• 14 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний пане мер! Я розумію, що для Вас важливіше побудувати багатоповерхівку на Поділлі, замість садочка. Цем вже характеризує Вас, як людину яка "дбає про майбутнє нації". Але як не як, діти живуть в районні Поділля і о 21.00 цим дітям потрібно спати. Чому Міська рада дозволяє проводити будівництво так званого "Муніципального будинка" після 21.00 години.  Поліція на виклики не реагує, посилаючись на те, що Міська рада міста Вінниці дозволила проводити данному забудовнику роботи після 21.00. 14 травня 2021 року було більше 10 звернень до поліції з приводу шумних робіт після 21.00 за будинком Бортняка 14. Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Стаття 24, такі дії ЗАБОРОНЕНІ. Міська Рада не має повноважень змінювати закони України. Будь ласка, поважайте, хоч трохи людей, які Вас обрали і Закони України. 


 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

     Я ВАш прихильник. Будь ласка звернить увагу на наші забруднені трамваї, особливо покрівлі.

 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

   

  Вінницькому міському голові

  Моргунову Сергію Анатолійовичу

  21100, Вінницька обл., м. Вінниця,

  вул. Соборна, буд. 59.

   

  від:  гр. Сіньковського Василя Вікторовича

  21000, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 34б

  Тел: +38 063 1622201

   

  СКАРГА 

  на постанову № 214 адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вінницької міської ради від 07.05.2021 р.

  07.05.2021 року адміністративною комісією при виконавчому комітеті Вінницької міської ради (далі по тексту – «Адміністративна комісія») було прийнято Постанову №214. Згідно даної Постанови №214 було прийняте рішення звільнити від адміністративної відповідальності гр. ДзеканОльгу Василівну та обмежитись усним попередженням.

  Вважаю, що вищезазначена Постанова №214 є необґрунтованою та незаконною з наступних підстав.

  1. Як зазначено в Постанові №214 при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення гр. Дзекан Ольгу Василівну звільнено від адміністративної відповідальності. Вирішуючи питання про накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення, Адміністративна комісіяне в повній мірі дотрималась вимог ст.ст. 23, 33 КУпАП, в силу яких адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, поваги до правил співжиття, в дусі додержання законів України, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим порушником, так і іншими особами. ТобтоАдміністративна комісія зобов'язана розглянути всі сторони адміністративного правопорушення, оцінити його наслідки, переконатися, що внаслідок його вчинення не завдана шкода окремим громадянам або суспільству, дослідити обстановку, в якій вчинене порушення, особистість порушника, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність тощо.

  Слід зауважити, що Адміністративна комісія не врахувала той факт, що внаслідок самовільного встановлення паркану на земельній ділянці комунальної власності Вінницької міської територіальної громади (що підтверджується Листомвиконавчого комітету Вінницької міської ради №01-00-011-13451 від 10.03.2021 р.порушено суспільні інтереси та завдана шкода громадянам, оскільки внаслідок самовільного встановлення паркану заблоковано можливість проїзду та розвороту автомобілям мешканців сусідніх будинковолодінь, а саме №№ 34б, 34А, 46Г кв.1,3,4. Мало того, у разі виникнення надзвичайної ситуації, через вказані незаконні дії гр. Дзекан Ольги Василівни склалась неможливість проїзду автомобілів швидкої допомоги, пожежників, рятувальників та інших спец служб.

  Підсумовуючи, через незаконні дії гр. Дзекан Ольги Василівни було завдано шкоди громадянам (суспільним інтересам) мешканцям будинків №№ 34б, 34А, 46Г кв.1,3,4. Тому, застосування ст. 22 КУпАП є необґрунтованим, адже, вищезазначена стаття застосовується при відсутності порушення суспільних інтересів.

  2. Також, гр. Дзекан Ольга Василівна, незважаючи на усне попередження (абз.4 мотивувальної частини Постанови №214) продовжує порушувати ст. 152 КУпАП, а саме, не усунула виявлене правопорушення. Підтвердження того, що вищезазначене адміністративне правопорушення продовжується і надалі, та порушуються суспільні інтереси є те, що гр. Дзекан Ольга Василівна огородила територію комунальної власності з метою унеможливлення користування даною територією іншими сусідами, розмістивши на паркані та сараї таблички з написом «приватна власність» з метою подальшого незаконного привласнення території комунальної власності. -

  Листом департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради №С-01-38338/5-05-8 від 02.04.2021 р., визнано неправомірність зведення паркану по вул. Пирогова, біля буд.28 та вжиття заходів стосовно підготовки його демонтажу. 

  3. Більше того, 26.03.2021 року, мною було подано заяву про пошкодження благоустрою на вищевказаній земельній ділянці комунальної власності, шляхом незаконного зняття асфальтного покриття для встановлення паркану. Листом виконавчого комітету Вінницької міської ради №Ко-01-54612/1-0010 від 13.04.2021 р. мені було надано відповідь, про підготовку пакету документів для винесення даного питання на Комісію з демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд та архітектурних форм та призначення уповноваженої особи на виконання демонтажу та відновлення благоустрою. 

