• 11 жовтня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня Яків Олександрович, прошу допомогти в вирішенні питання з недобросовістним забудовником ЖК Тріумф що розташованній за адресою 600-річча 66а 2а секція, за договором вони мали здати будинок 31 липня 2018 року, але по теперішній час його не здали та на мої запитання про строки здачи будинку постійно називають нові дати, то через місяць то через тиждень, та завжди коли приходить час так званної дати здачі будинку вони знов переносять дати здачі, на данний момент сказали що вони не знають коли буде здача, я втомився їм телефонувати та їздити до них в офіс в Агрономічне (офіс продажу ЖК Софія), а також втомився чекати своеї квартири яку я купив виплативши всю сумму одразу ще на стадіі закладання фундаменту 2-гої секціі

 • 10 жовтня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

   

   Голови Правління ОСББ

  «Авалон 5 Вінниця»

  Ломачевської Наталії Володимирівни,

  вул.Трамвайна, буд. 3, корп.2, кв. 16

  м.Вінниця, Вінницька область

   

                                                                ЗВЕРНЕННЯ

   

  Доводимо до Вашого відома, що будівельно-монтажні роботи по об'єкту: житловий комплекс «Авалон 5 Вінниця», з підземною автостоянкою та вбудованими громадськими приміщеннями, дитячим садочком по вулиці Трамвайна, № 3, м.Вінниця, прийнятого в експлуатацію посекційно в період з 29.05.2017 року по 25.07.2018 року,  замовником яких є ЖБК «АВАЛОН-5», генеральним підрядником ТОВ «Обра Констракшн Груп», виконані неякісно та з порушеннями діючих будівельних норм, та з порушенням архітектурного рішення № 27-10-15/АР ТОВ «ЮДК ПРОЕКТ», яке було передано правлінню ОСББ «Авалон 5 Вінниця» за актом прийому-передачі документації від «10» травня 2019 року по 6,7 секціям і паркінгу.

  На даний час виявлено наступні порушення, що призводять до неможливості нормальної експлуатації будівлі та проживання в ній мешканців:

  1. Внаслідок неякісного виконання гідроізоляції конструкції перекриття підземної автостоянки та неякісного виконання гідроізоляції вузлу примикання житлового каркасу, поверхневі води з двору під час дощу та/або танення снігу протікають в приміщення підземної автостоянки. При цьому вода затікає на електрообладнання та проводи електроживлення, які розміщені в підземній автостоянці, що може призвести до пожежі; стіни будинку замокають на рівні квартир 1-го поверху, що в подальшому призведе до їх руйнування.
  2. В зв'язку з тим, що захисний фартух парапету на даху будинку виконаний без крапельників та без ухилу, відбувається замочування стін будинку атмосферними опадами.
  3. Захисний шар покриття даху будинку, в супереч проекту, виконаний щебенем, а не митим гравієм. З часом це призведе до пошкодження даху гострим щебенем та до попадання води в квартири верхніх поверхів. 
  4. Внаслідок неякісного виконання гідроізоляції фундаменту будинку зі сторони громадських приміщень в підвальних приміщеннях будинку збирається вода, на стінах вже появився грибок.
  5. При виконанні будівельних робіт допущено грубе порушення проекту будівництва: у водостоках відсутні елементи підігріву.
  6. В зимовий період часу на трубах від котлів утворюються бурульки. На фасаді будинку по його периметру відсутні козирки (навіси), які б надали захист для людей в разі падінні бурульок та інших опадів, що загрожує життю людей.
  7. По архітектурному рішенню № 27-10-15/АР ТОВ «ЮДК ПРОЕКТ»  підземний паркінг (автостоянка) мав бути облаштований резиновими колесовідбійниками на кожному машино-місці; на кутах колон мали бути демпфери (резинові, кутові). Резинові колесовідбійники та відсутні демпфери (резинові, кутові) в паркінгу відсутні.
  8. По архітектурному рішенню № 27-10-15/АР ТОВ «ЮДК ПРОЕКТ»  конструкція перекриття внутрішнього двору має бути виконана з використанням ПВХ мембрани (2 мм). В порушення архітектурного рішення ПВХ мембрана не використовувалась.
  9. Проектна документація щодо водопостачання та водовідведення  не розроблена і не передана ОСББ «Авалон 5 Вінниця».
  10. Відсутній акт розмежування балансової приналежності водопровідних, каналізаційних мереж.

