Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:9799fc9e-9af3-b0db-f06f-9f85d03d748d
 • 21 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ Шановний Сергій Анатолійович.Ми,мешканці будинку номер 3-А,який знаходиться на вул Ширшова звертаємось до Вас з вимогою зреагувати на бездіяльність ТОВ ЖЕО відносно до наших проблем.Проблема полягає ось в чому.У нас вкрай у  незадовільному стані  знаходиться система водопостачання та водовідведення.Нещодавно затопило другий та третій поверхи.Працівники ЖЕО склали акт і цим обмежились так звана їхня діяльність .Уже пройшло 2 місяці,як було подано заявку на заміну каналізаційної труби у подвалі.Нам заявили що бюджетних коштів ледь вистачає на 4 метра труби.І кормлять нас обіцянками що ось-ось буде все зроблено .Але коли наш терпець увірвався і ми заявили ,що будемо скаржитись у міськраду,то нам відповіли ,що звертайтесь куди хочете.А тим часом стіни знову почали мокріти.А в підвалі ллються нечистоти.До яких пір нам це терпіти.


 • 21 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Дуже добре, що робиться нова дорога по вул.Лесі Українки. але чому не врахували потреби тих людей, які тут проживають? Нам обіцяли провести каналізацію по вул.Лесі Українки. а тепер ніхто дозвіл не дасть, бо нова дорога. Зробили тротуар біля самого забору і світлофор поставили майже біля вікна в спальню, блимає всю ніч. Так думає влада про мешканців. Фундамент дома збудований в 1957 році. і не розрахований на таку кількість машин, а тепер підвели дорогу під самі вікна. Як жити? Обіцяли, що дорогу розширять на 1м. з нашої сторони, а забрали 3 м. Скрізь обман. Проєкта ніхто не бачив. Тепер машини будуть їздити по газовій трубі, хто за шо відповідає?

 • 20 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

     ​Шановний Сергій Анатолійович! Звертаюсь до Вас від імені всіх батьків учнів 9-Д класу КЗ "НВК:ЗШ I-IIIст. гімназія №6". Ми звертаємося до Вас з хвилюванням стосовно розформування нашого класу. В нашому класі навчається 26 учнів, а після того, як нам було повідомлено 15.08.19р., що не вистачає 2-х учнів, ми дізнались, що наш клас буде розформовано.

     Наші діти навчаються разом з 1-го класу, вони звикли один до одного і також до вчителів. В нас випускний клас, так як не всі діти підуть далі у 10 клас. Розформування нашого класу призведе до психологічного травмування наших дітей та зниження рівня успішності у навчанні.

     Після розмови з директором КЗ "НВК:ЗШ I-IIIст. гімназія №6" Тітовою Н.А., ми не змогли вирішити наше питання, тому змушені звернутися до Вас. Просимо посприяти у позитивному рішенні і  допомогти нашим дітям довчитися ще один рік разом.

     З повагою, батьки учнів КЗ "НВК:ЗШ I-IIIст. гімназія №6" 9 - Д класу.

     

 • 20 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Прошу Вашого втручання у вирішення питання щодо прибрання мусорки від нашого будинку 34а по вул. Д.Марковича в м. Вінниці. Попереднє наше  звернення до Вінницької міської ради  від 14.11.2018 року результату не дало. Дякую

 • 18 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Згідно постанови держвиконавця у Вп  № 59788650, накладено арешт на все майно, що належить боржнику: Комунальне підприємство "Вінницька транспортна компанія" адреса: Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 29 код ЄДРПОУ: 03327925.

  Таким чином є необхідінсть вжиття заходів стягнення до керівника КП "ВТК", згідно контракту та інших відповідальних працівників підприємства за ситуацію, що склалася й умови, що її породили. Забезпечити негайне виконання рішення суду згідно Виконавчого листа № 127/10996/19.  Розглянути скаргу за моєю участю, з матеріалами  перевірки ознайомити під розпис. Відповідь надати в т.ч. на ел.пошту.

