Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:d1e7d19f-7a8d-b0db-f06f-932121ef2f7d
 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доносимо до вашого відома, що фасад та балкони будинку по проспекту Коцюбинського 30, знаходяться в аварійному стані.  Маємо прохання посприяти у вирішені проблеми, щодо ремонту аварійних балконів та фасаду, котрий чи не кожен місяць піддається руйнуванню та обвалюється на тротуар.  Проспект Коцюбинського - одна з найголовніших артерій міста, яка з'єднує залізничний вокзал та найбільші ринки міста з центром. Як відомо, у 2022-23 роках планується капітальний ремонт проспекту.  А що на рахунок житлової інфраструктури? Чи будуть займатись ремонтом фасадів будинків,  які в прямому сенсі слова можуть вбити або травмувати перехожих. На неодноразові звернення до обслуговуючої організації (МКП УК Замостя),  мешканці отримують лише одні відмови,  а конкретні дії,  щодо унеможливлення обвалення та ремонту балконів та фасаду відсутні (окрім одноразового випадку, коли робітники на крані збивали відшаровану штукатурку). Додатково повідомляємо, що в зазначеному будинку в більшості проживають малозабезпечені люди та пенсіонери,  які не мають можливості за власні кошти здійснити ремонт балконів та фасаду при приквартирних ділянках.  Також,  просимо звернути увагу на таке звернення 7-річної давності на рахунок ЖЕКу №5 (такі ж самі повноваження у "Міського комунального підприємства «Управляюча компанія «Замостя»»"), яке вже давно не проводить ремонти фасадів - https://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=1873

 • 03 червня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня Микола Вікторович. Прошу допомогти щоб виділили асвальтну крошку також на переулок Короткий, так як грейдерування дало результат тільки на 1,5 місяця, і в існуючі висипці знову суцільна ямкатість. Я знаю що виділяють асвальтну крошку на вулю Гайдамацьку , тому прошу допомоги щоб виділили ще і на наш переулок Короткий. Він має довжину 310м тільки. Попередно вдячний від мешканців переулка і від себе.

 • 02 червня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня.Звертаюсь до Вас,допомогти розібратись з моїм лихом.В неділю 30.05,коли розпочався Град,і сильний дощ,мене затопило,залило хату водою.Я з дітьми мешкаю в приватному будинку,зразу за великою спорудою,14-ти поверх.Паркенгом і т.д,і т.п.Я звонила на Гарячу лінію,просила про допомогу,але мені сказали,Звертайтесь на водоканал, 1.5 години я звонила,ніхто не брав слухавку,коли передзвонила на Гарячу лінію теж постійно було зайнято,я сама з дитиною вичерпувала льодяну і грязну воду з хати,Звонив мій сусід, застройщику цієї споруди,бо в нього весь город змило мені під,двері.Ніхто не допоміг,всім байдуже до чужого лиха.Як мені бути в мене ще до цих пір в хаті під лінолеуму вода,яка виходить через дирки,які я пробила.В мене є відео цього "ПОТОПУ".Я переживаю і боюсь щоб таке не трапилось знову.Чого вода текла не в в Стічні каналізації?А в мою Хату?Хто компенсувати мені мокрий леноліум і стіни? Розберіться.  Відео що я зробила можу представити.  Ольга Вікторівна. 


 • 30 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Микола Вікторович!

  Звертається до Вас мешканець мікрорайону ДПЗ Костюк А.В.

  Прошу заборонити - перенести з місцевого стадіону проведення раллі в вихідні дні, так як шум від цього раллі нестерпний і перевершує всі допусимі санітарні норми ( це не аеродром)

  Час проведення раллі субота з 9 00 до 18 40 год

  Неділя з 9 00 до 17 00 год.

  Дякую за розуміння.

 • 27 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня.  Мещканці будинку №7 по вул. Магістратській № 7  звертаються до вас з проханням провести асфальтування внутрішнього двору будинку. За словами довгопроживаючих мешканців будинку асфальтування востаннє проводилося більше 20 років тому.  На сьогодняшній день покриття нашого двору асфальтом назвати не можна - це суцільні ями та насипи каміння та гравію, що утворилися в процесі руйнування старого покриття.  В будинку мешкають діти та особи похилого віку, що, фактично, мають обмежені можливості пересування. Сподіваємося на плідні результати нашого звернення!!!!

