Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:ee2b929f-eaa4-b0db-f06f-9da65417de11
 • 27 листопада 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

        Шановна Галина Анатоліївна, 29 жовтня 2020 року я як особа з інвалідністю внаслідок війни 2-ої групи, ставив ряд питань про порушення законів України стосовно інвалідів війни на місцевому рівні, це комунальні послуги і користування міськими телефонами від Укртелеком.

       У відповіді, яку Ви підписали, і яка була на 8 (вісьми) листах, прислану мені поштою, було слово в слово скопійовані відповіді які мені раніше присилали нач. управління Белінська, і нач. департаменту Войткова. Спочатку Ви описує що дійсно я за комуналку звільнений 100%, потім на 3 (трьох) листах для чогось додали повідомлення про оплату, про яку мені абсолютно не потрібно знати бо норм  використання води, газу, електроенергії  по лічильниках  я НЕ перевищую.

       Починаючи з нового 2020 року, мені систематично, приходять платіжки в яких постійно пишуть якусь заборгованість, (остання в сумі 1200 грн.15коп) Починаючи з вересня місяця, ПАТ Укртелеком вимагає 100% за міські телефони, відключаючи інтернент, за який проплачено  100%.

        В останьому абзаці Вашої  відповіді було Вами чітко  сказано, про реструктуризацію боргів, і коригування рахунків пільговиків починаючи з ЛИСТОПАДА поточного року. Але нажаль цього НЕ відбулось, Вінницька філія Укртелеком, 26.11.2020 повторно відключила мені інтернент, з вимогою проплатити 49,73 грн. як боргу за 100% проплату за міський телефон.

       По суті ОБІЦЯНЕ вирішення питання по фінансуванню державних пільг на місцевому рівні НЕ вирішене, борги всупереч нормативних актів накопичуються, компетентного  вирішення проблем не видно. Відбувається фактичний шантаж і знущання над інвалідами війни, та іншими пільговиками.

       Моя заява -звернення НЕ потребує тривалої перевірки, і має розглядатись Вами особисто до п'ятнадцяти днів від дня отримання.

      Згідно чинного законодавства, прошу запросити мене в призначений час на розгляд моєї заяви-звернення, з врахуванням заходів по ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов'язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечної інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.


 • 09 листопада 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ В УКРАЇНИ -БЕЗКОШТОВНА.
  Ольга Яремків 
  Не знаю хто, але так праведно сказав:
  «Якщо народ твій,ворог, як отаву, косить
  Хтось мусить закричати - Досить!»

  Президенту України 
  Зеленському В.О.
  01220, вул. Банкова 11, Адміністрація президента України
  м. Київ, 
  Ольга Михайлівна Яремків,
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність»
  79039, м. Львів, вул. Бортнянського 34/30 Павло Юркович Лаврів,
  Голова Народного контролю України у Львівській області,
  79068, м. Львів, вул. Міртова 15/1
  Ірина Валеріївна Білоус
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України 79017, м.Львів, вул. Ольжича,13/33

  Звернення
  Преамбула:
  «За приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро. 
  Якщо Уряд порахував скільки зовнішнього боргу припадає на кожного з нас, так ми Вам нагадуємо, порахуйте суму коштів вкрадених у кожного з нас тільки за рахунок експорту електроенергії.» 

  З офіційних джерел засобів масової інформації нам стало відомо, що Україна займає одне із перших місць у світі по продажу електроенергії за межі держави тобто в 24 країни Європи. В Україні зосереджено 5% усіх атомних електростанцій світу. Це приблизно стільки, як у Великобританії, Канаді чи Швеції, трохи менше, ніж у Російській Федерації. Цих п'ять потужних атомних електростанцій, які працюють – у західній і центральній її частинах відносять: Чорнобильську, Запорізьку, Південноукраїнську Хмельницьку і Рівненську. Найпотужнішою серед них є Запорізька АЕС, на яку припадає близько 20% всього виробництва електроенергії України. АЕС працюють на вітчизняному (51%) і привізному з Російської Федерації діоксиді урану. На атомних станціях України працює 16 і будується 5 реакторів. Як уже зазначалося, на атомні станції припадає 45% загального виробництва електроенергії в Україні. Також нам відомо, що теплові електростанції переважно споживають донецьке вугілля і частково горючий газ та мазут. Електростанції і теплоцентралі західної частини України Бурштинська, Добротвірська, Львівська (дві ТЕЦ ) та ін. в основному споживають львівсько-волинське паливо. Однак, ТЕС є найбільшими забруднювачами довкілля. Наприклад, одна з найпотужніших в Україні Бурштинська станція викидає в атмосферне повітря близько 150 тис. тонн шкідливих речовин щороку. Це значно більше, ніж усі види атмосферного забруднення Києва і Київської області. Це шкідливо впливає на здоров’я населення України, а шкідливий вплив ніхто не компенсує.
  В нижче наведеній таблиці № 1 вказані тарифи на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.
  Таблиця № 1.

  Показники тарифу : ДП «НАЕК Енергоринок» на передачу електричної енергії.
  Слід відзначити, що Україна входить в клуб країн, які експортують електроенергію. Так, за 2014 рік країна виробила 1,8 трильйона кіловат-годин. А спожили ми за рік тільки 145 мільярдів кіловат-годин, майже в 13 разів менше.
  Якщо порахувати кількість електроенергії, яка експортується (1,8 трильйона кіловат-годин – 145млрд. квт.год. = 1трл.655млрд.квт.год. та помножити на ціну 1кВт.год. 0,07євро, це = 115 млрд.850 млн. євро. 
  Хто привласнює ці кошти, адже в Україну їх ніхто не повертає? 
  А вся вироблена в Україні електроенергія коштує 1,8 трл.квт.год х 0,024= 43 млрд. грн. або=1,6 млрд. євро., а заробляють на експорті 116 млрд. євро тобто майже в 70 разів більше. А в Україні використовують 145млрд.квт.год.х1грн.= 145млрд.грн. – сума коштів за реалізовану в Україні ел.енергію, яка по ціні виробника коштує 145 млрд.квт.год.х0,024 грн.=3 млрд.480 млн.грн.
  З інших джерел є інформація, що Україна виробляє 2,8 трл. кВт. год. електроенергії , то в такому випадку експорт електроенергії зростає на 1 трл. кВт. год. електроенергії. Виникає цілком логічне запитання, де осідають ці гроші? Адже ця сума сягає 185млрд. Євро.