    

   ОСББ «Авалон 5 Вінниця» неодноразово звертались до Житлово-будівельного кооперативу «АВАЛОН-5» з вимогою вжити заходів щодо усунення зазначених дефектів та привести об'єкт у відповідність до діючих нормативних вимог.

    

   На жаль, ПРОБЛЕМА НЕ ВИРІШЕНА, на даний час порушення залишаються не усуненими.

    

   Просимо вашої допомоги у вирішенні вищевказаних проблемних питань, та вжиття передбачених законодавством заходів впливу.

   Відповідь на дане звернення просимо надати у встановлений законодавством строк на адресу:  м.Вінниця, вул. Трамвайна, буд. 3, корп. 2, кв. 16, та додатково на електронну адресу:  osbb.avalon5@gmail.com


    

   10.10.2019.

   Голова правління

   ОСББ  «Авалон 5 Вінниця»                                                                                   
    


 • 14 серпня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

                                    Шановний Яків Олександрович!!!

      09 липня 2019 року я отримав відповідь на звернення наступного змісту.

  За дорученням міського голови виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуте Ваше звернення (вх. № Ш-01-59297 від 25.06.2019 р.) щодо літнього майданчика кав'ярні «Тарта» та захисної сітки по вул. Замостянській. Повідомляю наступне.

  Відповідно до рішення міської ради від 29.02.2008р. № 1820 з гр. Берещук Валентиною Михайлівною, яка зареєстрована як фізична особа – підприємець, укладено договір земельного сервітуту на частку прибудинкової території площею 0,0310 га багатоквартирного будинку, за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 14, терміном на 10 років.

  Літній майданчик, розташований за вищевказаною адресою, було встановлено відповідно до погодженого головним архітектором міста проекту та на підставі дозвільних документів згідно з чинним законодавством.

  Разом з тим, наразі завершено лише перший етап реконструкції вул. Замостяської.  Тривають будівельні роботи на відрізку від вул. Стеценка до вул. Стрілецької, тому дана ділянка вулиці, зокрема проектні рішення пішохідної частини, не реалізовані в повній мірі. Проектом передбачено влаштування асфальтобетонного покриття тротуарної частини даної ділянки. На час проведення робіт власника тимчасової конструкції буде зобов'язано здійснити демонтаж.

  По закінченню будівельних робіт, якщо суб'єкт господарювання звернеться з намірами влаштування літнього майданчику, нео табхідно буде оформити всі необхідні дозвільні документи та отримати погодження проектних рішень у головного архітектора. 

      Прошу відповісти на питання. Чи звертався суб'єкт господарювання на Вашу з намірами влаштування літнього майданчику погодження проектних рішень?

         Заздалегідь вдячний за надану відповідь !!!

  14.08.2019.                                                                                    


 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Під ковшем екскаватору у центрі Вінниці виявили залишки стародавніх підземель -  http://naparise.com/posts/pid-kovshem-ekskavatoru-u-tsentri-vinnytsi-vyiavyly-zalyshky-starodavnikh-pidzemel-foto-video?fbclid=IwAR0FSJJ6GmD2BomGrruu8APEAzJ4R3CFcgNdEio_CTdzU-Ydc_7iCEo3MGo

  Прошу
  1. призупинити ці будівельні роботи
  2. провести відповідні експертизи
  3 повідомити вінниччан про результати експертизи на сайті Він міськради

 • 05 серпня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

   

   Директору департаменту архітектури та містобудування

  м.Вінниця

  Маховському Я.О.

  мешканців будинку м.Вінниця,вул. Гоголя, б.5.,Гоголя 1, Пирогова 3-а, та прилеглих будинків

  Контактна особа:

  Кравченко Л.В. Пирогова 3-А

  к.т.0935703509

                                                                             Язовицький Е.Г., Гоголя,5 кв. 13.,                                   к.т.0688610535

   

                                  Колективна скарга жителів будинків                                                                        щодо будівництва торгово-офісного центру по вул.Гоголя,№3 м.Вінниця.

  10.05.2019. на сайті Вінницької міської ради з'явились  матеріали щодо обговорення проекту торгово-офісного центру з паркінгом (додається фото). Будівництво планується на ділянці, де ростуть дерева і кущі. На сьогодні на ділянці за адресою вул.Гоголя №3 стоїть двоповерховий житловий будинок з прилеглою до нього територією.

