Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:e523669f-5aed-b0db-f06f-9b224cd4404a
 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Прошу звернуты увагу, на вул.Глинки що знаходиться на Старому Мисти, зовсим немае асфальтного покритя ,ямы пылюка выще проводив с дытиною не можлыво выйти прогулятись 

  може краще звернить увагу на обични вулицы по мисту Винниця чы вы вже зовсим забулись про такий район електро столбы ломаються асфальто покритя немае Вул.Якова Гальчевського  вже бильше 30 р не бачила нового асфальто покритья .

  чому вы не будуете ще один мис щоб не було пробок на Старому Мисти


 • 02 липня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​​Доброго дня!
  До Вас звертаються мешканці буд. №5 за вулицею Порика міста Вінниці. 
  Навпроти фасаду нашого будинку планують розширити доріжку в обидві сторони. Як наслідок багато дерев і клумби з квітами планують знищити, а зелені куточки, що поруч з доріжкою, облаштувати за стоянки для автомобілів. Людей спочатку обдурили, кажучи, що просто зроблять ремонт дороги, а позавчора поставили стовбці, відмітивши площу майбутньої дороги. Кілька яблунь вже зрізали! Вчора були зібрані підписи проти цього розширення, але представники влади, які вчора відвідали наш будинок сказали, що це нічого не дасть, бо проект вже готовий і буде реалізований.  До того ж в бік мешканців будинку пролунало кілька погроз.
  Виходить, що бажання людей жити комфортно і затишно біля дерев і квітів нікого не турбує.
  Цією дорогою спокійно може проїхати будь-який автомобіль. Минулого року до нашого двору без проблем приїхали пожежні машини.
  До того ж, якщо цей проект з розширення дороги буде реалізовано, то вікна мешканців перших поверхів будуть біля самісінької дороги. 
  Також з мешканців будинку вимагали здавати гроші для оплати обідів працівників, які будуть робити цю дорогу. 
  Також біля нашого і сусідніх будинків безліч щурів, але ніяких дій не робиться. І це попри те, що навпроти нашого будинку дитячий майданчик і дитсадок!
  Дякуємо!

 • 15 червня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Подяка нашим меценатам

  Не секрет, що будь-який колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. 

  Багато років поспіль Вінницька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33, пишається дружбою і співпрацею з мером Вінниці Моргуновим Сергієм Анатолійовичем  та депутатами Вінницької міської ради Дан Олександром Юрійовичем та Задорожнюк Павлом Миколайовичем.

  Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.

   Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, щиросердні дії , постійна готовність прийти на допомогу, засновані на активній соціальній позиції, багаторічній родинній турботі про школу залишаються незмінними. 

  Учні та батьки 11-А класу , вчителі , висловлюють щиру подяку за вашу підтримку і допомогу в організаціі учнівського процесу. Діти та вчителі отримали відчутне поповнення матеріальної бази класу , що на протязі всього учбового року допомагало ім у навчанні.

   Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

  Висловлюємо Вам : Сергій Анатолійович, Олександр Юрійович та Павло Миколайович , найтепліші слова подяки!

  Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

  Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє дітей.

  Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

   

  Хай щастя завжди супроводить Вас,

   Людська повага й шана не минають,

   А вашу мрію й працю повсякчас

   Лиш визнання вінчають!

   

   Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

   

  Учні , Батьки та вчителі Вінницької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33.


 • 02 червня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Шановний Павло Васильович!

