• 08 липня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрий день. До Вас звертається житель вулиці Космонавтів, будинок 70 Довбишев Ілля. Дуже прошу Вас звернути увагу на вулицю Миколи Оводова, 1, Вінниця, Вінницька область, 21000. Пам'ятний знак битві 1651 під керівництвом Івана Богуна

  Місце з дуже гарною панорамою, але на жаль побитої часом і ніяк не відреставроване, буде досить зробити сходи якi ведуть до пляжу, і місце стане в рази краще.
  З огляду на що міст зробили відмінно, тепер це місце зовсім не вписується в атмосферу, хоча там чудово і романтично.
  Дякую за увагу.


 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу звернуты увагу, на вул.Глинки що знаходиться на Старому Мисти, зовсим немае асфальтного покритя ,ямы пылюка выще проводив с дытиною не можлыво выйти прогулятись 

  може краще звернить увагу на обични вулицы по мисту Винниця чы вы вже зовсим забулись про такий район електро столбы ломаються асфальто покритя немае Вул.Якова Гальчевського  вже бильше 30 р не бачила нового асфальто покритья .

  чому вы не будуете ще один мис щоб не було пробок на Старому Мисти


 • 02 липня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​​Доброго дня!
  До Вас звертаються мешканці буд. №5 за вулицею Порика міста Вінниці. 
  Навпроти фасаду нашого будинку планують розширити доріжку в обидві сторони. Як наслідок багато дерев і клумби з квітами планують знищити, а зелені куточки, що поруч з доріжкою, облаштувати за стоянки для автомобілів. Людей спочатку обдурили, кажучи, що просто зроблять ремонт дороги, а позавчора поставили стовбці, відмітивши площу майбутньої дороги. Кілька яблунь вже зрізали! Вчора були зібрані підписи проти цього розширення, але представники влади, які вчора відвідали наш будинок сказали, що це нічого не дасть, бо проект вже готовий і буде реалізований.  До того ж в бік мешканців будинку пролунало кілька погроз.
  Виходить, що бажання людей жити комфортно і затишно біля дерев і квітів нікого не турбує.
  Цією дорогою спокійно може проїхати будь-який автомобіль. Минулого року до нашого двору без проблем приїхали пожежні машини.
  До того ж, якщо цей проект з розширення дороги буде реалізовано, то вікна мешканців перших поверхів будуть біля самісінької дороги. 
  Також з мешканців будинку вимагали здавати гроші для оплати обідів працівників, які будуть робити цю дорогу. 
  Також біля нашого і сусідніх будинків безліч щурів, але ніяких дій не робиться. І це попри те, що навпроти нашого будинку дитячий майданчик і дитсадок!
  Дякуємо!

 • 26 червня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Звернення від мешканців ОСББ Грибоєдова 3.Будь ласка надайте відповідь щодо виконання рішення від 14.07.2016 за номером 1671.Стосовно будівництва спортивного майданчика за адресою Грибоєдова 3.

 • 26 червня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня Сергій Володимирович,

  до Вас звертається Мазай Микола Михайлович, співвласник житлового будинку №22 по 1-му провулку Леся Курбаса.

  27 грудня 2019 року ми отримали витяг з рішення Вінницької міської ради №2106 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), після чого звернулися до департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради що по вул. Пушкіна, 38 для виготовлення технічної документації, а саме підписання Акту погодження меж з сусідами, виявилось, що власниками будинку №20 по 1-му провулку Леся Курбаса (з якими теж потрібно погодити межі), є Масиборода Петро Федорович (який підписав Акт погодження меж) та його колишня дружина Пшенична Юлія Павлівна, яка вже тривалий час перебуває за межами кордону України, про що свідчить довідка №0212 Квартального комітету, яку було долучено до матеріалів справи, щодо розгляду питання погодження меж без підпису Пшеничної Юлії Павлівни на земельній комісії.

