Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:f2bf1e9f-4ae7-b0db-f06f-919e35f872a0
 • 05 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                                          Вінницькому міському голові

від «05» грудня 2019р.                                     С.Моргунову                 

                                                                          м.Вінниця, вул.Соборна, 59

                                     Інформаційний    запит

Керуючись статтями 34, 40 Конституції України, статтями 1,3, 4, 5,14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статтями 5, 9,20, 28, 29, Закону України «Про інформацію», просимо надати наступну інформацію:

1.Копію протоколу засідання Комісії (скільки було присутніх - П.І. по Б.) з питань демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та малих архітектурних форм на теріторії Вінницької міської об'єднаної теріторіальної громади.

2.Прошу надати відповідь : чому були порушені Конституційні права - Громадяна України - Денисова В.В., мешканеця буд.40(вул.Довженка), який є Заявником і не був запрошений на засідання цієї Комісії.

3.Вважаю засідання комісії незаконним (злочинне порушення Конституції та Закону України "Про місцеве самоврядування) ...

Інформуємо:

Затримання і ненадання потрібної інформації ГО «Софія» будемо вважати перешкоджанням в проведенні Громадського контролю та порушенням при цьому з боку працівників Вінницької міської ради - Закону України «Про запобігання  корупції»-      ККУ Статті  366,367,396

Відповідь з інформацією просимо направити на електронну адресу: grom.org.sofia@gmail.com

Голова   ГО «Софія»                                                  Денисов В.В.

Організація по сприянню правоохоронним                

органам та органам державної влади

в сфері боротьби з корупцією та

організованою злочинністю 


 • 05 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Нещодавно на проспекті Юності, 22 відкрився новий магазин "ТВОИ ЛЮБИМЫЕ". Мене як мешканку міста та громадянку України обурює та принижує грубе порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» адже вивіска, оголошення та обслуговування у цьому магазині ведеться російською мовою. Чому орган місцевого самоврядування, який повинен пильно стежити за виконанням законів, надає дозвіл чи закриває очі на зухвале порушення. І цей випадок у Вінниці, нажаль, непоодинокий. Чому в той час, коли тисячі хлопців гинуть за незалежність держави, в нашому місті процвітає руській мір? 

  Очікую на швидке реагування та подальше ревне дотримання Законів України Вінницькою міською радою.


 • 03 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ чому вже спилюють дерева за адресою: Гоголя3? Ми неодноразово зверталися з приводу  категрично проти застройки та великого будівництва 4-х поверхового торгово-офісного центра з підземним паркінгом, нам відповідали, що приймуть до уваги, але не нового обговорення не було, були слухання, але їх перенесли, хочя всі ешканці прилеглих будинків були проти, до Вас теж зверталися, але відповіді конретно не отримали!!! А вже повним ходом спілюють дерева, хоча це не часна територія, що робиться?? хіба це законно????

 • 03 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Прикро знову відволікати Вас від більш нагальнішіх справ,але ПП "Бокуд" свої договірні зобов"язання на жаль виконує лише при втручанні ЗМІ та вищестоячих інстанцій.Опалення так і не поновлено,не дивлячись на те,що ми розшукали самостійно де знаходяться ключі від приміщення "Єлекомсу",надіслали дані по електронній пошті та в телефонному режимі повідомили цю інформацію управляючій компанії.Комісія за участі представників тепломережі для фіксації температури повітря в житлових приміщеннях та під"їзді для перерахунку платежів також до нас не може дійти. Крім того через систематичне затоплення підвального приміщення і посиланням спеціалістів,на те,що ми в них не одні,мешканці за свої кошти придбали каналізаційну трубу та вивели її з підвального приміщення в дворовий колодязь,щоб мешканці 4 під"їзду,в основному особи похилого віку та інваліди мали водопостачання.На дворі мінусова температура, сніг,мешканці чергують,щоб цю трубу не вкрали,люк відкритий...але відповідь від усіх одна..питання вирішується. Мешканці протягом цього року потратили значні кошти на встановлення склопакетів,ремонт під"їздів,сходинок у під"їзди та їх накриття,по програмі 30/70 встановили датчики на світло,чимало сплатили по тарифу за утримання будинку.Чому така байдужість і жорстокість до людей старшого покоління,яке хоче отримувати належні послуги компанії, яка тривалий час приводила багатоквартирний будинок  до зубожілого стану.

