Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:531f7d9f-2a61-b0db-f06f-9dcd0dd3b49d
 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада


  Обращаются к Вам жители микрарайона Юности , уже не надеясь на справедливость и защиту населения от пандемии и свавилля со стороны руководства славноизвестного ТРЦ "МАГИГРАНД"(пр-т Юности,43а).
  Все жаркое лето ,нам приходилось посещать 2-й корпус указанного ТРЦ, так как там расположены продуктовые и вещевые магазины. Все лето во 2-м корпусе не работает вентеляция и отсутствует
  необходимое кондиционирование воздуха, такого необходимо в период пандемии,как нам пенсионерам,так и этим бедным пордавцам,которые в полуобморочном состоянии...
  И это все происходит в период пандемии,когда ученные доказали,что в закрытом,непроветреваемом помещении ковид-19
  распространяется гораздо быстрее !!!
  Мы неоднократно обращались к руководству и администрации ТРЦ , которые обманывают посетителей,заявляя,что кондиционеры ремонтируют..4 месяца ремонтируют.Людей за людей не считают.
  Писали и на руководство Держспоживслужбы и области и города и все как горохом об стенку.Приходили с проверкой в ТРЦ,но администрация демонстрировала,как работают хорошо кондиционеры в 1 элитном корпусе а во 2-й корпус никто уже не ходил...
  Повернитесь лицом к жителям города,которые вынуждены ходить в этот непроветриваемый и потенциально опасный 2-й корпус все лето задыхаясь,а продавцам надо выходные и молоко за вредные условия работы в этом втором корпусе выдавать. И это продолжается
  каждое лето! Неужели так бедны и  не дальновидны владельцы ТРЦ,которые не уважают своих клиентов и полдвергают их опасности заражения короновирусом в так называемом элитном торговом центре.
  Очень надеемся на Вашу помощь и принципиальную реакцию на нарушения эпидемобстановки .Наступило время положить конец издевательств духотой жителей Винницы.
  С уважением , Василий Волошин


 • 07 вересня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Шановний Павло Васильовичу!

  Звертаюсь до Вас, як до одного з очільників міста та депутата по нашому виборчому округу, із великим проханням допомогти у вирішенні питання можливості паркування автомобілів вздовж вул. Келецької, біля буд. № 130А, 132А, 138 та 142 без порушень правил дорожнього руху, яке неодноразово піднімалось мешканцями 9-го мікрорайону: писались звернення, петиції, котрі набирали понад необхідну норму голосів для розгляду, але в результаті люди отримують лаконічні відповіді без вирішення питання по суті. Проблема полягає у розміщенні знаку 3.34 "зупинка та стоянка заборонені". 

  На сьогоднішній день, просто фізично не існує альтернативної можливості розміщення автівок (напр. у дворах), тому уся вулиця Келецька уже фактично запаркована автомобілями. Дане питання навіть розглядалось на профільній координаційній раді, після чого, було повідомлено що влаштування місць для паркування транспортних засобів повинно здійснюватись відповідно до ДБН В.2.3-5:2018 "Вулиці та дороги населених пунктів", тому нормативні підстави для влаштування місць для паркування у даному місці вздовж вул. Келецької відсутні. У попередніх відповідях писалось, що це знижуватиме пропускну спроможність вулиці. Проте, Ви самі знаєте скільки аварій ставалось якраз через перевищення швидкості на цій ділянці. Неодноразово зносились висаджені комунальниками дерева вздовж вулиці, навіть було зруйновано зупинковий комплекс. Автомобілі взагалі дуже рідко знижують швидкість навіть перед пішохідними переходами на даній ділянці. 

  Чому, наприклад, у центральній частині міста через певну критичність цю проблему вирішили, зокрема  на вул. Соборній, яка теж є магістральною вулицею загальноміського значення,  демонтували старі дорожні знаки та встановили нові, що дозволяють паркування?Що саме заважає зробити проживання мешканців безпечнішим та комфортнішим у нашому мікрорайоні? 

  На сьогоднішній день, є критичніші ділянки вулиці Келецької, на яких немає таких знаків і дозволене паркування автомобілів, але щей на додачу проходить тролейбусна лінія, як наприклад, в напрямку від 600-річчя до вул. Пирогова, що дійсно ускладнює рух та і ширина проїжджої частини є значно меншою. 

  За останні роки проблема стає гострішою і, на сьогодні, із початком роботи інспекторів з паркування люди перебувають у зовсім безвихідному становищі.

  Усі мешканці мікрорайону сподіваються, що їх почують та будуть безмежно вдячні Вам за розуміння та сприяння у вирішенні даної проблеми!

