споживачів від'єднанні від системи централізованого теплопостачання, 56% споживачів належать до малозабезпечених верств населення, які потребують допомогу (пенсіонери, багатодітні сім'ї). А тому замінити лічильник власними силами мешканці житлового будинку по вул. Шмідта, 36, не спроможні. З урахуванням вищевикладеного, просимо Вас забезпечити житловий будинок вузлом обліку до початку опалювального періоду 2020-2021 років.

  Підписи мешканців, які підписали вказане звернення можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/file/d/14yZ6dVNHyGPaOX1LsOYJ0NxoYV06rxCP/view?usp=sharing


 • 09 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Вінницькому міському голові 

  Сергію Моргунову

  ГО "Софія"
  Заява
  ГО "Софія" доводить до відома Вінницького міського голови Сергія Моргунова про його злочинне ставлення до своїх службових обов'язків та не повагу до діяльності громадських організацій, які виконують свої статутні обов'язки в сфері боротьби з корупцією і організованою злочинністю. Виконуючи службові обов'язки Вінницького міського голови він і його корумповані депутати надають фінансування тільки тим громадський організаціям, які обслуговують їх корупційні махінації і приховують правдиву інформацію.
  Він до цього часу не надав розпорядження відкрити Вінницьку муніципальну бібліотеку N°1, за адресою: м.Вінниця, вул.Коцюбинського, 49, яка тривалий час не працює, з порушенням Конституції і Законів України.
  Як було вказано на дверях бібліотеки - продовження роботи після карантину буде здійснюватися після 22 червня 2020р.,цього нажаль не відбулося.
  Звернення з цього приводу від ГО "Софія" були направлені на електронну пошту 24.06.2020р. і 01.07.2020р. реагування від місцевої влади 0%.
  Були також звернення на службу "Цілодобова варта" - дзвінки зафіксовані, реагування 0%.
  Ось так бездарно і безкарно - працюють працівники Вінницької міської ради і їх керівник - Сергій Моргунов.
  Сергій Моргунов і його підлеглі на протязі тривалого часу злочинно порушували і порушують - Закон України "Про запобігання корупції", який проголошує: ККУ Стаття 170.Перешкоджання законній діяльності громадських організацій. 
  Сьогодні 04.07.2020р. Я знову прийшов за адресою: вул.Коцюбинського, 49 - така сама картина, Вінницька муніципальна бібліотека N°1 - не працює.
  На Звернення направлені в електронному вигляді на електронну пошту ВМР - досі не має реагування, приміщення не надано, не створені умови для здійснення законної діяльності ГО "Софія" в сфері боротьби з корупцією і злочинною діяльністю, робоче місце для друкування документів і роботі з Інтернетом досі не облаштовано.
  Голова ГО "Софія"              Денисов В.В.


 • 07 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                                                                                                    Моргунову С. А.

                                                            Жалоба

  Благодарю за ответ вашего зама Матусяка Сергея Владимировича на Е- 01- 29698/ 1-00-10 на Евтушенко И. Л., ул. Митрополита Петра Могилы д.8 кв. 7, 19.05.2020, чиновника одной из самых коррумпированных стран мира, чиновника о котором достаточно негативной информации в сети, в том числе беспредельная ситуация в парке Козицкого c кафе Rich.  С полным доверием отношусь к его ответу, что сквер и мусорку у жильцов нашей улицы забрали не через коррупционные схемы чиновники винницкого горисполкома, а законно отобрали не смотря на протесы жильцов соседних домов.

  Похожих схем в нашем городе не мало и я буду обьединять информацию о деятельности ЖЕО-1 и винницкого горисполкома в прокуратуру для проведения расследования. ЖЕО-1 расположившийся в историческом здании отобранного у детской поликлиники, занимался освоением коммунальной земли выведенной из жилого фонда.

  Кроме того, у целого квартала граждан с помощью того же ЖЕО-1 забрали мусорку, земля перешла в собственность одно домохозяйства, а это огромная территория в центре города Винница. Напоминаю, что у пятиэтажного, многоквартирного дома ул. Освобождения 6, забрали всю придомовую территорию.

