Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:d4b5d29f-fa65-b0db-f06f-9400864fc837
 • 16 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович

  Підкажіть будь ласка, куди звертатися з таким питанням, у місті Вінниці про. Юності 51 е продуктовий магазин, але можливості до нього під'їхати для вигрузки товару немае, був єдиний під'їзд але на місті де можна заїхати поставили стовпчики. Сьогодні була в міській раді де жоден з депариаминів не займається цим питанням. Як бути?

 • 16 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Наполегливо прошу звернути Вашу увагу та прийняти мірі щодо частини дороги, що проходить між будинками 34А та 30 по вулиці Замостянській.  На даний момент на невеликому участку вже наявні три велетенські ями, в яких під час нинішніх дощів скоро можна  буде розводити рибку.

  Заздалегідь вдячна.

 • 16 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Просимо Вас втрутитись в ситуацію, що склалась.

  Наше звернення від 10.03.2020 р. (вх.№ 36-21-14680 від 13.03.20р.) щодо проведення перевірки дотримання будівельних норм та правил при здісненні будівництва двох цегляних гаражів у дворі будівлі по вул.Лебединського,15 знаходиться на розгляді департаменту архітектурно-будівельного контролю ВМР вже більше року - з березня 2020 року. Протягом 2020 року ми отримали шість листів-відписок, які грунтувалися на тому, що зупинення дії постанови КМУ №553 від 23.05.2011р. унеможливлює здійснення будь-яких дій з приводу здійснення архітектурно-будівельного контролю посадовими особами.

  Постанова №1339 від 16.12.2020 р. відновила дію Постанови №553 і від того часу в органів місцевого самоврядування знов з'явились повноваження здійснювати архітектурно- будівельний контроль. Однак, від початку 2021 року ми не отримали жодної відповіді від департаменту стосовно прийнятого рішення після настання відповідних змін в законодавстві, тому ми звернулись повторно.

  На наше чергове звернення ми отримали від Сороки Д.В. знущальницьку відповідь про те, що "Під час неодноразових виходів на об'єкт будівництва здійснити перевірку не виявилось можливим у зв'язку з відсутністю суб'єкта містобудування. Департаментом направлено лист на Нацполіцію щодо вжиття заходів з метою забезпеченняпроведення позапланової перевірки." (вих.№36-00-010-36905 від 26.05.2021р.)

  Але зазначене в листі є абсурдним і в нього важко повірити! Автомийка, розміщена у вказаних гаражах у дворі будівлі по вул.Лебединського,15, функціонує щоденно протягом останніх 10 років!!! І не була зачинена до з'ясування місцезнаходження суб'єкта містобудування.

  Весь цей час ми неодноразово звертались до виконавчих органів місцевої влади, однак самовільна забудова продовжує експлуатуватись та постійно використовується під цілодобову комерційну автомийку, чим порушує права власників приміщень будівлі по вл.Лебединського,15 та інтереси територіальної громади нашого міста, виходячи з наступного. Функціонування самочиннозбудованого комерційного об'єкту, який цілодобово використовує водо-, електропостачання, несанкціоновано зливає забруднені промислові стічні води в міську каналізаційну мережу, створює понаднормоване навантаження на електромережу, мережу водопостачання та каналізаційну мережу міста, забруднює каналізаційні колодязі, адже каналізація не призначена для скидання неочищених стоків, насичених хімічно активними речовинами, паливо-мастильними речовинами, брудом та піском, які не пройшли належної фільтрації через очисне обладнання. До того ж постійний потік автотранспорту зношує асфальтне покриття під'їзних шляхів, а брудні автомобілі забруднюють брудом, сіллю, піском та мастильними речовинами територію місцевої громади, що використовується на законних підставах іншими підприємствами, які вимушені власними силами здійснювати прибирання та асфальтування зношеного покриття. Все це зумовлює також позапланові ремонтні роботи мереж, а витрати несуть все ті ж самі законні власники приміщень будівлі по вул.Лебединського,15, які зобов'язані здійснювати належну та безаварійну експлуатацію інженерних мереж. Також використання без дозвільних документів комунальної земельної ділянки зменшує надходження коштів до місцевого бюджету.