   

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Вітаю Вас Павло Васильович!!! Так склалося що  ми відносимся до вашого виборчого округу. Ми не можемо попасти на прийом до Яценко Оксани Василівни   Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської рад  через карантиннні заходи!!! А у школі №34 дітки 6-х класів обєднали по 40 чоловік в кабінети не розрахованні на таку кількість. А ще є кабенет ДПЮ без вікон і там навчаються діти на  3-му поверсі. Чомусь бояться вам повідомити . адже це правда.  Погрожують звільнення учителям через те що ми вас усе повідомимо. Можливо питання в керівництві школи. Усім батькам 6-х класів . хто задає питання кажуть забирати документи і йти до іншої школи.  Але це наше місто, наш мікрорайон (дуже любимо ), наші діти і наша школи ( на туалет здавали кошти, на вікна. на кришу , на усе, і любимо нашу школу). Вибачте, що відриваємо вас.  але ми не маємо боятися писати вам правду , а нам заборонять. через нас звільнять вчителів і сімї залишуться без роботи. Не звільняйте учителів. ми просто просимо щоб зробили умови навчання нормальні дітками.  Допоможіть будь-ласка . З повагою батьки. 

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Звертаємось до Вас як до людини, якій небайдужа доля освіти та освітнього процесу у м.Вінниця з приводу того, що в школі №34 було розформовано 6-Г клас, учнів якого було додано до інших трьох 6-х класів, в наслідок чого в кожному 6-му класі школи №34 вийшло по 38 учнів. Про це нас, батьків, ніхто з керівництва школи не проінформував,  ми дізналися про це випадково на передодні дня першого вересня. Вважаємо це рішення абсолютно нелогічним і загрозливим для  здоров'я наших дітей, особливо зараз,  під час пандемії коронавірусу.  В класах з такою кількістю учнів не буде змоги організувати соціального дистанціювання та уникнути скупчення дітей.  Якість навчального процесу також буде порушена. Адже згідно Закону про «Повну загальну середню освіту», від 16 січня 2020 року, відповідно до Частини 2 Статті 12 наповненість класу державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів та більше:
  30 учнів, які здобувають базову чи профільну середню освіту.
  Звернення до керівницва школи не дало результатів:  пояснюють це скороченням фінансування видатків з міського бюджету для нашої школи.
  Просимо Вас звернути увагу на цю проблему. Закликаємо міськраду не економити коштів на навчанні і здоров'ї наших дітей! І відновити навчання 6-Г класу у школі № 34.


 • 24 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  image.png

  Член семьи загиблого посвидчення 112640, пенсионерка, ветеран труда Васылева Галына Викторивна. Проживаю Винницкая обл., Г. Могилев Подольск ул Греческая 15. Обратилась в отдел Совбеза что не надали пильги с 2019 г. Выяснилось что пильги подходят на iнший особистий счет с непонятных причин. Обращений в письмовий формы в Совбез не дали результативности. Прошу проверить почему не дали  пильги по данному адресу. Згідно чинного законодавства. 

 • 20 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Шановний Павло Васильовичу, прошу у Вас розуміння та підтримки у наступному питанні. Сьогодні (20 серпня 2020р.) о 8-00 було вимкнено живлення житлового масиву, що знаходиться на території вже колишнього садового товариства "Підлісне"  (вкінці вулиці А. Бучми під лісом). Станом на 14-00 живлення не відновлено. На сьогодні за деякою інформацію було заплановано відключення даного масиву від електропостачання співробітниками енергопостачальної компанії у зв'язку з заборгованістю. Хочу пояснити ситуацію: наш житловий масив власне сам обслуговує електричні мережі, трансформаторні підстанції,  мережі вуличного освітлення. Крім того, на наші плечі лягають зобов'язання по збору коштів за електропостачання, роботі з боржниками, оплаті холостоно ходу трансформатора, вуличного освітлення, обслуговування підстанції та благоустрою території. Оскільки це все потребує достатньо грунтовної організаційної структури з відповідними фахівцями з електричних мереж, освітлення, бугалтерсього обліку і т.п.  ми (жителі масиву) загальними зборами (з усіма правдами та неправдами) прийняли рішення про ліквідацію садового товариства. Ліквідація відбулася, а організаційні моменти треба комусь вирішувати. Ніхто, зрозуміло, не хоче брати на себе всі наші проблеми! Неодноразово ми зверталися в різні адміністративні інстанції, але дієвого результату немає. Я не хочу тут писати про звинувачення і всілякі проблеми, які додатково ускладнюють нашу ситуацію. Прошу Вас ДОПОМОГТИ нам, як жителям одного з найкомфорніших міст України. До відома наведу такі аргументи:

  1.Перед рішенням про розпуск садового товариства ми мали певні гарантії міської влади, що це рішення допоможе у вирішенні наших проблем.

