• 16 листопада 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Шановна Валентина Романівна!

  У вересні місяці цього року я зверталася з питанням припинення  допомоги по догляду за особою похилого віку -моєї матері Виговської Б.С.01.10.2020 р. я повернула через банк 232 грн.10 коп. і мені працівниками соцзахисту було роз"яснено ,що зміни будуть внесені протягом 2-3 тижнів.До даного часу, крім перенесення дат внесення змін програмістом, я ніякого результату не отримала.Я не можу зробити перерахунок пенсії,отримати пенсійне посвідчення.Мені також необхідно буде повертати надмірно виплачену пенсію.Я не винна у тому,що протягом 5 років працівники соцзахисту відмовляли у оформленні допомоги по догляду і пояснювали,що це в страховий стаж не входить.Я не винна що по всьому світу пандемія і карантинні обмеження.Я не винна у тому що у мене сліпа лежача матір і я неможу надовго її залишати.Все що я хочу, це зробити перерахунок пенсії і знати якого вона розміру.Ніяк не могла подумати,що на це підуть місяці.

 • 11 листопада 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Добрий день! 

  27.10.2020 року я отримала смс-повідомлення що мені призначена субсидія з 01.10.20202року. Але до теперішнього часу кошти я не отримала. Пенсія була ще 05.11.2020 року. Коштів щодо субсидії не було. В рау-рахунку також не вказано про субсидію. Зато пільгу ветерана військової служби успішно зняли. Чому затримуєте кошти? Можливо це помста за скаргу на Кравец О. Г.?

  Прошу надати обгрунтовану відповідь стосовно невиплати коштів. В Урядовий контактний центр 

  скаргу уже подала.

 • 15 жовтня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентина Романівна!

  Повідомляю Вам та колегам я  виклав матеріали про роботу спільну громадськості та влади на ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ сайд СЧУ Харків, Матеріал про дошку в Вінниці та ювіляра 

  Виклав матеріал про роботу організації по відзначенню Ювіляра Ільченко Л С 

   Вам та окремим поссадовцям  у ВМР повідомлюя, що робота Ваша та наша має бути виставлена у ЗМІ чорнобильців України від влади не на місцевому рівні!

   Ви та ми ЧОРНОБИЛЬЦІ це ЗАСЛУГОВУЄМО!

  З повагою до Ва та колег

  В Мельник ГО " АСОЦІАЦІЯ ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЯ"

 • 06 жовтня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Я Кошельна Олена, інвалід 3 групи  маю сина малолітнього  Кошельного Максима Олеговича  04 02 2009 року народження ,якому видане пенсійне посвідчення 3984705652  через втрату годувальника .Прощу Вас посприяти у видачі йому карти Вінничанина ,так як мені відмовили ,не пояснив причину.Моя дитина відвідує  додатково гуртки і потребує постійного користування транспортом.Він отримує пенсію батька,який її заслужив, але чомусь пенсіонерам дають картки Вінничанина ,а йому не дають.Де справедливість?

 • 30 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Валентина Романівна!

  Я перебуваю на обліу на тримання путівку на санаторне лікування, як ініалід війниз 2019 року

  Згідно ЗЩу маю право на путівку ЩОРІЧНО"!!

  ПАНІ ВОЙТКОВА В Р та колеги памятайте!

  Вчора  29/09/20 мені в 18/10 дзонили та пропонували надати відповідь на згоду  чи не згоду напоїздку до санаторію в місто  Одессу  в савнаторії Салют з 06/10/20 роаку термін 21 день

  Взяв паузу на відповідь

  30/09/20 відповів не поїду бо зайнятий на виборах!

  Просив перенести дату заїзду Відмова!

  Згоден їхати!

  Путівку на руки Далі буде! Прямо з санаторію на Київ!

  Якщо УМОВИ не будуть за Постановою КМУ

  Це одномістне проживвання та лікування

  Хто дозволяє Вам пропонувати те що мені не підходить?

  Відповідь письмова

  Далі суд та тощо

  Чекаю відповіді письмової пані!

 • 28 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Валентина Романівна !