   Наш 9 поверховий 36-квартирний будинок висотою 27 метрів, розташований поруч  з запланованим проектом торгово-офісного центру. Відстань між вікнами нашого  9 поверхового будинку та плануємою будівлею не відповідає вимогам та нормам. Перед нашим будинком  ділянка, яка відведена нам, як прилегла територія нашого будинку. Крім того ліворуч та праворуч будинків є прохідна та проїздна дорога, де ходять мешканці наших та прилеглих будинків та проїзд машин (швидка допомога, пожежні машини,аварійні, а таке вже було і не раз).  Отже, і ця ділянка і ділянка будинку №3 відведені під будівництво торгово-офісного центру та паркінгу.

   Рішенням Вінницької міської ради за №510 від 28.09.92р. затверджено акт державної комісії про прийом до експуатації 36-квартирного житлового будинку №5 по вул.Гоголя з відповідною схемою ділянки під будівництво та прилеглу територію.

    На цій ділянці площею біля 400 м² були насаджені дерева, а також був розташований дитячий майданчик, яким мешканці нашого будинку користувались 11 років.

    У 2003 році двоповерховий будинок №3 по вул. Гоголя  було продано і нові власники - гр.Павловський Б.І. та гр.Нискоклон І.В. через декілька місяців захопили нашу ділянку без будь-яких документів..

    Ми звертались письмово і в міськраду, і в "ВООБТІ" і в Державний комітет України по земельних ресурсах. В письмових відповідях з цих установ було вказано, що ділянка самовільно захоплена власниками будинку №3.

    Їх викликали повістками на розгляд справи про порушення земельного законодавства.

   Для того, щоб наш будинок не втратив остаточно прилеглу територію, ми звернулись до суду. Після двох судових засідань суд постановив, що ділянка була захоплена і ми, мешканці будинку №5, маємо право нею користуватись.

   На сьогодні  ми бачимо, що будинок №3 має нового власника, і ділянка, прилегла до нашого будинку, вже відводиться під будівництво торгово-офісного центру з паркінгом і стоянкою.

   На фото проекту ми бачимо 4-х поверхову споруду з паркінгом в цокольному поверху і з горищем з розташованими на ньому витяжними та очисними спорудами, фасад якої виходить на вул.Гоголя. На сайті написано, що в цокольному поверсі запланована парковка на 27 авто, а перед центром невелика парковка. Але перед центром вже тротуар, тобто парковка буде за центром, тобто перед нашим будинком. Замість зеленої зони і дитячого майданчику ми матимемо перед вікнами парковку авто. Чи дотримуються тут пожежнонебезпечні та санітарні норми?! Адже чотириповерхова споруда (а в дійсності 6 поверхів) закриє для нас сонячне світло, не кажучи про шум і викиди!!!

  Архітектура, містобудування і забудовник має думати не тільки про свої інтереси, а й про наше здоров'я. У нас більше 100 мешканців в будинку, не враховуючи мешканців прилеглих будинків, а вийти з дітьми нема куди через відсутність дитячої ділянки, проходи та проїзд будуть для нас закриті.

   Замість парковки під вікнами ми хочемо бачити дитячий майданчик з зеленою зоною.

  Також, коли йдуть дощі, а вони зараз мають зливний характер, наші прилеглі подвір'я та підвали заливає, а дерева і грунт стримують ці явища.

     Також,  у зв'язку з запланованим будівництвом торгово-офісного центру з паркінгом є серйозні зауваження. Ми просимо провести результативну  експертизу і проектні дослідження з приводу можливої забудови.

    Якщо будувати масивну будівлю на вершині схилу зовсім поруч з нашим    будинком, грунтові води можуть змінити напрямок  і  заливати підвали і навіть нижні поверхи будинку. Це вже сталося зовсім поруч при будівництві Універмагу, коли  знадобилися серйозні дренажні роботи, щоб відвести воду. Вимагаємо серйозної експертизи, яка би перевірила стан грунтових вод на предмет небезпеки реальної загрози буд. по вул. Гоголя №5.

   

    Ми заперечуємо проти такого будівництва торгово-офісного центру по вул.Гоголя.№3, оскільки це суттєво порушує наші законні права та інтереси жителів будинків і наших дітей, протирічить нормальним умовам життя, грубо порушує людські умови існування.

