Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:bb31379f-6acc-b0db-f06f-9206158c3d51
 • 18 лютого 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, шановна Оксана Василівна!

  Ми, батьки майбутніх першокласників та молодших школярів просимо включити частину вулиці Пирогова від Електромережі (зокрема, наш будинок на Пирогова, 144), до складу адрес, які відносяться до школи-гімназії #24. В нашому районі школи немає, і діти змушені добиратися Бог знає куди пішки чи переповненим транспортом. Район Акадкмічний знаходиться набагато віддаленіше від школи, але його чомусь весь віднесли  до цієї школи.

    Будь ласка, дуже просимо Вас дослухатись  до потреб наших дітей!

 • 17 лютого 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Колективне звернення

  Ми, голови батьківських комітетів груп ЗДО № 22 «Смайлик», хочемо прокоментувати звернення невідомої особи на сайті Віннницькоі міської ради від 17.02.2020.

  Повідомляємо Вас, в першу чергу, що батьківський комітет був створений в садочку за власною ініціативою батьків, заради покращення умов перебування дітей у закладі. І виключно для цього!

  Ніяких примусових зборів коштів на потребу садочку не проводиться, батьки самостійно вирішують, чим можуть допомогти закладу, попередньо консультуючись у працівників закладу про побутові питання, які виникають.

  Витрачання зібраних коштів постійно відображається в звітах, з яким батьки постійно можуть ознайомлюватися онлайн.

  Ніяких коштів особисто працівникам закладу батьки не передають і не передавали.  

  Сума, що оговорюється, 4200 грн (точніше 3200 грн) була витрачена на закупівлю канцтоварів, методичних матеріалів, кухонного та побутового інвентарю та іншого, що прозоро відображено в звіті батьківського комітету за відповідний період, а чеки та накладні на відповідні цінності зберігаються у завідуючої закладу для прийняття на баланс.

  Більшість батьків нашого садочку обурена несправедливим наклепом на працівників закладу невідомою особою. Між батьками дітей, що відвідують наш садочок, створений інтерактивний чат, в якому батьки мають можливість висловлювати всі думки з приводу внесків, які робляться на покращення побутових умов для наших дітей. В даному інтерактивному просторі дана особа ніяк себе не проявляла.

  Просимо Вас не вчиняти ніяких каральних чи дисциплінарних дій до керівництва нашого закладу та його працівників. Готові оформити звернення офіційним листом з підписами батьків.

  Голова БК групи № 1    О. Маринич

  Голова БК групи № 2    О. Власишена

  Голова БК групи № 3    О. Борисюк

  Голова БК групи № 4    Ю. Токаленко


 • 17 лютого 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради


  Доброго дня! Шановна Оксана Василівна, відвідуємо ЗДО №22 "Смайлик". Підкажіть будь ласка,  чи діє для всіх закон про заборону створеня батьківських комітетів? Запитую, тому що у всіх групах даного садочку збираються кошти щомісячно з батьків 50 грн на потреби групи і 50 грн на потреби садочку. Не ставлю питання про закупку індивідальних речей чи іграшок. Обурює те,  ці кошти (на потреби садочку) ідуть незрозуміло куди і їх постійно МАЛО, МАЛО, МАЛО.!!! Постійно виникають нові і нові збори коштів на сотні гривень з кожного. Для прикладу, виявилось, що в садочку немає погріба, вартість системи охолодження близько 1000 доларів і це мають здати батьки, бо ЗДО можуть закрити (!!!). До вас завідуюча з цим питанням зверталась???? Чому виникають такі питання у новозбудованому ЗДО??? Але разом з тим, закуплені штори-жалюзі і.т.д. В звіті голови батьківського комітету садочку вказано: внески в фонд садочку = 11887 грн., на ці гроші купили пергамент, жалюзі, контейнери в харчоблок, дошки для кухні, чорнила для принтера І НАЙЦІКАВІШЕ 4200 грн. "передали завідуючій готівкою".... Прошу Вас припинити ці збори коштів, інакше буду змушений звернутись в відповідні профільні органи.

