Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:9500f29f-fa54-b0db-f06f-960581f038af
 • 24 червня 2021
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

                                                 Звернення

  Я, Калінська Ольга Миколаївна, проживаю м. Вінниця, 2-й провулок Юності  27 Б.

  Свою ділянку я придбала в 2019 році, побудувала будинок , зробила ремонт та вселилась на новий рік 2021. Веселились ми недовго, поки не почав танути сніг. Проживаю в будинку зі своєю донькою, яка пішки не може вийти з подвір'я під час дощів. Ми виїжджаємо та заїжджаємо тільки машиною.

  Справа в тому, що під час сильних дощів перехід по вулиці пішки ­– неможливий. Мій будинок знаходиться в самій нижній точці дороги, тому найгірша ситуація на моєму подвір'ї. Стічні води з  вул.Стахурського та вище побудованих будинків нашої вулички (їх ливневі системи будівель виведені на вулицю), мул ,мілкі камінці, сміття  зупиняються в нижній точці вулиці  тобто біля мого двору, а потім потрапляють мені на подвір'я, в гараж, підвал, каналізаційну яму.  Також замулюється скважина, що призводить до зупинки роботи і насоса і каналізаційної системи будинка. Мій газон та грядки (огірки, помідори, малина, зелень, квіти) повністю затоплюються. Огород в такому стані, що нагадує рисовий чек!!! Це тільки початок, коли  наповнення відбувається на 100%, то мул, болото, та застояна вода потрапляють до моїх сусідів в двір, де  проходить такі ж самі процеси, як у мене. Крім наших домівок (2-й провулок Юності №27, №29)  вода через бетоні бордюри переливається в садибу і прямо в будинок №6А вулиці Зелена, яка знаходиться з південної сторони від моєї ділянки. Рівень цієї вулиці нижче нашої на 1,5 метра    (вона знаходиться біля озера). Ї ЦЕ ПРОСТО БІДА!!!

  В  зв'язку  з описаними затопленнями, я на пенсію чоловіка і батька дитини (якого вже немає - КОВІД), зробила невеличке підвищення  біля хвіртки та воріт, щоб трохи зупинити потік води в двір.

  22.06.2021 біля 11-ї години в мій домофон подзвонили представники муніципальної поліції ДЕРЕВЯНКО ТА ЄЛЄНІЧ  і виписали протокол про адміністративне порушення та штраф, незалежно від того, що я виконувала роботи  на відстані одного метра від двору.  По суті я зробила невеличкий тротуар, щоб люди могли пройти по дорозі під час дощів. Потратила при цьому кошти, які складала дитині на відпочинок влітку.

  Ці ж самі представники поліції підказати або посприяти вирішенню проблеми не змогли, а розібратись до кінця в цій справі в них не було ні часу ні бажання. Розбити межі і подивитись досконало їм не дав начальник, бо визивав на інший об'єкт і надзвонював кожні 10 хвилин. Прошу розібратись в правомочності працівників муніципальної поліції адекватно і компетентно.

  Це тільки половина інформації, представники  муніципальної поліції Деревянко та Єлєніч склали другий протокол про адміністративне порушення.

  Справа у тому, що між моєю та сусідською  садибами проходить тупикова стежка шириною 30 -35 см і закінчується в городі моїх сусідів по вулиці Зелена 6А. Отвір до цієї стежки закритий забором, і нею ніхто не користується взагалі (бо ходити там можливо).  В попередні роки там безхатьки влаштовували відхожі місця та викидали сміття, чого не дуже хочеться мати поряд. Адже і в мене і в сусідів малі діти ми підтримуємо в чистоті та порядку цю невеличку територію власними силами.

   Поліцейські наказали відкрити отвір і пускати воду,яка збирається на нашому провулку в город та домівку  вул. ЗЕЛЕНІЙ 6А. Вважаю цю пропозицію абсурдною. Це ж топити  жителів сусідніх домівок та вулиць.

   Мешканці сусідніх будинків неодноразово зверталися зі скаргами до міської влади по поводу затоплення талими та дощовими водами прибудинкових територій, будинків та садиб.

  ПРОШУ вас розібратись в рішенні представників муніципальної поліції Дерев'янка та Єлєніча, які склали протоколи про адміністративне правопорушення  №000152, №000151 від 22.06.2021 на мене, Калінську Ольгу Миколаївну.

  Також прошу призначити комісію з приводу оцінки визначеної ситуації та виділити кошти з бюджету на проектно- кошторисну документацію та проведення робіт по облаштуванню дренажної водовідвідної системи з 2-го провулку Юності.

