Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:1cb37c9f-5ae7-b0db-f06f-93856cd0a205
 • 18 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Ми.мшканці будинку вул.Пирогова 103-А кв.43.44.45.46 та інші. Вимагаємо відповіді  на питання.

  На якій підставі планується встановлення сміттєбаків на проти 2-го під.їзду.

  Чому .хто.по якому праву порушує закони України ?

  1.Ст.27 Закона *ПРО ОХОРОНУ ЗДОРОВ.Я *

  2.Ст 1 *Про забезпечення санітарного та єпідеміологічного благополучччя населення.(По факту відстань від будинку має бути не менше 20-ти !!! метрів. Там НЕМАЄ навіть 13 метрів.

  Ми не дозволимо щоб хтось.щоб відчепитись від питання.поставив галочку про **УСПІШНЕ ВИКОНАННЯ ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ.**


  ЗАБУДОВАНО ВСЕ! ВЩЕНТ.кожен закуток.А для сіття місця не знаходиться.

  3..Ст.4 Закон * ПРО БЛАГОУСТРІЙ НАСЕОЕНИХ ПУНКТІВ

  4.Ст.24 Закон України "ПРО ВІДХОДИ*

  Ми не дозволимо порушувати наші законні права. В разі порушення комунальними службами та службою міськвиконкому . по встановленню сміттєбаків-ми звернемось в.

  Гарячу урядову лінію м.Київ

  В органи Внутрішніх справ.

  та напишемо звернення до прокуратури .про порушення та дотирмання законів.
 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Галина Анатоліївна! У школах Вінниці батьків зобов'язують брати довідки за відсутність дитини навіть протягом одного дня. Тобто якщо дитина не йде в школу, необхідно її вести в лікарню, куди зараз ходити не бажано, особливо здоровим людям. Для чого прийняте таке рішення, адже на будь-якій роботі можна взяти відгул, а у школі, виявляється, пропускати можна лише через хворобу?

 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго вечора. У зв'язку із переїздом з Вінниці до смт. Вороновиця, потрібно облаштовуватись на місці. Тут є музична школа, куди із радістю ходить моя дитина. Але як виявилось у школі не має туалету.  Хоча ні, він є, але на вулиці як колись у бабусі в селі "дирка". У теплу пору року діти ще як не як ходять, а взимку самі розумієте. Неодноразово зверталися до місцевої влади, але а ні рішення а ні дій жодних не має. Прошу допомогти у вирішенні даного питання. Дякую.

 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Обращаются к Вам жители микрарайона Юности , уже не надеясь на справедливость и защиту населения от пандемии и свавилля со стороны руководства славноизвестного ТРЦ "МАГИГРАНД"(пр-т Юности,43а).
  Все жаркое лето ,нам приходилось посещать 2-й корпус указанного ТРЦ, так как там расположены продуктовые и вещевые магазины. Все лето во 2-м корпусе не работает вентеляция и отсутствует необходимое кондиционирование воздуха, такого необходимо в период пандемии,как нам пенсионерам,так и этим бедным пордавцам,которые в полуобморочном состоянии...
  И это все происходит в период пандемии,когда ученные доказали,что в закрытом,непроветреваемом помещении ковид-19 распространяется гораздо быстрее !!!
  Мы неоднократно обращались к руководству и администрации ТРЦ , которые обманывают посетителей,заявляя,что кондиционеры ремонтируют..4 месяца ремонтируют.Людей за людей не считают.
  Писали и на руководство Держспоживслужбы и области и города и все как горохом об стенку.Приходили с проверкой в ТРЦ,но администрация демонстрировала,как работают хорошо кондиционеры в 1 элитном корпусе а во 2-й корпус никто уже не ходил...
  Повернитесь лицом к жителям города,которые вынуждены ходить в этот непроветриваемый и потенциально опасный 2-й корпус все лето задыхаясь,а продавцам надо выходные и молоко за вредные условия работы в этом втором корпусе выдавать. И это продолжается каждое лето! Неужели так бедны и 
  не дальновидны владельцы ТРЦ,которые не уважают своих клиентов и полдвергают их опасности заражения короновирусом в так называемом элитном торговом центре.
  Очень надеемся на Вашу помощь и принципиальную реакцию на нарушения эпидемобстановки .Наступило время положить конец издевательств духотой жителей Винницы.
  С уважением , Василий Волошин
 • 04 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день, Галина Анатоліївна!