  Відповідно до ст.139 КУпАП - Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів, трамвайних колій, технічних засобів регулювання дорожнього руху, самовільне знімання, закриття чи встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для дорожнього руху, в тому числі забруднення дорожнього покриття, або невжиття необхідних заходів щодо їх усунення та попередження інших учасників руху про небезпеку, що виникла, або невжиття посадовими особами, відповідальними за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадянами - суб'єктами господарської діяльності заходів щодо заборони руху підвідомчих технологічних транспортних засобів, сільськогосподарської техніки і машин на гусеничному ходу автомобільними дорогами і вулицями, покриття яких може бути пошкоджене, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян - суб'єктів господарської діяльності - у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин.

  Виходячи з тексту Постанови № 214 Адміністративної комісії, слід зазначити, що Адміністративна комісія не розглянула питання пошкодження асфальтного покриття, а саме, самовільний демонтаж 15 метрів асфальтного покриття,по вул. Пирогова, біля буд.28. Тим самим, Адміністративна комісія, умисно не дослідила всі матеріали справи, не врахувала положення ст.139 КУпАП та прийняла Постанову№214, яка не відповідає мірам відповідальності за адміністративні правопорушення, у вигляді адміністративних стягнень, передбачених ст.24 КУпАП

  Зважаючи на положення ст.10 КУпАП - Адміністративне правопорушення визнається вчиненим умисно, коли особа, яка його вчинила, усвідомлювала протиправний характер своєї дії чи бездіяльності, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускала настання цих наслідків – можна дійти до логічного висновку, що гр. Дзекан Ольга Василівна, усвідомлюючи протиправний характер своєї дії встановила паркан, огородивши територію комунальної власності та продовжує нею користуватись і до цього часу, не зважаючи на рішення Постанови №214.

  Враховуючи вищевикладене, а саме вчинення гр. Дзекан Ольгою Василівною  умисні адміністративні правопорушення, шляхом неправомірно встановленого паркану та пошкодження асфальтного покриття по вул. Пирогова біля буд.28 - Адміністративна комісія хибно та безпідставно застосовувала положення ст. 22 КУпАП,звільнивши правопорушницю від адміністративної відповідальності за малозначністю.

  Отже на підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.280,288,289 КУпАП прошу:

  1. Визнати Постанову № 214 адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вінницької міської ради від 07.05.2021 р.незаконною;
  2. Скасувати Постанову № 214 адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вінницької міської ради від 07.05.2021 р.;
  3. Притягнути гр. Дзекан Ольгу Василівну до адміністративної відповідальності в порядку встановленим законодавством України.

   

  Додатки: 

  1. Копія Листа департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради №С-01-38338/5-05-8 від 02.04.2021 р.;
  2. Копія Листа виконавчого комітету Вінницької міської ради №Ко-01-54612/1-0010 від 13.04.2021 р.;
  3. Копія Листа виконавчого комітету Вінницької міської ради №01-00-011-13451 від 10.03.2021 р.;
  4. Фото, що підтверджують вчинення адміністративних правопорушень (13 шт.)


 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Доброго дня. Шановний Сергій Анатолійович. Ми, мешканці будинку, що знаходитьсчя по вул. М. Ващука 14, провели інформаційні збори співвласників, на яких більшістю прийняли рішення щодо створення ОСББ. Створена  ініціативна група із числа співвласників, є протокол створення ініціативної групи та протокол зборів співвласників. Відповідно до рішення ВМР від 18.11.2016 N246, потрібно надати запит до ВМР щодо отримання інформації по власникам квартир та нежитлових приміщень будинку, яка зберігається КП "ВМБТІ". Також нам потрібно отримати консультації з питань створення та подальшої діяльності нашого ОСББ. Скажіть, будь-ласка, яким чином під час карантину ми можемо надати запит до ВМР щодо отримання інформації по власникам квартир та нежитлових приміщень, адже згідно оголошення на сайті ВМР, на час карантину прийом громадян скасований. Куди нам звернутись, де записатись на прийом та отримати консультації?
   Дякуємо за розуміння та співпрацю, з повагою - мешканці будинку по вул. Миколи Ващука 14


