• 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​22 сентября 2021 года в районе дома Волошкова, 4б неизвестные люди не предъ явив никаких разрешительных документов  приступили к разрушению асфальта муниципальной дороги, перекрывая этим проезд к домам находящихся на этой территории, что затруднит проезд автотранспорта рта, в том числе скорой помощи и пожарной машины. Просим разобраться и принять меры. Так же рядом  ведется стройка без указания  паспорта объекта, который собираются здесь построить.

 • 18 вересня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергіє Володимировичу!


  Я, Гройсман Леонід Матвійович,інвалід ІІ-ої групи,малолітній в'язень гетто, є власником квартири N1,що знаходиться в багатоквартирному будинку за адресою: вул. Миколи Оводова, б.54, в м. Вінниця(цією квартирою я володію за правом власності, на підставі договору купівлі-продажу,посвідченого Лукашенко В.Б., приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу, від 06 вересня 2003 року, за реєстровим N11103, дублікат якого виданий Лукашенко В.Б., приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу від 17 листопада 2005 року за реєстровим N 12347).Я є членом ОСББ «М.Оводова 54»,звертаю Вашу увагу на наступне:

  Громадянка Кравчук Оксана Андрієвна є власницею квартири, що знаходиться за адресою: м. Вінниця,вул. Миколи Оводова, буд. 54, кв.4.До вказаної квартири здійснено 2 ( дві) прибудови. Зараз я хочу звернути Вашу увагу на одну з двох прибудов, а саме,незаконну прибудову до вказаної вище квартири, прибудова здійснена в такий спосіб, що дах останньої безпосередньо знаходиться впритул до зовнішньої стіни будинку, під одним з вікон квартири N1( що перебуває в моїй власності). 

  Я хочу наголосити на тому, що я ніколи не надавав жодного дозволу на зведення цієї прибудови, ніколи не підписував жодних документів з цього приводу,зі мною ніхто ніколи не погоджував прийняття в експлуатацію цього об'єкту будівництва.

  Незаконне будівництво здійснено без жодного погодження з сусідами,всупереч нормам законодавства України, санітарним нормам, протипожежним нормам, нормам забудови,нормам добросусідства.

  Наявність вказаної незаконної прибудови порушує мої майнові права, право на вільне та безперешкодне користування моїм майном, право на отримання правомірної вигоди від продажу мого майна( у випадку такої необхідності), також моєму майну наноситься шкода( моє майно псується через існування вказаної незаконної прибудови).А мені та членам моєї родини, що мешкають в квартирі, щодня наноситься моральна шкода.

  Відповідно до статті 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.Відповідно до ст. 22 ЦК України, особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування.

  Через порушення будівельних та санітарних норм руйнується зовнішня стіна будинку, не влаштовано водовідведення, у випадку опадів останні накопичуються на даху незаконної прибудови та посилюють руйнацію зовнішньої стіни будинку, сприяють виникненню цвілі та грибку, росту рослин,проникненню вологи та грибку через товщу зовнішньої стіни будинку до житлового приміщення.На даху незаконної прибудови постійно зявляються сторонні особи, які заглядають в вікна мого приватного помешкання та залишають сміття та будматеріали.Через такі події я та члени моєї родини не почуваємось безпечно у власному житлі, через що змушені були встановити на вікнах квартири металеві грати та витрачаємо щомісяця кошти на страхування житла( що спричиняє додаткове навантаження на сімейний бюджет). Порушено наше право на приватність житла.А сміття та будівельні матеріали є пожеженебезбечними. Я є інвалідом 2-ої групи, хворію на цукровий діабет та бронхіальну астму, маю алергію на грибок,а, відтак, сирість, бруд, пил, антисанітарія на даху незаконної прибудови сприяють погіршенню стану мого здоров’я, через що я змушений збільшити свої витрати на щомісячне придбання ліків. Через вищезазначений антисанітарний стан даху незаконної прибудови я не можу відкрити вікно у кімнаті ( у кімнату одразу попадає бруд, пил, листя з даху незаконної прибудови). З цього приводу я та члени моєї родини неодноразово викликали поліцію та муніціпальну поліцію. 

    По периметру даху незаконної прибудови зведено  металевий паркан,частина паркану кріпиться безпосередньо до зовнішньої стіни будинку,на якій знаходяться вікна квартири N 1.  Металевий паркан знаходиться в аваріному стані, щодня може впасти на голови перехожих і стати причиною важких травмувань громадян, про що я писав заяву в поліцію, але паркан залишається). Паркан знаходиться в жахливому естетичному стані, він не тільки перешкоджає проникненню природного світла до кімнати моєї квартири, але має неприйнятний естетичний вигляд, цей паркан я маю спостерігати щодня з вікна своєї квартири, що завдає мені суттєвий дискомфорт та моральні страждання.Недостатня інсоляція кімнати призводить до зниження гостроти зору та надмірного використання електроенергії, я щодня читаю книжки, змушений вмикати штучне освітлення.

    Вищезазначений металевий паркан та дах незаконної прибудови перешкоджає моєму доступу до зовнішньої стіни квартири та моїх вікон.Неможливо виконати ремонтні роботи  та прибирання.

  Я глибоко обурений наслідками незаконного будівництва, що мною описано вище та наполягаю на негайному демонтажі незаконної прибудови та металевого паркану. 

  Я та члени моєї родини звертались до Кравчук Оксани Андріївни з вимогами демонтувати незаконну прибудову та металевий паркан, але вона не погоджується на пропозиції і не приймає компромісних пропозицій.

