Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:914a0f9f-0a61-b0db-f06f-9cd53387003c
 • 18 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня Оксана Василівна. Є велике прохання до вас, посприяти у такому питанні , як "сан.вузел" у початковій школі №13.  Той постійний сморід що "випромінюється" із дитячого туалету не є норма. Класи , що знаходяться на першому поверсі - постійно в цьому "ароматі", це просто жах. Коли приводиш дитину на "дошолярик" ,якій 5 років і вона хоче в туалет, перша фраза "нічого тут не чіпай". Якщо порівнювати шкільний туалет і туалет на возкалі , то на вокзалі буде кращій. Живемо в сучасному світі ,а комунікації "совдепія". Чому для працівників школи туалет облаштований, а для дітей ні.  

  Дуже просимо прийніти відповідні міри.

 • 18 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня! В ЗМІ написано що садочок №12 на Покришкіна буде добудований до кінця 2016 року, зараз вже жовтень 2019 р., чому подають невірну інформацію? чому я маю їздити в садочок на іншому кінці міста якщо цей садочок від мене в трьох хвилинах ходьби?  ​Забудовник квартири продає, а садочок що не треба будувати?


  https://www.myvin.com.ua/ua/news/events/43080.html

  На минулій сесій, 24 червня, депутати затвердили стату нового дошкільного навчального закладу №12, який зарад будується інвестором по вулиці Покришкіна

  Про це повідомляє прес-служба міської ради.

  Цей садочок заплановано добудувати вже до кінця року, він прийме біля 300 діточок. Сергій Моргунов зазначив, що наразі укладено ще три інвестугоди щодо будівництва дошкільних закладів за кошти інвесторів – у мікрорайоні «Академічний», по вулицях Максима Шимка та Замостянській.


 • 05 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Я батько дитини яка відвідує 47 садочок.Хочу подякувати за  нову завідуючу.Садочок оживає!Бачимо зміни на краще , сподіваємося так буде надалі. 

 • 04 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, пишу вам з тих причин, що моя дитина не може попасти в садочок, будучи 4 в черзі через брак місць. Живемо і працюємо в тому районі, що і садочок,куди і записали в чергу дитину одразу при народженні. Запис змогла зробити не одразу,оскільки мене не пускала система, бо наш номер свідоцтва хтось використав, начебто помилково, тим самим зарезервува своїй дитині місці не в один. а мінімум в 2 садочки одразу, це відома схема. Тим часом час йшов і поки вирішували це питання з видалення даних свідоцтва нашого з бази даних, ми втрачали місце в черзі. Зараз ж така сама ситуація. Таких "дублікатів" повно, наприклад зараз порядковий номер в черзі 7 в ДНЗ3 та ДНЗ 7 займає одна й та ж сама дитина, змінившли лише одну цифру в свідоцтві. То де ж правда? Чому діти які реєструються по правилах не можуть ходити до садочка??? А завідуюча замість того щоб надати інформацію лише прид'являє притензії чому ми взагалі записувались у її садочок?!! Це що за відповідь така від керівника установи. ..Куди мені потрібно було записувати тоді дитину,коли щодня йду на работу повз цей садочок і живу в 2 хвилинах ходьби від нього. Я в роспачі від цієї "некорупційної схеми". Всі лише прикриваються списками пільговиків, який вихід туді корінним мешканцям міста? можливо нам потрібно їхати в інше місто і бути там переселенцями щоб дитина мала змогу ходити до садка????!....

 • 03 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксано Василівно! 

  Прийміть щирі вітання у цей святковий день. Бажаємо Вам миру,  радості,  нових досягнень. Зичимо Вам міцного здоров'я! 

  Із цієї приємної нагоди,  шлемо наші щирі вітання нашому чудовому класному керівнику, Борщевській Катерині Михайлівні,  "НВК√19ВМР".

  Вельмишановна Катерино Михайлівно!   Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності,  вболівання за наших дітей  принесли заслужений авторитет  серед учнів і батьків нашого класу.  Нехай усе добре,  зроблене з душею та натхненням,  повертається до Вас сторицею.  Щиро зичимо Вам подальших успіхів,  безмежної енергії та наснаги у Вашій праці,  у нових починаннях і звершеннях. 