  Я требую вернуть мусорку которой пользовался всегда квартал домов, в которых проживают 8 пожилых старше 80 лет одиноких граждан, вынужденных выносить мусор на большое расстояние, преодолевая ступеньки о опасную дорогу. Мне здоровому мужчине не всегда просто вынести мусор на такое расстояние, иногда бывает, что он габаритный или тяжелый. А как это делать пожилым? Вы превратили их жизнь в кошмар.

  06.07.2020                                                                                          Евтушенко Игорь Леонидович • 07 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.

  Хочу звернути Вашу увагу і попросити допомоги у вирішенні бездоріжжя у тупіковій вуличці Глінки 16-26.

  Під час дощів вода із сосідніх вулиць прямує в нашу вуличку чим руйнує і так погану дорогу. З кожним дощем все гірша і гірша ситуація. Вода тече по всій дорозі і розливається по дворам жителів вулиці, не поміщуючись у водо-стік який є в кінці вулички. Дорога така що не тещо проїхати, пройти неможливо, а про те щоб виїхати каляскою з маленькою дитиною то я взагалі мовчу.  Я як мама двох діток скажу що по вулиці на якій є багато діток не можна пограти ні в м'яча,  а ні покататись на велосипеді чи самокаті і т.д. А дерев'яні стовпи які похилились, нагадують якесь давно забуте село. 

  Прошу допоможіти нам прокласти асфальт і зробити лівньовку. І по можливості замінити стовпи.

 • 07 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                                                                                                 Моргунову С. А.                                                             

                                                                 Жалоба

  Благодарю за ответ вашего зама Матусяка Сергея Владимировича, чиновника одной из самых коррумпированных стран мира, чиновника о котором достаточно негативной информации в сети, в том числе беспредельная ситуация в парке Козицкого c кафе Rich. С полным доверием отношусь к его ответу, что сквер и мусорку у жильцов нашей улицы забрали не через коррупционные схемы чиновники винницкого горисполкома, а законно отобрали не смотря на протесы жильцов соседних домов.

  Похожих схем в нашем городе не мало и я буду обьединять информацию о деятельности ЖЕО-1 и винницкого горисполкома в прокуратуру для проведения расследования. ЖЕО-1 расположившийся в историческом здании отобранного у детской поликлиники, занимался освоением коммунальной земли выведенной из жилого фонда.

  Кроме того, у целого квартала граждан с помощью того же ЖЕО-1 забрали мусорку, земля перешла в собственность одно домохозяйства, а это огромная территория в центре города Винница. Напоминаю, что у пятиэтажного, многоквартирного дома ул. Освобождения 6, забрали всю придомовую территорию.

  Я требую вернуть мусорку которой пользовался всегда квартал домов, в которых проживают 8 пожилых старше 80 лет одиноких граждан, вынужденных выносить мусор на большое расстояние, преодолевая ступеньки о опасную дорогу. Мне здоровому мужчине не всегда просто вынести мусор на такое расстояние, иногда бывает, что он габаритный или тяжелый. А как это делать пожилым? Вы превратили их жизнь в кошмар.


 • 06 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день,  е проблема з парковкою машин під вікнами, які стоять менш ніж 10 метрів від стіни будинку, та ще паркуют на клумбу"газон" прилеглою будинкової территорії , в мене під вікнами і так гаражів наставили , то вже паркуют де бачут,як хочут не зважаючи що комусь заважают, ця проблема круглий рік, як що літом не дают спати, стукают,хлопают дверима, то зимою коли прогрівают машини в  квартирі тяжко дихати. Космонавтів 18/2  , можливо е якісь альтернативи, відгородити прибудинкову территорію , я б залюбки  допоміг в облогорожуванні территорії. мені приемно коли дивишся у вікно , а там краса.

 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Повідомляю, що на перехресті вулиць Шевченка і Константиновича, а також Константиновича і Трамвайної,  існує НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ в результаті наїзду транспортного засобу. Водії транспортних засобів гасають тут на шаленій швидкості. 

  Завдяки новобудовам кількість мешканців в цьому районі з кожним днем збільшується. Збільшується кількість авто. При цьому кількість любителів швидкої їзди - пропорційно більшає. Вірогідність наїзду на людей - занадто реальна. Кількість аварій на перехресті - лякає. 

