Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:5822669f-da70-b0db-f06f-913054c5b520
 • 05 липня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

                                                                                                                            Александру Чернеге

                                                       Жалоба

  В декабре 2019 вам было подано заявление Е- 01- 123627 от 26.12.2019/ Е- 01- 123875 от 27.12.2019 с жалобой на незаконное строительство и нарушений норм проектирования и отступных норм при строительстве офисного здания, ул. Митрополита Петра Могилы возле дома номер 8. И так как стройка идет на месте сквера в центре Винницы, который через преступные схемы, насильно был забран чиновниками горисполкома у жителей прилегающих домов, не особо удивлен, что более шести месяцев по общественной жалобе не является инспектор архитектуры. Тем временем идет стройка, горисполком оформляет новые разрешения на рейдерское строительство.

  Инспектор Борецкий Василий Леонидович сперва врал, что не может попасть на обьект, позже передал через секрктаря, что не имеет времени так ках ходит на курсы повышения квалификации. Ему  передали через приемную номер телефона, для обеспечения допуска к постройке, но он так и не перезвонил.

  Не тяните время, в других случаях инспектора своевременно проводят проверки.
  Сделаю все от себя возможное, что бы чиновники причастные к рейдерству предстали перед правосудием.

  Перестаньте писать отписки и затягивать время. Ситуацию ни кто не отпустит, есть прокуратура, президент, экспертизы и вера в справедливость. Надеюсь, что инспекция вышеуказанного обьекта пройдет в короткие сроки.

                                                                                                     Евтушенко Игорь Леонидович

                                                                                                     ул. Митрополита Петра Могилы 8 кв. 7

                                                                                                      г. Винница


 • 22 червня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Доброго дня. Прошу повідомити причини затримки відповіді на моє звернення від 22.05.20р.

 • 11 червня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго дня. Прошу звернути увагу на роботу ресторану CITY що знаходится за адресою Хмельницьке шосе 85. При роботі данного закладу харчування регулярно порушуются Державні Будівельні Норми України ДБН В.2.5-67:2013 пункт 4.1 а саме:

  При наявності повноцінної вентеляційної системи,ігнорують її використання,відкривають вікна на кухні(де постійно проходить виробничий процес). Всі шкідливі викиди потрапляють безпосередньо до мене та сусідів в оселю. Прошу прийняти міри так як викид шкідливих речовин,явно перевищює норму, та впливає на стан здоровя моїх дітей.

 • 25 травня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Відповідно до статті 34 Конституції України: кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов'язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно із статтею 19 цього Закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

  Зважаючи на вищевикладене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:

  1. Чи видавалася Декларація про готовність до експлуатації об'єкта «Нове будівництво житлового комплексу «GREEN'S» за адресою: Вінницька обл., м.Вінниця, вул..Генерала Арабея, 9, «ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АзЗІМУТ-ТРАНЗИТ»;

  2. В разі, якщо Декларація не видавалася, вказати причини не видачі такої про готовність до експлуатації вищезазначеного об'єкта


 • 24 травня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Шановний Олександре Михайловичу!

  Звертаються до вас мешканці багатоквартирного будинку № 64 по вул. Келецька в особі Голови ОСББ "Келецька 64" Бочарова Д. С.

  Навпроти нашого будинку знаходиться адміністративна будівля за адресою: м. Вінниця, вул. Келецька, 53.

  На фасаді зазначеної будівлі знаходиться рекламна вивіска NEW LIFE CLINIC (мовою оригіналу), букви якої освітлюють вікна житлового нашого будинку у нічний час (з 22.00 до ранку) кожну добу декілька років підряд, чим викликають значну незручність для мешканців у нічний час, вікна квартир яких виходять на вул. Келецьку.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно пункту 7.3 Положення про встановлення вивісок у м. Вінниця (Рішення виконкому Вінницької Міської Ради № 2225 від 28.09.2017) світлове оформлення вивіски не повинно засліплювати учасників дорожнього руху, а також не повинно освітлювати вікна житлових будинків.

  При зверненні у Цілодобову Варту нам було рекомендовано звернутись до Департаменту архітектурно-будівельного контролю.

  Просимо Вас допомогти нам вирішити цю ситуацію, щоб у нічний час дана вивіска не освітлювала вікна нашого будинку.