  Від батьківського комітету 3-Г класу ЗШ |-||| ст. №15 ВМР хочемо подякувати директору Василевській Тетяні Володимирівні за чудову організацію навчально-виховного процесу у нашій чудовій школі. За надання дійсно якісних освітніх послуг нашим дітям. А також хочемо подякувати класному керівникові Фірар Вірі Миколаївні. Чудовому вчителю, прекрасній людині, яка дарує нашим дітям можливість самореалізації, і якісної освіти. Спасибі Вам за індивідуальний підхід до кожного з наших дітей, за важливі знання і справжній приклад цілеспрямованості!!!

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Звертаємось до Вас як до людини, якій небайдужа доля освіти та освітнього процесу у м.Вінниця з приводу того, що в школі №34 було розформовано 6-Г клас, учнів якого було додано до інших трьох 6-х класів, в наслідок чого в кожному 6-му класі школи №34 вийшло по 38 учнів. Про це нас, батьків, ніхто з керівництва школи не проінформував,  ми дізналися про це випадково на передодні дня першого вересня. Вважаємо це рішення абсолютно нелогічним і загрозливим для  здоров'я наших дітей, особливо зараз,  під час пандемії коронавірусу.  В класах з такою кількістю учнів не буде змоги організувати соціального дистанціювання та уникнути скупчення дітей.  Якість навчального процесу також буде порушена. Адже згідно Закону про «Повну загальну середню освіту», від 16 січня 2020 року, відповідно до Частини 2 Статті 12 наповненість класу державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів та більше:
  30 учнів, які здобувають базову чи профільну середню освіту.
  Звернення до керівницва школи не дало результатів:  пояснюють це скороченням фінансування видатків з міського бюджету для нашої школи.
  Просимо Вас звернути увагу на цю проблему. Закликаємо міськраду не економити коштів на навчанні і здоров'ї наших дітей! І відновити навчання 6-Г класу у школі № 34.


 • 31 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна! Звертаюся до вас з приводу того, що в школі №34 було розформовано 6-Г клас, учнів якого було додано до інших трьох 6-х класів, в наслідок чого в кожному 6-му класі школи №34 вийшло по 38 учнів. Вважаю це рішення абсолютно нелогічним і загрозливим для  здоров'я дітей, особливо зараз під час пандемії коронавірусу.  В класах з такою кількістю учнів не буде змоги організувати соціального дистанціювання та уникнути скупчення дітей.  Якість навчального процесу також буде порушена. Прошу звернути увагу на цю проблему. Закликаю міськраду не економити коштів на навчанні і здоров'ї наших дітей! 

  Ми Вас дуже просимо допоможіть!!! Нас не попередили!!!!

 • 27 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради


  ​Доброго дня. Я з приводу порушення маскового режиму в транспорті

  Чому в маршрутках не слідкують за виконанням режиму? Тільки що їхоло в 20 маишрутці. Сам водій " гріє бороду" і на пасажирів 0 уваги. Зараз їду в 13 тролейбусі(025).  Заходять. Без масок.водій пускає,.далі питання щодо тих хто заходить ніби То в масці і в салоні її знімає. Наші можновладці можуть тимчасово надати повноваження контролерам штрафувати таких порушників ? Інакше ми ніяк не справимося з нашими городянами яким наплювати на безпеку інших.


 • 25 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради


  ЗВЕРНЕННЯ

  Мені відмовлено у наданні на догляд за психічнохворою

   у звязку з тим,

  що у Беларусь, де мій чоловік проживає постійно і має там пенсію і ПРОПИСКУ, Відділ соцзахисту Замостянського району  м. Вінниця, не звернувся САМ за  Справкою про його доходи офіційно, бо навіть не має такого пунку расходів на звернення за кордон за доходами родичів. 

  Зрозуміло, що родичі. котрі живуть за кордном НЕ ПРОЖИВАЮТЬ одниєю сім,єю з мешканцями України, а тому не має і пункту росходів на звернення за кордон!!! Це- несенитниця- зясовувати доходи громадян іншої країни по Законодавству Українии!

   Я б замовила за свої кошти цю Справку сама і вже б віддала б її у Відділ на їх недолугу вимогу,  але Беларусь логічно мені відмовляє і її не висилає, бо я фізична особа, котрої ця Справка не стосується і не резидент їх країни. 

  Я є опікуном психічно хворої- інваліда з дитинства Славіної Ніни Юріовни. 

