• 04 грудня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу пояснити ситуацію, яка склалась в Гімназії 24 і не тільки. Карантин, діти на дистанційному навчанні, батьки працють за вчителів і годувальників цілодобово. Діти школи не бачили другий місяць, але побори не припиняються. Так само як і завжди, змушують здавати на клас і на піклувальну раду школи і все це прикрито батькіськими коміетами. Голови комітетів готові на все аби вислужитись перед класними керівниками та адміністрацією школи. Крім того, батьків буквально змушуть до благодійності - то на АТО передати чай каву, то на дитячі будинки... Ми платимо податки і досить робити монстрів із тих, хто не приймає участі в обдиранні добросовісних батьків. Ситуація із виготовленням різдвяних зірок - це остання крапля. Їх мали робити діти якби ходили в школу і так вивчати культуру України і своїми ручками щось робити спільно для об'єднання, але діти дома, а батьківський комітет дере гроші, щоб ФОП мебляр за гроші батьків зробив зірку, яку потім викинуть через тиждень. До яких пір?

 • 04 грудня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

             ШАНОВНИЙ  СЕРГІЮ  АНАТОЛІЙОВИЧУ  !  МИНУЛО  ВЖЕ  4 - 5  РОКІВ,  ЯК  ЖИТЕЛІ  ПЕРШОГО  ПІД,ЇЗДУ БУД № 15  ПО  ПР-ТУ КОСМОНАВТІВ  ПИСЬМОВО  ПРОСИЛИ   ЖЕК-6  ( а  ЖЕК ПЕРЕДАВ В  ДЕПАРТАМЕНТ)-  ЗРІЗАТИ   ВЕЛИКУ  АБРИКОСУ БІЛЯ  БУДИНКУ,  КОТРА  НАПОЛОВИНУ  СУХА,  ПЛОДІВ  НЕМАЄ, ТІНИТЬ  ВІКНА   1-ГО  І  ДРУГОГО  ПОВЕРХІВ.  ТАКОЖ -  ЗРІЗАТИ  ВЕРХНЮ  ЧАСТИНУ ЯБЛУНІ  (БІЛИЙ  НАЛИВ,  ХОРОШИЙ  СОРТ.  ЧЕРЕЗ  ЗАСОХШУ  ВЕРХНЮ  ЧАСТИНУ  МОЖЕ  ЗАГИНУТИ  ВСЕ  ДЕРЕВО.   СЬОГОДНІ ПОРЯД.  НА  ДРУГОМУ  КІНЦІ  БУДИНКУ, ЬІЛЯ  ПРОСПЕКТУ,  ПРАЦЮВАЛА  АВТОВИШКА,  ЩЛСЬ  ЗРІЗАЛИ  БІЛЯ  МАГАЗИНА  "КРАФТОВЕ  ПИВО".    Я  ПОДЗВОНИВ  ДИСПЕТЧЕРУ ЖЕК-:6,  ХОТІВ  УЗНАТИ  ТЕЛЕФОН  ДЕПАРТАМЕНТА.  ДИСПЕТЧЕР  ПОРАДИЛА  ЗНОВУ  НАПИСАТИ  ВІД  ІМЕНІ  ВСЬОГО  ПІД,ЇЗДУ.  І  ЩО  ?   ЗНОВУ  ЧЕКАТИ  5  РОКІВ  ???   04.12.  2020  р

 • 02 грудня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня.

  Прошу вас втрутитись у ситуацію, яку створив мешканець будинку по вул.Кн.Коріатовичів,157.

  Вже другу добу відключено постачання холодної і гарячої води для мешканців будинку.

  Це в період пандемії! Немає елементарних умов для гігієни. Аварійна служба не вирішує питання.

  Добитись ніде нічно не можна.

  Прикро, що я живу в країні, де начхати на людей, де роблять експеримент на виживання.

  Прошу вас допомогти.


 • 02 грудня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня!

  Шановний, Сергію Анатолійовичу, дякуємо за відповідь на звернення 2 під'їзду  (так як всі насадження здійснюються біля цього під'їзду) житлового будинку № 15 по вул. А. Янгеля  від 16.11.2020, щодо самочинної висадки дерев  мешканцем квартири № 77 на прибудинковій території.

  Повідомляємо, що станом на 02.12.2020 року ГРУШІ ростуть…

  Велике прохання допомогти нам: прибрати молоді саджанці груш (весною вже буде пізно це робити) і в подальшому ЗАБОРОНИТИ садити ДЕРЕВА.