  2.Ми платили (до сьогоднішнього ранку) за електроенергію по тарифу 2,0 грн/кВтгод без всіляких можливостей отримання субсидій, пільг, багатотарифних розрахунків тощо.

  3.Ми як звичайні жителі міста просто не можемо обслуговувати мережі електропостачання, навіть якщо вони ніби нами побудовані (за наш рахунок) і знаходяться у нашій власності. Аналогічна ситуація з трансформаторними підстанціями, яких на нашій території 2. Для цього треба мати відповідну кваліфікацію, допуски,  дозвола тощо.

  4.Ми, як жителі міста, мабуть, маємо право на отримання всіх можливостей, які можуть мати більшість населення, а саме: - можливість отримання субсидій по енергії; - можливість отримання пільг з врахуванням витрат на енергопостачання; - можливість отримання вуличного освітлення; - можливість благоустрою території за рахунок кошт міського бюджету; можливість оперативного реагування відповідних інстанцій на аварійні ситуації по масиву.

  5. Наявний борг, який дійсно є, ми отримали, в основному через те, що хотіли завершити процедуру ліквідації садового товариства (ініціативна група використала для цього кошти за один місяць використання масивом електроенергії) і через неможливість вплинути на боржників і крадіїв електричної енергії.

  6. Будь яке організаційне рішення на масиві практично неможливо прийняти з причини постійних протиріч та взаємообвинувачень. 

  7. Нам було надано технічні умови, у випадку виконання яких Обленерго погоджується взяти наші лінії на баланс. Але у тих техумовах попри заміну лічильників на СМАРТовані, прочистку лінії електропередач від нависання гілок дерев (з цими вимогами я повністю погоджуюся) є такі: - забезпечення повного доступу до опор, велика частина яких вже стоять на території домоволодінь; - заміну голих проводів лінії електропередач на приховані (СІП) по всіх магістралях; - забезпечення можливості вільного проїзду та маневрування обслуговуючого транспорту; поділ між 400 домоволодіннями 150 кВт потужності і докупівля недостаючих кіловат тощо. 

  8. На нашому масиві є багато свідомих людей, які зараз справно оплачують по рахунках, на власній ініціативі організовують збір коштів, а є немало таких, які "під шумок" вже не платять півроку, є такі, які принципово платять по 1,68 напряму і т. п. На боржників і таких принципових ми, як громада, не маємо ніякого впливу і не можемо заставити їх оплачувати як всі. 

  9. На нашому масиві, як уже говорилося, розміщено близько 400 домоволодінь. Багато з них внесено до житлового фонду, але по факту житлових близько 70-80% (як на мою суб'єктивну думку). Зараз уже півдня у людей немає світла. Багато людей мають морозильні камери, у всіх є холодильники, у декого сідає телефон. Декого ця вся ситуація доводить до відчаю!


 • 18 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Навіщо знищується школа №1?!

  Протягом 60-ти років школа була пофарбована і світлі, сонячні кольори.

  Наразі Ви знищили архітектурні рельєфні прикраси на фронтоні старої частини школи, Ви забруднили школу у колір гнилого м'яса, у колір покійника , що загинув від удушення.

  Це  має бути вхід у заклад  оСВІТи, до СВІТЛА знань.

  А Ви заплямували вхід кольором запеченої крові.

  Це що, вхід у живодерню, у скотобойню, у морг, у поховальне бюро?

  Невже у Вінниці немає дизайнерів зі смаком?

  Невже немає здорового глузду, у керівництва міськвиконкому?


 • 07 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильович. По дорученню мешканців буд.66/36 по вул.Келецькій повторно звертаемось до Вас з проханням допомогти нам вирішити питання, щодо незадовільних умов проживання (сморід) в нашому будинку.До сьогоднішого часу  питання стосовно  пекарні не вирішено.А також стосовно магазину секонд -хенд яке належить приватному підприемству "Жорна"(юр.адреса м. Вінниця вул.Першотравнева б.62 кв.2 директор Жорноклей Поліна Василівна,,який розміщений в підвальному приміщені нашого будинку також не вирішується.Товар який продається в цьому магазині оброблений в великій кількості  хімічними речовинами,має дуже токсичний вплив на здоровья людини,який заповнює наші під ізди і квартири.В нашому будинку є магазини Watsons і ще один секонд-хенд,які зробили необхідну вентиляцію до даху будинку,відповідно до державних будівельних норм Украіни.Павло Васильович,велике прохання,щоб власник "Жорна" зробив необхідну вентиляцію до даху будинка, щоб вернути нормальну життєдіяльність мешканцям всьго будинку.Надіємось на вашу допомогу в вирішенні цих проблем.

