Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:09f7629f-7a3e-b0db-f06f-9b5ad45d0d25
 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Добрый день. Прошу Вас дать поручение провести благоустройство детской площадки во дворе дома по адресу:
  Ул.Келецкая 92 
  Обращаю Ваше внимание на то, что площадка находится в состоянии, которое угрожает здоровью играющих на ней детей. Поскольку площадка не обновлялась уже лет 20,а досталась нам с другого двора (т.к.там построили прекрасный детский городок)
  металлическая конструкция с горкой покрылась ржавчиной, качели сломаны, а к старой песочнице вообще страшно подходить. Кроме того, на площадке установлены всего две лавочки, которые тоже приходят в негодность и погнили уже!
  Прошу в возможно кратчайшие сроки провести замену детской площадки на современный детский городок,пока нашим детям не исполнилось 18 лет!


 • 04 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​В нашем дворе по адресу Келецкая 92 стоит детская площадка в аварийном состоянии.Нашей детской полощадке около 20 лет .Качели ещё на цепях которые периодически обрываются ,в один момент это приведёт к травме ребёнка.Горки ржавые ,ее деревянные элементы прогнившие .В детской песочнице песок давно не менялся ,да и сама песочница с ужасном состоянии .У нас во дворе много маленьких детей ,им негде играться  и приходиться скитаться по чужим дворам.Просим установить во дворе дома 92 по улице Келецкая новую детскую площадку .

 • 03 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Фурмане Романе Сергійовичу. До вас звертаються мешканці житлового будинку по вул. В'ячеслава Чорновола 8. Просимо допомогти нам у вирішенні нагальної потреби. Наш будинок знаходиться у акваторії великих та високих дерев. Серед них: липа, горіх та інші.  Зараз біля 2-го під'їзду росте висока липа, яка захворіла та засохла. Ця липа загрожує нам!!! Тому, що можливо через негоду, вона може впасти на будинок та розтрощити його. Також у  багатьох  мешканці будинку є власні машини, які вони бояться ставити на ніч, через те, що дерево може завалитися на їхні автомобілі. Просимо вас зрізати дерево та обрізати гілки інших дерев, які загрожують будинку. Дякую за розуміння!


 • 01 липня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня, Романе Сергійовичу.

  Звертаюся до Вас повторно, з приводу вирішення питання функціонування дитячої \ спортивної площадок, розташованих між будинками 94 та 90 по вулиці Келецькій. Тут постійно порушують статю 24 закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення":

  1) у проміжку від 8.00 до 22.00 постійний сильний шум (крики, верески, музика з використанням колонок). Вже викликали поліцію, про що є відповідний запис у їхній базі;

  2) майже кожного дня після 22.00 шумлять діти (сильні крики); пізніше можуть приходити старші, які ​розпивають алкогольні напої на лавках площадки.

  Пропоную це вирішити за одним з можливих варіантів:

  1) огородження площадки та її замкненням від 22.00 до 8.00;

  2) перенесенням в іншу частину мікрорайону, де є ділянки розташовані далеко від житлових будинків.

  За результатом опитування, мене підтримують сусіди 2 та 3 під'їздів будинку 94, вікна яких виходять на вищезгадану площадку.

  Прохання надати мені відповідь відповідно до закону України "Про звернення громадян". У випадку відмови або невиконання даного звернення залишаю за собою право звернутися до вищих інстанцій.

 • 29 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Ми, мешканці багатоквартирного будинку по вул. Порика 12, просимо допомоги у вирішенні проблеми. 

  Нас довели до відома, що незабаром (з 30.06 або 7.07) почнуться ремонтно-будівельні роботи по заміні старої теплотраси під будинком. Це добре, але! Разом з цим вони планують знести єдиний на 4 будинки (Порика 10, 12, 14 та Космонавтів 23) дитячий майданчик, на якому кожен день граються не менш ніж півсотні дітей! Зрізати дерева (коли у всіх країнах Європи їх активно насаджують та бережуть). А на його місці зробити асфальт та паркування. Також паркування планується впритул під вікнами будинку Порика 10 (теж з вирубуванням великої кількості дерев), вздовж будинку Порика 12. Це все порушує закони України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0379-96#Text) N 173 від 19.06.96 пункт 4.10. Повний текст закону на фото-1. В ньому чітко вказані дозволені відстані для паркувань авто, для дит.майданчиків, тощо.