  Лише в житловому комплексі "Авалон 5"( м.Вінниця, вул. Трамвайна, буд.3) розташовано майже 300 квартир, в яких проживає більше 600 мешканців, з яких майже 100 - неповнолітні або малолітні діти. 

  Крім того, на території комплексу розташований ДИТЯЧИЙ САДОЧОК.

  ПРОШУ: терміново встановити обмежувачі швидкості руху для транспортних засобів в районі перехрестя вулиць Шевченка та Константиновича, а також Константиновича та Трамвайна. 

  Будь ласка, ПОДБАЙТЕ ПРО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ЛЮДЕЙ. Не допустіть скоєння злочину і смерті (або каліцтва) невинних людей

 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу встановити шумові смуги у вигляді сферичних обмежувачів швидкості на вулиці Константиновича на проміжку від вулиці Трамвайної до вулиці Шевченка. На цьому відрізку постійно гасають машини, а поруч дитячий садочок та два багатоквартирних будинку з двору яких великий ухил саме на цю дорогу, то ж діти легко можуть з'їхали з цієї горки та опинитись неочікувано на дорозі.  Також забудовник спроектував там дуже не зручні тротуари, то ж часто люди обходячи припарковані авто знову таки, досить неочікувано, виходять на дорогу. 

  Прошу забезпечити право дорослим та дітям почуватись безпечно біля свого будинку. 

 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​03.06.2020 на мою картку муніципальну вінничанина було сплачено за місячний проїзний квиток безліміт- 500грн. 07.06.2020 при користуванні муніципальним автобусом маршруту 24, я намагався, відповідно до правил користування карткою, через кнопку "і" здійснити активацію проїзного. Проте неодноразова спроба була марною і раптом валідатор знявши 5 грн., показав, що проїзний дісний до 06.07.2020. Тобто з мене безпідставно знято кошти, хоча був проїзний.

  Враховуючи викладене прошу: вжити заходи для повернення коштів в сумі 5 грн., на  муніципальну картку вінничанина. Усунути причини винекнення подібних ситуації, встановити відповідальну посадову особу, за вказаними фактами, яку притягти до юридичної відповідальності. Скаргу розглядати за моєї участі для забезпечення прав, згідно ст.18 ЗУ №393/96-вр, для чого завчасно письмово запросити для участі в перевірці, розгляді скарги, узгодивши зі мною дату й час. Відповідь надати на ел.скриньку. Зазначаю, що маю відповідний скрін з особистого кабінету тел. додатку картки.

 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня Сергій Анатолійович . Знову звертаюсь з тіею самою проблемою Сміття на Дитячому  Майданчику, зруйнованими мусорними бачками , Довкола  майданчика не скошена трава не прибираеться сміття . Нашому улічкому наплювати , було зверненя і завжди одне те саме Приймим міри в результаті нічого  .

 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​  Доброго дня. 

    Прошу допогти у вирішенні проблеми яка склалася на вул.Глінки 24. Це тупиковий провулок. Всі потоки води з інших вулиць протікають через наш провулок, і наразі склалася ситуація що автомобілем проїхати дуже складно. В деякі будинки через сильні потоки води затікає вода у двір, що причиняє підтоплення будинків, підвалів. 

   Стовби під електричний струм дерев'яні і таке враження що ось-ось впадуть. Проїжаючи села з асфальтованими вулицями і оновленим стовпами, не розумію як в такому розвинено і гарному місті які ви створили можуть бути такі вулиці.

    Вирішення нашої основної проблеми буде прокладення асфальту.  І при змозі оновлення стовпів. 

      Надіємось на вашу допомогу. 

        Дякуємо! 
 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня. Тиждень тому (26.07), перед днем Конституції, були розпочаті роботи по укладанню доріжок біля будинку 49 на вул. Академіка Янгеля.  Роботи були здійснені лише біля першого під'їзду. Далі сказали, що закінчився асфальт, тому решту доробляти будуть після вихідних. Уже пройшов тиждень, але так нікого немає. Доріжки зруйновані, у дуже поганому стані. Багато ям, а подекуди замість покриття - земля з травою. Діти не мають де погратися, а в дощ взагалі пройти не можливо. 
  Чи мають бути завершені роботи? Коли?  
  Є фото, які доводять все вище написане. 


