• 08 лютого 2015
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

            Ми, мешканці будинку №49 по вул. Стельмаха, протягом листопада 2014 року, неодноразово звертались до МКП ЖЕК-12, до департаменту житлового господарства, до департаменту капітального будівництва, в виконавчий комітет Вінницької міської ради, до державної архітектурно-будівельної інспекції, в прокуратуру  м.Вінниці з проханням  запобігти  порушенню Державних Будівельних Норм та Державних Санітарних Норм, що відбувалися при зведенні великогабаритного контейнерного майданчика загального користування  на відстані 17 м від стін нашого житлового будинку, та на відстані 3 м від зеленої зони відпочинку наших мешканців.

            Результатом звернень було створення спеціальної комісії за участю представників  вищеназваних установ і Державної Санітарно-епідеміологічної Служби та прийнято остаточне рішення не будувати закритий контейнерний майданчик для сміття напроти нашого будинку №49. Крім того, директору департаменту капітального будівництва було рекомендовано вжити заходи по демонтажу встановленої огорожі контейнерного майданчика.

              Однак,  наразі питання залишається не вирішеним. Несучі залізобетонні стійки не демонтовано, а сміттєві баки, в кількості 8 штук, розташовано на відстані 7м від вікон нашого будинку, перед самим входом в під'їзд. Таке розташування смітника просто неприпустиме! Мешканці нашого під'їзду не мають можливості ані знаходитись біля будинку, ані відкрити вікно, щоб провітрити кімнату, оскільки сморід розповсюджується на всю прибудинкову територію. Крім того, біля нашого під'їзду спостерігається постійний потік людей з пакетами, ящиками зі сміттям, з вікон ми бачимо, як навколо сміттєвих баків кучкуються безпритульні, все це створює жахливі антисанітарні умови, розповсюджує сморід, заважає доступу до під'їзду карет швидкої допомоги, таксі та інших соціальних служб. Неймовірно заважає відпочинку у нічний час тривала гучна робота сміттєзбиральної машини «Ековін». На звернення в МКП ЖЕК-12 з проханням віднесення сміттєвих баків на нормативну відстань було отримано відповідь, що питання вирішується, і таке розташування смітника тимчасове. Але пройшло вже 2 місяці і мешканці нашого будинку досі потерпають від жахливої антисанітарії на прибудинковій території та регулярного порушення відпочинку у нічний час. Чому для тимчасового розташування смітника обрано місце перед входом в наш під'їзд?

           Просимо Вас негайно вжити всіх необхідних заходів для вирішення питання перенесення, навіть тимчасового контейнерного майданчика, на нормативну відстань від стін нашого будинку, згідно Державних Будівельних та Санітарно-гігієнічних Норм, а також Закону України «Про охорону навколишнього природнього середовища», згідно, якого громадяни мають право на безпечне для їх життя та здоров'я навколишнє природнє середовище.

            Сподіваємось, що Ваше втручання не дозволить вчинити порушення Прав мешканців нашого будинку. Якщо найближчим часом дане питання не буде вирішене, ми будемо вимушені звертатись до засобів масової інформації, а також маємо намір відстоювати свої Права в судовому порядку.​

 • 05 лютого 2015
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Изучив информацию о ставках принятых налогов на недвижимость во всех городах Украины (http://stroyobzor.ua/news/89214) , хочу задать Вам лишь один вопрс , за что Вы так ненавидите винничан, или Вы действительно считаете что у нас в городе самые высокие доходы граждан в Украине? Или наша недвижимость намного лучше и престижнеее киевской, харьковской, одесской, львовской? Да к счастью скоро местные выборы, и я уж точно знаю за кого не отдам свой голос. Печально что в свое время граждане нашего славного города совершили большую ошибку дав Вам право выражать волю народа...

 • 17 грудня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

   Шановний Валерій!

  18 січня 2015 року у Вінницькому Універмазі (3-й поверх, виставкова зала) пройде благодійна виставка-аукціон «Від дитини для солдата». Чимало небайдужих людей вже відгукнулися на нашу пропозицію та приєдналися до підготовки проекту. Не залишайтеся байдужими!

  Майстриня та власниця студії «Творіння рук», рамках благодійної акції «Від дитини для солдата», з усіма бажаючими в'язатиме шкарпетки та рукавички для бійців АТО. Прийди, долучись та зробити свій внесок у благодійну акцію може кожен!