 • 26 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​1. Знову, на жаль, розпочався сезон варварського скошування трави. Близько до землі, без прибирання трави, яка потім гниє,  замість газонів утворюється жовта стерня. Може пора переймати досвід Львова або, страшно сказати, цивілізованих європейських міст? Там площі засівають декоративним різнотрав'ям, яке не потребує догляду весь період вегетації. Те що робиться зараз - злочин перед мешканцями, вклад у забруднення атмосфери мотокосарками, позбавлення кисню, що вироблявся фотосинтезом і погіршення ситуації з глобальним потеплінням. За це недолуга міська влада повинна б відповісти якщо не згідно з екологічним законодавством, то хоча б по законам совісті (тут стає смішно).

  2. Чому до цих пір не вирішені організаційні питання уповноважених від багатоквартирних будинків? Управляючі компанії називають їх старшими по будинку, хоч такого терміну немає, приносять на підпис акти виконаних робіт, перевірити які немає можливості, ухиляються від вирішення поточних проблем. В результаті уповноважені вислуховують обгрунтовані претензії від мешканців, але не мають ніякої можливості вплинути на ситуацію. Можливо, потрібно або ліквідувати непрацюючий механізм представництва, або внести зміни в законодавство.

 • 25 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний пане Миколо! Звертаюсь щодо дотримання розкладу руху автобуса №25 Вишенька-Зал. вокзал.  За розкладом відїзд з вул. Ващука у будні дні о 8-27.  Проте двічі, у четвер 20.05 та вівторок 25.05 автобуса не було!  Не запізнився, а не було. Як це розуміти? 

  Дякую за відповідь.

 • 23 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ШАНОВНИЙ   МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ!!!!

  НАПОЛЕГЛИВО ПРОШУ ВАС ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ І ВПЛИНУТИ  У ВИРІШЕННІ  ПИТАННЯ          ПО ПРОВЕДЕННЮ ПЕРШОГО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ  ПОКРІВЛІ  БУДИНКУ ПО ВУЛ ЛИТВИНЕНКО-ВОЛЬГЕМУТ 21, ТАК ЯК ЩЕ ОДНУ ЗИМУ ПЕРЕЖИТИ БУДЕ ДУЖЕ ПРОБЛЕМАТИЧНО.

  НАШЕ ОСББ СТВОРЕНО 12 ЧЕРВНЯ 2019Р  ЦЕ ОДИН ПІДІЗД  36 КВ .  ТАК ЯК НАШЕ ОСББ ВСЬОГО ОДИН ПІД ІЗД, ТО НАВІТЬ НА ПОСТІНЕ ПУСТЕ ПЕРЕЛАТУВАННЯ ДАХУ КОШТІВ НЕМАЄ,  БО КОШТОРИС НА МІСЯЦЬ СКЛАДАЄ 11000ГРН, А ЩЕ ВРАХОВУЮЧИ, ЩО Є ЗЛІСНІ НЕПЛАТНИКИ І ОБОВ ЯЗКОВІ ПЛАТЕЖІ НА  ОСВІТЛЕННЯ, ЗА ЛІФТ, НА ПРИБИРАННЯ, ПОДАТКИ І ЗА БУХ ПОСЛУГИ ЗАБИРАЄ 8000 ГРН, ТО НАШІ МОЖЛИВОСТІ НЕ ПРОСТО ОБМЕЖЕНІ, А НІЯКІ.   

  БУДИНОК 1986 РОКУ     МАЄ КУПУ ПРОБЛЕМ, АЛЕ ПЕРШОЧЕРГВІ ПИТАННЯ ЗАМІНИ ТРУБ, ЗАМІНИ КАНАЛІЗАЦІІ І Т. П.  МИ ПОТИХЕНЬКУ ВИРІШУЄМО І НАМАГАЄМОСЯ ПРИВОДИТИ БУДИНОК У НАЛЕЖНИЙ СТАН.

