• 18 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                      ШАНОВНИЙ  СЕРГІЮ  АНАТОЛІЙОВИЧУ   !    ЗВЕРТАЮСЬ  ДО  ВАС  ВІД  ІМЕНІ  МЕШКАНЦІ БУД № 15 ПР-Т  КОСМОНАВТІВ  (КВАРТИРИ:  2-  КУЗОВКОВА  Л  М.    6 - КОРОЛЬ  С  В    10- СУЛИМА  М Т ).  З   ПРИЧИНИ:  ПОРУШЕННЯ  МЕШКАНЦЯМИ БУД № 17 ПР-Т КОСМОНАВТІВ.  РІШЕННЯ  ВІННИЦЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ № 104 ВІД О1.03.2011 р.  РОЗДІЛ  "ПРАВИЛА УТРИМАННЯ  ТВАРИН  В  М.  ВІННИЦЯ параграф 6 ПУНКТ 17 ПІДПУНКТ 7.                               ОКРЕМІ  ВЛАСНИКИ  СОБАК  ЦЬОГО  БУДИНКУ  ВИГУЛЮЮТЬ  СВОЇХ  СОБАК  В  6 -  8  М  ВІД  БУДИНКУ  №  15.  УТВОРИЛИ  В  РАЙОНІ  ГРУШІ  СОБАЧИЙ  ТУАЛЕТ.  НА  НАШІ  ПРОХАННЯ-  ЗАБИРАТИ  ЕКСКРИМЕНТИ  З  СОБОЮ-  МОВЧАТЬ.  ПОВТОРЯЮТЬ  ТЕ Ж  САМЕ  НА  ПРОТЯЗІ  РОКІВ.  В  ГРУДНІ МИНУЛОГО  2019-го  РОКУ  Я  ПОДЗВОНИВ  ДИСПЕТЧЕРУ  ЖЕК-6. МУЖЧИНА  ПООБІЦЯВ  ПЕРЕДАТИ  МОЄ  ПРОХАННЯ   МАЙСТРУ.  НІХТО  НЕ  ПРИХОДИВ.  ЗАБРУДНЕННЯ  ДВОРУ.  ДЕ  ПРОХОДИТЬ  ДОРІЖКА.  МЕШКАНЦІ  1-го ПОВЕРХУ  ВІШАЮТЬ  ДЛЯ  СУШКИ  БІЛИЗНУ - ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.  МИ  ПРОСИМО  ВАШОГО  ВТРУЧАННЯ.  ЩОБ  ДОПОМОГТИ  НАМ.                  ЗА  ДОРУЧЕННЯМ  СУСІДІВ.   З  ПОВАГОЮ    ПЕНСІОНЕР.  83  р   СУЛИМА  М Т    18.01.2020  р

 • 17 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня Сергій Анатолійович.
  Ви об'явили конкурс на назву тролейбуса.
  Як переможцю в конкурсі на назву тролейбуса перед новим роком мені видали не робочу карточку вінничанина.
  (перевіряв картку вінничанина у різному транспорті,де працюють валідатори,карточка видавала помилку)
  Пришов у карт сервіс вияснити чому видали непрацюючу карточку вінничанина.
  В карт сервісі сказали- Що через два дні карточка запрацює.
  Після цього я ще три рази приходив у карт сервіс із інтервалом у тиждень, карточка так і незапрацювала.
  А у карт сервісі відповідь на все була така сама-  Що через два дні карточка точно запрацює.
  Якщо проблема карточки вінничанина із безлімітним тарифом, я запропонував картсервісу ідею виділити мені 540 поїздок.
  тобто два міських транспорта на роботу і з роботи, це 4- поїздки в день х 22 робочих дня в місяць = 88 поїздок, ~ 90 поїздок х 6 місяців = 540 поїздок.
  Відповіді на свою ідею я так і неотримав.
  Такі дії карт сервісу затягування і відфудболювання викликають підозру,
  Виникає питання- Де ділись призові гроші виділені із бюджету для переможців конкурсу за назву тролейбуса ?
  Коли Я отримаю робочу картку вінничанина як переможець конкурсу ?
  Цікаво чи допустили Швейцарці чи Чехи таку ситуацію  як би організовували конкурс ?
    

 • 16 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте! 

  Подскажите пожалуйста, может семья из 2-х человек получить комнату для жительства в Виннице? Переселенецы с Крыма.

  Я инвалид с детства по зрению. 