  Якийсь час тому я створював петиції і звернення з приводу "наболілої" проблеми
  моєї сім'ї і нашого міста вцілому. І як і тисячі свідомих громадян нашої країни
  в черговий раз переконався у неспроможності нашої влади. Усі рази мені відповіли
  "черговими" відмовками, посилаючись звісно на статті законів, як це прийнято у світі
  юридично грамотних людей. І знову проблема із загостреного стану повернулась у стан хронічний.
  Не через відповідь влади, не через її дії, а в силу об'єктивних природних причин - настав холодний період року.
  Час йшов, холоди закінчились, почався карантин, люди стали заручниками обставин і нових правил.
  Але для певної групи жителів нашого міста це абсолютно нічого не значить. Я маю на увазі, ні закони держави в якій вони живуть
  ні привила що вводяться для їх же безпеки, ні просто прості закони людяності.
  Я маю на увазі тих жителів нашого міста, що кричать про своє право на гарне проведення часу на парковці музею М.І.Пирогова
  нехтуючи (справедливіше було б сказати - начхавши) правом тих хто живе поряд, на відпочинок у тиші, вночі.
  Питання це підіймається до влади не перший раз, і думаю уже мабуть і не перший десяток раз. Люди вимушені викликати
  патрулі поліції щоб отримати якийсь перепочинок і тишу і встигнути заснути за цей час.
  І тут у мене до вас, представники влади, є прохання. Просто дайте обгрунтовану відповідь, не чергову відписку, а саме відповідь.
  Невже дешевше відправляти патрулі що є досить обмеженим ресурсом міста на одне і те саме місце з однією і тією ж причиною
  по декілька разів на тиждень, може і того частіше аніж разом вирішити проблему? Притому що варіанти вирішення пропонувались безліч разів
  багатьма активними мешканцями міста і зокрема району вулиць Юності - Пирогова (думаю є і інші).
  Варіант, нарпиклад закрити парковку на нічний час, що належить, наскільки мені відомо, музею пирогова що не працює в нічний час.
  Друге питання стосується вулиці Юності. В черговій відписці на моє питання чи не можна встановити засоби запобігання перевищення швидкості по вулиці
  мені написали що буцім у відповідності з якимось там ДСТУ такої можливості немає, так як це магістральна вулиця. Так от дайте мені будь ласка відповідь
  чим ця магістральна вулиця (пр. Юності) принципово відрізняється від вул. Зодчих що у мікрорайоні поділля? Чому по вулиці зодчих можна було встановити 
  "лежачі поліцейські" мінімум на трьох ділянках вулиці, а по пр. Юності це неможливо? Приведіть будь ласка об*єктивні тому причини.
  Чи що, на юності живуть інакші люди, недостойні виконання їх конституційних прав і прав людини?


 • 21 травня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильович, прошу вашого сприяння у вдосконаленні доступу маломобільних груп населення до закладів освіти, а саме у влаштуванні пандусу для входу у приміщення комунального закладу "Загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 Вінницької міської ради".  Така потреба виникає в зв*язку з тим, що маломобільні батьки не можуть завести дітей до школи або зустріти їх у вестибюлі школи. Дякую вам за приділену увагу до мого звернення. 

 • 18 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрый день.

  Возникла проблема во взаимодействии с приёмной депутата Ткачука Игоря Валерьевича.

  Четыре года я ежегодно обращаюсь за материальной помощью и из четерёх обращений только одно в прошлом году прошло нормально и без коллизий.В 2017 году не смог попасть в январе на приём,так как приёмная была закрыта-по телефону из секретариата сообщили что там техногенная катастрофа-не работаю компьтеры и поэтому закрыто.В 2018 документы у меня приняли и всё затихло.После обращения по телефону в мэрию узнал,что документов моих нет.После посещения приёмной Ткачука вдруг всё нашлось и с большой задержкой ближе к августу помощь была получено.2019 прошло всё нормально.В этом году в январе были сданы докуметы-17 апреля документов в отделе начисления помощи в мэрии нет.

  Прошу Вас разобраться с данным вопросом,если это в введении вашем или переслать в отдел,занимающийся данными вопросами.Ответ прошу выслать на электронную почту-прошу в ответе более конкретики-фамилия виноватого,какое наказание(если выговор-номер приказа и т.д).Также прошу Вас сообщить кто в Киеве является надзорным органом за работой приёмных депутатов-летом буду в Киеве-хотелось бы довести дело до логического конца.

  заранее благодарен.

 • 17 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте,уважаемый Павел ВасилтевичМы,,жители дома номер 27 по улице Литвиненко ,первый подъезд,очень слезно и в большой панике доводим до Вашего сведения,что наш дом просто купается постоянно в нечистоиах с подвальных помещений.В подъезде и в квартирах стоит такой смрад,что кажется,мы не в квартирах живем ,амв общественных туалетах.Никому нет дотэтого дела.Старший по дому и по подъезду открещиваются ,ничего не делается и не предпринимается!!!!!Сос,спасите нас.Ведь это вонючий ужас.Дышать,извините,гавном ...и это почти в центре города????дом по улице Литвиненко номер 27 просит у Вас общественного решения проблемы!!!!!!!!!!!!!!!!Номер для связи 0679705952 Светлана Ивановна Чернооуцкая

 • 13 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​ДОБРОГО РАНКУ.. ЗМИНИТЬ ЛАМПИ ОСВИТЛЕННЯ ДВОРУ  В ДВОРИ  И ЛАМПИ ПИД ПОДЬЕЗДАМИ  2 ПИДЬИЗД..  АТО ЗОВСИМ НЕ ВИДНО НИЧОГО И ЛЮДИ НОРМАЛЬНО  НИ ПРОЙТИ НЕ МОЖУТЬ И НЕВИДНО НИЧЕ  МИГАЮТЬ ЛАМПЫ НЕЯКИСНИ НА СТОВБАХ.. В ДВОРИ БУДИНКУ  ЗАБОЛОТНОГО 31    ..ДЯКУЕМ !!

