• 27 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий вечір шаноновний Сергій Анатолійович! Неодноразово звертаюся до Вас від мешканців будинку за адресою проспект Космонавтів 36 А. Мешканцям цього будинку стало неможливо в ньому проживати через страшенний сморід диму. В нашому будинку, як ви уже знаєте є гагарін-бургер де вони жарать, палять, коптят не тільки на вулиці, а і у приміщенні. А їхня витяжка знаходиться у мешканців перед носом. Де дим проходить в приміщення квартир навіть коли вікна закриті,про провітрювання тут і мови не має, люди забули, що це таке. Писали звернення до Держпродспоживслужби, де вони приходили, але чудом на той час Гагарін не палив, коли працівники пішли через 10 хв. почали палити. Відео та підписи мешканців не змогла прикріпити. Дуже Вас прошу відреагувати на це звернення. Прошу у встановлений Законом термін письмового повідомити на електронну адресу які міри були прийняті. Дякую за увагу, з повагою мешканці будинку.  

 • 27 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  У 2020 році мені, Мудренко Дмитру Леонтійовичу __________________ , як учаснику бойових дій було нараховано і виплачено щорічну разову грошову допомогу у розмірі 1390 грн.  відповідно до вимог постанови КМУ від 19 лютого 2020 р. № 112.
  Прошу провести перерахунок та виплатити мені невиплачену частину одноразової грошової допомоги до 5 травня у розмірі 6800 гр. що складає 5  мінімальних пенсій за віком станом на 01.01.2020 року відповідно до рішення Конституційного Суду України від 27 лютого 2020 року № 3-р/2020, яким визнано   неконституційним окреме положення пункту 26 розділу VI „Прикінцеві та перехідні положення“ Бюджетного кодексу України у частині, яка передбачає, що норми і положення статей 12, 13, 14, 15 та 16 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“ (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 45, ст. 425) застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів та бюджетів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.
  Відповідно до ст. 152 Конституції України, “закони, інші акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність, якщо інше не встановлено самим рішенням, але не раніше дня його ухвалення”.


 • 27 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Я,Мудренко Дмитро Леонтійович, є учасником бойових дій (УБД №124933). Проживаю за адресою м.Вінниця,вул.Пирогова 97а кв.25. Разом зі мною проживає моя матір  Мудренко Марія Іванівна 1948 р.н, пенсіонерка. Площа квартири складає  _____62,5_______. Особистий рахунок ___01183224________________________________. Відповідно до положень Закону України "Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту" я маю пільгу на оплату комунальних послуг у розмірі 75%. Провівши аналіз здійснених нарахувань та кінцевих сум до оплати я прийшов до висновку, що моя пільга, як учасника бойових дій не враховується у повному обсязі. Наразі, прошу здійснити перевірку правильності нарахування вартості комунальних послуг та вжити заходів щодо врахування розміру моєї пільги у повному обсязі.

 • 26 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора!

  Сергій Анатолійович прошу Вашої допомоги, так як уже багато років страждаємо МИ(мешканці старого міста) а саме по вулицях :Кості Широцького, Кривоноса, Кожедуба. Це просто жах, по вул. Кості Широцького там буквально 50метрів яма на ямі глибиною в 40-50см,ні проїхати не пройти. 

  2)вул.Покришкіна Європейський Квартал ні парковки, ні дороги. Жителі Європейського Кварталу паркуються прям на дорогах, горках-це вже нонсен. Юлія Приймак усе обіцяла, але нічого не робить - як це усе розуміти,? Тільки обіцянки? 

