Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:4835669f-aa03-b0db-f06f-9d99509f09e5
 • 10 липня 2020
  Звернення до:
  Міс​ецький Віталій Юліанович
  Заступник директора департ​аменту - начальник відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства та енергетики , Департамент міського господарства

  Шановний Віталій Юліанович!

  Звертаюсь до Вас від імені мешканців всього Тяжилова з метою отримання відеоматеріалів з камер відео нагляду за 06.07.2020, що встановлені на майданчику для пляжного футболу та волейболу (м-н Тяжилів, Родинне озеро)

  Справа в тому, що 6 липня, близько 22:00 було зафіксовано пошкоджений елемент майданчика, а саме – стійку для натягування волейбольної сітки.

  Даний майданчик для пляжних ігор важливий для мешканців всього мікрорайону, адже кожен з нас своїм голосом долучився до реалізації цього проекту №32 «Майданчик для пляжного футболу та волейболу у Тяжилові», який переміг у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив 2018».

  Завдяки отриманим відеоматеріалам у нас буде можливість розпізнати зловмисника та притягнути до відповідальності.

  Очікую Вашого сприяння у пошуці зловмисника, таким чином збереженні майна не тільки м-ну Тяжилів, а й всього міста!