• 22 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Сергій Анатолійович.Чи не занадто взялися за Коронавірус???Чи не перегинаєте палку,як кажуть у народі???До чого ці брехливі залякування???З якої статі,особисто,Ви плануєте на весну збільшення зараження.???Що це за паніка,яку Ви створюте у Вінниці???Вінниця НЕ знаходиться у червоній зоні.До чого тут встановлені ревуни на міськвиконкомі,які ревуть на все місто,створюючи хаос,паніку серед вінничан.Яке Ви маєте право це все робити???Вінниця,НУ ЗОВСІМ,НЕ знаходиться у червоній зоні.А що Ви робите з транспортом.Яке Ви маєте право змушувати вінничан вакцинуватися,що б,ну просто потім їм же створити пробеми.Максимум через 6 місяців починається закупорка вен,тромбів.І результат-смерть.Не потрібно так робити..А в транспорті.???Що з транспортом.???Знову пуста балаканина,залякування,створення хаосу.Від цього люди і хворіють що Ви їм втулюєте що б негайно вакционувалися.Припиніть злочинну політику вести проти вінничан.Не забувайте що посада мера не вічна.Другий раз,після усіх промахів,залякувань народ за Вас свої голоси,НУ ВЖЕ,не віддасть.Припиніть попереджати населення про прогнозоване Вами велике збільшення кількості захворюваних.Ви це все не можете знати.Це ні хто не знає.Спрогнозувати це,поки що,НЕ можливо.Так що робіть свою роботу і дайте людям спокійно пересуватися у ВАШОМУ транспорті без усякого роду залякувань.Місто Київ,це є столиця України,коли був у червоній зоні,ні один гучномовець,ні один ревун НЕ верещав на все місто,залякуючи київлян.А Ви що???До чого Ви дійшли.Негайно припиніть усі знущання,нервування населення.Нам,тут у центрі,не можливо сидіти вдома,тому що нерви із-за Ваших РЕВУНІВ,Майте совість.Припиніть геноцид серед вінничан.

 • 22 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!                                                                                                              Звертаюсь до Вас в котрий раз і прошу допомогти,розібратись і вирішити,як і що буде з моєю родиною і зі мною далі? Я,Ольга Вікторівна Онгуа,чий дім було затоплено і пошкоджено.Мені надійшов Лист,від секретаря Павла Яблонського,де прописано: щодо  поліпшення житлових умов?,В якому розумінні поліпшення?По факту,Житла у нас не має.Між чиїми діями,чи бездіяльністю є,безпосередньо причинний зв'язок та наслідками у вигляді пошкодження Будиноку,що призвели до  непридатного для проживання стану.                                     То хот ж, все таки Несе відповідальтність за все вище сказане, ВМР чи забудовник?                           Чи розглядає ВМР,питання.що до можливості компенсації мені завданих збитків в розмері 387,595 грн.за рахунок бюджету ВМР,до зведеного кошторисного рахунку.                                                   Буду дуже вдячна за Вашу відповідь.                  З повагою Ольга Вікторівна.

 • 22 жовтня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, прошу змінити інтервал роботи світлофору на перехресті вулиць Д. Нечая - Брацлавська в сторону збільшення часу на проїзд зі Старого Міста.  Зранку кілометрові затори зі Старого Міста.  Дякую

 • 22 жовтня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня!

  Хвилин 40-50 мінімум потрібно щоб сісти на будь-який транспорт, у часи пік цей інтервал збільшується до 2-х годин! (((

  Комфортне місто десь переїхало?

 • 22 жовтня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня.Шановний Юрію Володимировичу.До Вас звертаеться Ольга Вікторівна,яка постраждала від повеню і граду 02.07.2021 року.Я з Вами зустрічалась і Ви надали мені Лист Відповідь за 29.06 21 р,в якому дуже багато неясностей.а саме: Хто ж винен,що мою будівлю затопило, Міська рада чи Забудовник?Прошу надати Акт Комісії,в якому засвідчено,Факт,Зміст,та результати проведенного обстеження по даному факту.                                                                        Ви пишите і повідомляєте,що відбулась Нарада,по мому питаню.Адже до теперішнього часу нічого так і не відбулось.Дайте ж мені ВІдповідь:Які заходи організаційного характеру вжито на теперішний час ВМР,що до усунення причин та умов,для запобігання,повторного затоплення мого будинку,в разі настання відповідних погодних умов(Зливи,дощу,граду). Мій дім в аварійному стані.                                                  З повагою Ольга Вікторівна Онгуа.

