Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:b9c4219f-1ab3-b0db-f06f-9fb921810a8a
 • 13 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. 

   Вже другий тиждень тече вода з під люку за адресою Тімірязева 3, біля пересічення вулиці з трамвайними коліями, а також з двору будинку #5. Звертався на цілодобово варту, але вода так і далі продовдує текти. 

   Така ж ситуація по вул. Київській 14, вода нв проїзджій частині. 

  Дякую за реакцію. 

 • 12 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

   Доброго дня ​МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ 

  Хочу  запропонувати  деякі рішення  транспортних проблем  міста.

  1.  щодня при заїзді до пологового будинку №1 Хмельницьке шосе  спостерігаю картину  неможливості "швидкій Допомозі 103"  завезти потерпілих чи хворих  до приймального відділення першої лікарні. кількість  авто перевищує кількість паркувальних місць.  Необхідно зобовязати адміністрації  лікарняних  закладів  надати можливість співробітникам  ставити автівки на території  закладів з  самостійною оргаеізацією стояночних  місць.   Не заасфальтовувати  територію  для цього,  а дозволити власникам авто  самстійно облаштувати місця  лише під колеса  за допомогою  бетонних або тротуарних  плит  без підсипки  піском  та щебенем.   Таким чином  збережуться  ділянки  з  травою  між  деревами   і під машинами.  Тоді зявляться  місця  для  пацієнтів  які приїхали на лікування  на вже  заасфальтованих  міссцях  за  межами установ. і не потрібно буде  направляти поліцію  розчистки дороги для "швидких"

  2. Біля залізничного вокзалу  вул привокзальна  є  острівець який не використовується.   тож  якщо по вихідним там дозволять ставити авто  нічого  страшного не трапиться там транспорт рухається максимум зі швиккість 5-8 км/год.

  3.  Також  потрібен  перегляд  існуючих  знаків  актуальність яких  давно  відсутня  так  переїзд  залізничних колій по вул  Шимка,  смішно  дивитись на ворота  які  вже навіть відчинити неможливо  і  неможливо проїхати тепловозу  бо рейки за ворітьми  закладені  матералами чи  сміттям.  очевидно в місті ще знайдуться тикі  місця.

  Повага має бути не тільки до  ПДР  а й до водіїв.

  Дякую за приділений час.   Відповіді непотрібно писати,  буде видно по результатам якщо це можливо. 

 • 12 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня, Микола Вікторович!

                  Звертаюсь до Вас стосовно проблемної ситуації, що склалася з енергопостачальною організацією ТОВ «Енера-Вінниця», щодо нарахування фіктивної заборгованості за електроенергію. Неодноразові звернення до ТОВ «Енера-Вінниця» та АТ«Вінницяобленерго»  не принесли жодних результатів.

  Опис проблеми:

                 Фактичні показники лічильника електроенергії станом на 01.01.2019р становлять «6522» (даний показник зафіксований Центром муніципальних систем управління). Заборгованість перед АТ«Вінницяобленерго» відсутня (що підтверджується даними особистого кабінету та кол-центром АТ«Вінницяобленерго»).

                  Фактичні показники лічильника станом на 01.11.2019р. становлять «9413». Споживання електроенергії за період січень-жовтень 2019р. становить 9413-6522=2891 кВт*год. Вартість спожитої електроенергії становить 10*100*0,9 + 1891*1,68  = 4076,88 грн. Фактично сплачена сума на користь ТОВ «Енера-Вінниця» за електроенергію спожиту в зазначений період становить 4088,64грн. Таким чином, не існує жодної фактичної заборгованості за спожиту електроенергію ні перед АТ«Вінницяобленерго» ні перед ТОВ «Енера-Вінниця».

