• 12 квітня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​                                                         Уважаемый Сергей Иванович!

  Я уже писал,что ВЫ-человек слова и дела: на наши звернення заасфальтована проезжая часть внутридворовой дороги вдоль д.№18 по ул.Репина , нет уже проблем с постачанням горячей воды в квартирах 4 подъезда, полотенцесушители в ванных комнатах-греют( я уже говорил об этом 8 .04.14г по телефону Вашему представителю). Но к сожалению появились новые проблемы:

  1)Течь в трубах в подвале и 2) Крыши  в районе 4 подъезда д.18 ул.Репина.

  Обращаюсь к ВАМ от себя и по просьбе жителей 4 подъезда для решения проблемы.

  С уважением 

  А.Л. БОНДАРЕНКО

 • 08 квітня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                 Колективне звернення

      Від імені мешканців будинку 74 по вулиці пр. Космонавтів просимо прийняти міри щодо  мешканця нашого будинку, а саме чоловіка похилого віку з квартири №9.  Мешканець цієї квартири майже завжди знаходиться в нетверезому стані, веде антисанітарний спосіб життя та утримує в квартири більше однієї собаки, що суперечить закону України Про  утримання домашніх тварин у населиних пунктах України. Собаки розгулюють по коридорах загального користування та дворі без намордників та власника, нападають на мешканців будинку та перехожик, в нічний час гавкання собак заважає мешканцям відпочивати, цим самим власник тварин порушує:
  Стаття 5. Обов’язки власників тварин
  Власники собак та котів повинні контролювати приплід власних тварин. З  метою регулювання чисельності тварин, які не мають племінної цінності, проводити стерилізацію як гуманний шлях  до зменшення поголів’я тварин.
  Якщо відсутня можливість подальшого утримання тварини її власник зобов’язаний передати тварину у власність іншої особі або здати в притулок (міні-притулок) для тварин.
  Власники собак багатоквартирних будинків повинні забезпечити тишу – попереджувати лай собак  у період з 2200 до 0800   години.
  Стаття 6. Заборони щодо утримання тварин
  утримувати собак незареєстрованими належним чином;
  з перевищенням фізіологічного навантаження;
  займатися розведенням тварин з уродженими вадами, генетично та фізіологічно несумісних, при неможливості подальшого утримання і влаштування потомства.
  Стаття 10. Правила вигулу домашніх тварин
  Забороняється: супроводжувати тварин у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння; залишати твари  бездоглядними.
      У зв"язку з порушенням вищевказаних статей закону просимо конфіскувати собак та провести санітарне прибирання та обробку квартири №9.
      Мешканець веде себе не адикватно, нецинзурно виражається та без причини ображає людей. У мешканців є не офіційна інформація, що даний житель можливо хворий на відкриту форму туберкульозу, що може загрожувати  здоровью жителям, тому просимо перевірити стан здоров"я мешканця квартири №9.
  Просимо розглянути звернення до 31 березня 2014 та надати письмову відповідь за адресою м. Вінниця пр. Космонавтів буд.74 кв. 

  Звернення підписали 63 мешканці будинку. Оригінал отримано МКП ЖЕК №7 27.03.14р. вхід.№к-98. Просимо прияняти міри та залучити санепідемстанцію по вирішенню питання.

  Дякуємо!
 • 08 квітня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства
  Доброго дня!
  Звертаюсь до Вас як батько від імені маленьких жителів будинку №52 по вул. Ватутіна у м. Вінниці з проблемою прибудинкової території, а саме жахливого стану дороги та тротуарів, (асвальтно-бетонного покриття).
  уся дорога біля будинку мов "друшляк" яма на ямі... маленькі жителі травмуються, зачіплюючись за ці ями...
  Більш того восени 2013 року, я особисто звертався до віддіу звернень з таким питанням, мені було повідомлено, що таку роботу зроблят до кінця жовтня 2013 року, в кінці жовтня я отримав лист, однак вже на листопад 2013 року......
  Станом на сьогоднішній день вже квітень 2014 року, однак будь-яких робіт навіть по відновленню, я не кажу про ремонт проведено не було.....
  Прошу Вас розглянути дане звернення та прийняти відповідні міри!!!
 • 18 березня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Сергій Іванович, мене звати Грузевич Олег Олексійович, я є директором департаменту ТОВ Техніка і Технології. Наша компанія та співробітники вважаємо, що завжди необхідно займаючись поточними справами дбати про суспільство і довкілля. У відповідності до плану роботи на 2014 рік нашою компанією заплановано в кожному місті, де знаходяться наші офіси 29.03.2014 року в парках висадити декілька дерев, а потім їх доглядати. Тому хочемо з Вами узгодити цей захід, надіславши відповідне письмо до міської Мерії, але попередньо хотіли з Вами узгодити можливі місця висадки дерев.