 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​СПОВІЩЕННЯ Про мирне зібрання
   Відповідно до ч. 1 ст. 11 Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод від 04.11.1950 р. та згідно ст. 39 Конституції України сповіщаємо про заплановане мирне зібрання.
  Сповіщаємо Вас, що 15 травня 2021 року з 12:00 до 18:00 у м. Вінниця громадська організація «Ідея Нації» буде проводити мирне зібрання «СТОП ГЕНОЦИД».
   На мирному зібранні будуть використовуватися транспоранти, прапори, плакати, озвучення з колонками, підсилювачем та мікрофоном, сцена, машина з озвученням і інші реквізити акції, а також буде проводитись роздача інформаційних листівок.
  Просимо забезпечити безпеку учасників, паркування автотранспорту на тротуарах, вільний рух колон учасників та їх автотранспорту. Просимо забезпечити перекриття руху автотранспорту коли розпочнеться хода від Європейської площі – вул. Миколи Оводова – вул. Соборна – проспект Коцюбинського, – привокзальна площа. Просимо повідомити патрульну поліцію Вінницької області для забезпечення вільного проходу ходи згідно поданого маршруту як по пішохідній зоні так і по проїжджій частині у м. Вінниця. Також просимо повідомити Національну поліцію у Вінницькій області для того, щоб забезпечили громадський порядок на мирному зібрані у м. Вінниця. Місце проведення: м. Вінниця, Європейська площа – вул. Миколи Оводова – вул. Соборна – проспект Коцюбинського, – привокзальна площа.
   Із статтею 279 КК України ознайомлений.
   Мета заходу: міжнародний протест проти обмеження прав і свобод людини згідно Конституції та Законів України, а також згідно КОНВЕНЦІЇ про захист прав людини і основоположних свобод прийнятих Радою Європи та ратифікованих Україною, КОНВЕНЦІЇ про захист прав людини і основоположних свобод прийнятих ООН та ратифікованих Україною!
  Організатори: ГО «Ідея Нації», Рух ПРАВА ЛЮДИНИ. Відповідальний: Остап Стахів, тел. 067 661 76 17, м. Львів, вул. Вічева, 2/11 та Антон Жила, тел. 0965974313, м. Гнівань, вул. Промислова, 24/19 Тиврівський р-н, Вінницька обл.
   Приблизна кількість учасників: від 100 до 200 людей.

 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Восемь дней назад работники Жэо затопили мою квартиру,я Вам уже писала подробности,восемь дней я не могу добиться платный за 138 грн. акт от них,чтоб подать заявление в суд на возмещение ущерба.Морочинский Артур Юрьевич обещал акт на 14 мая ,это 8 дней после потопа,но сегодня ездила в Жэо и там никто ничего не знает,сказали перезвонить в понедельник.Прошу принять меры и прекратить издевательство .За что я плачу утримання дома каждый месяц 355 грн???ПОМОГИТЕ!!!

 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Звертаються до Вас батьки учнів школи №21 м. Вінниці.Хочемо звернути Вашу увагу до аварійного стану даху та стін школи.Просимо вас допомогти вирішити проблему нашої школи так як це стосується життя і безпеки наших дітей!!!!

  https://vn.20minut.ua/Podii/u-vinnitsi-posipavsya-dah-shkoli-21-v-meriyi-kazhut-scho-pokrivlyu-zny-11271338.html


 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!
  Департаментом архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради був виданий сертифікат серії ВН 3162200700437, яким засвідчено відповідність закінченого будівництва обʾєкту, проектної документації та підтверджено його готовність до експлуатації [Дод. 1] від 10 березня 2020 року по вул. Маяковського, 138-В у м. Вінниця. Звіт про виконання зобов’язань по будівництву 10-го муніципального будинку висвітлений у місцевих ЗМІ, та, зокрема, на Вашій офіційній сторінці у Facebook від 26 січня 2021 року. [Дод. 2]. 

  Однак, станом на 13.05.2021 р. власники квартир у будинку по вул. Маяковського, 138-В не можуть закінчити внутрішні ремонтні роботи та заселитися у свої квартири у зв’язку з тим, що МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» в особі відповідального Тарапкіна Ю. Л не передав документи до КП «Вінницяоблводоканал» та «Вінницягаз», чим, фактично, порушив правила [Дод. 3] та не виконав умови договору No 25/МК2-19 про участь у Фонді фінансування будівництва від 6.05.2019 р., де  МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» виступає як Забудовник. 
  Просимо Вас вплинути на ситуацію, що склалася, врегулювати питання, щодо передачі необхідних документів від МКП “Вінницький фонд муніципальних інвестицій” до “Вінницяоблводоканал” та “Вінницягаз”, що надасть можливість нашим сім’ям заселитися у власне житло. 
  Відповідь прошу надати письмово, у визначені законодавством терміни, на адресу, що зазначена у зверненні.


 • 13 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Звертаюсь до Вас від імені всіх жителів вул.І.Франка, с.Писарівка, Вінницького району, Вінницької області. Просимо облаштувати на нашій вулиці дитячий майданчик, встановити дитячі каруселі, закриту пісочницю, гойдалки для малюків, спортивні обладнання для старших діток. Місце для майданчика є, раніше там  була встановлена маленька гірка для спускання. Як кожен дитячий спортивно-ігровий майданчик потребує огорожі та облаштування місць для відпочинку (лавочки і столик для дітей і батьків). На нашій вулиці більше 100 будинків  і,  майже,  в кожному є діти. Через те, що діти не мають місця для спільних ігор, вони граються на дорозі, на березі ставка. Ми, батьки, переживаємо за безпеку дітей і дуже зацікавлені у облаштуванні дитячого майданчика. З подібним зверненням звертались до керівників колишньої Писарівської сільської ради. Нам виділили гірку для спуску і один спортивний турнік.  Дітей багато, різна вукова група і всі просто потребують облаштованого місця для ігор та занять. 