   Садити дерева треба відповідально:

  • Поки дерево маленьке, воно не завдає шкоди нікому і нічому. Але в майбутньому, коли Груші виростуть, вони почнуть закривати та затінювати вікна першого поверху.

   Згідно законодавства плодові дерева садити дозволено лише на приватних ділянках, а у дворах багатоповерхівок – НЕ МОЖНА. Мало того, що в майбутньому дерева закриватимуть та затінюватимуть вікна першого поверху - плоди, падаючи, забруднюватимуть територію.

    
   Дерева,   що  висаджуються  біля  будинків,  не  повинні перешкоджати  інсоляції  і  освітленості  житлових  і  громадських будівель відповідно до гігієнічних норм.

    
   Виходить, що мешканці можуть посадити дерево без згоди інших власників, а самовільно викорчувати чи  зрізати ми не маємо права….

   З 1 січня 2019 року вступив в силу закон про "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів". Згідно із законом, незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 15 до 30, а на посадових осіб - від 75 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

    
   Ми ПРОТИ будь яких ДЕРЕВ на прибудинковій території, але НЕ проти низькорослих кущів та інших не високих насаджень.

    

   Дякуємо завчасно.
 • 02 грудня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​доброго дня !! Заасфальтуйте будь ласка дорогу на червоних партизан спуск до свердлова- жахливиший стан дороги.   20 рокив.  Асфальт волнами.  Нема никому дила до цього.   Також будь ласка двир по вулици польова 17.  Дорога не в двори а паралельно двору це жах 200 метрив а не видрищок ппоиздна дорога.   Ни асфальту метрови ями и щебень 25 рокив. Дякую

 • 01 грудня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.

  Звертаюсь від імені батьків дітей, що відвідують дитячий садок#17. 

  Наш садочок знаходиться дуже близько від гучномовця, що озвучує повідомлення про небезпеку коронавірусу. Проблема полягає в тому, що під час тихої години це звернення лякає та не дає спати деяким діткам. Садочок відвідують малята з двох років, для них повноцінний сон є таким же важливим, як і прийом їжі. 

  Тому просимо скорегувати час оповіщення, щоб вони не звучали під час тихої годин ( 13.00-15.00).

  Адже здоров'я дітей має стояти них першому місці. 


 • 30 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Висловлюю Вам свою повагу і звертаюсь до Вас за допомогою у відновленні доступу до користування квартирою, належним майном, одягом, взуттям, особистими речами, технікою та інше 
  Моєму рідному дядьку Грушаку Валентину Григоровичу (пенсіонеру, полковнику авіації, місце реєстрації: Вінницька область, м. Вінниця, вулиця Радіона Скалецького, будинок 33-а, квартира 37 згідно рішення Суду по Справі № 127/3230/18 


  Просимо Вашої допомоги, прошу не відмовити.
  
  
  
  29.11.2019 року підпис Грушак С.П.

 • 29 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Вам відомо про конфліктне питання стосовно перекриття дороги, яка з'єднує вулицю Ботанічна мікрорайону Корея та мікрорайону Пятничани. Коли будуть розпочаті конкретні дії щодо вирішення цього питання. 

 • 29 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора Сергій Анатолійович.Пишу Вам з проханням, негайно перевірити педагогічний колектив ФМГ 17.Таке враження , що наших дітей навчають  розумово відсталі люди.Говорю не за всіх , бо є  хороші вчителі , які дійсно навчають.Поки що призвищ не вказую.Мало того ,що у нас дистанційне навчання,і мені як жінці двох дітей дуже важко.Бо є робота , на яку я змушена ходити , домашні справи та я ще повина  пояснювати матеріал шкільний.За що отримують вчителі заробітню плату? Чому їхнє відношення до дітей не відповідає  естетичним нормам.Я б дуже хотіла , щоб Ви зайшли хоч на один онлайн урок.Таке враження , що педагоги навіть і не готуються до занять .І до того ж це вчителі з 30 річним та більше стажем.Чому молоді не мають роботи , стоять на базарах, коли в той же час у теплі вчителька -вчитель за 60 навіть не можу сказати "навчає " наших дітей?.Розмови під час уроку між вчителями , чому моя дитина має слухати їхні плітки.Хто таких взагалі набирає на роботу і для чого тримає.?Будь ласка зверніть увагу .Це гімназія , де вона має відповідати своїй назві.Кожного разу у нас виникає питання з домашніми завданнями.Коли дитина при мені відсилає д/з отримує оцінку.А в кінці тижня нас повідомляють , що ми нічого не здавали.Я дуже надіюсь на Ваш вплив .І думаю , що директор закладу зробить висновки.Бо наступний мій лист буде з відеозаписами та прізвищами вчителів.Дуже Вам дякую, але вже сил не має