 • 30 січня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради
  ​Доброго дня, Оксана Василівна! Я 29 січня 2020 року звернулась до адміністрації школи #4 з проханням зарахувати мою доньку в групу дошкільної підготовки. Мені сказали, що вільні місця є і попросили заповнити заяву, де було вказано, що я попереджена і ознайомлена з тим, що на першочергове зарахування мають право діти, які проживають на території закладу освіти. 

  Проте, в "ПОРЯДКУ  зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" мова йде про слідуюче:
  Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), то до 01 червня включно зараховуються УСІ діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його наявності).

  Порядок не визначає пріоритетність у зарахуванні дітей цих чотирьох категорій, але говорить, що мають бути зарахованими УСІ такі діти.

  Прошу Вас пояснити мені ці розбіжності.


 • 21 січня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Батьківський колектив групи 1, ДНЗ 77 хоче винести подяку вихователям Подорожняк Тетяні Вадимівні та Босенко Ользі Сергіївні за індивідуальний підхід та люблячі серця до дітей. Вже у ясельній групі проводяться змістовні розвиваючі заняття з творчості, критичного та просторового мислення, моторики. Зустріч щодня з цими вихователями викликає тільки позитивні емоції. Ми дуже швидко адаптувалися, завдячуючи цим професіоналам. Про таких людей хочеться говорити з вдячністю. Дуже дякуємо адміністрації за таких педагогів. Будемо вдячні за відзнаку серед колективу, адже вони беззаперечно заслуговують на це! Дякуємо Департаменту освіти за можливість виховатись у справжніх майстрів своєї справи, піднотовку та забезпечення закладів професіоналами!

 • 20 січня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна.

  Нас, як мешканців мікрорайону "Поділля" дуже цікавлять питання стосовно 24 школи 1-2 ступеню, яку нарешті добудували та планують відкрити у вище вказаному районі:

  1) чи буде точно відкрита школа до вересня 2020 року, тобто до початку нового навчального року?

  2) чи вже взята школа на баланс міста? За чий рахунок буде проведено фінансування внутрішнього оздоблення школи?

  3) коли відбудеться набір учнів? Коли, куди і кому можна подавати документи? Який порядок та умови набору?

  4) чи зможуть потрапити у школу всі діти, які територіально прописані у мікрорайоні "Поділля", незважаючи на те, що вони навчаються в інших школах міста, оскільки в районі школи не було?

  5) чи визначено з керівництвом школи та педагогічним складом?

  Дуже дякуємо за Ваші роз'яснння та інформаційну допомогу. Чекаємо відповіді, оскільки це питання хвилює багатьох батьків нашого мікрорайону, діти яких змушені незручно добиратися в інші школи міста, або яких планують віддавати в перший клас. 


 • 14 січня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня! Шановна Оксано Василівно, додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 01.07.2019 року № 1/11-5966 методичних рекомендацій щодо викладання фізичної культури у 2019/2020 навчальному році зазначає, що для недопущення перевантаження учнів необхідно враховувати їхнє навчання в закладах освіти іншого типу (спортивних школах тощо). Так, у закладах загальної середньої освіти за рішенням педагогічної ради при оцінюванні учнів дозволяється враховувати результати їх навчання з відповідних видів спорту (легка атлетика, гімнастика та ін.) у позашкільних закладах. 

  Моя дитина навчається у 7 класі, має три уроки фізичної культури на тиждень. У позашкільний час навчається на хореографічному відділенні у школі мистецтв, де має 8 годин фізичного навантаження на тиждень: сучасний танець - 3 години, народно-сценічний танець -1 година, класичний танець - 1 година, ансамбль -2 години, сценічний рух - 1 година.  Прошу надати роз'яснення: чи прирівнюється заняття з хореографії до фізичного (спортивного) навантаження та чи можуть бути враховані результати навчання у школі мистецтв  при оцінюванні дитини у загальноосвітній школі з предмету "фізична культура"? 

  Дякую! • 23 грудня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна! 21.12.19 року відбувся другий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування).  Розробниками олімпіадних завдань для учнів 8 класів були запропоновані завдання, що  потребували знань з математики  та інформатики за 9 клас ( а саме тема "Арифметична прогресія" вивчаєтся у 9 класі,  тема "Масиви"  вивчається у курсі інформатики у 9 класі). Без необхідних знань отримати розв'язок завдання хоча б на половину балів було неможливо.  Запитання №1. Для кого було проведено цю олімпіаду, якщо її завдання не могли перевірити знання дітей, оскільки вони не могли такого вивчати за шкільною програмою. Запитання №2.  Яку кваліфікацію мають розробники олімпіадних завдань, якщо вони не знайомі із шкільною програмою? 