 • 14 березня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий день Сергій Іванович,Ми проживаем на вул,Литвиненко 29,позаду дома е щось на подобій дитячой площадки,але діти неможуть там гуляти,томущо там вигулюють собак,ми просимо вас допомогти,обтянути цю площадку хочаб сеткою,щоб діти могли грати в футбола,ми непросимо вас вже про облаштування дитячой площадки,томущо це безполезно,ми звертались ще коли дитям було по 2-3роки зробити дитячий майданчик дитям,але вже слава богу дітя по 8 рокив,то хочаб обтягнути сеткою,щоб вони могли зайти і там грати в мяча і батьки непереживали де йх дитина,виходиш з підйзду зразу дорога і яр,де дітям гратися,ходити аж до 16 школи це долековато,можливо ви нам чимось допоможите,дякуем,Ще одне запитання на Литвиненко 56,58 встановили нові деревянні лавочки,а ми самі якось там з колес зробили,чому нам неможна теж встановити такі лавочки,дякую за взаеморозуміння,

 • 12 березня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Здравствуйте.На дверях подезда появился информационный лист от ЖЭКа,в оплату включено"подготовка к осенне-зимнему периоду".В марте!Обьясните хоть,что означает сей термин и какие работы он в себя включает.Заранее благодарен....

 • 10 березня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Сергій Іванович! Дуже дякую за Вашу відповідь від 28.02.2014 року.

  Але Ви не знайшли ничого іншого, як написати мені неправду та ввести мене в оману, з метою любим засобом отримати від мене кошти, які були незаконно нараховані Вашими підлеглими. До погроз Ви уже доходили, зараз пустились до омани.

  Ключевим в Вашей відповіді є те, що субсидія мені була оформлена в жовтні 2011 року, лічильник на холодне водопостачання був встановлен 22.11.2011 року та я не повідомила про встановлення лічильника департамент соціального забезпечення та не переоформила субсидію, тому відшкодування по субсидії в період з листопада 2011 року по квітень 2012 року не здійснювались!

  По- перше, встановлення лічильника 22.11.2011 проводилось по домовленності лично з Вами, тоді Ви були начальником водоканалу, по личної Вашей указівке приходили мастера, оплата проводилась по наряду. Крім того,  автоматично Вашими  сантехниками був викликанний Ваш офіційний контролер, який склав акт и зареєстрував лічильник. Доказом того, что всі ці документи реєстрации є у вас в наявності, є те, як Ви  точно вказали мені на дату 22.11.2011 встановлення даного засобу обліку, яку у своєму зверненні я вам не називала.  

   Але мені нихто не повідомив, що я була забов"язана додатково про встановлення лічильника  повідомляти департамент соціального забезпечення та ще і переоформляти субсидію. Тому прошу Вас надати мені відповідь: згідно якого Закону України, Постанови КМУ  я була "зобов"язана" таке робити?

  По- друге, якщо би, згідно Вашей відповіді, в період з листопада 2011 по квітень 2012 не було відшкодування по субсидії, то заборгованність склала би суму не у 43 грн., а намного більше, та не залишалась би протягом декілька місяців до квітня 2012 року постійною. Крім того, дана сума незаконної  заборгованності протягом уже 2013 року коливалась: підвищувалась  до 60 грн., а потім знижувалась сама по собі й в 2013 році. Теж саме було і з водовідведенням.

  По- трете, якщо у Вас є всі наявні документи щодо реєстрації вказанного лічильника 22.11.2011 року, всі розрахунки ЖЕК-7, всі довідки про надання мені субсидій, дані щодо моїх пільг, платіжні документи щодо мого сумлінного розрахунку за водопостачання та водовідведення, то прошу Вас зробити перерахунок за вказанний період та унеможливити наявність незаконної заборгованності.