  ЇЇ брат- мій чоловік, але вже 7 років проживає взагалі не вУкраїні, отримує пенсію не в Україні, прописаний не в Україні (копія пашпорта з пропискою і довідка, що пенсію він отримує не в Україні, були подані у Відділ соціального  захисту Замостняського району). .В Беларусі безкоштовнє лікування. У нього була можливість зробити Від на жихарство (батько був беларус) і після інсульту  він проживає там і лікується. На якій підставі МОЖЕ йти мова про спільне з ним проживання однією сім,єю?

  Не важливість місця перебування і прописки стосується тільки дітей спільних до 23 років А інші члени сім, доход котрих враховвується, мають проживати однією сім,єю.

  2) пункт 5 викласти в такій редакції:

  “5. Розрахунок середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення допомоги на догляд проводиться відповідно до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства)  для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632.

  До складу сім’ї особи, яка звертається за призначенням допомоги на догляд, включаються чоловік, дружина 

  .....які не перебувають у шлюбі, але проживають однією сім’єю і мають спільних дітей.

  Звертаюсь, щоб повернули , нараховану допомогу на догляд.Залишаю право звернутись в інтересах недієздатного ІНВАЛІДА з дитинства звернутись до суду.

  Також прошу відповідь надати ПУБЛІЧНО.

  З повагою - Славіна Т.Ф.

 • 24 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановна Галина Анатоліївна,

  Звертаюсь до Вас від мешканців будинку 36-А по просп. Космонавтів з приводу двох важливих для мешканців нашого будинку питань:

  1) Нещодавно, на першому поверсі нашого будинку відкрились два нових заклада: кафе "Львівські Круасани" та кафе "Гагарін". Не зважаючи на санітарні норми, ці 2 заклади вивели витяжну вентиляцію зі своїх кухонь під вікна мешканців нашого будинку (хоча, згідно санітарних норм, витяжна труба повинна знаходитись вище рівня покрівлі житлових приміщень). Всі запахи та концерагенні гази з витяжок потрапляють до нас в квартири. Також ресторан "Гагарін" влаштовує прямо під нашими вікнами всілякі гриль-вечірки на відкритому повітрі (що також суворо заборонено санітарними нормами) і дим та смог від грилю затягує до квартир. Також ці вечірки супроводжуються дуже гучною музикою, яку грає діджей прямо на вулиці під нашими вікнами аж до пізного вечора (що теж э грубими порушеннями санітарних норм з шуму). Велике прохання до Вас, вплинути на вирішення цієї ситуаціі, та змусити власників вище зазначених закладів поважати закон та мешканців, та все облаштувати згідно санітарних та будівельних норм. Відео як нас труять можна подивитись тут https://www.dropbox.com/s/oetc3ow873v2ml6/Kosmonavtiv.mp4?dl=0

  2) Друге важливе питання стосується не лише мешканців нашого будинку, а всіх будинків по проспекту Космонавтів, що межують від "Прозорого офісу " до ЖК "Premier Tower". Суть проблеми полягає в тому, що на цій ділянці проспекту Космонавтів постійно грають якісь музиканти, голосно співають в мікрофон, влаштовують танці з надзвичайно гучною музикою (особливо під аркою біля Premier Tower). Цей шум створює дуже несприйнятні умови для мешканців наших будинків. Хоча це регулюється законодавством (вдень рівень шуму не повинен перевищувати 55 дБА а вночі 45 дБА) при виклику поліціі, вона або зовсім не приїзджає, або каже, що їм немає чим поміряти цей рівень шуму. Це якесь замкнуте коло!

  Дуже Вас просимо ввести заборону на використання звукопідсилюючої та музикальної апаратури на проспекті Космонавтів.

 • 20 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Шановна Галино Анатоліївно, прошу у Вас розуміння та підтримки у наступному питанні. Сьогодні (20 серпня 2020р.) о 8-00 було вимкнено живлення житлового масиву, що знаходиться на території вже колишнього садового товариства "Підлісне"  (вкінці вулиці А. Бучми під лісом). Станом на 14-00 живлення не відновлено. На сьогодні за деякою інформацію було заплановано відключення даного масиву від електропостачання співробітниками енергопостачальної компанії у зв'язку з заборгованістю. Хочу пояснити ситуацію: наш житловий масив власне сам обслуговує електричні мережі, трансформаторні підстанції,  мережі вуличного освітлення. Крім того, на наші плечі лягають зобов'язання по збору коштів за електропостачання, роботі з боржниками, оплаті холостоно ходу трансформатора, вуличного освітлення, обслуговування підстанції та благоустрою території. Оскільки це все потребує достатньо грунтовної організаційної структури з відповідними фахівцями з електричних мереж, освітлення, бугалтерсього обліку і т.п.  ми (жителі масиву) загальними зборами (з усіма правдами та неправдами) прийняли рішення про ліквідацію садового товариства. Ліквідація відбулася, а організаційні моменти треба комусь вирішувати. Ніхто, зрозуміло, не хоче брати на себе всі наші проблеми! Неодноразово ми зверталися в різні адміністративні інстанції, але дієвого результату немає. Я не хочу тут писати про звинувачення і всілякі проблеми, які додатково ускладнюють нашу ситуацію. Прошу Вас ДОПОМОГТИ нам, як жителям одного з найкомфорніших міст України. До відома наведу такі аргументи:

  1.Перед рішенням про розпуск садового товариства ми мали певні гарантії міської влади, що це рішення допоможе у вирішенні наших проблем.

  2.Ми платили (до сьогоднішнього ранку) за електроенергію по тарифу 2,0 грн/кВтгод без всіляких можливостей отримання субсидій, пільг, багатотарифних розрахунків тощо.

  3.Ми як звичайні жителі міста просто не можемо обслуговувати мережі електропостачання, навіть якщо вони ніби нами побудовані (за наш рахунок) і знаходяться у нашій власності. Аналогічна ситуація з трансформаторними підстанціями, яких на нашій території 2. Для цього треба мати відповідну кваліфікацію, допуски,  дозвола тощо.

  4.Ми, як жителі міста, мабуть, маємо право на отримання всіх можливостей, які можуть мати більшість населення, а саме: - можливість отримання субсидій по енергії; - можливість отримання пільг з врахуванням витрат на енергопостачання; - можливість отримання вуличного освітлення; - можливість благоустрою території за рахунок кошт міського бюджету; можливість оперативного реагування відповідних інстанцій на аварійні ситуації по масиву.

  5. Наявний борг, який дійсно є, ми отримали, в основному через те, що хотіли завершити процедуру ліквідації садового товариства (ініціативна група використала для цього кошти за один місяць використання масивом електроенергії) і через неможливість вплинути на боржників і крадіїв електричної енергії.

  6. Будь яке організаційне рішення на масиві практично неможливо прийняти з причини постійних протиріч та взаємообвинувачень. 

  7. Нам було надано технічні умови, у випадку виконання яких Обленерго погоджується взяти наші лінії на баланс. Але у тих техумовах попри заміну лічильників на СМАРТовані, прочистку лінії електропередач від нависання гілок дерев (з цими вимогами я повністю погоджуюся) є такі: - забезпечення повного доступу до опор, велика частина яких вже стоять на території домоволодінь; - заміну голих проводів лінії електропередач на приховані (СІП) по всіх магістралях; - забезпечення можливості вільного проїзду та маневрування обслуговуючого транспорту; поділ між 400 домоволодіннями 150 кВт потужності і докупівля недостаючих кіловат тощо. 

  8. На нашому масиві є багато свідомих людей, які зараз справно оплачують по рахунках, на власній ініціативі організовують збір коштів, а є немало таких, які "під шумок" вже не платять півроку, є такі, які принципово платять по 1,68 напряму і т. п. На боржників і таких принципових ми, як громада, не маємо ніякого впливу і не можемо заставити їх оплачувати як всі. 

  9. На нашому масиві, як уже говорилося, розміщено близько 400 домоволодінь. Багато з них внесено до житлового фонду, але по факту житлових близько 70-80% (як на мою суб'єктивну думку). Зараз уже півдня у людей немає світла. Багато людей мають морозильні камери, у всіх є холодильники, у декого сідає телефон. Декого ця вся ситуація доводить до відчаю!


 • 18 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Навіщо знищується школа №1?!

  Протягом 60-ти років школа була пофарбована і світлі, сонячні кольори.

  Наразі Ви знищили архітектурні рельєфні прикраси на фронтоні старої частини школи, Ви забруднили школу у колір гнилого м'яса, у колір покійника , що загинув від удушення.

  Це  має бути вхід у заклад  оСВІТи, до СВІТЛА знань.

  А Ви заплямували вхід кольором запеченої крові.

  Це що, вхід у живодерню, у скотобойню, у морг, у поховальне бюро?

  Невже у Вінниці немає дизайнерів зі смаком?

  Невже немає здорового глузду, у керівництва міськвиконкому?