  ГО " Асоціація жертв Чорнобиля"" надає чергову інформацію про  роботу в 2020 році

  2 чоловіка- Перевезій А І та Маркетан Р М отримали нагороди на сесії облради за свою працю на державу дивіться та читайте матеріали сесії від  24 вересня 2020року

  Дякуємо Вам та колегам, що озвучили звернення до Президента Держави про 2021 рік 

  Особисто дякуємо депутатам ВМР ІВАСЮКУ І Д та Ткачуку Г. С., які одночасно підняли руки та мали прогололсити одну заяву від ГО чорнобильців міста та області

  Дозвольте запитати Вас, що роблять організації чорнобильців, які влада підтримує та фінансує це в першу чергу СЧУ?

   Настає час питати владу куди йдуть кошти громади на підтримку ГО інвалідів та тощо?

  25 жовтня 2020 року насувається

  З повагою до Вас

  Голова організації В Мельник


 • 24 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Шановна Валентина Романівна!

  У зв'язку з пандемією коронавірусу перед тим як отримати талон для вирішення питання житлової субсидії необхідно записатися на прийом за номерами телефонів, які видають в дверях прозорого офісу. Всі п'ять таких номерів є стаціонарними. Як відомо, тарифи популярних мобільних операторів не підтримують дзвінки на стаціонарні телефони. А самі стаціонарні телефони мають тільки одиниці людей дуже похилого віку. Наприклад, серед моїх знайомих таких немає. Тому я була змушена поповнювати рахунок спеціально для запису на отримання талона. Але і тоді мої зусилля не увінчалися успіхом. На всіх п'яти виданих мені номерах ніхто не відповідав 40 хвилин, хоча виклик іноді шел.

  Тоді  разом з такими ж зневіриними громадянами, як я, були вимушені просити вийти до нас на сходи начальника прозорого офісу. До нас вийшов Кравець Олександр Григорович. Пихатий і лискучий, він вів себе дуже некоректно з відвідувачами. Дивився на всіх зверхньо , робив недоречні зауваження,  погрожував, демонстративно включив звукозапис на своєму телефоні. При цьому цинічно говорив: "що мені вам грошей дати на рахунок?". А потім просто продефілював назад за двері офісу, нікому не надавши допомоги у вирішенні питаннь.

  Я вважаю, що таким як Кравець О.Г. не місце серед працівників соціальної сфери взагалі і керівництва офісу соціальних послуг зокрема. У такі установи за субсидією люди приходять в розпачі, в більшості випадків це люди похилого віку з безліччю проблем. І таке пихате хамство керівника офісу соціальних послуг ніяк не покращує враження від роботи всієї ВМР. Тим більше перед місцевими виборами! Хоча поведінка Кравець О.Г. цілком зрозуміла, як голови вінницького осередку партії регіонів, метою якої є налаштування виборців проти ВМР, проти Мера Вінниці. Невже на протязі 10 років не можна знайти нікого на місце цього держслужбовця, який не був би головою осередку партії регионів, хоча б після Революції  Гідності! Ця людина комплектувала списки на антімайдан у Київ в 2014 році, створювала мережі "агітаторів" за партію регіонів, використовуючи своє службове становище. Він проти рекламованих вами Європейських цінностей. Зате, можливо, знає відмінно розподіл, тому й ніяка люстрація його навіть не торкнулася!

  Зауважу, що питання запису на отримання талону на прийом  та консультації може легко  вирішиться застосуванням  загальнодоступного мобільного номера поряд зі стаціонарними номерами. До речі, вже багато років навіть в жеках є можливість додзвонитися до диспетчера по мобільному номеру, а ось в суперсучасних прозорих офісах, що є гордістю  ВМР, таких немає. Сумно.


 • 23 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​У лютому 2019 року я оформила допомогу по догляду за матір"ю,як особою ,яка досягла 80 річного віку.Отримувала по 33,45 грн., потім по 34 грн 75 коп.щомісячної  допомоги.В лютому 2020 року я , як уповноважена особа будинку, була оформлена на 0,5 ставки на посаді інспектора по роботі з населення ПП "Бокуд".Неодноразово намагалась дозвонитися до інспектора чи виплата даної допомоги припиняється, але у зв"язку з оголошенням карантину,дозвонитися нікуди неможливо,обмеження в транспорті і прийомі громадян,неможливості надовго залишати матір, не дали мені можливості це питання вияснити до кінця. В серпні місяці допомога становила 20 грн.Ознайомившись з законодавством я вияснила,що виплата припиняється у випадку втрати права або до виплати іншої допомоги.В вересні місяці я набула право на пенсію за віком і коли почала оформляти її на вебпорталі Пенсійного фонду знайшла дані про виплати,які для мене зовсім не зрозумілі.Переконливо прошу роз"яснити мені,що необхідно зробити для того,щоб усе привести у відповідність з нормами діючого законодавства.Прийом до спеціаліста Пенсійного фонду призначено на 28.09.20 р. на 14-00.