  В противному случає, я буду вимушена вирішити дане питання у суді та оприлюднити Ваши незаконні дії ,а також В.Б.Гройсмана, як Вашого керівника на той час,  у ЗМІ, як регіонального так і всеукраїнського значення.

  З повагою, Булгакова Л.І.

 • 06 березня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Сергій Іванович, я вдячна Вам за відповідь стосовно ЖЕК №5 а саме про будинок №83 по вул.Ленінградській​. Але стосовно зміни таких тарифів відповіді не має, а саме чому постійно майже по максимальному тарифу за квадратний метр нараховується оплата, коли закінчиться це корупційне відмивання коштів через ЖЕК, чому всі витрати маємо оплачувати ми, де кошти від держави, чому не було жодного хто перевірив правдивість актів, особливо про ревізії електрощтика і врізання труб і т.д. Написати акт можуть всі, я запросила журналістів, які погодились провести своє рослідування стосовно корупції. Питання також в не справедливості, чому сплата нараховується за кв.м. а не за кількість мешканців, і чому це питання не стоїть в черзі на зміну за місцевий законів, так як тарифи місцева влада встановлює самостійно, чому за поміняну лампу в 2 під'їзді, а проживаю в 4, маю сплачувати, чому я маю сплачувати її більше ніж сусіди що 4 живуть у двох кімнатній квартирі, прошу змінити головуючу дому, через її не компетентність.  Журналістам я передала всі папери що надав мені економічний відділ та майстри, надіюсь що до остаточного рішення ви самі розберетесь, і поки нема міського голови зможете змінити дану постанову про тарифи за 1 кв.м на кількість мешканців, і не викласти це в листі а на ділі провести перевірку про відмивання та витрачання, списування, коштів корупційними силами ЖЕК №5 і напевно таких же знайти серед ваших колег. 

 • 26 лютого 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Добрий день.

  я зверталась до Вас 19.02.2014 р. з приводу течі стелі у кв.39 на вул.600-річчя, 36. Дякую Вам за реагування: сьогодні були представники Жеку №7 на чолі з тим самим майстром, який сказав, що , по-перше, подивляться ще раз, що там на даху, по-друге, акт обстеження складати відмовився, мотивуючи тим, що це є платна послуга за участю майстра Жеку (його ж) та юриста Жеку. В зв'язку з цим надсилаю Вам фото стелі після течі.

  Також прошу Вас надати письмову відповідь по моєму зверненню від 19.02.2014 р. в межах строків, згідно ЗУ "Прозвернення громадян". Дякую 

   

 • 25 лютого 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Это второе обращение к вам от жителей пер. карла маркса проживающих в районе прилегания к железной дороги винница-гайсин по поводу участка дороги от дома 20 до ул.чехова. Учасок дороги примерно 200метров вы нам ответили что такой дороги нет в плане.Но на самом деле она существуе и иногда с довольно интенсивным движением.Просим вас от имени всего нашего микрорайона и не только  включить в план установления и ремонта этого участка дороги.Надеемся на успешное решения нашего вопроса.

 • 09 лютого 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Сергій Іванович!

  Писала Вам особисто, але відповіді так і не отримала, тому звертаюсь до Вас публічно.

  В серпні 2013р. в нашому 4 під'їзді (кв.46-60) буд.85 по вул. Келецькій МКП ЖЕК-12 почав робити ремонт. Коли залишилось пофарбувати панелі, робочі сказали, щоб мешканці купили за свої гроші фарбу і тоді вони пофарбують панелі. Та мешканці підїзду відмовляються купувати фарбу, тому що перед тим як почати ремонт, треба було людей поставити до відома, що фарбу ви будете купувати за свій кошт і, якщо б мешканці погодились, аж тоді треба було розпочинати ремонт. Вже півроку в наш під'їзд страшно зайти. Дзвонили В ЖЕК-12- спочатку декілька раз зам. начальника сказав, що можна за рахунок ЖЕКу пофарбувати, але подзвонила майстер і сказала, що ні -потрібно мешканцям купити 6(шість) банок фарби.  Просимо Вас пояснити чи правомірні дії керівників МКП ЖЕК-12 і посприяти нам в вирішенні цього питання.