  Переглядуючи попередні результати олімпіади можна побачити, що призові місця розподілилися між трьома закладами, ВТЛ, 17-ю школою та Подільський ліцеєм.  Запитання №3. В нашому місті інформатику вивчають лише в цих трьох школах? Чи винувата "прозорість олімпіади"? Чому на олімпіаді з ІКТ призові місця займають інші школи? Отримавши коментар від учителя, що готував мою дитину, дізнався, що виявляється мова на якій вони пишуть розв'язки не дає можливості отримувати максимальні бали, ба більше не дає можливості претендувати на будь-які місця на олімпіаді. Питання №4. Хто із відповідальних за проведення олімпіади осіб вирішив, що на одній мові можна розв'язувати задачі, а на іншій ні (з огляду на те, яка мова програмування пропагується у сучасних підручниках з інформатики).  

  Прошу розібратися у наявному безладі та свавіллі при організації олімпіади з інформатики.

 • 17 грудня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна!

  У переддень Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят батьківський  комітет 2-Є класу ЗОШ 1-го ступеню з поглибленим вивченням іноземної мови 25 м.Вінниці щиро вітає увесь педагогічний склад нашої школи на чолі з чудовим її директором Нечипорук Оленою Миколаївною. Завдяки її титанічним зусиллям школа кардинально модернізується та змінюється у кращу сторону, враховуючи інтереси усіх учасників навчального процесу. До глибини душі вразила благодійна акція, яка проводилася в нашій школі до Дня подяки "Діти дітям", метою якої була адресна допомога дітям в м.Слов'янськ, дітям Вінницької області, які потрапили в несприятливі життєві умови, дітям з малозабезпечених сімей. 

  Особливі вітання нашому класному керівнику Кремінській Жанні Олегівні, яка не тільки прекрасно навчає наших дітей, але також мудро веде їх по дорозі життя, вкладаючи в дитячі серця нотки людяності та толерантності, взаємоповаги та розуміння, добра та чуйності.  Її багатолітній досвід шкільної роботи з дітьми, її мудрість та наполегливість, ентузіазм та енергія ідуть тільки на благо як для учнів нашого класу, так і для їх батьків. 

  Наші щирі вітання з найтеплішими побажаннями ми хочемо надіслати також нашим прекрасним вчителям-предметникам: вчителям іноземної мови - Воложаніній О.І. (заступник директора), Черешнюк Х.К., Крюченковій Л.П.; вчителю інформатики - Лєбєдєвій Д.Д.; вчителю фізичного виховання - Павлику І.В., вчителю музичного мистецтва Слободянюк А.В.

  Шановні вчителі, нехай Новий 2020 рік та Різдво Христове принесе Вам та Вашим родинам міцне здоров'я та благополуччя, мир та радість, впевненість у завтрашньому дні та оптимізм, сповнення найзаповітніших мрій та здійснення сподівань!  Дякуємо, що Ви є житті наших дітей! 


 • 21 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​доброго дня,Оксана Василівна,скажіть будь ласка коли вже закінчаться ці,добровільно примусові,походи в театр і т,д,невже ви рахуєте що ми батьки,окрім утримання школи,повинні ще робити виторг театру,ви чиновники ходіть ввас з/п більші,школи,коледжі,університети всі в театр,тетра хоть роботу має і з/п,йдеш не йдеш гроші здай,скільки вже можна,міністр кричить одне,а на місцях робиться інше

  ,,дякую


 • 21 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. Хочемо висловити особливу подяку завідуючій ДНЗ 57 Туранській Тетяні Миколаївні. За організацію та проведення майстер класу для матусь по прикрашанню кондитерських виробів. Вона дбає не лише про організацію виховання та навчання дітей,а й про згуртованість батьківсько колективу садочка. А також дякуємо, що з нашими дітками працюють чудові фахівці в групі 3 "Зернятко" Пугачук Аллі Едуардівні, Щепковській Руслані Андріївні та помічнику вихователя Кондратюк Ользі Анатоліївні за їхній професіоналізм та любов до діток.