  В наведеній нижче таблиці №2 вказано структуру експорту електричної енергії.

  Таблиця №2

  Ці показники в таблиці № 2 занижені до абсурду.
  Весь експорт електроенергії в країни Європи здійснюється Україною через електромережі «Острова Бурштинської ТЕС», куди входить Добротвірська та Львівська ТЕЦ. Відповідно до даних статистики середня ціна собівартості 1кВт/год. становить 1коп., а відпускна ціна в межах 2,5-3,5коп. (Дані з офіційної таблиці №1). Звідки тоді береться ціна для населення за 1кВт/год. від одної грн. до 1грн.68коп., а для підприємців -2грн.68коп. 
  Також з наданої інформації НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ нам відомо, що 90 відсотків власності ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО є власністю Кіпру. Виникає питання до Львівської облдержадміністрації та обласної ради, Верховної Ради України, хто (персонально ) є власником 90 відсотків Львівобленерго та де, тоді 51 відсоток власності держави України та хто надав право продати державну національну власність закордонним приватним особам?
  Також напрошується питання, хто несе персональну юридичну відповідальність за роздержавлення національної енергосистеми та формування ціни на електроенергію в Україні, враховуючи те, що із 2008 року спостерігається наступне зростання цін: так ціни в 2008 по 2010 рік 0,24 коп за 1кВт, 2011 по 2014 рік до 150 кВт 0,23 коп., більше 150 кВт 0,40 коп.; а в 2017 році вже до 100 кВт. 0,75 коп., а більше 100 кВт.1,40 (без ПДВ), а для підприємців 2 грн. 68 коп. в т.ч. ПДВ.

  Ціна на експорт електроенергії — на рівні 7 євроцентів.

  Прибуток експортера складає приблизно 185 млрд.Євро, при затратах 2млрд.Євро. Це астрономічні розміри нетрудових доходів, а в реальності це кошти обкрадених акціонерів, пенсіонерів, стипендії, дивіденди, соцзахист, затрати на науку та освіту, та ін. Їхні надприбутки, а злидні обкраденого народу!
  Незрозуміло, хто рахував цю рентабельність, адже закупивши 1 кВтг за 2,4 копійки і продати за 7євроцетів (0,30х7=2,10грн.:0,024= 88 разів дорожче).
  Такий рівень рентабельності — мрія для будь якої галузі бізнесу в Україні.
  Чому ж така ситуація має місце? Невже керівництво нелегітимної НКРЕКП та Уряду України не володіє даними щодо цін на електроенергію в країнах, до яких здійснюється експорт? Чи не розуміють рівень рентабельності діяльності постачальника?
  Користуючись таким вигідним становищем, ДТЕК запровадила політику постійного підвищення цін, яка аж ніяк не позначилася на покращенні роботи системи.
  Великий розрив між закупівельною і продажною ціною, як обіцяють гравці ринку забезпечить додаткові надходження до бюджету, дасть можливість розвивати саму галузь, добудувати додаткові енергоблоки, які збільшать виробництво електроенергії.
  Виникає питання. А для чого збільшувати виробництво, якщо Україна споживає лише тринадцяту частину виробленої електроенергії, а решта йде для продажу за кордон і лише засмічує наше природнє середовище та зовсім не збагачує Український народ, а збагачуються злодії. 
  Отже за приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро.
  Такий грабіж українського народу і є причиною постійного знецінення нашої гривни. Оскільки кошти неповернені в наш бюджет знижують і знецінють активи державного балансу. Нам дуже часто нагадують, що зовнішній борг держави сягає 36 млрд.дол. і навіть озвучують суму з розрахунку на одного жителя країни. Порахуйте, будь-ласка, а скільки вкрадено у кожного українця тільки за рахунок експорту електроенергії?
  Відповідно до ч. 1 ст. 1177 Цивільного кодексу України шкода, завдана фізичній особі, яка потерпіла від кримінального правопорушення, відшкодовується відповідно до закону. Оскільки такого спеціального закону на даний час не прийнято, то в силу вимог ч. 1 ст. 8 Цивільного кодексу України до даних правовідносин має застосовуватися аналогія закон. Адже згідно зазначеної норми якщо цивільні відносини не врегульовані цим Кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону). Тому в даній ситуації при визначенні розміру шкоди мають застосовуватися положення ч. ч. 1, 2, 3 ст. 22 та ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України.
  Як вбачається із ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Згідно ч. 1 ст. 22 Цивільного кодексу України особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України збитками є: 1) втрати, яких особа зазнала у зв’язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки); 2) доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода). 

  Ви навіть порушили свій рабський цивільний кодекс, списаний з римського права, а в римському праві рабство ніхто не відмінив.