   


 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня. Шановний Сергій Григорович. Ми, мешканці будинку, що знаходитьсчя по вул. М. Ващука 14, провели інформаційні збори співвласників, на яких більшістю прийняли рішення щодо створення ОСББ. Створена  ініціативна група із числа співвласників, є протокол створення ініціативної групи та протокол зборів співвласників. Відповідно до рішення ВМР від 18.11.2016 N246, потрібно надати запит до ВМР щодо отримання інформації по власникам квартир та нежитлових приміщень будинку, яка зберігається КП "ВМБТІ". Також нам потрібно отримати консультації з питань створення та подальшої діяльності нашого ОСББ. Скажіть, будь-ласка, яким чином під час карантину ми можемо надати запит до ВМР щодо отримання інформації по власникам квартир та нежитлових приміщень, адже згідно оголошення на сайті ВМР, на час карантину прийом громадян скасований. Куди нам звернутись, де записатись на прийом та отримати консультації?
   Дякуємо за розуміння та співпрацю, з повагою - мешканці будинку по вул. Миколи Ващука 14


 • 01 лютого 2021
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый день.

  Меня интересует вопрос бездомных животных нашего города.

  Почему в 2021 году не выделен бюджет на их стерилизацию?

  Для чего нам тогда муниципальный приют?

  Если жители города занимаются этим на добровольной основе, то такой развитый город, как Винница, должен способствовать этому.

  Я уже не говорю об их бесплатном лечении, а просто контроле численности гуманным путем.

  В 2020 году в муниципальном приюте стеризовали бесплатно + по 2 пеленки на каждого котика, а собак даже вылавливали и возвращали назад.

  В этом же, говорят, что бесплатного уже ничего не будет. 

  Только льготная цена для бездомных кошечек 320 грн+ 2 пеленки, а собачку могут взять бесплатно одну и то если сами люди привезут.

  Как так, что на животных в нашем городе нет денег?

  Куда деваться всем новорожденным этой весной?

  За что их лечить?

  Силы и места передержек неравнодушных горожан на исходе.

  Мы просим, в срочном порядке, обратить внимание на этот вопрос


 • 04 листопада 2020
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Заява

  Я, Сергій Володимирович Крисак, 1989 року 14-го лютого в УССР в місті Вінниця (свідоцтво про народження IV-AM №270095, видане Вінницьким міським бюро записів актів громадянського стану 07 березня 1989 року)

  Вимагаю:

  -  активувати мене особисто в статусі Громадянина в конституційний правовий простір Громадянина Республіки України (ст. 5, Конституції), утвореної Декларацією про Державний суверенітет та Референдумом про незалежність в 1991-ому році в зв'язку із необхідністю прийняття спадщини – тобто своєї публічної частки Національного багатства в поколіннях Українського народу від колишнього власника, тобто від влади рад Української Радянської Соціалістичної Республіки і визнати мене спадкоємцем згідно ст. 13, 14 Конституції моєї публічної частки національного багатства;

  - відкрити на мене рахунок в державному «Ощадбанку» на мою частку Національного багатства та перерахувати туди мою частку доходу від спільної публічної власності;

  -  видати легітимний паспорт громадянина України з державним гербом згідно ст. 20 Конституції України;

  - повідомляти мені щоденно стан мого рахунку, згідно ст. 67 Конституції вважати мій ідентифікаційний код платника податків публічним соціальним номером, куди я сплачую обов'язкові соціальні внески у разі нестачі прибутків від економічної діяльності держави чи територіальної громади міста Вінниці і податків з інших секторів економіки;

  -  вказати мені фінансовий рахунок територіальної громади для сплати мною особисто туди соціальних внесків, (тому, що громадянин як засновник держави не платить податків);

  -  повідомити мені про пакет соціальних гарантій, пільг, зауважень і таке інше.

  Вимагаю провести загальні довірчі (50% + 1) збори Громадян міста, ратифікувати Статут територіальної громади міста Вінниці як юридичної особи ПУБЛІЧНОГО права і активувати місцеве самоврядування згідно Конституції ст. 140-143.

  Давайте жити відповідно до Конституції, а не в тому олігархічному недорозумінні з яким ми зустрічаємось щодня з 28 червня 1996 року.