  Ще у 2013 році у відповідь на наше звернення до Інспекції ДАБК у Вінницькій області нам була надана наступна інформація (лист № 07-16-1880 від 28.11.2013р): "На земельній ділянці по вулиці Лебединського,15 в місті Вінниці, виконані будівельні роботи з будівництва двох цегляних гаражів з порушенням ст.9 ЗУ "Про архітектурну діяльність". За самочинне виконання будівельних робіт інспекцією ДАБК згідно із ст.96 ч.1 КУпАП гр.Керницького Р.А. притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та направлено припис щодо приведення об'єкту до вимог чинного законодавства." Але чи це та відповідальність, яку повинен нести порушник, який 10 років незаконно використовує земельну ділянку місцевої громади та експлуатує мережі міста, чим псує екологічний фон нашого регіону, і при цьому залишається не помітним для органів державного контролю???

  Тож закінчиться наша 10-річна тяганини перемогою закону чи ні?

 • 16 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня!

  Звертаюся зі скаргою щодо діяльності підрядноі організації «Подільська Скарбниця», яка здійснювала ремонтні роботи по заміні труб на технічному поверсі 6 під‘їзду мого будинку 13 квітня 2021р.                                                

  Претензій до виконаних робіт не маю, однак маю скаргу щодо зникнення особистих речей з тех.поверху, де проводилися роботи. А саме: зникло 6 нових кухонних ножів з нержавіючої сталі з набору професійного кухонного приладдя  Hoffburg.

  Я проживаю у 2-х кімнатній квартирі  панельного будинку типового планування та, на жаль, при проектуванні будинку в 2-х кімнатних квартирах не заплановано кладових приміщень, а підвал нашого під‘їзду до недавнього часу був підтопленим і  використовувати його за призначенням не було можливості, тому деякі власні речі зберігалися на тех. поверсі. Це ніяким чином не заважає ні ремонтним роботам, ні доступу до комунікацій які є на тех.поверсі.

  Зникнення речей я виявила тільки 05.06.2021, коли виникла необхідність скористатися ними. Звернення до Сергія, який виконував обов‘язки  головного інженера ЖЕО на момент виконання робіт вищезгаданою підрядною організацією, ніяким чином не прояснило ситуацію. Спочатку він відповів, що спробує розібратися у даній ситуації, а потім почав ігнорувати мої дзвінки.

  Я добре розумію, що першим запитанням у Вас буде: чому цінні речі зберігались на тех. поверсі? Так, зберігалися, але факт крадіжки залишається. До того ж, питання подягає в іншому: чому до робіт, які передбачають доступ до майна громадян, долучаються люди «нечисті на руку»? І яке застовування 6 ножам 30 см знайде людина, яка скоїла це? Яким чином тепер допускати у будинки та оселі працівників комунальних служб не турбуючись про те, чи все з того, що *впаде в око* та приверне їхню увагу залишиться на місці? Про яку довіру може йти мова?

  До речі, це вже не перший випадок зникнення особистого майна жителів мого під‘їзду після виконання робіт цією ж підрядною  організацією. Минулого року працівники «Подільської скарбниці» виконували роботи у підвалі нашого під’їзду. По факту виконаних робіт – крадіжка великого металевого навісного замка, яким зачинялася  вхідна решітка до підвалу.

  Дві крадіжки при залученні до робіт працівників однієї підрядної організації. Збіг? Випадковість? Чи Закономірність?

  Тому, вношу даного підрядника «Подільська Скарбниця» до Чорного Списку Вінниці з характеристикою Злодії.

  А до Вас маю ряд запитань. За яким принципом  призначаються підрядні організації для виконання  робіт  ЖЕО? Хто і чому призначає ЖЕО підрядників сумнівної репутації? Як формується штат робітників підрядних організацій? Чому до робіт допускаються працівники «не чисті на руку»? Хто керує діями працівників? Хто контролює їх роботу? І, найголовніше, хто несе відповідальність за їх дії?

  Прошу розібратися у даній ситуації, очікую на зворотній зв‘язок. 

  Дякую.


 • 13 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Шановний Сергій Анатолійович ! 

          Співвласники багатоквартирного будинку розташованого за адресою:
    м. Вінниця, вул. Келецька, буд. № 86 (ОСББ «Келецька 86») вдячні Вам та Вашим колегам Фурману Роману Сергійовичу та Ніценко Володимиру Миколайовичу за оперативне реагування на наше звернення з приводу видалення аварійних та санітарної чистки дерев.

