Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:96fff19f-7a3a-b0db-f06f-9967d8647ed3
 • 16 жовтня 2020
  Звернення до:
  Синявський Анатолій Леонідович
  Начальник відділу , Відділ ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці

  ​Доброго дня Анатолій Леонідович!

  Прошу Вас звернути увагу, що протягом останніх виборчих компаній мені на мою домашню поштову адресу приходить повідомлення (запрошення) на участь у виборах Мельник Лариси Володимирівни. Я взагалі не знаю цю людину, під час проведення голосування я звертався не одноразово до голови виборчої комісії. що така людина зазначена в запрошенні не проживає. Мені повідомили, що виправлять помилку, однак все повторюється від виборів до виборів. Прошу Вас вжити відповідних заходів.  Дякую за розуміння. З повагою  Ю.Рекало

 • 28 березня 2019
  Звернення до:
  Синявський Анатолій Леонідович
  Начальник відділу , Відділ ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці

  ​Доброго дня

  Прошу вирішити питання до включення мене до списку виборців.
  Позовну заяву до суду з  цього питання подала сьогодні вранці, але виборча комісія так і не надала відповідть судді для вирішення мого питання.
  Міністр Міністерства Юстиції запевнив, що рішення суду приймаються миттєво сьогодні, так як це останній включення до списків виборців через суд.
  Прошу провести роботу з підлеглими на рахунок виконання посадових інструкцій.
  І дати можливість мині проголосувати, як громаданину України, на законних підставах.
  Наразі фіксую факт перешкоджання виборам з боку виборчої комісії.
  Округ 11, дільниця 051525

  Дякую


 • 03 березня 2019
  Звернення до:
  Синявський Анатолій Леонідович
  Начальник відділу , Відділ ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці

  ​Добрий день! Скажіть будь ласка, проголосувати переселянцям на виборах 2019 р. у Вінниці? 

   


 • 13 березня 2017
  Звернення до:
  Синявський Анатолій Леонідович
  Начальник відділу , Відділ ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці

  Тема листа: Журналістський запит щодо петиції про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці.

   

  Шановний Анатолію Леонідовичу!

   

      На сьогоднішній день декілька друкованих ЗМІ Європейського Союзу зацікавлені у опублікуванні результатів розгляду петиції щодо визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці. Такий інтерес викликаний тим, що гуманне ставлення до тварин вважається однією з важливих культурних цінностей Заходу, а Україна, на жаль, в останні роки привертала увагу західних ЗМІ переважно в негативному сенсі. У той же час, за моїми даними, серед громадян Вінниці це питання є актуальним і з інших причин, зокрема через релігійний принцип доброти, через любов відомих усім людей до домашніх тварин тощо.

           У зв'язку з вищевикладеним прошу Вас попередньо оцінити результати розгляду петиції. Також цікавою є Ваша особиста думка з приводу піднятої теми.

   

  З повагою і вдячністю за письмову відповідь,

  Михайло Марченко

  журналіст-фрілансер

  (050) 712-3982​

 • 30 червня 2015
  Звернення до:
  Синявський Анатолій Леонідович
  Начальник відділу , Відділ ведення Державного реєстру виборців м. Вінниця

  Шановний Держслужбовце!  Знову звертається до вас три сімї вінничан, 8 осіб 4 роки ходимо по кругу. До ВАС звертались кілька разів, а  отримуємо відписки з міськ ради від Пурлика Г. Брехуни та бюрократи там сидять.  Пишуть, щоб ми заплатили і водоканал відключить свою воду, яка руйнує нашу хату. Ми  живемо як на вулкані, що хата ось-ось рухне,підключити зручності (каналізацію) неможливо. Відповіді Пурлика технічно (не знає, що таке ввід), юридично (договір),економічно,т.п  безграмотні. Щодо людських якостей- теж лише здатний на погрози, грубість та брехню. Він пише, що більше не будуть розглядати наші скарги. Але відповіді його неправдиві та необгрунтовані. Це замість того, щоби головою подумати як вийти з даної ситуації, а не готовити відписки бюрократичні протягом 4-х років. Просимо,- 1.підготовитись до зустрічі теоретично, проконсультуйтесь з фахівцями, 2.Призначте час прийому і ми усі із стопкою бумаг-відписок Пурлика прийдемо на прийом.

  З повагою, сімї-Пащенко, Ковальчук, Морозов -вул.Блока №4, м.Вінниця​