  Після першого засідання земельної комісії, яке відбулося 4 березня 2020 року, на якому я був присутній і комісія прийняла рішення про необхідність призначення другого засідання комісії на якому мало би бути вирішено питання щодо можливості підписання Акту погодження меж без погодження, підпису Пшеничної Юлії Павлівни на підставі якого голова квартального комітету засвідчила б печаткою підписи в Акті погодження меж земельної ділянки.

  Так як в державі з березня місяця було введено карантин, дату проведення наступного другого засідання комісії так і не було призначено. Проте станом на сьогоднішній день карантинні обмеження послаблені, а державні установи працюють прошу Вас сприяти в як найшвидшому призначенню дати проведення земельної комісії щоб мати нарешті можливість отримати рішення комісії.

  Прошу з розумінням поставитися до мого прохання та вирішити питання щодо призначення дати проведення другого засідання земельної комісії щодо можливості підписання Акту погодження меж без погодження, підпису Пшеничної Юлії Павлівни.

  З повагою,

                                                                                                                                             Мазай М.М.


 • 23 червня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​ДОБРИЙ ВЕЧИР !!   НЕВЖЕ ТАК ВАЖКО ПРОИНСПЕКТУВАТИ ВУЛИЦИ МИСТА В ТЕМНИ ГОДИНИ...-- ПОДИВИТЬСЯ    ЯКЕ ОСВИТЛЕННЯ ПО МИСТУ ДОРИГ   ЛАМПИ НА СТОВБАХ ПОЗАРОСТАЛИ ЛИСТЯМ ДЕРЕВ КРУГОМ  ПО ВУЛИЦЯМ--НИЧОГО НЕ ВИДНО ЗОВСИМ..НЕВЖЕ ВИ НЕ ИНСПЕКТУЕТЕ ДОРОГИ В ТЕМНИ ГОДИНИ НА ПРЕДМЕТ ВИДИМОСТИ ДОРОГИ ..РОЗМИТКИ..       ДОБРЕ ЩО ВИ ЧИНОВНИКИ ТИЛЬКИ ДНЕМ ИЗДИТЕ..ХТО ПОДУМАЕ ПРО ВИННИЧАН У ТЕМНУ ПОРУ ДОБИ  ПРО ЛЮДЕЙ И ПРЦЮЮЧИХ НА АВТО...       ЦЕ ПОЗОР ТАКЕ ОСВИТЛЕННЯ ПО МИСТУ ДОРИГ...  ВСИ ФОНАРИ ЗАРОЩИ ЛИСТЯМИ   МАЙЖЕ..ЦЕ ЩО ЗА ПОРЯДКИ? И ЩО ЗА ОСВИТЛЕННЯ?? ЦЕ МИСТО  ? ЧИ  СЕЛО???   ПООБРИЗАЙТЕ ЛИСТЯ БИЛЯ МАЧТ ФОНАРИВ ПО ДОРОГАМ МИСТА ПО ЦЕНТРАЛЬНИМ И ВТОРИСТИПЕНИМ ДОРОГАМ -ЩОБ ОСВИТЛЕННЯ БИЛО НА  ДОРОГУ А НЕ НА ЛИСТЯ !!!  ДЯКУЮ

 • 17 червня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Сергій Володимирович це Олександр голова правління ОСББ "Європейський 4" по вул. Покришкіна 8В/4. Прошу допомогти у питанні пуску газу до будинку. В нас 95 квартир у під'їзді, всі користуються тільки електроенергією, та якщо ми не вирішимо це питання до зими, то це буде катастрофа, мережі не витримають такого навантаження. На запит у Вінниці Газ зі мною, як головою ОСББ відмовляються спілкуватися. З забудовником Ви самі чудово знаєте яка ситуація. Попередньо нам озвучували суму у 640000 тис. грн., яку нам потрібно заплатити за пуск газу, та є ще проблема з технічною документацією. Ми готові оплатити пуск газу, можливо частинами, можливо певними платежами, та такої змоги у нас не має. Будь ласка допоможіть у вирішенні цього питання. Дякую

 • 16 червня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня,я хочу вас попросити,щоб ви звернули увагу на КП ВМР ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО, бо таке гарне і велике підприємство розвалюється,воно важливи для нашого славного м.Вінниці.На цему підприємстві я вже працюю досить довго,но щоб аж до такого стану довести державну фірму! Вже не вистачає сил дивитись,не має ні тєхніки 3 бригади чекають 1 ескаватор і це називається ( Організація Труда)?.Я вас дуже просю зверніть увагу,поки тільки почалось літо а з ним і заміна тепломереж.Дякую за увагу.