   ​ 

 • 07 лютого 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​ Доброго дня шан. Сергій Іванович. Звертається до Вас мешканець будинку №6, Крушельницький Б.В., оскільки моя розмова, яка відбулася телефоном з представниками "ЖЕО"  06.02.14р. результатів не дала.

   Після останніх сильних снігопадів, прибудинкова територія нашого будинку, не рахуючи пішоходних доріжок, практично ніколи не розчищалася. В нашому дворі паркують свої автомобілі близько 20 мешканців будинку, а також знаходяться баки для сміття. Під час сильних морозів, після того як автомобілями сніг в дворі "вкатався", незручновтей практично не було. Але під час відлиги, яка наступила за останні декілька днів, сніг на нашому подвір'ї почав перетворюватися на так звану "кашу", пересування по якій чи то пішки, чи автомобілем - ставало проблематичним, не кажучи вже про те, щоб провести маленьку дитину на візку чи санках.

   Повертаючись 06.02.14р. близько 11 00 з магазину додому, я побачив, що в нашому дворі, поблизу баків для сміття "забуксував" автомобіль "Газель", який не міг розвернутися. Після 15-20 хв. моїх із водієм автівки спільних зусиль, нам вдалося трішки розчистити шлях для авто, після чого воно змогло виїхати. При чому в цей час інше авто , що виїзджало з двору ледве не здійснило наїзд на пішохода, через те, що рух по такому снігу стає непередбачуваним. Повернувшись до квартири, я зразу ж вирішив повідомити працівників "ЖЕО" про ситуацію на нашому подвір'ї. Після розмови з диспетчером, за декілька хвилин мені перетелефонувала представник "ЖЕО" і запевнила, що сьогодні, тобто 06.02.14р. в наш двір направлять трактор для розчистки території.

   Повернвшись з роботи о 23 30, я побачив, що основна територія двору, на якій паркується більша кількість автомобілів, знаходяться баки для сміття, через яку пересувається велика кількість мешканців для виходу на вул. Писарєва і яка більшу частину дня була практично не заставлена автівками - не розчищена.

   Прошу, якщо Ви в змозі, посприяти у вирішенні питання

  P.S. Дуже прикро  в час, коли наша країна намагається знайти шлях до вступу у Європейський Союз, стояти з лопатою в руках і відкидати сніг, замість того щоб це якісно зробила служба, яка стягує з нас за це кошти.

   

 • 05 лютого 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня!

  Мешканці квартир №№16-30 будинку № 80 по вул.Стахурського, що обслуговується ЖЕКом №12, прохають посприяти в усуненні беззупинного прориву каналізації в підвалі другого під'їзду нашого будинку.

  Більше року підвал систематично забруднюється каналізаційними стоками, що викликає антисанітарію та ускладнює користування даними підсобними приміщеннями. Неможливо знайти організацію, яка б відповідала за технічне обслуговування даної системи.

  Мешканці під'їзду заборгованості з квартирної плати та комунальних послуг не мають.

  З повагою.​

 • 04 лютого 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​ШАНОВНИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ!  ЗВЕРТАЮТСЯ МЕШКАНЦІ БУДИНКУ 42 5 під по вулиці збишка . зввертаемся з приводу протікання покрівлі даху. Декілька років підряд ми зверталися  в ЖЕК тепер ЖЕО  ігнорують наше зверненя За 23 роки проживання в ношому домі жодного ремонту не було зробляно. Протікае дуже сильно . затоплюе  все. протикае и затоплюе сусідів . У    мене  маленькі діти. а в квартирі завжди сиро  .мокро.  КВАРТЛАТА СПЛАЧУЕМО ВЧАСНО.ДОПОМОЖІТЬ ВІДРЕМОНТУВАТИ ДАХ!!! ДЯКУЮ

 • 01 лютого 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Сергій Іванович. 