  Ми вимагаємо:

  1. Залишити без змін проходи і проїзди, які ведуть від будинків №3-А по вул. Пирогова до вулиці Гоголя між будинками №1 та будинками №5 по вул. Гоголя
  2. Заборонити будівництво торгово-офісного центру, висота якого заважатиме нормальному існуванню жителям 9 - ти поверхового будинку Гоголя№5.
  3. Привести у відповідність безпідставно зайняту територію, яка була відведена для дитячого майданчика між будинками №5 та №3 по вулиці Гоголя.
  4. Всі спірні питання вирішувати у відповідності з діючими нормами житлового законодавства з безпосередньою участю управляючою будинку Пирогова №3А Кравченко Ларисою Володимирівною, яка в свою чергу буде інформувати жителів будинків.

  Після спроби проведення громадських слухань щодо будівництва торгово-офісного центру з паркінгом по вул. Гоголя №3, ми, мешканці будинків по вул. Гоголя №5, Пирогова №3А, Гоголя№1 та прилеглих будинків повідомляємо, що ми категорично заперечуємо будівництво торгово-офісного центру в в зв'язку з порушенням земельного законодавства,  будівельних  та санітарних норм.

  Вимагаємо детальних відповідей на наші запитання, де наша прибудинкова територія. Поки не буде письмоих роз'яснень, громадських слухань не проводити.

  Просимо врахувати наші зауваження.

  04.08.2019.  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


 • 27 липня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Шановний Якове Олександровичу!

  Прошу Вашого втручання та допомоги у вирішенні питання ремонту мого балкону, що знаходиться за адресою вул. В. Антоновича, 20 кв. 69. Декілька місяців тому, мною був розпочатий ремонт балкону, та збільшено бетонну плиту на 15 см. Це було зроблено для укріплення існуючої конструкції та утеплення. Поскільки будинок 1965 року будівництва та бетонна плита перебувала у аварійному стані. Крім того, у будинку двоскатний дах, з якого кожної весни падають великі глиби льоду. Одна з таких значно пошкодила, наприкінці зими, стару конструкцію балкону.

  19.07.19 р. працівниками департаменту Архітектурно-Будівельного Контролю було проведено позапланову перевірку та видано Припис з вимогою привести конструкцію балкону до первинного стану, але це неможливо, поскільки даний ремонт відбувався за кредитні кошти, яких не вистачить на проведення нових демонтажних та будівельних робіт, поскільки я Волкова Л.В. являюсь інвалідом ІІ групи загального захворювання та маю на утриманні двох неповнолітніх дітей. Проживаю з дітьми без чоловіка та не маю ніякої підтримки. Батьки - пенсіонери також не мають можливості допомогти мені у ситуації, що склалась.  Декілька років тому, через помилку лікаря стала інвалідом І групи, та мало не пішла з життя, провівши близоко 3 місяців у реанімації. За моє життя "боролась" велика кількість людей, поскільки без мами залишилися б двоє діток 2-місячного та 12-річного віку.  

  Виходячи з вище сказаного, прошу Вас втрутитись у ситуацію та надати дозвіл на подальший ремонт.  

  Маю велику надію на Вашу підтримку та розуміння.


 • 25 липня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Шановний Яків Олександрович.

  Прошу надати інформацію, щодо погодження проекту розподілу територіі мікрорайону обмеженного вул.Келецька,Квятека,Стельмаха. в м.Вінниці.

  Данна йнформація, потрібна нашому підприемству ,для оформлення кадастрового плану земельноі ділянки .

  Що є необхідним документом для продовження договору оренди землі.

  Дякую


 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Шановний Яків Олександрович, по вулиці Стрілецькій, біля школи №30 Особняк Центр будує 8-ми поверховий будинок, так вказано на плакаті біля будівництва та у дозвільних документах за цим посиланням http://osobnyak-centr.com.ua/documents/#strilecka. Проблема у тому, що на данний момент удже добудовується 9-й поверх і біля будівлі лежить така кількість панелей, що мабуть і 10-й вистачить перекрити. Прошу терміново перевірити забудовника!