 • 16 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Сергій Анатолійовичу, звертаюсь до Вас, як уповноважена по будинку по вул. Олександра Соловйова,3. У нас склалася дуже неприємна ситуація. В антикварному магазині , що розміщений у квартирі 9 , та у квартирі № 13.що над магазином, потекло зі стелі.  Працівниками ТОВ "ЖЕО" було виявлено, що у квартирі 18 та 22, які знаходяться в цьому стояку, сухо. ТОВ "ЖЕО" у понеділок 12 серпня в даному стояку перекрило воду і до сих пір її не включило. Але  у квартирі 13 та 9 вода продовжує текти. Натомість мешканці 4-х квартир п'ять дні вже без води, вода тече лише зі стелі. ЖЕО не може знайти причину і годує завтраками, ніяких оперативних дій проведено не було. У 21 сторіічі, в центрі міста ще й в таку спеку залишитись без води на такий термін є катастрофою. Тим більше невідомо коли вже буде той HAPPY END. ТОВ "ЖЕО" ходить кожного дня сюди , наче на екскурсію. В Управлінні житлового господарства теж в курсі ситуації, але не квапляться. Прошу Вас негайно втрутитись  у вирішення даної ситуації, доки мешканці вищевказаних квартир не забули, що проживають у місті, комфортному для проживання. 

  Також хочу подякувати за обіцяну реконструкцію, яка наразі проводиться.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович. Ми мешканці 1і 2 провулків Тропініна, звертаємося до Вас, по вирішенню такого питання. Мешканець Вітковський А.,проживаючий по вул. Бучми 119, але його земельна ділянка виходить на 1 провулок Тропініна. Він встановив паркан,занявши частину  дороги загального користування. Внаслідок цього вулицею стало неможливо здійснювати рух ,одночасно в протилежних напрямках. Якщо, рухається транспортний засіб, то пішохід змушений " вилізти " на паркан.На нашу думку,це явне порушення, в порівнянні з шириною дороги на іншій ділянці нашого провулка. Просимо розглянути нашу проблему,і надати відповідь.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора. Сергій Анатолійович чому муніципальне житло по вулиці Петра Запорожця 4 ? Він повинен був здатися ще в грудні ,потім в березні ,потім в червні точно, потім в липні і кожного місяця нам обіцяють і не виконують !!!!!!!! За що ми заплатили гроші ,щоб так довго чекати квартиру ???? Телефонуємо до співробітників муніципального житла ,розмовляли з Юрієм Тарапкіном теж одні обіцянки !!!!! Скільки ще чекати ???? Поставте чітку задачу і вирішуйте це питання чим скоріше!!!! Чекаємо Вашої відповіді.

 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!!!

      Звертаюсь до Вас з вирішення питання. З правил містобудування, планування і забудови міського і сільського поселення СП 42.13330.2011     (СНиП 2.07.01-89*), випливає, що організація паркувальних місць у дворі житлового будинку повинна проводитися на відстань не менше 10 м від стін будинку. З сказаного слід, що парковки під вікнами житлових будинків бути не повинно, а якщо вона є, то це є порушенням вимог нормативних документів  Під вікнами будинку, де я мешкаю, існує факт наявності стоянки, що не відповідає санітарним та протипожежним нормам та становить загрозу ё здоров'ю (змушені дихати шкідливими вихлопами, смикатися від спрацьовує сигналізації і нескінченно слухати, як хтось газує серед ночі під їх вікном). Стоянка автомобілів знаходиться на відстані менше 2 м від стін будинку.

       Прошу Вашого втручання щодо заборони паркування автотранспорту безпосередньо під вікнами будинку та встановлення паркувальних бар'єрів.

            Заздалегідь вдячний за порозуміння.

      15.08.2019.                                                                                        О. Шевченко


 • 15 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний  Сергію Анатолійовичу!  Своє звернення хочу розпочати з вдячності за небайдуже ставлення до благоустрою та оновлення нашого міста. Ми мешкаємо в районі шкіл №5 та №31. З початком навчального року щодня по вул. Саксаганського діти ходять до школи (лише в школі №5 більше 1000 дітей). Ходять до школи саме по вулиці, а не по тротуару, який восени на навесні перетворюється на місиво з багнюки. До того бардюрний камінь з роками зруйнувався. Тротуар - односторонній. Тому діти та батьки обирають дорогу. Кожного дня ми чуємо звуки екстренного гальмування (адже з вул. О. Кошиця та Б. Ступки виїзджають машини і водії повинні швидко реагувати на людей, що йдуть по проїзджій частині). Напевно, доречно встановити "лежачого поліцейського", які встановлені біля самих шкіл, але відсутні на вулиці,  якою щодня користується велика кількість дітей.  Підведу підсумок і сформулюю звернення:

  Прохання розглянути питання асфальтування та чіткого виділення за допомогою бардюрного каменю ділянки тротуару в межах вул. Саксаганського, 7 - вул.Саксаганського, 1 та встановлення "лежачого поліцейського" для безпечного руху людей.

  Дякую, чекаємо на відповідь!


 • 14 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Звертаюсь до Вас з повагою, ​Сергій Анатолійович!

  Мене цікавить от яке питання:  Я живу на проспекті Космонавтів біля парку Дружби Народів.