  Одночасно повідомляємо Вас, що Lvivoblenergo, Publichne AT D-U-N-S® Nummer 366489516 ( платник податків США) Budynok 3 Vul.Kozelnytska 79000 Misto Lviv Ukraine Person:Volodymyr Evgenovych Matviishyn (SIC) 4911. Виникає запитання, на підставі чого всі обленерго України є платниками податків США та своїми коштами збагачують чужу державу, а для свого народу залишають пилюку, злидні і кредити МВФ?
  Вивіз капіталу – енергоносіїв, неповернення грошей в Україну підриває основи нашої економіки, яка відображена у нестабільності нашої валюти постійне її знецінення по відношенню до долара США, що постійно піднімає вартість чужої валюти і чужу економіку 
  Враховуючи вищесказане вимагаємо від Верховної Ради України, наступне:
  1). Зобов’язати Кабінет Міністрів України представити точні дані виробництва електроенергії в кВт./год. по роках з 01.01.1992 року по даний час і у чиїй власності вона перебуває.
  2). Зобов'язати Кабінет Міністрів України встановити науково-обґрунтовану ціну (ціна виробника + середній рівень рентабельності по Україні) на електроенергію для користувачів відповідно до теми ціноутворення і калькуляції та обнародувати її.
  3). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати роз’яснення на якій підставі підприємцям продається світло для побутового користування по завищених цінах у порівнянні із цінами на світло для громадян.
  4). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати дані по продажу електроенергії у інші країни світу, де осідають гроші за продану електроенергію, на яких рахунках, і яка сума повертається в Україну на чиї рахунки. 
  5). Ліквідувати у незаконний спосіб створену приватну структуру НКРЕКП та скасувати всі її незаконні Постанови, і зокрема Постанову НКРЕКП від 26.02.2015 р. №220 про підняття ціни на світло. 
  6) Виключити з тарифу ПДВ, згідно закону про ПДВ (споживачі не є платниками ПДВ), а також оплата за електроенергію є наші витрати, віднята вартість, а не додана.
  7). Щорічно виплачувати представникам Української нації дивіденди за реалізовану на експорт електроенергію, яка є національним багатством корінного народу - Української нації.
  Наше звернення довести до відома до кожного народного депутата Верховної ради України і виконати наші вимоги згідно 5статті Конституції України.

  Підписи:
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність» О. М. Яремків,
  Голова Народного контролю України 
  у Львівській області, П. Ю. Лаврів,
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України І. В. Білоус.
  19.09.2019року.
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3183472021694631&id=100000955929789


 • 04 листопада 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Заява

  Я, Сергій Володимирович Крисак, 1989 року 14-го лютого в УССР в місті Вінниця (свідоцтво про народження IV-AM №270095, видане Вінницьким міським бюро записів актів громадянського стану 07 березня 1989 року)

  Вимагаю:

  -  активувати мене особисто в статусі Громадянина в конституційний правовий простір Громадянина Республіки України (ст. 5, Конституції), утвореної Декларацією про Державний суверенітет та Референдумом про незалежність в 1991-ому році в зв'язку із необхідністю прийняття спадщини – тобто своєї публічної частки Національного багатства в поколіннях Українського народу від колишнього власника, тобто від влади рад Української Радянської Соціалістичної Республіки і визнати мене спадкоємцем згідно ст. 13, 14 Конституції моєї публічної частки національного багатства;

  - відкрити на мене рахунок в державному «Ощадбанку» на мою частку Національного багатства та перерахувати туди мою частку доходу від спільної публічної власності;

  -  видати легітимний паспорт громадянина України з державним гербом згідно ст. 20 Конституції України;

  - повідомляти мені щоденно стан мого рахунку, згідно ст. 67 Конституції вважати мій ідентифікаційний код платника податків публічним соціальним номером, куди я сплачую обов'язкові соціальні внески у разі нестачі прибутків від економічної діяльності держави чи територіальної громади міста Вінниці і податків з інших секторів економіки;

  -  вказати мені фінансовий рахунок територіальної громади для сплати мною особисто туди соціальних внесків, (тому, що громадянин як засновник держави не платить податків);

  -  повідомити мені про пакет соціальних гарантій, пільг, зауважень і таке інше.

  Вимагаю провести загальні довірчі (50% + 1) збори Громадян міста, ратифікувати Статут територіальної громади міста Вінниці як юридичної особи ПУБЛІЧНОГО права і активувати місцеве самоврядування згідно Конституції ст. 140-143.

  Давайте жити відповідно до Конституції, а не в тому олігархічному недорозумінні з яким ми зустрічаємось щодня з 28 червня 1996 року.


 • 29 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

        Шановна Галина Анатоліївна,  згідно закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам з інвалідністю внаслідок війни надаються пільги. ( Стаття 13)

       Для сімей, що складаються лише з непрацездатних осіб, надається 100-процентна знижка за користування газом для опалювання житла на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. метри на кожну особу, яка має право на знижку плати, та 21 кв. метр на сім'ю);

        Абонементна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 процентів від затверджених тарифів.

       Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є структурні підрозділи з питань соціального захисту населення.  Ці підрозділи, на підставі даних Реєстру та інформації, отриманої відповідно до пункту 5 цього Порядку,  мають розраховувати щомісяця до 25 числа суму пільги.

       Починаючи з нового 2020 року, мені систематично, приходять платіжки в яких обов'язково пишуть якусь заборгованість, (остання в сумі 1200 грн.15 коп), хоча перевитрат норм газу, води і електроенергії по лічильниках у мене НЕМАЄ.  

       Крім того, декілька місяців мені приходять  платіжки за міський телефон, для оплати 100% вартості, а 29.10.2020 мені відключили інтернет, від Укртелекому, за який у мене проплата була здійснена 100%, вимагаючи так звану "заборгованість" за телефон 26 грн.40 коп., хоча 50% за телефон я проплатив.  Це є грубим порушенням чинного законодавства України.

        З аналогічними листами, я звертався до Лівобережного управління соціального захисту населення ВМР, а також до департаменту соціального захисту Вінницької міської ради, звідки листами за підписами керівниць, отримав дуже загальні, просторові і поверхневі відповіді.