  Что для этого нужно? Куда обратится?

  Спасибо!


 • 15 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​чому ЖЕО не подає дані в ощадбанк для погашення пільг,мій чоловік учасник бойових дійУманський Анатолій Борисович

 • 15 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​78 звернення від мешканців будинку №21 по вулиці Пушкіна у місті Вінниця.Таке враження що всі ці звернення ніхто не читає і на них не реагує.Проблема так і за багато років не вирішена.Автомобілі власників будинку як паркувалися під вікнами так і паркуються.Газують своїми вихлопними газами,створюють небезпеку для нас і особливо наших діточок.Особливо в попередні роки,все подвір'я заставлено,пройти не має як.Взимку,взагалі крутять стартера під вікнами,спати не дають,буксують.Ну страхи господні.Усі парковки пусті.Грошей в бюджет не надходить.А вони нам тут життя не дають.Скільки можна дихати вихлопними газами,скільки нам,іще терпіти цю небезпеку.???Допоможіть людям спокійно жити,відпочити від денної суматохи.Не вже ми на це не маємо право.В Конституції України сказано що кожен працівник має право працювати і належним чином відпочивати.Так допоможіть же нам в кінці-кінців.Не вже ми даремно працювали ці всі роки що б на старості сусіди створювали нам проблеми.Особливо старший по дому,який,взагалі,ІЩЕ,Жигулі і великий бус постійно тримає у нас на дворі.Для чого нам така розкіш????????Будь ласка допоможіть нам встановити якусь загорожу,що б прибрати ці автомобілі.Двір це ж не парковка,а житловий масив.

 • 15 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  В нас відбулось комісійне обстеження аварійних дерев, які знаходять на нашій прибудинковій території. Ми чітко визначились з об'ємом робіт щодо їх видалення.

  Звертаємось до Вас з проханням надати доручення відповідним службам видалити пні ,які залишаться після зрізки аварійних дерев, а також розглянути можливість висадження молодих на цій території.

  Дякуємо


 • 14 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анаолійовичу!Звертаюсь в такій формі востаннє,усі наступні звернення до Вас через ездіяльністьякц допускають Ваші підлеглі, буду направляти до вищих державних а виконавчих органів.

  З 14 грудня 2019року я направила Вам 4 звернення від мешканців будинків,які розташовані навкруг Європейськоїплощі, стосовно порушення черезрозміщення та функціонування новорічного ярмарку,  наших конституційних прав на відпочинок та нормальні умови життя .

  Протягом місяця жодної відповіді не отримала, "шабаш" триває. Відповідно до публічного оголошення ярмарок функціонує з 12 до 20 години, а фактично порушення права на тишу, порушення стандартів при відтворенні  музичних програм не припиняється до 22 години. 

  Жодна ялинка не виправдовує розлад здоров"я людей, плач дітей які не можуть засинати під ці "дикі гецання",що називаються музичною програмою. Чому сцену не розташували на площі перед міською радою? Щоб не турбувати охорону міськради? Чи відпочинок співробітників після 18 години?

  Я вже писала,що  ми маємо  намір звернутись з позовом до суду про  захист наших прав,які грубо порушені ріенням виконкому про проведення новорічного ярмарку на Європейській площі. Це не ярмарок в розумінні закону, це-колективна їдальня з зашкальними цінами та порушеннями усіх вимог щодо функціонування закладів харчування та виготовлення продуктів харчування!!!

  Прошу надати мені письмову  відповідь на звернення,одночасно прошу надати наступну інформацію: хто є власником павільйонів,які встановлені на Євпропейській площі та чи укладались ВМР як стороною договори на встановлення павліьонів на території площі, чи єдоговори платними та  які суми кошів протягом з 14 грудня по 14 січня надійшли на рахунки ВМР? Як використані ці кошти і на які потреби. Прошу надати копії договорів та копії докуменів,які підтверджують надходження коштів від функціонування павільонів на новорчному ярмарку.

  Прошу надати інформацію стосовно власника сцени,встановленої на площі,та чи укладений з ним договір, хто використовує площадку сцени та кому належить звуковідтворююча апаратура, чи визначені з боку ВМР умови використання апаратури, у тому числі дотримання станартів,дія яких відновлена з1.12.219року, при  визначенні сили звучання на відстані від 2 метрів від сцени, а також чому затверджений  репертуар передбачав відтворення  пісень російською мовою, що підтверджується відповідними відео та аудіозаписами.