  Майже кожний вечір, особливо коли спадає денна жара, десь після 21 години з вулиці тхне каналізацією. Лягаєш спати з закритими вікнами. Про чисте повітря можна лише мріяти. Я вже зверталась до Вас з цим питанням, десь рік назад. Відповіді не отримала.

 • 14 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня у мене до вас таке питання. Я працю на Сабарові. Дуже тяжко добратися ранком у вихідний день, на роботу, томущо мені треба до 7.00 бути на роботі,але маршрутки починають їхати тільки в 7.00. Приходиться з електронмережі йти пішки. Зробіть будьласка якусь маршрутку хотя б з електромережі на сабарів десь о 6.35,щоб люди неходили пішки. Векике зарання спасибі. 

 • 14 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.  Пiсля реконструкцii дороги бiля авторинку САТУРН вiдсутня парковка i сотнi автомобiлiстiв щодня змушенi порушувати правила паркуючись бiля бардюру. Прохання провести монiторинг ситуацii. Дякую

 • 14 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                   Громадська організація

                                                   «СОФІЯ»

                                 Gmail: grom.org.sofia@gmail.com

                                  Facebook, Twitter - ГО «Софія»                                                            

        Україна,   21050, м. Вінниця, вул. Київська, 4 тел. (097) 54-555-93                           

                                                                                            Голові

                                                                                             Вінницької  міської  Ради 

    від «14» серпня 2019р.                                                 С.Моргунову

                                                                                             м.Вінниця, вул.Соборна,59

                                                                                        ГО «Софія»  

                                     Інформаційний    запит

Керуючись статтями 34, 40 Конституції України, статтями 1,3, 4, 5,14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статтями 5, 9,20, 28, 29, Закону України «Про інформацію», просимо надати наступну інформацію:

1. Копію рішення депутатів Вінницької міської ради «Про надання в оренду - продаж) земельної ділянки, яка є прибудинковою територією  будинку №40 по вул. Довженка...

ГО «Софія» Офіційно Заявляє - про те, що Рішення депутатів ВМР прийняте незаконно (не була врахована думка мешканців будинку №40) і його треба негайно скасувати...

Закон України «Про місцеве самоврядування» - проголошує:

Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:

народовладдя;

законності;

Стаття 8. Загальні збори громадян

1.Загальні збори громадян за місцем проживання є формою їх безпосередньої участі у вирішенні питань місцевого значення.

2.Рішення загальних зборів громадян враховуються органами місцевого самоврядування в їх діяльності.

Інформуємо:

Затримання і ненадання потрібної інформації ГО «Софія» будемо вважати перешкоджанням в проведенні Громадського контролю та порушенням при цьому з боку працівників Вінницької міської ради - Закону України «Про запобігання  корупції»-      ККУ Статті  170, 366, 367, 396

Відповідь з інформацією просимо направити на електронну адресу: grom.org.sofia@gmail.com

Голова   ГО «Софія»                                                        Денисов В.В.

Організація по сприянню правоохоронним                

органам та органам державної влади

в сфері боротьби з корупцією та

організованою злочинністю                                               


 • 13 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу прошу допомогти у вирішенні питання щодо зняття  нарахувань  за опалення  місць загального користування в нашому будинку,  які в  будинку відсутні. Я відмовилась від послуг Вінницятеплокомуненерго ще 6 років тому, встановила індивідуальне опалення, оскільки у квартирі була велика цвілість.  Крім того утеплила квартиру зі всіх сторін за власні кошти. Звернулась з заявою до генерального директора Вінницятеплокомуненерго Довбанюка В.М. але жодної відповіді не отримала. На даний час за опалювальний сезон мені нарахували 1078 грн. 

 • 13 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня. Прошу Вас повпливати на директора департаменту житлового господарства  Фурмана Романа Сергійовича, що він оперативно відреагував на звернення (поки бригади там працюють) прибрати дерева на вуглу дома зі сторони тротуару та дороги, гілки дерев лізуть всім у балкони та затіняють сам дом (вугли завжди мокрі) та перешкоджають сонячним промінням висушувати саму поверхню стін які ззовні покриті зеленим мохом та пліснявою, половину гілок сухих та в любий момент можуть впасти на голову перехожим. Також перешкоджають повітрянним массам обдувати та висушувати поверхні стін будинку шо призводе до внутріннього іржавіння арматури та в подальшому руйнуванню. Ви маєте розуміти що таке панельний неутеплений будинок особливо як себе почувають мешканці що проживають у вуглових квартирах. Прошу негайно прийняти міри та видалити ці дерева. Вже на протязі 15-ти років прохання ніхто не виконує. Скільки можна долати бюрократію? Двір там де дерева не заважають вирізали а біля самого будинку зрізати не можуть. Дерева не плодоносні та не приносять ніякої користі окрім затінення будинку та гіляки які лізуть у вікна мешканцям, а отже іншими словами заважають. Звертаюсь також і від імені мешканців та старшого по будинку який займається всіма ціми питаннями.