 • 18 жовтня 2020
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​​​​​​​​Здравствуйте, уважаемый Сергей Григорьевич! У меня, к вам, вопрос: когда, наконеч-то, будут срезаны 2 сухих каштана, во дворе дома , по Келецкой 60? Сколько можно раз обращаться письменно, звонить и т.д. ? И , почему это, мне советуют это сделать за свой счет??? Я юридически, не имею права этого делать! Тем более, платяться деньги каждый месяц за "Утримання будинку та прибудинкової териториї". Пусть та сотрудница, которая, в весьма не дружелюбной форме, мягко говоря, мне это посоветовала, почитает это обращение!!! Деревья примерно, 15-и метровой высоты, и, при падении, могут повредить стоящие внизу, автомобили и провода. Я уже молчу, что могут кого-то покалечить! "Промедление смерти подобно" - это выражение очень подходит, в данном случае. Деревья обещали срезать еще летом, но, увы, "воз и ныне, там..." Заранее благодарю за срезку деревьев.

 • 22 вересня 2020
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергій Григорович!

  Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду та Сьомого апеляційного суду м.Вінниці визнано протиправним та скасовано п.1.12 рішення Вінницької міської ради 45 сесії 7 скликання №2007 від 01.11.2019 р., щодо відмови Рибаку О.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (безоплатно) земельної ділянки для ведення будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) орієнтовною площею 0, 1 га. та зобов`язано Вінницьку міську раду повторно розглянути клопотання Рибака О.І. від 20.09.2019 р. ( номер адміністративної справа № 120/4044/19-а), а Виконавчою службою м.Вінниця відкрито виконавче провадження ВП №62856631 та стягнено з боржника (Вінницька МР) виконавчий збір 18 892 грн., та надано десятиденний термін для виконання рішення суду.

  На сьогоднішній день на сайті Вінницької МР, у відкритому доступі є Рішення виконавчого комітету  № 1889  від 10.09.2020р. Про проект рішення міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам, відмова у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою». Яким повторно мені відмовляють у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою цієї ж земельної ділянки, фактично з тих же причин, які раніше скасовані судами, а саме: у зв'язку із розробленням містобудівної документації «Проект внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об'їзною дорогою». Тобто, це фактично повторна відмова з тих самих причин.

  Дане рішення буде передано до секретаріату міської ради для включення до проекту порядку денного чергової сесії міської ради.

  З метою недопущення повторного марнування бюджетних коштів м.Вінниця та порушення моїх прав, як громадянина та учасника бойових дій, звертаюсь до Вас з проханням повторно розглянути рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради № 1889 від 10.09.2020р, а саме 19 пункту, про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою  Рибаку Олександру Івановичу щодо відведення у власність земельної ділянки  по вул.А.Шептицького орієнтовною площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з урахуванням наведеної у цьому звернені інформації.

              Хочу звернути Вашу увагу, що дана земельна ділянка, згідно чинного Плану зонування м.Вінниця, та іншої містобудівної документації числиться як: Ж-1 Садибна забудова, а наміри корегування детального плану в майбутньому не можуть бути причиною для відмови в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою. Така відмова є безпідставною та незаконною, це підтверджують і рішення судів, які наведені вище.

           Прошу відреагувати на моє звернення до чергової сесії Вінницької міської ради.

   

  Повідомляю, що аналогічне звернення я направляю на ім'я Моргунова Сергія Анатолійовича - міського голову м.Вінниця.

   

  З повагою та розумінням,

  Рибак Олександр Іванович 


 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу звернуты увагу, на вул.Глинки що знаходиться на Старому Мисти, зовсим немае асфальтного покритя ,ямы пылюка выще проводив с дытиною не можлыво выйти прогулятись 

  може краще звернить увагу на обични вулицы по мисту Винниця чы вы вже зовсим забулись про такий район електро столбы ломаються асфальто покритя немае Вул.Якова Гальчевського  вже бильше 30 р не бачила нового асфальто покритья .

  чому вы не будуете ще один мис щоб не було пробок на Старому Мисти


 • 02 червня 2020
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергій Григорович!

