Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:25b2d29f-eae7-b0db-f06f-9572694bd842
 • 26 травня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня!
  Для покращення умов життя та паркування мешканців мікрорайону на вулиці Князів Коріатовичів, за кошти спонсорів, меценатів та інші надходження на розвиток Вінниці, прошу Вас від імені всіх і кожного, побудувати багаторівневі криті паркінги в дворах багатоквартирних будинків 155 і 157, а на даху цих паркінгів дитячі ігрові та спортивні майданчики!
  Можливо це будуть перші такі необхідні об'єкти в Вінниці!
  Це розв'яже проблему паркування цих і прилеглих будинків,  а також буде місце для дитячих ігор на свіжому повітрі, та безпека наших дітей, якщо ці майданчики будуть на рівень вище від дороги і обгороджені сіткою!
  З повагою і подякою, від імені всіх мешканців мікрорайону!

 • 19 травня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня! Хочу повідомити Вас стосовно обурюючої ситуації з організацією дорожнього руху на перехресті вул. Привокзальна - Брацлавська (Лебединського). Вже як тиждень за моїми спостереженнями триває ситуація, коли зранку зі сторони вул. Бучми по вул. Привокзальна створюється корок довжиною близько 600 м - 1 км. Я так підозрюю, що було змінено організацію світлофорного регулювання. То ж хочу повідомити також про те, що по всіх інших напрямках руху даного перехрестя (вул. Лебединського, вул. Привокзальна до зал. вокзалу, вул. Брацлавська в сторону центру міста) сукупчення автомобілів або немає взагалі, або воно незначне. Прошу розглянути дане питання і вжити заходів щодо врегулювання автомобільного руху на даному перехресті з метою рівномірного завантаження всіх напрямів руху. Дякую!

 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня. Шановний Павле Васильовичу. Ми, мешканці будинку, що знаходитьсчя по вул. М. Ващука 14, провели інформаційні збори співвласників, на яких більшістю прийняли рішення щодо створення ОСББ. Створена  ініціативна група із числа співвласників, є протокол створення ініціативної групи та протокол інформаційних зборів. Відповідно до рішення ВМР від 18.11.2016 N246, нам потрібно надати запит до ВМР щодо отримання інформації по власникам квартир та нежитлових приміщень будинку, яка зберігається КП "ВМБТІ". Також нам потрібно отримати консультації з питань створення та подальшої діяльності нашого ОСББ. Скажіть, будь-ласка, яким чином під час карантину ми можемо надати запит до ВМР щодо отримання інформації по власникам квартир та нежитлових приміщень, адже згідно оголошення на сайті ВМР, на час карантину прийом громадян скасований. Куди нам звернутись, де записатись на прийом та отримати консультації?
   Дякуємо за розуміння та співпрацю, з повагою - мешканці будинку по вул. Миколи Ващука 14 • 05 травня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня. Хочу подати скаргу на водія тролейбуса. 05.05.2021 року близько 12 години на зупинці Чорновола водій тролейбусу № 040, що слідував за маршрутом № 3 відмовилась впустити до тролейбуса людину на інвалідному візку. Хоч тролейбус був не заповнений і місце для візка на середній площадці було вільне. Вона розвела руками і відвернулась , навіть не піднявшись. Я інвалід війни 1 групи. Дуже важко іноді дочекатись тролейбуса з низькою посадкою для візків. Я направлявся до лікарні і потім ще прочекав пів години, щоб дочекатись нового тролейбусу. Вона просто полінувалась піднятись і відкинути підніжку. Ганьба таким водіям( доречі це була жінка).

 • 05 травня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильовичу!

  Мешканці буд 48 підїзд 4 висловлюють подяку депутату ВМР МАЦЕРІ ВІКТОРУ ВІКТОРИЧУ

  за встановлення вікон між поверхами у будинку

  Мацера В В дотримав слово ,що надав виборцям під час виборчої компанії!

  Чорнобильці мікрорайону дякують Мацері В В за надані подарунки до Великодня!

  Всім здоровя та поваги один до одного

  Уповноважений по буд 48 Антонова  підпис та прізвище

 • 26 квітня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильовичу!

  Дякуємо Вам та колегам, що прийшли та вшанували память полеглих чорнобильців в цей день 26 квітня 2021 року!

  Але де ці ДЕПУТАТИ ,що проїгнорували захід?

  Ви їх на фракціях запитайте або на сесії!

  Ображати не бажаю

  Але знати чому ці   ...... не прийшли БАЖАЮ! Не один я!