  Раніше я звертався до Управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради із заявою, мені було повідомлено, що у червні 2002 року, управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради зобов’язало громадянина Фортунова Р.І.( попереднього власника квартири) ліквідувати самовільно збудовану прибудову, вимог останній не виконав. Самовільно збудована прибудова в експлуатацію не  була прийнята. З цього приводу Вінницька міська рада зверталась до суду. Наразі, рішення суду мені не відомо.

  В серпні 2021 року Кравчук Оксана Андріївна розпочала ремонтні роботи в своїй квартирі, які супроводжуються складуванням сміття біля незаконної прибудови( викликалась муніціпальна поліція) та складуванням будматеріалів на даху прибудови, безпосередньо під моїми вікнами, також викликалась муніціпальна поліція( фото за посиланням, нижче за текстом). Розпочавши ремонтні роботи, Кравчук Оксана Андріївна знищила клумбу з кущами та багаторічними квітами, яка знаходиться біля вхідних дверей до незаконної прибудови.

  Я неодноразово звертався з заявами до Вінницької міської ради та її виконавчих органів, але мої права та права членів моєї родини і сьогодні залишаються порушеними.

  Посилання на оприлюднення матеріалу щодо порушення моїх прав та фотографії незаконної прибудови і виду з мого вікна на дах незаконної прибудови.

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4718726411479246&id=100000258010857  Зважаючи на вищевикладені факти, 

  прошу Вас:

  1. Використати всі надані Вам законами України повноваження та відновити наші права на вільне користування житлом та право на приватність.
  2. Повідомити мені, ким і коли було здійснено реєстрацію права власності на самочине будівництво, яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4.
  3. Повідомити мені, який орган легалізував самочинне будівництво,яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4.
  4. Чи було відведено земельну ділянку під будівництво описаної мною прибудови?
  5. Чи було прийнято описний мною обєкт в експлуатацію?
  6. Чи існує документ, що підтверджує присвоєння описаному мною  обєкту адреси, як того вимагає законодавство?
  7. Які дії, у відповідності до чинного законодавства та наданих Вам повноважень, зараз здійснюються відділом, який Ви очолюєте задля відновлення моїх прав та прав членів моєї родини?


  З повагою,

  Гройсман Леонід Матвійович
 • 07 вересня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день

  Хочу звернутись до вас як мешканець будинку за адресою Келецька 106, більше ніж пів місяця в будинку відсутнє гаряче водопостачання, роботи по ремонту водопровідних труб назначені але відсутні будь-які дати, немає ні дати початку робіт, на дати коли саме роботи буде виконано, прошу посприяти в вирішенні даного питання

  Дякую

 • 02 вересня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Прошу Вас надати відповідь ,коли буде розроблено зонування територій ( генеральний план район В.Стадниця).

 • 28 серпня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Я являють учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в 1986 році, 2 категорія, перебуваю в пільговому списку на отримання земельної ділянки під житлову забудову з 1995 року. Періодично звертаюсь до міської ради з проханням надати земельну ділянку, але відповідь одна, що вільних земельних ділянок немає. Я знайшов вільну земельну ділянку в с.Вінницькі Хутори по вулиці Ватутіна і я та інші мешканці, в тому числі і пільговики, звернулися з клопотанням до міської ради про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою. Але рішенням сесії нам було відмовлено, так як згідно плану на даній земельній ділянкі планується побудувати спортивний майданчик. Просили чотири чоловіки по десять соток, тобто разом 40 соток, і всім було відмовлено. Але як так сталось, що через кілька місяців дану земельну ділянку виділяють комусь іншому, одному, і вже 45 соток, тільки під селянське господарство, а завтра ця людина міняє цільове призначення земельної ділянки і продає, а Ви хлопці ще чекайте років з двадцять. Тобто ми змогли знайти вільну земельну ділянку, повідомили Вам, а Ви нам відмовили, а дали "своїй" людині, і містобудівний план швидко змінили. Я, як і інші заявники будемо писати скарги до вищого керівництва держави, в генеральну прокуратуру так як в діях посадовців департаменту  вбачаються корупційні діяння, а також повідомим спілку учасників АТО і разом будемо відстоювати своє право на отримання земельних ділянок.

     Прошу Вас переглянути рішення по цій земельній ділянці, та надати її пільговикам під будівництво будинків.


 • 10 серпня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго ранку ,Сергію Володиировичу. Звертаюсь до Вас з таким питанням. Я отримала 2 кімнати в гуртожитку на підставі листа Вінницької міської ради в січні 2005року. У тому ж році поселилася за адресою Баженова 22 кімнати 511, 512. Згодом була зміна 31/5-32/5. На моє ім'я відкрито особовий рахунок у ЖЕКу.
  Отримувала житла як інвалід 2 групи та одинока мама. За що вдячна міській раді. Але проблема в тому , що я не можу зареєструватися за даною адресою. Як можна вирішити дану проблему. Дякую за відповідь.