  З повагою,

  уповноважена особа будинку

  Степанюк С.П.

 • 02 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу! Керуючись засадами Конституції України та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", звертаюсь до Вас із проханням, забезпечити дотримання вимог чиного законодавства, безпеки та порядку у ввіреній Вам громадянами, територіальній громаді. 

  Я проживаю у будинку № 53 по вул. Хмельницьке шоссе. Даний будинок розташовано між зупинками О.Музики та Максимовича, безпосередньо над проїзджою частиною Хмельницького шосе.  Для того, щоб мешканці даного будинку (та будинку № 51, коло якого ще й розміщено дитячий майданчик) мали змогу скористатись громадським транспортом (добратись до зупинок громадського транспорту), нам від будинку необхідно перейти 2 смуги: одна із них, відповідно до карти велодоріжок м.Вінниці та існуючій на ній відповідній розмітці, визначена, як велодоріжка, інша - пішоходна зона.

  Однак, останнім часом, велодоріжка перетворилась у швидкісну авто трассу. Автівки, водії яких не бажають стояти у заторах, скорочують шлях від зупинки О.Музики і на шалеій швидкості прямують по вказаній доріжці до виїзду на вул.600-річчя. В ранковий та вечірній час, навіть не завжди є моживість  перейти цю доріжку, оскільки одна автівка, рушить за іншою, не пропускаючи пішоходів. З огляду на зазачене, велосипидисти змушені, задля своєї безпеки, користуватись тротуаром, чим також створюють, подекуди, небезпечні ситуації.

  Так, сьогодні, 02.12.2019 року близько 17-00 вечора, коли я із своєю малолітньою дитиною намагалась перейти "велодоріжку" щоб добратись до дому, на пішоходному переході!!!! (хоча він трошки "стерся" і певно, його забувають відновити) нас ледь не збила автівка, яка також рушила на шаленій швидкості із майже вимкненими фарами (щоб не осліпити іншого учасника руху, який також рухався по даній велодоріжці на автівці на зустріч). Враховуючи, що автівка була темного кольору, майже вімкнені фари та недостатнє вуличне освітлення, здалеку машину не було видно. Від трагічної події нас із дитиною врятувало лише моє свідоме відношення до перетину будь яких вулиць, тротуарів і т.д. Я встигла відстрибнути та відтягнути дитину. Замість вибачень від водія, отримала безліч образ, погроз. На моє зауваження про те, що його пересування є порушенням, оскільки це велодоріжка, тут є пшоходний перехід і т.д. почула ще додатково все, що він думає про "порядки і закони".  Мною о 16-56 було зроблено виклик на "102" щоб повідомити про правопорушення. Поки інформацію деспетчер фіксувала, водій швидко сів у автівку та рушив із місця пригоди. Марку, колір та номерні знаки повідомити встигла.

  Враховуючи викладене вище, прошу Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, доручитит відповідним службам, у компетенції яких знаходиться вирішення порушеного мною питання, забезпечити дотримання вимог чинної нормативно - правової бази та правил благоустрою території м.Вінниці, забезпечити дотримання порядку і безпеки громадян, які проживають у вказаних вище житлових будинках та вжити всіх необхідних заходів впливу, для припинення пересування автівок по вказаній території.

  З повагою, Сухомовська О.І.