  Дякуємо!


 • 21 травня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Шановний Олександре Михайловичу

           Згідно рекомендацій, викладених у відповіді департаменту АБК від 20.05.20р. № Т-01-30015/01-36  я звернувся до замовника робіт з проханням надати проектну документацію на виконання робіт з реконструкції квартири № 22 будинку № 20а по вул. М. Ващука.  Мені було надано проект 07-10/16-АБ, розроблений інженером проектувальником Рябий О.Д. Листа погодження проекту житловою інспекцією адміністрації за місцем розташування об'єкта надано не було або такий документ взагалі відсутній.

           Прошу надати роз'яснення чи повинно бути таке погодження (якщо такий документ існує, прошу вказати ким і коли виданий та реєстраційний номер)? Залишилось без відповіді питання необхідності узгодження такого проектного рішення з іншими мешканцями будинку. Якими пунктами та яких будівельних норм передбачено виконання додаткового віконного проєму в боковій стіні балкону житлового будинку, низ якого знаходиться майже на рівні покрівлі сусіднього під'їзду?  Пункт 5.5 ДБН В.22-15:2019 вимагає виконувати двері (про вікна взагалі не йдеться) виходу на покрівлю протипожежними 2-го типу. Взагалі наявність такого отвору порушує всі принципи забезпечення протипожежних секцій (ДБН В.1.1.7).

           Ще при першому зверненні, в грудні 2019 року, я звертав увагу членів комісії на відсутність перемички над отвором в стіні, який готувався для встановлення віконного блоку. Тепер, коли блок встановлено і зруйновано декоративну сітку, це можна перевірити не докладаючи зусиль. Кілька рядів цегли утримуються цементним розчином до залізобетонного перекриття. Тому якість перевірки та дотримання вимог будівельних норм при будівництві залишають бажати кращого.

 • 06 травня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Шановний Олександре Михайловичу!

  03.01.2020 я зверталась з проханням розібратися щодо розміщення прибудови до будинку за адресою вул. Генерала Гандзюка,4, дотримання норм діючого законодавства, відповідних дозволів на будівництво та моїх вимог по зносу даної прибудови, що не відповідає проекту. Забудову виконує п. Костюк Сергій, мешканець будинку вул. Генерала Гандзюка,6.

  18.03.2020 я отримала відповідь щодо неможливості перевірки за відсутності суб"єкта містобудування.

  Тим самим, 04.05-05.05.2020 року роботи відновились, виконуються в підвальному приміщенні. Я особисто бачила п. Костюка С.

  Звертаюсь до Вас з проханням:

  -  провести позапланову перевірку відповідності розміщення прибудови до будинку, що розташований за адресою вул. Генерала Гандзюка, 4, м. Вінниця та дотримання норм діючого законодавства у сфері містобудівної діяльності;

  - в ході перевірки перевірити наявність та дотримання проектної документації, будівельних норм, стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, технічних умов та інше;

   - винести відповідне рішення про визнання прибудови до будинку самочинно збудованим, що порушує будівельні та санітарні норми;

   - винести припис про зупинення будівельних робіт та знесення самочинного будівництва з визначенням строку для добровільного виконання припису.

  Про результати проведення позапланової перевірки, прошу Вас повідомити мене особисто за адресою: вул. Генерала Гандзюка, 4/36, м. Вінниця.


 • 12 квітня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго ранку, шановний Олександр Михайлович. Я голова ОСББ "ДоброБуд-42", по вулиці М.Литвиненко-Вольгемут б.42. У нас за будинком будівництво. Будується будиночок на 4 чи 5 поверхів. Все було б добре, але зараз в умовах карантину, мешканці мого будинку, хвилюючись за своє здоров'я та за здоров'я оточуючих, знаходяться дома. На будівництві з ранку до вечора працюють великі, будівельні машини. Стовпи пилюки, та вихлопні гази забирають можривість у мешканців навіть відкрити вікна, чи провітрити квартири. Зверталась я й в муніципальну поліцію і телефонувала на 102.Кажуть, що нічого зробити не в силах. Приїзджали, спілкувалися з людьми з будівництва, але нічого не змінилося. Дуже просимо, допомогти нам у цьому питанні. Щоб під час карантину, мешканці будинку могли спокійно відкрити вікна та подихати повідтям, а не пилюкою та вихлопами. Дякую.