 • 08 серпня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ Мешканці будинків по пр.Космонавтів, 78,76,58 звертаються до Вас з проханням втрутитись в незаконне будівництво багатоповерхового будинку по пр.. Космонавтів 76. На протязі останніх трех років ми неодноразово звертались до заступника Вінницької міської ради  МатусякаС.В. та головного архітектора по даному питанню, але так конкретної відповіді не отримали.  
       03 серпня 2018 року група мешканці будинків по пр.Космонавтів публічним зверненням до головного архітектора просили не надавати дозвільних документів на проектування  багатоквартирного будинку по пр.Космонавтів 76, оскільки  проект будинку порушує державні норми. Згідно ДБН 360-92 П.3.13 відстань між житловими будинками  відповідно до норм ( розділ 10) та протипожежних норм ( додаток 3).  При забудові 2-3 поверхів, відстань між будинками не менше 15м., 4 -  20 м. В нашому випадку відстань від будинку до забудови  - 8,92 м. Мешканці будинку письмово повідомили забудовника що ми проти  будівництва багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями по пр. Космонавтів 76, та обов'язково обговоримо новий проект та розглянемо інші пропозиції забудовника на зборах мешканців нашого будинку.
          Але Вінницька Міська Рада не зважаючи на державні норми надала дозвіл на проектування багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями по пр. Космонавтів 76 в м. Вінниці рішенням № 1916 від 06.09.2018 р., в якому сказано що мешканці будинку по пр.Космонавтів, 78, 76 та 58 дали згоду на будівництво.
           Забудовник  не проводив громадських слухань з мешканцями наших будинків до майбутньої забудови. Але відповідно до «Положення про громадські слухання у м. Вінниці» затвердженого рішенням міської ради від 30.09.16р.№ 395 будівництво об`єктів містобудування в районі житлової забудови підлягає проходженню, обговоренню та проведенню громадських слухань. Станом на даний   час  громадські слухання не проводились.
          Мешканцями наших будинків в червні 2018 року було  направлено забудовнику листи, в якому містилися підписи та прізвища мешканців та вимоги до забудовника. В листі говориться про те що ми проти будівництва  багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями і нами були висунуті умови  з  проханням внести  зміни до проекту забудови земельної ділянки по  вул.. Космонавтів, 76.
        Забудовниквикористав наш лист у своїх корисливих цілях, а саме передрукував та замінив перший лист, в якому говориться, що мешканці будинку № 78 не заперечує проти будівництва багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями  і при цьому використали підписи 2 і 3 сторінки нашого листа з нашими підписами . Підписи на першому листі підробили.     Представники забудовника  обманним шляхом сфабрикували згоду від нас та представили від нашого імені лист міському голові м. Вінниці п. Моргунову С.А.
    Про це ми повідомили панові МатусякуС.В. и надали копії листів, де явно видно що документи підроблені. Він доручив директору департаменту архітектурно-будівельного контролю ЧернегіА.М. надати нам відповідь, яку ми отримали. Але в цій відповіді  ні слова не сказано про підробку документів.
  Ми вважаємо, що рішення № 1916 від 06.09.2018 р. Вінницької Міської Ради  недійсним.
  Але 06.09.2021 року на сайте міської ради з’явилося повідомлення , що с 09 серпня 2021 р. почнетьсябудівництвобагатоквартирного будинку  по пр. Космонавтів 76,
  ,        Враховуючи вищесказане, просимо Вас втрутитись в незаконне будівництво багатоповерхового будинку по пр.. Космонавтів 76 ,  допомогти нам відмінити дозвіл на будівництво багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями по пр. Космонавтів 76 в м. Вінниці, який надано Вінницької Міської Радою  рішенням № 1916 від 06.09.2018 р. на підставі підроблених документів.
           


  С повагою до ВАС мешканці будинків по пр.Космонавтів, 78,76,58м. Вінниця
  Контактні телефони   0678438424, 0972183340, 0963941201, 0673457652

 • 06 серпня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергію Володимировичу!
  Отримали Вашу відповідь на звернення мешканців нашого будинку, що розташований за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 40 щодо перекриття півкулями дороги під будинками 42 і 44 по вул. 600-річчя, через що весь потік транзитних машин проїжджає через наш двір.
  У своїй відповіді Ви написали (цитую: "Повідомляю, що на даний час до будинку №42 по вул. 600-річчя можливий під'їзд автотранспорту з двох сторін, перекриття проїзду було здійснено для унеможливлення транзитного руху через прибудинкову територію. В зв'язку з цим проводити демонтаж обмежувачів руху недоцільно".


  Дайте, будь ласка, відповідь, чи така сама ситцація з будинком 44, про який ми також запитували. І чи можемо ми в такому разі перекрити півкулями нашу прибудинкову дорогу? В нас також є можливість під'їзду до будинку з обох боків. 

  З повагою, мешканці будинку №40

  Федорук Ольга
  Забіяка Максим
  Коваль Раїса
  Лісова Тетяна


 • 29 липня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Мешканці будинку по вулиці Гоголя 5 вкрай стурбовані і обурені початком громадських обговорень про можливий початок будівництва торгово-офісного центру по вулиці Гоголя 3. На наші численні звернення ніяких конкретних відповідей не було отримано. 

  Будь ласка,поясніть власникам квартир, яких підставах земельна ділянка була виведена з статусу прибудинкової території в ділянку для забудови????

  Вимагаємо проведення незалежної європейської експертизи відповідності геологічних характеристик ділянки для здійснення забудови та відсутності наслідків для існуючих житлових будинків. 

  Вимагаємо проведення експертизи містобудівного розрахунку на предмет відповідності відстаней до існуючих будівель і споруд  до  торгово -офісного центру  діючим державним будівельним та санітарним нормам.

  Якщо наше місто і країна іде до Європи,то те  що зробила наша міська влада це не європейський шлях!!!!!!. В Європі не відбирають території у багатоквартирних будинків,не дають дозволи на споруди,що спотворюють  центр міста і несуть загрозу мешканцям...  