  Не дарма фестиваль саме творчості, адже нашу подію не оминули і мистецькі хвилі Вінниччини. Художній навчальний центр для дітей та молоді «Барви України» представив малюнки своїх вихованців для благодійного аукціону «Від дитини для солдата». Тож ви можете не тільки зробити добру справу, але й придбати гарну прикрасу для вашої оселі.

  У рамках фестивалю творчості та стилю «Святковий час» проводитимуться танцювальні майстер-класи, з виготовлення прикрас, печива та багато іншого.

  Протягом всього місяця у Вінницькому Універмазі триває підготовка до аукціону. Для підготовки аукціону просимо вас забезпечити наших юних майстрів необхідними матеріалами. Нам потрібні нитки та тепла пряжа, фарби та пензлики, папір та картон, клей, в'язальні інструменти, металопрофіль, нейлонові стяжки, нерозливайки, а ще - солодкі подарунки для дітей, які долучились до акції.

  З повагою
  Відділ розвитку бізнесу
  Вінницький Універмаг

  Додаткова інформація
  адреса: м.Вінниця, пл.Гагаріна 2
  e-mail: v.univermag@gmail.com
  тел.: (093) 182 68 88, (067) 432 52 66
  66-04-66

   

  ​ 

 • 20 жовтня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Валерій Вікторович!
  Звертаємось до Вас з надією що місьрада все ж почнете щось робити, а не просто обіцяти.
  Чому ніхто нічого не робить?Як міськрада знаходить час і кошти щоб зробити капітальний ремонт прибудинкових територій в інших частинах міста і НЕ МОЖЕ ЗРОБИТИ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ПІДЇЗДНОЇ ДОРОГИ ДО НАШИХ БУДИНКІВ????!
  Ми, жителі квартир №35-41 по вул.Червоних Партизан,6( два нижніх підїзди з боку вулиці Свердлова)  та жителі приватних будинків за адресою ву. Свердлова,№ 96,№98,№100 та №102 звертаємось до Вас ось по такій причині.
  Вже другий рік підряд ми звертаємось в Міську раду з вимогою, щоб нам відремонтували дорогу, яка веде від вул.Свердлова до наших будинків і аж до будинку по ЧервонихПартизан,6.
  МІСЬКРАДА ЧЕКАЄ СНІГУ ЩОБ ЗНОВУ НІЧОГО НЕ РОБИТИ, А КОШТИ РОЗДІЛИТИ ПО КИШЕНЯМ?
  Міськрада обіцяла в особі ЛАВРІКА ОЛЕГАВОЛОДИМИРОВИЧА  провести ремонт, але досі ніхто нічого не робить- ДЕ КОНКРЕТНІ ДІЇ?.
  Прибудинкові території  ремонтують ПО ВСЬОМУ МІСТУ, відремонтували  вулицю Міліційну, відремонтовано і перероблено виїзд з Червоних Партизан на Свердлова тільки під’їзна дорога  дорогу, яка знаходиться посередині між Міліційною і Червоних Партизан ремонтувати не думають.
  В разі відсутності дій місьради  ми будемо змушені починаючи з 01.11.2014 заблокувати в’їзд для сміттєвоза на нашу дорогу. СПРОБУЄМО ХОЧ ЯКОСЬ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НАШУ ПРОБЛЕМУ .​

 • 06 вересня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Помогите, пожалуйста молодому парню, нужна помощь, едет в зону АТО, необходим инвентарь для сбора!! Нужен такой необходимый инвентарь: налокотники,очки противосколочные,разгрузка,носки,термобельё,балаклава, бандана (болотного цвета),фляга, рюкзак,дождевики,нож,берцы,кроссовки,дождевики! Карта ПриватБанка 6705091800457412

 • 04 вересня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Дякуємо за допомогу!

   

    Від мене, від батьків та діток Стрижавської школи висловлюють щиру подяку  Вам, за те, що Ви є людиною слова, людиною, у якої справи не розходяться з обіцянками, який обнадіює і здійснює обіцяне. Підручники ми отримали наступного ранку (всі до одного). Самі цього не чекавши приємно здивовані. По більше б таких людей як Ви. Бажаємо Вам міцного здоров"я, успіхів та удач у подальшій Вашій діяльності, щоб ще багато років Ви могли радувати людей добрими справами - нехай здісняться Ваші мрії та задуми! 