  Прошу повідомити,  чому при прийнятті рішення міською радою щодо функціонування новорічного ярмарку на Європейській площі не  визначено дотримання     прав на відпочинок та здоров"я  мешканців прилеглих до площі будинків під час роботи новорічного ярмарку та за чиїм дозволом ярмарок функціонував після 20 години до 23 голин включно з реалізацією та розпиттям алкоголних напоїв міцністю 40 град та більше, чому допускались випадки танців молоді на могилах загиблих та біля стели "Небесної сотні"??!!!,і ці цинічні дії також зафіксовано нами на відеозаписах!!!

  Аналогічне колективне звернення ми направляємо на Каінет Міністрів та до Адміністрації Президента України-ОС Вишневська,адреса зазначена вище.


 • 13 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Звертаються до вас мешканці, з приводу зміни назви адреси(помилки ,що була допущена паспортистом ЖЕКу "БОКУД")., З даного приводу, власникам квартир є необхідність зміни багатьох документів- що є дороговартісним, навіть довідка із БТІ - приблизна вартість-500грн. також просимо вжити заходів проти свавілля "БОКУД"стосовно нарахування неіснуючих боргів мешканцям будинку, які створили ОСББ. Прошу розглянути і надати відповідь на мою електронну адресу

 • 13 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​10.09.2019 я здійснив оплту муніципальної картки вінничанина, впродовж більше трьох місяців, ніхто не повідомляв чи вона виготовлена. Намої звернення до КП "Вінницякартсервіс", працівники на рецепції а також технічний директор Олег Іванов- поводился зверхньо й по хамськи. 28.12.2019 Іванов О., не видав мені карту, хоча я бачив, що вона вже є. Натомість він почав мене принижувати й звинуватив у крадіжці, наказав охороні мене затримати. Одразу після мого дзвінка на спецлінію "102" останній зник з приміщення, оскільки в нього закінчився робочий день, поліцію так і не захотів очікувати. Надати пояснення з якого дива він звинувачує мене в крадіжці якоїсь кулькової ручки, хоча я показава вміст своєї сумки, він не забажав. Отже це явна провокація, чере відчуття безкарності. Прошу зберегти відеозапис в приміщенні КП "Вінницякартсервіс" по вул. Соборна,36 для ефективного службового розслідування, яке прошу провести з метою притягнення винних до відовідальності юридичної. Картку вінничанина надіслати мені рекомендованим листом. Розглянути скаргу за моєї участі, ознайомити з матеріалами перевірки під розпис. Відповідь надати в т.ч. на ел.пошту.

 • 12 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Уважаемый Сергей Анатольевич утомили "концерты " в ресторации "Старый Йорк" (600 летия 66а.)  Ежедневные и круглогодичные пьянки - гулянки , пьяное караоке ,шум , балаган  с 12ти часов дня -отдохнуть не возможно, не в будни не в выходные , как же  вставать на работу ?! Музыка постоянно громко играет! На просьбы жильцов и полиции не реагируют.

  От имени жильцов д. 600 летия, 59 прошу помочь прекратить беспорядки.Спасибо

 • 12 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Звертаюсь до Вас і як голова ОСББ, і як мешканка будинку, який знаходиться за адресою пров. Учительський, 14. Ми створили нашому будинку ОСББ і отримали реєстрацію у вересні місяці. До початку 2020 року нас обслуговував ПП"Бокуд". З січня ми перейшли на самообслуговування ( не без допомоги міської ради). Але ПП"Бокуд" за останній місяць(грудень) обслуговування нашого будинку зробив нарахування за утримання будинку 22,50 грн/кв.м замість 5,88 грн/кв.м, який був встановлений згідно договору з січня 2019 року. Я особисто зверталася в ПП"Бокуд" за роз'ясненням такого тарифу. Пояснення було таке: за борги минулих років. 98% власників нашого будинку завжди платили за утримання будинку, в них не було заборгованостей. А зараз ми стали боржниками. В нашому будинку є пільговики та субсидіанти, які не можуть оплатити такий рахунок. А якщо вони не заплатять, то втратять пільгу чи субсидію.

  Прошу Вас допоможіть нам в вирішенні цієї проблеми. Ми створили ОСББ, нам і так не легко, бо будинок потребує багато ремонтів, а тут ще ці борги. 

  Будемо вдячні за Вашу допомогу.

  З повагою, голова ОСББ Слабоуз Наталія.

