• 02 жовтня 2016
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня!

  У будинку за адресою Гонти 43 по стояках тече вода. Тому необхідно здійснити перевірку і заміну стояків по яких тече вода. У звязку з тим, що даний будинок знаходиться на виборчому окрузі за яким Ви обирались, прохання допомогти громаді у вирішенні невідкладних питань що потребуют негайного вирішення.

  Дякую за співрацю.

 • 26 вересня 2016
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня! Я проживаю по вул. Гонти 43/614 ( Хутір Шевченка). Ми подали заявку для встановлення ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА у нашому дворі. Нам було обіцяно що будівництво припадає на 2017 рік.  Просимо Вас будучи  депутатом нашого округу допомогти у вирішенні цего питання. Зверніть будь-ласка увагу аби нас а саме наших дітей не минула така чудова можливість, мати ІГРОВИЙ ЦЕНТР у своєму дворі. З радістю чекаєм на вашу відповідь.

 • 26 липня 2016
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня. Отримала податкове повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.  Поясніть, будь ласка, який алгоритм сплати цього податку, тобто куди його треба сплачувати; через які банки це можна робити; куди повідомляти про його сплату? Дякую.

 • 16 червня 2016
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Здраствуйте. Ми мешканці буд. 43 і 41 по вул. Гонти ( Хутір Шевченка) хочемо попросити вас допомогти нам у вирішенні проблеми з дитячим майданчиком. Нами зібрано 5000 грн на майданчик. Але потрібно щоб нас поставили у чергу на будівництво. Можливо ви якось допоможе те нас. Наші діти і ми чекаєм на вашу відповідь.

 • 02 червня 2016
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Прошу вирішити питання про незаконе використання земельної ділянки біля забору будинку садова 22а.земельна ділянка використовуется будинком садова 20\2

 • 28 березня 2016
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

       До жителів Староміськогго  району дійшла інформація,  що у березні-квітні  2016 року   планується комісійний виїзд   органів  міської влади та інших зацікавлених     організацій       для обстеження земельної  ділянки  та майнового комплексу ДП «Дитячий        санаторій
  ім. М.М. Коцюбинського»( тобто Будинку відпочинку) для подальшого вирішення їх долі.
       Тому повторно  , цитуємо наше звернення від 28 травня 2015 р.  до органів     Вінницької міськРади  та просимо врахувати  його при прийняті  відповідного      рішення.
  Ми  вдячні  міськРаді за відповідь на дане звернення , яка була надана 16 червня 2015 р., але конкретні пропозиції щодо облаштування даної території повинні до Департаменту архітектури, містобудування та кадастру вносити фахівці (дизайнери, архітектори та ін. ), а громада із задоволення  ознайомиться з запропонованими  соціальними  та архітектурними проектами . Наголошуємо, що громада просить  зберегти дану територію  , як рекрекреаційну зону (ст.63 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» рекреаційними зонами є ділянки суші і водного простору, призначені для організованого масового відпочинку населення і туризму.), а  не зону для забудови майбутнього багатоповерхового житлового комплексу , кварталу. Нажаль станом на 28.03.2016р. продовжується ДЕРЕБАН  та ЗАБУДОВА  даної земельної ділянки що створює соціальне  напруження у районі.