                  Проте,  ТОВ «Енера-Вінниця» надіслала лист-попередження №6772 від 08.12.2019 про припинення постачання електроенергії з 22.12.2019, в якому  стверджує наявність заборгованості в розмірі 2353,71грн, яка виникла в період 02.2019-10.2019. В ході спілкування з оператором кол-центру ТОВ «Енера-Вінниця» вдалося з'ясувати,  що ТОВ «Енера-Вінниця» в якості показника лічильника на 01.01.2019 рахує показник «5085»!!!. Даний показник не відповідає дійсності (такі показники, по факту, були ще в березні 2018року). Прийняти обґрунтовану скаргу оператор кол-центр ТОВ «Енера-Вінниця» відмовився, натомість підтвердив наміри про припинення постачання електроенергії!  З іншого боку, кол-цент АТ«Вінницяобленерго» показник «5085» станом на 01.01.2019  не підтверджує!

                Таким чином, ТОВ «Енера-Вінниця» вимагає сплатити грошові кошти в розмірі 2353,71грн  за послугу, яка фактично не надавалася, при цьому погрожуючи припинити енергопостачання. Такі дії ТОВ «Енера-Вінниця» порушують Законодавство України в сфері житлово-комунальних послуг, а крім того, можуть бути кваліфіковані як замах на шахрайство (відповідно до ст. 15, ст. 190 Кримінального кодексу України).

           Відповідно до статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів у сфері житлово-комунальних послуг входить до повноважень органів місцевого самоврядування.

        Враховуючи вищевикладене прошу сприяти поновленню моїх прав, як споживача комунальних послуг, а саме:

  • запобігти припиненню енергопостачання;
  • зобов'язати ТОВ «Енера-Вінниця» провести всі необхідні корегування заборгованості в відповідності до фактичних показників лічильника електроенергії;

    
   Враховуючи ризик протиправного припинення енергопостачання прошу розглянути дану скаргу невідкладно.

  Заздалегідь дякую за плідний розгляд скарги!


 • 11 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний пане Миколо мешканці будинку по вул.Гонти 41 дякують,що вирішили наше питання з теплопостачання по нашому стоянку. Скарг з теплопостачання немає. ВЕЛИЧЕЗНА ВАМ ПОДЯКА. Дякую.

 • 09 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Звертаюся не вперше, раніше телефонувала на Цілодобову варту! Щодня я чекаю транспорт на зуп. Замкова в напрямку центра міста. В годину пік, з 8:00 до 9:00 год. їде всього 2 автобуса, які ледве відкривають двері, через переповнення пасажирами!!! В той час, коли маршрут 1 та 14 курсують майже один за одним. Це дуже не зручно для пасажирів, які не можуть виїхати зі Старого міста!!! Питання, невже не можна розвантажити цей напрямок руху і додати автобуси на 7 маршрут?!!! Тим більше, що на Замковій маршрутні таксі взагалі не зупиняються, бо пасажири і так в лобовому склі стоять. Це неподобство - прояв величезної неповаги з боку Транспортної компанії та міського влади до великої частини населення! Сьогодні, 09.12.2019 р., автобус 7, який мав бути о 8:16 за розкладом, прибув на Замкову о 8:20, змогли відкритися лише середні двері, а той, який мав бути о 8:36, приїхав о 9:10 год.!!!! Я чекала транспорт більше години і не одна, а повна зупинка людей, замерших!!! І це так народ добирається в центр міста!!! В телофонній розмові представник ТК повідомив, що навантаження автобусів переглядалося востаннє ще в 2007 році!!!! 


  Прошу надати відповідь, коли цей безлад припиниться і люди зможуть нормально добиратися на роботу, зокрема прошу переглягути кількість автобусів та маршрутних таксі на 7 та 7-а маршрутах.

 • 06 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Викторович! Повідомляю Вас,що на загальних зборах співвластників об*еднання співвластників багатоквартирного будинку ,,ПЕРШИЙ КИІВСЬКИЙ 64,, ,що відбулись 10.06.19 року,було прийнято рішення провести капітальний ремонт ліфтів житлового будинку №64 по 1му провулку Киівському.