 • 29 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня,Сергію Анатольєвичу!Бойко Сергій,м.Вінниця.Звертаюсь до Вас з приводу тої самої проблеми.Вибачте,що Вас турбую,просто я зараз знаходжуся в загнанному стані.Мати моя,Бойко Ганна Кирилівна,1943 р.н.,інвалід 2-ї групи,діабетик,недоїдає,в зв'язку з тим,що елементарно їй не вистачає коштів,є борги по квартплату.З нами ще живе сестра моя Тарануха Олена Володимирівна,яка працювати не хоче,матері допомагати не хоче,на облік в центр зайнятості стати не хоче.Я сам зараз хворію,роботи не маю,маю борги,які намагаюся сплатити,постійно б'юся,як риба об лід,це мало дає толку.Позичаємо кошти,за які харчується і моя сестра.Прошу у Вас допомоги для моєї матері(вибачаюсь,у Вас теж є мама),мені дуже необхідна Ваша допомога з роботою.Вибачте,що Вам про це пишу,сил мені вже починає бракувати.НАМ необхідна ВАША підтримка.Звертпюсь до Вас з повагою Бойко Сергій Володимирович!


 • 29 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​                                            Шановний Сергію Анатолійовичу! 

        Від імені мешканців багатоквартирного житлового будинку №141 по вулиці Князів                      Коріатовичів, звертаюсь до Вас для отримання допомоги у вирішенні таких питань як:                            - Неякісне прибирання прибудинкової тереторії та під'їздів.                                                                - Заміну сміттєвих урн біля під'їздів.                                                                                                        - Систематичний прорив зливної каналізації, що призводить до постійного смороду з                 підвального приміщення.                                                                                                                             Так, як ми неодноразово звертались до ЖЕО та на Гарячу лінію 15-60, але нажаль ніякої             реакції з боку ЖЕО. Дуже розраховуємо на Вашу допомогу в даній ситуації.                                           Щиро дякуємо Вам. Гарного Вам дня.

 • 27 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня шановний Сергій Анатолійович!


  Мене звати Надія Щегельська і я проживаю в смт.Вороновиця Вінницького р-ну. Звертаюсь до Вас зі щирим проханням допомогти вирішити нелегку ситуацію. Ви маєте репутацію справедливої людини і доброго господаря, а тому впевнена, посприєте вирішенню цього питання.

  Нещодавно батьки мого чоловіка придбали будинок в смт.Вороновиця по вул.Українська 29, але з моменту покупки не проживають в ньому і відповідно електроенергію не споживають. Послуги електропостачання тут надає "Енера Вінниця".  Останні квитанції про оплату є в наявності, жодної суми заборгованості на них НЕ вказано. Договір про користування послугами новий власник (мій свекор) теж ще НЕ укладав.  Але нещодавнім дзвінком "Енера" нам повідомила наступне: вони провели перерахунок 2018-2019.років і виявили борг в сумі 20 000 грн!!! Вимагають негайно сплатити, погрожуючи відключити електроенергію! При цьому жодних роздруківок про нарахування і оплати рахунків, які б відображали звідки з'явився цей "борг" вони не надають.  Запитання - чи в праві взагалі "Енера Вінниця" вимагати сплати боргу від людини, яка не укладала з ними жодного договору про користування їх послугами? Чи це має вимагатись від попереднього власника дому, з яким і укладений такий договір? І як реально перевірити, чи взагалі існує цей борг та яким чином він виник? 

  Оскільки адекватної розмови з працівником "Енери" по телефону не получилось, ми подали офіційне звернення на гарячу урядову лінію України, де до речі були вкрай здивовані даною ситуацією. Ми щомісячно сплачуємо за електроенергію, щомісяця платимо податки,хоча й маємо невеликі доходи, але відповідно очікуємо і справедливого та чесного ставлення до себе. 

  Дуже просимо Вас допомогти в цій ситуації, оскільки беззаконня та свавілля "Енера Вінниця" перейшло всілякі межі. При потребі будемо подавати заяву в прокуратуру, запрошувати журналістів та юристів, використовувати всі доступні методи боротьби з нечесністю та надання  максимального розголосу ситуації яка склалася з "Енера Вінниця". 