 • 02 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Вже тривалий час близько 6 міс., в муніципальних автобусах і багатьох трамваях, при вивішених рекламних оголошеннях, відсутній WI-FI. На моє поперднє звернення, відписка з ДЕТЗ не вирішила питання, пройшло вже кілька місяців але роботи WI-FI в транспорті не має. Тому в черговий раз прошу: винних притягти до юридичної відповідальності, в т.ч. позобавити частини премії, згідно контракту керівника КП "ВТК". Зняти рекламу оголошень WI-FI в слонах кожного муніципального транспорту, де були зроблені заявки на Цілодобову варту про їх несправність, до повного усунення неполадок в роботі й стабільного доступу до інтернет. Розгляд скарги провести за моєї участі, запрошення направляти завчасно, узгодивши час зустрічі. Відповідь надати в т.ч. на ел.пошту. 

 • 02 грудня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


   

                                                Шановний Сергій Анатолійович!

   

         Черговий раз вимушені звернутись до Вас.   03.08. 2017 року відбулася  наша з Вами зустрічі на вул. Гонти біля житлового масиву «Дружній», на якій Ви відгукнулись на проблеми мешканців і пообіцяли їх вирішити. (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=894861950664902&id=546153532202414 – посилання де можна її переглянути на Вашій сторінці у ФБ).  То ж, черговий ра, підведемо підсумки що саме було  зроблено з обіцяного Вами за минулих 2,5 роки:

  1. Обладнати частину вул.Гонти (від вул. Ватутіна до вул. Північна) вуличним освітленням (це також було записано у Вашій передвиборчій програмі ще в 2015 році та заплановано на 2016 р.) – на жаль, не виконано.
  2. Зробити в 2018 році капітальний ремонт дороги з тротуаром та велодоріжкою цієї ж ділянки вул. Гонти – теж не виконано.
  3. Зробити в 2018 році капітальний ремонт дороги вул. Гонти (від вул. Північна до залізничних колій) – виконано, за що Вам велика подяка від мешканців.

   

      Як бачимо, незважаючи на постійні наші звернення,  нагадування та прохання,  так і залишається виконано тільки 30% від обіцяного. Знаючи Вас, як найкращого Голову міста, яке завдячуючи Вам та Вашій команді поправу вважається перлиною Поділля,  маємо надію,  проконтролюєте щоб в  Бюджеті міста на 2020р. були заплановані кошти на вищевказані роботи і доведете на ділі, що являєтесь людиною слова і ніколи не роздаєте пусті обіцянки. Відтак наші діти не будуть добиратись в школу по неосвітленій, необладнаній тротуаром, оброслій чагарниками вулиці, а ми знову, з великим задоволенням, віддамо свої  голоси на чергових виборах за Людину слова.

      То ж,  благаємо та просимо Вашого клопотання, про включення необхідних коштів в бюджет міста на 2020 р.  та завершення  робіт з капітального ремонту  вказаної ділянки дороги з облаштуванням вуличного освітлення.

   

                 Дякуємо за роботу і розуміння та надіємось на позитивний результат.

    02.12.2019 р.    Мешканці житлового масиву  «Дружній»  (вулиці Гонти, Дружня, Черешнева,

                              П. Орлика, Північна, пров. Черешневий).

   


 • 29 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​    Шановний Сергій Анатолійович!!!  Висловлюю вдячність за проведене Вами та Ресурсним центром по підтримці ОСББ, керуючий Іванов І.І.  навчання голів ОСББ в листопаді 2019році. Корисно було почути новини та зміни в законодавстві. корисна була вся інформація, Вдало підібрані кваліфіковані спеціалісти, інституту іноваційної освіти, яких дуже цікаво було  послухати та і було чому  навчитись.Навчатися необхідно все життя, в житті багато є цікавого. Наші будинку потребують модернізації та реконструкції, життя не стоїть на місці. Дуже цікаво послухати Вашу думку  та надіятися  на вашу  підтримку щодо  встановлення сонячних батареей на нашому будинку? Дякую!!!!


 • 29 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Мешканці наших будинків звертаються до Вас з проханням надати доручення департаменту житлового господарства включити в план капітального ремонту на 2020 рік, контейнерний майданчик,який розташований на території прилеглій до житлового будинку по вул. А .Янгеля,46.

  Розраховуємо на Вашу допомогу.

