Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:5287379f-0a21-b0db-f06f-9a0228e358c6
 • 18 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сьогодні 18.02.2020 року близько 12:30год  я здійснив посадку в тролейбус №289 маршрут №14.Посадку здійснив на зуп.Заболотного,зайшов на задні двері. там же стояв кондуктор. задопомогою мобільного телефону я зчитав QR-код та оплатив проїзд. ПІсля чого, зі словами "будь ласка", я розвернув телефон до кондуктора і показав оплачений проїзд. У відповідь кондуктор криком сказала мені: "що ти мені показуєш, Ти тільки зайшов і показуєш шо оплатив". Ці слова вона сказала криком у переповненому тролейбусі. 
  1.Хочеться зрозуміти, що  язробив не так?напевно, що зі словом "будь ласка" показав оплачений проїзд?
  2.На підставі чого ця жінка-кондуктор звертаєтсья до мене грубим тоном та ще й на ТИ. 
  3.Вимагаю вибачень від неї особисто та від її керівника.
  Докази оплати мною наявні


 • 17 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  На території м. Вінниця функціонувала ГО “СТ “Підлісне”, Код ЄДРПОУ 26245153, яка припинена 12.11.2019. В свою чергу повідомляємо Вас про те, що на території без відповідно визначеного власника розміщене майно у виді: двох трансформаторних підстанцій, ТП №546 і ТП №935,стовпів і ліній електропередач.

  Прошу Вас розглянути питання щодо взяття на облік вказаного майна, як безхазяйні речі, в порядку встановленому статтею 335 Цивільного Кодексу України.


 • 13 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​В зв'язку з ліквідацією ГО "СТ"Підлісне" (Код ЄДРПОУ 26245153)від 12.11.2019 без правонаступника та згідно закону "Про громадські об'єднання", прошу терміново розпочати прискорену процедуру визнання майна ( лінії електропередач, опори, трансформаторні підстанції 546 і 935) безхазяйним,з подальшим зарахуванням даного майна в Комунальну власність міста Вінниці, з метою уникнення електричного колапсу на даній території м.Вінниці

 • 13 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

                                                                                                                Заступнику міського голови 

                                                                                                                 Виконавчого комітету

                                                                                                                 Вінницької міської ради

                                                                                                                 Форманюку Миколі Вікторовичу

                                                                                                                 уповноваженого по буд. №1,

                                                                                                                 по вул. Івана Шиповича

                                                                                                                 Худа Петра Степановича

   

   

  Шановний, Микола Вікторович!

   

    Звертаюся до Вас від імені мешканців, проживаючих по вул. Івана Шиповича, буд №1 з проханням нагального вирішення проблеми, яка виникла в останній час і набула катастрофічних наслідків.

  Як Ви знаєте, за останні 5-6 років кількість легкового транспорту у нашому місті збільшилася у кілька разів,  але інфраструктура доріг майже не змінилася з різних,  в більшості, з об'єктивних причин. Мешканці нашого будинка, а також будинків №10, №3, буд. №30 по вул. Театральній, буд. № 23 по вул. Хлібній потерпають від «нашестя» легкових автомобілів у часи пік: з 8.00 -10.00, 12.00-14.00, 17.00-19-00 під вікнами наших будинків. Справа в тім, що це не дороги автомобільного користування, а пішохідні дороги і доріжки без тротуарів, ширина яких складає 4-5 метрів, які знаходяться на нашій прибудинковій території.

  В час пік автомобілі, яким потрібно перетнути вул. Соборна в бік «київського» мосту скупчуються по вул. Театральній від вул. Соборної до самого верху – перехрестя вул. Льва Толстого, Артинова та Гоголя. Виїзд з вул. Хлібна направо по вул. Соборній заборонено дорожнім знаком. В'їзд на вул. Соборну від площі Гагаріна теж заборонено знаком з 6.00 до 22.00. А перехрестя вул. Соборної, яка є головною згідно ПДР, з вул. Театральна не регулюється. От із єдиної другорядної дороги – вул. Театральної виникає черга на 300-400 метрів…