  Те, що хочуть зробити, порушує права мешканців усього двору. Згоди ми не давали ні усно, ні письмово. А відповідно до ст. 88 Земельного кодексу України, володіння, користування та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності, здійснюються за згодою ВСІХ співвласників згідно з договором, а в разі недосягнення згоди - у судовому порядку.
  Про знесення єдиного місця для дитячого дозвілля теж не може йти мови. В нас такий "двір", що у ньому навіть зараз майже неможливо відпочивати дітям - є сміттєзвалище, близько 20 гаражів, 4 дороги та старий майданчик (фото-2). Через величезну кількість авто постійно виникають аварійні ситуації. 27.06.2020 ввечері авто на великій швидкості ледве не збило дитину. Є очевидці, які стверджують, що була вина водія. В двір був визваний патруль Поліції (фото-3), тому це легко перевірити. 

  Також є проблема, що ВИННИЦЬКИЙ НДЕКЦ МВС користується прибудинковою територією нашого будинку. У них за парканом величезна пуста територія, але автомобілі вони паркують виключно під нашими вікнами. В робочі дні буває до 15-20 автівок.

  Просимо втрутитись до вирішення цієї проблеми, та:
  - заборонити зносити дитячий майданчик, а натомість оновити та озеленити;
  - заборонити вирубувати дерева;
  - заборонити паркувати автомобілі співробітникам та відвічувачам НДЕКЦ в дворі будинку;
  - відкрити проїзд між будинками Порика 14 і Космонавтів 23, та встановити обмежувальні стовпчики між Порика 12 і 14, що розмежує потік авто між будинками;
  - дозволити використати для паркування автомобілів мешканців виключно земельну ділянку під парканом НДЕКЦ (фото-4).

  Усі прохання нанесли на карту для більш зручного розуміння ситуації (фото-5), всі закони України виконуються.

  Будемо дуже вдячні за допомогу.

  Посилання на фото:
  Фото 1 - https://ibb.co/7ys4C9Q
  Фото 2 - https://ibb.co/12yTBXk
  Фото 3 - https://ibb.co/NrXcsF8
  Фото 4 - https://ibb.co/xqCLdm4
  Фото 5 - https://ibb.co/5cmbWXr
 • 27 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрый день.В нашем дворе по проспекту Космонавтов 14 поставили хорошою детскую площадку где то лет 5назад.На сегодняшний день площадка в ужасном состоянии состоянии,урни нет,качеля одна сломана,турники вот вот упадут,а этот отсев ,что остался под ногами так это же сплошной 🐈 туалет.Так у меня вопрос , просьба обратить на это внимание и принять меры.Спасибо

 • 26 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий день. Звертаюсь до Вас від 1-го під~їзду, можливо не за адресою, но ми не знаєм до кого звернутись з нашою проблемою. А проблема у нас така, наша сосідка з 23  квартири розвела в підвалі притулок для котів, на дворі 30градусів тепла, там їжі море вона смирдить. антисанатарія, мух повно, того літа ми визивали обробку підвалів разів 4 ,блохи заїдають,у нас малі діти, вона на наші прохання винисти на вулицю відмовляється а тільки обзиває ,кляне, поведінка не адекватна. Вибачте за звернення але це крик душі ми не можимо зайти в підвал, якщо це не Ваше питання, підкажіть будь- ласка куди звернутись, щоб допомогли вирішити це питання. Дякую.

 • 26 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Роман Сергійович.

  Звертаються до Вас мешканці будинку Князів Коріотовичів 190.

  Просимо допомоги в пришвидшені робіт по заміні труб ГВП,ХВП, труб  каналізації в підвалі будинку.

  Будинку вже більше 35 років. Стан внутрішніх комунікацій в край занедбаний.

  Всі труби стали як  «сито». Весь час в підвалі вода та мокрота, цвіль та комарі. Є проміжки труб на яких 12 хомутів на 1,5 м. Фундамент будинку не на сваях, а на З/Б блоках. Будинок дає просадку фундаменту із-за підтоплення.