  Якийсь час тому я створював петиції і звернення з приводу "наболілої" проблеми
  моєї сім'ї і нашого міста вцілому. І як і тисячі свідомих громадян нашої країни
  в черговий раз переконався у неспроможності нашої влади. Усі рази мені відповіли
  "черговими" відмовками, посилаючись звісно на статті законів, як це прийнято у світі
  юридично грамотних людей. І знову проблема із загостреного стану повернулась у стан хронічний.
  Не через відповідь влади, не через її дії, а в силу об'єктивних природних причин - настав холодний період року.
  Час йшов, холоди закінчились, почався карантин, люди стали заручниками обставин і нових правил.
  Але для певної групи жителів нашого міста це абсолютно нічого не значить. Я маю на увазі, ні закони держави в якій вони живуть
  ні привила що вводяться для їх же безпеки, ні просто прості закони людяності.
  Я маю на увазі тих жителів нашого міста, що кричать про своє право на гарне проведення часу на парковці музею М.І.Пирогова
  нехтуючи (справедливіше було б сказати - начхавши) правом тих хто живе поряд, на відпочинок у тиші, вночі.
  Питання це підіймається до влади не перший раз, і думаю уже мабуть і не перший десяток раз. Люди вимушені викликати
  патрулі поліції щоб отримати якийсь перепочинок і тишу і встигнути заснути за цей час.
  І тут у мене до вас, представники влади, є прохання. Просто дайте обгрунтовану відповідь, не чергову відписку, а саме відповідь.
  Невже дешевше відправляти патрулі що є досить обмеженим ресурсом міста на одне і те саме місце з однією і тією ж причиною
  по декілька разів на тиждень, може і того частіше аніж разом вирішити проблему? Притому що варіанти вирішення пропонувались безліч разів
  багатьма активними мешканцями міста і зокрема району вулиць Юності - Пирогова (думаю є і інші).
  Варіант, нарпиклад закрити парковку на нічний час, що належить, наскільки мені відомо, музею пирогова що не працює в нічний час.
  Друге питання стосується вулиці Юності. В черговій відписці на моє питання чи не можна встановити засоби запобігання перевищення швидкості по вулиці
  мені написали що буцім у відповідності з якимось там ДСТУ такої можливості немає, так як це магістральна вулиця. Так от дайте мені будь ласка відповідь
  чим ця магістральна вулиця (пр. Юності) принципово відрізняється від вул. Зодчих що у мікрорайоні поділля? Чому по вулиці зодчих можна було встановити 
  "лежачі поліцейські" мінімум на трьох ділянках вулиці, а по пр. Юності це неможливо? Приведіть будь ласка об*єктивні тому причини.
  Чи що, на юності живуть інакші люди, недостойні виконання їх конституційних прав і прав людини?


 • 07 травня 2020
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Заяву про видачу мені кртки вінничанина подав  довно.№ ВІДРИВНОГО ТАЛОНУ 00158659 АЛЕ СМС ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ ОТРИМАВ ДО ЦИХ ПІР.

 • 30 квітня 2020
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день. Прочитала про нагородження ветеранів до 75-річчя Перемоги. Але в списку не знайшла Темнова Сергія Васильовича ,бойовий офіцер, звілняв Прибалтику. 95 років. Телефон дочки 0935939848.

 • 17 січня 2020
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сергію Григоровичу!

  Коли Ви нарешті БУДЕТЕ ПРОВОДИТИ ПРИОМ ГРОМАДЯН ЗА графиком?

  Ви, Я та інші розуміємо, що в ЧЕТВЕРГ в 15/00 проводиться  виконкомВМР

  Ви там 

  та одночасно Ви на прийомі на першому поверсі ВМР!!!

  Кому вірити колишнім  членам  КПРС чи  перевернутим комунякам при владі у ВМР??

  Відрегулюйте графік прийому

  З повагою АБО БЕЗ ПОВАГИ

 • 16 грудня 2018
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрый день.
  Все мы отлично знаем что каждую зиму во всей стране происходит прорыв труб и т.д
  Что б исправить неполадку, у нас принятно раскапывать пол города, перекрывать движение, и производить устранение неполадки.
  А Ведь можно по другому
  Можно без Раскапывания земли
  Можно Сделать всё красиво и в 2-3 раза экономнее
  И заменить не просто старые трубы на новые, а заменить это всё на нержавеющие трубы. И да, это выйдет дешевле
  И самый главный ПЛЮС - мы получаем чистую воду в нашем кране.
  С Уважением Селезнев А.А.
  Моб. номер +380991195415

  E-mail. shyrikshyrikk@gmail.com

  https://www.youtube.com/watch?v=aVOPMiWC-lQ

 • 06 вересня 2018
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

       Шановний Сергій Григорович, я стикався з неодноразовими випадками коли на особистому прийомі посадовця ВМР,  телефонує мобільний телефон, і посадовець відповідає на дзвінок.        Це є неповага до відвідувачів.

       З врахуванням описаного  прошу Вас доручити відповідним службам, внести зміни до розділу YIII, Кодексу етичної поведінки посадової особи місцевого самоврядування ВМР, такого змісту:

  Пункт 12. "Посадовій особі ВМР, яка веде особистий прийом громадян, заборонено користуватись власними мобільними телефонами під час прийому громадян".  


 • 15 серпня 2018
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Запит​

  Прошу надати копію рішення виконкому № 447  від 23.02.2017 на ел.скриньку.