 • 22 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня! Повторно пишу звернення, так як відповіді на своє питання з попереднього звернення не отримала. Питання стояло у тому, куди зникають гроші виділені на 6 місяців для харчування у школі дитини з малоззабезпеченої сім'ї за 15 днів до отримання довідки? Якщо допомога розрахована на всі 6місяців то чому дитина 15 днів харчується за власні кошти? Сподіваюсь на те, що людина, яка готуватиме відповідь не напише знову "банальну" відписку. Дякую!

 • 21 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики


  Ось що мені відповіли з "Укртелекому":

  Управління праці та соціального захисту населення місцевих рад заборгувала перед Укртелекомом компенсацію за надання абонентам послуг зв’язку на пільгових умовах.

   

  Інформуємо Вас про те, що надання пільг з оплати телекомунікаційних послуг за Вашим особовим рахунком припинено відповідно до вимог Управління Соціального Захисту Населення (УСЗН). Тому в рахунку за серпень абонента плата за телефон нарахована в повному обсязі включно з донарахуванням за період припинення пільги.

  З усіх питань щодо надання пільг з оплати послуг за користування телефоном просимо звертатися до Управління Соціального Захисту Населення (УСЗН), оскільки ПАТ «Укртелеком» не визначає право абонента на отримання пільг з оплати телекомунікаційних послуг. У разі надходження від підрозділів соц. забезпечення інформації про застосування пільг по вашому особовому рахунку ПАТ Укртелеком виконає перерахунок абонентської плати за відповідний період.


 • 21 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентине Романівно! Звертаюсь до вас вдруге, бо питання з пільгою для "Укртелекому" не вирішено. Рахунок з оплатою за серпень місяць прийшов без урахування пільги (50%). Чому цю пільгу не монетизували так, як всі комунальні послуги? Як мені оплачувати?


 • 18 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня. 

  Я Трофимчук Галина Вікторівна та моя донька Трофимчук Анна Валеріївна є членами сім'ї загиблого в АТО/ООС.

  16 вересня до мене звернулася працівниця департаменту соц.політики і сказала принести пакет документів та написати заяву на отримання подарунку від міскради до дня св. Миколая. 

  Перелік документів: 

  1 паспорт та індифікаційний код

  2. свідоцтво дитини про народження

  3. посвідчення про статус сім'ї загиблого

  4. свідоцтво про смерть чоловіка

  5. документ, який підтверджує причину смерті чоловіка (ВЛК).

  В зв'язку з цим, у мене виникає запитання на підставі якого документу у мене вимагають цей пакет документів? А друге питання навіщо мені нести ці документи, якщо всі вони є в базі данних міскради. 

  Дякую.


 • 11 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Валентина Романівна!

  Дякую Вам та колегам, які готували відповіді на мої звернення до влади стосовно порушених питань про 35  чорнобильську річницю ,яка наближається!

  Відповідь достойна працівників самого найкомфортнішого міста України!

  З повагою до Вас та колег ВМР що готували відповідь

 • 02 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня! Цікавить питання харчування у школі для дітей з малозабезпечених сімей. Наприклад: 2 вересня до шкільної адміністрації було подано довідку про отримання допомоги малозабезпеченим сім'ям. Довідка дійсна по 31 жовтня. З 1 листопада потрібно поновити документи і дитина харчується за свій рахунок, але після 15 листопада довідку надають знову . Питання: якщо довідка дійсна 6 місяців і держава виділяє кошти на всі ці 6 місяців для харчуванням, чому тоді дитина 15 днів харчується за свій рахунок (з 1 по 15 листопада) до поновлення довідки? Куди зникають виділені кошти за 15 днів? Органи соцзабезпечення відповіді не можуть надати. Школа без довідки безкоштовне харчування не надає. Замкнутий круг виходить! Сподіваюсь на Вашу логічну відповідь. Дякую 

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики


  Керівник департаменту Воткова В Р!