       По суті питання по фінансуванню державних пільг на місцевому рівні НЕ вирішуються, борги всупереч нормативних актів накопичуються, компетентного  вирішення проблем я не бачу. Відбувається фактичний шантаж і знущання над інвалідами війни, та іншими пільговиками.

       З врахуванням описаного прошу Вашої допомоги, та вжиття рішучих заходів у відповідності до Ваших повноважень та обов'язків, з вирішенням НЕГАЙНОГО  належного фінансування пільг, а також припинення шантажу і знущань монополістів від укртелекому і газзбуту, над тими хто має відповідні заслуги перед державою.    


 • 28 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, шановна Галино Анатоліївно. З повагою і розумінням  ставлюся до всіх вчителів, враховуючи складні часи. Напевно , це крик душі і велике прохання всіх батьків і учнів 7 класу школи номер 34. Нажаль, ще з минулого навчального року в нас так і не розпочалися динстанціне навчання ,немає ні розкладу , ні онлан уроків. Вчителі пояснюють, що досі налаштовуються. Все що ми маємо,це скинуті завдання в гугл клас! Але погодьтеся, скидати завдання може будь  хто. Чому наші діти позбавлені гідного навчання,чому школа дозволяє собі порушувати закони України і не виконує свої прямі обов'язки,причому абсолютно ігноруючи дітей і батьків,та навіть статут. В свою чергу і на своїй ініціативі наш батьківській комітет завжи йшов на зустріч,розуміючи ,що робимо для своїх дітей і допомагаємо шкільному закладу,так як завжи не вистачало ресурсу (зі слів директлоа Крамора В.П). В меня особисто двоє дітей вчилися в цій школі і на потреби класу,школи,ремонти,меблі,техніку,вікна, сантехніку ,свята і т.д регулярно здавали. Чому  тепер всіх учнів школи 34 залишили без гіднного навчання і на якій підставі ігнорують закони і дітей не зрозуміло. Прошу Вас, допомогти нам налагодити в нашому навчальному закладі навчання,щоб у дітей був розклад і онлайн уроки,а у вчителів якась відповідальність. Не дозволяйте будь ласка позбавити дітей майбутнього  і чинити в навчальних закладах такі порушення.  

  Дуже сподіваємося на вашу допомогу. Налагодити в школі навчальний процес ,якого немає вже з весни,тому що скидати номера завдань іноді,це не викладання і потім на основі цього влаштовувати контрольні і з стелі виставляти оцінки це абсурд.  Наші діти мають право на гідне навчання.

 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​Шановна Галино Анатолієвно, прошу Вас звернути увагу і посприяти перенесенню, або проведенню капітального ремонту на підстанції 1 КНП "ТМО "ВОЦЕМДМК ВОР"( КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ), що знаходиться за адресою: м.Вінниця, вул.Пугачова 1. Це найбільша підстанція екстреної медичної допомоги в місті Вінниця, за територією обслуговування. Там працює близько 230 людей в 5 змін. Там неприйнятні умови праці, вже понад 30 років не проводився капітальний ремонт. Дах будівлі протікає, стіни просочені грибком, місць для відпочинку персоналу не вистачає. Такі умови праці є шкідливими для здоров'я медиків, які там працюють. Будь ласка прийміть міри.

 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Висловлюю велику подяку сімейному лікарю Олійник Вікторії Вікторівні за її прфесіоналізм відданість професії добре серце та чуйність до своїх підопічних.

 • 13 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня.

  Шановна пані,розтолкуйте коли  і де пересічний громадянин м.Вінниці  має право на КАТЕ і тест на КОВІТ? Чому сімейний лікар не може дати направлення і немає права,ковіт уже девять місяців ,а програма ВАША медична без кодів. За якою адресою мені можна звкрнутись щоб зробити кате і тест? Відповідь хочу почути сьогодні.
 • 12 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  прошу допомоги у вирішенні питання протезування зубів, Надання послуги  було припинено на підставі незрозумілих дій адміністрації стоматологічної поліклініки. В однобічному порядку адміністрацією закладу  була збільшена вартість послуги , в ультимативній формі мені було запропоновано  оплатити різницю  вартості готівкою. Я відмовився . Вважаю це порушенням моїх прав та наполягаю на притягненні керівництва медичного закладу до адміністративної відповідальності . 

 • 24 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановна Галина Анатоліївна!

  У зв'язку з пандемією коронавірусу перед тим як отримати талон для вирішення питання житлової субсидії необхідно записатися на прийом за номерами телефонів, які видають в дверях прозорого офісу. Всі п'ять таких номерів є стаціонарними. Як відомо, тарифи популярних мобільних операторів не підтримують дзвінки на стаціонарні телефони. А самі стаціонарні телефони мають тільки одиниці людей дуже похилого віку. Наприклад, серед моїх знайомих таких немає. Тому я була змушена поповнювати рахунок спеціально для запису на отримання талона. Але і тоді мої зусилля не увінчалися успіхом. На всіх п'яти виданих мені номерах ніхто не відповідав 40 хвилин, хоча виклик іноді шел.

  Тоді  разом з такими ж зневіриними громадянами, як я, були вимушені просити вийти до нас на сходи начальника прозорого офісу. До нас вийшов Кравець Олександр Григорович. Пихатий і лискучий, він вів себе дуже некоректно з відвідувачами. Дивився на всіх зверхньо , робив недоречні зауваження,  погрожував, демонстративно включив звукозапис на своєму телефоні. При цьому цинічно говорив: "що мені вам грошей дати на рахунок?". А потім просто продефілював назад за двері офісу, нікому не надавши допомоги у вирішенні питаннь.