 • 26 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Шановинй Сергій Анатолійович!
  Прошу Вас доручити розібратись з проблемою їзди по тротуару за адресою Бульвар Свободи, вул.Зодчих 7, (від "АТБ маркет", до пішохідного переходу вул. Зодчих,3).
  Відносно недавно тут відкрився маркет "WineTime", відвідувачі якого досить часто їздять по тротуару,чим порушують правила дорожнього руху та наражають на небезпеку пішоходів.
  ОСобисто я був свідком декількох випадків, коли на тротуарі в цьому місці наїздиди на пішоходів, дякувати Богові все обійшлось емоційним стресом та легкими синцями.
  На мій погляд вирішенням цієї проблеми може бути встановлення металевих делініаторів біля місць заїзду автомобілв на тротуар/бульвар (це місця біля пішохідних переходів, посилання на фото додаються, там відсутній бардюрний камінь, можливо потрібно його відновити.
  По цій ділянці взагалі є і інші проблемні місця. Є зупинка громадського транспорту, на якій постійно запарковані авто з порушенням, які по факту: 1 - порушують правила парковки та стоянки (самер через те що стоять ближче 30метрів від зупинки громадського транспорту, та ближче 10 метрів до пішохідного переходу). Можливо тут також було б доціально встановити металеві деленіатори аби авто не могли паркуватись на пішохідному переході.
  Сподіваюсь на Ваше реагування та вирішення проблеми.

  Копію відповіді прошу надіслати на електронну адресу: edwardharshvn@gmail.com

   Фото доступні за посиланням https://cutt.ly/jlUfrhP

 • 25 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович, прошу Вас допомогти з вирішенням питання по сухим деревам, які знаходяться за нашим будинком по Вулиці Келецькій 115. Вони старі, сухі та великі. На даний час вони в аварійному стані. Вони несуть загрозу,як людям які там ходять, так і транспортним засобам які їздять. З повагою до Вас мешканці будинку. 

 • 24 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.Сергій Анатолійович,прошу Вашої допомоги,в звязку з тим що відповідальна людина,по зверненню,відповіла що неможе допомогти в данному питанні.По вул.Князів Коріатовичі буд.157 асфальтування прибудинкової територіїї-жахливе,глибина ям до 40 см.їх безліч,поряд,дорога до заїзду воєнного санаторія,вже скоро небуде можливості заїхати,в двір авто заїхати неможливо,без пошкодження авто.При зверненні до Фурмана Р.С,оттримала відповідь що в цьому році,в нас робитися ремонт доріг не буде,за останні 5 років,в нас не асфальтувались дороги в прибудинковій.5 років,це той час вже який я там проживаю,батьки живуть 30 років там,і непамятають коли асфальтували.Я Вас дуже прошу допомогти,так як в домі живуть майже одні пенсіонери,вони неможуть писати звернення.Я вірю в те що Ви зможете нам допомогти.Дякую Вам заздалегідь.

 • 24 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​В кінці січня 2020р. я захворіла на COVID-19 і на лікування потрапила до терапевтичного відділення №1 ВМКПБ №1.

  Хочу щиро подякувати завідуючій даного відділення Вітвіцькій Наталії Вікторівні за високий професійний підхід та людяність, які вона проявляє у нелегкий час боротьби з пандемією.
  Ризикуючи власним життям Наталія Вікторівна та ввірений їй колектив роблять інколи просто неможливе, щоб врятувати хворих на ковід та прискорити одужання.
  Шановна Наталія Вікторівна, Ви – лікар від Бога! Низький Вам уклін та велике людське спасибі! Від усієї душі бажаю міцного здоров’я, здійснення всіх планів та лише світлих смуг на життєвому шляху.
  З повагою, Белякова Олена Петрівна. 
 • 23 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Прошу про допомогу я проживаю по вулиці Шевченко 5а кв 36 в неділюне не було цілу добу опалення насптупнаго дна відновили пів квартирив а тепер вже три дні в одній кімнаті немає опаленя я звонила вже не один раз до нашого жєо і нічого не міняється в мене першій повирх і холодно . Допоможіть будласка дякую 