 • 18 липня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго вечора. На підставі статтей 1, 13, 19, 20, Закону України "Про доступ до публічної інформації", які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації та відповідно до ч. 5 ст. 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" прошу надати публічну інформацію щодо правового режиму земельної ділянки, що розташована за адресою вул. Миколи Оводова, 67, м. Вінниця, а саме (ІКК, район: м. Вінниця, КОАТУУ: 510100000, Зона: 02, Квартал: 059), що межує із земельними ділянками кадастровий номер 0510136600:02:059:0006; 0510136600:02:059:0023. 

 • 16 липня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, просимо звернути увагу на стан місця загального користування, сміттєві контейнери, які знаходяться біля будинку Келецька 77, біля школи 25 та садочку. Діти та дорослі кожен день йдуть цьою дорогою. Контейнери відкритті, біла огорожа гойдається, це небезпечно та не гігієнічно. Коли дощ, сніг, сонце це все гниє, смердить, птахи розносять сміття по дорозі, а там близько живуть та навчаються. По Вишеньці вже дуже багато де оновили місця з сміттєвими контейнерами.

  Дуже просимо виправити цю ситуацію і у нас та зробити належні умови для користування та безпеки.

  З повагою.

 • 13 липня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Пишу звернення від мешканців будинку 25, що знаходиться за адресою  вулиця. МИКОЛИ ВАШУКА 25. Звернення полягає в тому що біля сусідніх будинках розчищують територію від старих дерев, а біля нашого будинку ні. Мешканці першого під'їзду звертались з заявою до ЖЕК про те щоб біля нашого будинку (перший під'їзд високе похилене в сторону будинку дерево)та біля стадіону та дитячого майданчику стоять старі дерева. На наше звернення щоб їх зрізали реакції нуль.  В ЗВ'ЯЗКУ З СКЛАДНИМИ ПОГОДГИМИ УМОВАМИ І ЗЛИВАМИ дерева можуть впасти на людей і машини, які припарковуються біля будинку. А за велику тополю яка росте біля  першого під'їзду нашого будинку взагалі страшно, вона нахилиласяився в бік  будинку. І може впасти в любий час.  Просимо Вас посприяти в розчищенні прибудинкової території віл старих дерев. Дякуємо.

 • 13 липня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергію Воломимировичу,  до Вас звертаються мешканці будинку 40, що розташований по вул. 600-річчя. Наразі скалалася така ситуація, що проїзди перед будинками 42 та 44 перекриті за  допомогою напівкуль, через що весь потік автомобілів проходить під будинком 40. Це створює величезну небезпеку для мешканців будинку, так як водії автівок не завжди дотримуються допустимої швидкості. А також через постійний рух автомобілів дорога перед будинком майже прийшла в непридатність через велику кількість ям. 

  Мешканці нашого будинку №40 написали заяву в Департамент житлового господарства ВМР та отримали відповідь, що реконструкцію прибудинкової території будинку та дороги під ним рекомендовано на 2022 рік. 
  Просимо втрутитися в ситуацію та заставити мешканців будинків  42 та 44 прибрати півкулі, зменшивиши таким чином навантаження на нашу прибудинкову дорогу. Або дозволити й нам установити такі півкулі, аби убезпечити мешканців нашого будинку.

  З повагою, мешканці будинку №40

  Федорук Ольга
  Забіяка Максим
  Коваль Раїса
  Лісова Тетяна
 • 02 липня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня. Прошу звернути увагу на абсолютно некомпетентну роботу з боку служби, що займається ремонтом даху комунального будину за адресою - м. Вінниця, вул. 600-річчя, буд. 74. 
  Ремонт даху розпочали з березня 2021р. (проблеми почались 17 травня). Про це свідчать відео, в часності з квартири, де ми проживаємо. На них видно коли був розпочатий "ремонт", і є понад 6 відео, де з кожним дощем ситуаця погіршується. 
  За ремонт відповідає невіодма нам бригада, яку наняли після того, як наш будинок отримав тендер на ремонт покрівлі. Під час першої розмови з майстрами нам прямо сказали, що вони просто забули накрити дах, і не очікували що піде дощ, після чого покинули місце робіт. З того часу все почало погіршуватись. Розписувати немає сенсу, адже є наглядні відео в зронологічному порядку. Виділю тільки один момент.  В період  27.06.2021 з 16:00 по 28.06.2021 до 18:00 (Більше доби) вода, саме над нашою квартирою, текла з постійною швидкістю. Дощ на той момент вже закінчився 27.06 о 15:00, після чого я зателефонував головному майстру і поскаржився, на що я отримав відповідь: "зараз хтось вилізе на дах і перевірить". Добу текла вода, і я телефонував протягом майже цілого дня 28.06, щоб майстри нарешті перевірили в чому справа. Виявилося, що в них протекла ємність з технічною водою, і відкачали воду вони тільки біля шостої години вечора. Ось так вони відносяться до роботи. в попередній день не перевірили, і наступного дня ніхто не дивився до цієї проблеми. Знову ж таки всі відео, що свідчать про цей випадок також є. 

  Відшкодовувати ніхто нічого не збирається, хоча до "ремонту" даху  в нашій квартирі взагалі нічого не текло і ніколи не було скарг.

  Прошу зв"язатись зі мною для більш детальних подробиць. Дякую
  З повагою 
  слободяник Андрій Валерович. 