  РЕМОНТ ДАХУ НАМ НЕ ПО СИЛАМ   І СТВОРЮЮЧИ ОСББ МИ РОЗРАХОВУВАЛИ НА ЦЕЙ ПЕРШИЙ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЗА РАХУНОК МІСТА, БО НАВКОЛО БУЛИ ПРИКЛАДИ І МИ РІШИЛИСЬ НА ТАКИЙ КРОК ЯК СТВОРЕННЯ ОСББ.       ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ  ПОДАЛИ ДОКУМЕНТИ  В ДЕПАТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА   І     18 ЛЮТОГО 2020 РОКУ ЛИСТ                    № 20 00 00 006 8922  ВІД ДИРЕКТРОПА ДЕПАРТАМЕНТУ  ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА  ФУРМАНА Р С  , В ЯКОМУ ГОВОРИЛОСЬ, ЩО  ЗАМОВЛЕНО І ГОТУЄТЬСЯ ПРОЕКТНО-КОШТОРИСТНА ДОКУМЕНТАЦІЯ НА ПРОВЕДЕННЯ КАП РЕМОНТУ ПОКРІВЛІ, ДАВ НАМ НАДІЮ, АЛЕ ПІЗНІШЕ ПОВІДОМИЛИ, ЩО У 2020Р МИ НЕ ПОПАДАЄМО НА ВИКОНАННЯ РОБІТ У ЗВЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ ПОДАНИХ ЗАЯВ. ТОМУ СВОІМИ СИЛАМИ ДЕКІЛЬКА РАЗ ПРОВЕЛИ ЛАТАННЯ ДАХУ І НАДІЯЛИСЬ У 2021 РОЦІ ВСЕ ТАКИ ЗАМІНИТИ ПОКРІВЛЮ.    АЛЕ   НА МІЙ ЗАПИТ ПРО СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ  23 04 2021 ЛИСТОМ № 20 00 006 285\6  ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ФУРМАН Р С ПОВІДОМИВ, ЩО У ЗВЯЗКУ З ОБМЕЖЕННЯМ У КОШТАХ І ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ ЗАЯВ, ПИТАННЯ ВИКОНАННЯ РОБІТ ПЕРЕНОСИТЬСЯ  І БУДЕ РОЗГЛЯДАТИСЯ  ЗА ПІДСУМКАМИ 1 ПІВРІЧЧЯ ПРИ МОЖЛИВОСЕІ ДОДАТКОВОГО ФІНАНСУВАННЯ .

  ТОМУ, ЯК ГОЛОВА ОСББ, НАПОЛЯГАЮ РОЗГЛЯНУТИ НАШЕ ПИТАННЯ І ЗНАЙТИ МОЖЛИВІСТЬ ДО ЗИМИ ЦІ РОБОТИ ПРОВЕСТИ, ТИМ БІЛЬШЕ ПЛОЩА НАШОГО ДАХУ НЕ ТАКА ВЕЛИКА, ЯК У ІНШИХ БУДИНКАХ, І ПОТРЕБУЄ МЕНШЕ КОШТІВ.  МИ РОЗРАХОВУВАЛИ НА МІСЬКУ РАДУ.  І ЗАРАЗ РОЗРАХОВУЄМО НА ВАШЕ РОЗУМІННЯ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ НЕГАЙНОГО ПРИЙНЯТТЯ МІР, ТАК ЯК ТРИ  КВАРТИРИ ПОСТІЙНО ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ПРОНИКНЕННЯ ВОДИ  ЦЕ КВАРТИРИ 33, 34 І 36.  

   23 травня повторно звернулась до Фурмана Р С. , до міського голови  Моргунова С А з проханням вплинути  на позитивне рішення  І Вас прошу прийняти активну участь і допомогти замінити покрівлю, щоб ОСББ могло далі спрокійно працювати і  не мати  постійну дорогостоячу аварійну  ситуацію в квартирах 9 поверху. 

  З ПОВАГОЮ  ГОЛОВА ОСББ ЛИТВИНЕНКО-ВОЛЬГЕМУТ 21  КАМІНСЬКА ІРИНА ВАСИЛІВНА   


 • 22 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович!

  Прошу Вас звернути увагу на необхідність заміни покриття на дитячих майданчиках с Вінницькі хутори з шкідливого для здоров'я гранітного відсіву на сучасне м'яке покриття, котре знизить ризик травмування та створить безпечне середовище для перебування дітей

 • 20 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Здравствуйте, Николай Викторович!