 • 23 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​До адміністрації міста звертаються мешканці будинку №21 по Вулиці Пушкіна міста Вінниці.У нас проблема,яку не може вирішити,уже,багато років.Всі мешканці по черзі зверталися,писали звернення і результату не має.Проблема в тому що в нашому дворі не законно збудували будівлю,яка включає в свому складі два величезних гаража,і житлову площину,яка мала бути на другому поверсі.Але щось пішло не так і не добудована будівля без даху,затікає,руйнується,мусолить очі нам і всім другим.В будинку №13 колись була сторожка,не законно заняли.Другий співвласник не законної забудови,це є спекулянтка,яка мешкає в будинку 19 кв.3,працює на муніципальному ринку торгує плиткою та сантехнікою.Саме вона дратує більше всього.Одну машину поставили в збудований гараж.Далі-чорний Фольксваген з номерами-АВ10-11-во,а,також білий пірожковоз з номером-АВ66-25ВО постійно відвідують наш двір.І не тільки ці.Величезні мікроавтобуси з різними номерами курсують по нашому дворі,як по розкладу.І всюди один пасажир-спекулянтка з муніципального ринку.Грощей,уже,заробила стільки що не знає куди подіти.Постійні відвідування нашого подвір,я не дають нам спокійно жити.І вдень і в ночі немає спокою.А зимою буксують у нас на горбочку.Ревуть двигуни і т.д.Діти не можуть спокійно гуляти по подвір,і.Да і вони не мають подвір,я,дитячого майданчику.А дуже потрібен нам майданчик,замість цієї недобудови.У нас не величкий двір,його заполонили власники автівок нашого будинку,а тут завжди мікроавтобуси,завжди у них довгобудівля.Постійно щось роблять,постійно щось возять і все на нашому подвір,ї.Просто жах.Допоможіть нам здихатися цієї проблеми.Ми не хочемо в своєму дворі чужих будинків,автомобілів.Ми хочемо спокою для нас і наших діточок.

 • 23 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний_Сергій_Анатолійович_доброго_дня!_Допоможіть_будь-ласка_Музиці_Василю_Васильовичу_реалізувати_проект_про_який_Він_мріє...Зі_святом_Вас!

 • 23 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня,Сергій Анатолійович,мене звати Ольга,я мешкаю по вулиці О. Соловйова 3. У минулому році, наш будинок,за рахунок міського бюджету,утеплювали та замінили покриття на даху.Ми дуже вдячні Вам за це!Коли розпочинали ремонтні роботи,на зборах мешканців з підрядчиком,нам обіцяли встановити снігозатримувачі та водостічні системи на даху.Снігозатримувачі відсутні зовсім!Водовідведення зі сторони вулиці О. Соловйова,теж відсутнє.Зараз глиби снігу та бурульок звисають над головами пішоходів.Він вже почав з'іжджати з даху та падати,гнучи підвіконня та шкодити електричні провода,які приєднані до будинку.Вхід та вихід до нашого будинку через арку,над якою падають глиби снігу та бурульки.Прохід пішоходів,вхід до магазинів,кафе дуже небезпечний.Навпроти нашаго будинку знаходиться 17 гімназія.Тут під нашим будинком завжди ходять діти. Просимо Вас,Сергій Анатолійович,посприяти,щоб недоліки доробили і зробили нашу будівлю безпечною для людей!

 • 21 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Проживаю нещодавно по вулиці Магістрацькій. ​У місті не вистачає шкіл і садочків катастрофічно. Почула що, неподалік мають будувати новий район , садочки і школу.  Але дійшли до мене чутки, що забудовник дуже не порядний, набудує багато житла, а садочків і шкіл не буде. Усі ті люди що там поселяться підуть в ті що і так переповнені.

  Благаю Вас, вивчіть питання, і якщо там будуть будувати новий район, нехай виключно почнуть будувати садочки і школи, а коли збудують лиш тоді дозволяйте будувати квартири. НА своєму гіркому досвіді знаю як забудовники обманюють людей, а ми потім страждаємо.

  Як збудують школу і садочки, я сама перша піду підтримувати те будівництво. Але віри немає, просто не вірю..... Заставте їх спочатку школу побудувати.