   Більша частина коштів які перераховуємо до ЖЕО ідуть на визови аварійних служб. Ми розуміємо складність фінансування і тому були проведені збори  і зібрані кошти на проект по спів фінансуванню 30/70. Проект був погоджений  та переданий в Департамент житлового господарства на при кінці 2019 р. Загальна сума проекту не дуже велика до 100 000 грн.

  Також від Департаменту житлового господарства був отриманий лист від 10.01.2020,про те,що наш будинок включили в перелік будинків ,що потребують ремонту.

   Кошти мешканці зібрали. В будинку 30 квартир, половина з них люди похилого віку. Вже є такі, які не дочекалися проведення робіт та померли.

  ОСББ в нашому будинку створювати не доцільно в зв'язку з малою кількістю квартир.

  На більшість робіт мешканці  своїми силами збирають кошти та проводять роботи (замінили стояки в середньому під'їзді, перекрили вихід на кришу руберойдом, пофарбували  лавки біля під'їзду)

  Без звернень в Міськраду своїми коштами відновили дитячий майданчик на прибудинковій території,ми не ведемо пошуки по принципу «нам хтось, щось зобов'язаний». Але в даному випадку без Вашої допомоги не можемо вирішити дуже наболівші для нас питання.

  З надією на допомогу мешканці будинку.

  Представник будинку  Бурутіна Світлана Василівна

  Квартира № 25.т.097 3305391


 • 24 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​​Велика подяка Фурману Роману Сергійовичу за чудовий двір вул.ватутіна 32.  Дійсно двір став сучасним, дітвора просто в захваті що може гратись не в болоті. Водії також вдячні за компактність. Усі сусіди і я ще в минулому році звертались до депутата Андронійчука Романа  за допомогою і планували все це якнайкраще. дуже чудово що все вийшло на високому рівні адже в будинку 180 квартир, багато пенсіонерів і усі дуже задоволені. Меру міста Моргунову Сергію окрема подяка за таку чудову команду. ми за вас усім будинком 100%!!!! Зміни в місті дійсно відчутні.

 • 22 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня.Прошу Вас про допомогу у вирішенні питання у бездіяльності ЖЕО .По вул.К.Коріатовичів 157.Будинок в Жахливому стані за останній місяць три рази дзвонила на аварійку.Труби забились.затопило квартиру першого поверху.вимкнули світло-згорів щочик,визвали аваріку заплатили за свої гроші ремонт.Сьогодні 22.06.був сильний дощ.затопило підїзд.і всі квартири з 10 поверху по перший.Обслуговування будинку найдорожче.тариф 6.24 грн.а в домі майже нічого неробиться.Вже писала звернення в ЖЕК.але результат-затоплений підїзд.Дуже прошу допомогти в данній ситуації.так як після потопу весь підїзд почне цвісти.в домі живуть маленькі діти та старі люди,вони не дуже спроможні зробити ремонт за свій рахунок.враховуючи оплату за обслуговування 310 грн.з 2-хкімнатної квартири.

  Дякую.

 • 19 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. 

  Шановний Фурмане Романе Сергійовичу звертаємось до вас із проханням вирішити питання з дитячим майданчиком на прибудинковій території будинків за адресою вул. А. Первозваного 76 та 72. Проблема полягає у тому, що гойдалки на майданчику в аварійному стані, ланцюги на яких вони тримаються в деяких місьцях лопші і діти можуть травмуватись, а також маленькій дитині майже неможливо на них гойдатись, так як там велика відстань до спинки і утворюється діра в яку дитина випадає, що призводить до травмування, на це також впливає і те що вони на ланцюгах і дитина не втримавши рівновагу просто перекидається. На гірці є поперечка яка не прикручена тому вона призводить до травмування коли дитина тримаючись за неї хоче сісти та спуститись з гірки. Ще маємо велике прохання поставити пісочницю, так як гра в піску дозволяє діткам "маленьким вінничанам" розвиватись. Ми, мами даних будинків звертаємось до Вас про вирішення даного питання, адже воно є важливим в теперішній час. Дякуємо!

 • 19 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня, Роман Сергійович.


  До Вас звертаються мешканці будинку по вулиці Вінниченка, 33.

  Допоможіть, будь ласка, вирішити проблему. Потрібно провести санітарну обрізку гілок дерева, які вперлися в дроти, що виходять з чердака будинку. В умовах посилення вітру існує вірогідність обриву цих проводів, а також пошкодження шиферної покрівлі будинку. 