 • 28 червня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Большая просьба повлиять на застройщиков жилого комплекса на месте Кельце по поводу соблюдения тишины хотя бы по выходным. Так например сегодня 28 июня в 06 часов 30 мин начались строительные работы в виде стука молотками по арматуре, в результате чего не спал весь район. Сообщение об этом передано на горячую линию. И это происходит очень часто, а также до поздней ночи иногда до 2часов стоит гул машин и заливаемого бетона. Это просто уже невозможно терпеть. Помогите пожалуйста

 • 20 червня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Шановний Яків Олександрович!

  На земельній ділянці, яка є комунальною власністю міста, без погодження з мешканцями будинку по вул. Пирогова 67-А, які сплачують кошти за утримання данної території в належному санітарному стані, та з порушенням державних будівельних норм, бо поруч знаходиться криниця і дитячий майданчик, самовільно облаштовують стоянку для машин. Розташування стоянки для машин поруч з криницею несе загрозу здоров'ю мешканців міста, які користуються даною криницею. А це єдина криниця в даному районі.До неї приходять навіть студенти медколеджу на університету, що поруч. Питання облаштування стоянки не обговорювалось на загальних зборах мешканців будинку. Є державні будівельні норми, які є обов'язковими для всіх і не передбачають обговорення. Немає відповідного висновку СЄС. Немає погодження від мешканців.

  Керує всім процесом Кирнасюк Сергій Петрович, працівник одного з комунальних підприємств Вінницької обласної ради. Вже завезені матеріали. Виникає питання чи є на них документи про придбання. І чи є виписка машини, яка при цьому була задіяна.

  Прошу в терміновому порядку припинити незаконне будівництво поруч з криницею.

  Біля нашого будинку є платна стоянка по вул. Пирогова 73 (територія фінансово-економічного університету).

  Прошу припинити незаконне будівництво стоянки для машин, до вирішення питання законним шляхом. Направити муніципальну поліцію для попередження про відповідальність за порушення державних будівельних норм.

  З повагою,

  Анна Чайковська, діюча голова ОСББ "Учитель-91"

 • 10 червня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Добрий день. В автомайстерні, за адресою вул. Князів Коріатовичів 21А в м. Вінниця, яка знаходиться в безпосередній близькості до житлових будинків  № 19 та 23  проводиться реконструкція з добудовою 2-го поверху.

  Автомайстерня знаходиться на відстані 6 ( шість) метрів при нормі ДБН – 15 (п'ятнадцять метрів) від житлових будинків.

  На прохання показати проект реконструкції та дозвіл на реконструкцію власник відмовив.

  Активні будівельні роботи ведуться  постійно, не звертаючи уваги на прохання припинити та показати відповідні документи.

  Прошу вияснити чи порушені допустимі норми ДБН та згідно Наказу Мінрегіону № 48 від 01.03.19. та прийняти відповідні міри згідно Законів України.

  Дякую. Бажаю Успіхів

  Вірю, що Ви також хочете щоб Вінниця була європейським, комфортним та зразковим містом.

  Сподіваємося на позитивну та своєчасну Вашу допомогу і вирішення наших питань.


 • 06 червня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня!Шановний Яків Олександрович,звертаються до вас мешканці будинку що знаходиться за адресою Князів Коріатовичів80(напроти автомийки Фаворит).Коли ми купували будинок(у будинку мешкає три сімї) по вулиці В. Городецького за день проїжало кілька машин,по вулиці Князів Коріатовичів був односторонній рух.Тепер що з однієї,що з іншої сторони величезний поток машин.Ми живемо наче на дорозі,у наш сарай раз в кілька років вїжають автомобілі.Два тиждні тому в"їхала важка вантажівка.Якби там був хтось із мешканців,наслідки булиб дуже печальні.Ще раніше нам казали,що наш будинок іде під знесення.Тому ніяких поліпшень житлових умов  не робили,в нашому будинку  досі не має каналізації.Все чекали знесення.Напишіть будь ласка відповідь чи плануєтьса реконструкція,щоб ми могли планувати своє майбутнє.Якщо ні,то просимо допомоги у вирішенні житлових,умов та безпеки мешканців.