 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго ранку,Павле Васильовичу!Розумію,що у Вас є безліч важливих справ,тому прошу вибачення за турботу! Я вже мав нагоду звертатись до Вас,Розумію,що мої звернення виглядять ,можливо,кумедно,але я дійсно дуже гостро потребую допомоги( про за все моя ситуація з кредитами: безумовно,я згодний повернути навіть ту суму, яку  за мене сплатили, щоб я міг би мати час заробити кошти свої,щоб гасити свої борги самотужки).Вибачте,можливо,допоможете порадами,як впорядкувати свої фінансові справи? Просто на мене одного навалилось безліч справ, всі вимагають негайного вирішення одночасно, не знаю,за яку справу братись спочатку! Ще й набридла завжди нестача ліків, продуктів! Я б'юся,як риба об лід,нервую,психую,безсоння! Ще насмілюся:я зараз шукаю віддалену офіційну  роботу зі свого смартфона( ноутбука,або комп'ютера немає),закінчив сам комп'ютерні курси в Вінниці в академії"Шаг".Чому шукаю саме таку роботу? Щоб ближче бути коло матері,щоб мати змогу негайно прийти на допомогу- вона діабетик.Ранігп працював нічним охоронником, але тепер поки-що навіть і таку роботу виконувати не можу: були моменти вночі,коли мене не було,матері було погано;почала дуже часто забувати про час прийому медичних препаратів! Але я теж активно знаходжуся в пошуку роботи дистанційно,розсилаю свої резюме в багато інстанцій,відповіді ще не отримував.А от 16.04.2021,під час пошуку такої роботи в месенджері"Вайбер"нарвався на шахрайку, яка обманним шляхом заволоділа моїми особистими даними, та відверто розповіла про те, як буде їх використовувати! Я це спілкування зберіг,зробив відповідно запит до обласного відділення поліції, та викликав наряд поліції по лінії102,де зафіксували моє звернення.Розумію,що в кожного громадянина територіальної громади є можливість один раз в рік оформлювати допомогу,проте зі мною трохи було не так з-за неуважності соціального інспектора.Можливо,ще можна ще щось зробити? Взагалі я дуже рідко звертаюсь в подібні інстанції,я не дуже добре розумію специфіку роботи відповідних закладів,тому це обов'язки інспектора все детально пояснювати, що в моєму випадку цього не було.Благаю дуже Вас,прошу про допомогу! З надією та повагою до Вас, Сергій!

 • 08 квітня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня,Шановний Павле Васильович! Вибачте,що Вас турбую.Можливо,це не в Вашій компетенції вирішувати подібні питання,тому прошу вибачення ще й за,можливо,неправильно поставлені питання.Я вже звертався з цими проблемами і до мера,і в Департамент соціальної політики,але ситуація в нашій родині непроста,тому я звертаюсь в усі можливі інстанції,допомога дуже потрібна. Якщо бути точним,в нас є три проблеми: 1) З нами проживає вже третій рік поспіль сестра,яка не працює,веде антисанітарний спосіб життя.Субсидію нам з мамою не дають( мати- інвалід 2- ї групи,діабетик,ветеран праці,має статус " Дитина війни"),я сам перебуваю на обліку в центрі зайнятості населення,підробляю,сам активно знаходжуся в пошуку роботи дистанційно,коштів часто не вистачає навіть на харчі.;2) Внаслідок цього виникла заборгованість по оплаті за комунальні послуги; 3)Ще й до всього маю особисті борги по кредитах (особливо останні 4-и місяці,коли тяжко хворів,був лежачим хворим),не працював,навіть стати на облік в центр зайнятості населення не міг.Тому мене більше хвилює остання проблема.Дуже Вас прошу допомогти хоч з цією проблемою.Мені вже було призначена зустріч 15.03.2021 в Департаменті соціальної політики по вул.Замостянська,7,потім 19.04.2021 я доніс туди ж потрібні документи.Дуже розумію,що у Вас є більш нагальні проблеми,але дуже Вас прошу приділити мені трохи Вашого часу.Зрозумійте мене правильно,я дуже хвилююся,я ще не був в таких випадках.Якщо буде треба мого пояснення,чому така ситуація відбулася- я з радістю готовий все пояснити.Навіть згодний і надалі сам все сплачувати, тільки б мені допомогли вирішити цю ситуацію.Дуже Вас прошу мені допомогти заради моєї матері- її вб'є,якщо в мене будуть проблеми з Законом.Вибачте,що Вас потурбував! З повагою, Сергій!


 • 29 березня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Прошу Вас допомогти нам зробити ремонт у пiд'iздi будинку та допомогти перевести наш будинок з ТОВ ЖЕО в "Замостье". Ранiше, надсилали в мicьку раду та в Жео лист, заяву та фото.

 • 04 березня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний керівник депутатським корпусом ВМР

  Павло Васильовичу!

  Моя родина та колег, що мешкають на окрузі №5 висловлюють щиру ПОДЯКУ депутату ВМР  Мацері Віктору Вікторовичу за привітання які депутат надав своїм виборцям

  Мова йде про організацію для виборців БЕЗКОШТОВНО побувати на спектаклі театру імені Садовського 03/ березня 2021 року Вистава чудова!Артисти на висоті ВСІ!

  На заході були присутні: учасники АТО, чорнобильці, афганці та інші виборці!

  Захід депутатом та помічниками депутата  організований ЧУДОВО!

  ВВАЖАЮ приклад роботи депутата В Мацери В В  має бути розповсюджений на інші округи!

  Більшість з депутатів ВМР не бідні люди!

  Поделіться з виборцямисвоїми здобутками!

  З повагою  до  депутата Мацери В В 

  Виборці округу №5  ПІБ та адреса вказані!


 • 16 лютого 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильович!! Просимо розібратися з приводу реконструкції жилого приміщення  квартири № 24 (перший поверх) по вул.Космонавтів, 13.  Будинку 56 років, панельний, 5-поверховий. Маємо підозру, що власник квартири не має дозвільних документів на реконструкцію квартири та руйнування несущих (?) стін. Просимо Вашого втручання . Вважаємо, що існує загроза серйозного пошкодження нашого будинку. Взагалі, було б правильним заборонити реконструкцію у будинках, старших за 50 років. Дякуємо, що приділили увагу. 

 • 01 лютого 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрый день.

  Меня интересует вопрос бездомных животных нашего города.

  Почему в 2021 году не выделен бюджет на их стерилизацию?

  Для чего нам тогда муниципальный приют?

  Если жители города занимаются этим на добровольной основе, то такой развитый город, как Винница, должен способствовать этому.