  З цього приводу звертались в ЖЕО, також звернення зареєстроване на гарячій лінії 15-60. Роботи запланували на четвертий квартал поточного року. 

  Але вірогідність аварійної ситуації існує вже зараз, в зв'язку з грозами та шквальними вітрами. 

  Просимо допомоги в оперативному вирішенні питання. 

  Фото проблемної зони додавали.


  Вулиця Вінниченка, 33, 


 • 18 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Романе Сергійовичу. Звертаюсь до Вас, від імені усіх батьків дітей віку до 10 років, з проханням реконструювати дитячий майданчик, що знаходиться біля будинківк 75 та 77 по вулиці Келецькій. Щонайменше, просто встановити пісочницю, що закривається. Цей майданчик потребує допомоги. Дякуємо, якщо відгукнетесь на наше прохання.

 • 18 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства


  ​Шановний Роман Сергійович! 
     До вас звертається мешканець багатоквартирного будинку за адресою вул. Академіка Янгеля 71.
  Повідомляю вам, що мешканці кв. 1 (1 поверх) будинку 71 на вул. Академіка Янгеля здійснили самочинне будівництво прибудови (кімната, балкон, підвальне приміщення) на прибудинковій території, яка виходить у двір будинку.
  На скільки мені відомо мешканці вищезазначеної квартири не отримували ніяких дозвільних документів.
  Своїми діями вони створюють незручності,  для інших мешканців будинку, зокрема, прибудова погіршує зовнішній вигляд фасаду будинку, погіршує огляд вулиці іншим мешканцям будинку, заважає нормальному відводу стічних вод, через що утворюється неприємний запах.
  Данна прибудова впливає на конструкцію будинку, та несе небезпеку руйнування житлового будинку.
  Окрім того самочинна прибудова унеможливлює доступ до частини труби газопостачання, що не тільки являється грубим порушенням, а ще й становить небезпеку для всіх мешканців будинку.

  У зв'язку з викладеним вище прошу:

  - відповідно до Положення про департамент, затвердженого рішенням Вінницької міської ради №504 від 18.11.2016р., здійснити
  позапланову перевірку за зазначеною у зверненні адресою щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил.

  - у випадку виявлення порушень норм чинного законодавства притягнути винних до адміністративної відповідальності.

  - видати приписи про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, у випадку встановлення таких порушень за результатами перевірки.

  Відповідь на моє звернення прошу додатково надіслати на електронну пошту.


 • 15 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Романе Сергійовичу! В мене до Вас дуже велике прохання з приводу аварійного дерева біля нашого будинку. Не так давно службою від міської ради було здійснено чистку дерев біля нашого будинку. Але одне дерево потребує повного зрізу (а саме липа), тому  що воно в середині трухняве, що створює небезпеку для людей, (воно знаходиться біля тротуару), а також для даху будинку, бо все гілля лежить на шифері та псує його ще більше. Дуже Вас прошу вирішити це питання, щоб зберегти наш спокій у негоду! Я буду дуже Вам вдячна за допомогу у цьому випадку. З повагою, Волошановська Віта, мешканка будинку по провулку 1 Індустріальному, 8. 

 • 15 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня, Романе Сергійовичу!
  Біля нашого будинку Академіка Янгеля 15, роблять капітальний ремонт тротуарів та прибудинкову територію, за що ми дуже вдячні. 
  Біля нашого будинку не має відмостків, тому вся вода після дощів іде в підвальне приміщення, де завжди дуже мокро (25років не робилися жодні роботи).
  Ми дуже просимо Вас включити в теперішні роботи РЕМОНТ ВІДМОСТКІВ.
  Завчасно дякуємо.