 • 29 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  На вашу Відповідь від:

  14 листопада 2019

  «Виконавчі    органи   Вінницької   міської   ради  опрацьовали  Ваше  звернення  від 29.10.2019   №Я-01-99389 щодо підключення комунікацій у будинку по вул. Петра Запорожця,4 в м. Вінниця (друга черга). За результатами опрацювання повідомляємо.

  При здійсненні будівництва забудовником було дотримано усіх вимог затвердженого та погодженого усіма постачальниками комунальних послуг робочого проекту. Після введення будинку в експлуатацію замовником будівництва та підрядником були вчасно подані звернення та необхідні документи до відповідних установ для підключення його до комунікацій. В ході спілкування з представниками КП «Вінницяводоканал», «Вінницькі міські електричні мережі», АТ «Вінницягаз» щодо причин відсутності води, електроенергії та газу у Вашому будинку станом на 08.11.2019 року з'ясовано наступну інформацію: …

  - по газопостачанню: працівниками АТ «Вінницягаз» розглянуто звернення та наданий підрядником пакет документів. Зауваження відсутні. Роботи з підключення будуть проводитись в порядку черговості орієнтовно з 11.11.19 по 15.11.19.»

  Повідомляємо , що станом на 29,11,2019р. роботи з підключення по газопостачанню не проводились. Натомість співвласники ОСББ «Запорожці» отримали  від АТ «Вінницягаз»  Договір №29А210-17850-19 підряду на будівництво мереж внутрішнього газопостачання від 26,11,2019р. з додатковими угодами на загальну сумму  26671 грн.  Запитання: Коли з'явиться газопостачання в 95 квартирах будинку побудованого за програмою Муніципального житла м.Вінниця  і чому ці витрати повинні оплатити співвласники, а не забудовник в особі Департаменту капітального будівництва ВМР.

  З повагою мешканці будинку №4 по вулиці Петра Запорожця в місті Вінниці.


 • 27 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу відреагувати на мої неодноразові звернення на Гарячу лінію щодо ВІДСУТНОСТІ опалення у квартирі № 69, по вул. Писарева, 4, у м. Вінниця, де поживає моя мати, яка після інсульту є лежачою хворою. 

 • 27 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Прошу Вас надати доручення відповідним службам провести санітарну обрізку дерев на прибудинковій території біля нашого житлового будинку по вул.Келецькій,41.

  При плануванні зазначених робіт вище зазначеними службами прошу залучити мене в комісію по обстеженню зелених насаджень  на нашій території та заздалегідь повідомити про час та дату виконання цих робіт.


 • 27 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ШАНОВНИЙ   СЕРГІЮ  АНАТОЛІЙОВИЧУ  !  СПАСИБІ  ЗА  ОПЕРАТИВНІСТЬ.   СЬОГОДНІ  ПРИХОДИЛИ  ПРАЦІВНИКИ "ВІННИЦЯКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО". ЗНАЙШЛИ ПРИЧИНУ   НЕПРОХОДЖЕННЯ  ТЕПЛА.  ЗАРАЗ  ТЕМПЕРАТУРА  В  КВАРТИРІ  -  ПЛЮС  20  ГРАД.                                 ПЕНСІОНЕР  СУЛИМА  М  Т    27  11  2019  р

 • 26 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Я являюсь уповноваженою особою будинку №10 по вул. О.Антонова.За дорученням мешканців прошу допомогти нам у вирішенні питання  відсутністі опалення в одному із стояків 1 під"їзду.Працівники ПП "Бокуд" 4 рази робили все можливе для того,щоб запустити опалення,але воно з"являється на невеликий проміжок часу.Можливо проблема є у приміщенні "Єлекомсу",яке з 2017 року не використовується.Розшукати власників чи орендарів ні нам,ні ПП "Бокуд" не є можливим.Крім того на будинок нараховується заборгованість,яку вони відповідно до нового законодавства повинні сплачувати навіть у випадку невикористання нежитлового приміщення.

  З повагою,

  уповноважена особа Степанюк С.П.