  Я уже не говорю об их бесплатном лечении, а просто контроле численности гуманным путем.

  В 2020 году в муниципальном приюте стеризовали бесплатно + по 2 пеленки на каждого котика, а собак даже вылавливали и возвращали назад.

  В этом же, говорят, что бесплатного уже ничего не будет. 

  Только льготная цена для бездомных кошечек 320 грн+ 2 пеленки, а собачку могут взять бесплатно одну и то если сами люди привезут.

  Как так, что на животных в нашем городе нет денег?

  Куда деваться всем новорожденным этой весной?

  За что их лечить?

  Силы и места передержек неравнодушных горожан на исходе.

  Мы просим, в срочном порядке, обратить внимание на этот вопрос


 • 08 січня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло ВасильвичУЁ

  Отримав Вашу відповідь на своє публічне звернення до Вас секретаря ВМР про відсутність певних даних депутатів та ДУЖЕ ЗДИВОВАНИЙ

  Хто Вам її готовив?

  Подивіться на сайд ВМР куди Ви мене відправили, Вам та цим неучам з купленими дипломами  не СОРОМНО?

  Повідомляю по списку депутат Бабій номер те час прийому відсутній

  Заремба тел відсутній

  Камінський тел відсутній

  Теренчук відсутній, Марценковський тел відсутній Педорченко відсутній телефон

  Навіщо Ви БРЕШИТЕ! На Вас це по дуже схоже!

  Змусьте посадовців перевірити вибачитися за недостовірну інформацію ТА покарайте їх гривнею або посадою!

 • 13 грудня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​​​Доброго ранку...зробить на стадиони локомотив хочаб 4-5 секторив   з 25 секторив-  легкий косметичний ремонт це всього пару мильнив гривень - установка на 4 сектори пластикових сидигь а не лакок и покраска фарбою  секторив хоча б поверхнево...   хоть  трошки в належний поверхнево вигляд прошу привести стадион бо це жах винници ця споруда в центри миста.......  по трошки можна приводити в порядок його  и за рокив-  7 ,   почучуть ремонтувати пару секторив в рик видиляти мизерну суму..дякую

 • 02 грудня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильовичу!

  Наведіть порядок у номерах телефонів депутатів ВМР

   Сьогодні перший день прийому громадян Окремих  на місцях не має

  Чому? Ще рано стрибати в кущі Працюйте депутати ВМР!

  У депутата ВМР Борзова  С С взагалі мобільний  телефон  з 6 цифрами замість 7 сіми вказаний ?

 • 09 листопада 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ В УКРАЇНИ -БЕЗКОШТОВНА.
  Ольга Яремків 
  Не знаю хто, але так праведно сказав:
  «Якщо народ твій,ворог, як отаву, косить
  Хтось мусить закричати - Досить!»

  Президенту України 
  Зеленському В.О.
  01220, вул. Банкова 11, Адміністрація президента України
  м. Київ, 
  Ольга Михайлівна Яремків,
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність»
  79039, м. Львів, вул. Бортнянського 34/30 Павло Юркович Лаврів,
  Голова Народного контролю України у Львівській області,
  79068, м. Львів, вул. Міртова 15/1
  Ірина Валеріївна Білоус
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України 79017, м.Львів, вул. Ольжича,13/33

  Звернення
  Преамбула:
  «За приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро. 
  Якщо Уряд порахував скільки зовнішнього боргу припадає на кожного з нас, так ми Вам нагадуємо, порахуйте суму коштів вкрадених у кожного з нас тільки за рахунок експорту електроенергії.» 

  З офіційних джерел засобів масової інформації нам стало відомо, що Україна займає одне із перших місць у світі по продажу електроенергії за межі держави тобто в 24 країни Європи. В Україні зосереджено 5% усіх атомних електростанцій світу. Це приблизно стільки, як у Великобританії, Канаді чи Швеції, трохи менше, ніж у Російській Федерації. Цих п'ять потужних атомних електростанцій, які працюють – у західній і центральній її частинах відносять: Чорнобильську, Запорізьку, Південноукраїнську Хмельницьку і Рівненську. Найпотужнішою серед них є Запорізька АЕС, на яку припадає близько 20% всього виробництва електроенергії України. АЕС працюють на вітчизняному (51%) і привізному з Російської Федерації діоксиді урану. На атомних станціях України працює 16 і будується 5 реакторів. Як уже зазначалося, на атомні станції припадає 45% загального виробництва електроенергії в Україні. Також нам відомо, що теплові електростанції переважно споживають донецьке вугілля і частково горючий газ та мазут. Електростанції і теплоцентралі західної частини України Бурштинська, Добротвірська, Львівська (дві ТЕЦ ) та ін. в основному споживають львівсько-волинське паливо. Однак, ТЕС є найбільшими забруднювачами довкілля. Наприклад, одна з найпотужніших в Україні Бурштинська станція викидає в атмосферне повітря близько 150 тис. тонн шкідливих речовин щороку. Це значно більше, ніж усі види атмосферного забруднення Києва і Київської області. Це шкідливо впливає на здоров’я населення України, а шкідливий вплив ніхто не компенсує.
  В нижче наведеній таблиці № 1 вказані тарифи на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.
  Таблиця № 1.