 • 07 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. В мене в місті Вінниці за адресою вул.Київська 100 знаходиться земельна ділянка з житловим будинком.Поруч була придбана земельна ділянка невідомими мені мешканцями.На цій ділянці вони побудували два великих будинки комерційного призначення.При оформлені документів розмежування і забудови я ніяких документів не підписував і згоди не давав.Забудова виконується по підробних документах. Після важкої техніки якою вони користуються появилися тріщини в стінах.На мої зауваження не реагують.Прошу розібратися в цій справі.Відповідь прошу надіслати на єлєктронну пошту.Дякую за порозуміння.Гарного дня.

 • 29 липня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Звертаю Вашу увагу на факт будівництва каналізації по вулиці Чехова до річки Вінничка без дотримання встановлених санітарних норм.

  На території бувшої бакалійної бази розгорнуто велике будівництво об'єкта під назвою "склад кондитерських виробів". Від нього прокладено каналізаційну трубу 0,8м в діаметрі з проміжними колодязями і бічними зливаннями з інших об'єктів (ресторан). На самому березі ставка (за 20м від води) збудовано 2 септика для відстоювання нечистот побутового і виробничого походження (про це свідчить іх розмір). Далі буде злив у річку Вінничку що впадає в П.Буг. Нижче по течії масложирський ставок з зоною для купання і відпочинку.

  Хіба не існує охоронних зон біля водойм і річок де заборонено будівництво будь-яких септиків? Прошу розібратися і вжити належних заходів.

 • 26 липня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Пишу дуже коротке звернення, оскільки немає надіі, що ви не напишите чергову відписку про те, що кошти цьогоріч в бюджеті на вирішення моєі проблеми не передбачені, тим паче, що у Вас з'явилась ще одна причина для відписки -карантин. Отже, ТРОТУАР НА ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІД ПЕРЕДОСТАННЬОІ ЗУПИНКИ 14А МАРШРУТУ ДО КІНЦЕВОІ "БУДИНОК ВІДПОЧИНКУ"!!!!!!!

 • 21 липня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Стадион локомотив. Робить!!! Хоть плавно. Для початку робить. Центральну трибуну. Видиляйте кошти. З роками-Пивденну трибуну. Потим захидну. Схидну))) все плавно видиляйте кошти .. бо це руина и позор винници на всю украину стадион наш. !! Зробить биля нього пару полив з штучнои трави!! Пидтримуйне единний професийний футбольний клуб НИВА- визитка области и винници. Вси области пидтримують футболольни клуби- едже це пропаганда здорового способу життя дитям и людям- майстерни футбольни матчи всеукраинськи футбольними майстрами всеукраинськими. Де видчуваеться смак битви професионалив!!! Що дае приклад дитям и людям здорово способу життя!!

 • 15 липня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​18 квитня 2020 было моё звернення по поводу приёмной депутата Ткачука-нет ответа на вопрос-какой орган власти отвечает за работу приёмных депутатов.

  Заранее благодарен .

 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Прошу звернуты увагу, на вул.Глинки що знаходиться на Старому Мисти, зовсим немае асфальтного покритя ,ямы пылюка выще проводив с дытиною не можлыво выйти прогулятись 

  може краще звернить увагу на обични вулицы по мисту Винниця чы вы вже зовсим забулись про такий район електро столбы ломаються асфальто покритя немае Вул.Якова Гальчевського  вже бильше 30 р не бачила нового асфальто покритья .

  чому вы не будуете ще один мис щоб не було пробок на Старому Мисти


 • 02 липня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​​Доброго дня!
  До Вас звертаються мешканці буд. №5 за вулицею Порика міста Вінниці. 
  Навпроти фасаду нашого будинку планують розширити доріжку в обидві сторони. Як наслідок багато дерев і клумби з квітами планують знищити, а зелені куточки, що поруч з доріжкою, облаштувати за стоянки для автомобілів. Людей спочатку обдурили, кажучи, що просто зроблять ремонт дороги, а позавчора поставили стовбці, відмітивши площу майбутньої дороги. Кілька яблунь вже зрізали! Вчора були зібрані підписи проти цього розширення, але представники влади, які вчора відвідали наш будинок сказали, що це нічого не дасть, бо проект вже готовий і буде реалізований.  До того ж в бік мешканців будинку пролунало кілька погроз.
  Виходить, що бажання людей жити комфортно і затишно біля дерев і квітів нікого не турбує.
  Цією дорогою спокійно може проїхати будь-який автомобіль. Минулого року до нашого двору без проблем приїхали пожежні машини.
  До того ж, якщо цей проект з розширення дороги буде реалізовано, то вікна мешканців перших поверхів будуть біля самісінької дороги. 
  Також з мешканців будинку вимагали здавати гроші для оплати обідів працівників, які будуть робити цю дорогу. 
  Також біля нашого і сусідніх будинків безліч щурів, але ніяких дій не робиться. І це попри те, що навпроти нашого будинку дитячий майданчик і дитсадок!
  Дякуємо!