  Але ж ми українці кмітливий народ. Тому найбільш кмітливі роблять «хід конем» - вони звертають з вул. Гоголя на Хлібну і дворами їдуть поміж будинків по вул. Хлібній, 23, Шиповича, 1, 10, 3 і виїжджають на Соборну біля Торгового університету. Такий же маневр роблять деякі кмітливі, але вже з вул. Театральної, звертаючи між буд. №30 и № 24 («Тамеро»), бо не хочуть стояти в черзі, і також проїжджають, оминаючи наш будинок № 1 по вул. Івана Шиповича вже з 2-х сторін, і тим же шляхом виїжджають на верх на Соборну. Тож сотні машин на годину проїжджають повз наш та інші вище згадані будинки по вузьких  пішохідних доріжках. В нашому будинку позбивали на кутах водостічні труби, а навпроти буд. №10 зім'яли вже нову трубу, яка «захистила» собою газову трубу середнього тиску нашого будинку. С того ж боку, навпроти буд №10 вікна наших мешканців 1-го поверху знаходяться майже на рівні землі. В цих помешканнях через вікна – шум, пил, бризки води і снігу на вікнах і стінах…

  Тож безпека наших дорослих, дітей, інвалідів, пенсіонерів знаходиться під постійною загрозою, бо цими дорогами ми ходимо на роботу, до школи, в магазини, виносимо сміття. Більш того, подвір'я між домами №1 і №10 не має штучного освітлення (там нема ліхтарів), що ще більше порушує безпеку наших мешканців в темний час доби.

    Звертаюсь до Вас і так розвернуте викладаю суть проблеми не тільки через біль від цієї проблеми, а й через бажання скорішого її вирішення.

    З свого боку наважусь запропонувати кілька варіантів вирішення цієї проблеми.

  Перший варіант, найбільш радикальний, але найбільш дешевий и простий, до якого схиляються більшість наших мешканців, це вмонтувати 2 стовпчика на анкерах трошки нижче колодязних люків на перехресті вул. Івана Шиповича і пров. Кам'янецький. Так як це зроблено по всьому місту.

    Але цей варіант не вирішує загальної проблеми громади нашого міста, а саме проблему нормального автосполучення між частинами міста по різні сторони від вул. Соборна. Тому хочу запропонувати другий варіант.

  Другий варіант, по кроках.

  1. Відкрити проїзд по вул. Соборна від площі Гагаріна до перехрестя вул. Соборна і вул. Театральна. Так як це давно зроблено в зворотньому напрямку.
  2. Встановити знак – обмеження швидкості 40 км./год на цьому відтинку.
  3. На перехресті вул. Соборна і вул. Театральна встановити світлофор з програмуванням, який би враховував завантаженість (провести хронометраж) в час пік.
  4. Встановити світлофор (як варіант) перед пішохідним переходом на перехресті вул. Соборна і вул. Хлібна з відображенням перехід  для дітей (до школи №2).
  5. Зняти забороняючий знак для повороту направо на перехресті вул. Хлібна і вул. Соборна.

   Що нам дає другий варіант?

  По-перше, ми розвантажуємо у час пік одно смугову дорогу по вул. Театральна, бо тепер відкриті шляхи також і через вулиці: Соборна (3 смуги), Хлібна (2 смуги).

  По-друге, ми розвантажуємо вул. Івана Шиповича.

  По-третє, ми гарантовано розвантажуємо і прибудинкові доріжки біля будинків №1, №10, №3 по вул. Івана Шиповича, буд. №23 по вул. Хлібній, буд. № 30 по вул. Театральна, тому що після цього більше не має сенсу їздити «заячими стежками».

  В-четверте, і саме головне, ми забезпечуємо безпеку наших громадян, проживаючих у цій частині нашого міста!

   

  Шановний, Микола Вікторович, ще раз вибачте за настілки розвернуте звернення.

   

  Гарного дня та наснаги на благо громади нашого міста!

  З повагою, уповноважений

  по буд. №1, по вул. Івана Шиповича,

  Худа Петро Степанович!     

   

  13.02.2020 р.

                                  

   


 • 12 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович!

  Дякую Вам від імені всіх членів ВОТГ - мешканців будинку №2 по вулиці Гоголя в місті Вінниця - за увагу до їх потреб та своєчасне та якісне вирішення питання по обрізці старого (більше 60 років)  плодового дерева на прибудинковій територій, яке було здійснено сьогодня, 12.02.2020 року. 

  З повагою та надією на плідну співпрацю,

  керуюча ОСН Будинковим комітетом

  Нікітюк Т.Г.