 • 24 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

   Звертається до Вас голова ОСББ "Учительський 14" . 2 вересня ми отримали державну реєстрацію. 5 жовтня на загальних зборах вирішили самостійно обслуговуватися та відмовитися від послуг ПП"Бокуд" з 1 грудня 2019р. Про що повідомили листом від 17 жовтня. Але ПП" Бокуд" повідомило нам, що ми порушуємо законодавство. Хоча згідно закону про ОСББ вони повинні у тримісячний термін після державної реєстрації ( тобто до 2 грудня) віддати нам всю необхідну документацію для самостійного обслуговування та укладання договорів з постачальниками послуг, прийняття на роботу прибиральниці.

   Просимо Вас допомогти в вирішенні цієї проблеми. Адже створення ОСББ є пріоритетом в нашій державі. Та державні органи повинні сприяти та підтримувати молоді ОСББ, захищати від свавілля управлінських компаній.

   Будь ласка, допоможіть нам. Адже в нас дуже мало часу до грудня місяця, щоб повністю підготуватися до самостійної роботи.

  Надіємось на Вашу підтримку та допомогу.

  З повагою, голова ОСББ" Учительський 14" Слабоуз Наталія.

 • 24 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Хочу щиро Вам подякувати за можливість пройти навчання на курсах для голів ОСББ, які проводилися за рахунок міської ради. Це навчання багато що мені дало, щодо того як краще обслуговувати наш будинок. Чудові викладачі дали дуже багато цінної інформації та вселили впевненість в успішній роботі. Хочу запевнити Вас, що таке навчання дуже необхідно для керівників ОСББ. А також важливо, що під час навчання є можливість обмінюватися досвідом роботи з іншими головами ОСББ.

  Будь ласка, продовжуйте і далі проводити такі навчання.


  З повагою, голова ОСББ "Учительський 14".

 • 22 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Сергій Анатолійович.Мешканці міста Вінниці хочуть висловити свою не довіру Вашим діям.Проблема стосується громадського транспорту.Такого не подобства за всі часи,іще,не було.Конкретніше.Здоровенні ящики,які вчепили і в провадили в дію просто молодці.Їм потрібно видати усім Шнобелевську премію за дизайн, **мінімальні** розміри пристоїв,які висять,ну прямо на вході,та,іще і так низько,що бабка з не великим кошиком може запросто загородити усім дорогу.І вся проблема у тому що ні кому не має діла.Вчепили ящики,всі за них чіпляються,усім вони заважають.Не вже у нас в Вінниці не має справжніх розробників що б зробити нормально,і що б ні кому це все хозяйство не заважало???Просто ганьба.

 • 22 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ШАНОВНИЙ  СЕРГІЮ  АНАТОЛІЙОВИЧУ  !  ВІД  ІМЕНІ  ЖИТЕЛІВ  КУТОВИХ  КВАРТИР БУДИНКУ  №  15 ПО  ПР-ТУ  КОСМОНАВТІВ  ПРОШУ  ВАС   ДАТИ  ВКАЗІВКУ  "МІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" ЗАБЕЗПЕЧИТИ  ПОДАЧУ  ТЕПЛА  В  НАШІ  КВАРТИРИ  НА  РІВНІ   19  ГРАДУСІВ.  В  МИНУЛОМУ  ОПАЛЮВАЛЬНОМУ  СЕЗОНІ  НЕ  БУЛО  НІЯКИХ  НЕПОРОЗУМІНЬ. СЬОГОДНІ  НА  ДВОРІ  ТІЛЬКИ  МІНУС  6.  А  В  КВАРТИРАХ-  ПЛЮС  17  ГРАДУСІВ.  А  ЗИМА  ЩЕ  ВПЕРЕДІ  !  З  ПОВАГОЮ                             ПЕНСІОНЕР  СУЛИМА  М  Т    83  Р         22.11. 2019   р.