 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович, я являюсь уповноваженим співвласників багатоквартирного будинку за адресою пр. Космонавтів 24. Прошу Вас розглянути можливість ремонту асфальтового покриття прибудинкової території біля нашого будинку. 

  Зараз в дворі нашого будинку проводиться капітальний ремонт мереж, за що ми , всі мешканці двору, Вам дуже вдячні. Склалась ситуація, коли всім сусіднім будинкам, а саме будинкам за адесами: пр. Космонавтів 26, пр. Космонавтів 28, В.Порика 11, В. Порика 13 після прокладення нових мереж передбачене нове асфальтове покриття дороги і тротуарів їх прибудинкових територій відповідно. Біля нашого ж будинку передбачене асфальтування лише технологічних розрізів асфальту. Проте важка будівельна техніка руйнує і так вже не нове покриття.

  Ми розуміємо, що бюджет міста недоотримує великі кошти внаслідок пандемії. І Міська Рада перенесла завершення будівництва і ремонтів багатьох важливих обєктів інфраструктури міста на наступний рік. Ми, мешканці будинку, будемо дуже вдячні, якщо Міська Рада все ж таки зможе виділити кошти на на наше прохання в наступному, 2021 році. 

 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Прошу звернуты увагу, на вул.Глинки що знаходиться на Старому Мисти, зовсим немае асфальтного покритя ,ямы пылюка выще проводив с дытиною не можлыво выйти прогулятись 

  може краще звернить увагу на обични вулицы по мисту Винниця чы вы вже зовсим забулись про такий район електро столбы ломаються асфальто покритя немае Вул.Якова Гальчевського  вже бильше 30 р не бачила нового асфальто покритья .

  чому вы не будуете ще один мис щоб не було пробок на Старому Мисти 

 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ Здравствуйте, Сергей Анатольевич! У меня постоянная проблема, я не могу спокойно ходить по тротуару города Винница. Ну ладно я но сегодня на скорости чуть не сбили мою маму пенсионерку да еще и обматерил с нецензурной критикой,.Такое со мной и моими близкими людьми уже не впервый раз! Я Вас прошу запретить велосипедистам ездить рядом с дорожкам для пешеходов, пусть велосипедисты ездят отдельно от  пешеходов на проезжей части где нет пешеходов и автомобилей! С уважением Алексей 

 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​   Доброго дня, Сергій Анатолійович.

     Моє ім'я Вікторія, я мешкаю по вулиці Глінки, 22а. Частина вулиці де знаходяться будинки під номерами від 14-го по 32-й це є так званий тупік, потерпає від води, яка стікає під час злив, дощу, навесні від танення снігу, бо знаходиться внизу по відношенню до вулиць Нахімова, Матросова і верхньої частини вулиці Глінки, а потім через городи та подвір'я вода стікає на вулицю Маяковського і донизу аж до річки Південний Буг через Яр.

     Просимо винайти технічну можливість облаштувати наш тупік таким чином, щоб стічні води з верхніх вулиць не могли розбивати дорогу по нашому відрізку вулиці(тупіка).

     Неодноразово я зверталася письмово до Вас, але допомоги ніякої не отримали.

     На сьогоднішній день, по вулиці не тільки важко проїхати, але й важко пройти.

     Жителі вулиці Глінки (тупіка) дуже сподіваємось на Вашу допомогу.

 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день! Я, як уповноважений від мешканців будинку на укладання угод з обслуговуючою компанією ( Житло-гарант ), хотів би запропонувати удосконалити принципи роботи таких обслуговуючих компаній. Одна з проблем - надмірна опіка і регламентація їх роботи. Пропоную обмежити втручання представників міської влади в їх роботу, дозволити повну господарчу самостійність, включаючи штатний розклад, оплату праці; можливо, слід скасувати всі застарілі технологічні інструкції. 