          Особливу подяку співвласники також просять оголосити безпосередньо ФОП Чиж О.М., а саме представнику виконавця робіт Поліщуку Олександру Васильовичу.

           Роботи по видаленню та чистці дерев виконані професійно, гілля та залишки деревини вивезено вчасно.

          Співвласники багатоквартирного будинку № 86 по вул. Келецька задоволені роботою бригади та оцінюють її позитивно.

  З повагою,

  Голова правління ОСББ «Келецька 86»                                 Інна Кириця

   


 • 13 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня!

  Чесно кажучи, я не сильно сподіваюсь на ваш відгук, а тим-паче реальну допомогу, але думаю хоч може інші жителі міста побачать дане звернення і можливо почнуть якось діяти. Це питання стосується жителів району "Вишенька" а особливо тих хто мешкає на вулицях Юності, А.Первозваного, Пирогова, Подільська, 1й пров. Юності, 2й пров. Юності де люди уже декілька років потерпають від стихійного збіговиська на парковці музею Пирогова що кожної ночі галасують, влаштовують перегони на авто і мотоциклах і вмикають музику так гучно ніби навколо нікого немає. Ми постійно звертаємось у поліцію, писали петіції\звернення до влади про допомогу у варішенні даного питання, але у відповідь завжди отримували просто відмовки, ніби нас тут і не існує. А тепер влада зробила нам взагалі "подарунок" - пішла на зустріч вінницькій концертній агенції і музею пирогова і дозволили зробити тут концертний майданчик прямо у музеї. І от я зараз сиджу у себе вдома, у вихідний день, намагаюсь відпочити, просто розслабитись після робочого тижня, побути у тиші, а на вулиці ніби вибухи - лунають баси - мабуть готують апаратуру до вечірнього концерту.  Навіщо ж ви так з нами? Почніть приймати розумні рішення. Не шкодьте містянам.

 • 11 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолієвич! Ми, мешканці будинків по вул Станіславського, просимо Вас підсвітити спортивний майданчик біля буд Станіславського 22 так як в вечірній час багато дітей займаються  та проводять свій вільний час на цьому майданчику. Будемо дуже вдячні.

 • 10 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Подяка депутату Вінницької міської ради 5 округу

  Мацері Віктору Вікторовичу! 

  Уже тиждень батьки та помічник вихователя у ДНЗ 20, 1 групи тішуться гарним подарунком від Віктора Вікторовича Мацери. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Батьки та вихованці ДНЗ 20, групи 1 висловлюють подяку Мацері Віктору Вікторовичу за чудовий подарунок – пилосос, який ми отримали. Кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай Вам Бог посилає своє благословіння на добрі справи!
 • 10 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня!сталася така ситуація, я багатодітна мама, і коли я пішла здавати документи на Замостянську,7 ще в минулому році мені неодин фахівець не сказав що я НЕ оформила документи як "багатодітна мама", я там отримала свідоцтво, як багатодітну, допомогу при народженні та пільги, при тому що фахівці ЗОБОВ'ЯЗАНІ сповіщають , які документи треба ЩЕ доздати, 3-тя дитина народилася 26.08.2020, а я тільки дізналася що документи на багатодітну Не оформлені 28.05.2021, скажіть як мені компенсувати втрачений час і за ті всі місяці хто мені виплатить 1700грн/ щомісяця? Можливо є ще люди які не знають про те що їм є можливість оформити, але якщо вже є прозорий офіс то нехай все прозоро і чесно буде! Буду вдячна за вирішення питання! Дякую за відповідь,з повагою 

 • 10 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​добрий день, может стоит сменить начальство втк, место 4 автобусов приехало 2, и только один вообще остановка московская в сторону жд, 10:57 неостановилась йю11:15 и 11:27 небило, 14 в 11:40 взял 3из 10 людей

 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​В такій кризовій ситуації, яка склалась в нашій країні подорожчання Вінницького муніципального транспорту є недоречним. Двократне підвищення вартості за проїзд збільшить соціальну напруженість в місті. Муніципальний транспорт - повинен бути доступний для містян. Пропоную міській владі розглянути варіант підвищення цін у такому форматі: 6 грн — трамвай, тролейбус, 7 грн — автобус.