  Низький Вам уклін!


 • 02 вересня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради
  Доброго дня. 

  Моя дитина ходить у другий клас Стрижавської школи (що знаходиться у Коло-Михайлавці). 

  Минулого року коли ми пішли у перший клас, нам видали половину навчальних книг, іншу половину ми купили за власний рахунок. 

  Цього року нам не видали жодної книги - і ми повині їх купити за власний рахунок. 

  Чи маємо ми купувати самі? адже одна книга на даний час коштує 60-70 грн. потрібно 8-10 книг 

  Чому у програмах по фінансуванню виділяють на все ( Висвітлення діяльності в ЗМІ - 40000 грн.????) крім підручників
 • 17 серпня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Валерій Вікторович!

  В інтерв'ю, даному газеті 33 канал, Ви розповідали, що завершена процедура санації Вінницького авіаційного заводу, але це зовсім не відповідає дійсності, тому що в провадженні господарського суду Вінницької області перебуває справа № 10/7/2011/5003 про банкрутство ДП "Вінницький авіаційний завод - ВІАЗ" і в ухвалі суду від 31 липня 2014 р. сказано:

  Продовжити строк процедури санації Державного підприємства "Вінницький авіаційний завод"  "ВІАЗ" (код ЄДРПОУ 01128475 вул. Чехова, 7, м. Вінниця, 21034)   до 10.10.2014 року​. Тому, будь-ласка, надалі для інтерв'ю перевіряйте інформацію.

 • 14 серпня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Помогите всем приютам города Винницы они нуждаються в вас!!!!!!!!!!!!!!

  Очень много бродячих животных которые требуют ухода, а приюты не могут брять иза нехватки вредств (еда, вальеры, будки, лекарства)!!!!!!!

  ​ВИННИЦКИЙ  ПРИЮТ ДЛЯ БЕЗДОМНЫХ СОБАК "ПЛАНЕТА"

  частный мини-приют "Вторая жизнь"

  Приют для животных "ОСТРОВОК"

  http://vk.com/club41046075

  http://pet.at.ua

  https://vk.com/club64716368​​

 • 11 червня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Хотів би звернути Вашу увагу на погану роботу ТОВ "ЖЕО". Я мешка. за адресою Шевченка 29. Вже другий тиждень, щодня, я телефоную на диспетчирську службу ТОВ "ЖЕО" з прохананням надати сантехніка для вирішення питання ремонту стояка холодної води и кожний день отримую одну и туж відповидь: "Зачекайте через декілька хвилин вам зателефонує сантехнік і домовиться про час ремонту" и так щодня. Перше моє звернення в ТОВ "ЖЕО" відбулося 04.06.14 року и по сьогодні так і ніхто не зателефонував, скажу честно вже немає сил дзвонити в ЖЕО. Скажить будьласка: 1. Чи здійснює ТОВ "ЖЕО" обслуговування населення? (якщо так то я цього не помітив) 2. Чи потрібно в такому разі сплачувати комунальні послуги - за утримання будинку? Якщо вще тиждень я не можу дочекатись цих послуг. 3. Допоможіть будьласка в вирішенні мого питання - направити працівників ТОВ "ЖЕО" для виконання ними їх беспосередніх службових обовязків у моємо помешканні (Шевченка 29, кв. 46) повязаних зі стояком холодної води.
  Дякую за допомогу і розуміння.

 • 15 травня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

                                                          В.О. Міського голови 
                                                          Вінницької міської ради 
                                                          Моргунову Сергію Анатолійовичу