  На довгий вік,  на многії літа, 

  На шану від людей,  тепло родинне. 

  Стелися, доле,  крізь усе життя, 

  Лише добром для доброї людини. 

  Нехай старання Ваші і труди

  Помножать успіх в Вашім колективі, 

  Живіть в добрі  і радості завжди, 

  Та будьте все життя щасливі. 

  З повагою, батьки 6-Б класу.  • 03 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня, Оксано Василівно!

  Дякую за відповідь на моє звернення від 05.09.2019, щодо організації роботи групи подовженого дня (надалі ГПД) у комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради», але основне моє питання у зверненні так не було повністю розкрито, а навпаки додало ще більше запитань.

  Згідно відповіді на моє звернення, було повідомлено, що передбачена одна бюджетна група подовженого для 30 учнів початкової школи-гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка. Група формується відповідно до заяв батьків. Пріоритет при зарахуванні до бюджетної ГПД надається учням соціально вразливих категорій. При наявності вільних місць до бюджетної ГПД зараховуються діти, батьки яких працюють повний день і не мають близьких родичів старшого віку, які б могли доглянути дитину.

  Запитання:

  1.       Як зрозуміти «не мають близьких родичів старшого віку, які б могли доглянути дитину?».  Про який граничний вік близьких родичів Ви говорите? Наша сім'я повноцінна, проживаємо в квартирі: дитина - майбутня першокласниця, тато який працює позмінно (три зміни), мама – працює повний день, також є бабуся (якій 77 років). Є ще інші близькі родичі - бабуся, дідусь, рідні тьоті, дяді і т.д, які проживають за межами Вінниці. Чи належить моя дитина за таких умов до бюджетної ГПД?

  2.      Також ви відповіли, що «За потребою та відповідно бажання і заяв батьків відкриваються госпрозрахункові ГПД в закладах загальної середньої освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади при наявності ліцензії на здійснення додаткових освітніх послуг або в рамках роботи комунального центру позашкільної освіти «Школа успіху». Не бачу логіки стосовно мого звернення: дитина буде навчатися в школі-гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка за адресою вул.. Стрілецька, 62 і Ви пропонуєте нам відвозити в «Школу успіху», яка знаходиться по вулиці Матроса Кішки, 30. Навіщо Ви в моєму звернені це повідомляєте, якщо ми фізично не в змозі це зробити, тому і запитуємо за ГПД?

  3.      В звернені від 05.09.19 року я запитувала – Що робити батькам (сім'я повноцінна), які працюють повний робочий день,  платять податки, і не можуть дитину залишити на ГПД, тому що "місця обмежені»? Мамі звільнятися? Хто тоді податки буде платити, з яких пільги і існують, формується заробітна плата і для педагогів також?

  4.      Згідно Вашої відповіді на моє звернення, хочу зрозуміти чи моя дитина буде знаходитися в бюджетній ГПД на 2020/2021 рр. в школі-гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка, якщо на сьогоднішній день лише є одна бюджетна група подовженого для 30 учнів початкової школи.

  Прошу на мої запитання не надсилати шаблонні відповіді.

  Якщо Ви не можете дати відповіді на мої питання для вирішення моєї майбутньої проблеми, підкажіть до кого звернутися, щоб в 2020 році в мене не виникла проблема з ГПД.

  Дякую завчасно

 • 03 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго ранку, Оксана Василівна! 

  Батьки та учні 2-Є класу спеціалізованої школи 1-го ступеню з поглибленим вивченням іноземної мови 25 раді вітати з наступаючим професійним святом Дня вчителя весь педагогічний склад нашої школи на чолі з її прекрасним директором Нечипорук Оленою Миколаївною!

