Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:53b57c9f-fab4-b0db-f06f-9917e779b154
 • 22 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня!

  Шановний Роман Сергійович! 

  Від імені жителів буд.11, що знаходиться по вул.О.Антонова 11, прошу Вас допомогти вирішити питання з ремонту покрівлі та ремонту під"їзду №2 у нашому будинку. 

  Бездіяльність ПП "Бокуд" призвів до того, що під"їзд в жахливому стані, парадні двері не пристосовані до використання,  покрвіля тече... І це при тому, що на блансі нашого будинку є кошти (близько 100 тис.грн), за утримання будинку ми платимо по тарифу 6.35 грн/кв.м, а належних  послуг по обслуговуванню будинку не отримуємо. Мешканці під"їзду самі, за власний кошт, виконали заміну вікон у під"їзді. 

  Зверталися до директора Олєшко ПП"Бокуд", гарно пообіцяв, що на вересень все запланують і зроблять, але на сьогоднішній день ніякі роботи не виконуються. 

  Просимо, Вас , допомогти нам у скорішому вирішенню даного питання. 

  Дякуємо.

 • 20 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий вечер,нам відомо,що існує программа співфінансування по ремонту старіх будинків.Наш будинок 1964р.по вул.Брацлавська 29,в якому більшість мешканців є глухонімі.Нас обслуговує компанія ''Замостя'',до якої ми звернулися,щоб замінити вікна у двох під'їздах,які у аварійному стані.Начальник компанії Олійнйченко В. Д .відповів,що у звя'зку з короновірусом,міська рада кошти на співфінансування перестала виділяти. Кому вірити?

 • 18 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня ,Романе Сергійовичу !

  Ми.мшканці будинку вул.Пирогова 103-А кв.43.44.45.46 та інші. Вимагаємо відповіді  на питання.

  На якій підставі планується встановлення сміттєбаків на проти 2-го під.їзду.

  Чому .хто.по якому праву порушує закони України ?

  1.Ст.27 Закона *ПРО ОХОРОНУ ЗДОРОВ.Я *

  2.Ст 1 *Про забезпечення санітарного та єпідеміологічного благополучччя населення.(По факту відстань від будинку має бути не менше 20-ти !!! метрів. Там НЕМАЄ навіть 13 метрів.

  Ми не дозволимо щоб хтось.щоб відчепитись від питання.поставив галочку про **УСПІШНЕ ВИКОНАННЯ ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ.**


  ЗАБУДОВАНО ВСЕ! ВЩЕНТ.кожен закуток.А для сіття місця не знаходиться.

  3..Ст.4 Закон * ПРО БЛАГОУСТРІЙ НАСЕОЕНИХ ПУНКТІВ

  4.Ст.24 Закон України "ПРО ВІДХОДИ*

  Ми не дозволимо порушувати наші законні права. В разі порушення комунальними службами та службою міськвиконкому . по встановленню сміттєбаків-ми звернемось в.

  Гарячу урядову лінію м.Київ

  В органи Внутрішніх справ.

  та напишемо звернення до прокуратури .про порушення та дотирмання законів.


 • 17 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ФУРМАН РОМАН СЕРГІЙОВИЧ потрібна допомога з вирішенням питання підїздного освітлення буділі за адресою вулиця Симона петлюри 22  1 підїзд . 

  заявка в ЖЕО була зроблена мешканцями будинку 1 підїзду.   

  Вимикач  пІДЇЗДНОГО ОСВІТЛЕННЯ встановлений в підїзді  на першому поверсі.  Якщо з вечора вимикач вимкнений то мешканці третього та другого поверху  (в цілому це вісім вкартир) вранці йдуть в підїзді в темряві.  На першому поверсі нашого гуртожитку три квартири з чотирьох з квартирантами.  яким нічого не потрібно. живуть собі одним днем.