                                                          Начальнику
                                                          Житлово-експлуатаційної
                                                          контори (ЖЭК №7)
                                                          м. Вінниці
  Ми, мешканці будинку по проспекту Юності, 31 вже зверталися до Вас з приводу питання щодо нашої незгоди з ініціативою окремих мешканців нашого будинку розширити проїжджу доріжку навпроти під’їздів та зробити на ній «кармани» для паркування їхніх автомобілів.
  Ми збирали підписи про незгоду жильців, яких було зібрано більше 80 (у будинку 120 квартир), але вчора на під’їздах будинку вивішали об’яву про проведення  ЖЕКом зборів в п’ятницю 16.05.2014 року о 17.00 з даного питання.
  Ми боїмося, що збори будуть формальними, і без згоди мешканців буде ухвалене рішення щодо даного питання і після цього одразу почнуться дії.
  Хочемо знати чи це є така міська програма, чи це ініціатива ЖЕКу або окремих жителів нашого будинку.
  Просимо проконтролювати дане питання і посприяти недопущенню втілення даного проекту.
  В нашому дворі за сприяння депутата міськради і В.О. Міського голови  Моргунова Сергія Анатолійовича було зроблено гарну доріжку, підходи до під’їздів, високі охайні бордюри, а також є гарна зелена зона.
  Втілення даного проекту призведе до руйнування бордюрів і доріжки, знищення дерев. Крім того, знову наголошуємо, о у нашому 8-під’їзному будинку багато дітей, які на цій доріжці грають у бадмінтон, катаються на велосипедах та взагалі переходять через неї на дитячий майданчик і зелену зону, за рахунок якої і хочуть зробити дану реконструкцію. Також у нас багато літніх людей,які пересуваються з палицями і відпочивають на лавочках в затінку тих дерев, які потрібно буде знищити.
  Сподіваємося на ваше розуміння і підтримку.

 • 07 травня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрый день!

  Обращаюсь к вам как жительница Винницы и мама двоих детей! В нашем городе есть очень талантливый ансамбль танца «Барвинок», который является гордостью, славой не только города, но и, думаю, Украины, потому что своим высоким профессионализмом пропагандирует национальную культуру.  Такой коллектив уже давно заслуживает  иметь свой центр не где-то на окраине, а в центре  города, куда удобно было бы добираться со всех  районов, не переживая, как добираются на занятия дети. Я знаю, что раньше  городской Дворец пионеров находился в центре города в здании, где сегодня располагается ВОИППУ(?).  Думаю, что для данной организации  в силу направленности ее деятельности более  целесообразно работать в составе Винницкого педагогического университета.  А все лучшее нужно вернуть детям и тем сделать доброе дело. Верю, что Вы так же думаете об этом прекрасном ансамбле и заботитесь о благе подрастающих поколений.  А родители и дети будут Вам очень благодарны.

  С уважением, Кира ​

 • 31 січня 2014
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Встановлено комп-ютерний клуб та цілодобовий магазинчик під гуртожитком біля 300 осіб чисельності по вул В.Порика,43, де проводиться збут спиртних напоїв та нарко-речовин неповнолітнім особам в нічний час та час відпочинку. Звертаємось щодо перенесення цих закладів із жилої зони.

 • 18 листопада 2013
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний В.В.! Прошу Вас розглянути можливість удосконалення організації дорожнього руху в роботі світлофорного обєкту на перехресті вулиць Барське шосе та Келецька. 

  А саме:Використання таблички білього кольору з нанесенній на ній стрелкою зельоного кольору для дозволу руху транспорту на червоний сігнал світлофора - 1. В прямому напряму в  м. Бар зі сторони західного автовокзалу; 2.Правий поворот зі сторони м. Бар на вул. Келецьку; 3. Правий поворот з вул. Келецької в напряму західного автовокзалу. З Повагою!

 • 28 жовтня 2013
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради
  26 октября 2013 в районе Тяжилов по ул. Ватутина в кафе "Шансон" была жестоко избита женщина Олейник Лариса в данный момент она находится под капельницами в больнице на ул. Киевской. Избита она была старшим сыном  Деруна Игоря (его тел.0677843918) и Дерун Таисии. В данный момент у потерпевшей нет адвоката и дома находится 2 детей. В данный момент следствием занимается Пухтицкий В. М., находиться он в 201 кабинете Ленинское РОВД----------пожалуйста свидетели этого поступка помогите наказать виновного.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 12 вересня 2013
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Валерій Вікторович! Звертаюсь до Вас ще раз. Приводом до звернення є проблема із транспортним перевезенням. Ви дали відповідь мені, що у замість 34 маршрута буде їздити 29. Так він їздить, та вранці 12-14хвилин інтервалу немає, чекаємо 30хвилин ї більше , а коли приїжджає, то сісти в нього неможливо - перевантажений. Багато працюючих людей та студентів залишились без зручного транспорту. Проблемою є і те, що приїхати з вокзалу або з базару теж нічим. З  базару та вокзалу люди їдуть не з порожніми руками, від трамваю іти пішки нелегко. Невже неможливо пустити муніціпальний маршрут поки не з'єднають трамвайну колію Келецька - Барське. Сподіваємось бути почутими міською владою.