  Дуже розраховуємо на Вашу  допомогу в цій ситуації. Впевні, що, як людина яка має повноваження та владу, Ви зможете допомогти нам в цьому. Наперед щиро дякую Вам.

  Гарного Вам дня!


 • 27 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «В.ПОРИКА 40»

  21000, м.Вінниця,вул. Василя Порика, буд.№40, код ЄДРПОУ 40590460

                                                                                      

  № 03/36                                                                                         від 26.11.2020 року.

                                            Міському Голові,Вінницької Міської Ради

  Моргунову С.А.

   

  Звернення

        На підставі повідомлення від виконавця робіт фізичної особи підприємця Барчука В.А. від 19 листопада 2020 року за номером №19/11/20-01 про проведення реконструкції Трансформаторної  Підстанції №543, період відключення електроенергії планувався з 04.11.2020 року по 19.11.2020 року, щодня з 10:00 по 16.00 год.

  Станом на 27.11.2020 року, виконання робіт не завершено, та продовжується.

  Враховуючі погодні умови, факт, що житлові приміщення в зимовий період опалюється приладами, що потребують підключення до електроенергії, обмеження «помаранчевої» зони, дистанційне навчання, прошу Вас розглянути можливість коригування періоду відключення с 10:00 до 16:00 на період с 10:00 до 14:00.

   

   

  З повагою

  Голова Правління                                                       Бережнова Н.С.

  ОСББ «В.Порика 40»


 • 27 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

           Від імені мешканців першого під'їзду багатоквартирного житлового будинку №41 по вул. Келецькій звертаюсь до Вас для отримання допомоги у вирішенні питання облаштування пандусу поряд з вказаним під'їздом.

           Справа в тім, що в першому під'їзді нашого будинку проживає декілька людей, які мають вади опорно-рухового апарату та не можуть самостійно пересуватись.

           Окрім того, в під'їзді проживає велика кількість людей похилого віку, яким також важко підійматись в під'їзд, оскільки сходинки в під'їзд досить високі.

           З огляду на вищенаведене прошу Вас розглянути можливість облаштування пандусу при вході в перший під'їзд багатоквартирного житлового будинку №41 по вул. Келецькій та повідомити нас про прийняте рішення.

   

  З повагою,

  Голова правління ОСББ «Келецька 41»                               М.О. Побережний


 • 27 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня

  мене хвилює 2 проблеми: транспорт дальнього тяжилова і валідатори

  ношу гроші та картки лише в сумочці, яка знаходиться під одягом. Коли я проходжу біля переднього валідатора, в мене регулярно пікає і знімає гроші. і це попри одяг і кільканадцять см відстані. прошу знизити відстань,на якій можливе зчитування

  а ще кишенькові злодії чатують на вінничан в черзі на передній площадці до валідатора. беруть з собою повну бабусю на 120 кг (або помічають підходящу на зупинці), заходять за нею. та спиняється паеред валідатором і як в анекдоті "откріла сумочку, достала кошелечек,..." и далі по тексту. тим часом тих, хто намагається пропихнутись, обчищають зі спини або переднього сидіння. якщо бабуся учасник банди, то вона ще спеціально крутиться, щоб виграти час і завадити проходу. зробіть вхід хоч би на 2 дверей або уберіть передній валідатор.

  по сполученню тяжилова. Прошу, продовжіть тролейбус нр 1 ,коли надійде достатньо автономних тролейбусів, по вул.Гонти (позбавлені мун.транспорту)до ст.Вінниця-Вантажна з боку тяжилова. як раз потік розрахований на його інтервал руху. жителям "совхозу" буде транспорт на київську і на Нансена, а з  Тяжилова значно скоріше так буде добиратися в такі місця: хутір Шевченка (пішки через залізницю перейти і на місці), в Десну (від Вінниці-вант. 2 хв на електричці), а також в ряд сіл, кілька райцентрів і Київ,куди ходять електрички.

  А ще щоб на платформу Стадниця (знаходиться в Десні) був нормальний прохід, а не місити болото між гаражів і скажених собак,які кусають за ноги, а проїзд до платформи Стадниця і Вінниці-вант коштував з головного вокзалу не 13 грн (лише студентам 6,50), а хоча б 5-8 грн? ціни встановлює облдержадміністрація в консенсусі з УЗ, але місто як компенсатор пільгового проїзду могло б висловити свою думку?