  Звертаються до вас мешканці будинку №4 по вул. Едельштейна. На протязі поточного місяця на даху будинку три рази лопала труба опалення, два рази горячя вода текла з технічного люку до першого поверху, приїжджала аварійна бригада, встановлювала хомути, яки всеодно підтікають і завдяки морозу вода перетворюється в лід. Під час другої аварії працівники нашого ЖЕО після телефонного дзвінка (близько 17 год.) навіть не прийшли, подзвонивши на 15-60 приїхала аварійна бригада. Сьогодні в ночі (близько 3 години) в кв.11, в кімнаті з потолка текла вода, підставивши ведро на криші під трубу, воно наповнилося за 10 хв.!!! в кімнаті сплять діти!!! Труби не ізольовані, по всьому даху набросані шматки шиферу. Звертаємось до Вас с проханням якось вирішити цю проблему, бо працівникам ЖЕО немає діла до цього.

 • 20 січня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​   Шановний Сергіє Івановичу! Минулого тижня на переїзді між вул. Пирогова та вул. Ак. Ющенка (біля розміщених гаражів за буд. №77 по вул.Пирогова) було демонтовано металевий шлагбаум. Прошу Вас повідомити у встановлений Законом термін чи проводились вказані роботи із дозволу чи санкції Департаменту житлового господарства Вінницької міської Ради.

     З повагою, Зарічук Олександр.

 • 10 січня 2014
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​добрый день, Сергей Иванович, обращаюсь к вам с просьбой помочь разобраться в начислении коммунальных услуг по нашему дому, т.к сотрудники ЖК -15 никакого объяснения не смогли дать. За декабрь месяц пришел счет за коммунальные услуги и обслуживание дома составило 2,20 грн за кВ метр.  Я не смогла найти более поздние документы формирования, но вот что я нашла http://gkh.com.ua/gkh/tarifs/region1107/city1108/​


 • 26 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​                                                        Уважаемый Сергей Иванович! 

  Я писал ВАМ 3 декабря 2013г по поводу отстутствия стабильного водопостачання (горячей воды) и нкработающих полотенцесушителей в квартирах №№ 144,136,132,120,116,112 (4 подъезд) дома №18 по ул.РЕПИНА. На сегодняшний день ситуация не изменилась.

   Прошу Вашего вмешательства для положительного решения проблемы.

  С уважением 

  А.БОНДАРЕНКО

 • 26 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства
  Я, Сікорський Сергій Леонідович-старший по під’їзду №6 в будинку, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 78, від імені мешканців підїзду висловлюю подяку електрикам ЖЕО-СПД Тараканов. Дякуємо за прекрасно освітлений під’їзд, міжсходові майданчики та встановлені датчики руху. Дякуємо за те. що виконали роботу швидко та в повному обсязі. Вітаємо з наступаючими новорічними святами!!!
 • 23 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрый день , Сергей Иванович. Хотелось бы узнать, что происходит в жек №12 . Почему мастер Елена Михайловна, нашим дворникам раздает дополнительные подъезды, хотя у дворников и без того очень большой обьем робот. Я понимаю , что дворников не хватает, но раздавать еще по +2 подъезда , работать в полном обьеме и получать за них 50грн в месяц - это не нормально. И насколько я знаю, Елена Михайловна (не помню ее фамилии, но она мастер дворников по ул.Стахурского) махинирует с зарплатами рабочих- часть зарплат они отдают ей (не понятно за какие такие "заслуги"), прошу разобраться в этом вопросе. Благодарю.

 • 23 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства
  Прошу повідомити мене про розмір граничного тарифу на утримання будинку ЖЄКом №7 (буд. по вул Космонавтів, 75), оскільки тарифи кожного місяця змінюються і доходять до 2,80 за м. кв. при відсутності будь яких робіт. Також прошу повідомити мене яким нормативним актом встановлено вказаний граничний тариф саме для нашого будинку оскільки плата за метр квадратний в нашому будинку найвища в районі. Також прошу повідомити в якому засобі массової інформації було опубліковано Рішенням  виконкому міської ради № 995 від 26.04.2012р. (З ДОДАТКАМИ). Також прошу повідомити де можна ознайомитись з повним текстом вказаного рішення і саме з його додатками, оскільки складається враження, що вказане рішення і його додатки умисно приховуються від громадян, оскільки ні на сайті ВМР ні в іетернеті взагалі його немає. Щиро дякую за відповідь.
 • 21 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Добрий день! Ось моє звернення і Ваша на нього відповідь. Прошу надати відповідь на знову виникле питання - а як же ті сміттєзбірники, які вже захоплені жильцями? Яким чином я можу добитись хоча б спільного користування одним із них разом з тими жильцями, які їх захопили і успішно користуються?  (наприклад під їзд 4)? Чи можливо влада їх все таки поверне до користування працівниками ЖЕО? Чи в нас все робиться так - якщо без дозволу захопив - користуйся? А по-чесному неможливо? Тим більше інвентар там (біля нашого під їзду )не зберігається. Сам сміттєзбірник не відкривався вже 2 роки!!! Марія Петрівна (майстер ЖЕО) сама це зазначила, а коли були збори у дворі будинку вона заявила, що вона навішала замок, але відкрити не може, тому що не знає, де ключі.