 • 22 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Сергій Анатолійович. Прошу розглянути пропозицію впровадження в нашому місті Вінниця сортування сміття,  і створення заводу по переробці сміття. Тай у нас вже е переробка сміття пластику на підприємстві "Руслан" , тільки вони закупають сировину десь в польщі (кульки).

  Потрібно щоб наше місто одне із перших в Україні впровадило сортування, так як в країні і світі це набуло загрозливого стану проблема з сміттям.

  На каналі Аств показали репортаж як сортують сміття уже 20років в Барселоні Факти 19.10.21р 19.00. Там громада на смітті щей до того заробляє.

  Прошу нагайно почати впровадження по місті смітників з розділенням сміття, і навчання населення провести. З повагою КондратюкР.В. і всі небайдужі до цієї проблеми мешканці міста.

 • 22 жовтня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович  велике прохання звернути на теплопостачання будинку по вул.Гонти 41 мешканці сидять без тепла хоча опалювальний сезон розпочався Платіжки також скоро будуть.За що платити за холодні батареї.Прошу прийняти міри щодо усунення причин відсутності теплопостачання.

 • 21 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора,19 жовтня 2021року,у будинку за адресою Д.Нечая 49 було перенавантаження електричних ліній(тобто у нашому будинку скинули дві фази в одну і забрали 0)у мешканців будинку погоріла електро техніка,особисто у мене стіральна машинка, мікрохвильова,зволожувач повітря який дуже потрібен моїй дитині,ми просто не знаємо як правильно бути у такий ситуації і куди звертатись щоб відшкодувати кошти на ремонт або придбання нових приладів.

  До ЖЕКу звертались,у обленерго також поки ніякого результату.Надіємось на Вашу порядність що допоможете розібратись у даній ситуації.

 • 21 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Звертаюсь від імені батьків вихованців ЗДО " Лісова казка". Просимо посприяти відновити опалення. Сьогодні вже 21 жовтня, скоро стане ще холодніше. Температура повітря у групах не відповідає температурним нормам. Діти почали змерзати і хворіти. Коли розпочнеться опалювальний сезон в дитячому садочку??? Просимо якнайшвидше вирішити питання позитивно. 

 • 21 жовтня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Я є особою яка має статус інваліда війни. Прошу повідомити , чому мені не перечислено начисленні кошти (пільга по сплаті за комунальні послуги за вересень 2021 р. ). Я повинен сплатити їх  до 20 числа місяця.

  На день звернення (21.10.21р) кошти на мій рахунок не надійшли, тому у мене виникає заборгованість не з моєї вини. Так як державний орган не виконує свої обов'язки, то я  не повинен виконувати свої обов'язки по сплаті комунальних послуг? 


 • 21 жовтня 2021
  Звернення до:
  Міс​ецький Віталій Юліанович
  Директор департ​аменту , Департамент міського господарства

  ​Прошу вашої допомоги у вирішенні питання пасажирських перевезень за маршрутом 19б на Вінницькі Хутори цей маршрут возить людей зі всіх околиць села в місто і назад на данний час бере тільки сидячі місця а в Богдані це мізер він не забирає навіть половини пасажирів і люди втому числі і малесенькі діти залишаються .Якщо тільки сидячі місця то впроваджуйте якісь посвідчення для працюючих у нас немає альтернативи як в місті що можна доїхати наступним транспортом внас він один 19б, до 19 автобуса міського багатьом йти 5 км це не вирішує питання.Я висловлюю думку всіх жителів які добираються в місто і назад.ДОПОМОЖІТЬ!!


 • 21 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня , шановний Сергій Анатолійович !

  Вибачте, що турбуємо, але  в будинку , де проживає моя мама ( 77 років) вулиця Лебединського 3 кв. 71 , по стояку немає тепла.  Робітники ЖЕКа про це знають ( раза три залишали заявку по телефону) , на гарячу лінію дзвонила,  відповідальна по дому   просила і начальника ЖЕКа і представника міської адміністрації,  вчора мало вирішитися питання, але відмовили.  

  суть питання: в домі включили опалення 12 жовтня , але не всіх мешканців п'ятого поверху можна знайти.  Декілька раз ходили до квартири , що на 5 поверсі, нікрого немає, всі сусіди відповіли , що інколи приїздить.  Контактів немає, де шукати не знаємо. Є можливисть цю процедуру зробити через підвал, але робітники нашого ЖЕКу відмовились. До цієї пори чекали, що знайдеться вихід з ситуації..