 • 16 лютого 2018
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Здравствуйте!

  Н.И Пирогов-бальзамированный

  /не нужно его ребальзамировать http://i-vin.info/news/koshty-na-rebalzamuvannya-tila-pyrogova-perekazano-morgunov-24159


  В черте Винницы в с. Пирогово находится музей-усадьба Н. И. Пирогова, в километре от которой располагается церковь-усыпальница, где покоится забальзамированное тело выдающегося хирурга.

   он был бальзамирован в 1881 год — знаменитый врач Николай Иванович Пирогов. Забальзамирован по его собственной методике его учеником в деревне Вишня под Винницей (ныне территория Винницы),

  Существовал  др заговор англ.масонов.Они так мстили людям -бальзамируя их-чтобы Души людей не могли уйти к Богу,продолжили мучаться и после смерти.

  Это была не форма поклонения .а месть с применением оккультных знаний.

  что реально происходит в Тонком Мире с душами бальзамированных.

  Душа постоянно пытается подняться ,но не может.

  Не может уйти не в ад ни в Рай.

  Т.е прошло много времени со дня бальзамирования.

  Все верили,что у Пирогова - все хорошо.

  Но реально Душа бальзамированного П  мучается все это время 

  С 1881 г
  Поэтому-пожалуйста  кремируйте тело Пирогова

  После бальзамирования чтобы отошла Душа к Богу нужно кремирование.


  В случае Пирогова  одного перезахоронения мало- его тело нужно кремировать.

  Он был бальзамирован.его похоронили а проблема осталась.он лежит в бальзамир состоянии в могиле и мучается.

   

  Правильная помощь бальзамированным,единственный выход из бальзамир-это кремирование

   

  Т е нужно срочно договориться о кремировании Пирогова

   Можно пригласить Священников и прочит молитвы во время сожжения

   Поэтому пож-та распорядитесь-чтобы срочно кремировали Пирогова

 • 08 листопада 2017
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановна Павло Васильович,

  Вдячний Вам за надану відповідь на моє звернення. Одночасно, звертаю Вашу увагу на обставини, які викладені у зверненні і які призвели до такого звернення.

  З огляду 

  за матеріалами судової справи №127/17009/15-ц відповідно до справи №127/2507/15-ц (матеріали знаходяться у Вінницькому міському суді) у судових засідіннях як квартира 37 за адресою м. Вінниця, вул. Р. Скалецького, будинку 33-а так і документи права власності на квартиру були предметом розгляду і дослідження в судовому порядку не тільки міським, а і апеляційним, касаційним і Верховним судом, а також майно, яке привласнене, і відповідно, його поділ неможливий, без його повернення, у зв`язку з його викраденням групою осіб,  що також підтверджується матеріалами судових справ, та про що Вас повідомляю.

  Але в моєму зверненні викладено обставини іншого характеру, і відповідно до довідкової інформації Вінницької міської ради http://www.vmr.gov.ua/Lists/HelpAdviceServices/Default.aspx та чинного законодавства України.

  Станом на сьогодні, наступила холодна пора року, включено опалення в належній мені квартирі, ключів від дверей якої не надано, і відповідно, яку таким чином привласнено злочинною групою осіб. ДСНС договір на відкриття дверей за допомогою спеціальних засобів та рахунок для сплати не оформлено, і відповідно, його не надано та координатора робіт не призначено і було скеровано до Поліції. Поліцією заяву про злочин не прийнято та було скеровано до ДСНС.

  З врахуванням вищевикладеного, квартира і майно були предметом як дослідження, і відповідно, розгляду в судовому порядку за участю орану опіки і піклування Вінницької міської ради, у Поліції немає спеціальних засобів та оснащення для відкриття дверей, а ДСНС не відкриває кримінальне провадження і не здійснює його розслідування....

  Відповідно до чинного законодавства України з врахуванням http://www.vmr.gov.ua/Lists/HelpAdviceServices/Default.aspx 

  Прошу залишити в силі моє попереднє звернення в цілому.