 • 15 червня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Подяка нашим меценатам

  Не секрет, що будь-який колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. 

  Багато років поспіль Вінницька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33, пишається дружбою і співпрацею з мером Вінниці Моргуновим Сергієм Анатолійовичем  та депутатами Вінницької міської ради Дан Олександром Юрійовичем та Задорожнюк Павлом Миколайовичем.

  Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.

   Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, щиросердні дії , постійна готовність прийти на допомогу, засновані на активній соціальній позиції, багаторічній родинній турботі про школу залишаються незмінними. 

  Учні та батьки 11-А класу , вчителі , висловлюють щиру подяку за вашу підтримку і допомогу в організаціі учнівського процесу. Діти та вчителі отримали відчутне поповнення матеріальної бази класу , що на протязі всього учбового року допомагало ім у навчанні.

   Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

  Висловлюємо Вам : Сергій Анатолійович, Олександр Юрійович та Павло Миколайович , найтепліші слова подяки!

  Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

  Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє дітей.

  Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

   

  Хай щастя завжди супроводить Вас,

   Людська повага й шана не минають,

   А вашу мрію й працю повсякчас

   Лиш визнання вінчають!

   

   Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

   

  Учні , Батьки та вчителі Вінницької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33.


 • 02 червня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Шановний Павло Васильович!

  Якийсь час тому я створював петиції і звернення з приводу "наболілої" проблеми
  моєї сім'ї і нашого міста вцілому. І як і тисячі свідомих громадян нашої країни
  в черговий раз переконався у неспроможності нашої влади. Усі рази мені відповіли
  "черговими" відмовками, посилаючись звісно на статті законів, як це прийнято у світі
  юридично грамотних людей. І знову проблема із загостреного стану повернулась у стан хронічний.
  Не через відповідь влади, не через її дії, а в силу об'єктивних природних причин - настав холодний період року.
  Час йшов, холоди закінчились, почався карантин, люди стали заручниками обставин і нових правил.
  Але для певної групи жителів нашого міста це абсолютно нічого не значить. Я маю на увазі, ні закони держави в якій вони живуть
  ні привила що вводяться для їх же безпеки, ні просто прості закони людяності.
  Я маю на увазі тих жителів нашого міста, що кричать про своє право на гарне проведення часу на парковці музею М.І.Пирогова
  нехтуючи (справедливіше було б сказати - начхавши) правом тих хто живе поряд, на відпочинок у тиші, вночі.
  Питання це підіймається до влади не перший раз, і думаю уже мабуть і не перший десяток раз. Люди вимушені викликати
  патрулі поліції щоб отримати якийсь перепочинок і тишу і встигнути заснути за цей час.
  І тут у мене до вас, представники влади, є прохання. Просто дайте обгрунтовану відповідь, не чергову відписку, а саме відповідь.
  Невже дешевше відправляти патрулі що є досить обмеженим ресурсом міста на одне і те саме місце з однією і тією ж причиною
  по декілька разів на тиждень, може і того частіше аніж разом вирішити проблему? Притому що варіанти вирішення пропонувались безліч разів
  багатьма активними мешканцями міста і зокрема району вулиць Юності - Пирогова (думаю є і інші).
  Варіант, нарпиклад закрити парковку на нічний час, що належить, наскільки мені відомо, музею пирогова що не працює в нічний час.
  Друге питання стосується вулиці Юності. В черговій відписці на моє питання чи не можна встановити засоби запобігання перевищення швидкості по вулиці
  мені написали що буцім у відповідності з якимось там ДСТУ такої можливості немає, так як це магістральна вулиця. Так от дайте мені будь ласка відповідь
  чим ця магістральна вулиця (пр. Юності) принципово відрізняється від вул. Зодчих що у мікрорайоні поділля? Чому по вулиці зодчих можна було встановити 
  "лежачі поліцейські" мінімум на трьох ділянках вулиці, а по пр. Юності це неможливо? Приведіть будь ласка об*єктивні тому причини.
  Чи що, на юності живуть інакші люди, недостойні виконання їх конституційних прав і прав людини?