 • 17 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго вечора . Я мати яка виховуе  5-річного сина . Отримувала допомогу як малозабезпеченна сімя , на підставі рішення ЛКК . Я безробітня так як дитина потребує домашнього догляду . Єдиним джерелом доходу була ця домомога.  05.08.2020 я звернулась  для подачі документів, документи прийняли повідомили про якісь зміни з 1 липня , ну і на мій подив чомусь узяли інший період з січня. Сьогодні хотіла отримати довідку і мене повідомили , що у меня відмова по допомозі. Це був шок!!! Батько сина аліменти сплачує вкрай рідко і ту сумму яку вважає за потрібне . Я не розумію як тепер і за які кошти нам жити, не можу зрозуміти яке відношення має субсидія , я повинна була залишати кошти з субсидії не платити за будинок комунальі послуги і зберігати їх на цей період!?! Це абсурд. Допоможіть розібратись в ситуації. Це єдиний дохід нашої сімї 

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня.В зв'зку з наближенням початку навчання у школах до батьків звертаються з вимогою купити безконтактні термометри та дезінфікуючі засоби.Причому вимагають, щоб кожний клас мав свій термометр.Вимоги формулюють в ультимативній формі-не забезпечите школу необхідним,школа не пройде комісію , то ваші діти будуть навчатися вдома.Прошу пояснити, чи це законні вимоги.Адже міський голова м.Вінниці зовсім нещодавно запевняв, що в бюджеті достатньо коштів для фінансування шкіл .Дуже обурює така ситуація, тому прошу надати роз'яснення.

 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Прошу роз'яснити  чи має  мій чоловік пенсінер ,інвалід другої групи з обмеженим  можливостями на безоплатну операцію по видаленню катракти на оці. Якщо так,  о куди потрібно звернутися. 

 • 31 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Почему во 2-й больнице сделали платной флюорографией лёгких? Или в Виннице медицина уже платная? Я инвалид 2гр. и в добавок переселенец а мне отказали в бесплатном прохождении медосмотр и потребовал 36 грн за флюорографией. Я очень прошу разобраться с этим вопросом и сообщить мне на электронную почту И.К., я плохо разговариваю из за болезни и меня очень трудно понять

 • 28 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу Вас сприяти позитивному вирішенню  питання щодо надання матеріальної допомоги для відновлення стелі у приміщення де я проживаю, йдеться про сумму приблизно 2000 грн Під час ,зливи  місяць назад опорна балка зруйнувалась  та обвалилась стеля  Я інвалід  війни , учасник  бойових дій , пенсионер. можливість одноосібно провести необхідний ремонт вкрай обмежена. 

 • 28 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Галино Анатоліївна. Звертаюсь до вас на прохання сусідки Мирошниченко Валентини Павлівної. Суть проблеми: В неї син інвалід  першої групи "А" з народження 1970 року . Нуждається в протипролежневому матраці. Три роки тому такий матрац нею був отриманий.  Срок годності закінчився. Їй прийшов лист з Харькова на повторний матрац.  Щоб його получити, СОБЕЗ вимагає довідку, що син лежачий і нетранспортабельний. Цю довідку їй не видають по невідомій причині ні лікар, ні зав лікарні ім Ющенка. Валентина Павлівна теж інвалід 2-ї групи, 73 роки, а її відсилають з кабінета в кабінет. Будь ласка допоможіть.  З повагою Олег Миколайович.

 • 20 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. 

  Я мама 4-річного сина, офіційно не працюю і не маю де взяти довідку про роботу. Виховую сина одна. Чому дитину не беруть у садочок? В мадочку обов'язково потрібна довідка з роботи. Що я маю робити, за що годувати та вдягати дитину, якщо змушена постійно сидіти з нею вдома??? Я вимагаю, щоб сина взяли у садочок, щоб я мала змогу працювати! 

 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу звернуты увагу, на вул.Глинки що знаходиться на Старому Мисти, зовсим немае асфальтного покритя ,ямы пылюка выще проводив с дытиною не можлыво выйти прогулятись 

  може краще звернить увагу на обични вулицы по мисту Винниця чы вы вже зовсим забулись про такий район електро столбы ломаються асфальто покритя немае Вул.Якова Гальчевського  вже бильше 30 р не бачила нового асфальто покритья .