 • 11 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня. Зверталась до Вас раніше з приводу оформлення субсидії.Я Лісова О.С, інвалід 2гр. з дитинства,маю двох не повнолітніх дітей. Проживаю за адресою: м.Вінниця,вул.Стельмаха 33.

  Я працюю,а отже школи закрили на карантин і чоловік не працює. Я поки працюю,але все можливо( Хочу спробувати подати документи на субсидію і малозабезпечену знов (сказали в квітні) зараз карантин,як бути?Дякую

 • 02 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрий день, шановний Павло Васильович.

  Звертається до Вас голова правління ОСББ "Зодчих 36" Кротна Світлана Миколаївна. Допоможіть врятувати від руйнації будинок! У нашому будинку є власник нежитлового приміщення Овчаренко Богдан Олегович. Кілька років тому він без дозвільних документів під виглядом благоустрою розпочав будівництво, яке було припинене завдяки своєчасному втручанню мешканців. Улітку 2019р.  він придбав ще одне приміщення, яке знаходиться поряд.Протягом останніх місяців пан Богдан активно проводить ремонтні роботи у приміщенні. цими роботами схвильований весь дім. 02.04.2020р. , не дивлячись на те, що карантин, з приміщення Овчаренка Б.О. вивозилася земля( значить проводилося поглиблення). дозвільних документів мені, як голові правління ОСББ, надано не було, показати приміщення власник також відмовився. Мною була викликана поліція та інспекція Департаменту архітектурно-будівельного контролю. Коли я разом з інспекторами потрапила в приміщення, то побачила, що фундамент повністю оголений, а під фундаментом в сусіднє приміщення велика яма.Мешканці будинку стурбовані тим,що з  такими темпами ремонтних робіт буде зруйнований будинок, а також тим, що через підвальні приміщення проходять загальнобудинкові мережі, доступ до яких власник зобов'язаний надати представнику правління ОСББ. ДОПОМОЖІТЬ вирішити дану ситуацію

 • 27 березня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня! Розумію необхідність певних заходів у нових обставинах сьогодення, підтримую, сама дотримуюсь усіх правил. Але є одне прохання щодо інформування гучномовцями. Невже є така необхідність так часто нагадувати нам усім про введення карантину, коли вже й так усі все знають? По-перше, цей голос починає лунати (наприклад, тут на Масложирі) з восьмої ранку, коли можна було б ще хоч трохи поспати. По-друге, в години денного сну дітей - воно не дає можливості заснути дітям. Й останнє: мені здається, що слова про небезпеку для літніх людей їх тільки в ще більшу паніку вганяють. Можна ж якось інакше сформулювати ту ж саму думку, наприклад, що "життя, досвід та здоровя старших людей нам особливо цінне"... Не варто, щоб в такий непростий час лунали погрозливі та пессимістичні слова. 

  Втім, особливо моє прохання стосується режиму звучання цих повідомлень. Якщо вже так необхідно це інформування і нам доведеться слухати його ще не менше місяця, то нехай це буде з 10 до 14 години та з 18 до 21, наприклад. Це ж легко зробити! Люди лише подякують!


 • 27 березня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня! Розумію необхідність певних заходів у нових обставинах сьогодення, підтримую, сама дотримуюсь усіх правил. Але є одне прохання щодо інформування гучномовцями. Невже є така необхідність так часто нагадувати нам усім про введення карантину, коли вже й так усі все знають? По-перше, цей голос починає лунати (наприклад, тут на Масложирі) з восьмої ранку, коли можна було б ще хоч трохи поспати. По-друге, в години денного сну дітей - воно не дає можливості заснути дітям. Й останнє: мені здається, що слова про небезпеку для літніх людей їх тільки в ще більшу паніку вганяють. Можна ж якось інакше сформулювати ту ж саму думку, наприклад, що "життя, досвід та здоровя старших людей нам особливо цінне"... Не варто, щоб в такий непростий час лунали погрозливі та пессимістичні слова. 

  Втім, особливо моє прохання стосується режиму звучання цих повідомлень. Якщо вже так необхідно це інформування і нам доведеться слухати його ще не менше місяця, то нехай це буде з 10 до 14 години та з 18 до 21, наприклад. Це ж легко зробити! Люди лише подякують!


 • 24 березня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Шановний, Павло Васильович, прошу вас вплинути на знесення будівель бувшого м'ясокомбінату, в районі залізничного вокзалу. А саме знесення будівель в робочий час, під час масової епідемії короновірусу, стовб пилу при знесені будівель стоїть в районі 500м, дихати немає чим. Прошу вжити діївих заходів.