  Для цього співвластниками було прийнято рішення взяти участь в програмі співфінансування з Вінницькою міською радою та провести вищесказані работи на умовах співфінунсуванняза % на 70%

  Зогляду на вищенаведене прошу Вас включити роботи з капітального ремонту ліфтів житлового будинку№64 по 1му провулку Киівському в план робіт на 2012рік,також було офіційне звернення 

  міському голові Моргунову С..А ,яке було зареєстровано від 15.11.2019 року

  При прийняті рішення, прошу враховувати той факт,що станом на сьогодні термін експлуатації ліфтів нашого будинку закінчівся ще 5 рокув тому назад(коли ми були упорядковані ще при ЖЕКУ  і ніякі роботи не проводились) і без проведеного капітального ремонту може призвести до настяння негативних наслідків.

  З повагою,

  Голова правління 

  ОСББ**ПЕРШИЙ КИІВСЬКИЙ 64**Мартинова Людмила Сергіївна

 • 04 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович!

  Прохання передати подяку хорошому працівнику.

  Ми мешканці будинку по вул.С.Зулінського 33 надсилаємо подяку на ім’я працівниці  яка працює МКП "УК "Київська""здійснює прибирання на території біля будинку та в будинку 33 “Висловлюємо велику подяку прибиральниці пані Гордієць Наталії . Дуже акуратна, чиста, працьовита, відповідальна, привітна. Дуже дякуємо за роботу!


  “Ця дійсно акуратна, приємна, працьовита людина. Завжди послухає та відповідально ставиться до своєї роботи. Ми дуже вдячні за її роботу і , що є такі віддані працівники на яких можна покластися”.
  З пов.мешканці буд.33 по вул.С.Зулінського.

 • 03 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу звернути увагу на стан даху 5-ти поверхового будинку за адресою вул. Некрасова 13А. Проблема дійсно існує, у під'їзді видно сильні сліди протікання даху, в квартирах повністю зіпсовані стелі (наявні фотодокази та видимі зараз сліди набухання штукатурки та сліди від потоків). Аби не чекати наслідків після сильних снігопадів та дощів, прошу Вас відреагувати зараз. Буду вдячна за відповідь.

 • 02 грудня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Миколо Вікторовичу, враховуючи знане розширення мікрорайону та значну віддаленість діючих кінцевої та початкової зупинок тролейбусів, прошу Вас розглянути питання про встановлення кінцевої зупинки тролейбусів та місця посадки пасажирів у районі диспетчерського пункту по вул. Келецькій. 


 • 22 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий вечір пане Миколо знову до Вас звертаються мешканці будинку по вул.Гонти 41 Просимо звернути увагу на нашу проблему з початку опалювального сезону по нашому стоянку відсутнэ теплопостачання. Ми зверталися в ЖЕО в теплоенерго з письмовою заявою усунути проблему. 20.11.2019 приходив головний інженер та людина з теплоенерго вони знайшли порушення обіцяли  усунути. Но на даний момент нічого не зроблено. Інспектор з теплоенерго заміряв температуру в квартирi сказав 17 градусів. Ми опалюэмо квартиру обiгрiвачем.Сказав коли в квартирi буде 10 градусів складе акт такий закон, а так нi.Вибачте ми  маємо замерзати в квартирi щоб склали акт.Платьожка вже прийшла але за що платити вибачте за холоднi батареї.Куди нам звертатися щоб нас почули??????на телебачення. Просимо звернути увагу на вирішення проблеми а також на працівників ЖЕО та теплоенерго. Дякую. 0967021440

 • 18 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня !

      Шановний Миколо Вікторовичу ! Повторно звертаюсь до Вас із проханням втрутитись в конфліктну ситуацію між ОСББ "Антонова,52" та ПП "БОКУД".  Керуюча ОСББ подала на підпис договори з надавачами послуг (ліфти,ЦМСУ), а їй повідомляють, що ПП "БОКУД" надіслав всім повідомлення, що вони й надалі є нашою управляючою компанією (хоча 75 % мешканців будинку проголосували за ОСББ), і у нас перед ними існує велика заборгованість в сумі біля 50 000 грн.,. 

        Вся ця заборгованість є не доведеною, і ні що інше, як стос підроблених на скору руку паперів (Акти виконаних робіт без дати, без вартості послуг), що для правоохоронних органів звісно буде цікаво. 