 • 26 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.
  Сергій Анатолійович, хочу звернутись до Вас по допомогу у вирішенні ось якого питання. Будинок 48 по вул. Олега Антонова, "гаряча" вода у нас в будинку зовсім не гаряча. Тиск води такий, що вона ледве тече. Неодноразово зверталась на "Цілодобову варту"(5,8,19,24,26 листопада) з даною проблемою, але ПП "Бокуд" , здається, взагалі ніяк не реагує на ці звернення. Диспетчер ПП "Бокуд" сказав, що це тільки у нашій квартирі така проблема, більше ніхто скарг не залишає. Хоча, навіть, на сайті МР є звернення від мешканців нашого будинку з даною проблемою і поспілкувавшись з сусідами, знаю, що зверталась не я одна.
  Прошу Вас посприяти у вирішенні даної проблеми від себе і усіх мешканців нашого будинку.

 • 25 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергій Анатолійович. Звертаюсь до Вас за допомогою у вирішенні проблеми будинку по вулиці О. Антонова 48. Наш будинок підпорядкований ПП "Бокут", який на разі не вирішує проблемні питання  мешканців, а саме: немає тиску гарячої води в кранах, ї вона не гаряча,а тепла! На минулому тиждні на тех-поверсі лопнула труба з гарячою водою, затопило квартири 106 і 107, працівники ЖЕКу прийшли, просто заварили місце протікання і все! Кран який мали замінити на новий, щоб можна було "спустити повітря," такої давнини, що його не можливо навіть відкрутити! На моє питання чому не заміненний кран, який мали замінити і внести вцьому році в кошторис, сказали, що я сама маю його замінювати і грошей вже немає! ЖЕК не надає інформацію куди були витрачені кошти мешканців будинку за 2018-2020 рік.  Була написана заява про надання даної інформації, минуло вже більше 10 днів-відповіді немає!!

  З початком опалювального сезону, в квартирах холодно-за що ми тоді платимо гроші?

  Прошу Вашої допомоги від себе особисто і від всіх мешканців будинку, допоможіть нам у вирішенні питання роботи ПП Бокут!!! Взяти нашу проблему під особистий контроль!

  P.S. дуже шкода, що тут не можна загрузити щей фотографії!!!


 • 24 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прийшлось Їхати через Вінницю і зіткнувся з проблемою оплати в транспорті, з вокзалу на вокзал. Ви мабуть не усвідомлюєте який це дебілізм, в які рамки ви ставите людей, я оплатити не можу контролери нервують і кричать, в трамваї я не один. Чомуб контролеру не продати мені квиток, нехай буде дорожчий і всі спокійні. Ви своїми рішеннями свідомо нищете культуру міста. Зрозуміліше: дебіли дорвались, по їхнім законам приходиться жити і враження від Вінницької гостеприємності як...

   

 • 24 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сергій Анатолійович я не знаю як вам скинути фото нашого під'їзду щоб ви самі побачили всі реалії нашого життя. Було б звісно краще якби ви особисто все побачили на власні очі,бо ні слова ні фото цього всього не передадуть. Я впевнена що ви допоможете нам.

 • 23 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович звертаюсь до вас так як впевнена що ви не залишитесь осторонь. Я проживаю в будинку по вул Пирогова 73 і тут просто кричущий стан. Саме перше,відколи включили опалення всі жителі неодноразово звертались до жео стосовно того що батареїледь теплі,а в деяких кімнатах взагалі холодні. Через декілька тижнів після постійних звернень начебто нас почули,але після двох днів робіт,все як було так і лишилось і ніхто нічого не робить. При вході у під'їзд з двох сторін просто ями в яких труби заповнені ці ями водою і,вибачте,фекаліями,сморід неможливий. Коли був головний інженер ми просили хоч щось зробити з цими ямами хоч якось прикрити,бо дорослий з острахом заходить,а якщо дитина туди впаде? Ніхто нас не послухав. Також велика проблема із електрикою,весь час плавляться провода,зникає світло. В жео мені сказали що заміна всієї проводки буде нам коштувати 60 тисяч гривень. Вибачте а де ж ми маємо взяти такі кошти? А якщо співфінансування то лише після нового року. А що робити доти? Чекати короткого замикання,пожежі. Щиток знаходиться біля самих вхідних дверей і якщо раптом щось станеться ми навряд чи виберемось. Чесно кажучи в притулку для тварин кращі умови. Невже ми нелюди якісь?