 • 04 березня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​ДОБРОГО РАНКУ !!  НАЙВАЖЛИВИШЕ ПИТАННЯ  НАШОГО РОЗВИВАЮЧОГО ЕВРОПЕЙСКОГО МИСТА--ДОРОГИ...    НЕВЖЕ  ТАК ВАЖКО В ФОНД МИСТА ЗАКРИПИТИ ФИНАНСУВАННЯ ВСИХ ДОРИГ ...   КРИМ ЦЕНТРАЛЬНИХ ДОРИГ  В МИКРОРАЙОНАХ-- НЕ ДОРОГИ А ПОМИЙНА ЯМА-- БРИДКО ДИВИТИСЬ ТАКЕ ГАРНЕ МИСТО А ДОРОГИ    ЯК НА ПОЧАТКУ СТОЛИТТЯ..   ЗАМОСТЯНСЬКА  ..ЛЬВА ТОЛСТОГО.. КОРИАТОВИЧЕЙ  ..ЗАБОЛОТНОГО..   И ТД       МАТИ ТАКЕ МИСТО И  ДОВЕСТИ ДОРОГИ ДО ТАКОГО СТАНУ ЦЕ ПОЗОР 1!!!   ЦЕ Ж НЕ ВЕЛИКЕ МИСТО ПО РОЗМИРАМ  ... НЕВЖЕ ТАК ВАЖКО  ЗРОБИТИ ДОРОГИ ДО  СЕРЕДНЬОГО ХОТЯ Б РИВНЯ...ЦЕ НЕ ХАРКИВ НЕ ОДЕССА  --МИСТО В 5 РАЗИВ МЕНЬШЕ НАВИТЬ ЦИХ МИСТ--А ДОРОГИ  ЯК ОГОРОД !!!  ЦЕ ЖАХ   20 РОКИВ......  ХАЙ МЕР И ЧИНОВНИКИ ВЕЧЕРОМ ПРОИДУТЬСЯ ПО ВСИМ ДРУГОРЯДНИМ ДОРОГАМ МИСТА ПО МИКРОРАЙОНАМ.... ВАС НЕ ТО ЩО УКАЧАЕ   ...ВИ ЗА РУЛЬ БИЛЬШЕ СИДАТИ НЕ ЗВМОЖЕТЕ..ПРОШУ  ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ДРУГОРЯДНИ ДОРОГИ МИКРОРАЙОНИВ    И ЗРОБИТИ ПОКРАЩЕННЯ ИХ СТАНУ ПОКРИТТЯ...ДЯКУЮ!!!   ВИД ИМЕНИ АКТИВИСТИВ МИСТА !!

 • 19 січня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​ДОБРОИ НОЧИ..БУДЬ ЛАСКА РОЗШИРТЕ  ДОРОГУ З АКАДЕМИЧНОГО ДО  ШКУРИНЕЦЬ  ..АБСОЛЮТНО ВУЗЬКА ДОРОГА  АВАРИЙНА  ТАК И Щ И ПИШОХОДИ ЙДУТЬ ПО КРАЮ ДОРОГИ  ВУЗЬКОИ В АБСОЛЮТНИЙ ТЕМРЯВИ  ...  НАСТИЛЬКИ ВУЗЬКА ДОРОГА ЩО НАВИТЬ ДВИ АВТО ЛЕДВЕ ВМИЩАЮТЬСЯ В ПРОИЗЖУ ЧАТИНУ ПРИ ЗУСТИЧНОМУ РУСИ ТАК И ЩЕ ПИШОХОДИ ПО ДОРОЗИ ЙДУТЬ В ПРИТУЛ ДО АВТО ....  КАТАСТРОФИЧНО НЕБЕЗПЕЧНА ДОРОГА  ..ЗРОБИТЬ РОЗШИРЕННЯ ХОЧА Б НА МЕТР И  НАСИП НА ОБОЧЕНУ  ХОЧА Б ДЛЯ ПИШОХОДИВ  ..ДЯКУЮ

 • 18 січня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​ДОБРЫЙ ДЕНЬ.. ЗРОБИТЬ БУДЬ ЛАСКА ПОВНЕ ОСВИТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ МИСТА ХОЧА Б ДО 1-00  ГОДИНИ НОЧИ..НИЧОГО НЕ ВИДНО НИ ЗА РУЛЬОМ НИ ПИШОХОДАМ ПО МИСТУ   ..БАГАТО ЛЮДЕЙ   ВЕРТАЕТЬСЯ З РОБОТИ НИЧНОИ .. А РАЙОНИ ТЕМНЮЩИ НИЧОГО НЕ ВИДНО..БУДЬ ЛАСКА ВКЛЮЧАЙТЕ ЕКОНОМНИИЙ РЕЖИМ  ОСТВИТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ НЕ  З 00-00 А ХОЧА Б З 1-00 НОЧИ.. ДЯКУЮ

 • 09 січня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Прийміть чергову скаргу на "діяльність" закладу громадського харчування, ресторан Доктор Гурвін (пр. Космонавтів 2а) щодо порушення громадської тиші.