   Прошу:
  -надати відповіді на всі питання, порушені мною у цьому зверненні
  -якщо сміттєзбірник таки потрібен ЖЕО для користування - прошу привести його в належний стан - прибрати всередині.
  -прошу надати грунтовну відповідь щодо того, що саме може зберігатись у даному приміщенні (детальний перелік).
  попереднє звернення:
  ​Доброго дня, Сергій Іванович! Спершу хочу подякувати за оперативне реагування на моє звернення щодо жахіть у підвальному приміщенні на Хлібній 23. В квартирі можна жити! ДЯКУЮ!
  Сергій Іванович, хочу звернутись до Вас знову - адже я вже впевнилась, що Звернння без уваги не залишаються!  У нашому будинку - Хлібна 23 по проекту було передбачено сміттєпровід, але його так і немає. Від цього ніхто не страждає, та і питання в іншому.
  Біля входу у підїзди є невеличкі приміщення для того ж сміття. У будинку 6 підїздів, тобто є 6 таких приміщень. Чи є можливість якимось чином їх приватизувати,  чи правомірне їх використання жильцями у власних потребах - ставити коляски, велосипеди? У кількох підїздах жильці роками користуються цими "захопленими" приміщеннями, поставили власні, навіть залізні двері і користуються. Прибиральниця таким же приміщенням у своєму підїзді також частково користується у власних цілях - тобто зберігає там не лише робочі інструмнти,  а також велосипед, і т.ін. У моєму підїзді двері у це приміщення поламані (хоч і висять на них 2 навісних замка), скло вибите, всередині купа шмаття, яке гниє. Та навіть з пожежної точки зору небезпечно - адже зловмисники можуть через вибиту шибку підпалити те приміщення. Я проживаю на 1 поверсі, балкона не маю, чи можу я взяти в користування це приміщення - тобто чи є офіційні шляхи до того?
  Відповідь:
  18 грудня 2013
       За дорученням міського голови департамент житлового господарства розглянув  порушене Вами питання щодо можливості приватизації  нежитлового приміщення  комори (бувший сміттєзбірник)   в будинку по вул. Хлібна,23 та повідомляє наступне.
       Виконавчий комітет міської ради в своїй діяльності  користується виключно  Конституцією,   Законами  та іншими  законодавчими актами України.
  Відповідно п.2 ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду»  та рішення  Конституційного Суду України  від 02.03.2004р.  допоміжні приміщення (підвали, сараї, кладовки, горища, колясочні, коридори та інші місця загального користування) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир багатоквартирних будинків і власники квартир є  рівними у праві володіння, користування та розпорядження допоміжними приміщеннями.
       З  огляду на вищевикладене, у виконкому міської ради відсутні  правові підстави щодо прийняття рішення  про  надання Вам в особисте користування    нежитлового приміщення бувшого сміттєзбірника, яке на даний час використовується прибиральницею як допоміжне приміщення для зберігання інвентарю.
       Порушене Вами питання  може бути вирішене лише у випадку  створення ОСББ, що  передбачено  Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»  та розгляду  питання на загальних зборах   власників   спільного майна.
       Необхідну інформацію про створення ОСББ Ви можете отримати  по телефону  59-53-09 або на інтернет-сайті (www.osbb.vinnytsya.info.).
       Стосовно вибитого віконця  повідомляю, що  з метою запобігання  підпалення речей, що зберігаються  в приміщені, силами  ТОВ «ЖЕО» дане віконце було  тимчасово  закрито листом  фанери. ​
 • 16 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​  Шановний Сергію Івановичу! Отримав Вашу відповідь щодо шлагбауму в районі буд. №77 між вул. Заболотного та Ак. Ющенко, в якій Ви зазначаєте що після визначення балансоутримувача вказаної території буде його демонтовано