  Ви звернення чорнобильців до міської ради про визначення 2021 року роком вшанування чорнобильців від нас  ВИ до Моргунова С А передали

  ДЯКУЄМО ВАМ ОСОБИСТО  ВОЙТКОВА В Р та КОЛЕГАМ!!!!

  АЛЕ ЧИННА влада проігнорувала його! Ви до неї відноситися!!!!

  ЧОМУ?

  Запитаю у Вас 02 вересня з 09 до 10 год перша середа підготуйтеся до відповіді

  Як було в минулому місяці НЕ ПРОЙДЕ 

  гострі запитання та НУЛЬОВА ВІДПОВІДЬ Телефон мобільний ВИ знаєте

  Завтра ще раз ВАМ ОСОБИСТО нагадаю!

  Дякую Вам та колегам, що віддали людям нагороди на 24 серпняв поточному місяці

  Прогрес ІСНУЄ!

 • 24 серпня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  image.png

  Член семьи загиблого посвидчення 112640, пенсионерка, ветеран труда Васылева Галына Викторивна. Проживаю Винницкая обл., Г. Могилев Подольск ул Греческая 15. Обратилась в отдел Совбеза что не надали пильги с 2019 г. Выяснилось что пильги подходят на iнший особистий счет с непонятных причин. Обращений в письмовий формы в Совбез не дали результативности. Прошу проверить почему не дали  пильги по данному адресу. Згідно чинного законодавства.

 • 23 серпня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Войткова В Р !

  Ви не відповіли на пряме запитання щодо звернення до ВМР про підтримку листа чорнобильців до Президента України Зеленського В .О. про оголошення 2021 року роком вшанування памяті чорнобильців,які 35 років назад надали Вам та колегам можливість ЗАРОБЛЯТИ ГРОШІ родинам своїм, НА наших хворобах та не поваги до героїв ліквідаторів?

  Чому таке відношення до ліквідаторів аварії на ЧАЄС?

  У Вас "президент" інший "моргунов та К"

  Ці особи підтримують звернення до ПРЕЗИДЕНТА ДЕРЖАВИ УКРАЇНИ чи ні?

  Чи будуть відписки про КОРОНОВІРУС?

 • 21 серпня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​ Войткова В Р !

  Мої попередні звернення щодо забезпечення перчатками споживачів та робітників ВМР ВИ  ПРОІГНОРУВАЛИ!

  ДЯКУЮ ВАМ!

  Працівники ВМР стоять над столиком годинами!

  бо стільця бідна влада не може надати!

  Вінничани НАЙВАЖЛИВІШІ

  Гасло моргунова 

  Ви  Войткова В Р ( я буду разом з Вами)

  особисто прийдіть та постійте на робочому місці працівника соцзахисту

  Вони мовчатть бо це робота людей!

  ВІДЧЧУТТЯ ПЕРЕДАСТЕ ОСОБИСТО !!!!!

  Чекаю!

  Я інвалід війни буду сидіти на бордюрах, а підлеглі стояти біля тумбочки!

  Це нормально,

  Я вам та якубович куратора соцзахисту у місті  пропоную здійснити цей вчинок

  На підтримку візьміть міського голову моргунова 

  Чекаю перемін !


 • 01 серпня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Войткова В Р !

  Повідомте чорнобильську громаду, КОЛИ Ваші  підлеглі проведуть зустріч з головами ГО чорнобильців?

  Прошу нагати голові оргкомітету ЯКУБОВИЧ Г.А,про  те, що вона двічі МІНІМУМ в рік має проводити оргкомітети з чорнобильських питань!

  Можливо вона забули про те, що є керівником оргкомітету в місті по чорнобильським питанням !

  Питань багато у нас  до влади  є : окремі з них про видачу  посвідчення вдовам чорнобильці, які мали статус  інваліда війни  за життя, про путівки ,про медикаменти, про  відзначення Дня ліквідатора

  Я  та колеги бажаємо бачити на засіданні ВАС особисто  Валентина Романівна !!!!! !