  12.02.2020 року. • 08 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​  Добрий день. прошу відповіді на питання:  - хто відповідає за внутрішньобудинкові гарячі,холодні труби та каналізацію: ЖЕО чи власник квартири.В випадку прориву труби і затоплення сусідів знизу,хто має покривати збитки:ЖЕО чи власник квартири біля якої ця труба прорвала? -в цих трубах закінчився строк експлуатації,за чий кошт їх замінюють? -жильці будинку можуть замінити ці труби за свій кошт,але ЖЕО це не робить,бо не має спеціалістів(так у відповідь надали) і відправляє до приватних сантехніків.Але сантехніки працюють неофіційно, і не дають ніяких документів за матеріали і за виконану роботу.Як правильно оформити їх роботу,щоб мати гарантії виконаних робіт. -якщо заміна труб внутрішньобудинкових лягає на жильців(наведіть згідно якого закону,будь ласка) за що з нас знімають таку велику плату за квартиру?.Дякую.Прошу відповіді на електрону пошту.Всього найкращого.

 • 03 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​На протязі тижня не вивозиться сміття від будинку 6 по провулку Миколайчука. О 19-30 3.02.20 р. водій машини сміттєвозу в котре проігнорував наш смітник і знову не вивіз сміття. Там вже накопичилось дуже багато і накидано біля сміттєбаків. Просимо Вас втрутитися в цей "бойкот" сміттєвозів.

 • 03 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго ранку, Миколо Вікторовичу. Я активний громадянин України та мешканець Вінниці хочу доповісти Вам, що у проєкті "Можайка" є деякі недоліки, які були не враховані. На асфальтованій пішохідній доріжці (тунель так званий мешканцями району), де оснащено ліхтарі для безпеки почали їхати машини не по ПДР. Я не встиг зупинити водія, і не доповів йому попередження, він їхав безперестанно о 9 ранку 3 лютого 2020 року.  Я пропоную поставити з обох боків  стовпчики або паркан по яким будуть тільки ПРОХОДИТИ громадяни, а не їхати. Будь-ласка, дослухайтеся до думки, бо разом ми сильніі! Дякую, що дослухаєтеся і виділите гроші з міського бюджету.

 • 10 січня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрий день . Звертаюсь до Вас з проханням впинути на ситуацію ліквідування проривів каналізаційни труб у будинку по вулиці Тімірязева 6 , де я і проживаю. Вже 3 доба як будинок повністю відключений від будь-якої води. Комунальні служби 2 дні поспіль приїздят і так і не можуть полагодити прориви труб. Приїдить понад 10 співробітників і лише " водять танки" біля цих труб, а результату нуль. 160 квартир залишаються 3 добу без води. Прошу вплинути на ситуацію , в якій ЖЕК перекладає проблему на міський вордоканал ,а водоканал на ЖЕК.

 • 29 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня, я проживаю по вулиці "Київська 43", я хотів би поскаржитись на роботу ЖЕКу номер 15 який знаходиться по вулиці "Станіславського 5" рік назад у мене почав протікати дах в одні з моїх кімнат (так як я проживаю на останьому поверсі 5-ти поверхівки) Я в той же день подав заявку на приїзд майстра, майстер з'явився на протязі декількох днів і сказав що потрібно дочекатись коли сніг розтопиця і буде сприятлива погода. Я дочекався весни пішов в жек і залишив ще одну заявку, яку було проігноровано, я пішов в ЖЕК зустрівся з майстром і він мені запропонував купити рубероїд за свій рахунок, я погодився і купив потрібні матеріали, але після цього всі мої запити почали ігнорувати аргументуючи це тим що бригада знаходиться на іншому об'єкті, погана погода і тд. Я вирішив сходити в жек і поговорити з начальством там зі мною розмовляли на підвищених тонах і звинувачували мене в цьому, начеб то я в цьому винний і не купив необхідні матеріали. Будь ласка розберіться в цій ситуації так як вже настала зима, сніг випав а зі стелі капає вода. 

 • 26 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​по вул. Келецька 86 забудовник підвозить будівельні матеріали 7 метровою вантажівкою. У забудовника вїзд знаходиться із протилежної сторони. У нас біля будинку руйнується дорога. Є фото за 26.12.2019 із номером автомобіля

 • 23 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Щиро дякую за оперативне вирішення мого питання!