  Отже, 09.01.2020 року із ресторану голосно лунала дискотечна музика, починаючи з 20:00 до 23:55, заважаючи моїм малолітнім дітям спокійно заснути, що порушувало всі існуючі норми щодо збереження тиші, та щодо захисту дітей від шуму. 

  Ресторан знаходиться безпосередньо в зоні житлової забудови.

  Зважаючи на системне, злісне та неодноразове порушення рестораном Доктор Гурвін громадської тиші, прошу припинити його діяльність.

  До речі, режим роботи ресторану до 23:00, музичний супровід подій до 22:00, до 22:00 дозволений, якщо дотримуються санітарних норм.

  Відповідь щодо прийнятого рішення прошу вислати на мою поштову адресу письмово.

 • 08 січня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Прошу звернути увагу на громадянку Подолянчук Наталю Леонідівну,яка проживає по вул.28 червня,26.в старому будинку.
  Прошу відмітити що Подолянчук Наталя перебуває у Вас на обліку і вже не вперше на неї ж скарги .Вона є матір'ю ,яка має сина 10 років .Участі у його вихованні не бере, всі обов'язки покладені на 70 річну бабусю.(яка тим часом приховує спосіб життя Наталі ,так як жаліє свого онука)
  Подолянчук Наталя не сприймає нормальних стереотипів життя,її син просить їжу у сусідів,які потім скаржаться.
  У кімнаті немає нормальних умов для проживання ,немає отоплення ,засобів для гігієни для дитини,ліжка.
  Школу хлопчик регулярно не відвідує,а після школи тиняється по вулицях не знаючи куди себе подіти, не розвивається.
  Тим часом мама Подолянчук Наталя зауважень та скарг не сприймає ,а продовжує влаштовувати своє особисте життя з різними чоловіками сумнівного походження .Прошу взяти Подолянчук Наталю на облік повторно ,у найближчий час дослідити все детально і вжити заходів, так як йде мова за життя хлопчика,а він має мати гідні умови для проживання та правильне виховання!
  Дякую за увагу Подолянчук Ірина.


 • 19 грудня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  До мерии города обращаются жители дома по улице Пушкина 21.Мы недавно кипили квартиру вэтом доме.Первое впечатление очень хорошее,красивый дом,5 этажей.
  Окна выходят на речку.Чистый воздух.Прекрасно.Но все не так красиво как мы думали.Целыми днями и ночами соседи ездят на своих автомобилях,паркуются днем и
  ночью.Особенно ночью,когда в 1 или в 2 часа ночи начинают заводить свои железные кони,которые долго не заводятся,крутят стартера.И старший по дому,сам имеет бус и Жигули..Оба постоянно во дворе.Дальше.Весь двор залит маслом.Соседка из соседнего дома (Пушкина 19/3) построила огромный двойной гараж у нас во дворе,уверен не законным путем.У нее знакомые в горисполкоме,продали разрешение на строительство.А сама спекулянтка из ж-д базара.Теперь эта порнография не достроеная стоит у нас на дворе и портит весь вид.Для чего это нам???Ее хамства нет предела.В этом гараже держит одну машину.К ней утром и вечером приезжает сыночек возит ее на работу и с работы.Кроме этого,к ней постоянно приезжают огромные старые,ржавые бусы с надписью плитка и сантехника.Все у нас во дворе паркуются.Очень удобно.А нам не очень.Дети маленькие бояться выйти во двор,так как выйти из нашего двора очень опасно,можна легко попасть под машину из-за сараев,которые построили соседи с дома №15,которые ограничивают видимость.Мы не можем увидеть выезжает машина или заезжает во двор.Им не где игать,так как построены не законные гаражи,а могли быть качели,песочница и т.д.Кроме этого всего,где то с 00
  до 2 часов ночи,почти каждый день,или через день,приезжает мусоровоз,который при заднем входе в 2 часа ночи,сегодня было,ровно 2 часа ночи,своей сиреной
  будит весь наш дом и ближайшие дома в районе.Очень хорошо нам жить в доме по Пушкина 21.Помогите,хоть чем-нибудь.Перекройте въезд в наш двор автомобилей.
  Не дай бог чрезвычайная ситуация,автомобили скорой пожарной ,газовой службы не смогут подъехать к подъезду.Помогите нам.Спасайте нас.Спасите нас от
  дневной-ночной парковки.Дай те нам спокойно и без нервов растить своих детей.Пору,уже что-то делать.За много лет,соседи,еще при прежней администрайии
  обращались с просьбой перекрыть въезд в наш дом.А им все отвечали думаем,решаем.Нужно много обращений что бы мы что-то начали делать.Спасите нас,пожалуйста.