 • 12 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Ми мешканці провулку Лютневої революції звертаємося до Вас з наболілим для нас питанням.

  По нашому провулку вкотре стався порив водогону біля будинку №10.

  1.Просимо вирішити питання течії даного водогону.

  Працівники водоканалу постійно приїжджають і стверджують що водогін приватний і вони не мають права його ремонтувати. Як може бути приватний водогін, коли по нашому провулку було чотири водяних колонки? За воду вчасно сплачуємо КП «Вінницяоблводоканал» тариф включає і ремонт мереж та їх утримання.

  2.Вирішити питання балансоутримувача даного водогону.

  Просимо невідкладного вирішення даного питання так як мешканці провулку знаходяться без води.

  Відповідь прошу надати на електронну пошту.


 • 12 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ДОБРОЕ УТРО.  ПРОШУ РАСМОТРЕТЬ ВАЖНЕЙШИЙ ВОПРОС НАШЕГО ГОРОДА .ЭТО ЧАСОВАЯ НОРМА И ЗАКОН ТРУДЯЩИХСЯ... АБСОЛЮТНОЕ ПРОТИВОЗАКОНИЕ РАБОТОДАТЕЛЕЙ  .. ВСЕ РАБОТЫ ЗА ЧАСОВОЙ НОРМОЙ ЛЮДИ РАБОТАЮТ С ОДНЫМ ВЫХОДНЫМ ПО 10 -12 ЧАСОВ...   В ЕВРОПЕ СУЩЕСТВУЮВ  В КАЖДОЙ СТРАНЕ ПРОФСОЮЗИ ТРУДЯЩИХСЯ КОТОРЫЕ ЖЕСТКО ПО ЗАКОНУ КОНТРОЛИРУЮТ РАБОТОДАТЕЛЕЙ   И ПРИ НЕ СОБЛЮДЕНИЕ НОРМ  ШТРАФУЮТ ИЛИ ПОД СТАТЬЮ ВЕДУТ...  СКОЛЬКО МОГУТ ИЗДЕВАТЬСЯ В ВИННИЦЕ РАБОТОДАТЕЛИ НАД ЛЮДЬМИ ЛЮДИ НЕ ВИДЯТ ДЕТЕЙ И МУЖЕЙ РАБОТАЯ ЗА МИЗЕРНУЮ ЗАРПЛАТУ С ОДНЫМ ВЫХОДНЫМ АТО БЕЗ ВЫХОДНЫХ  ЕЖЕДНЕВНО ПО 10-12 ЧАСОВ-- ЭТО ЖЕ БЕЗЗАКОНГЕ..ЭТО ЖЕ ГЕНОЦИД РАБОТОДАТЕЛЕЙ И ХУЖЕ РАБСТВА 17 ВЕКА...   ЖАЛКО БЕДНЫХ ЛЮДЕЙ ИДУТ ПО УЛИЦАМ ГОРОДА С ОПУЩЕНЫМИ ГОЛОВАМИ УСТАВШИЕ НЕСЧАСТНЫЕ   .. КАК РАБЫ РАБОТАЮЩИЕ ЗА ГРОШИ..СКОЛЬКО ЛЕТ ЭТО БУДЕТ РАБСТВО ПРОДОЛЖАТЬСЯ В ГОРОДЕ НАШЕМ??    ГОР .СОВЕТ  ОБЯЗАН ДАВНО ВВЕСТИ ПРОФСОЮЗИ ЗАЩИТЫ ТРУДЯЩИХСЯ   И ПРОВОДИТЬ ТЩАТЕЛЬНЫЕ ПРОВЕРКИ ПО ГОРОДУ...     ДЛЯ СОБЛЮДЕНИЙ НОРМЫ ЗАКОНА 40 ЧАСОВОЙ РАБОЧИЙ ДЕНЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ГОРОДА И ДВА ВЫХОДНЫХ...     АТО РАБОТОДАТЕЛИИЕ   ЧУВСТВУЮТ БЕЗНАКАЗАНОСТЬ В НАШЕМ ГОРОДЕ И 90%  НАРУШАЮТ ТРУДОВОЙ ЗАКОН И КОДЕКС  ..   ТРУДЯЩИЕСЯ НИКАК НЕМОГУТ ЗАЩИТТИТЬ СЕБЯ В ТЯЖЕЛОЙ СИТУАЦИИ А ТАКЖЕ БОЯТЬСЯ УВОЛЬНЕНИЯ...ЭТО ЧЕСТЬ ГОРИСПОЛКОМУ ЗАЩИТИТЬ ЕТИ СОТНИ ТЫСЯЧ ЛЮДЕ И МОЛОДЕЖИ --СОЗДАТЬ ПРОФСОЮЗИ И ТЩАТЕЛЬНЫЕ СЛУЖБЫ ПРОВЕРКИ..ОЧЕНЬ ПРОСИМ ВАС СОЗДАТЬ ТАКИЕ СЛУЖБЫ.. ДЛЯ  СПРАВЕДЛИВОЙ И СЧАСТЛИВОЙ ЖИЗНИ ЛЮДЕЙ ГОРОДА ВИННИЦИ..СПАСИБО БОЛЬШОЕ...  ЖДЕМ РЕШЕНИЯ ЖИТЕЛИ ГОРОДА И АКТИВИСТЫ