  Я вважаю, що таким як Кравець О.Г. не місце серед працівників соціальної сфери взагалі і керівництва офісу соціальних послуг зокрема. У такі установи за субсидією люди приходять в розпачі, в більшості випадків це люди похилого віку з безліччю проблем. І таке пихате хамство керівника офісу соціальних послуг ніяк не покращує враження від роботи всієї ВМР. Тим більше перед місцевими виборами! Хоча поведінка Кравець О.Г. цілком зрозуміла, як голови вінницького осередку партії регіонів, метою якої є налаштування виборців проти ВМР, проти Мера Вінниці. Невже на протязі 10 років не можна знайти нікого на місце цього держслужбовця, який не був би головою осередку партії регионів, хоча б після Революції  Гідності! Ця людина комплектувала списки на антімайдан у Київ в 2014 році, створювала мережі "агітаторів" за партію регіонів, використовуючи своє службове становище. Він проти рекламованих вами Європейських цінностей. Зате, можливо, знає відмінно розподіл, тому й ніяка люстрація його навіть не торкнулася!

  Зауважу, що питання запису на отримання талону на прийом  та консультації може легко  вирішиться застосуванням  загальнодоступного мобільного номера поряд зі стаціонарними номерами. До речі, вже багато років навіть в жеках є можливість додзвонитися до диспетчера по мобільному номеру, а ось в суперсучасних прозорих офісах, що є гордістю  ВМР, таких немає. Сумно.


 • 18 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Ми.мшканці будинку вул.Пирогова 103-А кв.43.44.45.46 та інші. Вимагаємо відповіді  на питання.

  На якій підставі планується встановлення сміттєбаків на проти 2-го під.їзду.

  Чому .хто.по якому праву порушує закони України ?

  1.Ст.27 Закона *ПРО ОХОРОНУ ЗДОРОВ.Я *

  2.Ст 1 *Про забезпечення санітарного та єпідеміологічного благополучччя населення.(По факту відстань від будинку має бути не менше 20-ти !!! метрів. Там НЕМАЄ навіть 13 метрів.

  Ми не дозволимо щоб хтось.щоб відчепитись від питання.поставив галочку про **УСПІШНЕ ВИКОНАННЯ ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ.**


  ЗАБУДОВАНО ВСЕ! ВЩЕНТ.кожен закуток.А для сіття місця не знаходиться.

  3..Ст.4 Закон * ПРО БЛАГОУСТРІЙ НАСЕОЕНИХ ПУНКТІВ

  4.Ст.24 Закон України "ПРО ВІДХОДИ*

  Ми не дозволимо порушувати наші законні права. В разі порушення комунальними службами та службою міськвиконкому . по встановленню сміттєбаків-ми звернемось в.

  Гарячу урядову лінію м.Київ

  В органи Внутрішніх справ.

  та напишемо звернення до прокуратури .про порушення та дотирмання законів.
 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Галина Анатоліївна! У школах Вінниці батьків зобов'язують брати довідки за відсутність дитини навіть протягом одного дня. Тобто якщо дитина не йде в школу, необхідно її вести в лікарню, куди зараз ходити не бажано, особливо здоровим людям. Для чого прийняте таке рішення, адже на будь-якій роботі можна взяти відгул, а у школі, виявляється, пропускати можна лише через хворобу?

 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго вечора. У зв'язку із переїздом з Вінниці до смт. Вороновиця, потрібно облаштовуватись на місці. Тут є музична школа, куди із радістю ходить моя дитина. Але як виявилось у школі не має туалету.  Хоча ні, він є, але на вулиці як колись у бабусі в селі "дирка". У теплу пору року діти ще як не як ходять, а взимку самі розумієте. Неодноразово зверталися до місцевої влади, але а ні рішення а ні дій жодних не має. Прошу допомогти у вирішенні даного питання. Дякую.

 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Обращаются к Вам жители микрарайона Юности , уже не надеясь на справедливость и защиту населения от пандемии и свавилля со стороны руководства славноизвестного ТРЦ "МАГИГРАНД"(пр-т Юности,43а).
  Все жаркое лето ,нам приходилось посещать 2-й корпус указанного ТРЦ, так как там расположены продуктовые и вещевые магазины. Все лето во 2-м корпусе не работает вентеляция и отсутствует необходимое кондиционирование воздуха, такого необходимо в период пандемии,как нам пенсионерам,так и этим бедным пордавцам,которые в полуобморочном состоянии...
  И это все происходит в период пандемии,когда ученные доказали,что в закрытом,непроветреваемом помещении ковид-19 распространяется гораздо быстрее !!!
  Мы неоднократно обращались к руководству и администрации ТРЦ , которые обманывают посетителей,заявляя,что кондиционеры ремонтируют..4 месяца ремонтируют.Людей за людей не считают.
  Писали и на руководство Держспоживслужбы и области и города и все как горохом об стенку.Приходили с проверкой в ТРЦ,но администрация демонстрировала,как работают хорошо кондиционеры в 1 элитном корпусе а во 2-й корпус никто уже не ходил...
  Повернитесь лицом к жителям города,которые вынуждены ходить в этот непроветриваемый и потенциально опасный 2-й корпус все лето задыхаясь,а продавцам надо выходные и молоко за вредные условия работы в этом втором корпусе выдавать. И это продолжается каждое лето! Неужели так бедны и 
  не дальновидны владельцы ТРЦ,которые не уважают своих клиентов и полдвергают их опасности заражения короновирусом в так называемом элитном торговом центре.
  Очень надеемся на Вашу помощь и принципиальную реакцию на нарушения эпидемобстановки .Наступило время положить конец издевательств духотой жителей Винницы.
  С уважением , Василий Волошин
 • 04 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день, Галина Анатоліївна!

  Від батьківського комітету 3-Г класу ЗШ |-||| ст. №15 ВМР хочемо подякувати директору Василевській Тетяні Володимирівні за чудову організацію навчально-виховного процесу у нашій чудовій школі. За надання дійсно якісних освітніх послуг нашим дітям. А також хочемо подякувати класному керівникові Фірар Вірі Миколаївні. Чудовому вчителю, прекрасній людині, яка дарує нашим дітям можливість самореалізації, і якісної освіти. Спасибі Вам за індивідуальний підхід до кожного з наших дітей, за важливі знання і справжній приклад цілеспрямованості!!!