  Ви  нас  керівників чорнобильських організацій не розумієте  ?

   Це відчуваємо!!!!

  2021 рік БУДЕ РОКОМ  про вшанування подвигу  ліквідаторів чорнобильців !

         В нас є звернення до депутатів ВМР про підтримку тексту  звернення та направлення його до Президента України Зеленського В.О. про   вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЄС  в 2021 році на високому рівні!

   Я та колеги звертаємося до Вас  ПІДТРИМАТИ ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ!

  Готові піти на компроміси в виразах до гаранта Конституції Зеленського В.О

  Не більше!

  Країна  має знати героїв по ПІБ та посадах!

  Питання різне  на сесії ВІМР в серпні  має бути підняте

  Наше зверненняце одне з них !

  Вибори почалися!

  З повагою до Вас

  Голова організації" Асоціація жертв Чорнобиля "  В Мельник.

 • 28 червня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Войткова В Р!

  Питаю Вас в день Конституції України Коли Ви та Ваші підлегли обманули громадян держави станом на 01/01/20, чи станом на 01/04/20 року

  Скільки чорнобильців в місті певних категорій Одна цифра надана Вами 1825 чоловік, інша 2570 чоловік

  Де правда?

  Станом на 01/01/20 року мешканці Десни були серед нас мешканців міста ?

  Хто з посадовців прорахувався? А він є на державній службі?

  Коли нарешті Ваші підлеглі віддадуть кошти чорнобильцям до 26 квітня Не вручать, а віддадуть! Це різні речі

  Окремі навіть не хочуть вийти з кабінетів запрошують інвалідів прийти до них за нагородами

  Дружин викликають заміть чорнобильців розписуються вони у відомості за кошти! Все сходить!

  В день Державного СВЯТА має бути поставлена крапка! Ми пропонували прийти членам організацій на вулицю та нам віддати відзнаки!

   Ви та підлеглі вирішули по іншому! 

  Працюйте 30 червня  кінець місяця та кварталу!

  З повагою до Вас 

  Голова організації одної з багатьох чорнобильців міста

 • 06 червня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​за травень місяць інваліду 1б групи по психіатрії Брінзак О.О.не дали чотири упаковки памперсів а лише одну  пенсія 1660грн. дочка дружина померли в криму доглядаємо ми з чоловіком який є йому старшим рідним братом я опікун над ним доплат по догляду ніхто не отримує .скажіть якщо купляти памперси за які кошти його годувати чи може просити вас щоб віддати його в будинок по догляду за такими людьми і щоб держава повністю взяла його на своє утримання .але чи довго він проживе і яка якість у нього буде того життя скільки можна не хотіти розуміти що на цих людях не можна економити кошти вони і так бідні люди.

 • 27 травня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня!

  Голова правління Спілки ветеранів АТО Якушинецької ОТГ. Питання наступне.

  Скажіть будь-ласка, яким чином реалізувати своє право на безоплатний проїзд в громадському транспорті міста Вінниці, відповідно до гарантій наданих Законом України "Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту" тим військовослужбовцям-учасникам бойових дій , які у даний час проходять військову службу в різних регіонах країни і не мають реєстрації в конкретних адміністративно-територіальних одиницях (були прописані у військових частинах, які наразі або реорганізовані, або перебувають у стадії реорганізації, тобто де факто вже не існують). Тобто про якесь відшкодування їм за місцем прописки мова йти не може. При цьому нагадаю, що відповідно до Конституції України реєстрація (прописка) для  громадянина України не обов'язкова. Вдячний за відповідь.

 • 22 травня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня! Прошу Вас роз'яснити мені послідовність вирішення моєї проблеми!
  Мій батько є ліквідатором ЧАЕС, має статус ліквідатора ЧАЕС 3 категорії, і так як я народився вже після даного відряждення то мав статус дитина Чорнобильця і по здоров'ю мав відбиток даної катастрофи. Після набуття повноліття статус був знятий, а я не мав можливості на той час його продовжити через вступну кампанію до Вуза. На даний час мені 30 років і ті хвороби які були в дитинстві не зникли тобто відбиток Чорнобиля так і залишився!
  Прошу Вас роз'яснити чи допомогти по відновленню статусу!!!
  Попередньо Дякую.
  Чекаю на відповідь!