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​       Сергій Анатольович 

        Доброго дня.

       У мене до Вас питання.

      Мій брат Оліферчук Іван Степанович ...ветеран АТО до сих пір чекає виконання міською радою Закона про видачу земельної ділянки.Він зареєстрован в пільговому списку "Учасників бойових дій " за  N 3-2439 від 17.01.2017 р..

      У Вас з цього питання є якась лоторея. Проходить вже практично три роки і лоторея до нього  не доходить. Коли він йшов на війну ...він не просив лотореї...тільки не говоріть що Ви його туди не посилали. За три роки думаю що це питання для Оліферчука Івана Степановича можна вже було вирішити. Я буду вдячна за відповідь. Але вже часу пройшло багато. Я маю надію що не треба брати адвоката для того щоб би викионали свої обов*язки.

     Олена Угринчук                                                             11.08.2019 р.


 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                             Громадська організація

                                                               «СОФІЯ»

                                          Gmail: grom.org.sofia@gmail.com

                                           Facebook, Twitter - ГО «Софія»                                                              

                 Україна,   21050, м. Вінниця, вул. Київська, 4 тел. (097) 54-555-93                           

                                                                                     Голові

                                                                                         Вінницької  міської  Ради 

  від «11» серпня 2019р.                                              С.Моргунову

                                                                                    м.Вінниця, вул.Соборна,59

                                                                                    ГО «Софія»

                                                                                        м.Вінниця, вул.Київська,4 

                                                            Заява

  Керуючись Законом України «Про запобігання корупції» Ст.21., Законом України «Про місцеве самоврядування» - вимагаємо: 

  Негайного перенесення, або знесення продуктового магазину, який побудований на прибудинковій території будинку №40, за адресою:  м.Вінниця, вул.Довженка, 40                          (біля 4го під'їзду)...  

  Мотивуємо:

  1.Неодноразові Рішення прийняті депутатами ВМР про надання в оренду земельної ділянки є незаконними - не були проведені загальні збори та не враховано думку мешканців цього будинку.

  2.Перед прийняттям рішення депутатами ВМР не було проведено загальних зборів громадян цього будинку - на яких складається протокол:  в якому проголошуються всі пропозиції мешканців буд. №40 та прийняте рішення загальних зборів, які потім зобов'язані враховуватися органами місцевого самоврядування в їх діяльності.

  Закон України «Про місцеве самоврядування» - проголошує:

  Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування

  Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:

  народовладдя;

  законності;

  Стаття 8. Загальні збори громадян

  1. Загальні збори громадян за місцем проживання є формою їх безпосередньої участі у вирішенні питань місцевого значення.

  2. Рішення загальних зборів громадян враховуються органами місцевого самоврядування в їх діяльності.

  3. Порядок проведення загальних зборів громадян за місцем проживання визначається законом та статутом територіальної громади.

  П О С Т А Н О В А
  ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
  Про затвердження Положення про загальні збори
  громадян за місцем проживання в Україні

  Стаття 11. З розглянутих питань збори приймають рішення.

  Стаття 12. За результатами зборів складається протокол,  який
  підписується головою і секретарем зборів.

  Мешканцям нашого будинку вже набридлі п'янки - гулянки біля магазину, забруднення повітря легковими та вантажними автомобілями, які привозять та розвантажують товар в цей магазин, постійний шум,   куріння після якого постійно залишається сміття (цигарки) біля магазину. Мешканцям нашого будинку також набридлі і ті хто приходять та приїжджають з Лівобережного відділення НП пити каву та створювати галас. Склалася думка, що працівники правоохоронних органів тільки тим і займаються, що п'ють каву та чай, а на виконання службових обов'язків у них часу не вистачає. Так само постійно приїжджають працівники охоронних служб на легкових авто. Не магазин, а якийсь притон!!!