        Не дивлячись на повну фальсифікацію і нікчемність договору на управління між мешканцями та ПП "БОКУД" ми попередньо прийняли рішення виконати умови  договору і повідомити ПП "БОКУД" про припинення співпраці за два м-ці, як того вимагає угода, але ПП "БОКУД" і надалі намагається зашкодити нам в переході на самоуправління ! Тому я, як Голова правління ОСББ "Антонова,52" прошу Вас втрутитись в цю ситуацію, і допомогти нам позбавитись від управління "чорної фінансової діри" під назвою ПП "БОКУД" і як найшвидше перейти на самоуправління. Всі необхідні листи в ПП "Бокуд" було надіслано. В іншому випадку окремі мешканці налаштовані запросити до нас центральні телеканали, і освітити всі факти і схеми роботи ПП "БОКУД" на всю державу. ДЯКУЄМО ! Сподіваємось на підтримку !!!


 • 18 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Миколо Вікторовичу! Звертаюсь до Вас  з проханням щодо благоустрою біля садочку №24, а саме по вулиці Константиновича,21. Хочу зверниту Вашу увагу на те, що це садочок у якому є інклюзивні групи з дітьми ДЦП,  саме тому звертаюсь до Вас за допомогою у освітлені центральної частини дороги по вул.Константиновича (дорога взагалі не освітлюється) та взагали кусочка дороги який не є у належному стані.  До того часу як був світлий день на це не зверталось уваги, а коли я 15.11.2019 ледь не забилася з дитиною на руках в темноті то стоїть питання за безпеку як дітей так і батьків. Дуже буду вдячна за розуміння.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрый день.

  Ул. Р.Скалецкого 25 ЖЭО установила во дворе мусорную урну,но опорожнением её не занимается.Дворника закреплённого за данной территориеей нет,присылают всё время разных-дней 7-10 и опять заброшенная территория.

  Прошу Вас помочь в наведении порядка и ещё прошу разьяснить алгоритм действий жильцоов,для того что-бы не платить за дни,когда уборка не производится.

  Ответ прошу направить на электронную почту,заранее благодарен.

 • 14 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! За адресою м. Вінниця вул. М.Оводова кв 3 відсутнє водопостачання з 11.11.2019р. На подвірї розрили велику канаву і відключили воду 11.11.2019р.

 • 14 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! 

  По вул. Зодчих, між будинками 7 та 9 влаштовану стихійну зону паркування автомобілів. Це є порушенням правил дорожнього руху (п. 15.10).  Нерідко люди із дитячими візками не можуть пройти між машинами, доводиться йти через газон.  Просимо вжити заходів щодо вирішення цієї ситуації.


 • 10 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

                       Шановний Миколо Вікторовичу!

    Мешканці  ОСТ «Барський масив», частина мешканців с. Березина і м. Вінниці звертаються до вас з проханням збільшити кількість маршрутів транспорту у наш напрямок, що створить комфорт мешканців.

  Чому виникла наша проблема: з кожним роком інтенсивність розбудови  ОСТ «Барський масив»  збільшується, заселяються молоді сім'ї із дітьми дошкільного та шкільного віку. В Березино будується ще один мікрорайон і котеджне містечко. У межі міста ввійшло багато будинків, які раніше були пригородом. Наші жителі працюють у місті, діти відвідують міські школи, вузи і садочки. Маршрутні таксі 11Б і 16А , єдині, які сполучають наш масив із містом, ранком і ввечері переповнені, інтервал руху завеликий, мешканці змушені чекати транспорт на території, не облаштованій зупинками, що незручно особливо дітям, та ще й взимку. 

   У людей є потреба сполучення прямим транспортом без пересадок із : центром міста, а також з Електромережею  і с. Агрономічне. Ми територіально відносимось до с. Агрономічне і мешканці, особливо похилого віку добираються до сільради, прозорого офісу чи пошти двома, а то і трьома видами транспорту. Що матимемо в результаті – діти їздитимуть в школи, на гуртки і у вузи без пересадок, мешканці зможуть добратись швидко і в центр і в с. Агрономічне.  Ми просимо продовжити на ваше бачення маршрути транспорту, що сполучатимуть  нас із Цетром, з Електромережею ( Гніванське шосе, через Аграрний до Урожаю)  і с. Агрономічне. ( як варіанти бачення мешканців- маршрутка 16, автобус 21, 5 та ін.)