 • 10 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Відповідно до п.З ст. 1.4 Регламенту Вінницької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.12.2015р. №75 зі змінами та доповненнями, прошу включити мене в список присутніх на сесії міської ради у січні, лютому, березні, квітні 2020 року (як громадського активіста). Відповідь (повідомлення про можливість) надати на ел.пошту в т.ч.

 • 09 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Уважаемый Сергей Анатольевич,прошу у Вас помощи в вопросе о субсидии,неоднократно обращалась в прозорый офис,ничего понять невозможно.2019 год субсидия была 2140 грн.,2020 год субсидия 1378 грн.В два раза меньше,причину понять невозможно.Пенсия 2176 грн.ВЫЖИТЬ невозможно.В январе 2020 субсидия ещё меньше на 150 грн.,1222 грн.ПОЧЕМУ???Прожиточный минимум растет,а пенсия нет,субсидию в два раза урезали.Как и за что??? Долгов никогда не было.ПОМОГИТЕ.72 года,проблемы с сердцем,не за что лекарства купить и обследования сделать.Куда обращаться не знаю уже.

 • 09 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  Прошу Вас допомогти розібратись в ситуації яка відбулась в нашому будинку.

  В нашому будинку створено ОСББ .Ми почали самостійно управляти своїм будинком з 01.10.2019 року. Вже до цього часу виконано багато робіт з ліквідації аварійних ситуацій. До створення ОСББ наш будинок обслуговувало ТОВ "ЖЕО". Обслуговування зазначеної організації нас не влаштовувало, в зв'язку з наданням не якісних послуг. Інженерні мережі не обслуговувались, максимальний виконаний ремонт - це встановлення хомута.  Тому ми прийняли рішення виконати капітальний ремонт на умовах співфінансування. Зібрали кошти на капітальний ремонт системи гарячого водопостачання, замовили проект і експертизу .Але ремонт досі не отримали.

  В свою чергу ми звернулись до КП "ВМТЕ" привести до належного стану магістральний трубопровід системи опалення, який знаходиться в підвальному приміщенні нашого будинку. (лист №7 від 13.11.19р)

  17.12.2019 працівниками КП "ВМТЕ" при проведенні робіт (на магістральному трубопроводі) пошкоджено засувку в елеваторі нашого будинку, а також спричинено витоки в системі опалення, окрім того вони зафіксували витоки(прокапування) на внутрішньобудинковій мережі системи гарячого водопостачання та нарахували борг нам у розмірі 801,47 грн.

  Просимо Вас надати доручення відповідним фахівцям пояснити нам:

  1.Департаменту житлового господарства - пояснити нам наявність боргу перед ТОВ "ЖЕО" при відсутності надання відповідних послуг.Перевірити нарахування за попередній період (до створення ОСББ).

  Повідомити нас про  дату проведення капітального ремонту.

  2.Департаменту енергетики транспорту та зв'язку - пояснити алгоритм та законність нарахування штрафних санкцій. Надати нам документ яким затверджено цей алгоритм.

  Дякуємо


 • 09 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Я інвалід 3 групи, зарєєстрований і проживаю у м.Вінниця. Мені потрібно доїжджати до  м.Немирів, оскільки там проживають мої батьки похилого віку. Наскільки мені відомо, проїзд до м.Немирів на громадському транспорті (маршрутка Вінниця-Немирів)для мене коштував чотири гривні, з 01.01.2020р. проїзд за повною вартістю (45грн).  З чим це пов`язано? До кого мені звертатися, щоб вияснити ці питання?

 • 08 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Прошу звернути увагу на громадянку Подолянчук Наталю Леонідівну,яка проживає по вул.28 червня,26.в старому будинку.
  Прошу відмітити що Подолянчук Наталя перебуває у Вас на обліку і вже не вперше на неї ж скарги .Вона є матір'ю ,яка має сина 10 років .Участі у його вихованні не бере, всі обов'язки покладені на 70 річну бабусю.(яка тим часом приховує спосіб життя Наталі ,так як жаліє свого онука)
  Подолянчук Наталя не сприймає нормальних стереотипів життя,її син просить їжу у сусідів,які потім скаржаться.
  У кімнаті немає нормальних умов для проживання ,немає отоплення ,засобів для гігієни для дитини,ліжка.
  Школу хлопчик регулярно не відвідує,а після школи тиняється по вулицях не знаючи куди себе подіти, не розвивається.
  Тим часом мама Подолянчук Наталя зауважень та скарг не сприймає ,а продовжує влаштовувати своє особисте життя з різними чоловіками сумнівного походження .Прошу взяти Подолянчук Наталю на облік повторно ,у найближчий час дослідити все детально і вжити заходів, так як йде мова за життя хлопчика,а він має мати гідні умови для проживання та правильне виховання!
  Дякую за увагу Подолянчук Ірина.