   ​

 • 21 жовтня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня Павло Васильовичу.

  27.07.19 р. я зверталась до Вас з приводу ситуації, пов'язаної із ремонтом мого балкону, що виникла влітку цього року. 

  Отримала вашу відповідь з приводу порушення норм закону, а саме: ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт» п.8.14.  Наразі на мене був накладений непомірно великий штраф розміром 17 000 грн. Для мене ця сума є вкрай непідйомною.

  До гого ж такі дії вважаю неправомірними, поскільки відповідно до ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ Будинки і споруди ЖИТЛОВІ БУДИНКИ. ДБН В.2.2-15-2005 - Площу квартир визначають як суму площ усіх приміщень квартири за винятком лоджій, балконів, веранд, терас, холодних комор і зовнішніх тамбурів. Загальну площу квартир визначають як суму площ усіх приміщень квартири (за винятком вхідних тамбурів в одноквартирних будинках), вбудованих шаф і літніх приміщень, підрахованих із такими знижувальними коефіцієнтами: - для балконів і терас - 0,3.


  Тобто, без дозволів можна тільки склити балкон, а також збільшувати його розмір не більше ніж на 30 см.

  Виходячи з вищесказаного, прошу відкликати постанову Департаменту Архітектурно-Будівельного контролю  № 59 від 30.07.19р. як таке, що являється протизаконним.


 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 05 вересня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  На протязі тривалого  періоду   в підвального приміщення постійно відбувається  порив  труб та мереж каналізаціі,Все майно яке знаходилось знищене стоками,Не одноразово  звертались  в ЖЕК визивались аварійні служби  обіцяли провести ремонт . але ніхто нічого робити не хоче,         Будинок сідає потріщилися стіни+ Будинок може обвалитись, Звертаюсь до Вас від  імені  хители   лів будинку створити комісію та терміново провести заміну мереж , З повагою  жителі пятого підїзду будинку 172,

 • 23 серпня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Вельмишановний Павло Васильовичу!

  Дозвольте привітати Вас та всю партійну організацію, яку Ви представляєте в державі " Українська Європейська стратегія Гройсмана" з ДЕРЖАВНИМИ ВСЯТАМИ

  Днем ПРАПОРА УКРАЇНИ-23 серпня 2019 року

   ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ України 24 серпня 2019 року!!

  Кожному мешканцю України ми БАЖАЄМО ЗДОРОВЯ, МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЮ, БАГАТО РОВІВ ЖИТТЯ , ЧЛЕНАМ ТА КЕРІВНИЦТВУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ БУТИ ТАКИМ АКТИВНИМИ ЯКІ ВАС ЗНАЮТЬ УКРАЇНЦІ в поточному році

  ВПЕРЕД!!!

  РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ В 2020 проці НА ВИБОРАХ в місцеві органи влади !
  МОЛОДЦІ!!!!

  ЧОРНОБИЛЬЦІ ВІННИЦІ ВАС ПІДТРИМУЮТЬ!!

  З повагою :

  ГО " Асоціація жертв Чорнобиля

  "керівник    підпис  В Мельник та колеги чорнобильці Вінниці та області

 • 12 серпня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Ми мешканці провулку Лютневої революції звертаємося до Вас з наболілим для нас питанням.

  По нашому провулку вкотре стався порив водогону біля будинку №10.

  1.Просимо вирішити питання течії даного водогону.

  Працівники водоканалу постійно приїжджають і стверджують що водогін приватний і вони не мають права його ремонтувати. Як може бути приватний водогін, коли по нашому провулку було чотири водяних колонки? За воду вчасно сплачуємо КП «Вінницяоблводоканал» тариф включає і ремонт мереж та їх утримання.

  2.Вирішити питання балансоутримувача даного водогону.

  Просимо невідкладного вирішення даного питання так як мешканці провулку знаходяться без води.

  Відповідь прошу надати на електронну пошту.