 • 10 червня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради


  Доброго дня!

  На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, мешканці будинку 34 по вулиці Театральна просять надати інформацію:

  - про зміну цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер

  0510136600:02:053:0031 яка є приватною власністю Рудь Марини Вікторівни по       вулиці Театральна б/н,

  - про надання дозволу на будівництво та затверджений проект на  земельні ділянці кадастровий номер 0510136600:02:053:0031

  - про обстеження та технічний стан нашого будинку, при наданні дозволу на будівництво офісного центру на сусідній ділянці

  - план будинку та прибудинкової території яка призначена для обслуговування житлового будинку по Театральній 34

  - відповідальність ваших працівників при руйнуванні чи пошкодженні нашого будинку (Іщук Роксолана Володимирівна яка визначена за технічний нагляд у повідомлення на початок виконання підготовчих робіт від 29.10.2019р№ВН010193022410). 


        У зв'язку з початком підготовчих робіт по забудові земельної ділянки кадастровий номер0510136600:02:053:0031 яка є приватною власністю Рудь Марини Вікторівни по вулиці Театральна б/н, мешканці нашого будинку занепокоєні будівництвом офісного центру. Наш , будинок побудований 1902 році, капітальний ремонт проводився 1972-1975 році ,при ремонті були прибудовані дві кімнати на 1 та 2 поверсі фундамент під ними відсутній. При будівництві офісного центру довжиною 28 м. та шириною 6,2м. на три поверхи, може привести до пошкодження та руйнування  будинку 34. Згідно запланованого проекту який надав забудовник  стоянка та заїзд до неї планують у дворі нашого будинки 34 а відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо визначення прибудинкових територій багатоквартирних будинків №389 від 29 грудня 2011 року.Відповідно до пункту 2 Методичних рекомендацій щодо визначення прибудинкових територій багатоквартирних будинків, затверджених останнім згаданим наказом,"Прибудинкова територія – територія навколо багатоквартирного будинку, що визначена на підставі відповідної містобудівної та землевпорядної документації в межах відповідної земельної ділянки, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі і споруди, та яка необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку і забезпечення задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників) та наймачів (орендарів) квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.

  З повагою


  Мазуренко С.А. 10.06.2020р. • 09 червня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

   

  На території двору нашого будинку, що знаходиться за адресою вул. Київська, 38А (а саме: в притул до паркану будинку №16 по 2-му провулку Стеценка), розташовано гараж (металева конструкція без даху). На ньому немає ніякого маркування, що свідчило б про офіційне встановлення.

  Прошу повідомити мене:

  1. Який юридичний статус цієї конструкції (чи провомірно вона розташована);

  2. Чи можливо прибрати цей гараж за допомогою працівників архітектурно-будівельного сервісу ВМР (з призначенням виконавчим комітетом ВМР відповідної уповноваженої особи та прийняттям відповідного рішення міської ради про демонтаж спірної конструкції у відповідності до Розділу 4 Порядку, затвердженого рішенням ВМР від 06.04.2017 року № 800) та задіяти цю територію для озелення прибудинкової території  та облаштування дитячого майданчика.

  Наші звернення до департаменту самоврядного контролю, департаменту архітектури та містобудування ВМР залишились без уваги та без відповіді.

  Разом з тим, ВМР прийнято рішення від 22.05.2020 р.№2244, в п.2-6 якого зазначено про припинення Департаменту самоврядного контролю ВМР шляхом ліквідації. А відповідно до вимог п.3 постанови КМУ від 13.03.2020 р. №219 дію постанови КМУ від 23.05.2011 р. №553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» - зупинено.