  Обращаюсь по вопросу срезки и чистки деревьев в нашем дворе.

  Уже не впервые мы обращаемся в горсовет по этому вопросу. Сделана определенная работа, убрана часть аварийных деревьев.

  Есть решения ВМР о том, чтобы убрать 4 тополя.  Их, правда, намного больше. Они были высажены ещё в 1968-1970 годах. Выросли до 10 этажа, хотя наш дом 5-этажный. И это уже нарушение норм благоустройства.

  Часть из них аварийные, имеют дупла, кусты омелы на ветках. 

  Этой весной прибыла бригада для срезки 4-х тополей.

   Но вышка была недостаточной высоты, поэтому нельзя было начинать работы.

  Кроме того, часть жильцов нашего дома стали возражать против работ, посыпались даже угрозы исполнителям. Замечу, что они же подписывали и коллективные заявки на прочистку и срезку деревьев. Оригиналы этих заявок есть в ВМР и у меня,как уполномоченной по дому.

  Бригада мастеров не могла начинать работы. В том числе и потому, что вышка не позволяла безопасно работать.

  Зимой с одного из тополей (граждане протестующие именно это дерево и защищали) упала огромная ветка. Есть видеодоказательство.

  В тот раз чудом не пострадал никто. Но гарантии нет, что в следующий раз дерево упадёт так же удачно.

  Поэтому, на основании вышеизложенного, прошу провести экспертизу состояния деревьев в нашем дворе. Для того, чтобы определить, какие имено деревья являются аварийными и их опасно оставлять. 

  И в течение этого, 2021 года,  прошу убрать аварийные деревья возле нашего дома.

  Кроме того, прошу экспертизу и другие действия по поводу деревьев  проводить в моём присутствии.

  С уважением

  Тарасовская Ольга Ивановна, ул.600-летия, 54, кв.71, тел. +380973085368


 • 19 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович!Звертаюсь до вас по допомогу. В  нас в під'їзді провайдер інтернету "Еверест" проводячи кабелі зробили діри наскрізь на вулицю і тепер навіть після найменшого дощу все тече по стінах.Ремонтувати і переробляти ці отвори вони відмовляються.Я зробила фото і зняла відео нажаль незнаю як на цьому  сайті можна надіслати.Сподіваюсь на вашу співпрацю і допомогу. 

 • 19 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! Хочу повідомити Вас стосовно обурюючої ситуації з організацією дорожнього руху на перехресті вул. Привокзальна - Брацлавська (Лебединського). Вже як тиждень за моїми спостереженнями триває ситуація, коли зранку зі сторони вул. Бучми по вул. Привокзальна створюється корок довжиною близько 600 м - 1 км. Я так підозрюю, що було змінено організацію світлофорного регулювання. То ж хочу повідомити також про те, що по всіх інших напрямках руху даного перехрестя (вул. Лебединського, вул. Привокзальна до зал. вокзалу, вул. Брацлавська в сторону центру міста) сукупчення автомобілів або немає взагалі, або воно незначне. Прошу розглянути дане питання і вжити заходів щодо врегулювання автомобільного руху на даному перехресті з метою рівномірного завантаження всіх напрямів руху. Дякую!

 • 19 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович!

  Ми проживаєм Окружний масив(перемичка) до нас їздять дві маршрутки 11а та 18а.В ранковий час  між шостою годиною до сьомої було три маршрути і 18а і11а,зараз  в 5.55 і в 6.45 між цим часом немає жодного маршрута.Прохання посприяти на час маршруту вернути маршрут 6.10.Людям треба добиратись на роботу,дітям в школу.Дякую.

 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Ув .Форманюк Микола Вікторович.

  Мы жители г.Винница \Проезд Мартовский.\Проезд.Газовщиков.\Ул.НИВА-ГАЗ\

  Внимательно почитали Ваш ответ,от 6 мая 2021г.по поводу проблем с качеством єлектроєнергии на наших улицах.-------- цитирую:

  -------Відтак, щоб не допускати серйозних проблем з електропостачанням, споживачі мають дотримуватись потужностей, передбачених договором про надання послуг з розподілу електричної енергії, або своєчасно звертатись до АТ «Вінницяобленерго» для збільшення відведеної потужності електроенергії.------------------------------------------------------------------

  И теперь оказалось ,что мы заплатили немалые деньги за повышение мощности подвода электроэнергии с 3КВа до 5КВа. Для электроотопления. Доблесная ВИНОБЛЭНЕРГО положила НАШИ деньги в карман,выписала себе премии. А увеличить мощность эту мощность как то забыла. И у нас просто абсурдная ситуация. В одном доме включился БОЙЛЕР для подогрева воды, у соседа выключается телевизор. А в отопительный период и того краше: 150 вольт ни одна аппаратура не выдерживает.