  чому вы не будуете ще один мис щоб не було пробок на Старому Мисти


 • 30 червня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый день. У меня сын инвалид с детства, сейчас ему 18 лет и мы переоформляем державну социальну допомогу. На МСЕКЕ ему дали групу инвалидности Первая А, в заключении написано что он потребуе постійного стороннього догляду та допомоги.  В прозрачном офисе возник вопрос что до 18 лет маме шол стаж по догляду за дитиною инвалидом, а теперь ей стаж не будет идти, по догляду её не оформляют.  На работу мама устроиться не может по то му что сыну необходимо  постостоянное присутствие и помощь взрослого человека. Как нам быть?

 • 26 червня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна голова оргкомітету м Вінниці з відзначення чорнобильських дат!

  В черговий раз ЗМУШЕНИЙ звернутися до Вас з клопотанням віддати кошти чорнобильцям міста до 26 квітня 2020 року

  Сьогодні 26 червня 61 день мину, а не 60 днів бо в травні 31 день

  Кошти людям не надані Ви взялися за це! Робіть посадовці ВМР!

  Ми пропонували надати людям на вулиці в сквері Ви нас проігнорували!

  Це рішення Ваше!

  Коли чорнобильські активісти отримують нагороди від влади

  До 25 жовтня чи пізніше!

  З повагою до Вас член оргкомітету, який Ви очолюєте!!!

 • 23 червня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня.

  Коли з'явиться препарат Кортінефф по безкоштовним рецептам?
  Є інфо, що в інших містах, наприклад, Дніпро, Львів він вже є в наявності

 • 17 червня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго вечора! Прошу підказати,чи буде проводитись дитячий міжнародний турнір з футболу http://vinfcup.com.ua

  В зв'язку з поширенням ковід19? Дякую заздалегідь!

 • 09 червня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​Добрий день! Прошу Вас звернути увагу на те, що в трамваях цигани гучно співають пісні і збирають гроші, не дивлячись на певні обмеження в користуванні комунальним транспортом.  В той час, коли люди зобовязані тримати соціальну дистанцію і не допускати скупчення людей в обмеженому просторі, ці співаки підходять до кожного і збирають гроші. Враховуючи те, що після кожної зупинки вони міняють вагон, вони є ідеальними розповсюджувачем інфекції. Крім того, коли людина співаює гучно, це рівносильно тому, коли вона кашляє чи чихає, навіть якщо одягне свою декоративну маску. Прошу Вас захистити мешканців міста від наслідків такого навязливого підприємництва.

 • 03 червня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Галина Анатолиевна  я відзиваю свою заяву згідно мировоі згоди  з Білевіч Альфредом    Також  велика подяка Вам  за участь в будівництві дороги на вул. Ширшова та Брілінга   з повагою   Дмитро

 • 02 червня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановна Галина Анатоліївна!

  Якийсь час тому я створював петиції і звернення з приводу "наболілої" проблеми
  моєї сім'ї і нашого міста вцілому. І як і тисячі свідомих громадян нашої країни
  в черговий раз переконався у неспроможності нашої влади. Усі рази мені відповіли
  "черговими" відмовками, посилаючись звісно на статті законів, як це прийнято у світі
  юридично грамотних людей. І знову проблема із загостреного стану повернулась у стан хронічний.
  Не через відповідь влади, не через її дії, а в силу об'єктивних природних причин - настав холодний період року.
  Час йшов, холоди закінчились, почався карантин, люди стали заручниками обставин і нових правил.
  Але для певної групи жителів нашого міста це абсолютно нічого не значить. Я маю на увазі, ні закони держави в якій вони живуть
  ні привила що вводяться для їх же безпеки, ні просто прості закони людяності.
  Я маю на увазі тих жителів нашого міста, що кричать про своє право на гарне проведення часу на парковці музею М.І.Пирогова
  нехтуючи (справедливіше було б сказати - начхавши) правом тих хто живе поряд, на відпочинок у тиші, вночі.
  Питання це підіймається до влади не перший раз, і думаю уже мабуть і не перший десяток раз. Люди вимушені викликати
  патрулі поліції щоб отримати якийсь перепочинок і тишу і встигнути заснути за цей час.
  І тут у мене до вас, представники влади, є прохання. Просто дайте обгрунтовану відповідь, не чергову відписку, а саме відповідь.
  Невже дешевше відправляти патрулі що є досить обмеженим ресурсом міста на одне і те саме місце з однією і тією ж причиною
  по декілька разів на тиждень, може і того частіше аніж разом вирішити проблему? Притому що варіанти вирішення пропонувались безліч разів
  багатьма активними мешканцями міста і зокрема району вулиць Юності - Пирогова (думаю є і інші).
  Варіант, нарпиклад закрити парковку на нічний час, що належить, наскільки мені відомо, музею пирогова що не працює в нічний час.
  Друге питання стосується вулиці Юності. В черговій відписці на моє питання чи не можна встановити засоби запобігання перевищення швидкості по вулиці
  мені написали що буцім у відповідності з якимось там ДСТУ такої можливості немає, так як це магістральна вулиця. Так от дайте мені будь ласка відповідь
  чим ця магістральна вулиця (пр. Юності) принципово відрізняється від вул. Зодчих що у мікрорайоні поділля? Чому по вулиці зодчих можна було встановити 
  "лежачі поліцейські" мінімум на трьох ділянках вулиці, а по пр. Юності це неможливо? Приведіть будь ласка об*єктивні тому причини.
  Чи що, на юності живуть інакші люди, недостойні виконання їх конституційних прав і прав людини?