 • 02 квітня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Добрий день, шановний Олександр Михайлович!

  Від імені мешканців будинку звертається до Вас голова правління ОСББ "Зодчих 36" Кротна Світлана Миколаївна. Доводжу до вашого відома, що відомий вам власник нежитлових приміщень , у нашому будинку Овчаренко Богдан Олегович проводить будівельно-ремонтні роботи, які суперечать будівельним нормам. Не дивлячись на те, що у 2017 році під виглядом благоустрою був оголений фундамент біля нежитлового(підвального) приміщення №17, Овчаренко Б.О. продовжує оголювати фундамент і в сусідньому приміщенні (придбав у 2019р.).               02.04.20р. з  даного приміщення  була вивезена земля ( погружена на кузов машини і зверху прикрита будівельним сміттям). З"ясувалося, що всередині приміщення йде поглиблення і повне оголення фундаменту, в одному місці навіть підкоп під фундамент. Мені як голові правління ОСББ дозвільних документів пред'явлено не було. Впевнена, що вони, як і у випадку з попереднім приміщенням, відсутні.  Мешканці будинку просять Вас вирішити дану ситуацію згідно закону.


 • 31 березня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго дня.

  Звертаюсь від імені моєї мами Лаврентій А.Ф., має статус ветерана праці та діти війни, що проживає за адресою м. Вінниця, вул. Руданського 18 а.

  Сусід моєї мами, що проживає за адресою м. Вінниця, вул. Руданського 20 розпочав незаконну побудову гаража, без дозвільних документів, без дотримання пожежних норм та норм освітленості. Крім того на ділянці, де будується гараж проходить водопровід.

  Побудову гаража з мамою, як з сусідкою не погоджував. Гараж буде зогрожувати її життю та здоров'ю, оскільки не дотримані жодні норми побудови.

  Прошу в найкоротший час з"ясувати це питання та надати нам, як сусідам письмову відповідь на яких засадах здійснюється будівництво.

  З повагою, Оксана Лаврентій.


 • 29 березня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​           

             Звертаюсь до Вас стосовно незаконного будівництва прибудови до своєї квартири, що розташована на першому поверсі  3-го під'їзду по вул. Порика буд.31 мешканкою кв. 75 Петровською Наталією . Петровська без погодження з співвласниками будинку вже кілька років назад прибудовувала до своєї квартири приміщення у вигляді балкону і зараз ,в період карантину, знову найняла будівельну бригаду для виконання робіт по влаштуванню нової прибудови також без погодження з власниками будинку та без відповідних дозволів ДАБІ, відділу благоустрою міськради. Електронною поштою я направляв Вам звернення а також заступнику начальника Департаменту комунального господарства та благоустрою Семенюку Ю. На сьогодні реакція відсутня, будівельні роботи продовжуються. Також я звертався до поліції, в муніципальну варту щодо припинення незаконного будівництва але все без змін. Прошу припинити незаконні дії мешканки Петровської Н. щодо втручання в капітальні конструкції нашого будинку. Крім того прошу перевірити чи не порушені капітальні конструкції будинку при об'єднанні кімнат квартири  75 та квартири  переобладнаної з колясочної оскільки на кухні моєї квартири в минулому році на одній  стіні обсипалась облицювальна плитка.

  З повагою  мешканець кв. 95 Скрипник Ігор . тел 050-46-11-994


 • 24 березня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​ Шановний Олександр Михайлович.

  Ми мешканці  сусідніх будинків  по провулку Наскрізному ,та вул Івана Бойко звертаємося  до Вас с проханням втрутитись в незаконне будівництво багатоповерхового будинку .Просимо Вас , встановити правомірність майбутньої забудови  по провулку Наскрізному 31 .

       Будівельна компанія Куб , по провулку НАСКРІЗНОМУ 31. будує серед приватного сектору ,на 10 сотках землі триповерховий будинок на два під'їзди з гаражами на першому поверсі, що взагальному  складає чотири поверхи, без дотримання  державних  норм. Згідно ДБН 360-92 П.3.13 відстань між житловими будинками  відповідно до норм ( розділ 10) та протипожежних норм ( додаток 3) , при забудові 2-3 поверхів, відстань між будинками не меньше 15м., 4 поверхи -  20 м.   Відстань від сусідніх будинків до новобудови  складає меньше 6 м, що є недопустимо.