 • 17 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Романе Сергійовичу! Звертаюсь до Вас як голова правління ОСББ "Павла Тичини 21" з проханням посрияти у вирішенні таких питань:

  1) прибрати (зрізати) кілька сухих дерев на прибудинковій території, де граються діти і часто по них вилазять, що може бути небезпечним;

  2) надати технічну документацію внутрішніх мереж водопостачання, теплопостачання, стоків та інші мережі будинку П.Тичини, 21,  яку  раніше зробили спеціалісти ФОП "Бігас Володимир Миколайович"  і обіцяли, що від міської ради буде передано документацію співвласникам нашого ОСББ.

  Завчасно дякую за допомогу!

  З повагою, Надія Яськів.

 • 15 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. Пишу Вам третій раз.  Напроти третього під'їзду нахилено два дерева. Прошу приняти міри зрізати його. Починається осінь. Почнуться дожді і вітер. Воно впаде бо воно починає сохнути. Коли впаде поб'є вікна. Хто буду потім платити нам???  Куди мені ще звернутися щоб ви приняли міри?????  Зателефонували поцікавилися чи виконали роботу , я відповіла що ні. І все забули. ПРОХАННЯ ЗРІЗАТИ ДЕРЕВА ЯКІ МОЖУ НАВРІДИТИ ЛЮДЯМ. 

 • 15 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня.

  Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Мальдіви" просить Вас надати роз'яснення щодо порядку облаштування паркомісць, капітального ремонту тротуарів та проїжджої частини на прибудинковій території по просп.Юності,75.

 • 13 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  15 серпня після двотижневої відсутності в квартирі по поверненні я зателефонувала диспетчеру із заявкою про різкий запах підвалу в квартирі. Я висловила припущення про можливість обвалу штукатурки чи пошкодження перекриття. Заявка була прийнята, але ніхто протягом тижня чи навіть більше не приходив хоча б подивитися, що сталося.  Я нагадувала про себе, повторно телефонуючи три рази.  Спокійно. Толерантно. Після моїх погроз звернутися на гарячу лінію, прозорий офіс, особисто до мера,  прийшов інженер, якому дякую. Виявилося, що в підвалі давно прорвало каналізаційну трубу,  і все витікає на підлогу. Скільки там фекалій (по кісточки чи по коліна), я не знаю, бо мене почало нудити за три метри до того місця. Воно  знаходиться під моєю кухнею та кладовкою, штукатурка там справді обвалена і пошкоджене панельне перекриття, тому запахи просочуються. 

  Аж тепер прийшов сантехнік і полагодив трубу, але я почула, що її може знову прорвати, бо встановлена не під тим кутом. Приходило ще багато людей , які, очевидно, відповідають за порядок у житлово-комунальній структурі, усі цокали язиками, глибоко зітхали, щось обіцяли, що ліквідують проблему…., але все, що було зроблено, це кинуто дві жмені хлорки на ті екскременти і сказано, що має висохнути. А недавно мені сказали, що в плані на вересень немає можливості щось зробити.

  Я регулярно сплачую комунальні послуги. Коли збирали гроші на ремонт даху, встановлення дитячого майданчика, фарбування під'їзду, я здавала. Ніколи ні за якими послугами в ЖЕК чи ЖЕО не зверталася.  Якщо є потреба зробити щось у квартирі, я викликаю майстрів, з якими розраховуюся, бо не секрет, що «жековських» не дочекатися. Цю проблему я не можу вирішити, тому звернулася. Ще раз повторю: я сплачую комунальні. ЧОМУ Я МАЮ ДИХАТИ ВИПАРАМИ З ПІДВАЛУ? Чому ніхто не контролює, що твориться в тому підвалі??? Ці запахи чути й через вентиляційні продухи. Через неналежний епідемічний стан підвалу, люди першого поверху можуть хворіти на астми, алергії. Прошу мене почути та якомога швидше  заштукатурити дірку, через яку повітря з підвалу потрапляє в квартиру.