  Тож, враховуючи вище викладене, прошу надати доручення дійсно розібратись в ситуації, що склалась та надати відповідь, а не відписку про безсилля влади.

 • 02 червня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергій Володимирович!

  Якийсь час тому я створював петиції і звернення з приводу "наболілої" проблеми
  моєї сім'ї і нашого міста вцілому. І як і тисячі свідомих громадян нашої країни
  в черговий раз переконався у неспроможності нашої влади. Усі рази мені відповіли
  "черговими" відмовками, посилаючись звісно на статті законів, як це прийнято у світі
  юридично грамотних людей. І знову проблема із загостреного стану повернулась у стан хронічний.
  Не через відповідь влади, не через її дії, а в силу об'єктивних природних причин - настав холодний період року.
  Час йшов, холоди закінчились, почався карантин, люди стали заручниками обставин і нових правил.
  Але для певної групи жителів нашого міста це абсолютно нічого не значить. Я маю на увазі, ні закони держави в якій вони живуть
  ні привила що вводяться для їх же безпеки, ні просто прості закони людяності.
  Я маю на увазі тих жителів нашого міста, що кричать про своє право на гарне проведення часу на парковці музею М.І.Пирогова
  нехтуючи (справедливіше було б сказати - начхавши) правом тих хто живе поряд, на відпочинок у тиші, вночі.
  Питання це підіймається до влади не перший раз, і думаю уже мабуть і не перший десяток раз. Люди вимушені викликати
  патрулі поліції щоб отримати якийсь перепочинок і тишу і встигнути заснути за цей час.
  І тут у мене до вас, представники влади, є прохання. Просто дайте обгрунтовану відповідь, не чергову відписку, а саме відповідь.
  Невже дешевше відправляти патрулі що є досить обмеженим ресурсом міста на одне і те саме місце з однією і тією ж причиною
  по декілька разів на тиждень, може і того частіше аніж разом вирішити проблему? Притому що варіанти вирішення пропонувались безліч разів
  багатьма активними мешканцями міста і зокрема району вулиць Юності - Пирогова (думаю є і інші).
  Варіант, нарпиклад закрити парковку на нічний час, що належить, наскільки мені відомо, музею пирогова що не працює в нічний час.
  Друге питання стосується вулиці Юності. В черговій відписці на моє питання чи не можна встановити засоби запобігання перевищення швидкості по вулиці
  мені написали що буцім у відповідності з якимось там ДСТУ такої можливості немає, так як це магістральна вулиця. Так от дайте мені будь ласка відповідь
  чим ця магістральна вулиця (пр. Юності) принципово відрізняється від вул. Зодчих що у мікрорайоні поділля? Чому по вулиці зодчих можна було встановити 
  "лежачі поліцейські" мінімум на трьох ділянках вулиці, а по пр. Юності це неможливо? Приведіть будь ласка об*єктивні тому причини.
  Чи що, на юності живуть інакші люди, недостойні виконання їх конституційних прав і прав людини?


 • 27 травня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня!

  На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також згідно ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах», прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

  1)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування жилого будинку, площею 0,10 гектара в місті Вінниця;

  2)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0 гектара в Вінницькій області;

  3)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для ведення садівництва, площею 0,12 гектара в Вінницькій області;

  4)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для індивідуального дачного будівництва, площею 0,10 гектара в Вінницькій області;

  5)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва індивідуальних гаражів, площею 0,01 гектара в місті Вінниця;