 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович! Звертаються до Вас мешканці багатоквартирного будинку "Парк Тауер" що знаходиться за адресою: вул. Магістратська, 156А. Просимо Вас допомогти у вирішенні наступного питання. Виїзд з двору нашого будинку виходить на вулицю Магістратська, та по декілька разів на день блокується припаркованими вздовж вулиці авто (маємо фото- та відеофіксацію даних порушень). Неодноразово звертались у Поліцію та "Цілодобову варту" з проханням  зробити жовту розмітку та/або всановити відповідний дорожній знак. Власними силами було встановлено два паркувальних обмежувача, але нажаль водії ігнорують їх. Виїзд з двору 17-ти поверхового житлового будинку має бути вільний для проїзду. Сподіваємось на Вашу підтримку у вирішенні даного питання.
 • 08 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Вінницькому міському голові

  МОРГУНОВУ С.А 

  голови об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "САДКИ." м. Вінниця, вул. Родіона Скалецького, 35, ХАРИТОНЮК Олени Михайлівни 

  Шановний Сергіє Анатолійовичу!

       

           Мешканці житлового будинку № 35 по вул. Р. Скалецького м. Вінниця та члени правління ОСББ "САДКИ." і я особисто висловлюємо щиру подяку директору департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роману Сергійовичу ФУРМАНУ за організацію проведення аварійних робіт співробітниками Комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" 02.06.2021 у дворі  будинку ОСББ "САДКИ." Завдяки його оперативним і професійним діям відновлювальні роботи були проведені у стислий час і з високою якістю.

  Ми також висловлюємо надію на плідну співпрацю з Вінницькою міською радою та з Вами особисто для поліпшення житлових умов мешканців будинку ОСББ "САДКИ.", приведення до зразкового утримання будинку, прибудинкової території та створення одного із найкращих ОСББ м. Вінниці.

  З повагою,

                                                                                  Олена ХАРИТОНЮК


 • 08 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Шановний Сергію Анатолійовичу!

  До Вас звертаються батьки учнів Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8» м. Вінниці.

  З 2002 року нашу школу очолює директор Ганна Анатоліївна Касіяненко.

  За ці роки директор проявила себе не тільки як керівник педагогічного колективу та закладу, а й як людина, яка дбає про зовнішній вигляд та домашній затишок в стінах нашої школи. Сучасність її ідей, креативність, індивідуальність – підтримується колективом всієї нашої школи. А колектив школи це – директор, вчителі, працівники, діти і батьки. Це – велика родина.

  Наші діти із задоволенням йдуть до школи. Адже в школі створена своя, дружня аура. Учні нашої школи приймають участь в розробці і подальшому втіленні в життя проектів щодо оздоблення території біля школи. Все це завдяки тому, що Ганна Анатоліївна має з дітьми контакт довіри.

  Учні нашої школи є переможцями міських, обласних та республіканських олімпіад, що говорить про високий рівень знань, які дають дітям вчителі нашої школи. Нещодавно наш заклад здобув перемогу (золота медаль) у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2021", де висвітлювалась тема розвитку дітей з особливими потребами.

  Ми бачимо своє майбутнє з Ганною Анатоліївною. Адже вона має ще багато нових та цікавих ідей для втілення в стінах нашої школи в наступні роки. Згадаймо, яким було приміщення школи в 2002 році, коли на посаду директора була обрана Ганна Анатоліївна, і зараз в 2021 році. Все змінилось на краще. І ми бачимо прогрес.

  Просимо Вас прислухатись до нашого прохання та залишити керівником та директором нашої школи - Касіяненко Ганну Анатоліївну.

  Сподіваємося на розуміння та Вашу підтримку!

  З повагою,

  колектив батьків

  «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8» м. Вінниці

  08.06.2021


 • 07 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!!!

  Школа №8 – це школа добра, радості, соціальної адаптації та партнерства, педагогічний колектив якої звертається до Вас з проханням переглянути результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу від 03.06.2021 року. Просимо врахувати бажання колективу залишити діючого директора Ганну Анатоліївну Касіяненко. Нажаль, не взято до уваги той факт, що завдяки її роботі школа працює на досить високому рівні.

  За час роботи директор завоювала довіру працівників, батьків та учнів. Було налагоджено тонку систему взаємовідносин у колективі. За ці роки школа змінилася на краще: перейшла з режиму функціонування в режим розвитку. Наша школа відповідає запитам демократичного суспільства ХХІ століття. Ми всі переживаємо новину, що управління освіти ВМР не продовжує контракт з нашим директором.