  Заява стосовно цього магазину і його власника подана до ВМР 05.08.2019р.

  Копія Заяви додається:

  Керівництво Лівобережного відділення НП (Андрущак, Кронівець) на звернення, як не реагували так і продовжують не реагувати.

  На перехресті вул.Довженка - Верхарна було вже декілька ДТП - билися легкові автомобілі, а все від того, що немає нормальної видимості :

  1. Побудований магазин закриває видимість водіям.

  2.Так само і автомобілі, які припарковують біля магазину закривають видимість водіям.

  3.На перехресті навмисно, або не навмисно не встановлені дорожні знаки:

  Дорожній знак пріоритету:   2.1 «Дати дорогу»

  Керівник ПП - Редван Усеінов - на усні звернення, які передавалися через його підлеглих - чомусь не реагує...

   Чекаємо негайного реагування.

   Відповідь з інформацією просимо направити на електронну адресу: grom.org.sofia@gmail.com, або на адресу: м.Вінниця, вул.Довженка, 40/150.

   Голова   ГО «Софія»                                                   Денисов В.В.

  Організація по сприянню правоохоронним                

  органам та органам державної влади

  в сфері боротьби з корупцією та

  організованою злочинністю                                               


 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Відповідно до звернення громадян від 09.08.2019 року з питання реконструкції та придбання  будинку по вул. Тельмана,3 ставлю Вас до відома, що відповідно Свідоцтва  про права на спадщину за законом, зареєстрованого в реєстрі   та рішення Вінницької міської ради  від 26.08.2016 р.  10 сесії 7 скликання та відповідних  документів з присвоєнням кадастрового номеру,  дана територія  з  будівлею  належить мені. Також, доводжу до Вашого відома, що подібне звернення вже було  до Матусяка С.В. від громадянина Охота А.М. 10.01.2019 року, на що була дана відповідь згідно чинного законодавства. Прошу захистити мої права на власність  як громадянина України  та дати відповідь, на підставі чого певні особи  виявлять бажання вкотре претендувати  на чуже майно. Чекаю на відповідь.

  P.s. До речі, якби людина дійсно бажала придбати вищезгадану нерухомість, то питань не виникало б, адже даний будинок вже певний час виставлений на продаж агентством нерухомості, ми досить часто буваємо за даною адресою і сусідам про це відомо. 


 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий ранок. Перший трамвій √3 повинен бути на зуп.Воїнів-інтернаціоналістів (Келецька) о 06:55. Чому я з двома дітьми 2 та 8 років чекала його аж до 07:32? Чому не співпадає розклад руху з дійсністю?

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ЗДАВСТВУЙТЕ..   ПРОШУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ ПО УЛУЧШЕНИЮ ОСВЕЩЕНИЯ ДОРОГ БЛОКА- КОНСТАНТИНОВИЧА ВБЛИЗИ ПЕРЕКРЕСТКА У ПЛЕЯДЫ И БЛОКА  Ф.КОНА  .. АБСОЛЮТНО НЕ ВИДНО КУДА ЕХАТЬ АВТОМОБИЛЮ И ПЕШЕХОДЛВ НА ПЕШЕХОДНЫХ ПЕРЕХОДАХ