  З повагою,

  Олексій


 • 02 травня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  МОРГУНОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  По улице Метрополита Петра Могили, при вашем руководстве городом, был украден сквет и мусорник против воли жителей близлежащих домов. Благодарю вас за бюрократические отписки, но на первом месте стоит согласие местных жителей, которые благодаря вам остались без любимого места отдыха и вынуждены в преклонном возрасте  выносить мусор на огромное  расстояние, или просить меня о помощи. В данный момент нахожусь в Германии так как  работаю инженером на одном из предприятий в городе Мюнхен и здесь мусорник есть каждом доме, и чиновник не сможет провернуть аферу, даже через подставных АТО-шников и дать разрешение на стоительство трехэтажного офисного центра против воли людей в пяти метрах перед их окнами. В цивилизованной стране это не возможно, а в коррумпированной Украине люди читают отписки чиновников, который держат под контролем весь процесс переоформления земли и продают муниципальную землю за взятки в свой карман. Мы направили вам три коллективные жалобы, и я буду добиваться справедливости, так как правда на моей стороне. Я готов дать свидетельские показания каким образом вызывалась председатель ОСББ для дачи согласия от всего дома жильцов и какие чиновники вашего аппарата называли стоимость услуги переоформления сквера. Пока виновные в краже земли не будут наказаны я буду бороться с теми кто украл сквер который был с 1914 года перед нашим домом. Надеюсь после вступления в должность нового генпрокурора Украины Ирины  Венедиктовой у меня получится привлечь всех нечистых на руку чиновников замешанных в краже муниципальной или как вы ее оформили земли в центре города Винницы. Копию письма направляю президенту Украины.

 • 26 квітня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Біля багатоповерхового будинку за адресою: м.Вінниця, вул.Таталіхіна,5,  між річкою та домом падає величезний горіх!!!!!...наразі він тримається на гілці сусіднього дерева і вже майже впав на будинок!!!...Якщо дерево впаде, то може пошкодити вікна першого, другого та третього поверху!!!!! Просимо вжити заходи та зрізати сухе дерево. З цим питанням вже звертались до ЖЕК, але там повідомили, що це питання у зоні відповідальності зеленого господарства. Турбуємось за себе та інших мешканців!!!!! Будемо дякувати за швидкі дії та вирішення проблеми!!!!

 • 23 квітня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня Сергій Володимирович, прошу  допомогти у вирішенні питання з незаконним будівництвом. В домоволодіні за адресою Вінниця вул. Садовського 70,яке розпочала співвласник Вервека Оксана Леонідівна, бездозвільних документів на проведення будівельно ремонтних робіт. 

  Неодноразово зверталися до Вас, і будівництво на тій ділянці було заборонено. 

  Взвязку з тим , що забудова продовжується прошу здійснити оперетивне реагування відповідними службами. .

 • 10 квітня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Сергій Володимирович. 

  На тереторії нашого будинку, що знаходиться за адресою вул. Князів Коріатовичів 118/1, розташовані гаражі (портативні металічні контейнери). Точне їх розташування - між вул. Марії Литвиненко-Вольгемут і ЖК Рів'єра. На цих контейнерах немає ніякого маркування, що свідчило про офіційність їхнього вствновлення. Навкруги даних гаражів безлад і антисанітарія. 

  Прошу надати мені консультацію з приводу даних гаражів:

  1. Який юридичний статус цих гаражів (чи провомірно вони розташовуються тут)

  2. Чи можливо прибрати ці гаражі (частково), надати цю територію ОСББ для того, щоб ми могли очистити від сміття, облагородити територію під ними (схил від вулиці Литвиненко-Вольгемут, територію під гаражами і струмок за гаражами) і облаштувати там дитячий майданчик

 • 31 березня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Хочу дізнатися що з будівництвом що знаходиться на кінцевій зупинці 14 го автобусу Будинок відпочинку. Прямо на вході в ліс по прову сторону напроти ставка хтось обніс велику територію парканом та проводить там роботи. По перше на тій території є озеро,а як мені відомо доступ має бути вільний до берега як і в сусідньому маєтку до речі. Що там буде будуватися і хто дав на це дозвіл? Чому закрили доступ до озер? Я вже задавав це питання пару місяців назад і жодного результату і відповіді. Якщо так буде далі я буду змушений звернутися в правоохоронні органи так як видно хтось покриває це паскудство.