 • 18 серпня 2013
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

   

   

   « 19 »  серпня  2013 р.

                                  Заступнику міського голови 

                                  Коровій Валерію Вікторовичу

                                   

  Повідомлення про проведення мирного мітингу

   

  Відповідно до приписів Ст.39 Конституції  України повідомляємо Вас про намір групи  громадян України провести 19 серпня 2013 року у м. Вінниці за адресою вул. Соборна, 59 біля Вінницької міської ради масову мирну акцію проти реорганізації трьох шкіл у м. Вінниці. Початок акції 8:00 завершення 10.00 Орієнтована кількість учасників: 100 осіб.

   

  Відповідно до статті 39 Конституції України:

  Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування, та згідно рішення Конституційного Суду України №4-рп/2001, від 19 квітня 2001 року: організатори мирних зібрань мають сповістити зазначені органи про проведення цих заходів заздалегідь, тобто у прийнятні строки, що передують даті їх проведення. Ці строки не повинні обмежувати право громадян, передбачене статтею 39 Конституції України, а мають служити його гарантією і водночас надавати можливість відповідним органам виконавчої влади чи органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо безперешкодного проведення громадянами зборів, мітингів, походів і демонстрацій, забезпечення громадського порядку, прав і свобод інших людей, а також статті 11(1) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод: Кожен має право на свободу мирних зібрань та свободу об’єднання з іншими, включаючи право створювати профспілки і вступати до них для захисту своїх інтересів.

   

  Фізичні особи –представники учасників акції:  1.Бенедик Лариса Миколаївна , проживає за адресою: м. Вінниця , вул. Келецька. буд.79, кв.38.Телефон: (097)2373151

   2. Савін Андрій Леонідович , проживає за адресою: м. Вінниця , вул. Стахурського. буд.38, кв.29.Телефон: (097) 0134000.

   

  Форма проведення: мирна акція

  Просимо Вас забезпечити громадський порядок під час проведення заходу мирного зібрання.

 • 29 липня 2013
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день,Валерій Вікторович! до яких пір комунальники нашого міста бутуть із нас знущатися??? це якись геноцид,чи що???...наш ліфт живе окремим,своїм життям,сам собі вмикається,їде на будь-який поверх,може зупинитись під час руху-таке було зі мною-а коли приїхали працівники відповідної служби,вони ніяких несправностей не виявили(чи то не хотіли) Сьогодні ж наш ліфт розпочав нову тактику проти нас-двері стали миттєво зачинятися зразу після відкриття,і ліфт сам їде на другий поверх,де зупиняється і просто собі стоїть! У МЕНЕ МАЛЕНЬКА ДИТИНА,сьогодні він забіг у ліфт поперед мами і ...поїхав собі...переляк був величезний,до цих пір дитина не може оговтатись!чого нам треба чекати-нещасного випадку,ще однієї смерті від ліфта??? Потім комунальники довго будуть сперичатися,і перекладати вину,але правди всеодно не буде!!! Я уже неодноразово звертався у відповідні служби,вони,начебто і приїжджають,але лишень посміються із нас, дурних,-мовляв,грошей нема,постукають там щось,скажуть що усе нормально,і далі нам доводиться жити як уфільмі жахів-ХОЧЕШ ЇХАТИ-ПЛАТИ....ЖИТТЯМ!!! Я,як батько, налаштований рішуче-і буду звертатись до найвищих органів  влади,та на телебачення-нехай приймають якісь міри,виконують свою роботу,адже ми кожен місяць за це платимо!!! У нас,у жителів 9-го поверху іншого виходу немає,адже мама з коляскою по сходах не піде!