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ДОБРИЙ ДЕНЬ. РОЛЩУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ  ДЛЯ РАЗГРУЗКИ МИКРАРАЙОНА ПОДОЛЬЕ ОТ ПРОБОК И УДОБСТВА ЗАЕЗДА В РАЙОН--  СДЕЛАТЬ НЕБОЛЬШОЙ ЗАЕЗД ПО ДОРОГЕ ЧЕРЕЗ УНИВЕРСИТЕТ НА ЗАБОЛОТНОГО   . ТАМ АБСОЛЮТНО ЗАГАЖЕНАЯ ЧЕСТЬ ЧЕРЕЗ КОТОРУЮ МОЖНО СДЕЛАТЬ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ЗАЕЗД С ЗАБОЛОТНОГО В ПОДОЛЬЕ...                                                                ВТОРОЙ ВОПРОС МИКРАРАЙОН- СЛОВЯНКА СПЕКТР УЛИЦ ШЕВЧЕНКО ЗАБОЛОТНОГО ДАЧНАЯ ПАВЛОВА ЛЯЛИ РАТУШНА..--ОГРОМНЫЙ РАЙОН--И НЕОДНОГО СТАДИОНА С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ И ПОЛЯ ХОТЯ БЫ  НА 80 КВ МЕТРОВ ДЛЯ ЗАНЯТИЙ БЕГОМ И ИГРАМИ...  К ПРИМЕРУ НА ВИШЕНКЕ - КАЖДЫХ 200МЕТРОВ ---СТАДИОН...   ЕСТЬ  ЖЕ МЕСТА ДЛЯ ПОСТРОЙКИ СТАДИОНА С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ- К ПРИМЕРУ  ШКОЛЬНЫХ   ..АБСОЛЮТНО НЕГДЕ БЕГАТЬ ЛЮДЯМ  !!  .. МНОГО ЛЮДЕЙ ЗАНИМАЮТЬСЯ БЕГОМ А БЕГАЮТ-- ПО ЩЕБЕНКЕ И ЧИГИРЯХ НА ГОЛОВЕ У ПРОХОЖИХ ТАМ ...  ЕСТЬ НАПРИМЕР СВОБОДНАЯ ПЛОЩАДКА СЗАДИ ДОМА-- ДАЧНАЯ 9 А   ТАМ 200 НА 50 МЕТРОВ УЧАСТОК ПУСТУЕТ ВО ДВОРЕ СЗАДИ..ПРОШУ СДЕЛАТЬ ТАМ МИНИ СТАДИОН  С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ И ПОЛЕМ ОКОЛО 80 МЕТРОВ ПЕРИМЕТРОМ.. ДЛЯ ТОГО ЧТОБ ДЕТИ И ВЗРОСЛЫЕ ЛЮДИ МОГЛИ БЕГАТЬ ПО ВЕЧЕРАМ И ИГРАТЬ В ИГРЫ... СПАСИБО БОЛЬШОЕ.....                                                                             ТРЕТИЙ ВОПРОС  -- ТРАНШЕЯ ПО УЛИЦЕ ШЕВЧЕНКО 31   , ШИРИНОЙ НА ПРОЕЗЖЕЙ ЧАСТИ 8 НА 5 МЕТРОВ  РОЗРЫТА СТОИТ 4 МЕСЯЦ  !!!!!!    --СОЗДАЕТ В ТЕМНОЕ ВРЕМЯ СУТОК АВАРИЙНОСТЬ  -- ПОПАДАНИЕ АВТО БУКВАЛЬНО В ТРАНШЕЮ..  ЗА ТАКИЕ БЕЗОТВЕТСТВЕНЫЕ ДЕЙСТВИЯ -- ВЫ ДОЛЖНЫ ПРИВЛЕЧЬ К ОТВЕТСТВЕНОСТИ КОМУНАЛЬНОЕ ХОЗЯЙСТВО --4 МЕСЯЦА ЯМА РОЗРЫТА 8 НА 5 МЕТРОВ  !!!!!  ЭТО УЖАС ..ЗА ТАКОЕ НУЖНО ДАВАТЬ ОГРОМНЫЕ ШТРАФИ КОМУНАЛЬЩИКАМ...ТУДА И МАШИНЫ И ДЕТИ МОГЛИ УПАСТЬ  --ПРОХОДНОЕ И ПРОЕЗЖОЕ МЕСТО ПРЯМО НА ДОРОГЕ ..!!!!.    СПАСИБО..ЖДЕМ ПРИНЯТИЯ АКТИВНЫХ МЕР ПО ЭТИМ ТРЕМ ВОПРОСАМ..  С УВ. АКТИВИСТЫ ,ЖИТЕЛИ МИКРОРАЙОНА СЛОВЯНКА..

 • 09 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня! 

  Пишу до Вас у такій справі: за останні роки в стіні будинку з‘явилися досить великі тріщини. Більш того, після кожної НП, таких як землетрус, чи вибух на Калинівському складі боєприпасів, тріщин стає все більше і вони стають більші за розмірами. крім того, стіни щоденно розхитують вантажівки, які їздять по дорозі біля будинку і не зупиняються перед лежачим поліцейським. Існує ризик, що якщо станеться ще щось (як землетрус, чи вибух, чи ще що) - стіна може  впасти і, навіть, загрожувати чиємусь життю. Дуже прошу Вас вплинути за для вирішення цієї проблеми. 

  Стрілецька 107. Вінниця. Україна

  З повагою, Максим Швець


 • 09 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

       Шановний Сергію Анатолійовичу, декілька років подряд, у нашому місті по вулиці Богдана Хмельницького, після повороту на вул. Кармелюка, існує стихійне звалище смітті, яке смердить, майже на весь район, а собаки те розволікають по всій вулиці.  