  И все наши обращения с 11 марта 2021г. в АВАРИЙНУЮ СЛУЖБУ результата не дали.

  13.04  доставлено письмо с просьбой выслать представителя для составления Акта - претензии .Зарегистрировано Пирогова 174 . Представителя у них нет.

  19.04 доставлен Акт - претензия : составлен самими жителями данных улиц. Зарегистрировано Пирогова 174. Результата нет.

  Здесь просто наплевательское отношение к Граждам Украины. Нарушение Закона УКРАИНЫ.

  Нарушение ПОСТАНОВЛЕНИЯ НКРЕКП. 

  ВИНОБЛЭНЕРГО молчит, авось все утихнет само.

   Народ волнуется , по улице строится еще несколько домов. И поверьте тоже получат разрешение на повышение мощности потребления 5КВа. Вот такая ситуация.

  С ув. Барицький \ Мищишина \ Божок \ Захарчук \ Кирим \ Дзигівський\Щербатюк.

 • 29 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня Микола Вікторович . Звертамось до Вас повторно ,від мешканців будинку по проспекту Космонавтів 29 та  27, а також Порика 5 та 5А. Просимо Вас посприяти відновленню криниці в нашому дворі..Криниця є, але вона давно не працює. Так як з джерел масової інформації Вінницької міської ради відомо ,що були виділені кошти на 2021р по ремонту та відновленню більше ніж на тридцять криниць. Тому просимо вас  від мешканців будинку по проспекту Космонавтів 29 та  27, а також Порика 5 та 5А. Викопати іншу кирницю або докопати існуючу так .як були виділені на це кошти.Ми звертаємось за дану криницю уже 4 рік поспіль і нам завжди обіцяють. Спеціалісти які обстежували дали відповідь .що потрібно докопати. Ця криниця робиться більше ніж на 400 квартир. У нас не має де брати воду. Просимо у Вас допомоги та дякуємо за розуміння. 

 • 27 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. 

  По вул. О. Антонова з 27 квітня по 11 травня буде відсутня гаряча вода. 

  Це при холодній погоді на вулиці та перед великим святом до якого багато людей готуються увесь рік. 

  Як мені повідомили на Цілодобовій Варті, це пов'язано з плановою перевіркою лічильника компанією Вінницягазбуд. Був запит на них з проханням змістити дати перевірки, але вони не поступилися. 

  Невже усім так абсолютно байдуже на громадян, що в описаний вище період їх залишили без гарячої води ? І чи можна вплинути на те, щоб ця проблема оперативно була вирішена? 

  Дякую. 

 • 27 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрий день.

  Я Джежула Олена Ігорівна проживаю за адресою м.Вінниця,вул.Комарова 6.

  Прошу вас надати дозвільні документи на відновлення прилеглої території ,а саме тротуару і бордюру,оскільки він зруйнований.

  Ремонт будемо проводити своїми коштами.

  Раніше були написані листи з проханням на відновлення тротуару і бордюру.

  Прийшов лист від ВМР ,що ділянка потребує ремонту,але бюджетом не заплановано.
 • 27 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня. До Вас звертається громадянин м. Вінниця. Вул. Зарічна 39. Приватний будинок. Нещодавно біля меж нашого будинку та земельної ділянки було приватизовано землю яка входить до зеленої зони міста. Кадастровий номер цієї ділянки 0510100000:01:007:0188. Я моя родина та сусіди дуже занепокоєні. Адже під цією ділянкою проходить труба міського водоканалу, яка через річку П. Буг прямує на П'ятничани. Що буде якщо на ній побудують котедж? Нові власники проінформували нас, що тут буде проводитись будівництво. Доречі вони не знають про наявність труби. Друга проблема, ними було приватизовано частина дороги загального користування і виїзд із мого гаража, який являється капітальною будівлею (продовженням будинку) виходить на цю ділянку. Третє питання. Через цю ділянку проходить стежка загального користування, яка веде до річки П. Буг.
  Сподіваємось на вашу допомогу, та роз'яснення ситуації.


