• 09 вересня 2021
  Звернення до:
  Откидач Ігор Леонідович
  Директор  департаменту , Департамент капітального будівництва

  Поверніть нам , Сабарівчанам 32-й маршрут . Ви знущаєтесь взагалі ? Поставили автобуси а людям добиратися годину на роботу замість 30 хвилин ?! Це вже знущання. Якщо і є діти які їздять на зодчих в школу і їх багато - то дайте шкільний автобус. Чому усі повинні мучатися , запізнюватися на роботи , навчання і т.д. ? Чи ви пропонуєте за півтори години виходити з дому щоб цим нещастям добиратися ? Ви подумайте про людей , досить знущатися. Поставте ці автобуси туди , де вони дійсно потрібні . ПОВЕРНІТЬ УСЕ ЯК БУЛО !

 • 20 червня 2021
  Звернення до:
  Откидач Ігор Леонідович
  Директор  департаменту , Департамент капітального будівництва

  ​Скажіть будь-ласка, хто є власником приміщення на 1поверсі вул. Київська 126 ( зараз розміщене відділення укрпошти)?

  Повпливайте та прийміть міри, щодо заміни вікон в даній установі зі сторони двора (вікна скарі побиті, лутки гнилі). 

  ВИГЛЯД ЯК ТУАЛЕТ, А НЕ ПРИМІЩЕННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ!!!!

  КРІМ ТОГО В НАШОМУ ДВОРІ БАГАТО ДІТОК, ЯКИМ РАНО ЧИ ПІЗНО МОЖЕ РУХНУТИ НА ГОЛОВУ ЗДОРОВІ КУСКИ АБО Й ЦІЛЕ ВІКНО!!!

  ТАКОЖ, ПРО ЕКОНОМІЮ ТЕПЛА ВЗАГАЛІ НІЧОГО КАЗАТИ!!!

  ТАКОЖ, ПРОШУ ВАС ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ПІДДАШОК ДАНОГО ПРИМІЩЕННЯ З ФАСАДНОЇ СТОРОНИ, КУСКИ ЯКОГО ПРОСТО ПАДАЮТЬ ЛЮДЯМ НА ГОЛОВУ, А З МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ ОДИН ХЛАМ ЗАЛИШИВСЯ!!!!!!

  ЦЕ ЖЕ ФАСАД ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВУЛИЦІ ЗІ СТОРОНИ КИЄВА!!!

  ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО)))))ЧАСТО МІСЬКА РАДА КАЖЕ))))))


 • 17 червня 2021
  Звернення до:
  Откидач Ігор Леонідович
  Директор  департаменту , Департамент капітального будівництва

  Доброго дня, шановний Ігоре Леонідовичу! 

  Звертаючись до Вас, дуже хочеться сподіватись на підтримку та допомогу у вирішенні питання з дитячим майданчиком ДНЗ № 46 , а саме групи № 11.  Майданчик знаходиться у жахливому стані, каміння стирчать з землі, в альтанці під час дощу вся вода біжить по підозі скрізь та фактично унеможливлює діткам там сховатись, як наслідок дітям та вихователям заборонили там гуляти та надали спортивний майданчик  для прогулянок, а там, щоб Ви розуміли "голе футбольне полечко" без найменшого затінку від сонця та дощу. На вулиці літо, наш садочок черговий, а дітям не має де гуляти! 

  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №46 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" - ОТЖЕ І ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ДІТЕЙ НАЛЕЖНИМИ УМОВАМИ МАЄ НАША ВЛАДА. 

  Ми, як батьки, дуже багато вкладаємо в нормальний розвиток та комфортне перебува наших дітей в садочку, але ж має бути межа! Для міської ТГ -ремонт такого майданчика - це капля в морі, а дітяча безпека - безцінна.  Дуже просимо Вас та Ваших колег дослухатись до нашого прохання та вирішити це питання, адже життя та безпека - понад усе! Якщо це питання не вирішується Вашим департаментом - ми будемо писати вищим керівникам. За прсиланням фото нашого майданчика (якщо приблизити, то камінці і їх масштаб добре видно). 