  Показники тарифу : ДП «НАЕК Енергоринок» на передачу електричної енергії.
  Слід відзначити, що Україна входить в клуб країн, які експортують електроенергію. Так, за 2014 рік країна виробила 1,8 трильйона кіловат-годин. А спожили ми за рік тільки 145 мільярдів кіловат-годин, майже в 13 разів менше.
  Якщо порахувати кількість електроенергії, яка експортується (1,8 трильйона кіловат-годин – 145млрд. квт.год. = 1трл.655млрд.квт.год. та помножити на ціну 1кВт.год. 0,07євро, це = 115 млрд.850 млн. євро. 
  Хто привласнює ці кошти, адже в Україну їх ніхто не повертає? 
  А вся вироблена в Україні електроенергія коштує 1,8 трл.квт.год х 0,024= 43 млрд. грн. або=1,6 млрд. євро., а заробляють на експорті 116 млрд. євро тобто майже в 70 разів більше. А в Україні використовують 145млрд.квт.год.х1грн.= 145млрд.грн. – сума коштів за реалізовану в Україні ел.енергію, яка по ціні виробника коштує 145 млрд.квт.год.х0,024 грн.=3 млрд.480 млн.грн.
  З інших джерел є інформація, що Україна виробляє 2,8 трл. кВт. год. електроенергії , то в такому випадку експорт електроенергії зростає на 1 трл. кВт. год. електроенергії. Виникає цілком логічне запитання, де осідають ці гроші? Адже ця сума сягає 185млрд. Євро.

  В наведеній нижче таблиці №2 вказано структуру експорту електричної енергії.

  Таблиця №2

  Ці показники в таблиці № 2 занижені до абсурду.
  Весь експорт електроенергії в країни Європи здійснюється Україною через електромережі «Острова Бурштинської ТЕС», куди входить Добротвірська та Львівська ТЕЦ. Відповідно до даних статистики середня ціна собівартості 1кВт/год. становить 1коп., а відпускна ціна в межах 2,5-3,5коп. (Дані з офіційної таблиці №1). Звідки тоді береться ціна для населення за 1кВт/год. від одної грн. до 1грн.68коп., а для підприємців -2грн.68коп. 
  Також з наданої інформації НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ нам відомо, що 90 відсотків власності ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО є власністю Кіпру. Виникає питання до Львівської облдержадміністрації та обласної ради, Верховної Ради України, хто (персонально ) є власником 90 відсотків Львівобленерго та де, тоді 51 відсоток власності держави України та хто надав право продати державну національну власність закордонним приватним особам?
  Також напрошується питання, хто несе персональну юридичну відповідальність за роздержавлення національної енергосистеми та формування ціни на електроенергію в Україні, враховуючи те, що із 2008 року спостерігається наступне зростання цін: так ціни в 2008 по 2010 рік 0,24 коп за 1кВт, 2011 по 2014 рік до 150 кВт 0,23 коп., більше 150 кВт 0,40 коп.; а в 2017 році вже до 100 кВт. 0,75 коп., а більше 100 кВт.1,40 (без ПДВ), а для підприємців 2 грн. 68 коп. в т.ч. ПДВ.

  Ціна на експорт електроенергії — на рівні 7 євроцентів.

  Прибуток експортера складає приблизно 185 млрд.Євро, при затратах 2млрд.Євро. Це астрономічні розміри нетрудових доходів, а в реальності це кошти обкрадених акціонерів, пенсіонерів, стипендії, дивіденди, соцзахист, затрати на науку та освіту, та ін. Їхні надприбутки, а злидні обкраденого народу!
  Незрозуміло, хто рахував цю рентабельність, адже закупивши 1 кВтг за 2,4 копійки і продати за 7євроцетів (0,30х7=2,10грн.:0,024= 88 разів дорожче).
  Такий рівень рентабельності — мрія для будь якої галузі бізнесу в Україні.
  Чому ж така ситуація має місце? Невже керівництво нелегітимної НКРЕКП та Уряду України не володіє даними щодо цін на електроенергію в країнах, до яких здійснюється експорт? Чи не розуміють рівень рентабельності діяльності постачальника?
  Користуючись таким вигідним становищем, ДТЕК запровадила політику постійного підвищення цін, яка аж ніяк не позначилася на покращенні роботи системи.
  Великий розрив між закупівельною і продажною ціною, як обіцяють гравці ринку забезпечить додаткові надходження до бюджету, дасть можливість розвивати саму галузь, добудувати додаткові енергоблоки, які збільшать виробництво електроенергії.
  Виникає питання. А для чого збільшувати виробництво, якщо Україна споживає лише тринадцяту частину виробленої електроенергії, а решта йде для продажу за кордон і лише засмічує наше природнє середовище та зовсім не збагачує Український народ, а збагачуються злодії. 
  Отже за приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро.
  Такий грабіж українського народу і є причиною постійного знецінення нашої гривни. Оскільки кошти неповернені в наш бюджет знижують і знецінють активи державного балансу. Нам дуже часто нагадують, що зовнішній борг держави сягає 36 млрд.дол. і навіть озвучують суму з розрахунку на одного жителя країни. Порахуйте, будь-ласка, а скільки вкрадено у кожного українця тільки за рахунок експорту електроенергії?
  Відповідно до ч. 1 ст. 1177 Цивільного кодексу України шкода, завдана фізичній особі, яка потерпіла від кримінального правопорушення, відшкодовується відповідно до закону. Оскільки такого спеціального закону на даний час не прийнято, то в силу вимог ч. 1 ст. 8 Цивільного кодексу України до даних правовідносин має застосовуватися аналогія закон. Адже згідно зазначеної норми якщо цивільні відносини не врегульовані цим Кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону). Тому в даній ситуації при визначенні розміру шкоди мають застосовуватися положення ч. ч. 1, 2, 3 ст. 22 та ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України.
  Як вбачається із ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Згідно ч. 1 ст. 22 Цивільного кодексу України особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України збитками є: 1) втрати, яких особа зазнала у зв’язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки); 2) доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода). 