 • 19 травня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

    инвалид 2 гр платю податки щоб такі підступні люди як БИЛЕВИЧ  АЛЬФРЕД прживае винниченка 26    получали субсидіі   маючи магазин мебли де він кожний день робочий займается привозом меблів   меблі виготовляе так іде на своій новій машинці за 10 тисяч доларів  до универмаговських складів там замовляе порізку дсп потім розвозить бусом по нелегальних збирачів меблів и потім в магазин тіпа  оформленний на дочку    прийдит в магазин по шмидта подивітся своіми очима порезку я вам покажу спитаете скільки від  нього замовлень  совісті не зовсім в такий час ще йому кожній місяц по 700 гр субсидии  може допомога на бензин на мини купер зреагуйте приідьте я все покажу подайте насуд хфй повертае людські гроші  прйдисвіт

 • 19 травня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентино Романівно! Дуже вдячний Вам за миттеве реагування на мое звернення. В наш час така риса як розумінн та співчуття дуже рідко зустрічаються.Бажаю Вам і вашій родині міцного здоровя.Нехай ваш життевий та професійний шлях буде завжди світлим та відкритим.

 • 15 травня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня, шановна Валентино Романівно. Звертаюся до Вас з таким питанням: я отримую субсидію. Але, в зв"язку з карантином, не могла піти на пошту і отримати гроші за субсидію за березень місяць. Думала, що зможу після послаблення карантину отримати їх пізніше. Але сьогодні на пошті отримала тільки за квітень місяць, за березень не дали. На запитання, як бути, розводять руками. Підкажіть, будь ласка, як отримати гроші за березень місяць. Завчасно дякую за допомогу.

 • 15 травня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

   Шановна пані Войткова В Р !

  Ви не надали відповідь на ПУБЛІЧНЕ зверненні до ВАС!!!!!

   керівника департаменту ВМР надруковане на сайді ВМР від 26/04/2020 року

  Ви поклали квіти до монументу чорнобильців в ПЯТНИЦЮ чи ні,

  тобто 24/04/2020 року напередодні 34 річниці аварії на ЧАЄС?

  26/04/2020року була НЕДІЛЯ

  Ми ліквідатори аварії на ЧАЄС та постраждалі прийшли  ( З ДОТРИМАННЯМ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ МАСКИ, ПЕРЧАТКИ, КВІТИ ТА РЕШТА )а Вас не було!!!

  Де Ви були представники ВМР??

  У Вас не вистачило часу прийти до наших колег померлих та  вшанувати їх память в цей день?

  Можливо  телефони  у ВАС та працівників департаменту в цей день не відповідали? 

  Напевно кошти на рахунку закінчилися?

  Дозвольте ЩЕ РАЗ ВАМ нагадати!

  Вибори насуваються!

  З повагою до ВАС

  В Мельник

   ГО "Асоціація жертв Чорнобиля" Вінниця​

 • 14 травня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​У мене борг за гаряче водопостачання. Борг реструктуризований і я сумлінно його щомісяця сплачую. НА літній період субсидію не нарахують. Я звернувся по телефону з цього питання у відділ субсидій де мені відповіли що потрібна довідка від постачальника послуги.У Вінницяміськтеплоенерго відповіли що довідка не потрібна достатньо надати догові реструктуризаціі. Як мені бути? Пенсія у мене 2200.Я одинокий чоловік мені 72 роки .Погасити борг і поточні нарахування на прожиття залишиться 1000 гривень. Як мені бути? До речі борг виник не з моеі вини. Япробував боротися з монополистом в результаті мені було сказано що я став жертвою обставин.Ось така наша реальність. Допоможіть вийти з тупіка!

 • 14 травня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня. Звертаюсь до Вас із запитанням: з 25 березня 2020р. я стою на обліку в Замостянському центрі зайнятості і до цієї пори не отримала допомогу по безробіттю. Я зверталася до інспектора з центра зайнятості, але мені відповіли, що виплати нараховані та немає фінансування. Прошу, дайте відповідь, чому таке відбувається?

 • 10 травня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Дякую за подарунки до Дня Перемоги.Поздоровляю Вас з святом Перемоги! Бажаю Вам щастя,міцьного здоров'я та успіхів в Вшій не легкій роботі!