  З повагою вінничанка Лариса

 • 21 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  шановний Сергій Анатолійович.
  Звертаюся до вас з проханням звернути увагу на булівництво яке планується у центрі міста нового мікрорайону. Центр міста у нас і так з дуже старими комунікаціями, багато де проблеми з водою і каналізацією, часто світло пропадає. Ми дуже стурбовані, що з новим мікрорайоном центр взагалі стане не придатним для проживання людей у старих будинках.

  Будь ласка розберіться з цим, не дайте бізнесменам забрати у нас те що ми маємо, те важке але стабільне життя. Крім як на вас немає надії більше ні накого. Тільки Ви нас можете захистити.

 • 21 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний пане мер.  Звертаюся до Вас як до люди що відповідає за наше місто Вінницю. Почула за план по якому мають забудувати центр міста, територію цегельного заводу. Проживаю неподалік, і регулярно знаходжуся в цьому районі, тому дуже стурбуована тим, що новий район паралізує центр міста.  Прошу скасувати дозвіл за яким мають там будувати, або провести грунтовне дослідження транспортних потоків і довести вінничанам що будівництво ніяк негативно не влпине на місто.

  Сподіваюся на вашу свідомість та патріотичність.

 • 20 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Просимо Вас допомогти у вирішенні питання щодо гуртожитка в якому ми проживаємо за пропискою в паспорті вулиця Генерала Арабея 3а. Ваш замісник Матусяк С. завірив нас, що приватизація нашого гуртожитку розпочнеться після 1 жовтня 2020р. Маємо лютий місяць 2021р.  і приватизація так і не розпочалася. Просимо Вас долучитись і проконтролювати вирішення цього питання. 

 • 20 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ТЕРМІНОВО! Від імені колективу мешканців,  вул. Міліційна,10. 

  ПОВІДОМЕННЯ: 

  Від імені мешканців будинку, які є потерпілими у справі  № 42020020000000357 від  29. 10.2020 ,  спрямовуємо це повідомлення.

  Рішенням від 30.10.2020 № 2485 ВМР про продаж підвального приміщення, який має відбутися  22.02.2021 через аукціон

  https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-01-27-000045-2

  Просимо зупинити продаж через відкртиті кримінальні провадження та їснуючий  конфлікт інтересів.

  Інформацію спрямовано контактній особі зазначеній на стр.аукціону.

  https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-01-27-000045-2 


 • 19 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня Сергію Анатолійовичу.

  Пишу від імені мешканців будинку, який знаходиться за адресою: м. Вінниця,  пров.Гладкова 1.

  На сьогоднішній день склалась така ситуація, що підвал нашого будинку топить стоками від зовнішніх мереж. Неодноразово звертались до керівництва водоканалу, аварійної служби, цілодобової варти та все безуспішно. Підвал продовжує підтоплювати стічними водами, при цьому в наш будинок потрапляють різні мікроорганізми, спори грибів, яйця гельмінтів, багато з яких є хвороботворними для людей,  мешканці вимушенні  дихати шкідливими газами.  Кістіон Дмитро Володимирович повідомив у телефонній розмові, що данної ділянки комунікацій на балансі підприємства немає, тому і ремонтувати її ніхто не буде. Тобто, її немає на балансі в жодної з комунальних служб.

  Також маємо проблему з нестабільною напругою,  особливо у вечірні часи та вихідні дні. Напруга на будинок приходить в межах 160-180 вольт. Були неодноразові звернення до ПП.Бокут, Міських електричних мереж, цілодобової варти,аварійної і знову реакція дорівнює нулю.

  Маю надію , що Ви, як міський голова можете повпливати на вирішення даних проблем.

  Дякую.

    PS: контакти Володимир 067 502 82 08.