  Люди сидять без тепла, а платити будуть по повній. Дуже прикро, що пенсіонери зі своєї пенсії вчасно оплачують комунальні послуги , а якщо звернутися по допомогу, то  шукайте мешканця і нічого не будемо робити.  Опинилися в пастці, що робити далі не знаю. Надіюсь на Вашу небайдужість і допомогу .


 • 20 жовтня 2021
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Прохання вирішити питання щодо включення опалення  у наш будинок.

 • 20 жовтня 2021
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Прохання вирішити питання щодо включення опалення  у наш будинок.

 • 20 жовтня 2021
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго  дня, просимо вашої допомоги  щодо вирішення питання теплопостачання у наш будинок по вул. Писарєва 7. 


 • 20 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ Доброго дня))) У нашому будинку досі не включене опалення) але це не заважає Вашим підлеглим РАПОРТУВАТИ про те що в усіх будинках міста подано тепло)) Я розумію) що Вашим підлеглим хочеться отримувати премії) а також купатись у теплій ванні) але пенсіонери нашого будинку виходять на вулицю) щоб погрітись) бо станом на сьогодні 20 жовтня в будинку не подане тепло)))) Вибачте) але це дискредитує міську владу) це ГАНЬБА))) 

 • 20 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Прошу Вас приняти мене на прийом. Щоб,допомогти і вирішити, як,буде з моїм будинком після потопу. Вже 3 місяці,я без даху над головою,Я до Вас зверталась 01.10.2021.і все написала.В мене 2е внуків 13 та 4 років,на вулиці. З повагою Ольга Вікторівна. 


 • 20 жовтня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго ранку, Шановні!!! Звертаюсь до Якубович Галини Анатольєвни!!! Я вже звертався до Вас з приводу своєї матері, Бойко Ганна КИРИЛІВНА,але,на жаль,мати померла!!! І померла по тій причині,по якій я до Вас зараз звертаюся.Я вже звертався до Вас також з приводу своєї сестри,Тарануха Олена Володимирівна,1975 р.н.,яка проживає вже тільки зі мною за одною адресою.Вибачте,вимушений вернутися до Вас,бо вже терпіння вже немає ні в мене,ні в сусідів!!! Те,що вона продовжує не сплачувати за комунальні четвертий рік,і її не хвилює,що В НАС Є БОРГ,що присилають листи-попередження,це я бачу,але це хвилює мене,і мене це не влаштовує.Виходить,що дана особа не в стані сама себе забезпечити необхідним!!! Мені вже набридло постійно шукати якісь виходи,десь добувати кошти,а її це обходить!!! Мати тому і померла,бо бачила це все(в неї ще було серце слабе).Коли я починаю від неї вимагати їй це не подобається,вона викликає поліцію і швидку. Поліція вже тричі виписала на неї штраф за ложні виклики.В квартирі,особливо в її кімнаті,бруд,сміття,гидко торкатися,я лиш встигаю прибрати в своїй кімнаті,та витерти пол на кухні та в коридорі.На все остальне не вистачає часу:коли була мати жива,то треба було коло неї бути цілодобово,потім оформляв документи з похороном,зараз вирішую питання з квартирою,також мені треба десь добувати кошти на прожиття.Вона ж,знаходячись в квартирі цілими тижнями,нічого не робить,щоб навести порядок,щоб якось мені допомогти.Довідку від центру зайнятості,де вона якоби перебуває,щоб оформити субсидію,не можу добитися,хоча,щоб взяти довідку,нічого складного немає!!! Краде постійно в мене кошти,продукти харчування.Більш того,продовжує ходити в туалет на відро в себе в кімнати,все це потім виливає на вулиці або в клумбу,або під дерево,або в сміттєвий бак!!! Вже сусіди починають сваритися.Тобто,що їй в голові заманеться зробити,те вона і робить,а чи це добре,чи погане-вона цього не осознає я не хоче сприймати зауваження.Дуже прошу Вас втрутитись в цю справу,бо вже немає сил терпіти це!!! Сімейна лікарка наша знає про це.Я також подав щодо сестри позовну заяву до суду,щоб визнали її недієздатною!!! Але дуже Вас прошу,'в межі своїх повноважень,поки суд буде приймати рішення,допоможіть!!! Навіть згодний,зщоб нас відвідала комісія представників від міської ради,ЖЕКа, Держпродспоживслужби,якщо це можливо!!! Дякую!!! З ПОВАГОЮ, СЕРГІЙ!!! 
 • 19 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора Сергій Анатолійович. Велике прохання, на рівні місцевої влади, врегулювати питання стосовно поїздок в міському транспорті, зокрема для медичних працівників. Нікого не хвилює карта-пропуск з логотипом "Ми йдемо на роботу заради Вас".  Важко добиратись на роботу, постійні скандали і майже бійки на зупинках. Дуже надіємося на вирішення цього "болючого питання". 