 • 25 червня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Я є керівником Представництва Народної спілки Німеччини догляду за військовими похованнями в Україні. Ми працюємо в Україні згідно Угоди між Урядом Німеччини та України. У Вінниці на сході парка Култури знаходиться німецьке кладовище, яке згідно вищезгаданої Угоди, ми повинні ексгумувати та перезахоронити у відведених Урядом України кладовищах. Дозволи від Міністерства культури України ми маємо. Нажаль жодного разу ніхто на телефонні дзвінки у  Вашому комітеті не відповідає.  Зараз у нас в Представництві знаходяться співробітники Міністерства іноземних спра Німеччини. Вони дуже зацікавлені у зустрічі із керівниками міста Вінниця. Дуже хотілось би отримати позитивну відповідь на цей запит. Якщо ні - то вкажіть причину.

 • 24 червня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

                                                 Звернення

  Я, Калінська Ольга Миколаївна, проживаю м. Вінниця, 2-й провулок Юності  27 Б.

  Свою ділянку я придбала в 2019 році, побудувала будинок , зробила ремонт та вселилась на новий рік 2021. Веселились ми недовго, поки не почав танути сніг. Проживаю в будинку зі своєю донькою, яка пішки не може вийти з подвір'я під час дощів. Ми виїжджаємо та заїжджаємо тільки машиною.

  Справа в тому, що під час сильних дощів перехід по вулиці пішки ­– неможливий. Мій будинок знаходиться в самій нижній точці дороги, тому найгірша ситуація на моєму подвір'ї. Стічні води з  вул.Стахурського та вище побудованих будинків нашої вулички (їх ливневі системи будівель виведені на вулицю), мул ,мілкі камінці, сміття  зупиняються в нижній точці вулиці  тобто біля мого двору, а потім потрапляють мені на подвір'я, в гараж, підвал, каналізаційну яму.  Також замулюється скважина, що призводить до зупинки роботи і насоса і каналізаційної системи будинка. Мій газон та грядки (огірки, помідори, малина, зелень, квіти) повністю затоплюються. Огород в такому стані, що нагадує рисовий чек!!! Це тільки початок, коли  наповнення відбувається на 100%, то мул, болото, та застояна вода потрапляють до моїх сусідів в двір, де  проходить такі ж самі процеси, як у мене. Крім наших домівок (2-й провулок Юності №27, №29)  вода через бетоні бордюри переливається в садибу і прямо в будинок №6А вулиці Зелена, яка знаходиться з південної сторони від моєї ділянки. Рівень цієї вулиці нижче нашої на 1,5 метра    (вона знаходиться біля озера). Ї ЦЕ ПРОСТО БІДА!!!

  В  зв'язку  з описаними затопленнями, я на пенсію чоловіка і батька дитини (якого вже немає - КОВІД), зробила невеличке підвищення  біля хвіртки та воріт, щоб трохи зупинити потік води в двір.

  22.06.2021 біля 11-ї години в мій домофон подзвонили представники муніципальної поліції ДЕРЕВЯНКО ТА ЄЛЄНІЧ  і виписали протокол про адміністративне порушення та штраф, незалежно від того, що я виконувала роботи  на відстані одного метра від двору.  По суті я зробила невеличкий тротуар, щоб люди могли пройти по дорозі під час дощів. Потратила при цьому кошти, які складала дитині на відпочинок влітку.

  Ці ж самі представники поліції підказати або посприяти вирішенню проблеми не змогли, а розібратись до кінця в цій справі в них не було ні часу ні бажання. Розбити межі і подивитись досконало їм не дав начальник, бо визивав на інший об'єкт і надзвонював кожні 10 хвилин. Прошу розібратись в правомочності працівників муніципальної поліції адекватно і компетентно.

  Це тільки половина інформації, представники  муніципальної поліції Деревянко та Єлєніч склали другий протокол про адміністративне порушення.

  Справа у тому, що між моєю та сусідською  садибами проходить тупикова стежка шириною 30 -35 см і закінчується в городі моїх сусідів по вулиці Зелена 6А. Отвір до цієї стежки закритий забором, і нею ніхто не користується взагалі (бо ходити там можливо).  В попередні роки там безхатьки влаштовували відхожі місця та викидали сміття, чого не дуже хочеться мати поряд. Адже і в мене і в сусідів малі діти ми підтримуємо в чистоті та порядку цю невеличку територію власними силами.

   Поліцейські наказали відкрити отвір і пускати воду,яка збирається на нашому провулку в город та домівку  вул. ЗЕЛЕНІЙ 6А. Вважаю цю пропозицію абсурдною. Це ж топити  жителів сусідніх домівок та вулиць.

   Мешканці сусідніх будинків неодноразово зверталися зі скаргами до міської влади по поводу затоплення талими та дощовими водами прибудинкових територій, будинків та садиб.

  ПРОШУ вас розібратись в рішенні представників муніципальної поліції Дерев'янка та Єлєніча, які склали протоколи про адміністративне правопорушення  №000152, №000151 від 22.06.2021 на мене, Калінську Ольгу Миколаївну.

  Також прошу призначити комісію з приводу оцінки визначеної ситуації та виділити кошти з бюджету на проектно- кошторисну документацію та проведення робіт по облаштуванню дренажної водовідвідної системи з 2-го провулку Юності.

   


 • 18 червня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергій Володимирович!

  Відповідно до вимог статей 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України а також відповідно до п.14 ч.1 ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" прошу Вас надати дозвіл на розроблення документації із землеустрою для одержання  безоплатно у власність земельної ділянки для "02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" орієнтовною площою 0.10 га, яка розташована на території Вінницької міської ради.