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Звертаємось до Вас як до людини, якій небайдужа доля освіти та освітнього процесу у м.Вінниця з приводу того, що в школі №34 було розформовано 6-Г клас, учнів якого було додано до інших трьох 6-х класів, в наслідок чого в кожному 6-му класі школи №34 вийшло по 38 учнів. Про це нас, батьків, ніхто з керівництва школи не проінформував,  ми дізналися про це випадково на передодні дня першого вересня. Вважаємо це рішення абсолютно нелогічним і загрозливим для  здоров'я наших дітей, особливо зараз,  під час пандемії коронавірусу.  В класах з такою кількістю учнів не буде змоги організувати соціального дистанціювання та уникнути скупчення дітей.  Якість навчального процесу також буде порушена. Адже згідно Закону про «Повну загальну середню освіту», від 16 січня 2020 року, відповідно до Частини 2 Статті 12 наповненість класу державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів та більше:
  30 учнів, які здобувають базову чи профільну середню освіту.
  Звернення до керівницва школи не дало результатів:  пояснюють це скороченням фінансування видатків з міського бюджету для нашої школи.
  Просимо Вас звернути увагу на цю проблему. Закликаємо міськраду не економити коштів на навчанні і здоров'ї наших дітей! І відновити навчання 6-Г класу у школі № 34.


 • 31 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна! Звертаюся до вас з приводу того, що в школі №34 було розформовано 6-Г клас, учнів якого було додано до інших трьох 6-х класів, в наслідок чого в кожному 6-му класі школи №34 вийшло по 38 учнів. Вважаю це рішення абсолютно нелогічним і загрозливим для  здоров'я дітей, особливо зараз під час пандемії коронавірусу.  В класах з такою кількістю учнів не буде змоги організувати соціального дистанціювання та уникнути скупчення дітей.  Якість навчального процесу також буде порушена. Прошу звернути увагу на цю проблему. Закликаю міськраду не економити коштів на навчанні і здоров'ї наших дітей! 

  Ми Вас дуже просимо допоможіть!!! Нас не попередили!!!!

 • 27 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради


  ​Доброго дня. Я з приводу порушення маскового режиму в транспорті

  Чому в маршрутках не слідкують за виконанням режиму? Тільки що їхоло в 20 маишрутці. Сам водій " гріє бороду" і на пасажирів 0 уваги. Зараз їду в 13 тролейбусі(025).  Заходять. Без масок.водій пускає,.далі питання щодо тих хто заходить ніби То в масці і в салоні її знімає. Наші можновладці можуть тимчасово надати повноваження контролерам штрафувати таких порушників ? Інакше ми ніяк не справимося з нашими городянами яким наплювати на безпеку інших.


 • 25 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради


  ЗВЕРНЕННЯ

  Мені відмовлено у наданні на догляд за психічнохворою

   у звязку з тим,

  що у Беларусь, де мій чоловік проживає постійно і має там пенсію і ПРОПИСКУ, Відділ соцзахисту Замостянського району  м. Вінниця, не звернувся САМ за  Справкою про його доходи офіційно, бо навіть не має такого пунку расходів на звернення за кордон за доходами родичів. 

  Зрозуміло, що родичі. котрі живуть за кордном НЕ ПРОЖИВАЮТЬ одниєю сім,єю з мешканцями України, а тому не має і пункту росходів на звернення за кордон!!! Це- несенитниця- зясовувати доходи громадян іншої країни по Законодавству Українии!

   Я б замовила за свої кошти цю Справку сама і вже б віддала б її у Відділ на їх недолугу вимогу,  але Беларусь логічно мені відмовляє і її не висилає, бо я фізична особа, котрої ця Справка не стосується і не резидент їх країни. 

  Я є опікуном психічно хворої- інваліда з дитинства Славіної Ніни Юріовни. 

  ЇЇ брат- мій чоловік, але вже 7 років проживає взагалі не вУкраїні, отримує пенсію не в Україні, прописаний не в Україні (копія пашпорта з пропискою і довідка, що пенсію він отримує не в Україні, були подані у Відділ соціального  захисту Замостняського району). .В Беларусі безкоштовнє лікування. У нього була можливість зробити Від на жихарство (батько був беларус) і після інсульту  він проживає там і лікується. На якій підставі МОЖЕ йти мова про спільне з ним проживання однією сім,єю?

  Не важливість місця перебування і прописки стосується тільки дітей спільних до 23 років А інші члени сім, доход котрих враховвується, мають проживати однією сім,єю.

  2) пункт 5 викласти в такій редакції:

  “5. Розрахунок середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення допомоги на догляд проводиться відповідно до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства)  для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632.

  До складу сім’ї особи, яка звертається за призначенням допомоги на догляд, включаються чоловік, дружина 

  .....які не перебувають у шлюбі, але проживають однією сім’єю і мають спільних дітей.

  Звертаюсь, щоб повернули , нараховану допомогу на догляд.Залишаю право звернутись в інтересах недієздатного ІНВАЛІДА з дитинства звернутись до суду.

  Також прошу відповідь надати ПУБЛІЧНО.

  З повагою - Славіна Т.Ф.