  Звернення:
  28 травня 2015
  4 квітня, відбулася 63-та сесія Вінницької міської ради 6-го скликання, під час  якої було прийнято перше процедурне     рішення   щодо    надання   згоди на  прийняття    в комунальну власність майнового комплексу ДП «Дитячий    санаторій   ім. М.М. Ко-цюбинського»(тобто Будинку відпочинку).
            Жителі  Староміського району    НЕОДНОРАЗОВО  звертались    до   міськради    з проханням у даному  районі  ( будинку відпочинку, єарейської школи, вул.Маяковського) побудувати футбольне поле, ігровий майданчик для дітей, але відповідь була -    НЕМАЄ ЗЕМЛІ вся у приватній валасності.  Правильно, будинок відпочинку   ім.Коцюбинського- частково продали землю під будівництво приватних будинків (ростуть там як гриби після дощу), піонерські табори- евангелістам(лише    доступ і відпочинок   для   їх   дітей)   та прокурорам для їхніх приватних будинків ( райончик АБВГД йка)   і   відомому      всім магнату - Ю.Коробкіну під приватний маєток (для всієї його родини). Санаторій (бувший хімзаводський) -єврейським дітям і під будівництво приватних     будинків.   А   це    все РЕКРЕАЦІЙНІ ЗЕМЛІ,    ЗОНИ    ВІДПОЧИНКУ   згідно    українського    законодавства неправомірно було змінено їх цільоваого призначення .    А     наші УКРАЇНСЬКІ    діти граються на будівельних майданчиках  і  проїзджій   частині.
         Раніше території будинку відпочинку і санаторію були завжди у вільному   доступі для громадян району, можна було кататись на велосипедах, катати дітей у калясках , діти грали у пісочниках, підлтки займались спортом грали у футбол ,бадмінтон, теніс. А зараз ВИЙДІТЬ ЦЕ ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ+собаки.
         Для міськради не являється   таємницею,   що   у   нашому   районі   відсутні   театри, спортивні, навчальні  гуртки  та секції для дітей та юнацтва, а креміногенна   ситуація   у  районі зашкалює.  На даний момент дітей  (світле майбутнє    європейської   України) виховує  - ВУЛИЦЯ (асфальт,  наркоманія, алкоголізм, сміття,  нецензурна        лексика ).
  Пропозиція: цю    територію    організувати      накштал    європейського    парку    з облаштування спортивних та ігрових тереторій,  що значно  піднімить культурний, оздоровчий, екологічний рівень району. Дозволити     БЕЗКОШТОВНЕ      загальне користування територією  та спортивними комплексами громадянам району, міста , гостям.  
  На даний момент на території  вже є озера, зелені насадження, прокладені доріжки, що правда все потребує облагородження.           Подальше        призначення   і   використання території Будинку відпочинку  прошу  винести на обговорення громадськості. Про  час і місце проведененя громадських слуханнь прошу  , заздалегідь  повідомити  через засоби масової інформації  та голів вуличних комітетів і зобов′язати їх донести    дану        інфор-мацію до жителів району.
          Вінниця не  бідне місто і на рахунках міськради є достатньо  коштів    для    втілення  мрії  жителів району, які є платниками податків та громадянами України їз закріпленими Конституцією  правами на  здоровий спосіб життя, чисте довкілля та  культурне    життя.
          Створімо  європейським м.Вінницю    зараз  (доки   є   вільна     територія      такого масштабу) і залишимо нащадкам не будинки багатіїв  та   високі   паркани,   а    радість, здоров′я та міцну підтримку міської ради!!!!!!!!!!!!!!!!!   ​

 • 23 грудня 2015
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Добрий день Вікторе Броніславовичу !!! Допоможіть мені будьласка у моїй проблемі!!!!  У нашому місті міска рада перейменувала вулиці у жовтні місяці. Тепер я неможу зареєструвати своє майно у реєсраційні службі томущо я оновила технічну документацію на нову вулицю, а реєстраційна служба онлайн ще не перейменувала вони мені кажуть що це навіть незнають коли це буде зроблено, що це мої проблеми,  якщо я хочу то повина звернутися до Вінниці і сама повина звернутися  їз рїшенням  міськради про зміну вулицї щоб на підставі моєї заяви у Вінниці поміняли вулицу онлайн, лише я незнаю куди мені звернуися .

 • 06 грудня 2015
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Доброго дня ВІКТОР БРОНІСЛАВОВИЧ!

  За адресою м. Вінниця, вул. 600 річчя 17(територія колишнього заводу Термінал), біля торгового дому "Едельвейс", розташували кіоск з продажу пиріжків. Я не бачив в них ні одного документа, який би дозволяв проводити торгівлю в даному місці, а саме на муніципальній землі. На скільки я розумію в них повинні бути дозволи міської архітектури та міського виконкому на розташування даної споруди. Взагалі я не бачив там куточок споживача, свідоцтво про реєстрацію і патент. І не менш важливим фактором є те, що там відсутні будь-які умови для дотримання санітарних норм. Двоє моїх колег після купівлі продукції скаржилися на дискомфорт в області живота. Я особисто не купую там продукцію, але мене турбує здоров'я моїх підлеглих.

  Звертаюсь до Вас, тому що я бачу, що ми разом будуємо нову Вінницю, місто європейського стандарту Надіюсь на прийняття відповідного рішення. Дякую.  