 • 21 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович! За дорученням мешканців буд.97 по вул. Пирогова прошу Вас звернути особливу увагу на події, що відбуваються у нашому будинку. Нещодавно ми звертались до міської ради з проханням припинити самовільне будівництво перед фасадом будинку власницею кв. 2 без погодження з мешканцями та дозвільних документів. Вже почата добудова нанесла шкоду капітальним стінам будинку (з`явились тріщини з першого по 4 поверх), що побудований в 1963 р. Вчора, 19 грудня 2019, власниця кв. 2 без дозволу теплокомуненерго вирішила в розпал опалювального сезону зрізати та замінити в купленій під офіс квартирі 2 теплові стояки. Бригада найнятих робітників, посилаючись на усне розпорядження міськвиконкому, відкрила вентилі у підвалі будинку та почала зливати воду з опалювальної системи. Подачу води в систему не була припринено, працівників теплопостачальника на місце викликано не було, тому в підвал почали зливати воду не тільки з будинку, але й з теплової мережі вул. Пирогова. Завдяки швидким діям мешканців процес було  припинено, вентилі перекриті, бригада робітників виїхала з території будинку. Власниці кв.2 подзвонила старша по буд. Філонова Т.А. і пояснила направомірність її дій. Прошу Вас прийняти відповідні ситуації міри з метою попередження в подальшому неправомірних дій та захистити конституційне право на житло кожного з мешканців будинку.

 • 20 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Микола Вікторович проошу Вас допомогти.В травні місяці впав стовп Укртелекому і кабель зачепили на аварійний стовп обленерго.На початку жовтня обленерго демонтували аварійний стовп.Дроти зачепили на дерева і частково провисає перед входом у двір не швидка допомога,а ні пожежна машина не заїдуть.Я дзвонила і на цілодобову варту, Укртелеком і писала їм, їздила до них де зв'язували по телефону з інженером.Третій місяць ніяких дій.Прошу вашої допомоги.Є фотографії і відео я скинула на пошту департаменту.

 • 18 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович, прошу перевірити пожежну безпеку Вінницького Педагогічного Університету ім. М Коцюбинського.  Корпус #2 інститут математики фізики і технологічної освіти на першому поверсі зроблено перепланування яке грубо порушує всі норми правил пожежної безпеки, і знехтувано безпекою студентів.

 • 13 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. 

   Вже другий тиждень тече вода з під люку за адресою Тімірязева 3, біля пересічення вулиці з трамвайними коліями, а також з двору будинку #5. Звертався на цілодобово варту, але вода так і далі продовдує текти. 

   Така ж ситуація по вул. Київській 14, вода нв проїзджій частині. 

  Дякую за реакцію. 

 • 12 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

   Доброго дня ​МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ 

  Хочу  запропонувати  деякі рішення  транспортних проблем  міста.

  1.  щодня при заїзді до пологового будинку №1 Хмельницьке шосе  спостерігаю картину  неможливості "швидкій Допомозі 103"  завезти потерпілих чи хворих  до приймального відділення першої лікарні. кількість  авто перевищує кількість паркувальних місць.  Необхідно зобовязати адміністрації  лікарняних  закладів  надати можливість співробітникам  ставити автівки на території  закладів з  самостійною оргаеізацією стояночних  місць.   Не заасфальтовувати  територію  для цього,  а дозволити власникам авто  самстійно облаштувати місця  лише під колеса  за допомогою  бетонних або тротуарних  плит  без підсипки  піском  та щебенем.   Таким чином  збережуться  ділянки  з  травою  між  деревами   і під машинами.  Тоді зявляться  місця  для  пацієнтів  які приїхали на лікування  на вже  заасфальтованих  міссцях  за  межами установ. і не потрібно буде  направляти поліцію  розчистки дороги для "швидких"

  2. Біля залізничного вокзалу  вул привокзальна  є  острівець який не використовується.   тож  якщо по вихідним там дозволять ставити авто  нічого  страшного не трапиться там транспорт рухається максимум зі швиккість 5-8 км/год.