  Ви навіть порушили свій рабський цивільний кодекс, списаний з римського права, а в римському праві рабство ніхто не відмінив.

  Одночасно повідомляємо Вас, що Lvivoblenergo, Publichne AT D-U-N-S® Nummer 366489516 ( платник податків США) Budynok 3 Vul.Kozelnytska 79000 Misto Lviv Ukraine Person:Volodymyr Evgenovych Matviishyn (SIC) 4911. Виникає запитання, на підставі чого всі обленерго України є платниками податків США та своїми коштами збагачують чужу державу, а для свого народу залишають пилюку, злидні і кредити МВФ?
  Вивіз капіталу – енергоносіїв, неповернення грошей в Україну підриває основи нашої економіки, яка відображена у нестабільності нашої валюти постійне її знецінення по відношенню до долара США, що постійно піднімає вартість чужої валюти і чужу економіку 
  Враховуючи вищесказане вимагаємо від Верховної Ради України, наступне:
  1). Зобов’язати Кабінет Міністрів України представити точні дані виробництва електроенергії в кВт./год. по роках з 01.01.1992 року по даний час і у чиїй власності вона перебуває.
  2). Зобов'язати Кабінет Міністрів України встановити науково-обґрунтовану ціну (ціна виробника + середній рівень рентабельності по Україні) на електроенергію для користувачів відповідно до теми ціноутворення і калькуляції та обнародувати її.
  3). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати роз’яснення на якій підставі підприємцям продається світло для побутового користування по завищених цінах у порівнянні із цінами на світло для громадян.
  4). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати дані по продажу електроенергії у інші країни світу, де осідають гроші за продану електроенергію, на яких рахунках, і яка сума повертається в Україну на чиї рахунки. 
  5). Ліквідувати у незаконний спосіб створену приватну структуру НКРЕКП та скасувати всі її незаконні Постанови, і зокрема Постанову НКРЕКП від 26.02.2015 р. №220 про підняття ціни на світло. 
  6) Виключити з тарифу ПДВ, згідно закону про ПДВ (споживачі не є платниками ПДВ), а також оплата за електроенергію є наші витрати, віднята вартість, а не додана.
  7). Щорічно виплачувати представникам Української нації дивіденди за реалізовану на експорт електроенергію, яка є національним багатством корінного народу - Української нації.
  Наше звернення довести до відома до кожного народного депутата Верховної ради України і виконати наші вимоги згідно 5статті Конституції України.

  Підписи:
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність» О. М. Яремків,
  Голова Народного контролю України 
  у Львівській області, П. Ю. Лаврів,
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України І. В. Білоус.
  19.09.2019року.
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3183472021694631&id=100000955929789


 • 04 листопада 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Заява

  Я, Сергій Володимирович Крисак, 1989 року 14-го лютого в УССР в місті Вінниця (свідоцтво про народження IV-AM №270095, видане Вінницьким міським бюро записів актів громадянського стану 07 березня 1989 року)

  Вимагаю:

  -  активувати мене особисто в статусі Громадянина в конституційний правовий простір Громадянина Республіки України (ст. 5, Конституції), утвореної Декларацією про Державний суверенітет та Референдумом про незалежність в 1991-ому році в зв'язку із необхідністю прийняття спадщини – тобто своєї публічної частки Національного багатства в поколіннях Українського народу від колишнього власника, тобто від влади рад Української Радянської Соціалістичної Республіки і визнати мене спадкоємцем згідно ст. 13, 14 Конституції моєї публічної частки національного багатства;

  - відкрити на мене рахунок в державному «Ощадбанку» на мою частку Національного багатства та перерахувати туди мою частку доходу від спільної публічної власності;

  -  видати легітимний паспорт громадянина України з державним гербом згідно ст. 20 Конституції України;

  - повідомляти мені щоденно стан мого рахунку, згідно ст. 67 Конституції вважати мій ідентифікаційний код платника податків публічним соціальним номером, куди я сплачую обов'язкові соціальні внески у разі нестачі прибутків від економічної діяльності держави чи територіальної громади міста Вінниці і податків з інших секторів економіки;

  -  вказати мені фінансовий рахунок територіальної громади для сплати мною особисто туди соціальних внесків, (тому, що громадянин як засновник держави не платить податків);

  -  повідомити мені про пакет соціальних гарантій, пільг, зауважень і таке інше.

  Вимагаю провести загальні довірчі (50% + 1) збори Громадян міста, ратифікувати Статут територіальної громади міста Вінниці як юридичної особи ПУБЛІЧНОГО права і активувати місцеве самоврядування згідно Конституції ст. 140-143.

  Давайте жити відповідно до Конституції, а не в тому олігархічному недорозумінні з яким ми зустрічаємось щодня з 28 червня 1996 року.


 • 19 жовтня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня!
  Павло Васильович, звертаюсь до Вас із пропозицію подякувати усім медикам, що борються зараз з пандемією COVID-19, яка так і не відступила в Україні, особливо в деяких містах. Адже такий ризик щодня очікую на них, і не важливо, що ці люди давали клятву Гіппократа, вони заслуговують вислухати щирі слова подяки та отримати приємні подарунки. Усі представниці прекрасної статі хотіли б відчути себе не лише борцями, але й ніжними і тендітними як і чудові та вишукані ювелірні прикраси Пандора https://pbraslet.com/ Зараз кожна друга жінка коллекціонує шарми відомого бренду, тому чому б не зробити їм свято весни просто посеред осені, адже вони заслуговують на вдячність та увагу!! 