 • 19 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Велике прохання звернути Вашу увагу на майже повну вiдсутнiсть освiтлення на территорii ДНЗ 59. Вихователi не мають змоги вийти з дiтьми на вечiрню прогулянку так як в п'ять-шiсть вже темно!Вони просто не бачать у тiй темрявi дiтей! Будь ласка,вiдреагуйте!

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня. Хочу виразити щиру подяку завідуючій ДНЗ 26. Короленко Юлія Іллівна дякую вам за відповідальність, підтримку та розуміння. Дякую за любов та турботу про наших дітей. Завдяки вашій клопіткій праці у садочку створено умови домашнього затишку куди діти щоранку приходять з великим задоволенням та проводять своє щасливе дитинство. Бажаємо вам здоров'я, натхнення та процвітання садочка.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. Цікавить питання щодо школи, яка будується в мікрорайоні Поділля. Коли буде розпочинатися набір до школи, та яким чином це буде відбуватись? І які вулиці будуть відноситись до цієї школи?Дякую.

 • 14 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​доброго дня. Прошу вас надати відповідь на таке запитання. Син взяв машинку до школи щоб на перерві погратися. Усі спокійно дружно грались . Але директор забороняе.Чи може дитина на перерві гратися машинкою на пульту? Які підстави заборони зі сторони директора і чому?

 • 10 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Добрый день Оксана Васильевна. Помогите пожалуйста разъяснить ситуацию.
   В 4-ой школе г. Винницы им. Менделеева, идёт  набор деток дошкольного возраста в школу" Малятко". Тут есть единственный класс на весь город Винница обучение на русском языке.  Есть учитель  которая сейчас будет выпускать четвёртый класс младшей школы , и набирает новых деток, есть кабинет. Но Администрация 4 ой школы  умышленно скрывают эту информацию. Никакого объявления на сайте школы , и даже в фойе школы, про набор деток в подготовительную школу " Малятко" на русском языке обучения!
  Уже есть 8 заявлений на имя директора от родителей  которые желают обучать своих детей на русском языке. Но эти родители так сказать ,(свои Люди)…… потому что их старшие дети уже учатся в  старших классах в этой же 4-ой школе им. Менделеева, в классах на русском языке обучения.
  Директор школы и администрация заявляет, что этого количества учеников слишком мало Даже для открытия дошкольного занятия.  если не наберётся минимальное количество детей, точнее 20 учеников, этот класс будет расформирован и дети попадают в украинские классы. Дети,  не понимают ни одного слова на украинском языке, и это будет для них психологический стресс
  Как же можно набрать данное количество детей,а именно 20-ть,  если администрация школы явно этого не хочет?
  Директор школы отказывается давать какую-либо информацию, объявление или рекламу, про имеющийся в этой школе класс  образование детей на русском языке .   А сейчас заявляет, что нет желающих, поэтому этот класс не будет официально открыт.
  Хочу уточнить, именно этот ( Русский класс). Так мы привыкли его называть. Является  интернациональным классом, единственной поддержкой для детей  приезжих с Донецка, Донбасса, из России, из  страны бывшего Советского Союза, детей иностранцев,в семьях которых говорят на русском языке. Дети не должны получить моральный и психологический стресс сразу попадая в украинские классы. Эти  русские классы были созданы для поддержки таких детей,  для их постепенной адаптации к украинскому языку и Украине. В этом спец классе есть предмет украинская литература и украинский язык, каждый день. Так почему же администрация четвёртой школы не хочет поддержать таких детей и их родителей?
  Оксана Васильевна., просим Вас помочь нам разъяснить эту ситуацию. Дать публичную должную информацию Винничанам, приезжим и переселенцам , как рекламу этому классу,  чтобы набрать минимальное количество учеников , точнее 20-ть, и  без проблем и официально открыть этот класс.
  Спасибо большое. • 29 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, шановна Оксано Василівно! Прошу роз'яснити питання щодо харчування у дитячих садочках. Зокрема, хто затверджує меню для діток, хто і яким чином перевіряє якість продуктів, які потрапляють на кухні дитсадків і в тарілки дітей, і найголовніше питання КОВБАСНІ ВИРОБИ??? Чи правомірно включення в раціон дітей дошкільного віку ковбаси вареної чи варено-копченої, сардельок і т.д., після вживання яких у дітей одразу реакція - болі в животі, тошнота, окремі діти з температурою під сорок на днях потрапили в інфекціонку. Прошу надати інформацію, з порушеного питання ініціативна група небайдужих батьків плануємо звертатись до відповідних контролюючих органів!!!