 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​​ЗДАВСТВУЙТЕ..   ПРОШУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ ПО УЛУЧШЕНИЮ ОСВЕЩЕНИЯ  НА ПЕШЕХОДНЫХ ПЕРЕХОДАХ ВСЕХ -- ПО УЛИЦЕ СОБОРНАЯ .... ОКОЛО ПЕТРОЦЕНТРА ТАКЖЕ ПО УЛ ГАЛИЦКОГО  И БЛОКА--  АБСОЛЮТНО НЕ ВИДНО ПЕШЕХОДОВ.. ОПАСНОСТЬ ДЛЯ ПЕРЕХОЖИХ   И ВОДИТЕЛИЙ   - ПО ВИНЕ ПЛОХОЙ ОСВЕЩАЕМОСТИ  ПЕШЕХОДНЫХ ПЕРЕХОДОВ

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​ЗДАВСТВУЙТЕ..   ПРОШУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ ПО УЛУЧШЕНИЮ ОСВЕЩЕНИЯ ДОРОГ БЛОКА- КОНСТАНТИНОВИЧА ВБЛИЗИ ПЕРЕКРЕСТКА У ПЛЕЯДЫ И БЛОКА  Ф.КОНА  .. АБСОЛЮТНО НЕ ВИДНО КУДА ЕХАТЬ АВТОМОБИЛЮ И ПЕШЕХОДЛВ НА ПЕШЕХОДНЫХ ПЕРЕХОДАХ

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​ДОБРИЙ ДЕНЬ. РОЛЩУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ  ДЛЯ РАЗГРУЗКИ МИКРАРАЙОНА ПОДОЛЬЕ ОТ ПРОБОК И УДОБСТВА ЗАЕЗДА В РАЙОН--  СДЕЛАТЬ НЕБОЛЬШОЙ ЗАЕЗД ПО ДОРОГЕ ЧЕРЕЗ УНИВЕРСИТЕТ НА ЗАБОЛОТНОГО   . ТАМ АБСОЛЮТНО ЗАГАЖЕНАЯ ЧЕСТЬ ЧЕРЕЗ КОТОРУЮ МОЖНО СДЕЛАТЬ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ЗАЕЗД С ЗАБОЛОТНОГО В ПОДОЛЬЕ...                                                                ВТОРОЙ ВОПРОС МИКРАРАЙОН- СЛОВЯНКА СПЕКТР УЛИЦ ШЕВЧЕНКО ЗАБОЛОТНОГО ДАЧНАЯ ПАВЛОВА ЛЯЛИ РАТУШНА..--ОГРОМНЫЙ РАЙОН--И НЕОДНОГО СТАДИОНА С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ И ПОЛЯ ХОТЯ БЫ  НА 80 КВ МЕТРОВ ДЛЯ ЗАНЯТИЙ БЕГОМ И ИГРАМИ...  К ПРИМЕРУ НА ВИШЕНКЕ - КАЖДЫХ 200МЕТРОВ ---СТАДИОН...   ЕСТЬ  ЖЕ МЕСТА ДЛЯ ПОСТРОЙКИ СТАДИОНА С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ- К ПРИМЕРУ  ШКОЛЬНЫХ   ..АБСОЛЮТНО НЕГДЕ БЕГАТЬ ЛЮДЯМ  !!  .. МНОГО ЛЮДЕЙ ЗАНИМАЮТЬСЯ БЕГОМ А БЕГАЮТ-- ПО ЩЕБЕНКЕ И ЧИГИРЯХ НА ГОЛОВЕ У ПРОХОЖИХ ТАМ ...  ЕСТЬ НАПРИМЕР СВОБОДНАЯ ПЛОЩАДКА СЗАДИ ДОМА-- ДАЧНАЯ 9 А   ТАМ 200 НА 50 МЕТРОВ УЧАСТОК ПУСТУЕТ ВО ДВОРЕ СЗАДИ..ПРОШУ СДЕЛАТЬ ТАМ МИНИ СТАДИОН  С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ И ПОЛЕМ ОКОЛО 80 МЕТРОВ ПЕРИМЕТРОМ.. ДЛЯ ТОГО ЧТОБ ДЕТИ И ВЗРОСЛЫЕ ЛЮДИ МОГЛИ БЕГАТЬ ПО ВЕЧЕРАМ И ИГРАТЬ В ИГРЫ... СПАСИБО БОЛЬШОЕ.....                                                                             ТРЕТИЙ ВОПРОС  -- ТРАНШЕЯ ПО УЛИЦЕ ШЕВЧЕНКО 31   , ШИРИНОЙ НА ПРОЕЗЖЕЙ ЧАСТИ 8 НА 5 МЕТРОВ  РОЗРЫТА СТОИТ 4 МЕСЯЦ  !!!!!!    --СОЗДАЕТ В ТЕМНОЕ ВРЕМЯ СУТОК АВАРИЙНОСТЬ  -- ПОПАДАНИЕ АВТО БУКВАЛЬНО В ТРАНШЕЮ..  ЗА ТАКИЕ БЕЗОТВЕТСТВЕНЫЕ ДЕЙСТВИЯ -- ВЫ ДОЛЖНЫ ПРИВЛЕЧЬ К ОТВЕТСТВЕНОСТИ КОМУНАЛЬНОЕ ХОЗЯЙСТВО --4 МЕСЯЦА ЯМА РОЗРЫТА 8 НА 5 МЕТРОВ  !!!!!  ЭТО УЖАС ..ЗА ТАКОЕ НУЖНО ДАВАТЬ ОГРОМНЫЕ ШТРАФИ КОМУНАЛЬЩИКАМ...ТУДА И МАШИНЫ И ДЕТИ МОГЛИ УПАСТЬ  --ПРОХОДНОЕ И ПРОЕЗЖОЕ МЕСТО ПРЯМО НА ДОРОГЕ ..!!!!.    СПАСИБО..ЖДЕМ ПРИНЯТИЯ АКТИВНЫХ МЕР ПО ЭТИМ ТРЕМ ВОПРОСАМ..  С УВ. АКТИВИСТЫ ,ЖИТЕЛИ МИКРОРАЙОНА СЛОВЯНКА..