 • 13 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний, Роман Сергійович!  Звертаюся до вас від імені мешканців мкр-ну " Поділля" з великим проханням про допомогу. На теперішній час мкр-н " Поділля " вже май же забудований. У ньому проживають багато мешканців які мають домашніх тварин і проводять іх вигул. За для того, щоб не винекали спірні ситуації та не створювати дісконфорт для інших мешканців, власники тварин до недавнього часу проводили проводили прогулянки у парку біля лікарні ім. Ющенко. В кінці парку до недавнього часу була площадка, де збералися власники тварин зі своїми підлеглими, проводили заняття,  ігри та спілкування. Причому, не створювали проблем для відпочивальників, перехожих та персоналу, організовували прибирання за підлеглими тваринами на площадці.         На теперішній час ця площадка відновлюється під спортивний майданчик з площадками для гри у волейбол та баскетбол, що теж є важливим для мешканців та відвідувачів парку. Просимо Вас надати допомогу у виділенні частини площі парку для створення площадки для організації прогулянок та проведення занять з тваринами наприкладі площадки, яка створена біля Вишенського озера у парку Дружби народів.    Готові взяти на себе роботи по благоустрою та наведенню порядку на виділеній площадці. Будемо Вам дуже вдячні за розуміння та допомогу у вирішенні питання. 

 • 11 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роман Сергійович.  Звертаються до Вас із останньою надією пристарілі мешканці будинків №51 та 55 по вул Космонавтів.  Ще навесні із початком карантину керівництво дит садка №75 перекрило  єдиний прохід до нашого контейнерного майданчика для сміття.  В результаті мешканцям доводилось ходити більше ніж кілометр до іншого смітника.  В наших будинках дуже багато хворих, немічний і одиноких людей за 80 років, носити сміття так далеко їм дуже важко. Дехто не витримує і кидає сміття під будинками і вздовж доріг або в канализацію будинків. В нас почастішали випадки засмічення каналізаційних мереж, біля будинку 51 вже тхне фекаліямии на всю вулицю. Скоро осінь і підуть дощі, пристарілі люди не зможуть носити сміття більш як за кілометр. Керівництво дит. садка №75 категорично відмовляється відкрити прохід, якій існував майже 40 років. Дуже просимо допоможіть нам, хай відкриють нам прохід хоч на кілька годин в день, щоб пенсіонери змогли винести сміття.   Дуже сподіваємось на Вашу допомогу і розуміння, як важко на хворих ногах з палкою  нести сміття за кілометри.   

 • 10 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Романе Сергiйовичу! Звертаюсь до Вас вiд iменi мешканцiв будинку по вул.Стельмаха 12А. Це не просто звернення, а крик про допомогу! Нашому будинку бiльше 30 рокiв, так само i лiфту. Термiн експлуатацii вийшов давно. Лiфт в жахливому аварiйному станi! Малi дiти бояться в нього заходити, а бiльшiсть мешканцiв будинку - лiтнi люди та сiм'i з малими дiтьми, вагiтнi. Майже щотижня виклик аварiйноi служби. А одного разу мiж поверхами лiфт зупинився, i в ньому була жiнка похилого вiку,  яку ледь вдалося витягнути, в прямому сенсi цього слова. Описати стан потерпiлоi словами неможливо... Вона плакала, кричала... Уявiть картину, коли над людиною висить велика металева та багатокiлограмова установка, яка може впасти в будь-яку секунду... На наше звернення з приводу аварiйного та небезпечного стану лiфту для життя людей у МКП ЖЕК №12 прозвучала така вiдповiдь: "Лiфт аварiйний, так, на ньому iздити не можна. Коштiв нема на замiну. Але ви не хвилюйтесь, якщо щось трапиться, то винного знайдуть." Навiщо чекати, поки щось трапиться, а потiм шукати винного? Можна i треба зробити щось сьогоднi, зараз, аби попередити те, що можна. Порадьте, будь ласка, що чинити та як далi бути мешканцям нашого будинку. Дякую! 

 • 10 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня.

  Роман Сергійович, прохання допомогти із вирішенням питання, що пов'язано із загрозою життю та здоров'ю мешканців будинку.