   Пеконливо просимо Вас не робити цього, а навпаки - висловлюємо Вам щиру подяку за оперативне реагування на усунення бетонних плит, які були до встановлення шлагбаюму. та встановлення останнього. З появою шлагбауму значно знизилась кількість проїзду атомобілів власників прилеглих гаражів через подвір'я нашлго будинку. Водночас саме встановлення шлагбауму запобігає збільшенню транзитних проїздів. Тому ще раз користуючись нагодою, висловлюю Вам свою поавгу та вдячність за раекцію на попередні прохання та прошу залишити встановлений за Вашою вказівкою шлагбаум на своєму місці. 

     З повагою та вдячністю, Олійник О.П.

 • 10 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                                                                                                                                                                                                                    Директору департаменту  
                                                                                                                                                                                                                                                    Вінницької міської ради
                                                                                                                                                                                                                                                    Сергію Кушніру
                                                                                                                                                                                                                                                    копія Начальнику ЖЕО
                                                                                                                                                                                                                                                    Гребіню В.В.
                                                                                                                                                                                                                                                    Мешканців буд. №42 вул. Стеценко
                                                                                                                                                                                                                                                    кв.7 Старченко В. В.
                                                                                                                                                                                                                                                    кв.8 Кульчицька М.М.
                                                                                                                                                                                                                                                    кв.9 Іноземцева М.А.

         ЗАЯВА
  У вересні 2013 року до Вас зверталися мешканці будинку №42 по вул. Стеценко з приводу протікання даху над кв. №7,8,9 (3-го поверху).
  В жовтні 2013 року від Вас було отримано відповідь, в котрій зазначено, що підрядною організацією виконані роботи по поточному ремонту шиферної покрівлі над кв. №9 в обсязі 14,07 м2 та проведені роботи по очищенню жолобів по периметру будинку. Також виготовлені та встановлені примикання до оголовків вентиляційних та димових каналів в обсязі 10 м. пог.
  Станом на 06.12.2013 року в даху нашого будинку утворилось провалля із зсуненням листа шиферу. На покрівлі будинку не видно заміненого шиферного покриття площею 14,07 м2, як зазначалось у Вашій відповіді, на жаль не можемо додати фото, на якому видно і провалля (лист шиферу повністю змістився зі свого місця), і обсяг "виконаних" робіт.  Копію заяви з фото надаємо керівництву ЖЕО.
  За жовтень 2013 року тариф за утримання будинку №42 по вул. Стеценко склав 1,8379 грн. за кв. м., а в листопаді 1,789 грн. за кв. м.​
  Просимо терміново вжити заходів з ремонту покрівлі нашого будинку та зобов’язати ЖЕО зробити перерахунок тарифу за послугу з  утримання будинку №42 по вул. Стеценко за жовтень та листопад 2013 року згідно фактично виконаних робіт.
  Якщо терміново не усунути провалля, покрівля нашого будинку буде продовжувати руйнуватись в зв’язку із сильними поривами вітру.
   З повагою,
  мешканці будинку №42 по вул. Стеценко
  кв.7 Старченко В. В.
  кв.8 Кульчицька М.М.
  кв.9 Іноземцева М.А. 
 • 09 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​меня интересуеттакой вопрос,мы ежемесячно плотим в жек немалую сумму за содержание дома .Почему же тогда вызов сантехника,електрика стоет 20 грн.+работа,за что мы платим Жеку?????????