  Надіємось на позитивне вирішення нашого прохання. 


 • 13 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Пацієнтка інфекційного відділення 458 Кіржакова Т.П. висловлює глибоку подяку медперсоналу за його працю. Окремо хочу подякувати лікарю Федосовій Ларисі Маївні за професіоналізм і щире серце.

 • 13 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний пане Сергію Анатолійовичу!

  Прошу прояснити ситуацію з введенням в експлуатацію муніципального житла за адресою вул. Маяковського 138-В. За всі роки існування програми ніколи не чула про незадоволення мешканців чи невиконання Фондом муніципального житла своїх зобов'язань, але цього разу, будучи уже співвласником, маємо великі проблеми та затримку з підключенням комунікацій. А це не дає можливості розпочинати ремонтні роботи та повноцінно користуватися помешканням. У грудні 2020 року Фонд повідомив мешканців про те, що будівництво завершено. І вже пів року, як співробітники Фонду не можуть надати необхідну документацію для підключення води, газу. Досі не вирішено питання сміттєвого майданчика. Мешканці змушені жити в орендованих помешканнях, емоції вже важко стримувати, люди готові на будь-які заходи. 

  Дуже прошу Вашого втручання в ситуацію.

 • 13 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!
  Департаментом архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради був виданий сертифікат серії ВН 3162200700437, яким засвідчено відповідність закінченого будівництва обʾєкту, проектної документації та підтверджено його готовність до експлуатації [Дод. 1] від 10 березня 2020 року по вул. Маяковського, 138-В у м. Вінниця. Звіт про виконання зобов’язань по будівництву 10-го муніципального будинку висвітлений у місцевих ЗМІ, та, зокрема, на Вашій офіційній сторінці у Facebook від 26 січня 2021 року. [Дод. 2]. 

  Однак, станом на 13.05.2021 р. власники квартир у будинку по вул. Маяковського, 138-В не можуть закінчити внутрішні ремонтні роботи та заселитися у свої квартири у зв’язку з тим, що МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» в особі відповідального Тарапкіна Ю. Л не передав документи до КП «Вінницяоблводоканал» та «Вінницягаз», чим, фактично, порушив правила [Дод. 3] та не виконав умови договору No 25/МК2-19 про участь у Фонді фінансування будівництва від 6.05.2019 р., де  МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» виступає як Забудовник. 
  Просимо Вас вплинути на ситуацію, що склалася, врегулювати питання, щодо передачі необхідних документів від МКП “Вінницький фонд муніципальних інвестицій” до “Вінницяоблводоканал” та “Вінницягаз”, що надасть можливість нашим сім’ям заселитися у власне житло. 
  Відповідь прошу надати письмово, на електрону адресу.


 • 12 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  У К Р А Ї Н А

  Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

  «Москаленка 69»

  21000, м. Вінниця, вул. Москаленка, буд. 69, код банку 351005,

  ЄДРПОУ 37028744, тел.: 0982631013

   

  №   145  від    12 травня 2021 року       

  Вінницькому міському голові

  Моргунову С.А.

  Голови ОСББ «Москаленка 69»

  Ліхашорської Н.Д.

  м. Вінниця, вул. Москаленка 69/145, 21011

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Правління ОСББ «Москаленка 69» звертається з проханням направити спеціалістів для встановлення власників каналізаційних люків (забитих фекаліями), які знаходяться на земельній ділянці по вулиці Москаленка, 69 під будинком та затоплюють підвальні приміщення.

  Спеціалісти КП «Вінницяоблводоканал» при обстеженні відмовилися чистити каналізаційні люки, так як не їх лінія.

  Через дорогу знаходиться приватний сектор за адресою вулиця Приміська,3 та вулиця Приміська,5.

   

   

  З повагою, правління ОСББ «Москаленка 69»

   

  Голова ОСББ «Москаленка 69»                                          Н.Д. Ліхашорська

   


 • 12 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! 

  Шановний Сергію Анатолієвичу! Звертаємось до Вас не вперше з наболівшими питаннями,  але уже ситуація критична та вимагає рішучих дій та Вашого впливу.  Якщо на питання про утеплення та модернізацію відправили на майбутні часи ( школа мала, в дворах і з дороги не видно, дітей навчається не так багато, як наприклад в 33-й (на яку витратили десятки мільйонів гривень), їдальню обіцяли зробити (навіть проєкт та кошторис є) - нічого не робиться.... не вистачає на наших малих вінничан коштів (бо для інших шкіл і учнів є), то наразі частина даху просто надломилась і має впасти на голову нашим дітям... Це жах! Згідно законодавства Вінницька міська рада є власником даної будівлі та мала б дбати про її стан... але чомусь не дбає... Тому постає питання: коли ж нарешті Ваша команда таки зробите щось для наших дітей? Чи будемо і надалі відкладати все і чекати поки не станеться біди? Зараз діти пішли до школи... і страшно навіть подумати, що може трапитись через бездіяльність влади! 

  З повагою, батьки учнів 5-А класу. 

 • 12 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Шановний Сергій Анатолійович!!!!