  Наша школа має своє обличчя на освітній мапі міста. В шкільному колективі працюють досвідчені та висококваліфіковані  вчителі, які дають ґрунтовні знання учням з усіх предметів. Під керівництвом Ганни Анатоліївни значно зросла кількість перемог в олімпіадах, конкурсах, в тому числі всеукраїнського рівня. Взявши до уваги невелику кількість учнів 8-11 класів, відсоток призерів олімпіад та конкурсів складає не менше 15%.

  Учні школи, що отримали свідоцтва з відзнакою про повну середню освіту підтверджують свої знання на ЗНО.  Обдаровані діти навчаються за науково-педагогічною програмою «Інтелект України».

  Школа є учасником та переможцем міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», три роки поспіль отримували нагороди: двічі золото та срібло.

  Крім того, вже кілька років наша школа входить в п'ятірку шкіл, що мають найбільше спортивних досягнень у місті.

  Комфортно себе почувають у стінах закладу велика кількість дітей з особливими освітніми потребами. Завдяки чуйному керівництву наша школа – це справжня родина, де кожній дитині затишно і безпечно.

  Ганна Анатоліївна, як сучасний керівник, підтримує та стимулює саморозвиток педагогів. Вчителі школи є активним учасниками та переможцями міських фахових конкурсів: «Учитель року», «Надія року» тощо. Вони активно використовують новітні освітні технології. Зокрема, всі учасники освітнього процесу працюють з електронним щоденником/журналом «Моя школа». Це дало змогу вдало організувати процес дистанційного навчання. Вчителями школи понад 90% уроків проводилися в синхронному режимі.

  Під керівництвом нашого директора було започатковано багато векторів розвитку, традицій і різноманітних заходів. Ми чітко бачимо успішне майбутнє нашого закладу у реалізації цих планів і проєктів тільки на чолі з діючим директором.

  Ганна Касіяненко як компетентний професійний керівник протягом 19 років є рушійною силою організації освітнього процесу. На наше тверде переконання, її вік – не є перешкодою у її високопрофесійній діяльності. Вона повна сил, енергії та ідей для досягнення нових вершин.

  Велике прохання прислухатись до думки колективу та залищити діючого директора на  займаній посаді.

  Зазделегіть вдячні за розуміння та підтримку.

   

   

  Педагогічний колектив закладу • 05 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Вінницький мер!

  Прошу Вас надати відповідь про  підставу для ведення комерційноі діяльності, а саме, надання юридичних послуг та послуг адвокатів, у приміщенні Вінницького міського суду, 1 поверх каб.20 . В разі ймовірноі законності, прошу повідомити на яких умовах використовується приміщення для ведення вищезазначеноі комерційноі діяльності, якою юридичною особою.


 • 05 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Вінницький мер!

  Прошу Вас надати відповідь про  підставу для ведення комерційноі діяльності, а саме, надання юридичних послуг та послуг адвокатів, у приміщенні Вінницького міського суду, 1 поверх каб.20 . В разі ймовірноі законності, прошу повідомити на яких умовах використовується приміщення для ведення вищезазначеноі комерційноі діяльності, якою юридичною особою.


 • 05 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.

  Звертаються до Вас мешканці кв. 77,78,79,80 по проспекту Юності, буд.39.

  З квітня 2020 року наш будинок перебуває на черзі після створення ОСББ на перший капітальний ремонт даху.

  У травні цього року були сильні дощі, і нажаль, почали протікати стелі у квартирах. У кв.77 у ночі облетіла частина стелі у кімнаті, по усім куткам мокрі плями. У кв.80 мокра стеля у ванній кімнаті.

  Стеля на сходових клітинах у 4-му під'їзді усі мокра, облітає шпаклівка.

  Дуже Вас просимо в 2021 році зробити кап.ремонт даху. Кожен дощ для нас катастрофа. Миски, тази по всіх квартирах.

  Дякуємо за розуміння та надіємося на допомогу.

 • 05 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сьогодні біля 9години зайшов дотролейбуса 5, пред'явивши посвідченні інваліда 2 грн. Водій насьропилив насєлєніє присутнє в салоні, піднчли гвалт. Водій від'єднався ві лінії. Облаяв мене, мені прийшлося вийти з тролейбусу.дякую за проїзд у " комфортному місті"!