 • 14 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий день,Романе Сергійовичу!                                         До Вас звертаються мешканці 2 під'їзду будинку номер 3, що знаходиться на вулиці Ширшова.В підвальному приміщенні нашого будинку протягом тривалого часу відбувається руйнація каналізаційного трубопроводу.З боку комунальників тільки велась робота по облаштуванню хомутів. Але герметизація труб поступово йшла нанівець.Адже з моменту здачі в експлуатацію будинку пройшло майже 30 років.І термін придатності труб вже давно збіг.Металеві труби прогнили і стали ,як решето.В результаті цього на поверхах нашого під'Їзду стоїть нестерпний сморід від нечистот,вологість,стіни пліснявіють.Крім того ,в будинку просідає фундамент ,в стінах з'являються  тріщини.В підвалі утворилося фекальне болото,яке сягає по щиколотку.Ми неодноразово викликали аварійку,але знову підвал затоплює нечистотами.Нам навіть соромно до себе гостей запрошувати.В таких умовах ми вимушені жити.І жахаємось від думки ,що в будинку від такої антисанітарії може виникнути спалах короновірусу.                                           Просимо Вас вжити заходів по беззараженню підвального приміщення і заміни не часткового а капітального каналізаційного трубопроводу.

 • 12 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                                         Директору департаменту житлового господарства                                                                              Вінницької міської ради Фурману Р.С.

   

                                                                          мешканців першого та другого під'їзду                                                                                        (кв. №№2-30) будинку №24 по вул.       

                                                                             Замостянська,   м.Вінниця                                                                                                              (контактна особа - старший другого під'їзду                                                                                    Ткачук О.Г.  (кв. №25, моб.тел. (096)436-44-57)

   

   

                                                   Додаток до заяви

   

   

      Просимо  привести в первинний стан освітлення другого під'їзду ( демонтувати не законно встановлене обладнання та встановити назад на свое місце наше обладнання з покраскою стіни після незаконних дій ЖЕО 1 ) ,  так  як воно було встановлення без попередження і нашої згоди та  дозволу .

   

                                                               старший другого під'їзду  Ткачук О.Г. 096 436-44-57


 • 12 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                                         Директору департаменту житлового господарства                                                                          Вінницької міської ради Фурману Р.С.

   

                                                                            мешканців першого та другого під'їзду (кв. №                                                                                 №2-30) будинку №24 по вул. Замостянська, м.                                                                               Вінниця                                                                                                                                    (контактна особа - старший першого під'їзду Боль В.Г.                                                                           (кв. №2, моб.тел. (067)702-20-75)                                                                                            

                                                                  Заява.

        

  Просимо з'ясувати та надати пояснення в письмовій формі у встановлений законодавством строк на яких підставах без відома старшого по будинку здійснювалась спроба проведення 12.06.2020р. демонтажно-монтажних робіт в першому і другому під'їзді нашого будинку. Зазначаємо, що при цьому робилася спроба псування майна, яке знаходиться в суспільній власності мешканців.

  Також вимагаємо припинити діяльність посадових осіб ЖЕО-1 та інших пов'язаних з ними осіб, яка направлена на нав'язування непотрібних послуг при відсутності будь-яких заяв з боку мешканців та без узгодження зі старшим по будинку (кв. №38, Терешко А.В.).

   

  Ми, мешканці першого та другого під'їзду (кв. з 2-ої по 30-ту) будинку 24 по вулиці Замостянська м. Вінниці, своїми силами та за свої кошти

  • встановили світильники з LED-лампами для освітлення міжетажних прольотів та ззовні біля дверей під'їздів,
  • змонтували сенсори «день-ніч» для автоматичного включення освітлення під'їздів,
  • привели електричну проводку в місцях загального користування до задовільного стану,
  • встановили доводчики вхідних дверей
  • встановили електронний замок та камери відеоспостереження (в першому під'їзді).

    

   12.06.2020 року 09:46 працівники ЖЕО-1 скориставшись тим, що вхідні двері було відкрито мешканцями, увійшли в приміщення першого під'їзду та почали демонтувати доводчик дверей. На запитання для чого це робиться один з трох працівників відповів що вони мінятимуть світильники і ставитимуть датчики руху. Після нашої відмови по встановленню вони пропонували нам просто на руки віддати  датчики руху.    При цьому старший по будинку Терешко А.В. про це нічого не знає та ніяких заяв в установу ЖЕО-1 не подавав.

   Всі ці події зафіксовані камерою відеоспостереження.

    

   На яких підставах без зборів мешканців будину - під'їзду , дозволу і підпису вповноваженних мешканцями осіб, навіть без попереднього інформування, хтось розпоряджається майном, що знаходиться у нашій спільній власності, та ініціює роботи, рахунки за які, ймовірно, будуть виставлені мешканцям?