 • 21 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                     Громадська організація

                                                    «СОФІЯ»

                                   Gmail: grom.org.sofia@gmail.com

                                   Facebook, Twitter - ГО «Софія»                                                             

        Україна,   21050, м. Вінниця, вул. Київська, 4 тел. (097) 54-555-93                           

                                                                            Вінницькому міському голові

  І     від «21» листопада 2019р.                         С.Моргунову                 

                                                                            м.Вінниця, вул.Соборна,59

                                       Інформаційний    запит

  Керуючись статтями 34, 40 Конституції України, статтями 1,3, 4, 5,14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статтями 5, 9,20, 28, 29, Закону України «Про інформацію», просимо надати наступну інформацію:

  1.Копію  Рішення Вінницької міської Ради про будівництво Медичного центру "Діагностики" на території Комунального некомерційного підприємства "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" - №5.,  адреса: м.Вінниця, вул.Замостянська (стара назва вул. 50 річчя Перемоги), 49,  де  керує - головний  лікар - Роман Н.І.

  2.Копію Рішення Вінницької міської Ради  про фінансування  будівництва  Медичного центру "Діагностики" на  території Комунального некомерційного підприємства "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" - №5 - (скільки мільйонів гривень коштів – платників податків - виділено з міського бюджету на будівництво цього медичного центру).

  3.Копію Паспорта об'єкта будівництва Медичного центру "Діагностики".

  4.Копію Рішення Інвестиційного Договору від 24 травня 2018р. де фігурують:

  Сторона 1.Виконавчий комітет ВМР в особі заст. міського голови - Матусяка С.В.

  Сторона 2.Приватне підприємство "Особняк Центр" в особі директора Коцаги С.О.

  Інформуємо:

  Затримання і ненадання потрібної інформації ГО «Софія» будемо вважати перешкоджанням в проведенні Громадського контролю та порушенням при цьому з боку працівників Вінницької міської ради - Закону України «Про запобігання  корупції»-      ККУ Статті  366,367,396

  Відповідь з інформацією просимо направити на електронну адресу: grom.org.sofia@gmail.com

  Голова   ГО «Софія»                                                  Денисов В.В.

  Організація по сприянню правоохоронним                

  органам та органам державної влади

  в сфері боротьби з корупцією та

  організованою злочинністю                                               


 • 21 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня!

  Звертаю Вашу увагу з надією на Вашу практичну допомогу. По вулиці Чумацька знаходиться дитячий садочок №17 "Колосок", ввечері бе перешкод пройти до нього не можливо, по-перше темно - не має жодного ліхтаря, по-друге дорога жахлива яма-на-ямі проїхати колискою з титиною не можливо не має тротуару, ще й машинами підїзджають під самі ворота дитячого садочка незважаючи на знак заборони руху усіх транспортних засобів.  Дуже прошу прийняти міри, та вжити заходів щодо вирішення цієї проблеми.

 • 21 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​По ул.Театральной дю3 нет отопления до сих пор --батареи ледяные...Обращались в Теплосеть, на 15- 60, в ЖЕО,--- Звоним требуем  каждый день  --А ,,воз и ныне там,, --БАТАРЕИ ХОЛОДНЫЕ ОБЕЩАЛИ ЗАПУСТИТЬ ДОМ 22 ОКТЯБРЯ --СЕГОДНЯ УЖЕ 21 НОЯБРЯ   Ожидаются заморозки завтра ...Примите меры - пожалуйста--просят Вас все жители дома 

 • 21 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Міському голові м. Вінниця

  Моргунову Сергію Анатолійович

  від громадянина України

  Хаустова Назара Олександровича

  Проживаючого за адресою

   м.Київ вул. Милютенко 9А, кв. 4

  контактний тел. (+38-066-745-59-43)

  ел. пош. (privetpandakiev@gmail.com)

  Подання

                  Шановний пане Сергій Анатолійович!

  Маю бажання взяти в оренду комунальне майно вашого міста, а саме частину трубопроводу, по якому стічні води потрапляють від очисних споруд вашого міста до річки Південний Буг за для будівництва мікро ГЄС на стічних водах за запатентованою технологією, яку я описував у попередньому листі.

  Очисні споруди знаходяться за адресою вул. Сабарівська буд. №2.