  Не лише я але й всі мешканці будинку до вас звертаємось. Допоможіть нам. Ми не просимо вишукані умови і т.д. ми хочемо мати можливість безпечно заходити в під'їзд і заходити в теплі кімнати,щоб наші діти почувались комфортно.

 • 22 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович!

  Мешканці які проживають на провулку Магістрацький, просять допомоги (знайти можливість, включити в витрати на 2021 рік)в забезпеченні ямкового ремонту асфальтного покриття аварійно-небезпечної ділянки. На данній ділянці, в звязку з атмосферними опадами, відбувається поступовий зсув грунту. Дякуємо за розуміння.

 • 19 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ Шановний  Сергію Анатолієвичу 

  Звертаємось  до Вас мешканці кутових кімнат  будинку який знаходиться за адресою Київська 166 ,кімнати 4,5 ,16 ....

  Станом на 19.11.2020р в нас холодні батареї від початку опалювального сезону .Чесленні звернення до МКП"УК"КИЇВСЬКА",а також до КП ВМР "ВМТЕ"  не дають ніякого  результату .Просимо  Вас  допомогти  у вирішенні  даної проблеми.

  19.11.2020 р 

 • 19 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

  Від імені співвласників багатоквартирного житлового будинку №24 по вул. А. Первозванного висловлюю щиру подяку Вам та директору департаменту житлового господарства Фурману Роману Сергійовичу за оперативну організацію та якісне проведення робіт з облаштування пристроїв примусового зниження швидкості руху транспортних засобів на території поряд з вищевказаним житловим будинком.

  Ми щиро вдячні Вам за Вашу підтримку та небайдужість до проблем, як співвласників нашого будинку, так і до мешканців міста в цілому.

   

  З повагою,

  Співвласники

  багатоквартирного

  житлового будинку

  №24 по вул. А. Первозванного


 • 18 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий вечер Юрій Анатольевич,звертаюсь до вас за допомогою,за станом здоров'я  я не працюю ,виховую одна сина.Я здійснювала догляд за інвалідом першої групи отримувала 308 гривень і стаж,ще оформила субсидію і малозабезпечену сім'ю.З 25 вересня цю послугу відмінили,я залишаюсь тільки з аліментами ми з сином не виживемо на ці кошти будь- ласка допоможіть залишити субсидію.

 • 17 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

           В черговий раз звертаюсь до Вас для отримання інформації по натурному питанню:

  Станом на сьогодні нежитлове приміщення №208 власником якого є Вінницька міська рада та яке знаходиться в багатоквартирному житловому будинку №41 по вул. Келецькій заплановане до здачі в оренду.

  При цьому, як нам раніше повідомлялось, орендар вказаного приміщення буде визначатись по результатам проведення конкурсу.

  Оскільки ОСББ «Келецька 41» зацікавлене у використанні вказаного приміщення для потреб співвласників багатоквартирного будинку прошу Вас надати наступну інформацію.:

  1. Чи достовірна інформація щодо проведення конкурсу на здачу в оренду нежитлового приміщення №208 в багатоквартирному житловому будинку №41 по вул. Келецькій.
  2. Які ОСББ «Келецька 41» необхідно подати документи для участі в конкурсі на оренду вказаного вище нежитлового приміщення.

   

   

  З повагою,

  Голова правління ОСББ «Келецька 41»                               М.О. Побережний


 • 16 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня Сергій Анатолійович!
  Колективне звернення "За автобус Щітки через Писарівку - пл. Перемоги"

  Ми з вересня 2020р. отримали нового перевізника, графік руху якого був узгоджений з мешканцями.

  У нас в селі всі працюють чи навчаються у Вінниці, тепер же перевізник вирішив змінити графік руху, неузгоджуючи того з людьми. Проте цей графік є абсолютно незручний для мешканців, тому що дістатись до роботи чи місця навчання вчасно, стало вкрай важко, особливо тим людям котрі раніше  їздили зі Щіток через Писарівку маршрутами на 6:30 та 7:40, а зараз автобус прямує о 7:00 та 8:30. До цього всього маршрут стає не вигідний як для людей, так і для перевізника, тому просимо залишити графік руху маршуту  автобуса "Щітки через Писарівку - пл. Перемоги" ,як було раніше о 6:30 та о 7:40 

  Також просимо Вас залишити вечірні рейси  з пл. Перемоги о 17:30 та 19:00, тому що час очікування автобуса значно збільшився ,і додому люди дістаються майже вночі.