       На неодноразові звернення до квартального комітету, і асоціації, їхні фахівці багато раз робили зауваження, висять об'яви про те коли можна виносити сміття, але наших людей можна привчити до порядку, тільки великої гривнею, у вигляді штрафів.                                                                         

       З врахуванням описаного, ПРОШУ Вас, дати вказівку відповідним службам в наведенні порядку з ліквідації  стихійного звалища сміття за вище вказаною адресою.          


 • 09 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​           Здрастуйте, шановний Сергію Анатолійовичу! Квартальний комітет "Хутір Шевченка" дякує директору департаменту міського господарства Пурдику Григорію Никаноровичу та Козаку Віталію Євгенійовичу за швидке реагування та усунення незручностей стосовно благоустрою території кварталу.

 • 07 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрий день!Допоможіть будь ласка розібратися або зрозуміти.
  Моя дочка в липні місяці народила дитину.Пологи були з ускладненнями-відкрилася кровотеча,але дякувати Богу та професійності  лікарів 2 пологовому будинку все було вчасно призупинено.
  При виписці з пологового лікар повідомила,що дочка має право на соціальну допомогу при ускладненнях при пологах,але звісно це потребує оформлення в соціальні службі.
  І виглядало це так-потрібно принести довідку з полового до гінеколога в якого вона була на обліку,потім забрати іі у гінеколога.
  Далі піти у прозорий офіс.Пішов іі чоловік,але йому відмовили тому що заяву мали прийняти тільки у дочки.

  Зять запитав про яку допомогу йде мова,можливо,не має сенсу все так ускладнювати і не має сенсу в самій допомозі на що йому відпоавл ,що скажіть спасибі,що хоч це дають,але скільки дають так і не відповіли.
  А знаєте за скільки мали дякувати?За 41 грн.
  І справа навіть не в самій цій  цифру,а у тому що за за таку допомогу не варто було це все робити.
  І я не розумію хто складає ці нарахування і для чого?


 • 06 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                                                                                      Міському голові  м. Вінниця

                                                                                                                      Моргунову С. А.

                                                                                                                      мешканців ж/м  «Дружній»

   

                                               Шановний Сергій Анатолійович!

   

           От і минуло  2 роки  від нашої з Вами зустрічі на вул. Гонти біля житлового масиву «Дружній», на якій Ви відгукнулись на проблеми мешканців і пообіцяли їх вирішити. (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=894861950664902&id=546153532202414 – посилання де можна її переглянути на Вашій сторінці у ФБ).  Отже, вже можна підвести підсумки що саме було  зроблено з обіцяного.

  1. Обладнати частину вул.Гонти (від вул. Ватутіна до вул. Північна) вуличним освітленням (це також було записано у Вашій передвиборчій програмі ще в 2015 році та заплановано на 2016 р.) – на жаль, не виконано.
  2. Зробити в 2018 році капітальний ремонт дороги з тротуаром та велодоріжкою цієї ж ділянки вул. Гонти – теж не виконано.
  3. Зробити в 2018 році капітальний ремонт дороги вул. Гонти (від вул. Північна до залізничних колій) – виконано, за що Вам велика подяка від мешканців.

          Як бачимо, виконано тільки 30% від обіцяного. Знаючи Вас, як найкращого Голову міста, яке завдячуючи Вам та Вашій команді поправу вважається перлиною Поділля, як людину слова яка не роздає пусті обіцянки, а робить все, щоб мешканці Вінниці відчували себе жителями насправді європейського міста, маємо надію, що найближчим часом всі роботи будуть виконані. Як кажуть – обіцяного 3 роки чекають)), а 3 рік почав свій відлік. 

          Тож,  просимо Вашого клопотання, про включення необхідних коштів в бюджет міста  та завершення  робіт з капітального ремонту  вказаної ділянки дороги з облаштуванням вуличного освітлення.

           Дякуємо за роботу і розуміння та надіємось на позитивний результат.

   06.08.2019 р.    Мешканці житлового масиву  «Дружній»  (вулиці Гонти, Дружня, Черешнева,

                                                                                                  П. Орлика, Північна, пров. Черешневий).

   
 • 06 серпня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолієвичу!

  Звертаюся до Вас у справі незаконного звільнення директора 2 музичної школи Мостового О.І. Поясніть, чому не дають працювати Мостовому О.І., чому зміни,які нарешті почали відбуватися,мають закінчитися,чому розумна ,інтелігентна людина,яка знаходиться на своєму місці не може спокійно працювати. Якщо Ви не можете вплинути на це рішення,то знаємо до кого звернутися,щоб вплинули, тоді можливо Ви допоможете залишити директора.