  Особливі вітання з цим чудовим святом також для нашого класного керівника Кремінської Жанни Олегівни, для вчителів англійської мови Воложаніної Олени Інокентіївни (заступник директора), Черешнюк Христини Костянтинівни, Крюченкової Лідії Петрівни, для вчителя фізичного виховання Павлика Ігоря Васильовича, для вчителя інформатики Лєбєдєвої Дарини Денисівни, для вчителя музичного мистецтва Слободянюк Анжели Валентинівни!

  Від чистого серця бажаємо Вам міцного здоров'я та злагоди, творчих здобутків та успіхів у всіх починаннях, натхнення у нелегкій, але дуже гідній справі! Велика Вам подяка та низький уклін за те, що плідно проводите час з нашими дітьми, закладаючи фундамент знань та людяності

 • 02 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Учні та батьки 2-Г класу НВК ЗШ гімназії І-ІІІ ступенів №2 від щирого серця вітають свою любу вчительку Магденко Світлану Олександрівну з Днем Учителя!!!

  Шановна Світлано Олександрівна!
  Дякуємо Вам за вашу працю та любов до наших діток. Це велике щастя знати, що твоя дитина з задоволенням хоче ходити до школи. Завдячуючи Вам ми спокійні за наших дітей!
  Ми знаємо, який важкий труд та скільки сил Ви віддаєте нашим дітям.
  До Вашої праці пред'являлися найвищі вимоги. Вашу значимість неможливо переоцінити. Ви - істинний Вчитель! Дозвольте в це свято побажати Вам міцного здоров'я, терпіння, радості від спілкування з слухняними учнями. 
  Дякуємо Вам та усім вчителям, що навчають та виховують наших діток.
  Шановна, ОКСАНА ВАСИЛІВНА, ми дякуємо Вам за вашу нелегку працю! Зі святом Вас! З повагою бат.комітет.


 • 01 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксано Василівна! Учні, батьки та педагогічний колектив КЗ ЗСО №9 висловлює велику вдячність за дитячий та спортивний майданчики, які з'явилися біля нашої школи наприкінці минулого навчального року. Спортивний майданчик сучасний, зручний, обладнаний всім необхідним для якісного уроку фізичного виховання. А перебування на яскравому, зручному, безпечному дитячому майданчику стало улюбленою  розвагою для учнів молодшої школи. Велике спасибі мерії, департаменту освіти за такий чудовий подарунок учням нашого закладу. І від щирого сердця вітаємо з наступаючим днем вчителя!

 • 01 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради


  Батьки вихованців групи #3 КЗ "ДНЗ #73 ВМР" висловлюють щиру подяку співробітникам і батькам за чудову організацію осінньої ярмарки, яка відбулась 25 вересня 2019року.
  Колектив групи #3


 • 27 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

    Батьки групи №12, ДНЗ№60 ВМР виражають слова вдячності вихователям Антонюк Ірині Валеріївні, Реєнт Євгенії Іванівні та помічниці вихователів Рекрут Ксенії Іванівні за їхню нелегку працю з нашими дітками. Хочемо подякувати за їх турботливе ставлення до дітей, за увагу до них та терпіння, за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за відповідальність і терпіння, за любов до дітей.

     Особливі слова вдячності завідуючій Козловській Олені Федорівні. В ДНЗ завжди панує атмосфера доброти, любові та домашнього затишку. Дякуємо Вам за турботливе ставлення до дітей, постійну підтримку, душевне тепло та зразкове виховання.

    Нехай Ваша любов, доброта та ласка вертаються до Вас сторицею. Дякуємо Вам! Бажаємо Вам Міцного Здоров’я, Терпін ня, слухняних вихованців та вдячних батькі

  З повагою, громада батьків групи "Пташенята", ДНЗ№60 ВМР

   


 • 27 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановні Сергій Анатолійович та Оксано Василівно!

  Ми, батьківський комітет, хочемо висловити Вам щиру подяку за турботу про наших діток. За те, що підтримуєте наш садок. Завдяки Вашій допомозі в садочок придбано нову холодильну камеру, встановлено пароконвектомат, очищувач води, оновлено теплопункт. На дитячих майданчиках з'явилось нове ігрове обладнання, а в одній із груп - нові дитячі ліжка.