 • 09 вересня 2015
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​КОНФЛІКТ МЕШКАНЦІВ І БІЗНЕСУ  Доброї години.Спочатку викладу передмову а потім суть питання.Біля свого будинку Келецька 41 з сторони трамвайної зупинки власник стоматології влаштував конфлікт з моїми дітми (дівчатка 3 і 7 років) щоб вони відійшли від його паркану і наша розмова з ним зайшла в глухий кут. З його боку це його тепер шмат землі і він його справедливо обніс парканом ,з мого боку це земля прибудинкова і він немае права так поводитись з мешканцями будинку. Но це все класичний конфлікт якщо неясні або зовсім відсутні норми затверженні закони облаштування бізнесу в жилих районах.Тобто тереторія біля стоматології заставленна брущяткою для парковки авто власника і обнесена парканом(одним словом не облаштування а освоєння прибудинкової тереторії) то прямі питання мешканців будинків; 1 які підстави дають себе так вести власнику стоматології тобто чи справді ця земля вже виведена з прибудинкової тереторії і неналежить мешканцям. 2 чи можливо зібрати робрчю групу щоб виробити критерії облаштування бізнесу в житловому масиві  на вигідних умовх для мешканців також, тобто якщоб при відкритті стоматології було б зазначено: ---обовязкове освітлення тереторії в нічний час(то меш. і місто переклало б частково на бізнес частину своїх витрат за освітлення ). ---якщо тереторія більша 6 кв.м. то 1/3 тереторії повинно мати зеленні насадження(дерева, кущі,вазони тощо) , (( то меш. і місто частково вирішило питання з киснем і озелениними фасадами)).---для бізнеса в прибудинковій тереторії заборонена парковка машини на території меньшій за 80 кв. м. якщо меньш ак за 50 м. знаходиться дорога чи стоянка( то меш.і місто не споглядали і необходили б зади  машин на тратуарах і вулицях).----любе облаштування в прибудинкових територіях робиться для комфорту і затишку мешканців і гостей міста (то  така постановка недавала б можливості лаятись з прохожими). На данний час ми маемо не облаштування а освоення тереторії в своїх потребах бізнесом і в підвішоному стані відносини мешканців з ними(хто нахабніший той і правий).Тверда і зрозуміла законодавча база в доступному вигляді дасть перше, бізнесу впевненість в своїх правах(який в любий момент може сказати що ще я не зробив щоб ви мене поважали),з іньшої сторони мешканцям дасть впевненість в їх правах(які в любий мемомент можуть сказати чи не для нас і іньших це все задокументовано і зроблено владою).Я виклав в простій формі питання мешканців і запропонував створити платформу для законів конфортного проживання.Дайте будласка мені відповідь  нещоб аби  відповісти а вразі потреби щоб мені нестидно було показати і мешканцям і стоматологу.З повагою Сергій.

   

 • 19 червня 2015
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Доброго дня!

   В доповнення до колективноо звернення від 19.06.2015року про розповсюдження Борщівника Сосновького надаю уточнюючу інформацію про місця виявлення небезпечної рослини: Узбіччя дороги вулиці Ватутіна (починаючи від повороту з вул. Немирівське шосе до перехрестя з вул. Набережна), берегова смуга біля ставка у с. Вінницькі Хутори (зі строни вул. Калинова), узбіччя вулиці та земельні ділянки по вул. Вінниченка. Такожж біля кладовища та по вул. Леніна зі сторони ставка. Звичайно шкідник, є і на багатьох інших вулицях зі сторони Немирівського шосе (новобудови), де потрібно проводити обстеження території і знищення небезпечної рослини.​

 • 18 червня 2015
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Прошу звернути Вашу увагу на дуже швидке і масове розповсюдження БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО ( рослина висотою 3 м, довжина листків  часто сягає  до 3,5 м) на території Вінницьких Хуторів та прилеглої території в районі вул. Немирівське шосе м.Вінниці.  Борщівник, містить фотоактивні сполуки, надзвичайно небезпечні для шкіри людини  Навіть одноразове торкання до борщівника призводить до опіків 1-3 ступенів,схожих на термічні, що розвиваються під впливом сонячного ультрафіолету.Загострюються прояви інших шкірних захворювань. Найбільша кількість постраждалих фіксується саме у літні місяці, адже саме в період спеки найбільш ймовірним є контакт шкірних покривів людини із отруйною рослиною, до якої необхідно вживати невідкладних заходів для виправлення ситуації. 

  На сьогоднішній день з боку сільської ради та уповноважених органів не приймаються ні які дії, спрямовані на знищення небезпечного шкідника.Хоча вже були неодноразові звернення громадян про розповсюдження та ураження цією шкідливою рослиню. 