  В багатоповерховому будинку по вул. Академіка Янгеля 15 (2 під'їзд), біля квартири на 1-му поверсі знаходиться у вільному доступі проводка, яка виходить із загально будинкової електричної щитової. Тобто із стіни сторчать дроти, раніше були оголені, на сьогодні 'забинтовані' ізоляційною стрічкою. Дроти знаходяться біля шахти із трубами гарячого та холодного водопостачання по стояку. Нещодавно труби прорвало та вода стікала на оголену проводку, що викликало електричне цвіркання безпосередньо біля квартири мешканки та створило небезпеку для здоров'я та життя.

  Мешканці квартири звернулись до ЖЕО з проханням усунути проблему, за результатами: була усунута течія води, та 'забинтовані' ізоляційною стрічкою дроти. Для глобального вирішення, працівники ЖЕО запропонували тільки капітальну заміну стояка гарячого, холодного водопостачання та каналізації. Начебто це вирішить ризики затоплення щитовою та проводки.

  Але не потрібно мати спеціальною освіти, щоб розуміти що нові труби так само можуть бути пошкоджені та вода може затопити не захищені дроти.

  Можливі наслідки є катастрофічними: коротке замикання, що може спричинити: пошкодження побутової техніки мешканців будинку, спричинити пожежу, струм є убивчою силою та несе небезпеку для здоров'я та життя мешканців квартири та під'їзду.

  В зв'язку з чим, просимо вас терміново втрутитись та надати фахове рішення проблемі, зокрема, прохання:

  1) проінспектувати щитову та визначити можливі ризики затоплення, та усунути можливість затоплення в майбутньому.

  2) проінспектувати проводку, що виходить з щитової та знаходиться в безпосередній близькості з квартирою біля щитової будинку, та визначити можливі ризики затоплення та усунути в майбутньому. Зробити не можливим попадання води на проводку: захисти дроти спеціальними водонепроникними каркасами, сховати в середину стіни.

  3) з'ясувати причини зірваних пломб в щитовій та повідомити  служби, які є відповідальними за такі об'єкти щодо більш якісного та фахового обслуговування такого небезпечного обладнання.

  Завчасно дякуємо за оперативні рішення,

  З надією та повагою, ініціативна група мешканців будинку по вул. Янгеля 15


 • 10 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​На свое звернення від 8 серпня 2020 року..я отримала таку відповідь..

  Департамент житлового господарства опрацював Ваше звернення з питання видалення  дерев та ремонту забору біля житлового будинку №136 по вул. Магістратська.

  Повідомляю, що на даний підрядною організацією проведено обстеження зелених насаджень та з'ясовано, що виконати роботи по видаленню дерев не є можливим у зв'язку з відсутністю технічної можливості.

  Повідомляю наступне..бригада дійсно приіджала и даже почала виконувати роботи по зрізу дерев за сараями..всі сусіди були дуже раді ..що нарешті аварійні дерева будуть зрізані, але зрізали тількі не виликі.. до аварійних так і не дійшли.. тому що жителька частного сектору перегородила проізд общого користовання парканом..  Перемови з нею вили..вана дала згоду в усуненні паркану и заізду машині и бригада про це знала і мала приіхати ще на зріз дерев. Дерева дуже виликі і старі і з ними надо щось робить поки вони не накоіли лиха..Від свого імені і від імени всіх мешканців будинка Магістрацька 136 дуже вас просимо знов звернутися до нашого питання!!!

 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Дуже вас прошу очистити дерева від сухіх гілок, за адресою вул Стеценко 49. Під деревами ходять люди і граються діти. Були випадки падіння гілок і повезло ,що не травмувало жодноі людини, покищо! Починається осінь, дощі, вітра, це може привести до біди. Дуже вас просимо, мешканці будинку!

 • 07 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Романе Сергійовичу!