  Вітаємо Вас і всіх працівників  Департаменту освіти Вінницької міської ради з прийдешнім святом працівників освіти. Бажаємо міцного здоров'я, творчої енергії та успіхів у роботі.

  Вітаємо щиро колектив нашого садочка №75, вихователів, помічників вихователів, працівників кухні та пральні, медсестру та інших працівників на чолі із завідуючою Скоропад Людмилою Анатолієвною  з професійним святом. Будьте  здорові і щасливі, наші дорогі. Нехай тепло ващого серця зігріває наших діток.

  Бажаємо вам здоров'я і побільше приємних моментів у вашій нелегкій праці.

  Батьківський комітет груп №3, №4, №8 КЗ "ДНЗ №75 ВМР"

 • 27 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради
  Шановна Оксана Василівна!
       Звертаються до Вас батьки 12 групи Дошкільного навчального закладу №27, які вітають вихователів та працівників дошкільних навчальних закладів з професійним святом!
       Хочеться сказати слова вдячності завідуючій Рожок Тетяні Леонтіївні, нашим вихователям Групи № 12 - Панчишиній Марині Вікторівні, Король Ірині Василівні, логопеду Комар Оксані Василівні, помічнику вихователів Демчук Ірині Василівні.
       Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому у Ваших руках зараз доля цілого покоління вінничан, що завдяки Вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами міської громади.
       Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворюють кожен день для наших діток у дитячому садку на день радості й щастя! Тож нехай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю! Від усього серця хочемо побажати міцного здоровя, успіхів у роботі, здійснення мрій та сподівань, особистого щастя. Нехай Вас оточують повага і любов, добро і милосердя, життєрадісність та наша вдячність!

  З вдячністю батьки 12 групи ДНЗ № 27
 • 26 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​25-го вересня поступила скарга на класного керівника 11-Б класу, Левицьку Ларису Василівну, 10-ї Загальноосвітньої школи.  Ми, батьки, цього класу не згодні з цією брехнею. В нас досить відповідальний вчитель, який бере на себе усі шкільні зобов'язання, стараючись не турбувати батьків, також намагаючись завжди входити в положення дітей. Лариса Василівна ніколи не тероризувала нікого, тим більше не настраювала одне проти одного, а навпаки згуртовувала всіх. У нас в класі немає таких батьків, які могли б скаржитись на цю людину, але разом з цим ми хочемо розібратись у такому підлому вчинку. Ніхто нікого не змушував їхати за кордон, оскільки це була звичайна пропозиція одного з батьків, а не класного керівника, як про це було написано в скарзі. Навпаки, Лариса Василівна, підійшла до цієї ситуації з розумінням, зробивши опитування учнів і зрозумівши, що деякі діти, не маючи змогу поїхати, прийшла до компромісу: піти у ресторан за згодою усіх батьків. Таких сум, як були описані в скарзі, ніхто в класі не збирає і подарунків теж не робить. Тому Вас ДУЖЕ просимо розібратись у цій ситуації і захистити нашу Левицьку Ларису Василівну, оскільки через підлість однієї людини ми втратимо гарного вчителя і класного керівника, а після цього усього за людиною залишиться "бруд та сором". 

 • 25 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​добрый день.прошу обьяснить вам нам,родителям.  в 10 школе 11б класс.на выпуск детям вместо выпускного вечера как у всех.классный руководитель Левицкая Лариса Василевна выявляет желание ехать в путешествие за границу за 200 евро с каждого ребенка и родителя. при том еще 200 евро с собой.а еще паспорт за границей 800 грн и еще растраты. часть родителей согласна.часть нет. потому что это дорого! но тут никто не хочет слушать что часть родителей не могут потянуть такие деньги. и часть детей будет без выпуска! тероризируют детей чтоб они давили на родителей дома.прямо истерики. Лариса Василевна поднимает детей в класе которые не могут ехать и прямо унижает при других детях что они бедные и изза них другие богатые не могут поехать.это же булинг настоящий! и просит других детей чтоб они повлияли на тех кто не едет.представляете это влияние. дети все пересорились. пишет в групу и указывает какие поездки сколько стоят.я не знаю как тут перенести с вайбера эти сообщения от нее. они есть.и те богатые родители давят на тех кто не может дать детям такие деньги.   мы очень хотим выпуск.но мы не можем так дорого! а еще здавать каждый месяц по триста гривен каждый месяц. а после нового года четыриста гривен каждый месяц на подарки Ларисе Василевне и школе .вот представте.как нам быть. 