  Звертаються до Вас батьки учнів школи №21 м. Вінниці. Хочемо звернути Вашу увагу до аварійного стану даху та стін школи. Погодні умови та давній ремонт призвели до активної руйнації будівлі. Осипається стіна і рушиться дах буквально на майданчик перед школою де постійно ходять діти. Директор та працівники школи обмежили доступ до даної території, але Ви ж розумієте це не вихід з ситуації. Просимо Вас терміново прийняти міри по усуненню даної проблеми, тому що це стосується життя та здоровя наших дітей. Ми знаємо Вас як небайдужого керівника, і віримо що нас почують та найближчим часом нам відремонтують  НАШУ ШКОЛУ

  Батьки учнів 21 школи.


 • 12 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня!

  Звертаюсь стосовно ситуації, що склалась у школі 21. Дах школи знаходиться в аварійному стані, от-от частина плити обвалиться прямо на подвір'я школи, де ходят діти.  Прошу Вас посприяти у терміновому вирішенні даного питання,щоб уникнути трагедії.


 • 12 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу! 

  Звертаюсь до Вас від мешканців будинку по вул. Маяковського, 138Б, який збудований в рамках програми "Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади". Повідомляю, наступне, будинок введено в експлуатацію в березні 2020 року. В акті готовності об'єкту до експлуатації (додаток 9 Порядку прийняття закінчених в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів) зазначено, що в зв'язку з несприятливими погодними умовами роботи по благоустрою території буде виконано до 29.05.2020 року. Станом на 11.05.2021 року роботи по благоустрою території не завершено (наявна фотофіксація, нажаль не можливо прикріпити). Також повідомляю, що виконавцем робіт (чекаючи сприятливих погодних умов - грудня місяця) не якісно виконано влаштування асфальтного покриття. Найбільш болючою проблемою мешканців є відсутність належним чином облаштованого сміттєвого майданчика. Фактично сміттєвий майданчик відсутній, Замовником будівництва МКП "Вінницький фонд муніципальних інвестицій" в захисна зона трансформаторної підстанції, на 2 будинки (160 квартир), встановлено два баки (відсутнє накриття та огородження). Даної кількості баків недостатньо, через відсутність огородження сміття розтягують тварини, що спричиняє негативну санітарну ситуацію (наявна фотофіксація). Мешканцям будинку незрозуміло чому вони повинні в новобудові облаштовувати сміттєвий майданчик за свій рахунок.Також наявні інші проблеми по якості виконаних робіт.

  Дана ситуація негативно впливає на репутацію програми "Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади". 

  Просимо допомогти у вирішенні проблем стосовно завершення робіт по благоустрою території (який мав бути завершений 29.05.2020 року) та облаштуванню сміттєвого майданчика. Мешканці підтримують Вашу діяльність, як мера міста, та надіються на Вашу допомогу. 

  Також мешканцями готується колективне звернення. • 11 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​7мая 2021 года работники фирмы Скарбниця Подилля,по договоренности с Жэо,проводили плановый ремонт труб в подвале нашего дома,в следствии некомпетентных действий они затопили нашу квартиру,вода водопадом лилась больше часа у меня с потолка кухни,потолок из гипсокартона провис,весь в пятнах и отпадает штукатурка,испорчена мебель,ковёр,стены,ноутбук и многое другое.Мы вынесли больше 30 вёдер воды.Вызвали полицию и представителей Жэо,звонили на горячую линию.Вызвали инженера Жэо для составления акта,чтоб подать в суд.Инженер так и не пришёл,акт не составлен.От фирмы Скарбниця Подилля тоже ничего не слышно.Мы с мужем два инвалида,живем на мизерную пенсию,кто нам восстановит или компенсирует ущерб?В Жэо сказали что за акт ещё и 138 грн надо заплатить.В чем наша вина???Помогите в решении данного вопроса.Откратый кран с льющейся водой закрыли только после моих криков.Час просто все лилось нам в потолок.Они сливали воду не в том кране и не в том подвале что нужно.Сказали что им систему надо слить,когда пришли в квартиру и увидели что и куда они сливали,сами испугались.

 • 08 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрий день. Це стосовно програми мерії по перекриттю даху (30 відсотків громадяни, 70 – мерія). Дуже потрібна ваша допомога.

  Просимо вашої допомоги в такій справі. Будинок по вул. 600-річчя, 74 – вже давно протікає дах (живу на 5 поверсі). Всім домом зібрали кошти на ремонт (частково – пожильці, все інше – за вашою програмою). І от нарешті (бо якась дивна та довготривала історія з покладенням цих грошей на депозит чи ще кудись. Чому?)  20 квітня «майстри» привезли дошки якісь, кран, ще щось для ремонту. Дуже довго збирались щось робити, то вихідні, то ще щось, все валялось на подвір`ї. Нарешті почули ми якісь рухи зверху – дуже зраділи, а зря. Бо вони все позривали, і так і залишили. Тепер у нас під час дощу все ллється в квартиру. Да так ллється, що, чесно кажучи, раніше було краще і можливо не треба було все чіпляти.  На роботу ходити неможливо, бо потрібно ловити ту воду: за годину набігає відро води З ОДНІЄЇ ТОЧКИ. А тече вся стеля, з люстри, повністю над вікном. Є відео, на жаль немає де прікріпити цю «красоту». Всю ніч йшов дощ і ми з чоловіком не спали реально. Зараз пройшов невеликий дощ і після нього вже годину тече все в квартиру.  Сьогодні дізналась, що ці «майстри» порушили якісь технічні норми та їх роботи призупинили. Практично всі, хто живе на верхньому поверсі в такій ситуації опинилися.