 • 27 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий вечір,Оксана Василівна!Будь-ласка допоможіть у вирішенні такої ситуації.Я та моя сім'я переїхали з Хмельницької області, наразі проживаєм у районі ближнє замостя.Маю доньку,5 років.Стали на чергу у Днз 22,оскіль ки він єдиний у нашому районі,де було вільне місце.попередньо відвідали усі садочки ,що у нашому районні,нам всюди було відмовленно,мотивуючи тим,що немає місць.Днз 22 ,мав відкритись 1 вересня(за інфо директорки цього садочка),але вже жовтень закінчується і не відомо коли він почне функціонувати..Донька має йти до школи в 2020році.Як діяти?

 • 25 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Шановна пані Оксана Василівна , хочемо повести розмову про наболівше - це випускні альбоми . Маємо двох дітей  10 років та 6 років і проблема є незмінна , на протязі декільокох років . Вперте бажання завідуючих нав`язати своїх фотографів ( дизайни та друк книг , яких не відповідають сучасним тенденціям ) , при цьому зовсім не прислухаючись  до бажань батьків. При бажанні фотогрофувати дітей у студії , не дозволяють вихователям приймати у цьому  участь, хоча фотосесія відбувається у вихідний день. Маємо багато знайомих із інших садочків міста і ця проблема актуальна для багатьох .  Вся країна прямує у напрямку європейських цінностей та вільного вибору , а керівництво  вперто залишається  на сталих позиціях.   З надією на вирішення цього  питання звертаємося до Вас . З повагою Батьки. Дякуємо.

 • 25 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, хочу висловити подяку колективу ДНЗ № 34, а саме вихователям наймолодшої групи "Колобок" Тетяні Володимирівні та Тетяні Сергіївні, а також їх незамінному помічникові Оксані Анатоліївні, за їх титанічну роботу, безмежну турботу та любов до наших дітей, за те що вони виховуют та навчают.

  Велике їм ДЯКУЮ!!

 • 22 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий день, шановна Оксана Василівна!До вас звертаються мешканці житлового комплексу Алалон 5, по вулиці Трамвайна,будинок 3. Просимо вас надати нам чітку відповідь на питання: по садочку Мадагаскар,який побудований на територіі ЖК Авалон 5.Цей садочок має бути власність міста чи приватним? Коли буде відкрита електрона реєстрація?Коли наші дітки зможуть відвідувати садочок?

 • 21 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий вечір!Цікавить ,коли відбудеться відкриття ДНЗ 22,що на Коцюбинського 43-г?


 • 18 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня Оксана Василівна. Є велике прохання до вас, посприяти у такому питанні , як "сан.вузел" у початковій школі №13.  Той постійний сморід що "випромінюється" із дитячого туалету не є норма. Класи , що знаходяться на першому поверсі - постійно в цьому "ароматі", це просто жах. Коли приводиш дитину на "дошолярик" ,якій 5 років і вона хоче в туалет, перша фраза "нічого тут не чіпай". Якщо порівнювати шкільний туалет і туалет на возкалі , то на вокзалі буде кращій. Живемо в сучасному світі ,а комунікації "совдепія". Чому для працівників школи туалет облаштований, а для дітей ні.  

  Дуже просимо прийніти відповідні міри.

 • 18 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня! В ЗМІ написано що садочок №12 на Покришкіна буде добудований до кінця 2016 року, зараз вже жовтень 2019 р., чому подають невірну інформацію? чому я маю їздити в садочок на іншому кінці міста якщо цей садочок від мене в трьох хвилинах ходьби?  ​Забудовник квартири продає, а садочок що не треба будувати?


  https://www.myvin.com.ua/ua/news/events/43080.html

  На минулій сесій, 24 червня, депутати затвердили стату нового дошкільного навчального закладу №12, який зарад будується інвестором по вулиці Покришкіна

  Про це повідомляє прес-служба міської ради.