 • 08 червня 2013
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради


  08.06.2013 ми гуляли двома симьями на пляжу що знаходиться на вул.Гонти.З нами була дивчинка 11 років вона пішла походити до води ,походила мин 8 та прийшла до нас там де ми сиділи.Раптом вона каже що їй зле  і миттево падае в кому.Я швидко набираю швидку домоимогу розповів що сталося сказали ми виїджаемо і сказали щоб я знайшов медсестрку яка там чергуе.Я  побіг знайшов пункт а вони там кажуть що медсестра десь плавае в річці  ми їй скажемо і вона до вас прийде таку я почув відповідь.Я подивився кому вони кричать і побачив таку картину.Пливе мед працівник років  60 в шляпі до берега,від берега було приблизно 50 м цей шлях до берега вона долала дуже довго.Люди які були на пляжу почали кричати спасателям щоб вдягли ласти та притащили її до берега бо час плинув.Приїхала швидка допомога а мед працівник птільки підійшла.Вийшло так що скора швидше приїхала чим прийшов мед працівник який знаходився 150 м від місця де ми відпочивали.Будь ласка прийміть міри щоб цей працівник там не працював Навіщо  вона там потрібна  якщо шлях в 150 метрів долати  16 хв.Закінчилось все тім що дівчинку госпіталізували на Старе місто в дитячю.МЕД ПРАНЦІВНИК ПОЛІЩУК ЕЛЛА  ПЕТРОВНА

 • 06 травня 2013
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня!

  До Вас звертається житель новозбудованого двору по вулиці Червоних Курсантів 4. Забудовник "Вінницябуд". Двір складається з чотирьох будинків, які межують з БК "Хімік", та парком.
  У мене до вас запитання ​з приводу парку "Хімік". Парк хороший, тихий, великий, майже єдине місце відпочинку для багатьох, сусідніх з нашим двором, кварталів, але нажаль він знаходиться у жахливому, занедбаному стані. Скрізь сміття, скло, використані шприци тощо.
  Скажіть будь-ласка, чи можливо там навести лад? Чи можливо там розмістити дитячий майданчик схожий на той, що по вулиці Червоноармійська?
  Дякую за увагу!

   

 • 11 березня 2013
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Дополнительная информация

  Профессиональный водитель первой категории. Грамотное и аккуратное управление автомобилем, ремонт и обслуживание отечественных автомобилей и иномарок, отслеживание и решение вопросов связанных с запчастями, умею водить и эксплуатировать автомобили почти всех марок, в том числе и авто с акпп, полное соблюдение интервалов т/о, хорошее знание города ,пригорода и автодорог Украины. Безаварийный опыт вождения.
  Опыт вождения автомобилей бизнес класса (
  Mercedes E-Class Е240,Porsche Cayenne,) и т.д..
  Опыт работы «в сопровождении» умение держать дистанцию между автомобилями на большой скорости.
  Личные качества:Женат двое детей. Коммуникабельный, исполнительный, честный, со всей серьезностью отношусь к выполнению работы, возложенных задач поставленных руководством, строго соблюдаю конфиденциальность и коммерческую тайну предприятия, психологически устойчив к стрессам.Вредных привычек нет, не курю.
  Умею находить общий язык с людьми.
  Наличие водительских прав категории "B,C,D,E"
  и заграничного паспорта(поездки за границу) с 2000 года, ежедневно за рулем.
  Хорошее знание Киева,опыт командировок по Украине
  и за пределами.Судимостей нет​

 • 26 грудня 2012
  Звернення до:
  Коровій Валерій Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Валерій Вікторович! Звертаємось до Вас з проханням провести капітальний ремонт даху поверхівки за адресою Матроса Кошки 57 А. Від кожної зливи, чи то потепління (як зараз) жителі верхніх поверхів вже протягом 3 років потерпають від затоплення своїх квартир. Наносяться матеріальні збитки через постійне цвітіння стін, гниття стелі та меблів, які весь час знищує вода, що протікає крізь дах. Постійний виклик співробітників ЖЕКу для очищення даху також ні до чого не приводить. Ми втомились прокидатись щоночі від постійного капання води і переступати через миски в квартирі, щодня збирати воду, аби не затопити сусідів знизу. Просимо переглянути наступні фото, що підтверджують наші слова і відреагувати на ситуацію, що склалась якумога швидше. 

  http://www.ex.ua/view_storage/719682456643​

  Сподіваємось на Вашу допомогу!