  Звертаються до Вас уповноважені особи та мешканці будинку по вулиці Польовій 17. Дуже просимо Вас облаштувати нам контейнерний майданчик для сміття. Оскільки сміттєві баки знаходяться за кілька метрів від будинку,то постійно дихаємо цим сміттям у наших квартирах. У наші сміттєві баки завжди викидають сміття мешканці приватного сектору, мешканці інших прилеглих будинків,які в свою чергу мають свої баки,а також просто привозять люди на машинах по 5-10 мішків сміття. Тому,Романе Сергійовичу,благаємо Вас облаштувати закритий контейнерний майданчик. Місце для розташування є.

 • 07 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​                                      Шановний Романе Сергійовичу!                                                                                                                 Ми - користувачі прибудинкової земельної ділянки. В майбутнему - власники.  Ми маємо в спільній власності багатоквартирний будинок. Тому на проблему сервітуту із приміщенням 168 дивимось ширше,так як через нас транзитом проходять інженерні коммунікації, а земельна ділянка із створенням ОСББ  повинна перейти до нас у власність згідно законодавства, якою ми зможемо распоряжатись для власних потреб. Білш того, ми не інформовани - як буде використовуватись приміщення № 168 поруч с житловим будинком? Чи не буде порушень Житлового кодексу?  Відповідь на наше зверненя від 21.08.2020 нам зрозуміла.  Але вона не відповідає законодавству про сервітутні відносини між співласниками будинку і власником пр. 168.                                                                                                                                               З повагою Ерліх Л.Г. від мешканців буд. 79 по просп. Космонавтів.

 • 04 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

              Шановний Роман Сергійович, висловлюємо щиру повагу та звертаємось до Вас, як до небайдужої людини, яка завжди допомагає у вирішенні проблемних питань та просимо допомоги у заміні каналізаційних труб на холодну воду у підвалі будинку за адресою м.Вінниця вул.А. Первозванного,14 (4 під'їзд) .

          Нашому будинку більше 40 років, комунікаційні системи житлового забезпечення, зокрема мережі ( труби) водопостачання та відводу каналізаційних стоків прийшли в непридатність, внаслідок чого у підвалі на підлозі стоїть вода. Доводимо до Вашого відома, що технічний стан труб каналізації є незадовільний, вода тече у підвал, та в квартирах першого поверху, скрізь наявна вологість, та неприємний запах.

          Декілька років тому мешканці підїзду самостійно провели заміну труб на гаряче водопостачання, наразі гостро постала проблема заміни труб холодноі води. Основною  частиною  жителів підїзду є пенсіонери, які не мають змоги виділити з своєї пенсії 800-900 грн на заміну труб.

             Мешканці будинку зверталися з проханням заміни труб у ЖЕК №7, однак там повідомили, що коштів на заміну труб немає….

             Враховуючи вищезазначене, просимо Вас розглянути та не залишати поза увагою звернення мешканців будинку 14 по вул. Первозванного, м. Вінниці.


  З повагою та надією на розуміння,
  мешканці 4 підїзду будинку 14 по вул. А. Первозванного.


 • 04 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Роман Сергеевич, молю вас о помощи....я проживаю в доме по Юности 42/15, это последний этаж..Над нашим подъездом крыши уже нет полгода.. В последний ливень в конце августа еле успевала выносить ведра с водой , которая лилась в 3 местах в квартире. ....не говоря , что течет по стенам , где находится проводка....и это течет до 2го этажа...При этом в 2016 г был проведен капремонт крыши в 3,4подьездах...а 1,2 так и остались под небом по необъяснимым причинам.......Управляющая дома сказала , что в связи с карантином к вам попасть не может...проэкт наш давно лежит у вас....и крышу если сделают, то после весны....Весной нашего подъезда не будет..!!!!!!Я догадываюсь ,  что у вас много важных вопросов...но поверьте, по пустякам я бы не отнимала ваше время....Надеюсь на понимание критичности вопроса....

 • 04 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Уважаемый Роман Сергеевич ,мы жители дома А.Первозванного 50-52 выражаем Вам огромную благодарность, за то что сегодня нам закончили обрезать все деревья.

  У нас в городе очень хороший мер и вся его комада и за это все жители Винницы всем Вам очень благодарны !Мы будем голосовать за нашего мера и держать за вас кулачки.Большое Вам спасибо, за всю работу которую Вы делаете для города!