 • 21 травня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильович, прошу вашого сприяння у вдосконаленні доступу маломобільних груп населення до закладів освіти, а саме у влаштуванні пандусу для входу у приміщення комунального закладу "Загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 Вінницької міської ради".  Така потреба виникає в зв*язку з тим, що маломобільні батьки не можуть завести дітей до школи або зустріти їх у вестибюлі школи. Дякую вам за приділену увагу до мого звернення. 

 • 18 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрый день.

  Возникла проблема во взаимодействии с приёмной депутата Ткачука Игоря Валерьевича.

  Четыре года я ежегодно обращаюсь за материальной помощью и из четерёх обращений только одно в прошлом году прошло нормально и без коллизий.В 2017 году не смог попасть в январе на приём,так как приёмная была закрыта-по телефону из секретариата сообщили что там техногенная катастрофа-не работаю компьтеры и поэтому закрыто.В 2018 документы у меня приняли и всё затихло.После обращения по телефону в мэрию узнал,что документов моих нет.После посещения приёмной Ткачука вдруг всё нашлось и с большой задержкой ближе к августу помощь была получено.2019 прошло всё нормально.В этом году в январе были сданы докуметы-17 апреля документов в отделе начисления помощи в мэрии нет.

  Прошу Вас разобраться с данным вопросом,если это в введении вашем или переслать в отдел,занимающийся данными вопросами.Ответ прошу выслать на электронную почту-прошу в ответе более конкретики-фамилия виноватого,какое наказание(если выговор-номер приказа и т.д).Также прошу Вас сообщить кто в Киеве является надзорным органом за работой приёмных депутатов-летом буду в Киеве-хотелось бы довести дело до логического конца.

  заранее благодарен.

 • 17 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте,уважаемый Павел ВасилтевичМы,,жители дома номер 27 по улице Литвиненко ,первый подъезд,очень слезно и в большой панике доводим до Вашего сведения,что наш дом просто купается постоянно в нечистоиах с подвальных помещений.В подъезде и в квартирах стоит такой смрад,что кажется,мы не в квартирах живем ,амв общественных туалетах.Никому нет дотэтого дела.Старший по дому и по подъезду открещиваются ,ничего не делается и не предпринимается!!!!!Сос,спасите нас.Ведь это вонючий ужас.Дышать,извините,гавном ...и это почти в центре города????дом по улице Литвиненко номер 27 просит у Вас общественного решения проблемы!!!!!!!!!!!!!!!!Номер для связи 0679705952 Светлана Ивановна Чернооуцкая

 • 13 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​ДОБРОГО РАНКУ.. ЗМИНИТЬ ЛАМПИ ОСВИТЛЕННЯ ДВОРУ  В ДВОРИ  И ЛАМПИ ПИД ПОДЬЕЗДАМИ  2 ПИДЬИЗД..  АТО ЗОВСИМ НЕ ВИДНО НИЧОГО И ЛЮДИ НОРМАЛЬНО  НИ ПРОЙТИ НЕ МОЖУТЬ И НЕВИДНО НИЧЕ  МИГАЮТЬ ЛАМПЫ НЕЯКИСНИ НА СТОВБАХ.. В ДВОРИ БУДИНКУ  ЗАБОЛОТНОГО 31    ..ДЯКУЕМ !!

 • 11 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня. Зверталась до Вас раніше з приводу оформлення субсидії.Я Лісова О.С, інвалід 2гр. з дитинства,маю двох не повнолітніх дітей. Проживаю за адресою: м.Вінниця,вул.Стельмаха 33.

  Я працюю,а отже школи закрили на карантин і чоловік не працює. Я поки працюю,але все можливо( Хочу спробувати подати документи на субсидію і малозабезпечену знов (сказали в квітні) зараз карантин,як бути?Дякую

 • 02 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрий день, шановний Павло Васильович.