 • 19 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня шанований Сергій Анатолійович. До Вас знов звертається громада приватного сектора смт.Десна. Рік тому було звернення до Вас стосовно подачі електроенергії до нашого сектора і питання було вирішено, ми дуже  вдячні Вам. Але пройшов рік і знову вже другий тиждень ми без електропостачання, виключають на пів дня, три рази на день по 2-4 години, на вихідні, в вечері в ночі, а  коли телефонуєм на гарячу лінію  відповідь: - ремонтні роботи. Вибачте, але вже два тижні день в день це таке можливо?. Звертаємося знову до Вас, допоможіть будь-ласка вирішити питання ще раз з подачою електроенергії,  адже йдуть холодна, а в нас все від електрики /подача води, котлили на опалення, /  ДЯКУЄМ 

 • 19 жовтня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня) Скажіть будь ласка що робиться з транспортом, Ви іздіваєтеся над людьми, ми не можемо добратися до роботи, садочка. Подивіться що робиться на зупинках, Ви людей доводите до того що чуть не б'ються,матюкаються до водіїв. Корона тільки у транспорті а у черзі нема? З центру города взагалі неможливо добратися. Добираючись з вул 600-річчя 2 години. Майте совість.  Подумайте про людей

 • 19 жовтня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня) Скажіть будь ласка що робиться з транспортом, Ви іздіваєтеся над людьми, ми не можемо добратися до роботи, садочка. Подивіться що робиться на зупинках, Ви людей доводите до того що чуть не б'ються,матюкаються до водіїв. Корона тільки у транспорті а у черзі нема? З центру города взагалі неможливо добратися. Добираючись з вул 600-річчя 2 години. Майте совість.  Подумайте про людей

 • 19 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Вважаемый Сергей Анатольевич. Прошу принять по личному вопросу,но связанному с моей работой электриком в Городской библиотечной системе.  21.10.2021.  С 16 до 17ч. Очень срочно и очень нужно! Надеюсь Вы не зря награждали меня поощрительной грамотой! С уважением Крыкин И. В.

 • 19 жовтня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентина Романівна!    Чому немає коштів субсидії за вересень 2021 до теперішнього часу? У рахунку міськради за комунальні послуги чітко вказано що мені призначена субсидія. У відповіді на моє попередне звернення Ви зазначили що субсидія виплачується до 10 числа кожного місяца. Сьгодні вже 19 жовтня, а субсидії за вересень не має. З травня лише один раз в вересне призначена субсидія була виплачена у строк , в інши місяці одні проблеми с виплатами. Це загальноукраїнський бардак чи  недолугість працівників департамента самого лучшего міста країни щодо качества життя???                 

 • 19 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович.

  Хочу висловити подяку депутату ВМР Мацері Віктору Вікторовичу!

  В мікрорайоні Військове містечко було проведено св'ято до дня козацтва,виступали неймовірні колективи,були проведені чудові конкурси,були гарні подарунки,справжня польова кухня та справжні козаки,чудова та весела ведуча.Ми всі разом з дітьми з захопленням дивилися на це св'ято.

  Віктор Вікторович вкладає душу у наш мікрорайоні,адже ніхто крім нього ніколи не проводив подібних заходів та не робив стільки добрих справ після виборів.

  Низькій Уклін та щире "Дякую

  Бережи Вас Господь.

 • 19 жовтня 2021
  Звернення до:
  Іващук Антоніна Янківна
  Начальник відділу , Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

  ​надзвичайно вдячні Антоніні Янківні за чуйне ставлення до людей , тільки іі втручання допомогло вирішити нашу проблему з опаленням. Кажуть : світ не без добрих людей! І це дійсно так- завдяки професіоналізму Антоніни Янківни та іі доброму серцю ми не зневірились в тому,що міська влада ,маючи таких відповідальних та чуйних працівників, стоіть дісно на цілодобовій варті!