  Згідно із статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Земельного Кодексу України знищення борщівника Сосновського є компетенцією міських, селищних, сільських голів. Вони повинні домогтися від власників земельних ділянок, на яких розповсюджується шкідлива рослина, її знищення. Землевласники і землекористувачі, які не вживають заходів із боротьби з бур'янами, у т. ч. із борщівником, несуть адміністративну відповідальність за статтею 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Винищувальні заходи, починаючи з весни, повинні проводити всі землевласники і землекористувачі, а також «Райавтодор» у придорожніх смугах та «Укрзалізниця» уздовж залізничних колій. Тільки взявшись всією громадою, поєднуючи різні методи знищення протягом кількох років, можна позбутися цього окупанта. 

  Жителі Вінницьких Хуторів, сподіваються на розуміння та допомогу у вирішенні даної проблеми, що може охопити значну територію при бездіяльності органів місцевого самоврядування. ​

 • 28 травня 2015
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  4 квітня, відбулася 63-та сесія Вінницької міської ради 6-го скликання, під час якої було прийнято перше процедурне рішення щодо надання згоди на прийняття в комунальну власність майнового комплексу ДП «Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського»(тобто Будинку відпочинку)
            Жителі  Староміського району НЕОДНОРАЗОВО звертались до міськради з проханням у даному  районі  ( будинку відпочинку, єарейської школи, вул.Маяковського) побудувати футбольне поле, ігровий майданчик для дітей, але відповідь була - НЕМАЄ ЗЕМЛІ вся у приватній валасності.  Правильно, будинок відпочинку ім.Коцюбинського- частково продали землю під будівництво приватних будинків (ростуть там як гриби після дощу), піонерські табори- евангелістам(лише доступ і відпочинок для їх дітей) та прокурорам для їхніх приватних будинків ( райончик АБВГД йка) і відомому всім магнату - Ю.Коробкіну під приватний маєток (для всієї його родини). Санаторій (бувший хімзаводський) -єврейським дітям і під будівництво приватних будинків. А це все РЕКРЕАЦІЙНІ ЗЕМЛІ, ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ згідно українського законодавства неправомірно було змінено їх цільоваого призначення . А наші УКРАЇНСЬКІ діти граються на будівельних майданчиках і проїзджій частині.
         Раніше території будинку відпочинку і санаторію були завжди у вільному доступі для громадян району, можна було кататись на велосипедах, катати дітей у калясках , діти грали у пісочниках, підлтки займались спортом грали у футбол ,бадмінтон, теніс. А зараз ВИЙДІТЬ ЦЕ ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ+собаки.
         Для міськради не являється таємницею, що у нашому районі відсутні театри, спортивні, навчальні  гуртки  та секції для дітей та юнацтва, а креміногенна ситуація  у  районі зашкалює.  На даний момент дітей  (світле майбутнє європейської України) виховує  - ВУЛИЦЯ (асфальт,  наркоманія, алкоголізм, сміття,  нецензурна лексика ).

  Пропозиція: цю територію  організувати  накштал європейського парку  з облаштування спортивних та ігрових тереторій,  що значно  піднімить культурний, оздоровчий, екологічний рівень району. Дозволити БЕЗКОШТОВНЕ загальне користування територією  та спортивними комплексами громадянам району, міста , гостям.  
  На даний момент на території  вже є озера, зелені насадження, прокладені доріжки, що правда все потребує облагородження.           Подальше призначення і використання території Будинку відпочинку  прошу  винести на обговорення громадськості. Про  час і місце проведененя громадських слуханнь прошу  , заздалегідь  повідомити  через засоби масової інформації  та голів вуличних комітетів і зобов′язати їх донести    дану інформацію до жителів району.
          Вінниця не  бідне місто і на рахунках міськради є достатньо коштів для втілення  мрії  жителів району, які є платниками податків та громадянами України їз закріпленими Конституцією  правами на  здоровий спосіб життя, чисте довкілля та культурне життя.
          Створімо європейським м.Вінницю    зараз  (доки є вільна територія такого масштабу) і залишимо нащадкам не будинки багатіїв та високі паркани, а радість, здоров′я та міцну підтримку міської ради!!!!!!!!!!!!!!!!!  ​

 • 01 жовтня 2014
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Добрий день!Шановний Вiктор Бронiславович на час вашоi перевiрки 18-19вересня пересувний об'ект торгiвлi ,Ковбасскофф,дiйсно був вiдсутнiй,але зараз вiн на мiсцi за адресою вул.Пирогова кiнцева зуп.Електромережа.Прошу вас перевiрити цей об'ект!!!