  В нас питання: що нам робити. І коли це неподобство скінчиться? Я вже не питаю, хто нам оплатить капітальний ремонт квартири. Дякую.

 • 08 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Звертаюсь до Вас від мешканців будинку по вул. С.Зулінського, 8, 1 під'їзд, 3 поверх.  

  Маємо проблему: затоплення сусідами зверху мийки, туалетів, частково коридору біля електропроводів. В четвер, 6 травня, вода лилась зі стелі. Неодноразово звертались у ЖЕК, приходив працівник, подивився, склав акт. Були і в начальника, обіцяв допомогти, потім заявили, що юрист у відпустці і треба чекати його. Однак про проблему повідомлялось неодноразово і до відпустки юриста. З боку ЖЕКу бездіяльність, хоча ні, підвищення плати за утримання будинку. За яке утримання ми маємо платити? Чого чекає ЖЕК? Замикання електропроводів, пожежі?

  Проблема затоплення – мешканці 4 поверху встановили самовільно душ у неприпустимому місці, течуть крани, плитка ззовні будинку відпала. Звертались і до них із проханнями прийняти міри, але ніхто чути нас не хоче.

  Просимо звернути увагу на нашу проблему та надати чітку відповідь куди нам звертатись далі, що робити!

 • 07 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович

  Звертаюсь до Вас від всіх мешканців будинку який знаходиться по вул Пирогова 13 Нам стало відомо ,що у дворі нашого будинку плануеться встановлення гаража для мешканця Кошуби М.М (кв 23)На скільки нам відомо ,на місці,на якому має встановлюватися гараж,пролягають підземні комунікації,в тому числі електрокабель .Саме з цієї причини в минулі роки не погоджували встановлення гаражу іншим пільговикам .Кошуба М.М нібито зібрав підписи мешканців для встановлення гаража.Але по-перше ,при цьому не пояснювалось ,що гараж має бути  саме на території двора (говорилось , що не подалік від будинку ,і розглядались різні місця )По -друге ним не було зібрано більше половини підписів співвласників багатоквартирного будинку .                       Наш двір і без того заставленний гаражами,простору для відпочинку  мешканців дуже мало .Слід зауважити ,що у будинку проживають і інші пільговики ,однак вони не наважились відібрати простір двору у мешканців  заради особистих потреб.                                                                            Крім того ,Кошуба М.М  тут не проживає,а лише  зареєстрованний (ймовірно ,саме для того .щоб отримати гараж )Тут проживає його син із сім,єю.який не є пільговиком.                                              06,05 о 23,45 годині завіз техніку та сам гараж та хотів його вже встановлювати .Але пильні мешканці вчасно втрутились та не дозволили це зробити на вимогу показати дозвіл на встановлення нам було відмлвленно в грубій формі .Будь-ласка дуже Вас просимо звернути увагу на нашу проблему!!!!!!!!! ( уповноважена особа Мельник Ирина Григорівна )097-500-79-34

 • 05 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Ми жителі вул.Пирогова просимо Вас перевірити достовірність того,що побудова (сараї) неподалік території наших будинків, а саме за адресою: вул. Пирогва, 28, є комунальною власністю та/або такою що визнана безхозною.У разі підтвердження даного факту,просимо провести демонтаж такої побудови (сараю) для збільшення вільної проїзної частини та забезпечення комфортних,безпечних умов життєдіяльності. 

    На сьогоднішній день,побудова (сараї)що знаходиться неподалік наших будинковолодінь перебувають у дуже аварійному стані,в них водяться щури,що є переносниками та збудниками багатьох хворіб та є небезпечними для життя та здоровя людей.

   Територія на якій знаходяться ці споруди розташована настільки не комфортно, що у разі виклику спеціального транспорту (швидкої,аварійної,та інших служб)немає відповідного підїзду до будинків.Наші діти кожного разу,граючись на території подвіря,наражаються на небезпеку,адже вуличка- є настільки вузькою,що під час заїзду/виїзду машин,на територію,дітям не має можливості відійти з дороги,хіба що вийти на проїздну частину.