  Прошу Вас, згідно закону України «про особливості передачі в оренду об'єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності»,

  надати мені вартість оренди.

  Відповідь прошу вислати мені на електронну адресу  (privetpandakiev@gmail.com) у зазначений законом строк.

  З повагою – Хаустов Назар Олександрович.

   

   

   

   


 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Ми, мешканці  будинку  по  вул.Київська 12,  хочемо  висловити  подяку  директору департаменту   житлового  господарства  Фурману  Роману  Сергійовичу  за  сприяння  та допомогу  у ремонті  асфальтного покриття   під'їзду  до  будинку  та  прибудинкової  території!   Це  той, нажаль в  наш  час,  рідкісний   випадок,  коли  фахівець  на  сто  відсотків  відповідає  займаній  посаді,  і  при  цьому  залишається  небайдужим  та  уважним   до  прохань  пересічних  мешканців  міста.  Роман  Сергійович  вкотре  продемонстрував  мешканцям  нашого  будинку  свій  професіоналізм,    компетентність  та   наполегливість (в 2017р.,  саме  за  його  підтримки,  ми  замінили  вікна  у  під'їздах  будинку)!  В наш час дуже мало таких  керівників, які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи, нічого не відкладаючи  на «потім»,  а  миттєво  виконувати її на високому  рівні. Щиро дякуємо  Роману  Сергійовичу  за  підтримку  та  допомогу!  

 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Змушений знову писати скаргу на кафе Газета, що на Космонавтів, 23. У них практично щовечора з 18:00 до 21:30 грає занадто гучна музика(через цегляну стіну чути приблизно 45-50 Децибел, тобто у самому кафе музика лунає 90-95 Децибел). Будинок побудований у 1964 році і такі вібрації можуть спричинити його руйнування, вже не говорячи про нервовий стан мешканців. У них немає права вмикати так музику у вихідні і свята, але якраз у ці дні в них найбільш весело. 
  Чому б Вам не прийняти зміни до правил благоустрою і не заборонити розважальним закладам влаштовувати дискотеки у житлових багатоквартирних будинках після 19:00? Така норма, наприклад, діє у Києві. 
  Дякую за відповідь. 

 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Вкотре звертаюсь до Вас, пане мер з приводу земельної ділянки загального користування, що знаходиться біля багатоповерхівки за адресою Покришкіна 8з. На даний час ця земля має вигляд великого смітника, який в свою чергу приваблює людей з різних районів міста, звозити туди сміття. За останні декілька місяців було зареєстровано та складено протоколи на осіб, які привозили брухт. Величезна дяка за це Коцюрубі Олегові Івановичу. Людина дійсно професійно виконує свою роботу. Завжди реагує на повідомлення, направляє співробітників. Завдяки йому нам вдалось побороти деяку частину зловмисників, що зносили туди сміття. Але багато сміття привозять вночі і нажаль цього ми догледіти не можемо. На даний момент у цьому смітнику розвелось багато щурів, які несуть загрозу нашому здоров'ю. 

  Будь-ласка прийміть міри для утилізації сміття та благоустрою даної ділянки.


 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Вкотре звертаюсь до Вас, пане мер з приводу земельної ділянки загального користування, що знаходиться біля багатоповерхівки за адресою Покришкіна 8з. На даний час ця земля має вигляд великого смітника, який в свою чергу приваблює людей з різних районів міста, звозити туди сміття. За останні декілька місяців було зареєстровано та складено протоколи на осіб, які привозили брухт. Величезна дяка за це Коцюрубі Олегові Івановичу. Людина дійсно професійно виконує свою роботу. Завжди реагує на повідомлення, направляє співробітників. Завдяки йому нам вдалось побороти деяку частину зловмисників, що зносили туди сміття. Але багато сміття привозять вночі і нажаль цього ми догледіти не можемо. На даний момент у цьому смітнику розвелось багато щурів, які несуть загрозу нашому здоров'ю. 

  Будь-ласка прийміть міри для утилізації сміття та благоустрою даної ділянки.