 • 18 жовтня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​​Здравствуйте, уважаемый Павел Васильевич! У меня, к вам, вопрос: когда, наконеч-то, будут срезаны 2 сухих каштана, во дворе дома , по Келецкой 60? Сколько можно раз обращаться письменно, звонить и т.д. ? И , почему это, мне советуют это сделать за свой счет??? Я юридически, не имею права этого делать! Тем более, платяться деньги каждый месяц за "Утримання будинку та прибудинкової териториї". Пусть та сотрудница, которая, в весьма не дружелюбной форме, мягко говоря, мне это посоветовала, почитает это обращение!!! Деревья примерно, 15-и метровой высоты, и, при падении, могут повредить стоящие внизу, автомобили и провода. Я уже молчу, что могут кого-то покалечить! "Промедление смерти подобно" - это выражение очень подходит, в данном случае. Деревья обещали срезать еще летом, но, увы, "воз и ныне, там..." Заранее благодарю за срезку деревьев.

 • 12 жовтня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна написати заявку на двох людей? Вони мені пишуть дуже погані слова ,бажають смерті. 

 • 05 жовтня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте, увадаемый Павел Васильевич! У меня, к вам, вопрос: когда, наконеч-то, будут срезаны 2 сухих каштана, во дворе дома , по Келецкой 60? Сколько можно раз обращаться письменно, звонить и т.д. ? И , почему это, мне советуют это сделать за свой счет??? Я юридически, не имею права этого делать! Тем более, платяться деньги каждый месяц за "Утримання будинку та прибудинкової териториї". Пусть та сотрудница, которая, в весьма не дружелюбной форме, мягко говоря, мне это посоветовала, почитает это обращение!!! Деревья примерно, 15-и метровой высоты, и, при падении, могут повредить стоящие внизу, автомобили и провода. Я уже молчу, что могут кого-то покалечить! "Промедление смерти подобно" - это выражение очень подходит, в данном случае. Деревья обещали срезать еще летом, но, увы, "воз и ныне, там..." Заранее благодарю за срезку деревьев.

 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада


  Обращаются к Вам жители микрарайона Юности , уже не надеясь на справедливость и защиту населения от пандемии и свавилля со стороны руководства славноизвестного ТРЦ "МАГИГРАНД"(пр-т Юности,43а).
  Все жаркое лето ,нам приходилось посещать 2-й корпус указанного ТРЦ, так как там расположены продуктовые и вещевые магазины. Все лето во 2-м корпусе не работает вентеляция и отсутствует
  необходимое кондиционирование воздуха, такого необходимо в период пандемии,как нам пенсионерам,так и этим бедным пордавцам,которые в полуобморочном состоянии...
  И это все происходит в период пандемии,когда ученные доказали,что в закрытом,непроветреваемом помещении ковид-19
  распространяется гораздо быстрее !!!
  Мы неоднократно обращались к руководству и администрации ТРЦ , которые обманывают посетителей,заявляя,что кондиционеры ремонтируют..4 месяца ремонтируют.Людей за людей не считают.
  Писали и на руководство Держспоживслужбы и области и города и все как горохом об стенку.Приходили с проверкой в ТРЦ,но администрация демонстрировала,как работают хорошо кондиционеры в 1 элитном корпусе а во 2-й корпус никто уже не ходил...
  Повернитесь лицом к жителям города,которые вынуждены ходить в этот непроветриваемый и потенциально опасный 2-й корпус все лето задыхаясь,а продавцам надо выходные и молоко за вредные условия работы в этом втором корпусе выдавать. И это продолжается
  каждое лето! Неужели так бедны и  не дальновидны владельцы ТРЦ,которые не уважают своих клиентов и полдвергают их опасности заражения короновирусом в так называемом элитном торговом центре.
  Очень надеемся на Вашу помощь и принципиальную реакцию на нарушения эпидемобстановки .Наступило время положить конец издевательств духотой жителей Винницы.
  С уважением , Василий Волошин


 • 07 вересня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Шановний Павло Васильовичу!

  Звертаюсь до Вас, як до одного з очільників міста та депутата по нашому виборчому округу, із великим проханням допомогти у вирішенні питання можливості паркування автомобілів вздовж вул. Келецької, біля буд. № 130А, 132А, 138 та 142 без порушень правил дорожнього руху, яке неодноразово піднімалось мешканцями 9-го мікрорайону: писались звернення, петиції, котрі набирали понад необхідну норму голосів для розгляду, але в результаті люди отримують лаконічні відповіді без вирішення питання по суті. Проблема полягає у розміщенні знаку 3.34 "зупинка та стоянка заборонені". 

  На сьогоднішній день, просто фізично не існує альтернативної можливості розміщення автівок (напр. у дворах), тому уся вулиця Келецька уже фактично запаркована автомобілями. Дане питання навіть розглядалось на профільній координаційній раді, після чого, було повідомлено що влаштування місць для паркування транспортних засобів повинно здійснюватись відповідно до ДБН В.2.3-5:2018 "Вулиці та дороги населених пунктів", тому нормативні підстави для влаштування місць для паркування у даному місці вздовж вул. Келецької відсутні. У попередніх відповідях писалось, що це знижуватиме пропускну спроможність вулиці. Проте, Ви самі знаєте скільки аварій ставалось якраз через перевищення швидкості на цій ділянці. Неодноразово зносились висаджені комунальниками дерева вздовж вулиці, навіть було зруйновано зупинковий комплекс. Автомобілі взагалі дуже рідко знижують швидкість навіть перед пішохідними переходами на даній ділянці. 