 • 24 жовтня 2017
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ,

  Дуже дякую за надану відповідь із корисним посиланням до суду. Але питання, у тому також непорушність права власності , вже розглядалися в судових засіданнях за справами 127/2507/15-ц і 127/17009/15-ц, повторно це зробити просто неможливо, так як пройшла як апеляція, касація так і розгляд Верховного суду. Ваша відповідь несе в собі загрозу Державності. Люди не бидло і далеко не ідіоти. Виходить, що злочинне угрупування віджало належну  мені квартиру за підтримкою міліції, передало всі напрацювання поліції. А адвокатом із захисту злочинного угрупування із віджиму власності виступає Організація, від якої надана відповідь у Вашій  особі. Вам необхідно звернутися до священника із покаянням. Може тоді Ви зрозумієте, а якщо щось таке подібне трапиться з Вами і... хто стоїть за віджимом квартири у Грушака Валентина Григоровича, пенсіонера, полковника авіації, ветерана, який нагороджений 9 медалями, якому після інсульту важко розмовляти та тяжко ходити, місце реєстрації: м. Вінниця, вул. Скалецького, 33-а, кв. 37 

   
  Дякую за надану відповідь. А щодо священника Вам вирішувати, це не суд, для звернення до якого є передумови і умови, звертатись Вам чи ні.
 • 10 жовтня 2017
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​На багаторазові звернення Грушака Валентина Григоровича (пенсіонер, полковник авіації, ветеран, нагороджений 9 медалями, після інсульту погано розмовляє та ходить, місце реєстрації: м. Вінниця, вул. Скалецького, 33-а, кв. 37) до державної служби з надзвичайних ситуацій, поліції щодо відновлення порушених прав та вжиття заходів - до відкриття дверей належної Грушаку В.Г. квартири; - примусового впливу до повернення користування квартирою, меблями, одягом - були залишені і залишаються поза увагою. Заяви від Грушака В.Г. не приймаються, або викидаються у відро для сміття або формально розглядаються.  20.09.2017 року на виклик Грушака В.Г. аварійно-рятувального загону за телефоном "101" Грушаку В.Г. безпідставно було відмовлено у наданні допомоги і скеровано на приватну компанію з наданням телефону 695248 При цьому, Грушак В.Г. діє у відповідності до вимог чинного законодавства, а саме

  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1102-2011-%D0%BF


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  П О С Т А Н О В А
  від 26 жовтня 2011 р. N 1102
  Київ
  Деякі питання надання платних послуг
  підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій

  Додаток 2
  до постанови Кабінету Міністрів України
  від 26 жовтня 2011 р. N 1102

  ПЕРЕЛІК
  додаткових платних послуг, які надаються
  аварійно-рятувальними службами
  Міністерства надзвичайних ситуацій

  2. Послуги, що надаються з використанням спеціальних засобів
  захисту та оснащення:
  ....
  16) відкривання квартир на замовлення громадян, зняття ґрат
  на вікнах і балконах;
  ....

  на що Андрущенко Олег Олександрович заявив вимогу особистого прибуття Грушака В.Г. до ДСНС, що було виконано 21.09.2017 року та 27.09.2017 року, але заява не прийнята, відправлена у смітник, договір і квитанція не оформлені, а Грушаку В.Г. на аркушу паперу було написано телефон тієї ж приватної компанії 695248 , і скеровано до Поліції.

  На виклик поліції 22.09.2017 року для подання і оформлення Заяви про злочин, який скоєно відносно Грушак В.Г. групою осіб: Грушак Валентиною Олександрівною, Грушак Іриною Валентинівною та Грушак Олександрем Валентиновичем за 191 статтею Кримінального Кодексу України щодо привласнення належного Грушаку Валентину Григоровичу майна (меблі, техніка, одяг, взуття, особисті речі та інше, вартість якого на сьогоднішній день є значною, і навіть великою) залишено працівниками поліції без відповідної уваги. При цьому, за допомогою телефонного зв`язку (050) 359-10-22 було поставлено до відома представника поліції (Заріну). Як результат, заяву не прийнято, і скеровано до ДСНС.


  Представник компанії 695248 перевірив прописку і категорично відмовився відкривати двері належної Грушаку В.Г. квартири без на те згоди колишньої дружини Грушак Валентини Олександрівни, яка між іншим, не проживає за місцем реєстрації, а мешкає в інший квартирі. При цьому, представник компанії 695248 вимагав від Грушака В.Г. оплату за виклик. ДСНС договір та рахунок для сплати не оформляє, і відповідно, його не надає та координатора робіт не призначає.
  Наближається холодна погода, до кого мені звертатись?

 • 13 березня 2017
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Тема листа: Журналістський запит щодо петиції про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці.

   

  Шановний Сергію Григоровичу!

   

          На сьогоднішній день декілька друкованих ЗМІ Європейського Союзу зацікавлені у опублікуванні результатів розгляду петиції щодо визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці. Такий інтерес викликаний тим, що гуманне ставлення до тварин вважається однією з важливих культурних цінностей Заходу, а Україна, на жаль, в останні роки привертала увагу західних ЗМІ переважно в негативному сенсі. У той же час, за моїми даними, серед громадян Вінниці це питання є актуальним і з інших причин, зокрема через релігійний принцип доброти, через любов відомих усім людей до домашніх тварин тощо.