  3.  Також  потрібен  перегляд  існуючих  знаків  актуальність яких  давно  відсутня  так  переїзд  залізничних колій по вул  Шимка,  смішно  дивитись на ворота  які  вже навіть відчинити неможливо  і  неможливо проїхати тепловозу  бо рейки за ворітьми  закладені  матералами чи  сміттям.  очевидно в місті ще знайдуться тикі  місця.

  Повага має бути не тільки до  ПДР  а й до водіїв.

  Дякую за приділений час.   Відповіді непотрібно писати,  буде видно по результатам якщо це можливо. 

 • 12 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня, Микола Вікторович!

                  Звертаюсь до Вас стосовно проблемної ситуації, що склалася з енергопостачальною організацією ТОВ «Енера-Вінниця», щодо нарахування фіктивної заборгованості за електроенергію. Неодноразові звернення до ТОВ «Енера-Вінниця» та АТ«Вінницяобленерго»  не принесли жодних результатів.

  Опис проблеми:

                 Фактичні показники лічильника електроенергії станом на 01.01.2019р становлять «6522» (даний показник зафіксований Центром муніципальних систем управління). Заборгованість перед АТ«Вінницяобленерго» відсутня (що підтверджується даними особистого кабінету та кол-центром АТ«Вінницяобленерго»).

                  Фактичні показники лічильника станом на 01.11.2019р. становлять «9413». Споживання електроенергії за період січень-жовтень 2019р. становить 9413-6522=2891 кВт*год. Вартість спожитої електроенергії становить 10*100*0,9 + 1891*1,68  = 4076,88 грн. Фактично сплачена сума на користь ТОВ «Енера-Вінниця» за електроенергію спожиту в зазначений період становить 4088,64грн. Таким чином, не існує жодної фактичної заборгованості за спожиту електроенергію ні перед АТ«Вінницяобленерго» ні перед ТОВ «Енера-Вінниця».

                  Проте,  ТОВ «Енера-Вінниця» надіслала лист-попередження №6772 від 08.12.2019 про припинення постачання електроенергії з 22.12.2019, в якому  стверджує наявність заборгованості в розмірі 2353,71грн, яка виникла в період 02.2019-10.2019. В ході спілкування з оператором кол-центру ТОВ «Енера-Вінниця» вдалося з'ясувати,  що ТОВ «Енера-Вінниця» в якості показника лічильника на 01.01.2019 рахує показник «5085»!!!. Даний показник не відповідає дійсності (такі показники, по факту, були ще в березні 2018року). Прийняти обґрунтовану скаргу оператор кол-центр ТОВ «Енера-Вінниця» відмовився, натомість підтвердив наміри про припинення постачання електроенергії!  З іншого боку, кол-цент АТ«Вінницяобленерго» показник «5085» станом на 01.01.2019  не підтверджує!

                Таким чином, ТОВ «Енера-Вінниця» вимагає сплатити грошові кошти в розмірі 2353,71грн  за послугу, яка фактично не надавалася, при цьому погрожуючи припинити енергопостачання. Такі дії ТОВ «Енера-Вінниця» порушують Законодавство України в сфері житлово-комунальних послуг, а крім того, можуть бути кваліфіковані як замах на шахрайство (відповідно до ст. 15, ст. 190 Кримінального кодексу України).

           Відповідно до статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів у сфері житлово-комунальних послуг входить до повноважень органів місцевого самоврядування.

        Враховуючи вищевикладене прошу сприяти поновленню моїх прав, як споживача комунальних послуг, а саме:

  • запобігти припиненню енергопостачання;
  • зобов'язати ТОВ «Енера-Вінниця» провести всі необхідні корегування заборгованості в відповідності до фактичних показників лічильника електроенергії;

    
   Враховуючи ризик протиправного припинення енергопостачання прошу розглянути дану скаргу невідкладно.

  Заздалегідь дякую за плідний розгляд скарги!


 • 11 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний пане Миколо мешканці будинку по вул.Гонти 41 дякують,що вирішили наше питання з теплопостачання по нашому стоянку. Скарг з теплопостачання немає. ВЕЛИЧЕЗНА ВАМ ПОДЯКА. Дякую.