 • 25 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна! Хочу висловити подяку вихователям ясельної групи ДНЗ №51 Дорош Світлані Вікторівні та Ільченко Тетяні Данилівні, а також помічнику вихователя Власенко Анні Павлівні. Завдяки чуйності, доброзичливості, щоденній сумлінній праці та, безумовно, високому рівню професіоналізму мій син легко адаптувався у новому дитячому колективі. Я вважаю, що саме такі педагоги повинні працювати з дітками в нашому ДНЗ. Сподіваюсь, що Ви приймете до уваги мої слова подяки та знайдете можливість заохотити цих працівників. З повагою Тетяна З.

 • 24 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна!Звертаюсь до Вас із проханням розібратися з ситуацією. В школі #12,завгосп зранку  стоїть на дверях не пускаючи ні дітей ні дорослих у школу, приводячи зранку дитину до школи,потрібно чекати поки вийде вчителька і забере дітей(а на вулиці,не дуже тепло,особливо зранку),зі слів дітей,не пускає до туалету,повертає їх до класу. І ще таке питання. У школі не вистачає приміщень для навчання дітей? Нам чомусь виділили клас "коробочку" у якому не можливо навчатися і потрібно розширювати,на що потрібно збирати кошти з батьків і робити ремонт. І ще, на 1 вересня на території школи було висаджено туї ,як символ школи, а платити за них доводиться батькам,з кожного 1 класу по 400 грн. Буду дуже вдячна.

 • 19 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Висловлюю щиру подяку Щеголевій Тетяні Анатоліївні за індивідуальній підхід до вирішення питання. професіоналізм , оперативність.


 • 18 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Питання стосовно ДНЗ # 17 м. Вінниця. Чи фінансується державою вищевказаний ДНЗ на побутові потреби (канцелярія, хімічні засоби, пральні порошки та ін.)? Дякую

 • 18 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Якщо у групі, а саме у кімнаті для сну дітей, державного ДНЗ виявлено плісняву, хто має визначати ситуацію безпеки перебування дітей та хто займається знищенням плісняви та грибка у групі? Дякую

 • 18 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня!

  Напередодні дня працівників дошкільної освіти хочеться висловити вдячність працівникам садочку номер 18 м. Вінниці.  Завдяки вашій щоденній колосальній праці наші діти не лише нагодовані та доглянуті, але й щасливі в своєму дитинстві. Вони з радістю переступають поріг садочку, забуваючи поцілувати на прощання власну маму, адже там їх чекають не просто друзі та вихователі. Там на них чекають повага, рівноправність, щирість та завжди насичене дозвілля. В наших дітей без сумніву найкращі Ольга Михайлівна, Аліна Вадимівна та Альона Петрівна. Ви без сумніву другі мами наших діток, оскільки з понеділка по п'ятницю з вами вони проводять більшість свого часу. Низький Вам уклін за ваші професійні якості, за вашу людяність, щирість, емпатію та любов до наших дітей. Окрема подяка професіоналу своєї справи завідуючій Мельник Наталії Борисівні, за вашу доступність 24/7, за дружню та здорову атмосферу закладу, за такий формат батьківських зборів, на який завжди хочеться йти. Бо доки є такі віддані своїй професії люди, ми, батьки, спокійні за найдорожче в своєму житті! 

  Із щирою вдячністю, та за дорученням усіх батьків групи 6, мама дитини Панасюка Артема.

 • 18 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня! Прошу дати відповідь на таке питання. Моя донька на інвалідності. Навчається в першому класі, ходить на соціальну групу продовженого дня. Моє питання - ми маємо платити за харчування чи ні. В садочку ми написали заяву, додали копію посвідчення дитини-інваліда і не платили. В школі сказали, що за групу продовженого дня ми платити не будемо, а за харчування повинні. Поясніть, будь ласка, у нас є право не платити за харчування , так як донька дитина-інвалад чи ні? Дякую.