 • 03 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. До Вас звертається мешканець будинку №18 по вул. Баженова квартира 14 Кучеренко Анатолій.  Консультуючись з спеціалістом відділа поточного утримання будинків та прибуткових територій прошу Вас сприяти рішенню питання щодо можливостей підїзду спецтехніки (вишки) до нашого будинку для виконання ремонтних робіт ПП Бокуд даху та димоходів. А саме на вимогу водія спецтехніки (вишки) заважає для проїзду верхівка дерева, яку треба зрізати.  Мешканці невзмозі це зробити самостійно в звязку з тим що дерево високе і  нахилено на балкон мешканця квартири №16. Дякую за розуміння, побажання ПП Бокуд зі слів старшої по будинку зробити це до  05.09.20. • 02 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Взаимодействие с другими людьми

 • 02 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Уважаемий Роман Сергеевич!Обращаюсь к Вам,как к неравнодушному человеку,которий реально помогает .Я живу по пр.Юности д.42 в1 подьезде на 4 єтаже    пятиєтажного дома.Суть обращения -уже несколько лет протекает криша между перекритиями и вода проходит все єтажи.В результате подимается пол и рушаться стени.Старшая по дому утверждает,что єту проблему знают в департаменте,но воз по нине тут.Ситуация реально критична.Но абсурд вопроса заключается в том,что 2016 году кришу ремонтировали только над 3 и 4 подьездом,а над 1и2 не хватило то ли денег  или желания,непонятно.Огромная просьба решить нашу вопиющюю проблему.Спасибо что Ви у нас есть..

 • 02 вересня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго ранку Роман Сергійович,до Вас звертаються мешканці буд.50 по вул.Стеценко.1.09.2020р потік стояк гарячої води і почало топити 4 поверхи .Ми визвали аварійну службу перший раз ,приїхали фахівці і вони не могли перекрити воду на під'їзд бо не тримають крани в підвальному приміщенні все гниле і перекрили 2 будинка 50 та 48 і уїхали а у нас все тече далі і ми визиваємо 2 раз аварійну службу вона приїхала з краном і поміняла 1 кран а там чотири треба міняти і ці фахівці зірвали кран що перекриває весь будинок зглянцували його і уїхали не перевіривши чи вода в квартирі зупинилась я вибігла на вулицю а їх вже не було і у нас тече далі і ми ловимо воду .Визиваємо 3 раз аварійну службу і вони нарешті перекрили воду,яка текла  з 14.00до 22.00години.За цей час коли 3 аварійні бригади змінювали 1 одну затопило квартири всі 4 єтажа.Якби крани були в належному стані ,то воду перекрили  б зразу і тоді вода не завдала мешканцям такої шкоди.Будь ласка Роман Сергійович допоможіть у вирішенні даної проблеми та посприяйте на роботу аварійної служби .Заздалегідь Вам вдячні.

 • 28 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Уважаемый  Роман Сергеевич ! Спасибо Вам за ответ на наше обращение по очистке деревьев ул. Андрея Первозванного 50 -  52.

  Нам деревья пообрезали ,но только половину .Самые проблемные и аварийные остались не обрезанные.Аварийная берёза которая висит на проводах , в любой момент может упасть.Одно дерево которое они не хотели срезать сломала буря и бросила на автомобили.Эта берёза на очереди , она рядом растёт.

  А Вам мастер доложил ,что сделали всё .Нас он не послушал.

  Извените за беспокойство , посодействуйте пожалуйста ещё.   Очень Вам благодарны.