 • 25 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Пошкоджена дитяча гірка за адресою: вул. Кармелюка, 2. Біля фонтану "Рошен". Відповідь надіслати на електронну пошту. 

 • 24 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня,шановний Микола Вікторович.Прошу Вас,допомогти у вирішенні певного питання ,а саме: за моєю адресою тобто вулиця Стрілецька 15 вже четверту неділю є перепади напруги від 180 до 250 V ,шо унеможливлює динстанційне навчання моєї дочки і взагалі нормально існування оскільки всі більшість побутових приладів на електроенергії.Ми неодноразово звертались як на цілодобову варту так і в ЖЕК 1 і на міські електро мережі але ніякої реакції на наші звернення не має.Допоможіть будь ласка у вирішенні даного питання.Дякую

 • 23 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Миколо Вікторовичу, звертаюсь до Вас із проханням зняти зелену стрілку на світлофорі за адресою Гніванське шосе 821 за напрямком від авто базару на с. Пирогова. Водії перестали звертати увагу на пішохідний перехід, оскільки кругозір зменшується із-за лівої полоси, не раз були ситуації, що машина стрімко зупинялась перед дитиною, яка переходила дорогу. По-друге, водії не завжди надають перевагу автомобілям, які рухаються з Гніванського шосе в сторону с. Пирогова за основним зеленим світлом, тим самим спричиняють аварійну ситуацію.  І все одно в пріоритеті залишаються пішохідні переходи, яких там 2, тому що кожен раз, коли діти ідуть гуляти ми переживаємо як вони перейшли дорогу.  

 • 23 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, шавновний Микола Вікторович! Прошу Вашої допомоги у завершенні ремонту крівлі парадного виходу під'їзду №3, що знаходиться за адресою м. Вінниця, вул. Коріатовичів, буд. 157.  Вказана крівля була відремонтована восени. Проте, на відміну від сусідніх під'їздів, де ремонт робився раніше, на ній не було встановлено ринву. Після цього при будь-яких опадах все, що потравпляє на ту крівлю (а це переважно голубиний послід), змивається на сходи, де ми ходимо, і на наші голови.

  Зверталися в ЖЕО - не дає результатів.

  Дякую.


 • 23 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради


  Звернення:
  03 березня 2021

  ​Доброго дня, звертаюся до  Вас з приводу облагородження тротуару за Донецьким національним університетом, якщо йти від університету, від кафе Молодіжне до вул. Фрунзе, 4 і повернути наліво, є тротуар, але він весь заросший в кущах і неможливо по ньому ходити, тому доводиться ходити по дорозі по проїжджій частині і наражати себе на небезпеку.
  Прохання зробити даний тротуар прийнятним для використання для можливості безпечно ходити на роботу. Заздалегідь вдячна.

  Відповідь:
  18 березня 2021

  Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо приведення до належного стану тротуару, який знаходиться за адресою вул. Академіка Янгеля, напроти буд. №4.

  Повідомляю, що роботи з видалення чагарників, які проросли вздовж вищевказаного тротуару, за адресою вул. Академіка Янгеля, напроти буд №4, будуть плануватися департаментом комунального господарства та благоустрою в порядку черговості протягом поточного року. 

  19.04.2021

  На розгляді в департаменті комунального господарства та благоустрою знаходиться Ваше звернення щодо приведення до належного стану тротуару, який знаходиться за адресою вул. Академіка Янгеля, напроти буд. №4.

  Повідомляю, що на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою підпорядкованим міським комунальним підприємством «Вінницязеленбуд» роботи з видалення чагарників, які проросли вздовж вищевказаного тротуару, за адресою вул. Академіка Янгеля, напроти буд №4, виконані.


  23.04.2021  Відповідь від Пашенко Людмили:
  Кущі на даній ділянці тротуару справді вирізали, велике дякую за роботу, але гілки дерев, які вилазять на дану територію тротуару все одно не дають вільно пересуватись по тротуару (можна очі пошкодити) . Тобто прохання обо зрізати дані дерева або обрізати їх гілки які перешкоджають пересуванню по тротуару, викосити траву і забрати сміття з даної терититорії тротуару для вільного проходження по тротуару. Наперід дякую.