  Добре познущались з інваліда. Продувжуйтесь насолоджуватись!

 • 04 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Шановний Сергій Анатолійович!

  Повідомляємо Вам, що 19.06.2021 року о 17.00 год. в дворі житлового будинку за місцезнаходженням: м. Вінниця, вул. С. Тимошенка, буд. 2А відбудуться загальні збори співвласників ОСББ «НАШ ДІМ 2А» з наступним порядком денним зборів:


  1. Обрання голови та секретаря  загальних зборів ОСББ «НАШ ДІМ 2А»;

  2. Проведення капітального ремонту вимощення навколо будинку на умовах співфінансування;

  3. Проведення реконструкції прибудинкової території на умовах співфінансування;

  4. Прийняття участі у програмі «Енергодім»;

   

  З повагою,

  Правління ОСББ «НАШ ДІМ 2А»


 • 04 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада  1 червня 2021 року по вулиці  Шевченка 88-88А (від магазину Пролісок, зупинка Бучми (ліс) міського транспорту, направо) район Бучми, робітниками під керівництвом Вячеслава Кривешко. проводились роботи по зрізанню опорного стовпа від незаконно встановленого шлагбаму мешканцями вказаних будинків та розгортання складованого, мешканцями вказаних будинків,  “безхазяйного” гравію на дорогу. Стовп який звужував проїзжу частину і був перешкодою для пересування транспорту  було демонтовано, натомість на дорозі, поперек проїжджої частини, було створено дві штучні перешкоди, з відходів асфальту, щебеню, відсіву, землі у вигляді валів одна біля одної. Фото перешкод додаю в додатках. А мешканцями будинків 88-88А розкидано шурупи по дорозі 1-й Рожевий Проїзд, 4-и з яких потрапили в колеса мешканців м.Вінниці. А саме 4-го червня мешканка міста пробила два передніх колеса авто розкиданими цвяхами та шурупами.

   Штучно створені вали ускладнюють а в окремих випадках унеможливлюють: проїзд легкових авто з типом кузова седан, хетчбек, універсал; перевезенню дітей в дитячих колясках; пересуванню інвалідів та людей з порушенням опорно рухового апарату; руху  пішоходів. 

  Розкидані шурупи створюють небезпеку пошкодження коліс автомобілів, що в подальшому може стати причиною серйозних ДТП. 

   

  Оскільки, згідно Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року.

  розділ  6.13. Обмеження при використанні об'єктів благоустрою пункт 6.13.1. На об'єктах благоустрою забороняється:

  підпунктом 

  8) перекривати проїзди, проходи загального користування будь-якими засобами без відповідного на те дозволу виданого в установленому порядку.

  та

  29) вчиняти дії, що тягнуть порушення умов благоустрою, пошкодження (руйнування чи псування) вулично-дорожньої мережі, інших об'єктів та елементів благоустрою, ускладнення умов руху пішоходів та транспорту, та інші дії, заборонені цими Правилами, чинним законодавством України.

  розділу 6.2. Порядок здійснення благоустрою та утримання територій загального користування: пункт 6.2.4. Доріг, вулиць (провулків, узвозів, проїздів).

  підпункт

  4) Власники дорожніх об'єктів або уповноважені ними органи, дорожньоексплуатаційні організації зобов'язані: - своєчасно і якісно виконувати експлуатаційні роботи відповідно до технічних правил з дотриманням норм і стандартів з безпеки руху; - постійно контролювати експлуатаційний стан усіх елементів дорожніх об'єктів та негайно усувати виявлені пошкодження чи інші перешкоди в дорожньому русі, а за неможливості це зробити - невідкладно позначити їх дорожніми знаками, сигнальними, огороджувальними і направляючими пристроями відповідно до діючих нормативів або припинити (обмежити) рух; - контролювати якість робіт, що виконуються підрядними організаціями; - вирішувати питання забезпечення експлуатації дорожніх об'єктів у надзвичайних ситуаціях, за несприятливих погодно-кліматичних умов, у разі деформації та пошкодження елементів дорожніх об'єктів, аварії на підземних комунікаціях або виникнення інших перешкод у дорожньому русі разом із спеціалізованими службами організації дорожнього руху та за погодженням з Державною автомобільною інспекцією МВС України оперативно вносити зміни до порядку організації дорожнього руху;


  Прошу: 

  1. Донести до відома Вячеслава Кривешко, та його родичів, мешканців будинків 88-88А недопустимість порушення Правил благоустрою території м. Вінниці, затверджених Рішенням Вінницької міської ради №104 від 01.03.2011 року, ПДР, законів та підзаконних актів України.