 • 15 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Звертаюсь стосовно черги у дитячий садок. Зареєстровала дитину у минулому році на 2021 рік у молодшу групу. Нещодавно дізналась, що набору у цю групу не буде, треба знімати дитину з реєстрації на 2021 рік і переєстровувати на 2020 (навіть якщо ми не будемо протягом року ходити). Для чого ж тоді на молодшу групу відкрито реєстрацію, якщо її не набирають? Виходить, дитина має просто "числитися" рік у групі раннього віку, щоб потім була можливість потрапити у молодшу? Буду вдячна за відповідь та пояснення. 

 • 12 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня, Оксано Василівно!

  Прошу Вас звернути увагу на "Нове Шкільне Харчування" (в школі №35)– проект з покращення культури харчування у школах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко.

  У рамках проекту було розроблено "Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах", а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні.
  Збірник ВЖЕ затверджений Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, виданий Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, яким надано дозвіл на впровадження програми у їдальні освітніх закладів. Більше того, його вже можна безкоштовно скачати та почати змінювати харчування у своїй школі. Це нескладно. 

  Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно витрачати більше грошей. Ціна на нові страви не зміниться.

  Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно купувати екзотичні продукти. Взято до уваги лише ті, що зазвичай закуповують для школи.

  Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно купувати нове обладнання для їдальні. Розроблені страви з урахуванням старих духовок та відсутності всього необхідного на кухні звичайної шкільної їдальні та у великих об'ємах.

  Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно звільняти кухарів та шукати нових. Кухарі прекрасні. Вони все вміють готувати. Страви не складні. Нових технік немає: просто нарізати, змішати, запекти.

  Знаю, що тільки декілька шкіл перейшли на таке харчування, чому не всі школи Вінниці? В Жмеринці за цією реформою діти вже рік харчуються, за рахунок місцевого бюджету,  і всі дуже задоволені!!!!

  Для його реалізації потрібне лише Бажання  http://cultfood.info/faq/


 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 09 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Шановна Оксано Василівно!
  Ми переглянули відповідь Департаменту освіти на наше електронне звернення з приводу  нового проїзду на місці гаражів по вул. Стрілецькій,  де Ви стверджуєте, що питання демонтажу не входить до компетенції  освіти.  Але маємо офіційний лист від  МКП «АБС» з підписом начальника Анатолія Плахотнюка, в якому  чітко зазначено,  що саме Департамент освіти звернувся до МКП «Архітектурно-будівельний сервіс» з проханням прибрати гаражі з прибудинкової території у зв'язку із потребою влаштувати додатковий проїзд  до дитсадка № 5.
  А чому  чиновники з Департаменту не звернулись до людей, а ще правильніше було б  зібрати тих же мешканців будинку № 93, які,  за Вашими словами, попросили «повноваженого міського голови» заборонити рух  автомобілів  під вікнами їх квартир та пояснити всім, що  міська рада не довго думала над вирішенням їх проблеми і, за сприяння Департаменту освіти, вирішили  відкрити ще один проїзд та в додачу автомобільну стоянку та все це знову ж таки під їх вікнами (тому що гаражі розташовані якраз навпроти буд. 93), обов'язково показати мешканцям законні підстави для проведення таких робіт, щоб вже більше не писали скарги у міську раду. 
  Ви б мали знати, що встановити гаражі на прибудинковій території власники можуть тільки з дозволу сусідів усіх прилягаючих будинків.  А  виявляється, на стоянку та  автомобільний проїзд такий  дозвіл від мешканців  зовсім не потрібний. 
  Якщо Ви до цього часу не бачили, то потрібно пояснити,  що гаражі встановлені на прибудинковій території таким чином, що забезпечують  вільний проїзд  до дитсадка № 34   як  з правого так і з  лівого боків, а також є роз'їзд для автомобілів як спереду гаражів так і  позаду. А до дитячого садочка № 5 металеві конструкції  взагалі не мають ніякого відношення. Їх тому і  дозволили   встановити на цьому місці бо  вони нікому ніколи не заважали та не заважають,  очевидно, крім  креативних чиновників з Департаменту освіти, які спланували  їх знести та зробити автомобільну стоянку. Такий  екологічний проект, на думку освітян, значно зменшить автомобільний рух, шкідливі викиди та ще й дозволить зрізати усі дерева, що висаджені вздовж гаражів, таким чином зникнуть  проблеми у мешканців та заодно власники позбудуться своїх гаражів. 
  Доцільно було б  обговорити  з «повноваженим міського голови» можливість  облаштування додаткового проїзду до дитсадка № 5 у місці, де така розбудова не буде порушувати права мешканців будинків. І таких варіантів є декілька, про що вже не один раз говорилось. 
  Департамент освіти  однозначно не має права використовувати прибудинкову територію, тим більше  для встановлення на ній додаткового проїзду та автомобільної стоянки,  оскільки згідно із Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р. № 417-VIII, а також згідно  ст. 382 Цивільного Кодексу, прибудинкова територія призначена для обслуговування  багатоквартирних будинків і забезпечення задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників) та наймачів (орендарів) квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у таких багатоквартирних будинках. 
  До вищезгаданих дитсадків на даний час ніхто і ніщо не перешкоджає приводити та підвозити дітей, а от аварійні навчальні приміщення, куди батьки бояться приводити учнів, гнила  підлога у садочках  та непривабливі обіди в освітніх закладах, які діти просто не їдять,  потребують невідкладної  уваги очолюваного Вами Департаменту і мали б залишити у спокої гаражі на вул. Стрілецькій, які нагадаємо, щорічно наповнюють міський бюджет тільки тим, що просто стоять на своєму законному місці.