 • 22 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​                                                     Шановний Микола Вікторович.

  Звертаюся до Вас з приводу Якості єлектропостачання Вулиць м.ВІННИЦЯ : Проїзд БЕРЕЗНЕВИЙ + Нива-Газ + Проїзд Газовиків. Якість постачання такого необхідного у посякденному житті джерела у 21 віці на наших вулицях край незадовільна.

  Газопостачання до нас нема ,  оформити і оплатити газопідвід - не в наш скрутний час.  Тому більша частина домовласників користується електорообігрівом на законних підставах . Наша підстанція № 607 мае потужність 100 КВа.Вона не витримує навантаження , особливо в опалювальний період.

                                                            Тепер до справи.

  З 11.03.2021р. Я сомотужки проводив  заміри напруги у оселі.По цей день проводжу переодично.

  Коливання напруги за цей час складало від 154V до 205V з різкими перепадами у ВЕЧІРНІЙ час з постійним мерехтінням електроосвітлювальних приладів.

  У денний час коливання складало 210V до 253V з різкими перепадами.

  Неодноразово на протязі даного періду звертався в Аварійну службу. У них є всі мої звернення.

  12.04.2021р.приїздила аварійна о 12 годині зробили замір напруги -коливання 230V падіння 200V

  13.04.2021р.Був зроблений виклик фахівця від енергопостачальника для заміру данних . Зареєстровано в приймальні Вул.ПИРОГОВА 174. Приїздили з аварійної служби - змін нема.

  19.04.2021р. Відвіз АКТ-ПРЕТЕНЗІЮ по якості єнергопостачання.Зареєстровано в приймальні Вул. ПИРОГОВА 174.

  22.04 2021р. Знов приїздила аварійна о 12 годині, замір напруги 206V-падіння 182V. Подальших дій від енергопостачальника нема.

  Це повне порушення усіх норм НКРЕКП.

  Усе відео та фото заміру напруги можливо передати на ВАШ носій. Більш детальна інформація за телефоном 0677608660.

    З повагою жителі м.Вінніця  Вулиць ПРОЇЗД БЕРЕЗНЕВИЙ/НИВА-ГАЗ/ПРОЇЗД ГАЗОВИКІВ.

  Барицький ІВ / Мищишина С/ Божок ВМ / Кирим ІС / Захарчук Я / Дзигівськия В/

   

   

 • 20 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Мешканці   будинку    по вул. Дачній,7  просять  вашої  допомоги  у вирішенні питання  розірвання   договору  на управління  будинком з ТОВ «ЖЕО» з 30 квітня 2021року.  Ще у березні 2021р.  на  адресу  ТОВ «ЖЕО»  було направлено  протокол  загальних зборів  співвласників будинку   на яких було прийнято рішення про розірвання договору з ТОВ «ЖЕО».    Але ЖЕО   рішення співвласників    аж ніяк не   влаштовує   та   розривати договір вони не поспішають

              Шановний Микола Вікторович, дуже сподіваємось на вашу підтримку, адже  ми не   заручники   ТОВ «ЖЕО» ,а  маємо бажання та  спроможність  самостійно   приймати та реалізувати  рішення, які стосуються  управління будинком. 


 • 18 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня Микола Вікторович . Звертамось до Вас повторно ,від мешканців будинку по проспекту Космонавтів 29 та  27, а також Порика 5 та 5А. Просимо Вас посприяти відновленню криниці в нашому дворі..Криниця є, але вона давно не працює. Так як з джерел масової інформації Вінницької міської ради відомо ,що були виділені кошти на 2021р по ремонту та відновленню більше ніж на тридцять криниць. Просимо у Вас допомоги та дякуємо за розуміння. 
 • 14 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​                                             Шановний Форманюк Миколо Вікторович!

   Звернення від мешканці м.Вінниці будинку по вул.Стрілецька 14.