 • 09 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Звертаюся не вперше, раніше телефонувала на Цілодобову варту! Щодня я чекаю транспорт на зуп. Замкова в напрямку центра міста. В годину пік, з 8:00 до 9:00 год. їде всього 2 автобуса, які ледве відкривають двері, через переповнення пасажирами!!! В той час, коли маршрут 1 та 14 курсують майже один за одним. Це дуже не зручно для пасажирів, які не можуть виїхати зі Старого міста!!! Питання, невже не можна розвантажити цей напрямок руху і додати автобуси на 7 маршрут?!!! Тим більше, що на Замковій маршрутні таксі взагалі не зупиняються, бо пасажири і так в лобовому склі стоять. Це неподобство - прояв величезної неповаги з боку Транспортної компанії та міського влади до великої частини населення! Сьогодні, 09.12.2019 р., автобус 7, який мав бути о 8:16 за розкладом, прибув на Замкову о 8:20, змогли відкритися лише середні двері, а той, який мав бути о 8:36, приїхав о 9:10 год.!!!! Я чекала транспорт більше години і не одна, а повна зупинка людей, замерших!!! І це так народ добирається в центр міста!!! В телофонній розмові представник ТК повідомив, що навантаження автобусів переглядалося востаннє ще в 2007 році!!!! 


  Прошу надати відповідь, коли цей безлад припиниться і люди зможуть нормально добиратися на роботу, зокрема прошу переглягути кількість автобусів та маршрутних таксі на 7 та 7-а маршрутах.

 • 06 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Викторович! Повідомляю Вас,що на загальних зборах співвластників об*еднання співвластників багатоквартирного будинку ,,ПЕРШИЙ КИІВСЬКИЙ 64,, ,що відбулись 10.06.19 року,було прийнято рішення провести капітальний ремонт ліфтів житлового будинку №64 по 1му провулку Киівському.

  Для цього співвластниками було прийнято рішення взяти участь в програмі співфінансування з Вінницькою міською радою та провести вищесказані работи на умовах співфінунсуванняза % на 70%

  Зогляду на вищенаведене прошу Вас включити роботи з капітального ремонту ліфтів житлового будинку№64 по 1му провулку Киівському в план робіт на 2012рік,також було офіційне звернення 

  міському голові Моргунову С..А ,яке було зареєстровано від 15.11.2019 року

  При прийняті рішення, прошу враховувати той факт,що станом на сьогодні термін експлуатації ліфтів нашого будинку закінчівся ще 5 рокув тому назад(коли ми були упорядковані ще при ЖЕКУ  і ніякі роботи не проводились) і без проведеного капітального ремонту може призвести до настяння негативних наслідків.

  З повагою,

  Голова правління 

  ОСББ**ПЕРШИЙ КИІВСЬКИЙ 64**Мартинова Людмила Сергіївна

 • 04 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович!

  Прохання передати подяку хорошому працівнику.

  Ми мешканці будинку по вул.С.Зулінського 33 надсилаємо подяку на ім’я працівниці  яка працює МКП "УК "Київська""здійснює прибирання на території біля будинку та в будинку 33 “Висловлюємо велику подяку прибиральниці пані Гордієць Наталії . Дуже акуратна, чиста, працьовита, відповідальна, привітна. Дуже дякуємо за роботу!


  “Ця дійсно акуратна, приємна, працьовита людина. Завжди послухає та відповідально ставиться до своєї роботи. Ми дуже вдячні за її роботу і , що є такі віддані працівники на яких можна покластися”.
  З пов.мешканці буд.33 по вул.С.Зулінського.

 • 03 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу звернути увагу на стан даху 5-ти поверхового будинку за адресою вул. Некрасова 13А. Проблема дійсно існує, у під'їзді видно сильні сліди протікання даху, в квартирах повністю зіпсовані стелі (наявні фотодокази та видимі зараз сліди набухання штукатурки та сліди від потоків). Аби не чекати наслідків після сильних снігопадів та дощів, прошу Вас відреагувати зараз. Буду вдячна за відповідь.

 • 02 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Миколо Вікторовичу, враховуючи знане розширення мікрорайону та значну віддаленість діючих кінцевої та початкової зупинок тролейбусів, прошу Вас розглянути питання про встановлення кінцевої зупинки тролейбусів та місця посадки пасажирів у районі диспетчерського пункту по вул. Келецькій. 