           У зв'язку з вищевикладеним прошу Вас попередньо оцінити результати розгляду петиції. Також цікавою є Ваша особиста думка з приводу піднятої теми.

   

  З повагою і вдячністю за письмову відповідь,

  Михайло Марченко

  журналіст-фрілансер

  (050) 712-3982

 • 19 листопада 2016
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго Вам дня,шановний Сергій Грегорович! Під скажіть,будь ласка яким чином я можу одержати субсидію з травня місяця його року,якщо мене не було у Вінниці всі ці місяці.Находилась в селі до догляду за 95 річною бабусею.Буду Вам дуже вдячна за скоро відповідь.Дякую.С повагою Світлана Іванівна Чорнолуцка.

 • 03 листопада 2016
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня ! Південно-західна залізниця в 2011 купила квартиру по вул. Свердлова, надала її людині, яка потребувала  поліпшення, передала її Вінницькій громаді. Вінницька Міська рада надала рішення по якому дали ордер на квартиру, але до цього часу квартира ще зарєєстрованна на залізницю. Чому Віннницька громада не зарєєструвала квартиру на себе, адже людина не може приватизувати квартиру, поки не буде рєєстація на громаді. І що робити далі і куди звертатися? дякую за відповідь.

 • 19 вересня 2016
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  В.о. керуючого справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня!!

  Звертаюся до ВАС Сергій Григорович з питанням ,чому виконавчий орган міської ради не має можливості винести рішення по переведені садового будинку в жилий для утримання субсидії.

  Намагаються направити в БТІ і пишуть що ми цим не займаємось. Однак в законі України Затвержено Кабінетом Міністрів України від 29 Квітня 2015р. №321. Чітко вказанно в порядку про переведення будинків пункт 3 (для переведення дачного чи садового будинку у житловий будинок ГРОМАДЯНИН , який є власником подає до ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСКОЇ РАДИ, заяву за формою згідно з додатком 1),і на протязі місяця виноситься рішення по переведені чи не переведені. Я  це все зробила ,мені відписали звертайтесь в БТІ . Виходить постанова у нас непрацює .

  Буду дуже вдячна Сергій Григорович  коли ви прокоментуєте.   

   

   

 • 23 грудня 2015
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  Керуючий справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  обрий день Сергій Григорович !!! Допоможіть мені будьласка у моїй проблемі!!!!  У нашому місті міска рада перейменувала вулиці у жовтні місяці. Тепер я неможу зареєструвати своє майно у реєсраційні службі томущо я оновила технічну документацію на нову вулицю, а реєстраційна служба онлайн ще не перейменувала вони мені кажуть що це навіть незнають коли це буде зроблено, що це мої проблеми,  якщо я хочу то повина звернутися до Вінниці і сама повина звернутися  їз рїшенням  міськради про зміну вулицї щоб на підставі моєї заяви у Вінниці поміняли вулицу онлайн, лише я незнаю куди мені звернуися .

 • 30 вересня 2015
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  Керуючий справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Вдова,многодетная мама,обращаюсь ко многим депутатам ВГС и к Вам тоже,помогите с жильем хоть каким нибудь лижбы своя крыша над головой,заранее благодарны.

 • 16 липня 2015
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  Керуючий справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Держслужбовце!  Знову звертається до вас три сімї вінничан, 8 осіб 4 роки ходимо по кругу. До ВАС звертались кілька разів, а  отримуємо відписки з міськ ради від Пурлика Г. Брехуни та бюрократи там сидять.  Пишуть, щоб ми заплатили і водоканал відключить свою воду, яка руйнує нашу хату. Ми  живемо як на вулкані, що хата ось-ось рухне,підключити зручності (каналізацію) неможливо. Відповіді Пурлика технічно (не знає, що таке ввід), юридично(договір),економічно,т.п  безграмотні. Щодо людських якостей- теж лише здатний на погрози, грубість та брехню. Він пише, що більше не будуть розглядати наші скарги. Але відповіді його неправдиві та необгрунтовані. Це замість того, щоби головою подумати як вийти з даної ситуації, а не готовити відписки бюрократичні протягом 4-х років. Просимо,- 1.підготовитись до зустрічі теоретично, проконсультуйтесь з фахівцями, 2.Призначте час прийому і ми усі із стопкою бумаг-відписок Пурлика прийдемо на прийом.