  Цей садочок заплановано добудувати вже до кінця року, він прийме біля 300 діточок. Сергій Моргунов зазначив, що наразі укладено ще три інвестугоди щодо будівництва дошкільних закладів за кошти інвесторів – у мікрорайоні «Академічний», по вулицях Максима Шимка та Замостянській.


 • 05 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Я батько дитини яка відвідує 47 садочок.Хочу подякувати за  нову завідуючу.Садочок оживає!Бачимо зміни на краще , сподіваємося так буде надалі. 

 • 04 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, пишу вам з тих причин, що моя дитина не може попасти в садочок, будучи 4 в черзі через брак місць. Живемо і працюємо в тому районі, що і садочок,куди і записали в чергу дитину одразу при народженні. Запис змогла зробити не одразу,оскільки мене не пускала система, бо наш номер свідоцтва хтось використав, начебто помилково, тим самим зарезервува своїй дитині місці не в один. а мінімум в 2 садочки одразу, це відома схема. Тим часом час йшов і поки вирішували це питання з видалення даних свідоцтва нашого з бази даних, ми втрачали місце в черзі. Зараз ж така сама ситуація. Таких "дублікатів" повно, наприклад зараз порядковий номер в черзі 7 в ДНЗ3 та ДНЗ 7 займає одна й та ж сама дитина, змінившли лише одну цифру в свідоцтві. То де ж правда? Чому діти які реєструються по правилах не можуть ходити до садочка??? А завідуюча замість того щоб надати інформацію лише прид'являє притензії чому ми взагалі записувались у її садочок?!! Це що за відповідь така від керівника установи. ..Куди мені потрібно було записувати тоді дитину,коли щодня йду на работу повз цей садочок і живу в 2 хвилинах ходьби від нього. Я в роспачі від цієї "некорупційної схеми". Всі лише прикриваються списками пільговиків, який вихід туді корінним мешканцям міста? можливо нам потрібно їхати в інше місто і бути там переселенцями щоб дитина мала змогу ходити до садка????!....

 • 03 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксано Василівно! 

  Прийміть щирі вітання у цей святковий день. Бажаємо Вам миру,  радості,  нових досягнень. Зичимо Вам міцного здоров'я! 

  Із цієї приємної нагоди,  шлемо наші щирі вітання нашому чудовому класному керівнику, Борщевській Катерині Михайлівні,  "НВК√19ВМР".

  Вельмишановна Катерино Михайлівно!   Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності,  вболівання за наших дітей  принесли заслужений авторитет  серед учнів і батьків нашого класу.  Нехай усе добре,  зроблене з душею та натхненням,  повертається до Вас сторицею.  Щиро зичимо Вам подальших успіхів,  безмежної енергії та наснаги у Вашій праці,  у нових починаннях і звершеннях. 

  На довгий вік,  на многії літа, 

  На шану від людей,  тепло родинне. 

  Стелися, доле,  крізь усе життя, 

  Лише добром для доброї людини. 

  Нехай старання Ваші і труди

  Помножать успіх в Вашім колективі, 

  Живіть в добрі  і радості завжди, 

  Та будьте все життя щасливі. 

  З повагою, батьки 6-Б класу.  • 03 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня, Оксано Василівно!

  Дякую за відповідь на моє звернення від 05.09.2019, щодо організації роботи групи подовженого дня (надалі ГПД) у комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради», але основне моє питання у зверненні так не було повністю розкрито, а навпаки додало ще більше запитань.

  Згідно відповіді на моє звернення, було повідомлено, що передбачена одна бюджетна група подовженого для 30 учнів початкової школи-гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка. Група формується відповідно до заяв батьків. Пріоритет при зарахуванні до бюджетної ГПД надається учням соціально вразливих категорій. При наявності вільних місць до бюджетної ГПД зараховуються діти, батьки яких працюють повний день і не мають близьких родичів старшого віку, які б могли доглянути дитину.