 • 08 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрый день! Хотим выразить благодарность администрации за обновленние детской площадки    для наших деток.Дети в восторге, а нам очень приятно! Огромное спасибо! ДС1 ГРУППА 12.    

 • 08 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Роз'ясніть, будь ласка, якщо дитина навчається в другому класі комунальної школи, чи в обов'язковому порядку потрібно здавати гроші на їдальню і при цьому там не їсти?


 • 06 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Оксана Василівна, добрий день. Стосовно мого звернення щодо  їдальні школа №22, дякую за швидке реагування та вирішення даного питання. Вчора мала зустріч з Іриною Іванівною та Галиною Семенівною, питання вирішили, розмова була плідна, конструктивна, мене почули, зрозуміли, все чудово. Щиро їм вдячна за роботу і турботу про наших діток. Дійсно Галина Семенівна та Ірина Іванівна професіонали свого діла, віддаються роботі на всі 200%. Дякую вам та керівництву школи №22.

 • 05 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня, Оксано Василівно!

  Прошу надати роз'яснення з питання, щодо створення групи продовженого дня (надалі ГПД). Щороку створюється ГПД, з кожного класу по п'ять - шість учнів, і в першу чергу пільговики. Відмовляють на підставі - немає вчителів, немає класів, немає місць, немає фінансування…..

  1. Що робити батькам, які працюють повний робочий день,  платять податки, і не можуть дитину залишити на ГПД, тому що "місця обмежені»? Мамі звільнятися? Хто тоді податки буде платити, з яких пільги і існують, формується заробітна плата і для педагогів також? Де логіка?
  2. Коли дитину можуть зарахувати в ГПД (якийсь є термін чи впродовж навчального року згідно зареєстрованої офіційно заяви)?

   В наступному році (2020/2021) моя дитина йде в перший клас по місцю прописки, тому мене третє запитання цікавить саме по школі-гімназія  № 30.
  3. Хочеться дізнатися чи буде створена ГПД на 2019/2020 рр., на яку кількість місць, який графік роботи та план ГПД (чи входить в план ГПД виконання домашнього завдання), а також де  можна  подивитися особисто Календарний план ГПД іншим батькам при потребі.

    Дякую завчасно