  2. Невідкладно прибрати вали, штучно створені робітниками під керівництвом Вячеслава Кривешко, поперек дороги, зібрати шурупи та цвяхи розкидані в гравійну дорогу.

  3. Прибрати з узбіччя дороги будівельні плити.

 • 03 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Знову звертаєтаємось до Вас за допомогою у вирішенні питання,так як не отримали від Вас жодної відповіді, щодо існуючого магазину на Келецькій 72" Flora VIP Luxe".

  Багаторазові звернення і зауваження контролюючих служб не дали ніяких результатів,а саме шумоізоляцію в кімнаті існуючого потужнього кондиціонера та холодильної установки НЕ ЗРОБЛЕНА!!!

  Попри те, власники розпочали облаштувати центральний вхід до свого магазину,а саме,укладати плитку,та інші роботи які коштують чималих коштів.

  Невже людські життя в теперішній час БЕЗЦІННІ???

  Жителі будинку які проживають тут багато років не мають права спокійно дожити свого віку???

  ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ???

  Цей магазин діє в супереч метрологічним і стандартаційним показникам.

  Халатна бездіяльність  управляючого,привела до захворювань мешканців та нервових порушень.

  Дуже Вас просимо почути наші прохання та вирішення питання з даними магазином.

  Не залишайте нас в біді.Ви наша надія і опора!!!

  З повагою мешканці будинку.

 • 03 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго  дня.  Звертаються до вас мешканці масову Дружні, що знаходиться за Тяжиловом. У зв'язку зі збільшенням вартості проїзду,  просимо продовжити  муніципальних маршрут номер 17 до кінцевої зупинки на вул. Гонти.  У нас на масиві проживає  багато пенсіонерів та школярів , які не мають змоги сплачувати  10 грн за одну поїздку.  

      Також хочемо вам подякувати за зроблену дорогу по вулиці Гонти. 

 • 03 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Я писала про автодром біля депо на першотравневій. Що там погані умови дуже, дорога, розмітка і т.д. Вказала, що берутся кошти 250 грн за раз. Але, я не вказала, що особисто у мене ніхто не вимагав ці кошти. Я цю суму чула від знайомої, яка не навчається у нашій школі. Тому вирішила, що це стандартна ціна для всіх автошкіл. Дякую вам за увагу! 

 • 03 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Досить знущатися над людьми! Вінниця в зеленій зоні! А транспорт досі паралізований, тому що не відмінена заборона брати пасажирів тільки на місця для сидіння. Більше години люди стоять на зупинках! Прийміть терміново відповідні рішення!

 • 03 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

 

Вінницькому міському голові

Моргунову Сергію Анатолійовичу

21100, м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59

 

 

Колективне звернення

співвласників будинку по вулиці Келецька, 104 у м. Вінниця

 

 

Колективне звернення

 

Шановний Сергій Анатолійович!

Власники квартир і приміщень будинку №104 по вул.Келецькій у м.Вінниця звертаються до Вас з проханням:

1). Надати копію протоколу громадського обговорення проектної пропозиції по переплануванню житлової квартири під офіс-магазин промислової групи товарів по вул.Келецькій, буд. №104, кв.70 у м.Вінниці.

2). Надати копії самої проектної пропозиції, представленої на громадське обговорення та всіх інших супровідних документів, що не містять персональні дані власників.

3). Повідомити, чи надавалася власниками суміжних квартир та приміщень письмова згода на переведення житлового приміщення в нежитловий фонд.

4). Надати копію містобудівних умов та обмежень щодо перепланування житлової квартири під офіс-магазин промислової групи товарів по вул.Келецькій, буд. №104, кв.70 в м.Вінниці.

5). Призупинити (відкликати) дію дозволу на реконструкцію даного приміщення до вирішення питання по суті в органах місцевої влади, або у судовому порядку, якщо такий існує.

6). Повідомити, чи виділялась власникам квартири №70 в будинку №104 по вул. Келецькій у м. Вінниця у користування/власність частина прибудинкової території будинку №104 по вул. Келецькій і на якій підставі.

7). Скасувати, або призупинити дію договору оренди земельної ділянки, якщо такий існує до вирішення питання по суті.