 • 06 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Скажіть,будь ласка,Сергій Анатолійович,чи є межа дозволеного???Скільки можна писати звернень від кожної квартири у нашому будинку.???Охороняємі парковки зовсім пусті,зато у нас в дворі безкоштовна цілодобова парковка.Днем і вночі газуть автомобілісти.Диркають у ночі свої шарпаки,завести не можуть.А,як що заведуть,то в засніжені зими,буксують,нервуючи весь будинок.Крім того,до мешканки із сусіднього двору постійно курсують буси з надписами плитка та сантехніка.Людина живе в сусідньому дворі,збудувала гараж чи то щось похоже на будинок.Тепер не має спасу від бусів,які її постійно відвідують.Для чого нам така небезпека,ці автівки,чужі буси,Фольксваген чорного коліру???Чуму не дати нам,мешканцям,будинку по Пушкіна 21 пожити спокійно,без автомобілів у дворі,без вихлопних газів,без шуму і гуркоту.НЕ вже так складно зробити міській владі.Сам старший по дому тримає постійно в дворі бус і жигулі.Чому б нам не допомогти і не загородити в,їзд до нашого подвір,.Ми переживаємо за своїх дітей,а сусіди із сусіднього будинку у нас в дворі будують особняки,якиз зараз в аврійному стані і ні хто не збирається його добудовувати.Даху не має затікає.Жах.Робіть що-небудь.Загородіть в,їзд до нашого двору,першому старшому по дому з його автівками і всім другим бажаючим.Скільки ми можемо переносити це не подобство???У нас пройти не має як із-за великої кількості автівок.А двір у нас маленький.Допоможіть нам,будь ласка.Не вже за стільки років звернення ні ідна влада не відгукнеться і не допоможе нам,звичайним сусідам???

 • 03 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня. Хочу звернути вашу увагу на те що під час святкування Нового 2020 року біля Центральної ялинки міста не було встановлено додаткових сміттєвих баків та біотуалетів,постраждали також прилягаючі будівлі та околиці.

 • 01 січня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​01.01.2020 о 13:45 в трамваї борт.номер 314, м-т 4 в напрямку Б.шосе, в салоні було виявлено пасажирами відсутність WI-FI хоча оголошення в салоні сповіщає що він є. Такі випадки є типовими,обман споживачів послуги муніципального транспорту, а тому прошу вжити заходи для накладення адмінстягнення по факту обману споживача, ненадання правдивої інформації про послуги. Розглянути скаргу за моєї участі. Відповідь надати на ел.пошту. З матеріалами перевірки ознайомити під підпис. Позбавити відповідної частини премії керівника КП "ВТК", за відповідний місяць січень 2020, уразі відмови деприміювання керівника, надати аргументовану й мотивовану відповідь офіційно.

 • 30 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергію Анатолійовичу.

  Для уникнення ДТП та забезпечення виконання всіма водіями ПДР на з`їзді з вул. Владислава Городецього на вул. Князів Коріатовичів ( Свердлова), прошу встановити дорожні стовпчики(для уникнення зміни полоси руху та бордюрну розвилку в кінці вулиці.

  Так як на вул. Городоцького односторонній рух з двома полосами руху, які по закінченню вулиці розходяться в різні сторони вул Коріатовичів, частина водіїв з правої смуги, поворот з якої дозволений тільки вправо, порушують ПДР та повертають вліво, що зумовлюють часті ДТП та спричиняють затори. 

  Прошу передати інформацію відповідальним за процес особам, які б розібрались глибше в проблемі. Адже місто без ДПТ та заторів - комфортне місто для проживання щасливих громадян!


 • 30 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергію Анатолійовичу.

  Для уникнення ДТП та забезпечення виконання всіма водіями ПДР на з`їзді з вул. Владислава Городецього на вул. Князів Коріатовичів ( Свердлова), прошу встановити дорожні стовпчики(для уникнення зміни полоси руху та бордюрну розвилку в кінці вулиці.