  Ще одне питання: чи не було б доцільним змінити спосіб догляду за газонами? Після кожного скошування неприбрана трава псує вигляд газонів, у разі відсутності дощів всохла стерня збирає пил. Я так розумію, що треба або забезпечити весь цикл догляду  - полив, підсівання трави, підживлення тощо, або перекласти це на розсуд мешканців.

  Допускаю, що запропоновані зміни, навіть у разі їх підтвердженоі доцільності, потребують удосконалення законодавства. Можливо, потрібна законодавча ініціатива для підвищення ролі місцевого самоврядування і поглиблення децентралізації.

 • 02 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня!
  До Вас звертаються мешканці буд. №5 за вулицею Порика міста Вінниці. 
  Навпроти фасаду нашого будинку планують розширити доріжку в обидві сторони. Як наслідок багато дерев і клумби з квітами планують знищити, а зелені куточки, що поруч з доріжкою, облаштувати за стоянки для автомобілів. Людей спочатку обдурили, кажучи, що просто зроблять ремонт дороги, а позавчора поставили стовбці, відмітивши площу майбутньої дороги. Кілька яблунь вже зрізали! Вчора були зібрані підписи проти цього розширення, але представники влади, які вчора відвідали наш будинок сказали, що це нічого не дасть, бо проект вже готовий і буде реалізований.  До того ж в бік мешканців будинку пролунало кілька погроз.
  Виходить, що бажання людей жити комфортно і затишно біля дерев і квітів нікого не турбує.
  Цією дорогою спокійно може проїхати будь-який автомобіль. Минулого року до нашого двору без проблем приїхали пожежні машини.
  До того ж, якщо цей проект з розширення дороги буде реалізовано, то вікна мешканців перших поверхів будуть біля самісінької дороги. 
  Також з мешканців будинку вимагали здавати гроші для оплати обідів працівників, які будуть робити цю дорогу. 
  Також біля нашого і сусідніх будинків безліч щурів, але ніяких дій не робиться. І це попри те, що навпроти нашого будинку дитячий майданчик і дитсадок!
  Дякуємо!

 • 02 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте. Прошу у Вас помощи. Улица Понеделина 23 первый подьезд , 6 этажей однокомнатные квартиры на протяжении месяца заливает водой. Обращения в жек ни к чему не приводят . Они изначально давали разные версии протечки , а затем вовсе стали бросать трубку , как только слышат что звонят из Понеделина 23. У людей уже падает потолок, должно же быть надано нам должное обслуживание дома ! Прошу повлиять на службы нашего города и помочь справиться с данной ситуацией . Благодарю 

 • 30 червня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Звернутись до Вас мене змусили наступні обставини. Сьогодні - 21 століття, а мешканці вулиці Глінки від 16 до 26 номера, змушені в дощову погоду потопати в багнюці, яка лиється зі всіх навколишніх вулиць. Після чергової зливи, лишаються затоплені підвали, забрудненні двори. Дорогу на вулиці вода вимиває так, що зайти і заїхати не можливо. А, мешканцям провулку пояснюють, що провулок вам окремо робити не будуть. Тому звертаюсь, до Вас з проханням, допомогти мешканцям вул. Глінки, буд.16 -26, вирішити питання з облаштуванням лівньвки та дороги.

 • 30 червня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сергей Анатольевич жители улицы Глинки начиная с 14 по 28 дом просят помощи с решением многолетней проблемы, у нас небольшой тупичек и во время дождей вся вода с улицы Глинки и Матросова стекает к нам разрушая дорогу, прорывая глубокие рвы и вконце тупика намывает все камни и песок с этих улиц, забивая ливневку вконце тупика, и вода растекается по окружающим дворам. В прошлом году были созваны сборы с нашей головой квартального комитета, посчитали сумму, 8000 гр с дома (Ливневка и свальтирование), на нашей улице много пенсионеров для них будет проблематично собрать такую сумму и потому большенство не согласились. С каждым месяцем проблема все больше усугубляется, в тупик невозможно не то что проехать на и пройти особенно во время дождя, сплошная река.Хотели бы попросить помочь нам с ливневкой, что бы вода не размывал улицу. Заранее спасибо. Жители ул Глинки.