  Забудовник непогоджував з нами умови забудови,все робить на свій розсуд,що робить неможливим проживання поряд. Невраховуються ніякі норми. 
 • 25 лютого 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Шановний Олександр Михайлович. Я, Лученко Сергій проживаючий за адресою місто Вінниця вул. Шмідта буд.69 кв.125. Звертають до вас зі скаргою на сусіда який проживає у місті Вінниця вул. Шмідта буд.69 кв.111. Я вважаю що він незаконно прибудував балкон в притул до нашого під'їзду чим суттєво обмежив огляд. Змінив будову прибудинкової доріжки, влаштував незаконно водовідвід тепер під час дощу біля під'їзду тече вода яка підмиває доріжку і під'їзд. Під'їзд осідає і розвалюється. Кругом під'їзду будівельнє сміття. Прошу вас з'ясувати законность данноі прибудови. С повагою Сергій Лученко 25.02.2020.

 • 24 лютого 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Шановний Олександр Михайлович! До вас звертається голова правління ОСББ "АВАЛОН 5 ВІННИЦЯ". Прошу вашої допомоги в вирішенні питання по даху нашого будинка,який знаходиться по вул. Трамвайна, 3 , 1 черга будівництва. Забудовник  ЖБК "АВАЛОН 5" неякісно виконав будівельно-монтажні роботи. Металеві конструкції на даху (піддашки)  будинку під впливом вітру вібрують,місцями відриваються від покрівлі. Відірвані куски металу можуть в будь-яку мить вилетіти на прибудинкову територію, в тому числі на дитячий майданчик,і це несе в собі реальну загрозу для життя людей. Наш будинок був ведений в експлуатацію в 2017 р., гарантійний строк становить десять років від дня прийняття об єкта замовником (стаття 884 Цивільного кодексу України). Прошу вас прийняття міри та забовязати забудовника виправити дефекти. Буду дуже вам вдячна за допомогу в вирішенні цього питання.

 • 18 лютого 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Шановний Олександр Михайлович, прошу Вас перевірити дозвільні документи на будівництво багатоповерхівки за адресою Острозького 2/4, та повідомити чи дотриманні норми ДБН та чи є дозвільні документи на більше, ніж 7 поверхів та хто ці документи видав. Адже перед початком будівництва було заявлено 7 поверхів (вказано на плакаті та під час зустрічі) , а зараз вже почали 10-й поверх і мабуть зупинятися не збираються!!! Чи витримає фундамент таке навантаження?!!  Aдже поруч ще є приватний сектор, чиї інтереси грубо ігноруються тим, що будівля розташована на відстані 9м, у той час як відстань між довгими сторонами з вікнами має бути  мінімум 15 м (п. 3.13БДН 360-92**), або є ще норма про те, що відстань між будинком і довгими сторонами новобудови мають бути не менше ніж висота новобудови( не менше 20м!!!), також порушено протипожежні норми, адже пожежна машина не зможе вміститись у запланований проїзд. Чи всі ці норми застарілі і зараз будують хто,  що і де хоче всупереч закону??? !!! Також зверніть увагу на те, що житлові приміщення в документах забудовника позначені як господарські, що напевне зроблене з метою зменшення відстаней. Дякую. 

 • 30 січня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Просимо надати відповідь чи законно ведеться будівництво на ділянці з кадастровим номером 0520680500:05:001:0846 з цільовим призначнням "для ведення особистого селянського господарства" по1пров. Гніванського шосе ? Що там будується і хто надавав дозволи на це будівництво? 

 • 21 жовтня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Доброго дня Олександре Михайловичу.

  27.07.19 р. я зверталась до Вас з приводу ситуації, пов'язаної із ремонтом мого балкону, що виникла влітку цього року. 

  Отримала вашу відповідь з приводу порушення норм закону, а саме: ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт» п.8.14.  Наразі на мене був накладений непомірно великий штраф розміром 17 000 грн. Для мене ця сума є вкрай непідйомною.