  Денний же графік маршруту для нас не має такого великого значення, як ранкові та вечірні рейси.

  Попередній перевізник узгоджував графік руху з людьми, а теперішній, діє на всі розсуд.

  Тому ми дуже Вас просимо допомогти нам з вирішенням цього питання.

  Заряння Вам вдячні! Мешканці с. Щітки:

  М. Жученко, Л. Жученко, С. Колганова, Л. Рачок, В. Рачок, А. Гончарук, С. Білецька, О. Марченко, Г. Медведьова, Н. Красовська, В. Красовський, Т.Помонаренко, Н. Мартинюк, О. Коновал, Г.Пучкова, Т. Нагорна, О. Творун, В. Вольський, Р. Стрілковська, О. Яроменко, О. Яроменко, М.Будир, П. Будир, З. Лаба, Т. Вольська, П. Вольський, В.Зеленько, Т.Гринчак, П.Рачак, С.Рачок , Т. Григоренко,В. Маркова, М. Паляниця, Т.Гайдей, О.Гайдей, Л.Григоренко, В. Григоренко, Н. Науменко, Л.Головаченко, В. Педулець, Н. Педулець, М. Підгаєвський, Р. Паляниця та ін.

 • 16 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня!

  Шановний, Сергію Анатолійовичу, звертаються до Вас мешканці ІІ під'їзду будинку Академіка Янгеля 15 кв.41 (1поверх) Ясницька Ірина (063 108 45 30) та кв.44 (2 поверх) Синицький Максим (063 234 62 16).

  Мешканець 10 поверху кв.77 самовільно висадив 08.11.20р. біля 2 під'їзду три фруктових дерева (Груші).

  В нас північна сторона, сонячного світла перший, другий поверхи не бачать ніколи, тому ми ПРОТИ будь яких ДЕРЕВ на прибудинковій території, але НЕ проти низькорослих кущів та інших не високих насаджень.

  Садити дерева треба відповідально:

  • Поки дерево маленьке, воно не завдає шкоди нікому і нічому. Але в майбутньому, коли Груші виростуть, вони почнуть закривати та затінювати вікна першого поверху.
  • Плодові дерева садити дозволено лише на приватних ділянках, а у дворах багатоповерхівок – НЕ МОЖНА. Мало того, що в майбутньому дерева закриватимуть та затінюватимуть вікна першого поверху - плоди, падаючи, забруднюватимуть територію. До того ж, за фруктами на дерево вилазитимуть діти, падаючи, вони можуть травмуватися.

   Відповідно до статті 16 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» заборонено самовільно висаджувати дерева.

   Відповідно до пункту 6.3. Наказу Міністерства охорони здоровя України від 19.06.1996 №173 «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» забороняється застосовувати  для  озеленення  вулиць фруктові дерева і чагарники, що потребують обробки отрутохімікатами.

   6.5. Дерева,   що  висаджуються  біля  будинків,  не  повинні перешкоджати  інсоляції  і  освітленості  житлових  і  громадських будівель відповідно до гігієнічних норм.

   Заява підписана мешканцями 2 під'їзду (так як всі насадження здійснюються біля цього під'їзду)  будинку Академіка Янгеля зареєстровано 13.07.20 року в МКП УК ЗАМОСТЯ (58% ПРОТИ будь яких насаджень).

   Просимо знову у Вас допомоги.

  Ми не можемо нічого вдіяти згідно законодавства без Вашої сторонньої допомоги.

  Велике прохання допомогти нам: прибрати молоді саджанці груш і в подальшому ЗАБОРОНИТИ садити ДЕРЕВА.

  Дякуємо завчасно.

  Довідково:

  На гарячу лінію телефонували 08.11.20 року стосовно насаджень Груш.

  Були раніше звернення в міську раду  і на них надана нам відповідь:

  Департамент житлового господарства надав на звернення від 14.07.20р відповідь від 06.08.20р, що на звернення щодо самочинної посадки зелених насаджень мешканця квартири 77 житлового будинку № 15 по вул. А.Янгеля  розглянуто.

  Була проведена роз'яснювальна бесіда з власником кв. 77 даного будинку щодо недопущення самочинних дій по влаштуванню виноградника біля 2-го під'їзду. Під час бесіди власник кв. 77 запевнив, що протягом серпня місяця поточного року усунить допущені недоліки власними силами – АЛЕ НЕ УСУНУВ. Як стояли труби так і стоять, які псують зовнішній вигляд будинку та прибудинкової території.