 • 28 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня!Прошу здійснити обрізку дерев за адресою: вул.Пирогова 89а/83.Дякую

 • 28 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Дякую за вирішення проблеми з водою по вулиці Юності 81. Гарного вам дня)

 • 26 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​​Шановний Роман Сергійович, хочу звернутись до вас зі зверненням від мешканців будинку по вулиці Данила-Нечая 49, а саме 3 підьїзд . Про жахливу роботу ЖЕК5 и про невиконання своїх обслуговуючих обов'язків.  Ми вже не один рік звертаємося по питанню криші, мусорної труби яка постійно тече, і вони вже напевно раз 5 її роблять і ніяк не зроблять. У нас є фото протікання криші. Самі мешканці роблять ремонт у підьїзд тому, що ЖЕК5 оголошує таку ціну майже в 20000грн., це була сума  оголошена на початку весни і обгрунтована тим, що у них немає малярів і цю роботу будуть робити інші виконавці.  Відлив який має виводити воду на вулицю в подвальному приміщені тече, там потрібні зварні роботи. Дах в жахливому стані. А ще нам подобається как наглядно обслуговується будинок Данила-Нечая 53. В якому проживає керівник ЖЕК5 Олійник Василь Данилович. У якого в підьїзд поміняні вікна, освітлення, плитка, криша вже 2 раз за період літа ремонтується і без проблем викликається кран. І ці послуги були напевно зроблені безкоштовно не по програмі 30/70. В кого з мешканців цього будинку не спитаєшь вони ніякі гроші не здавали. За який рахунок це все робилось.? 2 неділі назад ми зібрались з мешканцями зробили ремонт у підьїзді. Ходили в ЖЕК брали друкований акт виконання робіт з 2019 по сьогодні. По документах у нас має буди повністю поміняна електрика, робився ремонт в якомусь з 3 підьїзд їв. По факту її ніхто не робив. Приписують заміну також труб холодної води. Хоча це все робив Водоканал. По своїй програмі. Ще у нас є значне розсуненя циглин на стику в вуглового будинку їх потрібно заробити. Осідає будинок з задньої сторони від постійних осінніх потопів в бойлерній. На скарги з приводу прибиральниці, яка захламлює свою комірчину різним хламов майстер ЖЕК5 Ніна Володимирівка таке відчуття не реагує. У нас в подвалі зявились друзі (криси, миші).  Прошу звернути увагу на наші проблеми. 

 • 26 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​​Добрий день, шановний Романе Сергійовичу.
  Вже неодноразово подавались заявки на зрізання дерев №765 від 13.09.2019,  №782 від 26.09.2019 і не тільки від однієї квартири, а щонайменше від чотирьох квартир. Верхівʼя дерев при сильному вітрі бʼють по балконах і вікнах верхніх поверхів, а також по даху будинку. А нижні поверхи скаржаться на сирість і нестачу світла. Неодноразово телефоновали пані Марії, дзвінки вона ігнорує. Прошу допомогти.

 • 26 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​я вже подавала заявку але так нічого не рішили. Поговорили і забули. Вчора був сильний вітер, я думала буду без вікон. Дерева так гнулися що ось ось лопнуть. Прохання зрізати дерева які можуть нашкодити людям. Побити вікна в домові. Дякую.

 • 26 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Ми, мешканці будинку 15 по вулиці Стельмаха, які зверталися стосовно капітального ремонту каналізації та відмостка навколо нашого будинку, хочемо подякувати Департаменту житлового господарства, який очолює Фурман Р.С., та ТОВ"КОАЛ-А"по благоустрою прибудинкових територій м. Вінниці за своєчасну організацію і проведення цих робіт. Було приємно стостеригати за роботою працівників- професіоналів, які майстерно управлялися, не відхиляючись від проекту, який відповідае до чинних норм, правил та стандартів.

  Уповноважена особа по будинку Краснощока Світлана Іванівна була приємно здивована наскільки якісно і швидко були проведені всі роботи, якими керував майстер Загородній Юрій Михайлович. А також хочеться подякувати нашому ініциатору Кочубейник Тетяні Валентиновні, яка турбується про те, щоб в будинку і навколо був порядок.

  Низький  уклін всім працівникам, які турбуються про нас, мешканців та з повною віддачею виконують свою роботу. Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя і сил у справі благоустроя і процвітання нашого улюбленного міста.

                 Мешканці будинку №15 по вулиці Стельмаха