 • 01 червня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановна Галина Анатоліївна.

  Звертається до вас, ветеран війни - учасник бойових дій.

  Відповідно до пп.1 п. 2 Розділу ІІ. Прикінцевих положень Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті" від 17.01.2017р. №1812-VIII та в зв'язку із впровадженням у м. Вінниці автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському транспорті, що несе за собою наслідком необхідність наявності у пільгових категорій населення пільгового електронного квитка, який видається на безоплатній основі, прошу видати мені пільговий електронний квиток, що передбачений вказаним вище Законом України, для реєстрації його в валідаторах оплати проїзду громадського транспорту м. Вінниці.

  Звернутись до Вас вимушений через відмову Вінницької міської ради видати мені цей пільговий безкоштовний електронний квиток, оскільки я зареєстрований поза межами  м. Вінниці, а саме у с. Вінницькі Хутори, а Вінницька міська рада вважає, що має право не виконувати Законодавство України щодо забезпечення безкоштовного проїзду в громадському транспорті пільгових категорій населення, зареєстрованих не в м. Вінниці, перетворюючи місто у феодальну мінідержаву, яка не вважає Закони України діючими на її території, і своїми діями перешкоджає мені як пільговику, що зі зброєю в руках обороняв в тому числі м. Вінницю як складову частину держави від збройної агресії Російської Федерації проти держави Україна, дотримуватись Законодавства України в частині наявності пільгового електронного квитка при користуванні громадським транспортом м. Вінниці.

  Згідно пп.1 п. 2 Розділу ІІ. Прикінцевих положень Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті" від 17.01.2017р. №1812-VIII, цитую розробити та затвердити порядок взаємодії органів місцевого самоврядування та органів соціального захисту населення щодо обов'язковості забезпечення осіб, яким законом надано право пільгового проїзду, електронними квитками на безоплатній основі в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду" я маю право отримати пільговий електронний квиток на безоплатній основі, а Ви обов'язково зобов'язані мені його надати.

  Доповідаю, що Вінницька міська рада на моє звернення про отримання пільгового електронного квитка мені відмовила і відправила мене до селищної ради с. Вінницькі Хутори для вирішення питання щодо компенсації селищною радою моїх витрат на проїзд у громадському транспорті м. Вінниці. Вважаю такі дії Вінницької міської ради протиправними та незаконними, оскільки Закон України №1812-VIII чітко визначає, що кожен пільговик за своїм зверненням мусить бути забезпеченим саме електронним квитком на безоплатній основі, ніякі механізми компенсації оплати вартості проїзду Законами України не передбачені  а отже незаконні!!!, і тому в бюджетні витрати Вінницько-Хутрянської селищної ради не можуть бути включені. Відповідно, оскільки селищна рада с. Вінницькі Хутори не вводила на території селища Вінницькі Хутори автоматизованої системи оплати проїзду в громадському транспорті, то вона не має ні прав, ні можливостей надати мені пільговий електронний квиток оплати проїзду.

  Зауважу, що контролери Вінницької транспортної компанії, що здійснюють перевірку проїзних документів у громадському транспорті м. Вінниці, пред'являють до мене претензії щодо відсутності пільгового електронного квитка, вважаючи, що мого посвідчення ветерана війни – учасника бойових дій недостатньо для безоплатного проїзду громадським транспортом м. Вінниці, і при цьому не зважають на те, що Вінницька міська рада відмовляється мені цей пільговий електронний квиток надати.