  З повагою, сімї-Пащенко, Ковальчук, Морозов -вул.Блока №4, м.Вінниця​​

 • 06 липня 2015
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  Керуючий справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Здравствуйте я Оля Пащенко ,я инвалид 1-й гр,переселенка из Луганска,меня приютила женщина 
  тут в Виннице и оформила опеку,нам очень тяжело жить,у нее сын 
  тоже  инвалид,нам тяжело  выжить на мизерные пенсии. на еду лекарства 
  и комунальные услуги уходит очень много,но наша
   проблема в том что власти в городе отказали нам в пандусе,я уже 
  год не могу выйти из квартиры мне так хочется посмотреть город,
  подышать воздухом побыть на солнце.
  власти пришли посмотрели на крутой спуск с подьездда и отказали,но 
  должен быть же выход из ситуации,можно положить просто швеллера 
  и в подьезде и на выходе из подьезда ,прошу вас помочь в этой 
  ситуации или подскажите что делать?,но гулять мне хочется 
  особенно сейчас летом.
  Кстати вот недавно нам фонд собрал деньги и купил колясску.
  https://ubb.org.ua/uk/project/1406/​
 • 30 червня 2015
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  Керуючий справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Держслужбовце!  Знову звертається до вас три сімї вінничан, 8 осіб 4 роки ходимо по кругу. До ВАС звертались кілька разів, а  отримуємо відписки з міськ ради від Пурлика Г. Брехуни та бюрократи там сидять.  Пишуть, щоб ми заплатили і водоканал відключить свою воду, яка руйнує нашу хату. Ми  живемо як на вулкані, що хата ось-ось рухне,підключити зручності (каналізацію) неможливо. Відповіді Пурлика технічно (не знає, що таке ввід), юридично (договір),економічно,т.п  безграмотні. Щодо людських якостей- теж лише здатний на погрози, грубість та брехню. Він пише, що більше не будуть розглядати наші скарги. Але відповіді його неправдиві та необгрунтовані. Це замість того, щоби головою подумати як вийти з даної ситуації, а не готовити відписки бюрократичні протягом 4-х років. Просимо,- 1.підготовитись до зустрічі теоретично, проконсультуйтесь з фахівцями, 2.Призначте час прийому і ми усі із стопкою бумаг-відписок Пурлика прийдемо на прийом.

  З повагою, сімї-Пащенко, Ковальчук, Морозов -вул.Блока №4, м.Вінниця​

 • 15 червня 2015
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  Керуючий справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергій Григорович!

  Педагогічний та учнівський колектив, батьківська громада закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради» у зв'язку з оголошенням конкурсу на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці» піднімає клопотання про розгляд кандидатури відомого культурного діяча, мецената нашого міста Віктора Бронюка. Враховуючи значну матеріальну допомогу в будівництві ліфта для дітей з обмеженими фізичними можливостями та надання їм психологічної підтримки, вважаємо, що така людина достойна цього звання.​

 • 02 липня 2014
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  Керуючий справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергію Григоровичу! Велике прохання до вас збільшити кількість операторів "Цілодобової варти". 2 оператори у вечірній-нічний час та 3 оператори у денний час - це дуже мала кількість для такої служби. Спочатку року просто неможливо дозвонитися на "варту". Яка ж це варта, якщо доводиться набирати по 3-4 рази, щоразу очікуючи по 3-4 хвилини?! Або збільшіть кількість операторів, або взагалі скасуйте цю службу, щоб людина, яка очікує з'єднання на протязі 12 хвилин (в цілому) не нервувала. Оператори пояснили, що за останній рік збільшилася кількість дзвінків. Це і не дивно: номери "Варти" збільшилися, люди частіше звертаються по допомогу, отже, є необхідність збільшити персонал, який допомагає, в іншому разі це лише просто назва, а толку мало. Людина телефоную з певною проблемою, вже будучи знервованою, а тут іще чекати доводиться стільки часу, щоб отримати з'єднання. Навіщо таке потрібно? З вдячністю та повагою, Наталія Літоміна

 • 16 червня 2014
  Звернення до:
  Чорнолуцький Сергій Григорович
  Керуючий справами виконкому , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Прочитала в газеті, що будуть розприділятись земельні ділянки для багатодітних сімей в районі тяжилова. Ми стоїмо на черзі бажаючих отримати земельну ділянку, чи потрібно поновити якісь документи? Наша сім я не має житла, ходимо по чужих квартирах 15 років.Стоїмо на черзі і на житло, і на земельну ділянку.​