  Цим клопотанням засвідчую, що мною не отримано безоплатно у власність земельну ділянку з цільовим призначенням, зазначеним у цьому клопотанні, у межах норм, визначених статтею 121 Земельного кодексу України.


 • 17 червня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня, шановний Сергію Володимировичувичу! 

  Звертаючись до Вас уперше, дуже хочеться сподіватись на підтримку та допомогу у вирішенні питання з дитячим майданчиком ДНЗ № 46 , а саме групи № 11.  Майданчик знаходиться у жахливому стані, каміння стирчать з землі, в альтанці під час дощу вся вода біжить по підозі скрізь та фактично унеможливлює діткам там сховатись, як наслідок дітям та вихователям заборонили там гуляти та надали спортивний майданчик  для прогулянок, а там, щоб Ви розуміли "голе футбольне полечко" без найменшого затінку від сонця та дощу. На вулиці літо, наш садочок черговий, а дітям не має де гуляти! 

  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №46 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" - ОТЖЕ І ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ДІТЕЙ НАЛЕЖНИМИ УМОВАМИ МАЄ НАША ВЛАДА. 

  Ми, як батьки, дуже багато вкладаємо в нормальний розвиток та комфортне перебува наших дітей в садочку, але ж має бути межа! Для міської ТГ -ремонт такого майданчика - це капля в морі, а дітяча безпека - безцінна.  Дуже просимо Вас та Ваших колег дослухатись до нашого прохання та вирішити це питання, адже життя та безпека - понад усе! За посиланням фото нашого майданчика (якщо приблизити, то камінці і їх масштаб добре видно). 

  Дуже сподіваємось на Вашу допомогу, а не відписку. 

  https://photos.app.goo.gl/87uhumYzHoq3wbGz6
 • 27 травня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​За 2020- 2021 рр. значно погіршився стан дитячих майданчиків розташованих на території скверу по вулиці  Грушевського,  біля суду та у центральному парку міста ( знято гойдалки,  зламано деякі елементи горок та дерев'яних конструкцій). Прошу провести технічний огляд майданчиків та ініціювати ремонтні роботи . Ці майданчики є основним місцем активного відпочинку дітей проживаючих у центрі міста і мають велике значення для дітей. 

 • 27 травня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​За 2019-2020 рр. значно погіршився стан дитячих майданчиків розташованих на території скверу по вул.Грушевського та у Центральному парку ( знято гойдалки, начебто для ремонту, але подальшого встановлення так і не відбулося,  зламані частково горки та деякі дерев'яні елементи конструкцій). Прохання провести інспекцію та ініціювати ремонтні роботи в даних локаціях з подальшим підтриманням майданчиків у відповідному стані.

 • 27 травня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​За 2019-2020 рр. значно погіршився стан дитячих майданчиків розташованих на території скверу по вул.Грушевського та у Центральному парку ( знято гойдалки, начебто для ремонту, але подальшого встановлення так і не відбулося,  зламані частково горки та деякі дерев'яні елементи конструкцій). Прохання провести інспекцію та ініціювати ремонтні роботи в даних локаціях з подальшим підтриманням майданчиків у відповідному стані.

 • 27 травня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​За 2019-2020 рр. значно погіршився стан дитячих майданчиків розташованих на території скверу по вул.Грушевського та у Центральному парку ( знято гойдалки, начебто для ремонту, але подальшого встановлення так і не відбулося,  зламані частково горки та деякі дерев'яні елементи конструкцій). Прохання провести інспекцію та ініціювати ремонтні роботи в даних локаціях з подальшим підтриманням майданчиків у відповідному стані.

 • 26 травня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергію Володимировичу! Переглядаючи відкритий реэстр містобудівних умов та обмежень м.Вінниці https://www.vmr.gov.ua/Executives/SitePages/ArchitectureRegistry.aspx, я помітила, що публікація в ньому закінчилась 19.02.2021 р. Оскільки містобудівні умови та обмеження є відкритими даними, прошу пояснити, чому не ведуться публікації виданих умов та обмежень і де з ними можна ознайомитись. Дякую за відповідь.

 • 21 травня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ДОБРИЙ РАНОК..  БУДЬ ЛАСКА  ПОДИВИТЬСЯ ЗА СТАНОМ ДОРОГИ КОРИАТОВИЧЕЙ НА ВИДРИЗКУ ВИД МОСТА ДО  КИНЦЕВОИ  11 ТРЛЕЙБУСУ...  ЦИХ 3 КМ В ЖАХЛИВОМУ СТАНИ- НЕМОЖЛИВО ИХАТИ ЗА РУЛЕМ.. КУЧА  ГОРБИВ.. НИЗЬКИ ЛЮКИ - КОЛЕСА ВИЧНО В ЯМУ  БЬЮТЬСЯ НА ЛЮКАХ.. ПОКРАЩИТЬ ЦЕЙ ВИДРИЗОК БУДЬ ЛАСКА ДОРОГИ...  ЧОМУ МИСЬКВИКОНКОМУ НЕ СПИВПРАЦЮВАТИ З ВОДОКАНАЛОМ И ЗАМИТИ КРИШКИ ЛЮКИВ  НА ДОРОГАХ НА МАТАЛО -РЕЗИНОВИ. ПОКРИВАТИ ВЕРХ ВЕТАЛУ ШАРОМ РЕЗИНИ ТВЕРДОИ И ПОКРАЩИТЬСЯ ДОРОГА И ЛЮКИ ВИЩИ БУДУТЬ И ЯМ НЕ БУДЕ НА ДОРОГАХ.