 • 06 серпня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

           Здравствуйте
  Вас беспокоят из издания Solar Thermal magazine-
  немецкого журнала, посвященного солнечной термальной энергетике. В
  настоящее время в журнале готовится материал по поводу данного проекта
   https://cfts.org.ua/news/2019/07/10/v_trolleybusnom_i_tramvaynom_depo_vinnitsy_ustanovili_solnechnye_kollektory_foto_54161
  по установке гелиотермальных установок. В этой связи, хотели бы
  получить дополнительную информацию по данному проекту в целях
  последующей публикации в журнале. В случае если это возможно, могли бы
  выслать вопросы.  С уважением, Евгений


  Contact us
  Solrico – Bärbel Epp
  Schongauerstraße 35
  33615 Bielefeld
  Germany

  Phone: +49 (0)521  9717266
  Mobile: +49 (0)176 81028224
  Email: epp@solrico.com
  Skype: epp_solrico

 • 01 серпня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.

  Шановний Павло Васильовичу! Прошу Вашої допомоги у вирішені нашої проблеми, з приводу в ведення в експлуатацію ліфта по вулиці Андрія Первозванного 2 (2 підїзд).
  Вже більше трьох  місяців у нашому підїзді не працює ліфт. На початку травня його закрили на реконструкцію (повну заміну) ,підрядна організація виконала все в строк і здала ще 1 липня.А ось наші дармоїди вже на протязі місяця не можуть вирішити куди його ставити на біланс. Неодноразове звернення до Вінницяміськліфт , до начальника і його заступника приводить тільки в недорозуміння, що ці люди роблють на своїх посадах якщо місяцьі їм замало !!! Цеж стосується і начальника жеку №7 ,постійні обіцянки і перекладання вени на один одного.!!!


  Три місяці вони над нами знущаються , в мене на 9 поверсі проживає двоє малолітніх дітей ,яких два рази на день треба звести з коляскою на вулицю на прогулянку.,також людина похилого віку і з інвалідністью.

  З повагою до тебе Яхно Ігор


 • 27 липня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Шановний Павло Васильовичу.

  Прошу Вашого втручання та допомоги у вирішенні питання ремонту мого балкону, що знаходиться за адресою вул. В. Антоновича, 20 кв. 69. Декілька місяців тому, мною був розпочатий ремонт балкону, та збільшено бетонну плиту на 15 см. Це було зроблено для укріплення існуючої конструкції та утеплення. Поскільки будинок 1965 року будівництва та бетонна плита перебувала у аварійному стані. Крім того, у будинку двоскатний дах, з якого кожної весни падають великі глиби льоду. Одна з таких значно пошкодила, наприкінці зими, стару конструкцію балкону.

  19.07.19 р. працівниками департаменту Архітектурно-Будівельного Контролю було проведено позапланову перевірку та видано Припис з вимогою привести конструкцію балкону до первинного стану, але це неможливо, поскільки даний ремонт відбувався за кредитні кошти, яких не вистачить на проведення нових демонтажних та будівельних робіт, поскільки я Волкова Л.В. являюсь інвалідом ІІ групи загального захворювання та маю на утриманні двох неповнолітніх дітей. Проживаю з дітьми без чоловіка та не маю ніякої підтримки. Батьки - пенсіонери також не мають можливості допомогти мені у ситуації, що склалась.  Декілька років тому, через помилку лікаря стала інвалідом І групи, та мало не пішла з життя, провівши близоко 3 місяців у реанімації. За моє життя "боролась" велика кількість людей, поскільки без мами залишилися б двоє діток 2-місячного та 12-річного віку.  

  Виходячи з вище сказаного, прошу Вас втрутитись у ситуацію та надати дозвіл на подальший ремонт.  

  Маю велику надію на Вашу підтримку та розуміння.