   Повідомляємо, що на наш адвокацький запит прийшла відповідь від Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 08.04.2021 №01-00-01123818,згідно якої,матеріалів інвентаризаційних справ на нерухоме майно за адресами: м. Вінниця вул.Пирогова, 28,вул.Пирогова 32,вул.Пирогова 34б-що до зазначених сараїв -немає.Згідно інформації Департаменту  архітектурно будівельного контролю Вінницької міської ради дозвільні документи на вказаний у запиті обєкт-відсутні.Також наголошуємо,що земельна ділянка яка знаходиться за адресою:вул.Пирогова 28 не сфомована на не оформлена відповідно до чинного законодавства і перебуває у комунальній власності Внницької міської територіальної громади (відповідно до відповіді на адвокатський запит від Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 10.03.2021 №01-00-011-13451).

   Так як, дана побудова (сараї) знаходяться в критичному на небезпечному стані,що викликає загрозу життю та здоровю.

   Ми- мешканці,що проживаємо по вулиці Пирогова,просимо сприяти вирішенню даного питання,шляхом демонтажу даних споруд. 

     Ми отримали відповідь на наше звернення але ми запитували про зовсім інше, ми хочимо щоб ви рительніше звернули увагу на наші звернення

   "Цетую" Під час виходу працівників департаменту за вказаною у звернені адресою,станом на 28.04.2021 року,підготовчі та/або будівельні роботи не виконуются.

  Зідно наданих для ознайомлення правовстановлюючих документів,копій зкопіювання схематичного плану бдівельного кварталу №283 від 18.08.2005 р по будинку володінню №28 по вул.Пирогова у м.Вінниця виготовленого КП Вінницьке обласне обєднане бюро  технічної інвентерезації та технічного паспорту виготовленого КП Вінницьке міське бюро технічної інвентарізації №1633  від 05.08.2020 р.наявна інфориація щодо існуючого сараю позначеного літерою (Б) Інформація щодо його належності до обєкту самочинного будівництва відсуня.
 • 04 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​в період пандемії 2 міська лікарня не працює від 1го по 5те травня. В діагностичному центрі кілометрова черга до одного віконця. Всіх відсилають до чергового терапевта ( Одгого, Єдиного) ні Янгеля. Сімейний лікар 5 днів не бере слухавки. Хворіємо родиною з 30. 04. Допомоги чекати нема звідки і нема від кого? Це реалії нашого най най най міста. Ні одна гаряча лінія не працює. Це недопустимо!!!! Може нехай медики відпочивають до нового року? Вінницька медицина - це жах!


 • 04 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня

  чи можуть мешканці самовільно під сходами 1 першого поверху ,будувати собі добудови для зберігання речей,і ненадаючи всім доступу для користування щоб залишати там речі,а саме по вул київській 134 3/4 під'їзд!на питання спільного користування відмовлено,запропуновано відшкодувати понесені витрати,інші мешканці залишають ,а саме дитячий транспорт ,на своїх поверхах,хоча по правилам пожежної безпеки це заборонено,прошу повпливати на даних мешканців,які самовільно захопили місце під сходами,або хай надають доступ усім мешканцям,або розбирають свої добудови!дякую

 • 02 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня

  м Вінниця вул Станіславського 30 гуртожиток.для того щоб жек рахував електроенергію мешканцям по лічильнику,виставляє умови ,що мешканці за свій рахунок ,повинні повністю замінити електрику у домі, у розмірі 10 тис грн з кожної!!! кімнати!зараз такий важкий час,як пенсіонер може відати такі гроші?сім'я де працює хтось один і по двоє дітей,одинока мама?звідки у людей такі кошти?чому жек не може з утримання будинку зробити це?і щоб мешканці зібрали якісь кошти,які можуть зібрати ,а не 10 тис з кімнати,звідки така сума?з цього виходить що жек хоче з цього собі заробити,якщо ні,то чого вони виставляють умови?у мешканців майже у кожного є лічильник,чому не можна платити по лічильнику?що перешкоджає цьому?хабарницька система нашої держави?голодні начальники жеків?нехай не розписують кошти з утримання будинку на якісь уявні послуги/роботи,а хай економлят і ремонтують електрику

 • 02 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте Сергейать  Анатольевич прошу вас очень 

  Принять решение за асфальтировать дорогу по улице Нахимова

  Что на Старом городе в ближайшее время пройти и  проехать не возможно 

  Ямы бугры 

  Надеюсь на вашу прийнятое решение 

 • 01 травня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                                                            Міському голові

                                                                                            Моргунову С.А.

                                                                                            Мешканців першого під'їду     

                                                                                            будинку  24 кв 2 по

                                                                                            вул. Замостянська  м.Вінниці             

                                                                                            Боль В.Г.

                                                                                            моб.  тел. 067 702-20-75

   

                                                              Заява

        Шановний Сергій Анатолійович  ми мешканці першого під'їзду кв 2  - 15  буд. 24   вул.    Замостянська  м. Вінниці, дізнались від  двірника Яремчук Ганни Степанівни , що з 1 травня  2021 р.  почнеться прибирання нашого під'їзду.

     Таке розпорядження двірнику надала майстер участку  Ірина Михайлівна  .     

      Повідомляємо Вас  , що згідно протоколу зборів нашого будинку від 17 жовтня 2017 року, прийнято рішення :

    Голосували одноголосно ( За ).

  Прийнято рішення : в зв'язку з великим тарифом на обслуговування ,

                                     відмовитись від прибирання сходових клітин.