  Так як на вул. Городоцького односторонній рух з двома полосами руху, які по закінченню вулиці розходяться в різні сторони вул Коріатовичів, частина водіїв з правої смуги, поворот з якої дозволений тільки вправо, порушують ПДР та повертають вліво, що зумовлюють часті ДТП та спричиняють затори. 

  Прошу передати інформацію відповідальним за процес особам, які б розібрались глибше в проблемі. Адже місто без ДПТ та заторів - комфортне місто для проживання щасливих громадян!


 • 30 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​добрий день сергий анатолийович мене звати Волкова Валентина Ивановна прошу вас имени допрмогти мени нужна материальная допомога я живу сама дочка живёт отдельно в сели мени не вистачае пенсии я нуждаюся в помощи прошу вас даже мени допомогти 

 • 29 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу, ПРОСИМО! Сприяти припиненню діяльність "ресторану" "СТАРИЙ ЙОРК" знаходиться за адресою: Вінниця 600 річчя 66А .Прожіваем за адресою Вінниця 600 річчя 66В, з 12.00 ЩОДЕННЕ !!! ГУПАНЬЕ МУЗИКИ !!! (У них явні проблеми з шумоізоляцією т.к крики тамади та їх гостей чутні в окрузі і взимку і влітку!), П'яні компанії які вивалюють з цього закладу ... мотивують в написанні подібної скарги! (

   Живемо в новобудові але навіть при зачиненних вікнах, лягти спати НЕМОЖЛИВО! так , що живемо і відпочиваємо за графіком роботи "Старого Йорка" .На прохання не включати музику НЕ РЕАГУЮТЬ! -це і зрозуміло, бо власників цікавлять гроші, а не спокійний відпочинок жителів району в своїх квартирах ...

   Пенсіонери (з якими вдалося поспілкуватися) проживають в "хрущовках", що знаходяться в безпосередній близькості з цим закладом - в розпачі, кажуть що  заклад явно хтось, "кришує"!  Кажуть  що вже  неодноразово  скаржилися і скаржаться на шум і музику, викликали поліцію але заходів вжито не було.   Крім того відзначили, що заклад хтось раніше, навіть намагався спалити !!!!

  ПОЛІЦІЯ ТУДИ ПРИЇЖДЖАЄ РЕГУЛЯРНО !!! Після того як поліція їде - все триває знову (

  Взагалі цікаво, на якій підставі ПОДІБНЕ заклад може вести свою діяльність в спальному районі !!!!! Хто видає дозвіл на їх діяльність у дворі житлових будинків ??? !!! Бажання  задати питання - цій людині "Чи готовий він(вона) терпіти у себе у дворі щоденні, подібні" заходи "???!!!  ШУМ! ПОСТІЙНЕ ГУПАНЬЕ МУЗИКИ В ВЕЧІРНІЙ  І НІЧНИЙ ЧАС !!! ДИМ ВІД БАГАТТЯ ТА ЗАПАХ СМАЖЕНОГО М'ЯСА ... ??? ? Подібні заклади повинні знаходитися за містом, а не в спальному районі - хто гуляє, а кому то після роботи треба відпочити не кажучи вже про пенсіонерів!

  ПРОХАННЯНЕ ІГНОРУЙТЕ БУДЬ ЛАСКА !!!!

   якщо у когось є сумніви, запрошуємо в гості у вечірній час..послухати..круглий рік ..... (

  ТЕРПІТИ ВЖЕ НЕ МОЖЛИВО !!! МИ РЕАЛЬНО ВТОМИЛИСЯ !!!!!!  

  ДЯКУЄМО!


 • 29 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

              ​Шановний Сергію Анатолійовичу! Квартальний комітет "Хутір Шевченка" щиро дякує заступнику міського голови - Якубович Галині Анатоліївній за підтримку під час підготовки до новорічного свята у бібліотеці-філії №14. Також висловлюємо подяку завідуючій філією-бібліотекою №14 Мандренко Світлані Станіславівній за чудовий захід, присвячений святкуванню Нового Року!!!

 • 29 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброї ночі, пане мер.

  Прийміть чергову скаргу на діяльність ресторану Доктор Гурвін. Зазаз 29.12.2019 року 01:46 ночі, а ресторан до цього часу працює, хоча Департаментом встановлений режим роботи закладу до 23:00. На літньому майданчику незаконно відкритим способом жариться шашлик (який так почав жаритись ще з 9:00 28.12.2019) в даний час на 01:52 під ялинками всупереч усім санітарним та пожежним нормам.