 • 05 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Я проживаю у будинку за адресою Келецька 41. Вже майже тиждень у нас в крані відсутня гаряча вода, точніше в крані іржава льодяна вода. Інколи доводиться дуже довгий час просто зливати воду для того, щоб була трошки літня вода. З холодного крану періодично, теж тече іржава вода. воду вимикають без попередження, то в крані тече холодний чай.... я не пам'ятаю дня коли в крані була по-справжньому гаряча вода, митися під тією водою неможливо, ттму що вона недостатньої температури і щоразу доволиться гріти на газу собі воду і не тільки собі! Комунальні сплачуються вчасно, тому прошу надавати послуги вчасно і якісно! вже не говорячи про літні батареї і теплий одяг під ковдрою вночі.  Буду вдячна, якщо з цим розберуться в найближчих декілька днів.

 • 03 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Опять обращаюсь по поводу уборки территории дома Скалецкого 25.За прошедшую неделю не убиралось ни разу!На этой неделе уже два дня нет уборки.Прошу Вас проконтролировать,чтобы эти дни не включались в оплату.Заранее благодарен.

 • 03 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                                 Заявление
       Я и моя семья прожиает по адресу: Л.Ратушной 79/б кв.112. По данному адресу вот уже в течении пару лет отсутсвует гарячая вода в кранах. Приходится греть, так называемую, гарячую воду эл.чайником и мыться с ведра, а также подогревать воду для работы по домашним делам. Таким образом, идут затраты на гарячую воду и электричество(для подогрева воды). Кроме того, в ванной комнате полотенцесушитель практически холодный, что не дает возможности нормально принимать душ из-за холода.
       Я обращалась в Жэк Уют, к которому относится данная квартира. Они сделали, что смогли, но проблема не была решена.
       Убедительная просьба, в кратчайшие сроки решить данный вопрос и возместить мне все материальные затраты, которые понесла моя семья.
      Хочу отметить, что за все коммунальные услуги я плачу в срок и каждый месяц.

  С уважением, Семенова Галина Анатольевна

 • 03 грудня 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​                                                   Уважаемый Сергей Иванович!

  Обращаюсь к ВАМ от себя лично и по просьбе жителей дома №18 по ул.Репина( квартиры 112,116,120,132,144).

  1.В течении продолжительного  времени в указанных квартирах нет стабильного водоснабжения горячей водой: она то есть,то её нет,течёт или холодная или еле тёплая.А платим-то за горячую...

  2.С началом отопительного сезона перестали греть полотенцесушители в ванных комнатах,при этом в нашем подъезде(4 подъезд) батарея "жарит" на полную.Зачем???

  По поводу указанных недостатков жители неоднократно обращались в ЖЭК №15. 

  Зная,что ВЫ -человек слова и дела: убедились в этом когда по нашей просьбе в октябре Вами было организовано в кратчайший срок ямочный ремонт внутридворовой дороги около нашего дома,и теперь надеемся на положительное решение нашей проблемы.

  С уважением  А.БОНДАРЕНКО

 • 29 листопада 2013
  Звернення до:
  Кушнір Сергій Іванович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Сергій Іванович! Спершу хочу подякувати за оперативне реагування на моє звернення щодо жахіть у підвальному приміщенні на Хлібній 23. В квартирі можна жити! ДЯКУЮ! 

  Сергій Іванович, хочу звернутись до Вас знову - адже я вже впевнилась, що Звернння без уваги не залишаються!  У нашому будинку - Хлібна 23 по проекту було передбачено сміттєпровід, але його так і немає. Від цього ніхто не страждає, та і питання в іншому.

  Біля входу у підїзди є невеличкі приміщення для того ж сміття. У будинку 6 підїздів, тобто є 6 таких приміщень. Чи є можливість якимось чином їх приватизувати,  чи правомірне їх використання жильцями у власних потребах - ставити коляски, велосипеди? У кількох підїздах жильці роками користуються цими "захопленими" приміщеннями, поставили власні, навіть залізні двері і користуються. Прибиральниця таким же приміщенням у своєму підїзді також частково користується у власних цілях - тобто зберігає там не лише робочі інструмнти,  а також велосипед, і т.ін. У моєму підїзді двері у це приміщення поламані (хоч і висять на них 2 навісних замка), скло вибите, всередині купа шмаття, яке гниє. Та навіть з пожежної точки зору небезпечно - адже зловмисники можуть через вибиту шибку підпалити те приміщення. Я проживаю на 1 поверсі, балкона не маю, чи можу я взяти в користування це приміщення - тобто чи є офіційні шляхи до того?