  Чому, наприклад, у центральній частині міста через певну критичність цю проблему вирішили, зокрема  на вул. Соборній, яка теж є магістральною вулицею загальноміського значення,  демонтували старі дорожні знаки та встановили нові, що дозволяють паркування?Що саме заважає зробити проживання мешканців безпечнішим та комфортнішим у нашому мікрорайоні? 

  На сьогоднішній день, є критичніші ділянки вулиці Келецької, на яких немає таких знаків і дозволене паркування автомобілів, але щей на додачу проходить тролейбусна лінія, як наприклад, в напрямку від 600-річчя до вул. Пирогова, що дійсно ускладнює рух та і ширина проїжджої частини є значно меншою. 

  За останні роки проблема стає гострішою і, на сьогодні, із початком роботи інспекторів з паркування люди перебувають у зовсім безвихідному становищі.

  Усі мешканці мікрорайону сподіваються, що їх почують та будуть безмежно вдячні Вам за розуміння та сприяння у вирішенні даної проблеми!

   

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Вітаю Вас Павло Васильович!!! Так склалося що  ми відносимся до вашого виборчого округу. Ми не можемо попасти на прийом до Яценко Оксани Василівни   Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської рад  через карантиннні заходи!!! А у школі №34 дітки 6-х класів обєднали по 40 чоловік в кабінети не розрахованні на таку кількість. А ще є кабенет ДПЮ без вікон і там навчаються діти на  3-му поверсі. Чомусь бояться вам повідомити . адже це правда.  Погрожують звільнення учителям через те що ми вас усе повідомимо. Можливо питання в керівництві школи. Усім батькам 6-х класів . хто задає питання кажуть забирати документи і йти до іншої школи.  Але це наше місто, наш мікрорайон (дуже любимо ), наші діти і наша школи ( на туалет здавали кошти, на вікна. на кришу , на усе, і любимо нашу школу). Вибачте, що відриваємо вас.  але ми не маємо боятися писати вам правду , а нам заборонять. через нас звільнять вчителів і сімї залишуться без роботи. Не звільняйте учителів. ми просто просимо щоб зробили умови навчання нормальні дітками.  Допоможіть будь-ласка . З повагою батьки. 

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Звертаємось до Вас як до людини, якій небайдужа доля освіти та освітнього процесу у м.Вінниця з приводу того, що в школі №34 було розформовано 6-Г клас, учнів якого було додано до інших трьох 6-х класів, в наслідок чого в кожному 6-му класі школи №34 вийшло по 38 учнів. Про це нас, батьків, ніхто з керівництва школи не проінформував,  ми дізналися про це випадково на передодні дня першого вересня. Вважаємо це рішення абсолютно нелогічним і загрозливим для  здоров'я наших дітей, особливо зараз,  під час пандемії коронавірусу.  В класах з такою кількістю учнів не буде змоги організувати соціального дистанціювання та уникнути скупчення дітей.  Якість навчального процесу також буде порушена. Адже згідно Закону про «Повну загальну середню освіту», від 16 січня 2020 року, відповідно до Частини 2 Статті 12 наповненість класу державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів та більше:
  30 учнів, які здобувають базову чи профільну середню освіту.
  Звернення до керівницва школи не дало результатів:  пояснюють це скороченням фінансування видатків з міського бюджету для нашої школи.
  Просимо Вас звернути увагу на цю проблему. Закликаємо міськраду не економити коштів на навчанні і здоров'ї наших дітей! І відновити навчання 6-Г класу у школі № 34.


 • 24 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  image.png

  Член семьи загиблого посвидчення 112640, пенсионерка, ветеран труда Васылева Галына Викторивна. Проживаю Винницкая обл., Г. Могилев Подольск ул Греческая 15. Обратилась в отдел Совбеза что не надали пильги с 2019 г. Выяснилось что пильги подходят на iнший особистий счет с непонятных причин. Обращений в письмовий формы в Совбез не дали результативности. Прошу проверить почему не дали  пильги по данному адресу. Згідно чинного законодавства. 

 • 20 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Шановний Павло Васильовичу, прошу у Вас розуміння та підтримки у наступному питанні. Сьогодні (20 серпня 2020р.) о 8-00 було вимкнено живлення житлового масиву, що знаходиться на території вже колишнього садового товариства "Підлісне"  (вкінці вулиці А. Бучми під лісом). Станом на 14-00 живлення не відновлено. На сьогодні за деякою інформацію було заплановано відключення даного масиву від електропостачання співробітниками енергопостачальної компанії у зв'язку з заборгованістю. Хочу пояснити ситуацію: наш житловий масив власне сам обслуговує електричні мережі, трансформаторні підстанції,  мережі вуличного освітлення. Крім того, на наші плечі лягають зобов'язання по збору коштів за електропостачання, роботі з боржниками, оплаті холостоно ходу трансформатора, вуличного освітлення, обслуговування підстанції та благоустрою території. Оскільки це все потребує достатньо грунтовної організаційної структури з відповідними фахівцями з електричних мереж, освітлення, бугалтерсього обліку і т.п.  ми (жителі масиву) загальними зборами (з усіма правдами та неправдами) прийняли рішення про ліквідацію садового товариства. Ліквідація відбулася, а організаційні моменти треба комусь вирішувати. Ніхто, зрозуміло, не хоче брати на себе всі наші проблеми! Неодноразово ми зверталися в різні адміністративні інстанції, але дієвого результату немає. Я не хочу тут писати про звинувачення і всілякі проблеми, які додатково ускладнюють нашу ситуацію. Прошу Вас ДОПОМОГТИ нам, як жителям одного з найкомфорніших міст України. До відома наведу такі аргументи:

  1.Перед рішенням про розпуск садового товариства ми мали певні гарантії міської влади, що це рішення допоможе у вирішенні наших проблем.