  Щиро Дякуємо - мешканці квартир 4,8,12,16,20 у будинку 33 на вулиці Винниченко


 • 19 жовтня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Вже третій тиждень тече вода з пошкодженої труби при в'їзді в двір за адресою вул. Чайковського 21, звернення на цілодобову варту залишав, ніяких робіт не проводилось для ліквідації прориву. Дякую за відповідь. 

 • 18 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!!!

  В нас на окрузі працює депутат Віктор Вікторович Мацера. Щиро висловлюю подяку за благоустрій та піклування Військовим містечком. Проблем завжди багато. Віктор Вікторович вирішує їх з неймовірною швидкістю, постійно доступний та відвертий. Нам геть пісочок для дітей розвезли по пісочницях які він встановив разом із гойдалками та каруселями. В нас постійно проводять і культурні заходи, на кожні свята своїх виборців та маленьких мешканців вітають. 14.10.2021 р. В нас було проведено справжня культурне свято, якого район ще не бачив, зі смачним кулешем, козаками та музичними колективами. Всі були у захваті від найменших до найстарших. Ми підтримували та будем підтримувати Вас та Вашу команду так як Ви завжди піклюєтесь та реально працюєте. 

  Дякуємо що Ви є!!!!!

 • 18 жовтня 2021
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброго вечора! Я Вже третій рік звертаюся до Вас, прошу допомогти у ситуації: моя неповнолітня дитина Бондар Ростислав Сергійович народився, виріс і проживав до 2019року  прописан, отримав спадщину від батька, який помер Бондаря Сергія Петровича у м. Вінниця вул. Руданського 43. Так як є непорядні родичі, яки взагалі не маючи права вступати у спадок, тому що не знали де це знаходиться навіть, все ж таки вступили і продали свої частки невідомій нам особі, ні родичу, незнайомому який відсидів у тюрмі за вбивства та на ньому кримінальні провадження,як раз по статтям де він відбирає житло у людей, яки не можуть себе захистити. По закону я офіційно пропонувала викупити частки у співвласників,але на жаль вони не хотіли і продали цим людям (зекам) яки на другий день побили і вигнали мене і сина з житла вибачте за алегорію без трусів у листопаді місяці 2019 року. У Поліції з 2019 року ми показуємо всі документи, але нам жодного документа ні поліція ніхто від цих бандитів не показали. У поліції вже відкрито 5 кримінальних проваджень на цих людей, яки у нашій оселі займаються підприємницькою діяльністю офіційно ( всі відповіді є офіційні з налоговоі, з відділу праці і поліція кришує цих людей, так як ні разу по приїзду з нами до оселі не попросили у них документи. Дитина моя залишилася на вулиці без нічого, я навіть приїздила з поліцією,участковими ставала на коліна,щоб віддали документи та книжки дитині, абсолютно нічого, все що ми з чоловіком нажили за десять років не віддали. Я зверталася і Бойко М П і до офіса президента і писалося у газетах, невже нічого не можна зробити? Прошу допомоги. У нас іде поділ часток, але до Суду приходить цей бандит де ми відстороняємо суддю,який відмовив навіть щоб співвласники яки продали частки були присутні. Прошу Вас надати запрос у Поліцію, чому власник дитину можуть вигнати люди і на сьогодні дитина на вулиці, так як у мене не має вже ні сил ні коштів знімати квартири. Прошу допомоги, всі документи прикріплюю до файлу.


 • 18 жовтня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Просимо нам допомогти, тому що вже сьомий рік  у нас у половині квартири немає опалення три тижні з дня запуску опалення,хоча ми сплачуємо повністю. Кожен рік два-три тижні ми намагаємося знайти людину ,яка запустить три стояки. І кожен рік в ЖЕО ( Оводова 1) -це величезна проблема. Той майстер, який запустив через три тижні опалення, звільнився, а нинішні майстри з 13 жовтня навіть не намагались щось зробити. Ми звертались в ЖЕО,в міськраду ,але ніхто не допоміг! Я знаходжусь на самоізоляціі, за життя чоловіка зараз лікарі борються, тому що ковід наздогнав нас в холодній квартирі. Наша адреса -вулиця Винниченко33,квартири 4,8,12,16,20. Пробачте, що змушені звертатись до Вас, бо більше ніхто нас не підтримає! Дякуємо !