 • 11 вересня 2014
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Добрий день!Шановний Вiктор Бронiславович!Мiсяць назад по вул.Пирогова кiнцева зуп.Электромережа появився пересувний ларёк "ковбаскоф".Прошу вас перевiрити чи мають вони пакет дозвiльних документiв,а також чи отримуэ мicто грошi за використання земельноi дiлянки. 

 • 03 вересня 2014
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Добрий день . В мене питання про земельні ділянки. Я  чула що багатодітним сім"ям виділяють земельні ділянки. В нас багатодітна сім"я. М​ожливо ви підскажете до кого мені звернутись? Дякую.​

 • 09 червня 2014
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Єдиний прохід вздовж вул. Келецька ( зуп. кінотеатр Мир) повністю забудовується й наразі залитий 50 см шаром бетону. Суцільна Пішохідна смуга що простяглась від вул. Пирогова до вул. Квятека вздовж трамвайну колію знищена. Протягом десятків років щодня тут ходили тисячі вінничан до своїх помешкань, роботи, "Прозорих офісів", шкіл, дитсадків, лікарень, храмів. Право мешканців мікрорайону на користування єдиним пішоходний і велосипедним проходом ( проїздом) втрачено протиправно. Чому громаду позбавлено права проходу, адже згідно «Правил забудови й використання територій м.Вінниці» 26.06.2019р. капіт. Забудова чи МАФ встановлюється не менше як за 1 метр від громадського проходу? Кому належать права на пішохідну зону громади поруч із зупинкою? Якими безпечними шляхами мають рухатись громадяни ( в тому числі матері з колясками, люди на візках ) в обхід щоб потрапити до місця призначення? Чому не встигла урядова делегаці на чолі з премєр-міністром відвідати Вінницю, взявши Систему «Прозорих офісів" за взірець, як громадських прохід до одного з таких офісів одразу замурували? Одже згідно Стратегії м.Вінниці-2020 ми будуєм (Не) Комфортне, (Не) Зручне, «Не» Європейське місто й з думкою громади більше рахуватись ніхто не буде й навіщо депутати приймали Статут громади Вінниці?​

 • 05 червня 2014
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю
  Відповідно до Рішення виконкому від 12 квітня 1956 року власникам будинку №45 по вул. 1 Травня м.Вінниці (на 1956рік - це будинок №73) була зареєстрована земельна ділянка площею 724 кв.м.
  Власниками даного будинку володіння на сьогоднішній день  є: Виробничо-комерційна фірма "Альтернатива", Бондаренко Юрій Іванович, Микитюк Володимир Васильович, Нечипорук Віра Миколаївна, Петровська Наталія Володимирівна, Нанарова Ганна Афанасіївна та я - Петровський Борис Олександрович. 
  Господар земельної ділянки, що проживає з нами по-сусідству  за адресою вул.1 Травня,47 в минулому році без дозволу самовільно зайняв частину виділеної нам земельної ділянки, побудувавши на ній паркан. Своїми незаконними діями він обмежив нас, власників будинковолодіння №45 в користуванні зареєстрованої за нами земельної ділянки.
   Тому прошу Вас, провести перевірку законності користування земельною ділянкою, за її результатами вжити заходів реагування для приведення меж  земельної ділянки  у відповідність до рішення виконкому Вінницької міської ради від 12 квітня 1956р. та технічного паспорту будинковолодіння №45.  
 • 20 травня 2014
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  Добрий день . В мене питання про земельні ділянки. В нас (багатодітних) збирали довідки в совбезі на отримання земельної ділянки ще до Нового року, ми все здали і ...заглухло, можливо ви підскажете до кого мені звернутись? Дякую.

 • 05 вересня 2012
  Звернення до:
  Кривіцький Віктор Броніславович
  Директор департаменту , Департамент самоврядного контролю

  ​Шановний Вікторе Броніславовичу!

  Хочу звернути Вашу увагу на використання земель промзони в районі колишнього недобудованого фольгопрокатного заводу. Зокрема, мова йде про вулицю Гната Мороза та підприємство, де я колись працювала - колишнє СПМК 251. Коли там був директором Москаленко Віктор Олександрович, точно знаю, що за землю сплачувалось вчасно. Потім років шість тому власниками стали якісь бізнесмени і думаю, що землю вони так і не переоформили на себе. Переживаю за це тому, що розумію, що плата за землю - це зарплати вчителям і лікарям та кошти на будівництв важливих для міста речей. 

  Прошу перевірити, чи в повній мірі справляється плата за землю підприємством, яке розташоване по вулиці Гната Мороза 102, перехрестя з вулицею Фабріціуса. 

  Дякую.