 • 30 червня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​При обращении в прозрачный офис по космонавтов, 30, для решения вопроса с винницаобленерго, по поводу незаконных начислений , а именно завышений показаний электросчетчика, мне с явным превышением своих полномочий и хамским обращением давал заведомо ложные сведения Кравец александр григорьевич, а именно что сотрудник обленерго сильно занят ( у меня есть видео кабинета сотрудника с улицы, что он сидит скучает и даже не смотрит в монитор). После моей просьбы провести меня и показать чем так занят сотрудник, Кравец А.Г. дал распоряжение охране как "царь", чтобы меня ни вкоем случае не вздумали пропустить для решения вопросов. Прошу разобраться в превышении полномочий госслужащего Кравец А.Г., работа которого должна заключаться в максимальном содействии решений вопросов граждан, а не создания видимости работы. В начале общения Кравец вообще не представился ( бейджик с фио он перевернул тыльной стороной), а махал руками и орал чтобы все вышли. Людей в прозрачный офис было до 10 и все возмущались, что номера телефонов, которые дают для дозвона сразу отбиват ( дозвониться к ним нереально).

  Прошу сменить некомпетентного, хамовитого и превышающего свои полномочия госслужащего на работника, который будет понимать значение госслужбы, тем более в таких местах как прозрачный офис, где все навиду.

 • 29 червня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, звертаюсь від імені всіх мешканців вул. Киянко на Старому місті, не розумію кому наша вулиця впала в немилість.... регулярно вимикають світло то планове вимкнення через день, то аварійне по 5-7 годин, останньою краплею стало вимкнення 28.06.2020 о 18.00 була гроза і світло вимкнули тільки на нашій вулиці на сусідніх ніякого виключення... до 22.00 я особисто зробила 7 дзвінків на номер 0800217217 і всі 7 разів мені повідомляли про відсутність вільних операторів, дзвонила не я одна, 29.06 о 6.00 сусід додзвонився на вищевказаний номер у нього прийняли заявку, о 8.30 додзвонилась я і у мене прийняли заявку, біля 10.00 ще сусід подав заявку.... о 11.45 сусідка подзвонила в міську раду їй повідомили, що ніяких заявок не було і бригада зараз виїде.... зараз 13.10 світла немає 19 годин, на вулиці жара морозилки порозмерзались, води в багатьох немає так як у людей скважини... скільки це може тривати, чому страждають жителі тільки нашої вулиці Киянко, на Іллика та Демчука світло практично ніколи не вимикаютьють. Прошу надати відповідь. Дякую.

 • 29 червня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  Прошу Вашого сприяння у відновленні благоустрою асфальтобетонного покриття та зелених зон біля буд. № 22 по просп. Юності. В 2019 році проводилась реконструкція тепломереж, після якої благоустрій не був відновлений до першочергового належного стану: не відновлені бордюри, що приводить з одного боку тротуару до утворення калюжі, з іншого боку - після дощу земля з зеленої зони стікає на дорогу, утворюючи значне замулення; також не відновлений плавний спуск  з тротуару на проїжджу частину, що ускладнює рух маломобільних груп населення (який був до реконструкції т/м).  З повагою, мешканці будинку 22 по проспекту Юності.

 • 28 червня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Сьогодні 28 червня,  в парку "Дружби народів" висадили дерева. Це дуже добре. Але я хочу запитати в Вас, хто власник великої частини парку, яка починається приблизно напроти школи №10 і тягнеться до озера і до проспекту Юності. Ця територія десь близько гектару ( а може більше ) загорожена сіткою рабіцою, а коло озера  навіть є ржава калитка. На цій території я бачила тільки котів, вона в такому занепаді. Якби на цю землю збільшили парк, то було б дуже гарно. А ще я хотіла запитати, кому належить Ботанічний Сад. Він взагалі в жахливому стані. Кілька років тому мені довелось бути в Харкові. Який там Ботанічний Сад! Він належить сільхозакадемії, який він гарний! І вхід на його територію також вільний.  

 • 27 червня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​В магазині АТБ на зал. вокзалі та в аптеці навпроти медичні маски по 13 грн. а на бозарі по 5 грн. Це що за жлобство під час такої біди.Чи може хтось зацікавлений?.