  Чому Вінницька міська рада порушує вимоги Закону України №1812-VIII? Я ж не прошу видати мені „муніципальну картку вінничанина", вона мені не потрібна. Нехай би видала мені пільговий електронний квиток, обов'язковість видачі якого передбачена Законом України №1812-VIII. Але ні. Міська рада м. Вінниці цей Закон України вважає необов'язковим до виконання, а пільгові електронні квитки, наскільки я зрозумів, взагалі не впроваджує в обіг, замінивши передбачений Законом України №1812-VIII пільговий електронний квиток, процедура надання і користування яким передбачена даним Законом України, на якусь нелегальну „муніципальну карту вінничанина", функції якої Законами України взагалі не регулюються. На лице підміна понять і ігнорування Законодавства України.

  Оскільки Закон України №1812-VIII введений в дію у 2017 році, а на розробку механізму видачі пільгових електронних квитків для відповідних пільгових категорій населення було цим Законом надано три місяці з дня підписання Закону (див. пп.1 п. 2 Розділу ІІ. Прикінцевих положень), вважаю, що механізм видачі пільгових електронних квитків вже давно розроблений і впроваджений.

  Відповідно до Законодавства України щодо забезпечення соціальних гарантій пенсіонерів, ветеранів та інших пільгових категорій населення та з врахуванням вимог пп.1 п. 2 Розділу ІІ. Прикінцевих положень Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті" від 17.01.2017р. №1812-VIII прошу видати мені пільговий електронний квиток на безоплатній основі для реєстрації проїзду в громадському транспорті м. Вінниці.

  Відповідь прошу надати в передбачений законодавством місячний термін письмово за вказаною в заяві адресою. У відповіді прошу не згадувати термін „муніципальна картка вінничанина", оскільки цей термін і ця картка не передбачені Законодавством України як електронний квиток автоматизованої системи оплати проїзду, а лише дублює його функції за рішенням Вінницької міської Ради. Мені потрібен саме пільговий електронний квиток, а не якась там незаконна „муніципальна картка вінничанина".

  У разі відмови видати мені передбачений Законом України №1812-VIII пільговий електронний квиток на безоплатній основі для реєстрації проїзду в громадському транспорті м. Вінниці залишаю за собою право звернутись до Прокуратури України та судових інстанцій за підпорядкованістю.

  Якщо Ви готові будете видати мені пільговий електронний квиток достроково, прошу повідомити за вказаним в заяві телефоном адресу і час, де я можу його отримати.

  З повагою,                                                                                      

  01.06.2020р.

 • 28 травня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! Вже зверталась до Вас із цим питанням,але все-таки воно не вирішене. Субсидію спочатку,вроді, дали,але потім відмовили. Кажуть що податки за чоловіка не сплачені. Він працює в школі - кухарем, заробітну плату не платять,але ж він не звільнений.

  Допомогу для малозабезпечених теж не прийняли.Кажуть що не положено,бо чоловік має пропрацював 3місяці.

  Що мені робити?


 • 21 травня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня Галина Анатоліївна!

  Звертаюсь до Вас з проханням, розібратися в ситуації, яка складається з пересуванням по велодоріжкам по всьому місту. Суть питання полягає в тому , що по велодоріжках ходять люди, вигулюють собак, ходять мами з колясками, ходять люди  групами,  чим перешкоджают руху велосипедистів. Знаю, що були травматичні випадки, скандальні, іноді доходило до бійок. Від додержання правил пересування іноді залежить наше життя.

  На скільки мені відомо у сусідній Польщі , пересування пішоходів по велодоріжках карається штрафом. Вважаю у нас також потрібні якісь міри, щоб убезпечити рух велодоріжками ( як варіант - попереджуючі знаки). Можливо для врегулювання данної ситуації можна  залучити поліцейський патруль на велосипедах.

  Велодоріжка не тротуар -  це небезпечна зона руху для пішоходів, так як і дорога.

  В останній час , на мою думку, у Вінниці кількість велосипедистів збільшилась мабуть у тричі, або навіть більше. Тому і активність пересування велосипедними доріжками збільшилась теж в рази.

  Вважаю що уся велоспільнота м . Вінниці  підтримує мене у цьому питанні.

  Міська влада інформує мешканців , що ВІННИЦЯ -БЕЗПЕЧНЕ ТА КОМФОРТНЕ МІСТО. Тому прошу ВАС вжити заходів, або перенаправити мій запит у відповідний департамент міської ради, для вирішення цього питання.