 • 18 травня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Заступнику Вінницькогоміського голови

  Матусяку Сергію Володимировичу

  21100, Вінницька обл., м. Вінниця,

  вул. Соборна, буд. 59.

   

  від:  гр. Сіньковського Василя Вікторовича

  21000, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 34б

  Тел: +38 063 1622201

   

  Скарга 

  У лютому місяці 2021 року, неподалік від мого будинку, гр. Дзекан Ольгою Василівною, по вул. Пирогова, біля буд.28,були вчинені умисні адміністративні дії, а саме: пошкодження 15 метрів асфальтного покриття та незаконне встановленняпаркану, яким огороджена територія сараю, що розташований між домоволодіннями №28, №32 та №34б по вул. Пирогова в м. Вінниця. 

  26.02.2021 р., я, Сіньковський Василь Вікторович, звернувся із відповідною заявою до Головного управління національної поліції у Вінницькій області, з викладом обставин, що містять ознаки адміністративного правопорушення. З тексту листа ГУНП у Вінницькій області № 509мр/200-21від 29.03.2021 р., мені стало відомо, що огороджена парканом земельна ділянка за адресою вул.Пирогова біля буд.28 в м. Вінниця, перебуває в комунальній власності Вінницької міської ради, а тому встановлення чи будівництво будь-яких об’єктів можливо здійснювати лише за умови письмового погодження з посадовими особами Вінницької міської ради. Варто зазначити, що гр. Дзекан Ольга Василівна ніяких погоджень та дозвільних документів на встановлення даного паркану від посадових осіб Вінницької міської ради не отримувала. 

  26.03.2021 року, мною було також подано заяву, про пошкодження благоустрою на вищевказаній земельній ділянці комунальної власності, шляхом незаконного зняття 15 метрів асфальтного покриття для встановлення паркану. Листом виконавчого комітету Вінницької міської ради №Ко-01-54612/1-0010 від 13.04.2021 р. мені було надано відповідь, про підготовку пакету документів для винесення даного питання на Комісію з демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд та архітектурних форм та призначення уповноваженої особи на виконання демонтажу та відновлення благоустрою. 

  07.05.2021 року адміністративною комісією при виконавчому комітеті Вінницької міської ради (далі по тексту – «Адміністративна комісія») було прийнято Постанову №214. Згідно даної Постанови №214 прийнято рішення звільнити від адміністративної відповідальності гр. ДзеканОльгу Василівну на підставі ст.22 КУпАП та обмежитись усним попередженням.

  Слід зауважити, що Адміністративна комісія не врахувала той факт, що внаслідок самовільного встановлення паркану на земельній ділянці комунальної власності Вінницької міської територіальної громади (що підтверджується Листом виконавчого комітету Вінницької міської ради №01-00-011-13451 від 10.03.2021 р.) порушено суспільні інтереси та завдана шкода громадянам, оскільки внаслідок самовільного встановлення паркану заблоковано можливість проїзду та розвороту автомобілям мешканців сусідніх будинковолодінь, а саме №№ 34б, 34А, 46Г кв.1,3,4. Мало того, у разі виникнення надзвичайної ситуації, через вказані незаконні дії гр. Дзекан Ольги Василівни склалась неможливість проїзду автомобілів швидкої допомоги, пожежників, рятувальників та інших спец служб.

  Підсумовуючи, через незаконні дії гр. Дзекан Ольги Василівни було завдано шкоди громадянам (суспільним інтересам) мешканцям будинків №№ 34б, 34А, 46Г кв.1,3,4. Тому, застосування ст. 22 КУпАП є необґрунтованим, адже, вищезазначена стаття застосовується при відсутності порушення суспільних інтересів. 

  Також, гр. Дзекан Ольга Василівна, незважаючи на усне попередження (абз.4 мотивувальної частини Постанови №214) продовжує порушувати ст. 152 КУпАП, а саме, не усунула виявлене правопорушення. Підтвердження того, що вищезазначене адміністративне правопорушення продовжується і надалі, та порушуються суспільні інтереси є те, що гр. Дзекан Ольга Василівна огородила територію комунальної власності з метою унеможливлення користування даною територією іншими сусідами, розмістивши на паркані та сараї таблички з написом «приватна власність» з метою подальшого незаконного привласнення території комунальної власності. 

  Листом департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради №С-01-38338/5-05-8 від 02.04.2021 р., визнано неправомірність зведення паркану по вул. Пирогова, біля буд.28 та вжиття заходів стосовно підготовки його демонтажу. 

  Виходячи з тексту Постанови № 214 Адміністративної комісії, слід зазначити, що Адміністративна комісія не розглянула питання пошкодження асфальтного покриття, а саме, самовільний демонтаж 15 метрів асфальтного покриття, по вул. Пирогова, біля буд.28. Тим самим, Адміністративна комісія, умисно не дослідила всі матеріали справи, не врахувала положення ст.139 КУпАП та прийняла Постанову №214, яка не відповідає мірам відповідальності за адміністративні правопорушення, у вигляді адміністративних стягнень, передбачених ст.24 КУпАП. 