 • 22 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий вечір пане Миколо знову до Вас звертаються мешканці будинку по вул.Гонти 41 Просимо звернути увагу на нашу проблему з початку опалювального сезону по нашому стоянку відсутнэ теплопостачання. Ми зверталися в ЖЕО в теплоенерго з письмовою заявою усунути проблему. 20.11.2019 приходив головний інженер та людина з теплоенерго вони знайшли порушення обіцяли  усунути. Но на даний момент нічого не зроблено. Інспектор з теплоенерго заміряв температуру в квартирi сказав 17 градусів. Ми опалюэмо квартиру обiгрiвачем.Сказав коли в квартирi буде 10 градусів складе акт такий закон, а так нi.Вибачте ми  маємо замерзати в квартирi щоб склали акт.Платьожка вже прийшла але за що платити вибачте за холоднi батареї.Куди нам звертатися щоб нас почули??????на телебачення. Просимо звернути увагу на вирішення проблеми а також на працівників ЖЕО та теплоенерго. Дякую. 0967021440

 • 18 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня !

      Шановний Миколо Вікторовичу ! Повторно звертаюсь до Вас із проханням втрутитись в конфліктну ситуацію між ОСББ "Антонова,52" та ПП "БОКУД".  Керуюча ОСББ подала на підпис договори з надавачами послуг (ліфти,ЦМСУ), а їй повідомляють, що ПП "БОКУД" надіслав всім повідомлення, що вони й надалі є нашою управляючою компанією (хоча 75 % мешканців будинку проголосували за ОСББ), і у нас перед ними існує велика заборгованість в сумі біля 50 000 грн.,. 

        Вся ця заборгованість є не доведеною, і ні що інше, як стос підроблених на скору руку паперів (Акти виконаних робіт без дати, без вартості послуг), що для правоохоронних органів звісно буде цікаво. 

        Не дивлячись на повну фальсифікацію і нікчемність договору на управління між мешканцями та ПП "БОКУД" ми попередньо прийняли рішення виконати умови  договору і повідомити ПП "БОКУД" про припинення співпраці за два м-ці, як того вимагає угода, але ПП "БОКУД" і надалі намагається зашкодити нам в переході на самоуправління ! Тому я, як Голова правління ОСББ "Антонова,52" прошу Вас втрутитись в цю ситуацію, і допомогти нам позбавитись від управління "чорної фінансової діри" під назвою ПП "БОКУД" і як найшвидше перейти на самоуправління. Всі необхідні листи в ПП "Бокуд" було надіслано. В іншому випадку окремі мешканці налаштовані запросити до нас центральні телеканали, і освітити всі факти і схеми роботи ПП "БОКУД" на всю державу. ДЯКУЄМО ! Сподіваємось на підтримку !!!


 • 18 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Миколо Вікторовичу! Звертаюсь до Вас  з проханням щодо благоустрою біля садочку №24, а саме по вулиці Константиновича,21. Хочу зверниту Вашу увагу на те, що це садочок у якому є інклюзивні групи з дітьми ДЦП,  саме тому звертаюсь до Вас за допомогою у освітлені центральної частини дороги по вул.Константиновича (дорога взагалі не освітлюється) та взагали кусочка дороги який не є у належному стані.  До того часу як був світлий день на це не зверталось уваги, а коли я 15.11.2019 ледь не забилася з дитиною на руках в темноті то стоїть питання за безпеку як дітей так і батьків. Дуже буду вдячна за розуміння.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрый день.

  Ул. Р.Скалецкого 25 ЖЭО установила во дворе мусорную урну,но опорожнением её не занимается.Дворника закреплённого за данной территориеей нет,присылают всё время разных-дней 7-10 и опять заброшенная территория.

  Прошу Вас помочь в наведении порядка и ещё прошу разьяснить алгоритм действий жильцоов,для того что-бы не платить за дни,когда уборка не производится.

  Ответ прошу направить на электронную почту,заранее благодарен.

 • 14 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! За адресою м. Вінниця вул. М.Оводова кв 3 відсутнє водопостачання з 11.11.2019р. На подвірї розрили велику канаву і відключили воду 11.11.2019р.

 • 14 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! 

  По вул. Зодчих, між будинками 7 та 9 влаштовану стихійну зону паркування автомобілів. Це є порушенням правил дорожнього руху (п. 15.10).  Нерідко люди із дитячими візками не можуть пройти між машинами, доводиться йти через газон.  Просимо вжити заходів щодо вирішення цієї ситуації.