 • 10 березня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергій Володимирович, до Вас звертається Шумовицька Вікторія Олегівна,  жителька мікрорайону П'ятничани а саме вулиця Медова. Звертаюсь до вас від імені мешканців нашої вулиці, проблема нашої вулиці це повна відсутність дороги та тротуару, а також часткове освітлення вулиці. Велике прохання допомогти у вирішенні питання освітлення так як по нашій вулиці проживає багато дітей, а вздовж дороги знаходиться ліс і в темний період часу не можливо пересуватися вулицeю. Також мешканці нашої вулиці хотіли прийняти участь у програмі співфінансування облаштування асфальтного покриття по вулиці медові та медичний проїзд як можна стати на чергу по даній програмі щоб нашу вулицю в майбутньому включили план міста?

 • 04 березня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ДОБРОГО РАНКУ !!  НАЙВАЖЛИВИШЕ ПИТАННЯ  НАШОГО РОЗВИВАЮЧОГО ЕВРОПЕЙСКОГО МИСТА--ДОРОГИ...    НЕВЖЕ  ТАК ВАЖКО В ФОНД МИСТА ЗАКРИПИТИ ФИНАНСУВАННЯ ВСИХ ДОРИГ ...   КРИМ ЦЕНТРАЛЬНИХ ДОРИГ  В МИКРОРАЙОНАХ-- НЕ ДОРОГИ А ПОМИЙНА ЯМА-- БРИДКО ДИВИТИСЬ ТАКЕ ГАРНЕ МИСТО А ДОРОГИ    ЯК НА ПОЧАТКУ СТОЛИТТЯ..   ЗАМОСТЯНСЬКА  ..ЛЬВА ТОЛСТОГО.. КОРИАТОВИЧЕЙ  ..ЗАБОЛОТНОГО..   И ТД       МАТИ ТАКЕ МИСТО И  ДОВЕСТИ ДОРОГИ ДО ТАКОГО СТАНУ ЦЕ ПОЗОР 1!!!   ЦЕ Ж НЕ ВЕЛИКЕ МИСТО ПО РОЗМИРАМ  ... НЕВЖЕ ТАК ВАЖКО  ЗРОБИТИ ДОРОГИ ДО  СЕРЕДНЬОГО ХОТЯ Б РИВНЯ...ЦЕ НЕ ХАРКИВ НЕ ОДЕССА  --МИСТО В 5 РАЗИВ МЕНЬШЕ НАВИТЬ ЦИХ МИСТ--А ДОРОГИ  ЯК ОГОРОД !!!  ЦЕ ЖАХ   20 РОКИВ......  ХАЙ МЕР И ЧИНОВНИКИ ВЕЧЕРОМ ПРОИДУТЬСЯ ПО ВСИМ ДРУГОРЯДНИМ ДОРОГАМ МИСТА ПО МИКРОРАЙОНАМ.... ВАС НЕ ТО ЩО УКАЧАЕ   ...ВИ ЗА РУЛЬ БИЛЬШЕ СИДАТИ НЕ ЗВМОЖЕТЕ..ПРОШУ  ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ДРУГОРЯДНИ ДОРОГИ МИКРОРАЙОНИВ    И ЗРОБИТИ ПОКРАЩЕННЯ ИХ СТАНУ ПОКРИТТЯ...ДЯКУЮ!!!   ВИД ИМЕНИ АКТИВИСТИВ МИСТА !!

 • 28 лютого 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня!По адресі Маяковського 141 де зараз знаходиться магазин СВ Авто.Труби водостічної системи виходить на висоті близько двох метрів прямо на тротуар.Тобто коли ти йдеш в дощ то вода ллється тобі прямо на голову і обійти не має як бо там вузький тротуар з огорожею. Зробіть щось з чим паскудством.

 • 25 лютого 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  На території м. Вінниця функціонувала ГО “СТ “Підлісне”, Код ЄДРПОУ 26245153, яка припинена 12.11.2019. В свою чергу повідомляємо Вас про те, що на території без відповідно визначеного власника розміщене майно у виді: двох трансформаторних підстанцій, ТП №546 і ТП №935,стовпів і ліній електропередач.