  2.Ми платили (до сьогоднішнього ранку) за електроенергію по тарифу 2,0 грн/кВтгод без всіляких можливостей отримання субсидій, пільг, багатотарифних розрахунків тощо.

  3.Ми як звичайні жителі міста просто не можемо обслуговувати мережі електропостачання, навіть якщо вони ніби нами побудовані (за наш рахунок) і знаходяться у нашій власності. Аналогічна ситуація з трансформаторними підстанціями, яких на нашій території 2. Для цього треба мати відповідну кваліфікацію, допуски,  дозвола тощо.

  4.Ми, як жителі міста, мабуть, маємо право на отримання всіх можливостей, які можуть мати більшість населення, а саме: - можливість отримання субсидій по енергії; - можливість отримання пільг з врахуванням витрат на енергопостачання; - можливість отримання вуличного освітлення; - можливість благоустрою території за рахунок кошт міського бюджету; можливість оперативного реагування відповідних інстанцій на аварійні ситуації по масиву.

  5. Наявний борг, який дійсно є, ми отримали, в основному через те, що хотіли завершити процедуру ліквідації садового товариства (ініціативна група використала для цього кошти за один місяць використання масивом електроенергії) і через неможливість вплинути на боржників і крадіїв електричної енергії.

  6. Будь яке організаційне рішення на масиві практично неможливо прийняти з причини постійних протиріч та взаємообвинувачень. 

  7. Нам було надано технічні умови, у випадку виконання яких Обленерго погоджується взяти наші лінії на баланс. Але у тих техумовах попри заміну лічильників на СМАРТовані, прочистку лінії електропередач від нависання гілок дерев (з цими вимогами я повністю погоджуюся) є такі: - забезпечення повного доступу до опор, велика частина яких вже стоять на території домоволодінь; - заміну голих проводів лінії електропередач на приховані (СІП) по всіх магістралях; - забезпечення можливості вільного проїзду та маневрування обслуговуючого транспорту; поділ між 400 домоволодіннями 150 кВт потужності і докупівля недостаючих кіловат тощо. 

  8. На нашому масиві є багато свідомих людей, які зараз справно оплачують по рахунках, на власній ініціативі організовують збір коштів, а є немало таких, які "під шумок" вже не платять півроку, є такі, які принципово платять по 1,68 напряму і т. п. На боржників і таких принципових ми, як громада, не маємо ніякого впливу і не можемо заставити їх оплачувати як всі. 

  9. На нашому масиві, як уже говорилося, розміщено близько 400 домоволодінь. Багато з них внесено до житлового фонду, але по факту житлових близько 70-80% (як на мою суб'єктивну думку). Зараз уже півдня у людей немає світла. Багато людей мають морозильні камери, у всіх є холодильники, у декого сідає телефон. Декого ця вся ситуація доводить до відчаю!


 • 18 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Навіщо знищується школа №1?!

  Протягом 60-ти років школа була пофарбована і світлі, сонячні кольори.

  Наразі Ви знищили архітектурні рельєфні прикраси на фронтоні старої частини школи, Ви забруднили школу у колір гнилого м'яса, у колір покійника , що загинув від удушення.

  Це  має бути вхід у заклад  оСВІТи, до СВІТЛА знань.

  А Ви заплямували вхід кольором запеченої крові.

  Це що, вхід у живодерню, у скотобойню, у морг, у поховальне бюро?

  Невже у Вінниці немає дизайнерів зі смаком?

  Невже немає здорового глузду, у керівництва міськвиконкому?


 • 07 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильович. По дорученню мешканців буд.66/36 по вул.Келецькій повторно звертаемось до Вас з проханням допомогти нам вирішити питання, щодо незадовільних умов проживання (сморід) в нашому будинку.До сьогоднішого часу  питання стосовно  пекарні не вирішено.А також стосовно магазину секонд -хенд яке належить приватному підприемству "Жорна"(юр.адреса м. Вінниця вул.Першотравнева б.62 кв.2 директор Жорноклей Поліна Василівна,,який розміщений в підвальному приміщені нашого будинку також не вирішується.Товар який продається в цьому магазині оброблений в великій кількості  хімічними речовинами,має дуже токсичний вплив на здоровья людини,який заповнює наші під ізди і квартири.В нашому будинку є магазини Watsons і ще один секонд-хенд,які зробили необхідну вентиляцію до даху будинку,відповідно до державних будівельних норм Украіни.Павло Васильович,велике прохання,щоб власник "Жорна" зробив необхідну вентиляцію до даху будинка, щоб вернути нормальну життєдіяльність мешканцям всьго будинку.Надіємось на вашу допомогу в вирішенні цих проблем.

 • 07 серпня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. В мене в місті Вінниці за адресою вул.Київська 100 знаходиться земельна ділянка з житловим будинком.Поруч була придбана земельна ділянка невідомими мені мешканцями.На цій ділянці вони побудували два великих будинки комерційного призначення.При оформлені документів розмежування і забудови я ніяких документів не підписував і згоди не давав.Забудова виконується по підробних документах. Після важкої техніки якою вони користуються появилися тріщини в стінах.На мої зауваження не реагують.Прошу розібратися в цій справі.Відповідь прошу надіслати на єлєктронну пошту.Дякую за порозуміння.Гарного дня.