  На  звернення від 25.07.20 та Вашої відповіді від 11.08.20 - проведена роз'яснювальна робота з власником кв. № 77 даного будинку щодо недопущення самочинних будівельних дій на прибудинковій території.

  Серед мешканців будинку досягнуто порозуміння щодо недопущення самочинних дій на прибудинковій території без згоди співвласників будинку.


 • 14 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Рішенням Кабінету Міністрів №1100 від 11.11.2020 про внесення змін у постанову Кабінету Міністрів № 641 від 22.07.2020, передбачено обмеження чи заборону такого виду діяльності, як гарантійне обслуговування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 506 11.04.2002 " Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів " ? 
          У постанові Каінету Міністрів № 641 від 22.07.2020 та рішенні Кабінету Міністрів №1100 від 11.11.2020 заборона такого виду діяльності, як гарантійне обслуговування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 506 11.04.2002 " Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів " - відсутнє , а мова йде лише у пункті 15, постанови Кабінету Міністрів № 641 від 22.07.2020 лише про такий вид діяльності, як побутове обслуговування, відновідно до постанови Кабінету Міністрів № 313 від 16.04.1994 "Про затвердження правил побутового обслуговування населення " .
  	    Відповідно до ЗУ "Про звернення громадян" письмову відповідь прошу надіслати на електронну пошту : rozhok67@gmail.com , та на адресу 21029, м.Вінниця, вул. Миколи Ващука 20-Б, кв.40 , Рожку Володимиру Васильовичу .


 • 13 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора, Сергій Анатолійович.

  Ми з вересня місяця отримали культури , графік руху був узгоджений з мешканцями, у нас вісі працюють і навчаються і Вінниці. Тепер же перевізник вирішив змінити нам графік, не запитуючи у людей. І мотивує це тим що наш автобус комусь заважає. Тобто він змінює графік руху автобуса людям він не вигідний, і наш маршрут стає збитковий, він вже так зробив із автобусом у вихідні дні, просто відмінив, хоча у нас на вулиці проживає багато медпрацівників, військових, рятувальників. Які їздять на роботу і у вихідні.

  Додаю графік із поясненням:

  Щітки через Писарівку Вінниця

  6.30 люди їдуть на роботу на 8.00, тому що по нашій дорозі маршрутка до площі Перемоги їде 45 хв, аще кому добиратись по місту.

  7.40 на роботу і навчання на 9.00

  9.10, 11.20,15.30 їдуть пенсіонери.

  З Вінниці 16.00, 17.30, 19.00 їдуть робочі та учні.

  Дуже прошу Вас втрутитись у ситуацію, тому що по зміні графіку руху люди будуть вимушені йти на інший транспорт і наш маршрут стає збитковий. Раніше коли у нас був інший перевізник ніколи не змінювався графік руху автобуса без обговорення з громадою.

 • 13 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Будинок за адресою, вул. Гладкова, 5, 4 під’їзд - ми, мешканці, вже тиждень звертаємося в усі інстанції, щоб вирішити елементарну ситуацію - у підвалі, під’їзді,  а головне - у квартирах стоїть страшенний сморід каналізації. Ця проблема виникає періодично вже близько року, і кожен раз УП Бокуд розказує, що то Водоканала люки забиті, а Водоканал розказує байки, що вони дивились, і все добре, хоча є мешканці, що цілий день знаходяться дома, і чудово бачать, що ніхто не приїзджав і нічого не робив. У цей час все смердить, навіть одяг у квартирах набирає цим сморідом. І з 10-го дзвінка аварійка інколи приїзджає и робить щось з тими люками.  А от цього разу йде зухвале, злісне ігнорування. В міськраду ці горе-постачальники ком. послуг звітують, що все добре, а насправді нічогісенько не зроблено. Вимагаємо змусити вищеназвані служби виконувати ті обов’язки, за які вони справно щомісяця нараховують і отримують кошти від мешканців. Цю проблему потрібно вирішувати зараз аварійно, а загалом - кардинально, а саме робити ремонтні роботи по заміні того обладнання (труби і т.д.), яке вже вийшло з ладу і стає причиною даної проблеми. Тому ще раз звертаємося до вас із проханням розібратися (якісно, без їхніх "липових" відповідей, що все гаразд - зовсім негаразд!) та змусити Водоканал та Бокуд вирішити дану проблему - усунення смороду каналізації (та причини) у підвалі,  під’їзді, та квартирах. Дякуємо.