  З повагою мешканці ОСТ «Барський масив»                                


 • 10 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня!

  Я Комарова Людмила Василівна, прошу встановити дитячий і спортивний майданчик, для розвитку наших дітей між адресами проспект Юності 75 і 81.

  Давайте подаруємо щасливе дитинсво і радість нашим дітям, тому ще це майбутнє нашої країни.

  Дякую.


 • 09 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​доброго дня!

  Таном на сьогодні (9.11.19) вкотре відсутня гаряча вода. З 8-00 станом на 12.20 дозвонитись на 15-60 не можливо....

  Буквально кілька днів назад відновили постачання гарячої води, до цього не було порядку двох тижнів... перед цим влітку не було.....

  ??? Нахіба такі послуги??? Може дати можливість громадянам робити автономне опалення ???  

 • 09 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня !

              Шановний Микола Вікторович, звертаюсь до Вас як Голова правління ОСББ "Антонова,52" з приводу конфліктної ситуації, що склалась у між  управляючою компанією ПП "Бокуд" та нашим ОСББ. Завдяки "недолугому" управлінню ПП "Бокуд" співвласники на неодноразових зборах дійшли згоди про зміну форми управління нашим будинком,а саме створення ОСББ. За весь час управління нашим будинком в будинку не провелось жодного ремонту, ні косметичного ні капітального, що негативно впливає за загальний стан будинку, тому на загальних зборах в вересні м-ці значною більшістю співвласників будинку (біля 75%) було прийнято рішення про створення ОСББ та перехід на самоуправління. Ми витримали всі передбачені нормами чинного законодавства вимоги, і станом на 10 жовтня зареєстрували ОСББ. Під час створення ОСББ, нами (ініціативною групою) було виявлено доволі цікаві факти з управління нашим (а є підозра, що і не тільки нашим) будинком ПП "БОКУД", а саме, в 2014 р., на повірку було знято лічильник МЗК будинку, повірку лічильник не пройшов, і як результат з 2014 р., по сьогодні нам обліковують електроенергію по якимось середнім нормах. Крім того, нам вдалось вияснити, що МЕМ нараховують нам приблизно на наш 2-х під"їздний будинок біля 300 квт., це біля 600 грн., тоді як ПП "БОКУД" виставляє нам рахунки на суму майже 5000,00 грн.,та ще нараховує 5% податку,тобто торгує електроенергією.

            Крім того, коли ми потрапили на прийом до директора ПП «Бокуд» то з'ясувалось, що станом з січня по жовтень м-ць 2019р.,, на утримання нашого будинку витрачено біля 250 тис.грн., а повернуто (сплачено) співвласниками біля 190 тис.грн.. На наше здивування та вимогу підтвердження витрат на наш будинок космічної суми в 250 тис.грн., економістом за дорученням Директора ПП "Бокуд"  пана Олешка  нам було надано Акти виконаних робіт, які мабуть мали б нам прояснити куди пішли такі великі гроші, але нажаль, крім розпачу та сміху крізь сльози ці Акти нічого не викликали, а навпаки питань стало ще більше ! Настільки недолугих Актів (без зазначення періоду, дати, вартості послуг) я ще не зустрічав. 

             На наше письмове звернення до ПП "Бокуд". що ми створили ОСББ та з 01.11.2019р., переходимо на самоуправління, нам прийшов лист від ПП "Бокуд", що згідно умов Договору між ПП "Бокуд" та співвласниками будинку, ПП "Бокуд" залишає за собою право ще на протязі двох м-ців проводити управління нашим будинком та нараховувати нам платежі за управління ним.