 • 19 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3691120567643105&id=100002355957361

  Майже ніколи не пишу постів, але сьогодні накипіло! Прошу максимального репосту і допомоги!!! Наш син займається таеквондо 5 років!!! Це роки, які не пройшли даремно, а тільки з великою користю як для дитини так і для нас батьків. Клуб «Торнадо»приймає участь як у всеукраїнських, так і європейських, а навіть міжнародних змаганнях!!! Проходять спортивні збори тричі на рік!!! Про досягнення клубу потрібно писати інший пост, але якщо вам цікаво , просто перейдіть по #TornadoTaekwonDo .Питання ось в чому- ми особисто займаємось в школі №4 м. Вінниця. З сьогоднішнього дня, діти залишились без приміщення для тренувань. Договір оренди нам не продовжують... Є ціла низка бюрократичних питань, які не в силі рішити як наш тренер так і батьки. Виходить замкнуте коло. Нашій державі напевно не потрібні діти, які зайняті хорошою справою та саморозвитком!!!! Прошу усіх, хто може допомогти нам з вирішенням нашої проблеми, а можливо підкаже з приміщенням будемо безмежно вдячні!!!!

 • 16 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня шановний Сергій Анаталійович , звертаюсь до вас анонімно тому що цей лист може обернутися проти мене . Я працюю в дитячій установі , зараз по Вінниці ходить з перевіркою по дитячих садочках Гарник Леся Петрівна   вона принижує працівників освіти , доводить до інфаркта та інсульта своїми криками та принижиннями , чому ми маємо боятись її приходу , чому  нас має трусити . Прошу вас звернутися до неї щоб вона навчилась спілкуватись з людьми . Як таких людей допускаюсь в освіту !!!!

 • 16 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу.Прошу Вашоі допомоги у вирішенні важливого питання. В районі житлових комплексів"Андора" та "Сімейний", а особливо біля ЗДО 20 перебуває велика кількість бездомних псів великого розміру, які нападають на дітей.Діти кричать, лякаються, а дітки які гуляють на майданчиках у садочоку, усе це бачать.Просимо прийняти міри у відлові цих собак, тому що не тільки діти, а й дорослі іх бояться.

 • 14 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, пане голово. Звертаюся до Вас з таким проханням, з 2.12 в будинку пропадае електроенергія,  зверталися в РЕС, провіряли лічильника,  все в нормі, був лист з Києва,а напруги як не було так і немає. Прошу звернути вашу увагу,в будинку холодно,  тим більше мороз, опалення електричне,  оце сиджу і мерзну, по 4 години в день не працює котел, на ніч виключаю, частково, як є електропостачання, буває напруга до 152, 177 вольт, котел з такої напруги не включається, прийміть будь ласка міри і перевірте лінію в Сабарові по вулиці Карбишева. Дякую Вам 

 • 13 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.Шановний Сергій Анатолійович!Прохання громади ,звернути увагу на  розклад руху маршрутного таксі 17 б ,або якщо є можливість,виділити транспорт,можливо муніципальний автобус, даному маршруту 17б.Даний маршрут не працює регулярно,маршрутне таксі не відповідає розкладу руху,часто користуємося але нажаль ,приходиться чекати від 30 хв до півтори години.Нажаль погодні умови не дозволять довгий час очікувати на  даний маршрут,альтернативи нажаль немає,так як потрібно добиратися з мікрорайону Поділля до Тяжилова.А також люди після роботи бажать вчасно добиратися додому.Прошу  Вас вжити заходи,щодо даного звернення,заздалегідь вдячна за допомогу Громаді.

 • 13 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ШАНОВНИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ  , ПРОШУ ВАС НАДАТИ МЕНІ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ ЛІКТЬОВОГО НЕРВА ПРАВОЇ РУКИ В СУММІ 19800,0ГРН. .

  СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ   , Я ЖИВУ ОДНА ТАК ЯК СИН У МЕНЕ ПОМЕР І МЕНІ НІКОМУ ДОПОМОГТИ. Я ДУЖЕ ХВИЛЮЮСЬ ЗА ТЕ ,  ЯКЩО НЕ ЗРОБИТИ ОПЕРАЦІЮ Я МОЖУ СТАТИ ІНВАЛІДОМ ТАК ЯК У МЕНЕ ПОВНІСТЬЮ ВІДКАЖУТЬ  РУХАТИСЬ ПАЛЬЦІ  І Я В НЕЗМОЗІ ДАЖЕ СТАКАН ВОДИ ВТРИМАТИ НЕ ТЕ ЩОБ ПРИГОТУВАТИ СОБІ ЇСТИ. . ПЕНСІЯ У МЕНЕ МАЛЕНЬКА 2644,00ГРН., І Я САМОСТІЙНО НЕ ЗМОЖУ ОПЛАТИТИ ОПЕРАЦІЮ.

  ДІАГНОЗ:КОМПЕСІЙНА  НЕВРОЛГІЯ  ПРАВОГО ЛІКТЬОВОГО НЕРВА ,СИНДРОМ КУБІТАЛЬНОГО КАНАЛУ ПРАВОРУЧ.

  РЕКОМЕНДАЦІЇЇ ЛІКАРЯ КЛІНІКИ  SPINEX:  ХІРУРГІЧНЕ ВТРУЧАННЯ  У ПЛАНОВОМУ ПОРЯДКУ- ДЕКОМПРЕСІЯ  КУБІТАЛЬНОГО КАНАЛУ  ПРАВОРУЧ.

   З ПОВАГОЮ ДО ВАС,  КОВАЛЕНКО ТЕТЯНА ІЛЛІВНА

  21020, М. ВІННИЦЯ, 2ПРОВ. ЛЕРМОНТОВА,14

  МОБ. +380674308213


 • 13 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада
     Вимушені звертатись до Вас вдруге, тому що в відповіді на наше звернення від 25 січня 2021р. щодо виконання робіт по об'єкту " Нове будівництвомережі зовнішнього освітлення  по вул. В.Стефаника, Б.Шкляра, Л.Мосендза... в м. Вінниці" не було дана конкретна відповідь де ділись кошти міського бюджету, так як по документах" ДОГОВІР ВИКОНАНО".

  Скільки грошей з 990 000грн. було потрачено на будівельно-монтажні роботи по влаштуванню залізобетонних опор для повітряних ліній електропередач в 2018р.? 

  До того ж Договір не був розірваний "І ДІЄ ДО ПОВНОГО ВИКОНАННЯ РОБІТ, АЛЕ НЕ ПІЗНІШЕ 31 ГРУДНЯ 2019Р."та"ЗАКІНЧЕННЯ СТРОКУ ДОГОВОРУ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ СТОРОНИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЙОГО ПОРУШЕННЯ"
  До речі при нашому зверненні до Місецького В.Ю., була надана відповідь, що ці залізобетонні опори були встановлені "ВІДПОВІДНО ДО ПРОХАНЬ МЕШКАНЦІВ САДОВОГО ТОВАРИСТВА "ЗДОРОВ'Я-2".
  Чому в цьому Договорі так багато темних плям? Чому досі не виконаний Договір, який мав бути виконаний ще в 2019р.? Хто поніс покарання за порушення дії Договору? Чому у нас в Вінниці все робиться так скрито і не прозоро і продовжує процвітати корупція?
 • 13 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Прохання перевірити, за що вчителі ЗОШ N13, отримують заробітну плату. Навчання в школі побудоване тільки на тому, щоб написати параграфи та контрольні  для учнів. Відеоматеріали з поясненням, як а інших школах не додаються. Директор школи, та викладач алгебри та геометрії Лученко Світлана Володимирівна уроки на дистанційному навчанні не проводить, не надає дітям пояснень матеріалу, просто перед контрольними на листочку розсилає кілька прикладів задач, написаних від руки. Вчитель фізики Кирилко Нелла Олегівна, поводиться агресивно, по відношенню до дітей. Непрофесійно викладає свій предмет, принижує дітей ставлячи 1,2,3, в той час як сама не знає, що літера, якою позначається коефіцієнт корисної дії, позначається і називається грецькою літерою \"ета\" вчитель просто називає \"ось така загогулинка\". Вчитель інформатики взагалі за минулий семестр не провів ні одного уроку на дистанційному навчанні. На моє питання до класного керівника, надати призвіще вчителя інформатики, відповіді не отримала. В ЗОШ N13, міста Вінниці, просто калічать наших дітей морально, так як знання не надають належним чином, а тільки вимагають. Хочу зауважити, що раніше навчались в школі N4, та N32, та в школах закордоном, взагалі ніяких зауважень до адміністрації та педагогів не має і не було. Але такого похабного підходу до процесу освіти, як в школі N13 не зустрічали раніше .