  До гого ж такі дії вважаю неправомірними, поскільки відповідно до ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ Будинки і споруди ЖИТЛОВІ БУДИНКИ. ДБН В.2.2-15-2005 - Площу квартир визначають як суму площ усіх приміщень квартири за винятком лоджій, балконів, веранд, терас, холодних комор і зовнішніх тамбурів. Загальну площу квартир визначають як суму площ усіх приміщень квартири (за винятком вхідних тамбурів в одноквартирних будинках), вбудованих шаф і літніх приміщень, підрахованих із такими знижувальними коефіцієнтами: - для балконів і терас - 0,3.


  Тобто, без дозволів можна тільки склити балкон, а також збільшувати його розмір не більше ніж на 30 см.

  Виходячи з вищесказаного, прошу відкликати постанову Департаменту Архітектурно-Будівельного контролю  № 59 від 30.07.19р. як таке, що являється протизаконним.


 • 23 вересня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Добрый день ! К Вам обращаеться председатель правления ОСББ "Фортуна 40"от имени жильцов домов : №40 по ул.Шевченко и №39 по ул.Келецькая . Суть дела такая. В переданных горисполкомом документах (план строительства домов) территория между домами №40 по ул.Шевченко и №39 по ул.Келецькая указана как территория этих домов.
  Между указанных домов кто-то самовольно начал строить здание ( по словам строителей овощной магазин), раскопав землю , уничтожив деревья и большую клумбу. Копал траншею экскаватор с надписью "Благоустрій міста".

  1. Строительство этого здания начато без согласования с жильцами указанных домов, которые категорически против данного строительства. 

  2. Стены начатого здания будет располагаться впритык к бардюрам2-х заездов во дворы, тротуаром по ул.Шувченко и пешеходной дорожкой между указанными домами , что есть нарушением норм строительства.

  3. Данное здание будет закрывать обзор автомобилям при заезде во дворы указанных домов.

  4. По нашим данным под землёй указанного участка проходят кабеля ( какие точно не знаем, может электро или телефоные кабеля) . 

  Просим разобраться в данном вопросе и запретить указанное строительство.

 • 20 вересня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Прошу перевірити кафе "КАСТЕЛЛО", що знаходиться  в підвальному приміщенні будинку по просп.Юності 14 на предмет наявності дозвольних документів. Хто і коли видав їм дозвіл на відкриття закладу громадського харчування.

  Сьогодні 20.09.19 р. власники кафе влаштували гучне свято відкриття з 12,00-15,00. Маленькі діти не могли заснути. На зауваження мешканців, працівники кафе відповіли, що в них є дозвіл з міської Ради. Прошу перевірити цей факт.

 • 19 вересня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Добрий день.!! Жителі будинку  за адресою проспект Космонавтів 24, якому майже 50  років, повідомляють про те, що на першомі поверсі, де знаходяться  комерціїні приміщення, почали проводитись будівельні роботи із знесанням капітальних стін. Ми мешканці будинку занепокоєнні проведянням цих робіт, зважаючи на часті завали  будиників в Україні, зв'язаних саме з  проведенням таких будівельних робіт. Просимо прийняти міри, для попередження подібних ситуацій. З повагою  мешканці будинку 24.

 • 31 липня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго дня! Вдруге звертаюсь до Вас з приводу незаконного захвату та будівництва на прибудинковій території будинку 44 по проспекту Юності.

  А ні на моє письмове звернення від 19 липня 2019 року, а ні на звернення по телефону (розмова велась із Вашим заступником) , відповідь не отримана!!!

  Відповідно до статті 20 Закону україни "Про звернення громадян", звернення розглядаються і вирішуються НЕВІДКЛАДНО але не пізнише 15 днів від дня їх отримання.....

  Я вважаю, що саме такі питанні слід вирішувати невідкладно! Виїхати на місце проведення будівництва і зупитини його до з"ясування документальних питань! Чи Ви очікуєте коли збудується споруда? А може, коли хтось (Не приведи, Господь!)  постраждає???? Тому що роботи проводяться з великим ризиком! Під землею проходить газова труба і мережа високовольтки?!

  Сподіваюсь на Ваше розуміння! • 27 липня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Шановний Олександре Михайловичу.