                                                               Мешканці пешого та другого під'їздів будинку №24 по вул. Замостянська


 • 12 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                              Шановний Роман Сергійович!

   Просимо Вас допомогти вирішити питання з переносом сміттєвого майданчика з прибудинкової території вул.Магістратська, 54. Мешканці нашого будинку втомилися від смороду, сміття, порушення всіх санітарно-епідеміологічних норм. Сміттєвий майданчик знаходиться біля вікон нашого будинку і ми вимушені відчувати неприємний запах, боротися з шкідниками, бродячими тваринами. Прибирання на території сміттєвого майданчика проводиться тільки зусиллями нашого ОСББ, а  використовує його величезна кількість громадян, які не проживають у нашому та навколишніх будинках (на прибудинкових територіях сусідніх будинків такі майданчики були анульовані). Під`їзд до майданчика проходить над каналізаційними комунікаціями, що може призвести до їх пошкодження великогабаритними сміттєвими автомобілями.  На адресу Вашого департамента написано безліч звернень та скарг від мешканців нашого будинку, на які  отримуємо шаблонні відповіді, але питання залишається відкритим, а загородження майданчика не призведе до вирішення проблеми.

  Це прохання всіх мешканців будинку!!!

   Завчасно дякуємо.


 • 11 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

   Шановний, Роман Сергійович! Просимо Вашого дозволу для загородження частини територї біля будинку вул.Пирогова 81, а саме територію за будинком, яка є тупіковою. На даний момент, місце закинуте... Там справляють свої потреби, сморід,  посиденьки, крики алкоголіків, не можливо відкрити вікна. Постійно, кожного дня залишають закладки наркотиків (про що ми неодноразово повідомляли поліцію), це місце розфарбовують краскою, малюють по вікнах... Кожного дня валяються шприци з голками, пусті баночки від спирту, настойок... Постійні переживання за дітей...Втомились сваритись, кричати, розганяти наркоманів та бажаючих сходити в туалет!!!

   Дане загороджування не буде заважати проходу, не перешкоджає під’їзду пожежної, швидкої допомоги, не перешкоджає під’їзду до інших споруд, будинків!

  Це прохання всіх мешканців будинку!!! Великі об'єми  роботи по облаштуванню прибудинкової території ми вже зробили. 

   Все облагороджування даної території будемо виконувати за власні кошти!!! Завчасно дякуємо.


 • 11 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. Рік тому назад я зветалася з заявою, про те щоб в дворі за адресою Миколи Ващука 25(перший під'їзд) спиляли дерево ( стара суха вишня).  ВЖЕ ПРОЙШОВ РІК, а суха вишня так і стоїть.  Согодні в сусідньому дворі впало таке саме сухе дерево. Стає цікаво чому зі сторони комунальних служб не проводяться ні які дії, щодо мого звернення. І хто буде нести відповідальність, якщо це дерево впаде не дай боже на людину. Прошу Вас сприяти у вирішенні данного питання. Просто 5 років тому назад в нас в дворі біля вищезгаданого дерева вже впала така сама вишня і життя моєї дитини врятувало всього декілька секунд. Заздалегідь вдячна.

 • 08 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрый день , уважаемый Роман Сергеевич. Обращаюсь к Вам как орендатор магазина ЕВА , который находится  по адресу ул. Киевская, 47.  На сегодняшний день возникла проблема с расположенным на придомной территории возле моего магазина аварийным деревом. Дело в том, что дерево старое и находится в ненадлежащем состоянии, ветки ссохлись и то и дело падают на аллею , по которой ходят люди. Чтобы избежать аварийных ситуаций, прошу Вас принять меры  по устранению данной проблемы, а именно необходимо обрезать сухие ветки, тем самым избавить людей от угрозы повреждения и облагородить внешний вид придомной зоны. 

  С уважением, Величко Валентина Васильевна.

 • 04 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Ми ,мешканці буд.2 по вул.Київська хочемо висловити велику подяку Фурману Роману Сергійовичу за швидке та оперативне реагування,щодо нашого звернення с приводу обрізки та вивезення аварійних дерев на території нашого подвір'я.

  Але,не менш велику подяку ,ми висловлюємо бригаді,яка виконувала ці складні та важки роботи!!!