            Протокол був наданий ЖЕО.

     Весь цей час ми самостійно підтримуємо чистоту  та  прибираємо свій   під'їзд самостійно.

   

       Просимо Вас допомогти розібратись на яких підставах без проведення зборів мешканців будинку , протоколу  ЖЕО вирішує що нам робити.

      Нас влаштовує самостійне прибирання і нам не потрібно щось змінювати , тим більше за наш рахунок.

   Просиму надати відповідь на адресу вул. Замостянська  24 кв 2 м. Вінниця

      Дякуємо за розуміння ,       мешканці першого під'їду буд.24 по вул . Замостянська.

   

            01.05.2021                                                        Старший по під'їзду    Боль В.Г. 


 • 30 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Здраствуйте

  будь ласка дайте роз'яснення про фінансування дитячих садочків,а саме 36 садочку м Вінниці,що саме фінансує держава?а що мають фінансувати батьки?батьки забезпечують повністю всім що необхідно дітям ,здають кожного місяця на потреби групи та садочка,хто має давати кошти на ремонт садочку?є безліч випадків,що ремонтується за рахунок батьків,хоча на це виділила держава,де ці кошти?хтось собі їх привласнює?санітайзери,виділяє держава,але батькам всеодно дописують їх купувати,чому садочок не звертається до держави за допомогою ремонту ,ремонту груп?а до батьків?ми маємо під час перебування дитину в садочку,турбуватись фінансово про його потреби?


 • 30 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Прошу Вас доручити підлеглим контролюючим департаментам вжити заходів щодо громадянина Кузьомського Миколи Федоровича 05.11.1963 року народження, телефон 097-124-90-21, який є забудовником в місті Вінниці, при цьому він не зареєстрований суб'єктом підприємницької діяльності, не має відповідної ліцензії на будівництво.  20 років я фактично живу на вулиці Івана Мазепи. Дорогу було зроблено і мною особисто і мешканцями даної вулиці, зокрема, дорогу було висипано відсівом та щебнем. В кінці минулого року гр. Кузьомський М. Ф. придбав декілька земельних ділянок на вказаній вулиці і почав їх забудову приватними будинками для подальшого продажу. При цьому всю вулицю забруднив глиною та брудом і вона стала непридатна для пересування, як людей, так і транспорту. Наразі мені відомо про придбання таких земельних ділянок: 0510100000:02:113:0088 і 0510100000:02:113:0089, що були однією ділянкою; 0510100000:02:113:0067 і 0510100000:02:113:0066, які були також однією ділянкою, але він їх розділив і продав на покупців майбутніх будинків, які вже звів. Також, наразі він придбав на даній вулиці земельну ділянку, яку вже розділив на дві: 0510100000:02:113:0103 та 0510100000:02:113:0102 , і також зводить там приватні будинки на продаж. І це не всі земельні ділянки, які він придбав і забудовує. При цьому, гр. Кузьомський М.Ф. не здійснює сплату податків, не сплачує коштів у фонд розвитку міста, не вкладає у інфраструктуру, більш того, псує те, що зроблено мешканцями. На неодноразові звернення мешканців вулиці Івана Мазепи з проханням відновити стан дороги веде себе зухвало та не реагує. Прошу притягти гр. Кузьомського Миколу Федоровича до відповідальності за здійснення будівельної діяльності без ліцензії, за порушення благоустрою міста, тощо. Прошу також доручити підлеглим департаментам контролювати документи на право забудови, що надходять від даної особи, його близьких родичів, які, як мені відомо займаються оформленням будинків, або осіб, яким він продає земельні ділянки, оскільки він продає земельні ділянки для того, щоб потім від нових власників подавати документи на право забудови, щоб особисто не фігурувати систематично в забудовниках. 

   

 • 30 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Доброго дня , шановний Сергій Анатолійович !

  Дуже будемо вдячні Вам за відповідь на питання щодо добудови чи прибудови до жилого будинку ще якоїсь будови ( ще не знаємо, що там буде) . В нашому будинку по Київська 62 чого тільки немає.... Будинок не пристосований до магазинів на першому поверху. Мешканці дуже від цього потерпають., але ми нічого не можемо зробити. А тут вже знову нові власники ... Зі сторони першого провулку Київський  зробили дуже гарний острівець зі охайними рослинами, кущами. Була Євроаптека - це їх заслуга. Але все- нові хазяї вже дерево спиляли, клумбу геть і будуть прибудовувати щось до будинку.  от цікаво , а ми , ті хто живе тут, хто піклується про охайність та  озеленення своєї території - зовсім не при чому. Наша думка чи згода нікому не потрібна ? Якщо кожен хто захоче буде щось там набудовувати у дворі чи ще десь ? 

  Дуже прикро. У нас непоганий двір був , а зараз все для зручності магазинів , хазяї змінюються і кожен починає по свому. Та і дуже переживаємо за несучі конструкції - ми ж тут живемо...

  Вибачте , але  накіпіло , дуже потерпаємо від цих нових "сусідів"