  Прошу Вашого втручання та допомоги у вирішенні питання ремонту мого балкону, що знаходиться за адресою вул. В. Антоновича, 20 кв. 69. Декілька місяців тому, мною був розпочатий ремонт балкону, та збільшено бетонну плиту на 15 см. Це було зроблено для укріплення існуючої конструкції та утеплення. Поскільки будинок 1965 року будівництва та бетонна плита перебувала у аварійному стані. Крім того, у будинку двоскатний дах, з якого кожної весни падають великі глиби льоду. Одна з таких значно пошкодила, наприкінці зими, стару конструкцію балкону.

  19.07.19 р. працівниками департаменту Архітектурно-Будівельного Контролю було проведено позапланову перевірку та видано Припис з вимогою привести конструкцію балкону до первинного стану, але це неможливо, поскільки даний ремонт відбувався за кредитні кошти, яких не вистачить на проведення нових демонтажних та будівельних робіт, поскільки я Волкова Л.В. являюсь інвалідом ІІ групи загального захворювання та маю на утриманні двох неповнолітніх дітей. Проживаю з дітьми без чоловіка та не маю ніякої підтримки. Батьки - пенсіонери також не мають можливості допомогти мені у ситуації, що склалась.  Декілька років тому, через помилку лікаря стала інвалідом І групи, та мало не пішла з життя, провівши близоко 3 місяців у реанімації. За моє життя "боролась" велика кількість людей, поскільки без мами залишилися б двоє діток 2-місячного та 12-річного віку.  

  Виходячи з вище сказаного, прошу Вас втрутитись у ситуацію та надати дозвіл на подальший ремонт.  

  Маю велику надію на Вашу підтримку та розуміння.


 • 19 липня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Доброго дня! Звертаюсь до Вас від імені мешканців будинку 44 по проспекту Юності, 2-й під'ізд квартири з 37 по 72. Майже сім років потому  громадянином Н було викуплено квартиру 38 з метою її реконструкції . Всі ці роки квартира пустувала, ремонтні роботи не велись! На прикінці 2018 року власник квартири вирішив розпочати свою діяльність не тільки на території своєї власності, но і захопиdib прибудинкову територію!!!! Що має бути збудовано і який це буде мати вигляд, ми тільки можемо здогадуватись. Дозвіл на будівництво та захоплення прибудинкової території ніхто із мешканців будинку не давав. (Ніхто і не запитував!) Однак, це не зупиняє власника квартири 38!!!! Ним (у робочий час, поки всі на роботах) були варварськи зрублені всі дерева на прибудинковій території , приблизної площі 50 кв. метрів та поставлена металева огорожа під замок!!!!! Раніше з вікна квартир був гарний краєвид !!! зараз, ОГОРОЖЕНИЙ ПУСТИР -СМІТНИК!!!!! Все що випатково падає з балконів чи закидається недобросовісним перехожим, залишається за огорожею, так як доступу до цієї території немає навіть у двірника!!! 
  З цим питанням я зверталась до міського голови -пана Моргунова. На звернення я отримала відписку: "Я дав доручення з’ясувати усі обставини законності дій власника приміщення та відрегулювати це питання в рамках чинного законодавства."
  Не знаю, що він з'ясував?!  Однак, на сьогодні власник квартири 38 розвернув відкрите будівництво!!!! Зніс свою ж огорожу і розпочав будівництво, самовільно захопивши майже 100 кв.м  прибудинкової території!!!! 

  Просимо, здійснити перевірку на законнісь дій громадянина Н щодо будівництва на прибудинковій території яка є спільною власністю співвласників будинку 44 по проспекту Юності в місті Вінниця!!!


 • 11 липня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Доброго дня! До Вас звертаються мешканці будинку по вул. В.Антоновича, 20,

  з приводу добудови балкона в нашому старому будинку (1965 року) новий мешканець квартири № 69 самовільно, без будь-яких документів добудовує балкон (будинок аварійний) Вже зверталися до Вас за допомогою. Приїжджали співробітники міськвиконкому, дали їй вказівки встановлювати балкон, як по стояку у інших мешканців. Але вона явно не розуміє, ні російської ні української мови. Продовжує добудовувати свій балкон більше, ніж передбачає архітектурний проект. Прохання вирішити це питання. Мешканці будинку, будуть подавати в суд на громадянку Волкову Ларису Володимирівну