  Хлопці,дай вам Бог сил та здоров'я!!

  Ми вам всім безмежно вдячні!!!

 • 04 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий день. Дуже вдячна за якісну і оперативну роботу. У Вас працюють насправді приємні і ввічливі люди! 

 • 03 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Роман Сергійович.

  Від себе особисто та від імені своїх сусідів - мешканців 5-го поверху будинку-гуртожитку, розташованого за адресою Келецька, 52 - звертаюсь до Вас по допомогу у вирішенні нагальної та невідкладної проблеми, яка на протязі декількох років нас дуже турбує, а саме - перебування даху та покрівлі нашого будинку в жахливому аварійному стані. 

  Керуюча компанія "ДОБРОБУД-Він", на балансі якої знаходиться наш гуртожиток, не виконує свої функції та обов"язки по ремонту та обслуговуванню даху нашого будинку, який на протязі багатьох років перебуває в жахливому аварійному стані - в житлових приміщеннях та загальних коридорах постійно протікає дах, пошкоджуються житлові приміщення та майно мешканців. Також через цю ситуацію виникає пряма загроза здоров"ю (шкідлива цвілість та грибок на стінах та стелі житлових приміщень) та життю мешканців ВСЬОГО будинку, тому що порушені елементарні правила та норми ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ (електрична проводка постійно перебуває в вологому середовищі, в плафонах накопичується волога та іноді з них витікає вода), що може призвести до виникнення пожежі в усьому гуртожитку через коротке замикання електрокоммунікацій.

  Прошу Вас прийняти відповідні міри, та зі свого боку сприяти нам у вирішенні цієї невідкладної та нагальної проблеми, тому що мешканці нашого гуртожитку перебувають щоденно, цілодобово, на протязі довгого часу, в небезпеці та ризикують своїм життям та здоров"ям, перебуваючи в аварійних та небезпечних для життя житлових приміщеннях.


 • 02 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роман Сергійович, у будинку за адресою: м. Вінниця вул. Київська буд.174  - виникла аварійна ситуація, повязана с внутнішнім пошкодженням  каналізаціонної труби. В результаті чого дуже ускладнено користування каналізацією. Ситуація потребує негайного вирішення.  Керівництво ЖЕК-15 МКП "Управляюча компанія Київська" неспроможна вирішити сітуацію та перекладає проблему на жильців квартири. У мене особисто, 9 місячна дитина, жінка в декретній відпустці та старша дитина. Субсідіями ми не користуємося та сплачуємо комунальні платежі в повному обсязі. Також проблема стосується жінки похилого віку (77 років) - сусідка з нижнього поверху.  Прошу Вашого втручання в аварійну ситуацію та сподіваюсь на її успішне вирішення.


 • 02 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства
  Шановний Роман Сергійович!

  Якийсь час тому я створював петиції і звернення з приводу "наболілої" проблеми
  моєї сім'ї і нашого міста вцілому. І як і тисячі свідомих громадян нашої країни
  в черговий раз переконався у неспроможності нашої влади. Усі рази мені відповіли
  "черговими" відмовками, посилаючись звісно на статті законів, як це прийнято у світі
  юридично грамотних людей. І знову проблема із загостреного стану повернулась у стан хронічний.
  Не через відповідь влади, не через її дії, а в силу об'єктивних природних причин - настав холодний період року.
  Час йшов, холоди закінчились, почався карантин, люди стали заручниками обставин і нових правил.
  Але для певної групи жителів нашого міста це абсолютно нічого не значить. Я маю на увазі, ні закони держави в якій вони живуть
  ні привила що вводяться для їх же безпеки, ні просто прості закони людяності.
  Я маю на увазі тих жителів нашого міста, що кричать про своє право на гарне проведення часу на парковці музею М.І.Пирогова
  нехтуючи (справедливіше було б сказати - начхавши) правом тих хто живе поряд, на відпочинок у тиші, вночі.
  Питання це підіймається до влади не перший раз, і думаю уже мабуть і не перший десяток раз. Люди вимушені викликати
  патрулі поліції щоб отримати якийсь перепочинок і тишу і встигнути заснути за цей час.
  І тут у мене до вас, представники влади, є прохання. Просто дайте обгрунтовану відповідь, не чергову відписку, а саме відповідь.
  Невже дешевше відправляти патрулі що є досить обмеженим ресурсом міста на одне і те саме місце з однією і тією ж причиною
  по декілька разів на тиждень, може і того частіше аніж разом вирішити проблему? Притому що варіанти вирішення пропонувались безліч разів
  багатьма активними мешканцями міста і зокрема району вулиць Юності - Пирогова (думаю є і інші).
  Варіант, нарпиклад закрити парковку на нічний час, що належить, наскільки мені відомо, музею пирогова що не працює в нічний час.
  Друге питання стосується вулиці Юності. В черговій відписці на моє питання чи не можна встановити засоби запобігання перевищення швидкості по вулиці
  мені написали що буцім у відповідності з якимось там ДСТУ такої можливості немає, так як це магістральна вулиця. Так от дайте мені будь ласка відповідь
  чим ця магістральна вулиця (пр. Юності) принципово відрізняється від вул. Зодчих що у мікрорайоні поділля? Чому по вулиці зодчих можна було встановити 
  "лежачі поліцейські" мінімум на трьох ділянках вулиці, а по пр. Юності це неможливо? Приведіть будь ласка об*єктивні тому причини.
  Чи що, на юності живуть інакші люди, недостойні виконання їх конституційних прав і прав людини?