  Запитання:

  1.       Як зрозуміти «не мають близьких родичів старшого віку, які б могли доглянути дитину?».  Про який граничний вік близьких родичів Ви говорите? Наша сім'я повноцінна, проживаємо в квартирі: дитина - майбутня першокласниця, тато який працює позмінно (три зміни), мама – працює повний день, також є бабуся (якій 77 років). Є ще інші близькі родичі - бабуся, дідусь, рідні тьоті, дяді і т.д, які проживають за межами Вінниці. Чи належить моя дитина за таких умов до бюджетної ГПД?

  2.      Також ви відповіли, що «За потребою та відповідно бажання і заяв батьків відкриваються госпрозрахункові ГПД в закладах загальної середньої освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади при наявності ліцензії на здійснення додаткових освітніх послуг або в рамках роботи комунального центру позашкільної освіти «Школа успіху». Не бачу логіки стосовно мого звернення: дитина буде навчатися в школі-гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка за адресою вул.. Стрілецька, 62 і Ви пропонуєте нам відвозити в «Школу успіху», яка знаходиться по вулиці Матроса Кішки, 30. Навіщо Ви в моєму звернені це повідомляєте, якщо ми фізично не в змозі це зробити, тому і запитуємо за ГПД?

  3.      В звернені від 05.09.19 року я запитувала – Що робити батькам (сім'я повноцінна), які працюють повний робочий день,  платять податки, і не можуть дитину залишити на ГПД, тому що "місця обмежені»? Мамі звільнятися? Хто тоді податки буде платити, з яких пільги і існують, формується заробітна плата і для педагогів також?

  4.      Згідно Вашої відповіді на моє звернення, хочу зрозуміти чи моя дитина буде знаходитися в бюджетній ГПД на 2020/2021 рр. в школі-гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка, якщо на сьогоднішній день лише є одна бюджетна група подовженого для 30 учнів початкової школи.

  Прошу на мої запитання не надсилати шаблонні відповіді.

  Якщо Ви не можете дати відповіді на мої питання для вирішення моєї майбутньої проблеми, підкажіть до кого звернутися, щоб в 2020 році в мене не виникла проблема з ГПД.

  Дякую завчасно

 • 03 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго ранку, Оксана Василівна! 

  Батьки та учні 2-Є класу спеціалізованої школи 1-го ступеню з поглибленим вивченням іноземної мови 25 раді вітати з наступаючим професійним святом Дня вчителя весь педагогічний склад нашої школи на чолі з її прекрасним директором Нечипорук Оленою Миколаївною!

  Особливі вітання з цим чудовим святом також для нашого класного керівника Кремінської Жанни Олегівни, для вчителів англійської мови Воложаніної Олени Інокентіївни (заступник директора), Черешнюк Христини Костянтинівни, Крюченкової Лідії Петрівни, для вчителя фізичного виховання Павлика Ігоря Васильовича, для вчителя інформатики Лєбєдєвої Дарини Денисівни, для вчителя музичного мистецтва Слободянюк Анжели Валентинівни!

  Від чистого серця бажаємо Вам міцного здоров'я та злагоди, творчих здобутків та успіхів у всіх починаннях, натхнення у нелегкій, але дуже гідній справі! Велика Вам подяка та низький уклін за те, що плідно проводите час з нашими дітьми, закладаючи фундамент знань та людяності

 • 02 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Учні та батьки 2-Г класу НВК ЗШ гімназії І-ІІІ ступенів №2 від щирого серця вітають свою любу вчительку Магденко Світлану Олександрівну з Днем Учителя!!!

  Шановна Світлано Олександрівна!
  Дякуємо Вам за вашу працю та любов до наших діток. Це велике щастя знати, що твоя дитина з задоволенням хоче ходити до школи. Завдячуючи Вам ми спокійні за наших дітей!
  Ми знаємо, який важкий труд та скільки сил Ви віддаєте нашим дітям.
  До Вашої праці пред'являлися найвищі вимоги. Вашу значимість неможливо переоцінити. Ви - істинний Вчитель! Дозвольте в це свято побажати Вам міцного здоров'я, терпіння, радості від спілкування з слухняними учнями. 
  Дякуємо Вам та усім вчителям, що навчають та виховують наших діток.
  Шановна, ОКСАНА ВАСИЛІВНА, ми дякуємо Вам за вашу нелегку працю! Зі святом Вас! З повагою бат.комітет.