 • 24 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановна Галина Анатоліївна,

  Звертаюсь до Вас від мешканців будинку 36-А по просп. Космонавтів з приводу двох важливих для мешканців нашого будинку питань:

  1) Нещодавно, на першому поверсі нашого будинку відкрились два нових заклада: кафе "Львівські Круасани" та кафе "Гагарін". Не зважаючи на санітарні норми, ці 2 заклади вивели витяжну вентиляцію зі своїх кухонь під вікна мешканців нашого будинку (хоча, згідно санітарних норм, витяжна труба повинна знаходитись вище рівня покрівлі житлових приміщень). Всі запахи та концерагенні гази з витяжок потрапляють до нас в квартири. Також ресторан "Гагарін" влаштовує прямо під нашими вікнами всілякі гриль-вечірки на відкритому повітрі (що також суворо заборонено санітарними нормами) і дим та смог від грилю затягує до квартир. Також ці вечірки супроводжуються дуже гучною музикою, яку грає діджей прямо на вулиці під нашими вікнами аж до пізного вечора (що теж э грубими порушеннями санітарних норм з шуму). Велике прохання до Вас, вплинути на вирішення цієї ситуаціі, та змусити власників вище зазначених закладів поважати закон та мешканців, та все облаштувати згідно санітарних та будівельних норм. Відео як нас труять можна подивитись тут https://www.dropbox.com/s/oetc3ow873v2ml6/Kosmonavtiv.mp4?dl=0

  2) Друге важливе питання стосується не лише мешканців нашого будинку, а всіх будинків по проспекту Космонавтів, що межують від "Прозорого офісу " до ЖК "Premier Tower". Суть проблеми полягає в тому, що на цій ділянці проспекту Космонавтів постійно грають якісь музиканти, голосно співають в мікрофон, влаштовують танці з надзвичайно гучною музикою (особливо під аркою біля Premier Tower). Цей шум створює дуже несприйнятні умови для мешканців наших будинків. Хоча це регулюється законодавством (вдень рівень шуму не повинен перевищувати 55 дБА а вночі 45 дБА) при виклику поліціі, вона або зовсім не приїзджає, або каже, що їм немає чим поміряти цей рівень шуму. Це якесь замкнуте коло!

  Дуже Вас просимо ввести заборону на використання звукопідсилюючої та музикальної апаратури на проспекті Космонавтів.

 • 20 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Шановна Галино Анатоліївно, прошу у Вас розуміння та підтримки у наступному питанні. Сьогодні (20 серпня 2020р.) о 8-00 було вимкнено живлення житлового масиву, що знаходиться на території вже колишнього садового товариства "Підлісне"  (вкінці вулиці А. Бучми під лісом). Станом на 14-00 живлення не відновлено. На сьогодні за деякою інформацію було заплановано відключення даного масиву від електропостачання співробітниками енергопостачальної компанії у зв'язку з заборгованістю. Хочу пояснити ситуацію: наш житловий масив власне сам обслуговує електричні мережі, трансформаторні підстанції,  мережі вуличного освітлення. Крім того, на наші плечі лягають зобов'язання по збору коштів за електропостачання, роботі з боржниками, оплаті холостоно ходу трансформатора, вуличного освітлення, обслуговування підстанції та благоустрою території. Оскільки це все потребує достатньо грунтовної організаційної структури з відповідними фахівцями з електричних мереж, освітлення, бугалтерсього обліку і т.п.  ми (жителі масиву) загальними зборами (з усіма правдами та неправдами) прийняли рішення про ліквідацію садового товариства. Ліквідація відбулася, а організаційні моменти треба комусь вирішувати. Ніхто, зрозуміло, не хоче брати на себе всі наші проблеми! Неодноразово ми зверталися в різні адміністративні інстанції, але дієвого результату немає. Я не хочу тут писати про звинувачення і всілякі проблеми, які додатково ускладнюють нашу ситуацію. Прошу Вас ДОПОМОГТИ нам, як жителям одного з найкомфорніших міст України. До відома наведу такі аргументи:

  1.Перед рішенням про розпуск садового товариства ми мали певні гарантії міської влади, що це рішення допоможе у вирішенні наших проблем.

  2.Ми платили (до сьогоднішнього ранку) за електроенергію по тарифу 2,0 грн/кВтгод без всіляких можливостей отримання субсидій, пільг, багатотарифних розрахунків тощо.

  3.Ми як звичайні жителі міста просто не можемо обслуговувати мережі електропостачання, навіть якщо вони ніби нами побудовані (за наш рахунок) і знаходяться у нашій власності. Аналогічна ситуація з трансформаторними підстанціями, яких на нашій території 2. Для цього треба мати відповідну кваліфікацію, допуски,  дозвола тощо.

  4.Ми, як жителі міста, мабуть, маємо право на отримання всіх можливостей, які можуть мати більшість населення, а саме: - можливість отримання субсидій по енергії; - можливість отримання пільг з врахуванням витрат на енергопостачання; - можливість отримання вуличного освітлення; - можливість благоустрою території за рахунок кошт міського бюджету; можливість оперативного реагування відповідних інстанцій на аварійні ситуації по масиву.

  5. Наявний борг, який дійсно є, ми отримали, в основному через те, що хотіли завершити процедуру ліквідації садового товариства (ініціативна група використала для цього кошти за один місяць використання масивом електроенергії) і через неможливість вплинути на боржників і крадіїв електричної енергії.

  6. Будь яке організаційне рішення на масиві практично неможливо прийняти з причини постійних протиріч та взаємообвинувачень. 

  7. Нам було надано технічні умови, у випадку виконання яких Обленерго погоджується взяти наші лінії на баланс. Але у тих техумовах попри заміну лічильників на СМАРТовані, прочистку лінії електропередач від нависання гілок дерев (з цими вимогами я повністю погоджуюся) є такі: - забезпечення повного доступу до опор, велика частина яких вже стоять на території домоволодінь; - заміну голих проводів лінії електропередач на приховані (СІП) по всіх магістралях; - забезпечення можливості вільного проїзду та маневрування обслуговуючого транспорту; поділ між 400 домоволодіннями 150 кВт потужності і докупівля недостаючих кіловат тощо. 