 • 03 липня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго ранку! До Вас звертаємся вдруге, ніяких дій з Вашої сторони немає, по першому зверненню, про порушення незаконого будівництва, достройки балкону на вул. В.Анитоновича,20, кв. 69? Після вчорашнього приїзду поліції, працівників міськради, роботи прекратились на деякий час. Сусідкою, яка порушує архітектурно-будівельні роботи, державних стандартів і правил визначених чинним законодавством не надано заборони вчиняти своєвілля. Сьогодні 03.07.19, зранку йде установка балкона. Чому ніяких немає дій ? Чому на питання від сусідів держаавні службовці НІЧОГО НЕ ЗРОБИЛИ. Значіть Волковій Л.В. плювати на Закони і владу. 

 • 02 липня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Доброго дня! Звертаюсь до Вас с питанням добудування балкона по периметру на 3-му поверсі нашого будинку, вул.В.Антоновича,20, кв. 69. Нова мешканка, яка заїхала в наш будинок в березні 2019 року, без дозволу на розширення балкону, почала роботи достройку. Вона підписала дозвіл на РЕМОНТ балкону у Вас, а не достройку на ширину по метру з кожної сторони. Будинку 55 років, він аврійний, його за ці роки не ремонтували. Тепер нашим дітям та онукам буде страшно проходити біля вікон першого поверху(а дітей в дворі багато). Вони граються, бігають. Якщо балкон не витримає нагрузку, буде біда. Шляхом обмуну підписавши в Міськраді-ремонт балкону, почалояь його добудовання. Всі сусіди будинку обурені таким вчинком. Прохання розібратись в нашому питанні. До керуючої компанії "Замостя" звертались, але тільки чули розмови, що не можна таке робити, і більше дій з їхньої сторони-НЕМАЄ. Дякуємо Вам, якщо питання буду вирішено як найшвидже. Будова на будинку розпочалась з ранку 02.07.19 р.

 • 02 липня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​ Доброго дня , в нашому будинку за адресою вулиця Володимира Антоновича 20 ведеться незаконне добудування балкону. Громадянка проживаюча у квартирі 69 під виглядом ремонтних робіт добудовує балкон. Має дозвіл на ремонт, але не має дозволу на розширення та добудову. Будинок знаходиться в аварійному стані. Була викликана поліція, але без заключення спеціалістів не мають права на припинення робіт. Прошу від вас швидкого реагування.

 • 27 червня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Прошу, Вас перевірити архітектурні споруди по вулиці Івана Федорова 36 кв 1,які належать громадянці Самарській Ірині Олександрівні, чи додержані вимоги будівництва та експлуатаційні вимоги будівництва. 

 • 23 червня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброг дня Олександр Михайлович.

  Мешканці будинку 22, що по вул. М.Шимка, вже другий рік благаємо вирішити питання з незаконно встановленою витяжкою у пабі"Бочка", що розміщений на базі кв.51.

  Ми не маємо свіжого повітря, оскільки відчинити вікно неможливо. Бувають навіть такі дні, що до опівночі в спеку ми сидимо із зачиненими вікнами, хоча у будень вони повинні зачинятися о 22 годині.

  Просимо сприяти демонтажу витяжки.

 • 16 червня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю
  Шановний Олександр Михайлович!

  Роз’ясніть, будь ласка, коли буде звільнено від споруд незавершеного будівництва земельна ділянка за кадастровим номером 0510136600:02:055:0055 по вул. Архітектора Артинова? Адже є рішення Вінницької міської ради №464 від 30.09.2011 р. (п. 11-11.3 додатку 2) стосовно звільнення та повернення до територіальної громади міста цієї земельної ділянки, виконання якого досі не було забезпечено. Землі, на яких знаходяться ці споруди, належать територіальній громаді міста та не перебувають в оренді, проте звільнення ділянки не відбувається вже протягом 8-ми років. Тобто, земельна ділянка використовується забудовником незаконно, та самі споруди повинні бути ліквідованими.

  Ми сподіваємось на якнайшвидшу ліквідацію споруд незавершеного будівництва, стихійних сміттєзвалищ на території цих споруд та прилеглої території, які чинять небезпеку навколишньому середовищу, та спричиняють колосальні незручності мешканцям прилеглих житлових будинків.

  Надайте, будь ласка, інформацію про вжиті заходи з цього приводу. Дякую.