 • 13 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​З 10.02.2021 по вул. Топльського не здійснюються снігоприбиральні заходи, обробки відповідними матеріалами, що робить не можливим доїзд, карети шв.допомоги, сім.лікаря на виклик.  Хоча повідомлення на "Цілодобову варту" здійснювалися, проте наслідків не видно. Прошу негайно забезпечити регулярну чистку, обробку, проїзджої частини в зимовий період. Винних встановити і притягти до відповідальності. Розяснити хто саме несе відповідальність за стан дорожонього полотна по вул.Топольського. Розгля скарги провести за моєї участі, відпоівідь надати на ел.скриньку.

 • 13 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  здравствуйте Сергій Анатолійович!Ви звичайно вибачте .що пишу саме Вам зі своєю історією,я просто не знаю до кого писати ,щоб це було почуто.

  Зараз дуже не сприятливі погодні умови,по всій країні,звичайно і у нашому місті,дякую вам за організацію прибирань комунальними службами нашого чудового міста!І дуже хочу попросити Вас ,відмітити одного з працівників,за яким слідкую не один рік-чесно?я навіть не знаю як його звуть,тому що зазвичай -під час таких погодніх умов цей мужчина працює в ночі ,коли всі сплять.коли люди ідуть на роботу,усе вже чисто,прогорнуто,посипано.Це стосується переходу підземного на зупинці 29 школа,чоловік видно уже в віці,йому важко,але у нього завжди ідеальний порядок що в переході ,і за його межами...Прошу Вас,як мешканка денного мікрорайону,можливо знайдеться якась заохочуваність,для даного працівника,?думаю йому буде приємно!а ми будемо раді за нього.Щиро вірю,що не пройдете повз.


 • 13 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                                                            Міському голові

                                                                                            Моргунову С.А.

                                                                                              

                                                                                            Мешканців будинку  24 по

                                                                                            вул. Замостянська  м.Вінниці             

                                                                                            Боль В.Г.

                                                                                            моб.  тел. 067 702-20-75


                                                 Додаток до заяви від  09.02.2021 18:30

        Нам стало відомо від свідків ( водія сміттєвоза ) ,  авто яке не впоралось з керуванням і пошкодило майно « сміттє збірника нового зразка »  07.02.2021  20:32   було -  Фіат Doblo  білого кольору номерний знак АВ 4326 СВ  за кермом був молодий чоловік , а в авто молода дівчина.

                        Дякуємо за розуміння ,       мешканці буд.24 по вул . Замостянська.

   

                                                                                                           13.02.2021 01:02 • 11 лютого 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Вдячні пацієнти 8 палати висловлюють завідуючій  1 терапевтичного відділення першого Вінницького міского клінічного пологового будинку Вітвіцькій Наталі Вікторівні щиру подяку за професійне і якісне лікування у поєднанні з моральною підтримкою та чудовим відношенням до своїх пацієнтів під час лікування гострого распіраторного захворювання COVID-19.
  Будьте оптимістичні, усміхнені і щасливі. Ви та Ваш колектив допомагаєте зберегти та відновити найголовніше, що є у людини – її здоров'я. Праця лікаря гідна пошани й поваги. Щиро бажаємо благополуччя, гідної оплати праці, високих досягнень на професійній ниві і здорових та вдячних пацієнтів.
  З повагою:
  Коломієць С.В.
  Байделюк В.В.
  Милинчук Ф.В.
  Березнюк А.В.