  Зважаючи на положення ст.10 КУпАП - Адміністративне правопорушення визнається вчиненим умисно, коли особа, яка його вчинила, усвідомлювала протиправний характер своєї дії чи бездіяльності, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускала настання цих наслідків – можна дійти до логічного висновку, що гр. Дзекан Ольга Василівна, усвідомлюючи протиправний характер своєї дії встановила паркан, огородивши територію комунальної власності та продовжує нею користуватись і до цього часу, не зважаючи на рішення Постанови №214.

  Враховуючи вищевикладене, а саме вчинення гр. Дзекан Ольгою Василівною  умисні адміністративні правопорушення, шляхом неправомірно встановленого паркану та пошкодження асфальтного покриття по вул. Пирогова біля буд.28 - Адміністративна комісія хибно та безпідставно застосовувала положення ст. 22 КУпАП,звільнивши правопорушницю від адміністративної відповідальності за малозначністю.

  Отже, на підставі вищевикладеного, я, Сіньковський Василь Вікторович,

  ПРОШУ:

  1. Проконтролювати дотримання законності у прийняті рішення адміністративною комісією при виконавчому комітеті Вінницької міської ради по даній справі,відповідно до чинного законодавства.
  2. У разі протиправності дій гр. Дзекан Ольги Василівни – притягнути до відповідальності.

   

  Додатки: 

  1. Копія Листа департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради №С-01-38338/5-05-8 від 02.04.2021 р.;
  2. Копія Листа виконавчого комітету Вінницької міської ради №Ко-01-54612/1-0010 від 13.04.2021 р.;
  3. Копія Листа виконавчого комітету Вінницької міської ради №01-00-011-13451 від 10.03.2021 р.;
  4. Копія Листа Головного управління національної поліції у Вінницькій області № 509мр/200-21від 29.03.2021 р;
  5. Фото, що підтверджують вчинення адміністративних правопорушень (13 шт.)

   


 • 27 квітня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день.

  Я Джежула Олена Ігорівна проживаю за адресою м.Вінниця,вул.Комарова 6.

  Прошу вас надати дозвільні документи на відновлення прилеглої території ,а саме тротуару і бордюру,оскільки він зруйнований.

  Ремонт будемо проводити своїми коштами.

  Раніше були написані листи з проханням на відновлення тротуару і бордюру.

  Прийшов лист від ВМР ,що ділянка потребує ремонту,але бюджетом не заплановано.


 • 27 квітня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня. До Вас звертається громадянин м. Вінниця. Вул. Зарічна 39. Приватний будинок. Нещодавно біля меж нашого будинку та земельної ділянки було приватизовано землю яка входить до зеленої зони міста. Кадастровий номер цієї ділянки 0510100000:01:007:0188. Я моя родина та сусіди дуже занепокоєні. Адже під цією ділянкою проходить труба міського водоканалу, яка через річку П. Буг прямує на П'ятничани. Що буде якщо на ній побудують котедж? Нові власники проінформували нас, що тут буде проводитись будівництво. Доречі вони не знають про наявність труби. Друга проблема, ними було приватизовано частина дороги загального користування і виїзд із мого гаража, який являється капітальною будівлею (продовженням будинку) виходить на цю ділянку. Третє питання. Через цю ділянку проходить стежка загального користування, яка веде до річки П. Буг.
  Сподіваємось на вашу допомогу, та роз'яснення ситуації.


 • 22 квітня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сергій Володимирович

  Від імені мешканців багатоквартирного будинку №52 по вулиці Академічна, прошу Вас прийняти прийняти скаргу і вжити заходів щодо розміщення проїжджої частини, яка проходить з зовнішньої сторину нашого будинку біля першого під'їзду.  Власники земельної ділянки навпроти, звели гараж та паркан (порушивши при цьому норми ДБН) на місці попернього розташування проїзду  таким чином змістивши проїжджу частину в сторону нашого будинку. В результаті цих дій проїжджа частина проходить біля самої стіни будинку (відстань ~1 метр) а має мати відстань мінімум 3 метри а то і 5.  В результаті такого розташування проїжджої частини було зруйновано отмостку будинку і продовжується руйнування будинку. За день цією дорогою проїжджають десятки автомобілів, що на такій відстані від будинку спричиніє суттєві незручності для мешканців у вигляді пилу та шуму, влітку неможливо тримати вікна відкритими. Також, по стіні будинку проходить газопровід саме біля цієї проїжджої частини, що може спричинити вибух у разі його пошкодження  і призвести до людських жертв. Прошу Вас як найшвидше вжити заходів по перенесенні дороги від стіни будинку на дозволену відстань з дотриманням норм ДБН. Також, перевірити правочинність власників земельної ділянки при будівництві гаражу та паркану. Фото проїжджої частини та будинку Вам відправив в аналогічному листі на email - Matusiak@vmr.gov.ua


 • 21 квітня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго  дня. дуже  велика  проблема  с  безпритульними  собаками  по  адресі Гонти  90 (тяжилів) 10  собак  які  сидять  біля  будинку і  вечері  страшно  виходити     с  дому  тому  що  вони    ведут  себе  іноді  агресивно. Просимо вирішиту  цю  проблему  якимось  чином.Дякую

 • 20 квітня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день!Ми мешканцв Вінницьких Хуторів просимо прибрати самовільно встановлені обмежувачі руху на дорозі загального користування по вул.Лисенко та Леонтовича,порушені всі норми проїзду.Обмежувачі постійно на замках!!Вже 3 роки пишемо і дзвонимо,нічого не вирішується.Зверніть увагу,зі сторони Вінниці всі провулки в блоках і в шлагбаумах!Наведіть порядок будь ласка з цим безчинством!!!