  8. На нашому масиві є багато свідомих людей, які зараз справно оплачують по рахунках, на власній ініціативі організовують збір коштів, а є немало таких, які "під шумок" вже не платять півроку, є такі, які принципово платять по 1,68 напряму і т. п. На боржників і таких принципових ми, як громада, не маємо ніякого впливу і не можемо заставити їх оплачувати як всі. 

  9. На нашому масиві, як уже говорилося, розміщено близько 400 домоволодінь. Багато з них внесено до житлового фонду, але по факту житлових близько 70-80% (як на мою суб'єктивну думку). Зараз уже півдня у людей немає світла. Багато людей мають морозильні камери, у всіх є холодильники, у декого сідає телефон. Декого ця вся ситуація доводить до відчаю!


 • 18 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Навіщо знищується школа №1?!

  Протягом 60-ти років школа була пофарбована і світлі, сонячні кольори.

  Наразі Ви знищили архітектурні рельєфні прикраси на фронтоні старої частини школи, Ви забруднили школу у колір гнилого м'яса, у колір покійника , що загинув від удушення.

  Це  має бути вхід у заклад  оСВІТи, до СВІТЛА знань.

  А Ви заплямували вхід кольором запеченої крові.

  Це що, вхід у живодерню, у скотобойню, у морг, у поховальне бюро?

  Невже у Вінниці немає дизайнерів зі смаком?

  Невже немає здорового глузду, у керівництва міськвиконкому?


 • 17 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго вечора . Я мати яка виховуе  5-річного сина . Отримувала допомогу як малозабезпеченна сімя , на підставі рішення ЛКК . Я безробітня так як дитина потребує домашнього догляду . Єдиним джерелом доходу була ця домомога.  05.08.2020 я звернулась  для подачі документів, документи прийняли повідомили про якісь зміни з 1 липня , ну і на мій подив чомусь узяли інший період з січня. Сьогодні хотіла отримати довідку і мене повідомили , що у меня відмова по допомозі. Це був шок!!! Батько сина аліменти сплачує вкрай рідко і ту сумму яку вважає за потрібне . Я не розумію як тепер і за які кошти нам жити, не можу зрозуміти яке відношення має субсидія , я повинна була залишати кошти з субсидії не платити за будинок комунальі послуги і зберігати їх на цей період!?! Це абсурд. Допоможіть розібратись в ситуації. Це єдиний дохід нашої сімї 

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня.В зв'зку з наближенням початку навчання у школах до батьків звертаються з вимогою купити безконтактні термометри та дезінфікуючі засоби.Причому вимагають, щоб кожний клас мав свій термометр.Вимоги формулюють в ультимативній формі-не забезпечите школу необхідним,школа не пройде комісію , то ваші діти будуть навчатися вдома.Прошу пояснити, чи це законні вимоги.Адже міський голова м.Вінниці зовсім нещодавно запевняв, що в бюджеті достатньо коштів для фінансування шкіл .Дуже обурює така ситуація, тому прошу надати роз'яснення.

 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Прошу роз'яснити  чи має  мій чоловік пенсінер ,інвалід другої групи з обмеженим  можливостями на безоплатну операцію по видаленню катракти на оці. Якщо так,  о куди потрібно звернутися. 

 • 31 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Почему во 2-й больнице сделали платной флюорографией лёгких? Или в Виннице медицина уже платная? Я инвалид 2гр. и в добавок переселенец а мне отказали в бесплатном прохождении медосмотр и потребовал 36 грн за флюорографией. Я очень прошу разобраться с этим вопросом и сообщить мне на электронную почту И.К., я плохо разговариваю из за болезни и меня очень трудно понять

 • 28 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу Вас сприяти позитивному вирішенню  питання щодо надання матеріальної допомоги для відновлення стелі у приміщення де я проживаю, йдеться про сумму приблизно 2000 грн Під час ,зливи  місяць назад опорна балка зруйнувалась  та обвалилась стеля  Я інвалід  війни , учасник  бойових дій , пенсионер. можливість одноосібно провести необхідний ремонт вкрай обмежена. 

 • 28 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Галино Анатоліївна. Звертаюсь до вас на прохання сусідки Мирошниченко Валентини Павлівної. Суть проблеми: В неї син інвалід  першої групи "А" з народження 1970 року . Нуждається в протипролежневому матраці. Три роки тому такий матрац нею був отриманий.  Срок годності закінчився. Їй прийшов лист з Харькова на повторний матрац.  Щоб його получити, СОБЕЗ вимагає довідку, що син лежачий і нетранспортабельний. Цю довідку їй не видають по невідомій причині ні лікар, ні зав лікарні ім Ющенка. Валентина Павлівна теж інвалід 2-ї групи, 73 роки, а її відсилають з кабінета в кабінет. Будь ласка допоможіть.  З повагою Олег Миколайович.

 • 20 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. 

  Я мама 4-річного сина, офіційно не працюю і не маю де взяти довідку про роботу. Виховую сина одна. Чому дитину не беруть у садочок? В мадочку обов'язково потрібна довідка з роботи. Що я маю робити, за що годувати та вдягати дитину, якщо змушена постійно сидіти з нею вдома??? Я вимагаю, щоб сина взяли у садочок, щоб я мала змогу працювати! 

 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу звернуты увагу, на вул.Глинки що знаходиться на Старому Мисти, зовсим немае асфальтного покритя ,ямы пылюка выще проводив с дытиною не можлыво выйти прогулятись 

  може краще звернить увагу на обични вулицы по мисту Винниця чы вы вже зовсим забулись про такий район електро столбы ломаються асфальто покритя немае Вул.Якова Гальчевського  вже бильше 30 р не бачила нового асфальто покритья .

  чому вы не будуете ще один мис щоб не було пробок на Старому Мисти