  І ще до цього 28.12.2019 з 20:00 до 23:00 із ресторану гучно грала дискотечка музика із низькими басами, на що був викликаний екіпаж поліції в 22:45. Музичний супровід згідно санітарних норм дозволений для ресторану виключно до 22:00.

  І так майже кожен вечір!

  Тобто, маємо грубе, систематичне порушення громадської тиші та режиму роботи рестораном Доктор Гурвін.

  Зважаючи на порушення режиму роботу закладу, та неодноразові мої заяви з приводу порушення рестораном гром. тиші прошу обмежити режим роботи закладу до 21:00!

  Надішліть відповідь на реальну адресу, будь ласка.

  Також нагадую, що саме органи місцевого самоврядування встановлюють режим роботи закладів громадського харчування, та видають дозвіл, і у разі надходження скарг його анулюють!

  Згідно рішення Вінницької міської ради №1719 від 30.05.2014 року «Про встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та розваг розташованих на території м. Вінниці»:

  п.1. Суб'єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території м. Вінниці у сфері торгівлі, ресторанного господарства, надання побутових послуг населенню та розваг до початку розміщення та роботи на будь-якому об'єкті благоустрою відповідного закладу або об'єкту торгівлі, ресторанного господарства, побутових послуг і розваг зобов'язані погодити режим роботи закладу із уповноваженим органом згідно із цим Порядком.

  п. 5  Встановити, що суб'єктам підприємницької діяльності всіх форм власності , що визначені в п.1 даного Рішення, здійснювати таку діяльність виключно  після встановлення режиму роботи та погодження його з органами місцевого самоврядування.

  9.  У разі надходжень неодноразових звернень громадян міста та матеріалів відповідних контролюючих органів щодо порушень тиші та громадського порядку, пов'язаних із роботою підприємств торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та розваг, Департаменту адміністративних послуг міської ради готувати матеріали на розгляд Ради підприємців при міському голові, з метою підготовки пропозицій для прийняття відповідного рішення виконавчого комітету міської ради щодо зміни режиму роботи об'єкту.

  Згідно Додатку до рішення міської ради від  30.05.2014 № 1719 «Порядок  встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг,  та розваг»:

  п. 6 У встановленні режиму роботи закладу може бути відмовлено з наступних підстав:

  - в разі надходжень неодноразових звернень громадян міста та матеріалів відповідних контролюючих органів щодо порушень тиші та громадського порядку, пов'язаних із роботою закладу.   

  Згідно Додатку 2 до Порядку згідно рішення №1719 в НАКАЗІ на Про  встановлення  режиму роботи закладу   торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та розваг:

  2. Даний Наказ є дійсним за умови дотримання правил торговельного обслуговування (надання послуг) населення, санітарних та протипожежних вимог, встановленого режиму роботи та відсутності скарг.

  Згідно рішення Вінницької міської ради від 19.09.2008р. №2066 Про затвердження Правил додержання  тиші на території міста Вінниці:

  2.7.  Підприємствам, установам та організаціям  сфери  обслуговування  незалежно від форм власності проводити обов'язкове погодження режиму роботи з органами місцевого самоврядування згідно вимог чинного законодавства.

  3.  Уповноважені органи місцевого самоврядування мають право:

  3.2. Вирішувати питання про припинення  діяльності підприємств  торгівлі, ресторанного господарства, закладів розважального та грального бізнесу та інших підприємств у випадку неодноразового порушення цих Правил.

  3.3. Вирішувати питання про зміну режиму роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства, закладів розважального і грального бізнесу та інших підприємств, які розміщенні в окремо збудованих приміщеннях за наявності скарг громадян про порушення цих Правил.

   4.2.6. Забороняється закладам ресторанного господарства (ресторани, бари, кафе), торгівлі та закладам, що надають послуги в сфері комп'ютерного та грального бізнесу, закладам культури, які розташовані в житлових будинках та на їх прибудинкових територіях самостійно змінювати режим роботи, який був встановлений при видачі дозволу органами місцевого самоврядування.