 • 17 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Уважаемый Сергей Анатольевич.

  Честно говоря, не знаю для чего существуют у нас в городе Винница аварийно-ремонтные службы водоканала. Которые несмотря на все множественные звонки жильцов в аварийную и ремонтную службу с просьбой устранить утечку в течении двух месяцев - ее не устранили.

   Вопрос?  Можно ли назвать такую службу аварийной?  Если ее бездеятельность способствует авариям!

  Этот дом сам по себе и без того аварийный, ветхий, еще дореволюционной постройки у которого деревянные стены(дранка). Из за этой утечки за этих два месяца у всех жильцов дома образовались трещины на стенах. Мало того центральная несущая стена дала усадку на 1.5-2см. Что стало причиной того что начали разламываться старые газовые печки (что может привести к утечке угарного газа). Учитывая, что в этих домах нет нормального фундамента старые деревянные лаги - наполовину, а то и больше прогнили на первом этаже, так как вода бежит под дом.

  А старые деревянные стены, как промокашка впитывают в себя воду - и как результат  нижняя боковая стена почти до второго этажа мокрая. Страшный грибок на стенах, который у  некоторых жильцов провоцирует аллергию.

   Вопрос кто будет отвечать за служебную халатность, которая уже привела и еще больше приведет к порче имущества жильцов. А также ухудшению состояния здоровья из за грибка и сырости.

           А теперь давайте рассмотрим техническую сторону вопроса.

  Первые две недели вода бежала под дом здоровенным ручьем. Водоканал аж через две недели приехал и устранил первую утечку - поставив  хомут на дырку в трубе.   (На долго ли хватит?)

  По началу все думали, что все решилось. Но вода в яме и в течении недели никуда не делась. А когда вызвали местного сантехника и подняли водопроводный люк, то увидели что яма почти вся заполнена водой. Это результат утечки магистральной трубы или крана, который тоже надломан, так как не полностью перекрывает воду на дом.

    Кто знает, может скоро ударят морозы и разрытая труба замерзнет и даст трещину и весь дом останется без воды?

  А может этот дом вообще не достоит до морозов и повалится?  Кто даст новое жилье жильцам?

        Мы все жильцы дома Малиновского -15 убедительно просим Вас, Сергей Анатольевич, отреагировать на этот беспредел. Помогите нам устранить аварию и заменить дырявые трубы и входной в дом вентиль. Мы надеемся на Вашу профессиональность и человеческое понимание!


 • 16 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний,Сергій Анатолійович!

  Звертаються до Вас жителі будинків по вул.600-річчя №32,№30, вул.Порика  №2

  З проханням припинити «варварську» вирізку дерев.

  На прибудинковій території  цих домів проводиться вирізка здорових не аварійних

  дерев ,приблизно 4-5 місяців,під приводом зачистки,роботи проводяться на

  вихідні дні,без належних документів,з приводу чого була викликана поліція і

  муніципальна варта і складений протокол.

  Є фото і відео фіксація злочинної вирізки дерев.

  Просимо Вас втрутитися в дану проблему!

                                                             З повагою жителі цих будинків. 16.11.2019


 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора! 

  Турбує питання, яке тягнеться вже декілька місяців, коли підключають комунікації по адресу П.Запорожця 4 2 черги? Будинок будували по програмі Муніципальне житло. Вкладавши кошти в будівництво, яке під контролем міської ради, давало надію та внутрішній спокій, що гарантовано це не обман, і все буде якісно, без лишніх нервів. Але без нервів не обійшлось! Завжди пишалась своїм містом і його керівництвом, але зараз вже розчарування! Таке відчуття, що нас обманули. 

  Прошу втрутитися і допомоги вирішити питання з підключенням, адже скоро морози! 

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний, Сергію Анатолійовичу!. Звертається до вас власниця квартири новобудови, яка знаходиться по вулиці Петра Запорожця 4. Маючи право власності на житло, комунікації в нас так і не підключені. Ми хочемо жити в своїй квартирі,  посприяйте якнайшвидшому вирішенню нашої проблеми.