              Про цей Договір нам стало відомо лише з листа Бокуда. Коли ми отримали в ПП "Бокуд"  копію наведеного вище Договору, то 'ясувались дуже цікаві факти, які очевидь підтверджують наші здогадки про не зовсім порядну роботу ПП "Бокуд", а саме, в травні 2018р.,  ПП "Бокуд" провів збори (яких не було) співвласників нашого будинку, згідно їхнього протоколу кількість співвласників 71 (коли по факту 124), на зборах присутні 59, і абсолютно всі за управління будинком ПП "Бокуд" (ЗА – прописано одним почерком). Я неодноразово проводив збори, і знаю настрої мешканців стосовно управління Бокудом нашого будинку, тому кількість 59 осіб "за", це абсурд. Але більш абсурдним є те, що на цих зборах слухали (згідно протоколу) пані Сташко, (яку взагалі в очі ніхто не бачив) це юрист Бокуда, а Уповноваженою особою, тобіш людиною, що представляє інтереси співвласників будинку обрали пана Доценко, це працівник Бокуд (також невідома нам особа).

             Тобіш, зборів ніяких не було, Договір фальсифікований, це можуть підтвердити співвласники будинку, і що саме цікаве, за ПП «Бокуд» підписалась вся ініціативна група на чолі зі мною, тоді коли ми завжди були проти Бокуда, і я особисто підпису не ставив.

             Шановний Микола Вікторович, велике прохання, допомогти нам, а саме посприяти у вирішенні конфліктної ситуації, ми хочемо самі управляти своїми коштами, і привести наш будинок в належний вигляд і придатний стан для комфортного проживання, а бокуд вчиняє супротив, і не надає нам технічну документацію по будинку.          

    Щиро сподіваємось на Вашу підтримку !!!


 • 09 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Для нашої адреси (вул.Ширшова 16) вдруге змінюють розташування мусорних контейнерів. Біля будинку вже давно немає таких, багато років виносимо сміття за адресою Ширшова 3. Віднедавна без пояснень ліквідують контейнери  та  пропонують виносити за адресою Академіка янгеля 50, що більше ніж в два рази перевищює максимальну відстань від будинку за нормами ( виходить більше ніж 200 метрів) Крім того, аби винести сміття, потрібно переходити дорогу, що містить потенційну загрозу для дитини, наприклад. Прошу розібратися з ситуацією. Дякую.

 • 09 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня Микола Вікторович.

  Звертаюсь до Вас від імені всього житлового масиву Садового та села Березина які знаходяться на 3-му км Барсього шосе. Більша частина жителів садового масиву, та 40% села Березина використовують громадський трансорт для того щоб потрапити в місто. 
  До нашого масиву ходять два маршрутних таксі 16А та 11Б за що Велике спасибі.
  АЛЕ є проблема в тому що інтревал у цих маршрутів не фіксований і не контрольований. Тому бувають моменти шо очікуємо 25 хвилин тільки, а буває що всі 50 хвилин. Це є проблемою оскільки зупинок немає взагалі і в негоду очікувати на вулиці не комфорто (дивлячись на те що Вінниця найкомфортніше місто).

  Тому Ми у нас для початку у тестовому режимі подовжити маршрут 21 муніципального автобуса (який має точний графік руху навідміну від вищезгаданих маршрутних таксі) до магазину Удачник (3 км барсього шоссе).   Декілька фактів чому тестовий режим, дозволить визначити чи дійсно є сенс подовжити маршрут і чи буде це вигідно *Вінницькій транспортної компанії*:

  - 2.4 км це відстань на яку потрібно подовжити маршрут. Тобто від кінцевої на келецька/барське шоссе до магазин Удачник. 

  - Пасажиропотік на відрізку від магазну Удачник до  келецька/барське шоссе 400-450 чоловік в день.

  У результаті чого ми маємо в середньому + 12 чоловік на додатковій відстані 2.4 км.

  - Витрата палива на цей відрізок дороги не перевищить 1 літри. 

  - і саме головне це подяка від та підтримка від великої кількості людей.

  Також варто зазначити що тестовий режим хотя би на один тиждень зможе показати фактичні сумму доходу (або ж збитку) який матиме компанія. 

   

  Очікуємо на позитивне рішення. 