  Дуже сподіваємось на Вашу допомогу, а не відписку. 

  https://photos.app.goo.gl/87uhumYzHoq3wbGz6


 • 03 червня 2021
  Звернення до:
  Откидач Ігор Леонідович
  Директор  департаменту , Департамент капітального будівництва

  ​Доброго дня, шановний Ігоре Леонідовичу! 

  Звертаємось до Вас уперше і дуже сподіваємось, що нас буде почуто! Адже на дворі і без того важкий час у зв'язку із пандемією, а тут ще й нашим дітям загрожує небезпека під час навчання в школі. А саме наша рідна та найкомфортніша 21-а школа стала руйнуватись на очах. І не дивно, адже вона найстаріша в мікрорайоні "Вишенька". Нам обіцяють уже з 10-ок років, що обов'язково зроблять ремонт (реновацію тепер), але далі обіцянок діло не йде. Цьогоріч посипався дах актової зали... обіцяють зробити... Всередині залу - сипеться штукатурка зі стін на голову (фото за посиланням),  на дворі обсипається плиточка - знову ж таки на голови... Дивлячись на нові стадіони інших шкіл складається враження, що для влади головне картинка "де з дороги видно" то там треба робити, а якщо наша школа в дворі, то і так піде. Але наші діти такі ж громадяни нашої громади, чому вони мають навчатись в таких страшних умовах, боячись вийти на вулицю на перерві. Чому, ми як батьки, маємо переживати, чи не впаде дах спортивної зали, адже в неї стан не кращий..і це лише питання часу... Куди ще потрібно звернутись, чи що ще має статись, щоб нарешті міська влада, яка є власником та відповідає за стан будівлі таки звернула свою увагу на цю величезну проблему. Попереду літо і скоро новий навчальний рік... Ми вимушені будемо звертатись до телевізійників та вищих органів влади, якщо нас і надалі будуть ігнорувати.  

  https://photos.app.goo.gl/V872cmK9zYoPQimH8

 • 14 травня 2021
  Звернення до:
  Откидач Ігор Леонідович
  В.о. директора  департаменту , Департамент капітального будівництва

  ​Звертаються до Вас батьки учнів школи №21 м. Вінниці. Хочемо звернути Вашу увагу до аварійного стану даху та стін школи. Просимо вирішити проблему нашої школи так як це стосується життя і безпеки наших дітей!!!!

  https://vn.20minut.ua/Podii/u-vinnitsi-posipavsya-dah-shkoli-21-v-meriyi-kazhut-scho-pokrivlyu-zny-11271338.html

 • 01 лютого 2021
  Звернення до:
  Откидач Ігор Леонідович
  В.о. директора  департаменту , Департамент капітального будівництва

  ​Добрый день.

  Меня интересует вопрос бездомных животных нашего города.

  Почему в 2021 году не выделен бюджет на их стерилизацию?

  Для чего нам тогда муниципальный приют?

  Если жители города занимаются этим на добровольной основе, то такой развитый город, как Винница, должен способствовать этому.

  Я уже не говорю об их бесплатном лечении, а просто контроле численности гуманным путем.

  В 2020 году в муниципальном приюте стеризовали бесплатно + по 2 пеленки на каждого котика, а собак даже вылавливали и возвращали назад.

  В этом же, говорят, что бесплатного уже ничего не будет. 

  Только льготная цена для бездомных кошечек 320 грн+ 2 пеленки, а собачку могут взять бесплатно одну и то если сами люди привезут.

  Как так, что на животных в нашем городе нет денег?

  Куда деваться всем новорожденным этой весной?

  За что их лечить?

  Силы и места передержек неравнодушных горожан на исходе.

  Мы просим, в срочном порядке, обратить внимание на этот вопрос