  Звертається до Вас голова правління ОСББ "Зодчих 36" Кротна Світлана Миколаївна. Допоможіть врятувати від руйнації будинок! У нашому будинку є власник нежитлового приміщення Овчаренко Богдан Олегович. Кілька років тому він без дозвільних документів під виглядом благоустрою розпочав будівництво, яке було припинене завдяки своєчасному втручанню мешканців. Улітку 2019р.  він придбав ще одне приміщення, яке знаходиться поряд.Протягом останніх місяців пан Богдан активно проводить ремонтні роботи у приміщенні. цими роботами схвильований весь дім. 02.04.2020р. , не дивлячись на те, що карантин, з приміщення Овчаренка Б.О. вивозилася земля( значить проводилося поглиблення). дозвільних документів мені, як голові правління ОСББ, надано не було, показати приміщення власник також відмовився. Мною була викликана поліція та інспекція Департаменту архітектурно-будівельного контролю. Коли я разом з інспекторами потрапила в приміщення, то побачила, що фундамент повністю оголений, а під фундаментом в сусіднє приміщення велика яма.Мешканці будинку стурбовані тим,що з  такими темпами ремонтних робіт буде зруйнований будинок, а також тим, що через підвальні приміщення проходять загальнобудинкові мережі, доступ до яких власник зобов'язаний надати представнику правління ОСББ. ДОПОМОЖІТЬ вирішити дану ситуацію

 • 27 березня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня! Розумію необхідність певних заходів у нових обставинах сьогодення, підтримую, сама дотримуюсь усіх правил. Але є одне прохання щодо інформування гучномовцями. Невже є така необхідність так часто нагадувати нам усім про введення карантину, коли вже й так усі все знають? По-перше, цей голос починає лунати (наприклад, тут на Масложирі) з восьмої ранку, коли можна було б ще хоч трохи поспати. По-друге, в години денного сну дітей - воно не дає можливості заснути дітям. Й останнє: мені здається, що слова про небезпеку для літніх людей їх тільки в ще більшу паніку вганяють. Можна ж якось інакше сформулювати ту ж саму думку, наприклад, що "життя, досвід та здоровя старших людей нам особливо цінне"... Не варто, щоб в такий непростий час лунали погрозливі та пессимістичні слова. 

  Втім, особливо моє прохання стосується режиму звучання цих повідомлень. Якщо вже так необхідно це інформування і нам доведеться слухати його ще не менше місяця, то нехай це буде з 10 до 14 години та з 18 до 21, наприклад. Це ж легко зробити! Люди лише подякують!


 • 27 березня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня! Розумію необхідність певних заходів у нових обставинах сьогодення, підтримую, сама дотримуюсь усіх правил. Але є одне прохання щодо інформування гучномовцями. Невже є така необхідність так часто нагадувати нам усім про введення карантину, коли вже й так усі все знають? По-перше, цей голос починає лунати (наприклад, тут на Масложирі) з восьмої ранку, коли можна було б ще хоч трохи поспати. По-друге, в години денного сну дітей - воно не дає можливості заснути дітям. Й останнє: мені здається, що слова про небезпеку для літніх людей їх тільки в ще більшу паніку вганяють. Можна ж якось інакше сформулювати ту ж саму думку, наприклад, що "життя, досвід та здоровя старших людей нам особливо цінне"... Не варто, щоб в такий непростий час лунали погрозливі та пессимістичні слова. 

  Втім, особливо моє прохання стосується режиму звучання цих повідомлень. Якщо вже так необхідно це інформування і нам доведеться слухати його ще не менше місяця, то нехай це буде з 10 до 14 години та з 18 до 21, наприклад. Це ж легко зробити! Люди лише подякують!


 • 24 березня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Шановний, Павло Васильович, прошу вас вплинути на знесення будівель бувшого м'ясокомбінату, в районі залізничного вокзалу. А саме знесення будівель в робочий час, під час масової епідемії короновірусу, стовб пилу при знесені будівель стоїть в районі 500м, дихати немає чим. Прошу вжити діївих заходів.