 • 29 травня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Цікавить питання законності прибудови розташованої у дворі по вулиці Чорновола 29. У проектних документах наданих для ознайомлення плану будування за вказаною адресою у 2015р,  даного двоповерхового комерційного приміщення ( яке розташоване у жилому дворі) не було , будинок заселений вже більш ніж два роки, прибудинкова територія не передана на баланс ОСББ, та ніде не визначено її масштаби, а на томість у дворі будується комерція і зводяться платні паркомісця для машин, чому не визначено прибудинкову територію, ( чому побудовано такий великий мікрорайон в якому не має дитячого садочка ??? Хто давав дозвіл на побудову двоповерхового комерційного приміщення у жилому дворі ???? Тільки за адресою Чорновола 29 побудовано близько 800 квартир ( в яких проживають в основному молоді сім'ї з дітьми ), а ні дитячого садочка, ні визначеної прибудинкової території не має,  у вечері, коли всі виходять у двір на прогулянку ні де сім'ям дітись... 

 • 29 травня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня!

  Цікавить питання законності прибудови розташованої у дворі по вулиці Чорновола 29. У проектних документах наданих для ознайомлення плану будування за вказаною адресою у 2015р,  даного двоповерхового комерційного приміщення ( яке розташоване у жилому дворі) не було вказано, будинок заселений вже більш ніж два роки, прибудинкова територія не передана на баланс ОСББ, та ніде не визначено її масштаби, а на томість у дворі будується комерція і зводяться платні паркомісця для машин, чому не визначено прибудинкову територію, ( чому побудовано такий великий мікрорайон в якому не має дитячого садочка ??? Хто давав дозвіл на побудову двоповерхового комерційного приміщення у жилому дворі ???

 • 17 травня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Добрий вечир.. Видремонтуйте будь ласка жахливи участки дороги  вул.Ляли Ратушна 74...    Шевченко 42       600 риччя   биля Налоговои....     Дякую

 • 06 травня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Заступник директора департаменту – начальник служби містобудівного кадастру , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня. 

  Поясніть будь-ласка ситуацію з назвами вулиць. Протягом довгого часу зустрічаю в офіційних публікаціях,  в т. ч. І на сайті ВМР назву вулиці БОженова та БАженова. В кадастрі індексів м. Вінниця вулиці БОженова немає,  Але є в відомостях ЄДР у деяких ФОП.  Яка з назв правильна?  Чи є дві вулиці? 

  Дякую за розгорнуту відповідь.


 • 09 квітня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Заступник директора департаменту – начальник служби містобудівного кадастру , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня.

  Я мешканка будинку 22, що по вул. М.Шимка.

  Ми, мешканці будинку дуже занепокоєні тим, що впритул до наших осель розташований заклад "Бочка" на базі кв. 51.

  Неодноразово ми чуємо про відкриття літнього майданчика, так як це прибутковий хід.

  Ми категорично проти, про що постійно говоримо і старшій будинку, яка нас не хоче чути, і самому керівництву, які нас ігнорують.

  Просимо завчасно почути нашу думку. Це лишні нерви та неподобства. Відвідувачі ітак дошкуляють палунням та ходінням в туалет під вікнами.

  Дуже просимо захистити нас від чергового "потурання" нашої думки.

 • 22 березня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Заступник директора департаменту – начальник служби містобудівного кадастру , Департамент архітектури та містобудування

  Вітаємо ! Ми - компанія виробник садово-паркової та вуличної меблі (лави, урни, велопарковки, антипаркувальні стовпчики). Пропонуємо ознайомитись з нашими виробами для залучення до торгів по інфраструктурі міста. 
  - Гарантія 1 рік
  - Антивандальне покриття
  - Доставка бескоштовно
  Розстрочка платежу на 6 міс без переплат !
  - продаються у оффлайні в мережах Эпіцентр, Лерой Мерлін, 33 квм. 
  З повагою, коммерційний директор Ігор Тоблер.
  0663759898tobler2010@ukr.net,
  rud-garden.com


 • 27 лютого 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Заступник директора департаменту – начальник служби містобудівного кадастру , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня, звертаюсь до Вас з проханням надати перелік документів які необхідні для внесення змін в повідомлення про будівництво в зв'язку зі зміною кадастрового номера земельної ділянки яка під час будівництва перебувала в оренді з кадастровим номером який не давав права на користування земельною ділянкою так як вона не була зареєстрована в електронній базі. На даний час зі статусу оренди ця ділянка з січня місяця є приватною власністю з присвоєним новим кадастровим номером. Тому для отримання декларації про закінчення будівництва необхідно внести зміни в повідомлення про будівництво. Велике дякую.