  Ми з великим ентузіазмом і радістю сприйняли реконструкцію Спорткомплексу(СКА)  по вул.Янгеля! Мешканці нашого будинку категорично проти влаштування євро-парковки під нашими вікнами! Ми живемо в європейському, комфотрному місті, в якому повинні поважатись спокій і благоустрій території.  Наголошую- Мешканці будинку категорично проти данної ініціативи! Просимо Вас розглянути  наше прохання, клопотання. Просимо влаштувати парковку зі сторони вул.Ак.Янгеля(де вона нікому не буде заважати), де вона і була до реконструкції СКА.  Стрілецька 14- будинок військовослужбовців, проживає багато поважних пенсіонерів, молодих сімей.

    Дуже не хочеться звертатися до телебачення у м.Київ.

    Сподіваємось на взаєморозуміння і Вашу допомогу!
 • 12 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Микола Вікторович! Я мешканка будинку  по вул. Станіславського 30, прошу допомогти у вирішені питання по комунальних платежах. Кожного місяця зростає платіж за електроенергію. Кімната 18кв.м, а сума 1000грн, це тільки за електроенергію, не враховуючи інших послуг.  Проживаємо в гуртожитку, а комунальні нараховують як за однокімнатну квартиру. Не можу зрозуміти, як іде нарахування, чому така велика сума?! 

 • 10 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради
  Вишенське озеро поступово перетворюється в маленький літній ресторан. Куточок березового гаю у парку «Дружби народів» на східній частині озера  буде як у Висоцького : церков и кабак - все рядом! До цього люди спокійно відпочивали на зеленій траві, 20 років всі були задоволені!  Але знайшлись окультуривателі природи, поставили  бісєтки, і почали обілєчувати народ! Плати, заїзжай на машині в паркову зону! Ще і мангальчик дають! Супер послуги! Тільки  треба розуміти що ця зона парку визначена для відпочинку молодих мам з каляскми, пенсіонерів котрі виходять на прогулянки!
  Що чекає цей раніш незайманий куточок парку можна собі уявити. Зеленої трави там вже нема а подалі і  буде! Буде мусор, срач, п’яні розборки. Замість того щоб продовжити будівництво бруківкової доріжки уздовж Вишенського озера аж до церкви, керівництво парку «Дружби народів» вирішило віддати гарний ласий куточок парку на розграблення!  Але чомусь всі пани начальники забули, що вся земля, парки, належить громаді, тобто простим Вінничанам! І заробляти на пустому місці( в яке не вкладено не копійки: озеро -громади, парк-громади) можна будь-кому ! 
  Шановні Вінничани, котрі не байдужі до майбутнього нашого міста прошу  підтримати і поширити цей пост, щоб керівники які надають дозволи на такі ноу-хау в зонах відпочинку, спочатку повинні порадитись з мешканцями міста, в першу чергу з тими котрі проживають поряд!
 • 10 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради
  Вишенське озеро поступово перетворюється в маленький літній ресторан. Куточок березового гаю у парку «Дружби народів» на східній частині озера  буде як у Висоцького : церков и кабак - все рядом! До цього люди спокійно відпочивали на зеленій траві, 20 років всі були задоволені!  Але знайшлись окультуривателі природи, поставили  бісєтки, і почали обілєчувати народ! Плати, заїзжай на машині в паркову зону! Ще і мангальчик дають! Супер послуги! Тільки  треба розуміти що ця зона парку визначена для відпочинку молодих мам з каляскми, пенсіонерів котрі виходять на прогулянки!
  Що чекає цей раніш незайманий куточок парку можна собі уявити. Зеленої трави там вже нема а подалі і  буде! Буде мусор, срач, п’яні розборки. Замість того щоб продовжити будівництво бруківкової доріжки уздовж Вишенського озера аж до церкви, керівництво парку «Дружби народів» вирішило віддати гарний ласий куточок парку на розграблення!  Але чомусь всі пани начальники забули, що вся земля, парки, належить громаді, тобто простим Вінничанам! І заробляти на пустому місці( в яке не вкладено не копійки: озеро -громади, парк-громади) можна будь-кому ! 
  Шановні Вінничани, котрі не байдужі до майбутнього нашого міста прошу  підтримати і поширити цей пост, щоб керівники які надають дозволи на такі ноу-хау в зонах відпочинку, спочатку повинні порадитись з мешканцями міста, в першу чергу з тими котрі проживають поряд!