 • 04 березня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​ДОБРОГО РАНКУ !!  НАЙВАЖЛИВИШЕ ПИТАННЯ  НАШОГО РОЗВИВАЮЧОГО ЕВРОПЕЙСКОГО МИСТА--ДОРОГИ...    НЕВЖЕ  ТАК ВАЖКО В ФОНД МИСТА ЗАКРИПИТИ ФИНАНСУВАННЯ ВСИХ ДОРИГ ...   КРИМ ЦЕНТРАЛЬНИХ ДОРИГ  В МИКРОРАЙОНАХ-- НЕ ДОРОГИ А ПОМИЙНА ЯМА-- БРИДКО ДИВИТИСЬ ТАКЕ ГАРНЕ МИСТО А ДОРОГИ    ЯК НА ПОЧАТКУ СТОЛИТТЯ..   ЗАМОСТЯНСЬКА  ..ЛЬВА ТОЛСТОГО.. КОРИАТОВИЧЕЙ  ..ЗАБОЛОТНОГО..   И ТД       МАТИ ТАКЕ МИСТО И  ДОВЕСТИ ДОРОГИ ДО ТАКОГО СТАНУ ЦЕ ПОЗОР 1!!!   ЦЕ Ж НЕ ВЕЛИКЕ МИСТО ПО РОЗМИРАМ  ... НЕВЖЕ ТАК ВАЖКО  ЗРОБИТИ ДОРОГИ ДО  СЕРЕДНЬОГО ХОТЯ Б РИВНЯ...ЦЕ НЕ ХАРКИВ НЕ ОДЕССА  --МИСТО В 5 РАЗИВ МЕНЬШЕ НАВИТЬ ЦИХ МИСТ--А ДОРОГИ  ЯК ОГОРОД !!!  ЦЕ ЖАХ   20 РОКИВ......  ХАЙ МЕР И ЧИНОВНИКИ ВЕЧЕРОМ ПРОИДУТЬСЯ ПО ВСИМ ДРУГОРЯДНИМ ДОРОГАМ МИСТА ПО МИКРОРАЙОНАМ.... ВАС НЕ ТО ЩО УКАЧАЕ   ...ВИ ЗА РУЛЬ БИЛЬШЕ СИДАТИ НЕ ЗВМОЖЕТЕ..ПРОШУ  ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ДРУГОРЯДНИ ДОРОГИ МИКРОРАЙОНИВ    И ЗРОБИТИ ПОКРАЩЕННЯ ИХ СТАНУ ПОКРИТТЯ...ДЯКУЮ!!!   ВИД ИМЕНИ АКТИВИСТИВ МИСТА !!

 • 19 січня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​ДОБРОИ НОЧИ..БУДЬ ЛАСКА РОЗШИРТЕ  ДОРОГУ З АКАДЕМИЧНОГО ДО  ШКУРИНЕЦЬ  ..АБСОЛЮТНО ВУЗЬКА ДОРОГА  АВАРИЙНА  ТАК И Щ И ПИШОХОДИ ЙДУТЬ ПО КРАЮ ДОРОГИ  ВУЗЬКОИ В АБСОЛЮТНИЙ ТЕМРЯВИ  ...  НАСТИЛЬКИ ВУЗЬКА ДОРОГА ЩО НАВИТЬ ДВИ АВТО ЛЕДВЕ ВМИЩАЮТЬСЯ В ПРОИЗЖУ ЧАТИНУ ПРИ ЗУСТИЧНОМУ РУСИ ТАК И ЩЕ ПИШОХОДИ ПО ДОРОЗИ ЙДУТЬ В ПРИТУЛ ДО АВТО ....  КАТАСТРОФИЧНО НЕБЕЗПЕЧНА ДОРОГА  ..ЗРОБИТЬ РОЗШИРЕННЯ ХОЧА Б НА МЕТР И  НАСИП НА ОБОЧЕНУ  ХОЧА Б ДЛЯ ПИШОХОДИВ  ..ДЯКУЮ

 • 18 січня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​ДОБРЫЙ ДЕНЬ.. ЗРОБИТЬ БУДЬ ЛАСКА ПОВНЕ ОСВИТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ МИСТА ХОЧА Б ДО 1-00  ГОДИНИ НОЧИ..НИЧОГО НЕ ВИДНО НИ ЗА РУЛЬОМ НИ ПИШОХОДАМ ПО МИСТУ   ..БАГАТО ЛЮДЕЙ   ВЕРТАЕТЬСЯ З РОБОТИ НИЧНОИ .. А РАЙОНИ ТЕМНЮЩИ НИЧОГО НЕ ВИДНО..БУДЬ ЛАСКА ВКЛЮЧАЙТЕ ЕКОНОМНИИЙ РЕЖИМ  ОСТВИТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ НЕ  З 00-00 А ХОЧА Б З 1-00 НОЧИ.. ДЯКУЮ

 • 09 січня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Прийміть чергову скаргу на "діяльність" закладу громадського харчування, ресторан Доктор Гурвін (пр. Космонавтів 2а) щодо порушення громадської тиші.

  Отже, 09.01.2020 року із ресторану голосно лунала дискотечна музика, починаючи з 20:00 до 23:55, заважаючи моїм малолітнім дітям спокійно заснути, що порушувало всі існуючі норми щодо збереження тиші, та щодо захисту дітей від шуму. 

  Ресторан знаходиться безпосередньо в зоні житлової забудови.

  Зважаючи на системне, злісне та неодноразове порушення рестораном Доктор Гурвін громадської тиші, прошу припинити його діяльність.

  До речі, режим роботи ресторану до 23:00, музичний супровід подій до 22:00, до 22:00 дозволений, якщо дотримуються санітарних норм.

  Відповідь щодо прийнятого рішення прошу вислати на мою поштову адресу письмово.