 • 08 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний пане Миколо до вас звертаються мешканці будинку по вул.Гонти 41 КВ 211.Наша проблема в тому що за період початку  опалювального сезону по нашому стоянку відсутнэ теплопостачання з 211-911 кв.Мешканцi будинку зверталися в ЖЕО з письмовою заявою.В теплоенерго з заявою від кожного мешканця по нашому стоянку. Телефонували на 1560 також  1545 залишали заявку. Так ніякого вирішення проблеми немає. У наших квартирах холодно а платьожки за послугу яка нам не була надана потрібно буде сплачувати.У нас діти якi хворіють, старенькi  батьки. Просимо вашоїдопомоги у вирiшенi цього питання. 

 • 05 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Спасибо огромное! Как говорится : "Гуртом и тата легше бити". Отопление вчера вечером сделали, на долго ли? Можно рапортовать на Юности 43 отопление подключено 04.11.2019 в 20,30.

 • 04 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​Доброго дня! Хочу звернутись до вас з проханням посприяти включення нормального тепла в нашому будинку по вулиці Данила-Нечая 49. З 1.11 подачі тепла такі не має. Я вже писала звернення раніше. А саме цікаве, що опалення якого не має по включенню мало ще бути 21.10. Якого в нас по цей день нема. Скажіть будь-ласка за, що прийде нарахування за опалення? І  чи можна його якось оскаржити? Я від п'ятниці телефоную і на Тепло мережу і на  ЖЕК5, цілодобова варта. Відповідей не дають.  І навіть ніхто не приїзжає, хоть якось повпливати на данну ситуацію. Батареї холодні, в деяких людей взагалі  стояки закриті. Контролеры с 2 разу я надіюсь, що завтра прийдуть. Бо першого разу визивали, ще в п'ятницю так і не прийшов. Кажуть, що заявок небуло. Трубку не беруть, скидають. Перекидають відповідальність один на одного. Це вже не перший раз тепломережа не відповідає і не перевіряє стан тепла по факту в будинку. Я не розумію як так можна халатно відноситись до людей. 

 • 04 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Миколо Вікторовичу!

  Учні та батьки НВК № 3 ВМР (вул. Оводова, 2) звертаються до Вас із проханням посприяти благоустрою під'їзду до школи. Наразі стан проїзжої частини незадовільний через ями, люки та вибоїни. Стан тротуару теж абсолютно незадовільний, оскільки:

  - тротуар подекуди на має бордюрів, що дозволяє автомобілям паркуватися на тротуарі;

  - стан покриття абсолютно не витримує критики;

  - зверху на лівому тротуарі прохід загороджуть сходи до закладу роздрібної торгівлі, що, у поєднанні з огородженими деревами, не залишає можливості пройти тротуатом із дитячим візочком, змушуючи пішоходів виходити на проїжджу частину;

  - взимку тротуар надзвичайно небезпечний не лише через свій схил, а й через глиби льоду, які падають з даху лікарні. Окрім того, від стіни лікарні часто відколюються плити, перешкоджаючи проходу пішоходів.

  Запрошуємо Вас пройти тротуаром до НВК № 3 ВМР (вул. Оводова, 2) і особисто переконатися в тому, що ця ділянка є небезпечною для пішоходів, особливо дітей.

  Дуже просимо Вас вжити заходів для виправлення ситуації.

  З повагою, Світлана Стойко-Гота, мати учня НВК № 3 ВМР

 • 04 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброе утро Николай Викторович. Опять обращается к вам Бублик Татьяна Александровна, проспект Юности 43 кв 128, Отопления в 18 квартирах так и не сделали за выходные дни. Вопрос? Что помешало "плохому танцору" из "Господар "Люкс" включить нам тепло...Спасибо, над нами природа смилостивилась и, на улице не холодно...