 • 01 червня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Роман Сергійович!

  Протягом року ведеться переписка про корчування пенька,який відповідно до резолюції начальника каналізаційних систем "Вінницяводоканал", перешкоджає проходженню каналізаційних стоків на прибудинковій території.але до даного часу його не викорчувано.Лише в травні поточного року 6 разів викликались аварійні бригади та працівники ПП "Бокуд" для прочищення.Через систематичне засмічення дворових колекторів затоплюється продовольчий магазин,підвальне приміщення,де знаходиться швейцарське обладнання,перші поверхи будинку.Комісія з "Вінницяміськтеплоенерго" поставила до відома,що якщо і надалі буде складатися така ситуація обладнання буде виходити з ладу.

  Переконливо прошу здійснити викорчування пенька,біля якого знаходиться дворовий колектор.

  З повагою, уповноважена особа будинку Степанюк С.П.
 • 29 травня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Директору департаменту ЖКГ

  Фурману Р. С.

  Голови ОСББ "Келецька 64"

  Бочарова Д. С.

  Шановний Романе Сергійовичу!

  Наш багатоквартирний будинок був введений в експлуатацію в 1969 році. Проект — панельна "хрущівка", 5 поверхів, VI під'їздів.

  В 2018 році ми зареєстрували ОСББ.

  Більш за все нас на даний час хвилюють наступні процеси в нашому будинку:

  • руйнація залізобетонних опор козирків, самих козирків, місць контакту козирків зі стіною буднику, сходів в під'їзди;
  • місцями повністю відсутнє вимощення навколо буднику;
  • потреба в ремонті асфальтобетонного покриття прибудинкової території,
  • поганий стан елементів благоустрою,
  • стихійна стоянка транспортних засобів на зеленій зоні  та дерева-ровесники будинку, які самостійно падають.

  В зв'язку з цим у правління ОСББ виник ряд питань:

  1. Які параметри мають враховуватись при вирішенні питання робити ремонт чи заміну козирків входу у під'їзд? Чи потрібно проводити архітектурно-будівельну інспекцію, яка дасть відповіді, в тому числі чи не має загрози безпеки, здоров'ю та життю людей? Якщо потрібно, то куди треба звертатись та якими нормативно-правовими актами регулюються ці питання?
  2. Чи можливо збільшити стоянку ЗАГАЛЬНОГО користування для авто за рахунок газонів двору за кошти міського бюджету під час проведення робіт з ремонту асфальтобетонного покриття?
  3. Вимощення навколо будинку входить до переліку робіт, які виконуються під час ремонту асфальтобетонного покриття, чи це окремий вид ремонту?
  4. Які види робіт входять до ремонту елементів благоустрою?
  5. Чи існує обмеження по кількості капітальних ремонтів на умовах співфінансування в рік для одного ОСББ?
  6. Чи передбачена можливість відновлення зелених насаджень за кошти місцевого бюджету?

  Дякуємо!