  Прошу Вас розглянути питання щодо взяття на облік вказаного майна, як безхазяйні речі, в порядку встановленому статтею 335 Цивільного Кодексу України.


 • 21 лютого 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

                                                                                           Заступнику міського голови

                                                                                            Матусяку  С.В.

                                                                                              

                                                                                            Боль Віталія Георгійовича

                                                                                            вул. Замостянська 24 кв 2 м.Вінниця

                                                                                            моб.  тел. 067 702-20-75

   

   

   

                                                                                Дуже терміново поки не проклали асфальт.

   

   

                                                                   Заява

   

   

         Я є інвалідом ( номер посвідчення  2421416090 ) і в мене є в приватній власності  капітальний гараж  який  зареєстрований за адресою вул. Волошкова 3А м. Вінниця .

   

         Перед моїм гаражем, який побудований у 1961р. проходить дорога по якій вже два роки їздять важкі машини,  які підвозять для будівництва будинку строй матеріали .

   

        Дорогу всипали щебенем 8 разів і підняли на 50 см. , і я  постійно відкидаю  від воріт гаража щебінь з болотом для виїзду з гаражу, та з розумінням відношусь до будівництва будинку .

   

        Будинок вже побудували і на даний час приводять до порядку та роблять благоустрій  ставлять бордюри ( бровки ), насипають та втрамбовують дорогу  і  збираються асфальтувати.

   

       Але назад забирати насипаний щебінь ніхто не збирається , тобто я не зможу відкрити ворота і виїхати по потребам з свого гаража.   

  Бордюри ( бровки ) вже стоять вище на 10 см. , а  ще асфальтувати будуть.

   

   

                       Прошу :       ( дуже терміново )

        Прошу створити комісію для обстеження ново буда за адресою вул. Волошкова 3

   м. Вінниця ,  та зобов'язати забудовника привести рівень дороги в попередній стан, створити приємні умови для виїзду з гаража .

  ( знизити рівень дороги   для вільного  відкривання  воріт мого гаража )

   

   

   

   

                                21.02.2020                                   З повагою     Боль В.Г.  
                                            

    


 • 21 лютого 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

                                                                                              Заступнику міського голови

                                                                                              Матусяку  С.В.

                                                                                              

                                                                                              Боль Віталія Георгійовича

                                                                                              вул. Замостянська 24 кв 2 м. Вінниця

                                                                                              моб.  тел. 067 702-20-75

   

                                                                                       Дуже терміново поки не проклали асфальт.


                                                                   Заява


         Я є інвалідом ( номер посвідчення  2421416090 ) і в мене є в приватній власності  капітальний гараж,  який  зареєстрований за адресою вул. Волошкова 3А м. Вінниця .

         Біля мого гаража, який побудований у 1961р. проходить дорога по якій вже два роки їздять важкі машини,  які підвозять для будівництва будинку строй матеріали .

        Дорогу всипали щебенем 8 разів і підняли на 50 см. , і я  постійно відкидаю  від воріт гаража щебінь з болотом для виїзду з гаражу, та з розумінням відношусь до будівництва будинку .

        Будинок вже побудували і на даний час приводять до порядку та роблять благоустрій  ставлять бордюри ( бровки ), насипають та втрамбовують дорогу  і  збираються асфальтувати.

       Але назад забирати насипаний щебінь ніхто не збирається , тобто я не зможу відкрити ворота і виїхати по потребам з свого гаража.   

  Бордюри ( бровки ) вже стоять вище на 10 см. , а  ще асфальтувати будуть.

   

   

                       Прошу :       ( дуже терміново)

                  Прошу створити комісію для обстеження ново буда за адресою вул. Волошкова 3

   м. Вінниця   та зобов'язати забудовника привести рівень дороги в порередній стан ,  створити приємні умови для виїзду з гаража .