 • 02 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний, Миколо Вікторовичу, допоможіть вирішити проблему з бездіяльністю посадових осіб "Міськтеплоенерго". А саме : в нашому будинку, який знаходиться за адресою вул. А. Первозванного, 6 після проведенних ремонтних робіт у вересні цього року, систематично слабкий тиск гарячої води. Часом він ( тиск) буває в нормі, але більшість часу на добу вода з гарячого крану тече слабким струмком. На особисто мої звернення на гарячу лінїю "Міськтеплоенерго" тільки чути обіцянки, що вони розберуться.... Такі розбирання йдуть вже більше місяця, а результату "0". Після мого минулого звернення і Вашого втручання всі проблеми по нашому будинку були  вирішені на протязі  доби. Тож , сподіваємось на Вашу допомогу ї цього разу, тому що без зовнішнього втручання в "Міськтеплоенерго" ніхто нічого робити не хоче.  А премію за підсумками року отримати охочих напевно буде багато... Дякую за увагу і порозуміння!

 • 02 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович звертаюсь до вас з проблемою тою самою, що і 3 роки тому. Кожний рік одне і те саме, приходить тепловий сезон, а проблемы ті самі. 1.11.2019 у нашому будинку запустили тепло, половина квартири є, а половина холодні батареї.  Але ті які гріють, то це вже друге питання, вони просто не холодні і не теплі.  У нашому будинку встановлений лічильник.  Перше звернення яке я писала до вас  моїй дитині було 9 місяців, а зараз 2.10, а проблема с теплом та сама. Ми проживаєм по адресі Данила-Нечая 49, 3 під'їзд 5 поверх вуглова квартира.  Тепломережа переключає все на ЖЕК, а ті навпаки. Дозвонитися це треба теж вміти. Вчора була зроблена заявка по питанню відсутності тепла в половині квартири. Сказали бригада виїхала, так і нікого не було. Сьогодні трубку вже ніхто не бере, або скидають.  Я 3 роки не можу добитися нормального тепла в квартирі, за яке тарифи і суми космічні, а платити за тепло якого нема не дуже хочеться. І ще одна у нас проблема, яку теж ніхто не вирішує. У нас на 5 поверсі біля колишньої сміттєвої трубы тече покрівля. Я вже писала, про це в інших зверненнях. Вона вже так тече, що на сходах калюжі. ЖЕК виправдовуеться, що там все зробленно і ті затекші плями то старі. Але так ніхто їх не зробив скоро просто завалиться стеля від протечі. Розсуненя циглин на стику будівлі, я теж писала. Так ніхто іх за літо не залатав сказали, що будемо шукати кран і заробляти ні крана ні роботи. Під'їзд в жахливому стані.  Я прошу звернути увагу на мої звернення, просто вже немає сил скаржитися. Я не розумію такого халатного відношення я ще не бачила. Утримання будинку теж не дешеве по тарифам.  А послуги які надає обслуговуюча компанія будинку мають виправдовувати. А то гроші беруть, а нічого не робиться. Дякую. 

 • 02 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Я вам только что отправила письмо но не указала адрес. проспект Юности 43 кв.128

 • 02 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Уважаемый Николай Викторович! Обращаюсь к вам опять...Вы уж извините, но без вашего вмешательства ничего не решаеться. Только обратившись к вам, лично, что то делаеться! Ситуация такая, что на 22.10.2019 я обратилась по телефону в Винницатепло у нас осутствовало отопление во всём доме. Мне очень вежливо ответили, что в конце недели, по плану будет у нас отопление. Пришло 26.10. отопления нам не включили, телефон уже не отвечал и мне пришлось писать в Теплокмунэнерго. На мой емейл пришёл ответ: ваш лист отримано. И всё. 31.10.отопления небыло. Мне пришлось обращаться к Варламову Михаил Васильевичу. Но...31.10 вечером пришел главный инженер "Господар"Люкс" со слесарем и что то они там нахимичили, что половина квартир подключена оказалась, а половина нет. Я обращалась к инженеру напрямую в Вайбере, он мне ответил что ищут по этажам какие то краны...Какие краны?, лично у меня никаких кранов на батареях нет. На девятых этажах все так же страдают от отсутствия отопления, и давно уже все воздух спустили...Я умоляю вас вмешайтесь ! впереди выходные, и никто о нас не озаботится. А инженер Авраменко Валерий Иванович даже стер нашу переписку в Вайбере.