 • 27 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Повідомляю, що в черговий раз, через бездіяльність керівника КП "ВТК", 27.12.2019 о 12:30 год., після виходу з автобуса м-ту №24 д/н 05-49, на зуп. вул. Топольського в бік вул.Бучми, я виявив, що водій не підїхав належно до тротуара, що в свою чергу помітив і водій. Тому при моєму виході він відкрив двері своєї кабіни й голосно заявив: "Ти метра взяв?", натякаючи на здійснену перевірку  правил підїзду 24.12.2019 з участю мене й працівника ДЕТіЗ Соколовського А., і далі-  "Я тобі повідбиваю ноги...!". Оскільки така поведінка є типовою в КП "ВТК", що зокрема підтверджується й порушеним кримінальним провадженням по факту хуліганства водія автобуса, і визнання винним кондуктора тролейбуса у вчиненні дрібного хуліганстав, та інших моїх скарг які не були нічим спростовані, лише словами самих винних правцівників КП "ВТК". Таким чином є необхідність позбавити частини складеної премії керівника КП "ВТК" Луценка Михайла, якому директор ДЕТіЗ щомісячно підписує наказ на преміювання, без підставно, не враховуючи роботу як керівника так і підприємства в цілому, що призводить до невиправданих видатків з бюджету міста. Тому прошу розглянути скаргу за моєї участі, відібрати пояснення в керівництва КП "ВТК" та надати для ознайомлення в завірених копіях. Винного водія притягти до відповідальності, відобразивши в нарахуванні премії вчастині її позбавлення на 100%. Розглянути скаргу за моєї участі, відповідь надати на ел.пошту.

 • 27 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​27.12.2019 їдучи в мун.аатобусі м-т24 д.н.05-07 я виявив, що не дивлячись на обіцянку, згідно листа ДЄТЗ МР, в салоні висить оголошення про наявність WI-FI проте його немає. Таким чином пасажирів і надалі вводять в оману, що є обманом покупців по суті ц являється адмінправопорушенням. Тому прошу в черговий раз винних в т.ч керівника ВТК, притягти до юр.відповідальності. Розглядати скаргу за моєї участі, відповідь надати на ел пошту в т.ч.

 • 26 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Скажите пожалуйста, может ли работать муж и жена в одном департаменте?

  Павел Ерохин и Анна Баскевич.

 • 24 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора! Прошу допомоги по питанню у мому будинку працює кафе у підвальних приміщенні,  яке не дає нормально жити. Кафе відкрили а про шумоізоляцію не подумали. Постійно порушуючи режим тиші після 22:00. Палять у підвалі сигарети і не тільки. У мене маленька дитина я хочу,  щоб вона цим дихальних і прокидалась бо у них корпоратив і їм байдуже що тут живуть люди. Просиш реакції нуль. Дякую надіюсь на вашу підтримку. 

 • 24 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


                                                                           Вінницькому міському голові

  від «24» грудня 2019р.                                     С.Моргунову                 

                                                                           м.Вінниця, вул.Соборна, 59

                                             Офіційна Заява           

  Керуючись Законом України "Про запобігання корупції" офіційно повідомляємо:

  Про докази саботажу і бездіяльності - депутатів Вінницької міської ради і їх корумпованого керівника – Вінницького міського голови - С.Моргунова, які злочинно не дбають про безпеку дорожнього руху в Європейському місті Вінниця. 

  29.11.2019р. та 22.12.2019р. на перехресті вулиць Верхарна - Довженка - відбулись ДТП, а все від того, що на численні Заяви- Звернення - Голови ГО "Софія" - Денисова В.В. облаштувати перехрестя для безпечного проїзду - ні Вінницький міський голова - С.Моргунов, ні начальник Управління патрульної поліції у Вінницькій області ДПП - Редван Усеінов на жаль не реагують, а саме ухиляються від виконання службових обов'язків...
  На перехресті - вул. Верхарна - Довженка - всього лише треба знести незаконну тимчасову споруду (магазин-кав'ярню) і встановити дорожні знаки пріоритету, чим забезпечити безпечний проїзд - перехрестя:
  Дати дорогу
  2.1 «Дати дорогу»
  Водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що під'їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі, а за наявності таблички 7.8 — транспортним засобам, що рухаються по головній дорозі.
  Головна дорога
  2.3 «Головна дорога»
  Надається право першочергового проїзду нерегульованих перехресть.
  Як Редван Усеінов займається рекламуванням своєї бездарної роботи і як він отримав посаду за хабар - так само, як і його начальник - липовий генерал - корупціонер Ю.Педос – мешканці м.Вінниці - вже знають...
  https://vezha.vn.ua/vinnytska-najkrashha-patrulna-politsiy…/

  Інформація і файли в соц.мережі...

  Чекаємо реагування...

  Голова ГО "Софія"                          Денисов В.В.