  ( знизити рівень дороги   для вільного  відкривання  воріт мого гаража )

   

   

                                21.02.2020                                              З повагою   Боль В.Г.                                               • 03 лютого 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго ранку, Сергію Володимировичу. Я активний громадянин України та мешканець Вінниці хочу доповісти Вам, що у проєкті "Можайка" є деякі недоліки, які були не враховані. На асфальтованій пішохідній доріжці (тунель так званий мешканцями району), де оснащено ліхтарі для безпеки почали їхати машини не по ПДР. Я не встиг зупинити водія, і не доповів йому попередження, він їхав безперестанно.  Я пропоную поставити з обох боків  стовпчики або паркан по яким будуть тільки ПРОХОДИТИ громадяни, а не їхати. Будь-ласка, зробіть добру справу, бо разом ми сильні! Дякую, що дослухаєтесь і виділите гроші з міського бюджету.

 • 19 січня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​ДОБРОИ НОЧИ..БУДЬ ЛАСКА РОЗШИРТЕ  ДОРОГУ З АКАДЕМИЧНОГО ДО  ШКУРИНЕЦЬ  ..АБСОЛЮТНО ВУЗЬКА ДОРОГА  АВАРИЙНА  ТАК И ЩЕ И ПИШОХОДИ ЙДУТЬ ПО КРАЮ ДОРОГИ  ВУЗЬКОИ В АБСОЛЮТНИЙ ТЕМРЯВИ  ...  НАСТИЛЬКИ ВУЗЬКА ДОРОГА ЩО НАВИТЬ ДВИ АВТО ЛЕДВЕ ВМИЩАЮТЬСЯ В ПРОИЗЖУ ЧАТИНУ ПРИ ЗУСТИЧНОМУ РУСИ ТАК И ЩЕ ПИШОХОДИ ПО ДОРОЗИ ЙДУТЬ В ПРИТУЛ ДО АВТО ....  КАТАСТРОФИЧНО НЕБЕЗПЕЧНА ДОРОГА  ..ЗРОБИТЬ РОЗШИРЕННЯ ХОЧА Б НА МЕТР И  НАСИП НА ОБОЧЕНУ  ХОЧА Б ДЛЯ ПИШОХОДИВ  ..ДЯКУЮ

 • 05 січня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дна!

  Хто несе відповідальність за забудову берега біля лісу шо знаходиться на кінцевій зупинці 14го маршруту Будино відпочинку?Чому часину водойому обнесли величезним глухим парканом?Що там будуть будувати?Хто на це дав дозвіл.Як я знаю згідно законів України це заборонено робити.

 • 09 грудня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Майже рік між будинками №46 та №42А вул. Литвиненко-Вольгемут ведеться незаконне будівництво багатоквартирного трьохповерхового будинку. Дозвіл нібито був тільки на будівництво невеликого приватного будинку на одну сім'ю. Будинок готовий вже більш ніж на 50%. Стіна третього під'їзду цього будинку буде побудована майже впритик до балконів буд. №46. Чому не реагуєте на порушення закону і норм будівництва? Хто з чиновників Вінницької міської ради зацікавлений в ігноруванні цих порушень? Хто з чиновників Вінницької міської ради планує отримати в цьому домі квартиру?

 • 24 листопада 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Мій син (12 років) і його друзі жаліються на те, що їм мало де є покататись на скейтах, самокатах, велосипедах. Прохання до Вас розгляньте будь ласка відкриття ще хоча б одного майданчика крім того, що в парку. Дякую.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​06.12.2016 р. мою заяву було внесено до пільгового списку "УчасниКИ бойових дій"  бажаючих отримати земельну ділянку за  номером 3-2356а від 21.12.2016р.,про що я був повідомлений 26.12.2016 р листом Г-01-113116\5-05-8.Проте у даному списку немає нумерації з буквенною складовою,а за номером 3-2356 числиться інша людина. Прошу пояснити мені данну ситуацію.

 • 14 листопада 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! 

  По вул. Зодчих, між будинками 7 та 9 влаштовану стихійну зону паркування автомобілів. Це є порушенням правил дорожнього руху (п. 15.10).  Нерідко люди із дитячими візками не можуть пройти між машинами, доводиться йти через газон.  Просимо вжити заходів щодо вирішення цієї ситуації.