 

Коротко суть питання і чим викликане наше звернення.

 

25 травня 2021 року співвласники будинку №104 по вул. Келецькій у м. Вінниці були обурені діями власників квартири №70 (Король Є. В., проживаючої за іншою адресою) встановленням паркану (захисної огорожі) на прибудинковій території загального користування без попередження та згоди власників квартир і приміщень нашого будинку.

Як згодом стало відомо від сина власниці (Король О. П.), що він займається реконструкцією даної квартири і має право на встановлення даного паркану. Оприлюднений дозвіл від департаменту міського господарства №154/3 (діє з 11.05.2021р до 10.06.2021р.)

Але на даній огорожі відсутня основна інформація: паспорт об'єкту будівництва (реконструкції) із схемами, планами та всією належною інформацією! Не визначено розміру ділянки, яку має покривати ця огорожа з з прив'язкою до плану будинку!

Також відсутня інформація про погодження встановлення огорожі із співвласниками будинку!

Наступного дня, 26 травня 2021 року, вдалося отримати частинку інформації, суть якої полягає не лише у реконструкції приміщення квартири у межах будинку, а крім цього, зведення дворівневої прибудови розмірами 10 метрів на 5,6 метра та заглибленням в грунт на 2-3 метри вздовж зовнішньої капітальної (несучої) стіни будинку зі сторони центральної вулиці (Келецької).

Ввечері цього ж дня (26 травня 2021р.) о 20.00 відбулися збори власників квартир третього під'їзду та представників з інших під'їздів на яких був присутнім син власниці квартири №70, Король О.П., на яких він сам заявив, що ні його мати, ні він сам особисто жодного дня не проживали у даній квартирі з моменту придбання та з сусідами незнайомі.

Всі, окрім двох уповноважених, також вперше побачили цю людину.

На неодноразові прохання надати для ознайомлення копію протоколу громадського обговорення проектної пропозиції по переплануванню житлової квартири під офіс-магазин промислової групи товарів по вул.Келецькій, буд. №104, кв.70 в м.Вінниці, власницею, якої є мати даної особи, ми отримали відмову.

На запитання, хто був присутнім із співвласників будинку на громадських обговореннях, якщо власники кв. № 70 незнайомі з сусідами, ми відповіді не отримали взагалі!

З плутаних пояснень Король О.П., учасники зборів зрозуміли, що мешканцям нашого будинку взагалі не було відомо про такі події.

На прохання надати копії проектної документації, або ознайомити з нею – отримали відмову!

На запитання, чому одна особа, що фактично жодного дня не прожила у нашому будинку, має розпоряджатися прибудинковою територією у власних комерційних інтересах, коли право на її експлуатацію мають всі співвласники та мешканці будинку, відповіді не отримали!

На запитання, які загрози несе котлован довжиною у десять метрів для опорної стіни будинку (підтоплення якої припинилось лише нещодавно), відповіді не отримали!

Тобто, повне ігнорування нагальних запитань зі сторони власників даної квартири і неповага до сусідів.

 

Шановний Сергій Анатолійович!

Громада нашого будинку сподівається, що з Вашою допомогою, ми зможемо отримати відповіді на дані запитання.

А також розраховуємо на призупинення дозволу на дану «реконструкцію» до вирішення цих питань.

 

Вважаємо рішення про зведення прибудови вкрай неприпустимим, враховуючи вік та стан будинку, його висотність та історію безперервних підтоплень, що не припинились досі, незважаючи на повну заміну труб водопроводу та каналізації за власні кошти співвласників (постійні проблеми із несправною зовнішньою каналізацією, до якої підключено всю каналізацію будинку по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 14, офісного приміщення по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 14-а, та магазину на зупинці транспорту).

Сподіваємось, що якщо існують помилкові рішення, прийняті у часи Януковича, то ще є час для їх виправлення! А також сподіваємось, що подібної практики немає у міськраді у наш час!

Всі співвласники хочуть бачити наш спільний дім відремонтованим, гарним, у європейському стилі і без зайвих «причеп-курятників», особливо по фасаду будівлі на одній із основних вулиць нашого міста!

Співвласники будинку переконані, що власник квартири має право на свій розсуд здійснювати ремонт і зміни у квартирі, наданій йому для використання як єдиного цілого, - за умови, що ці зміни не призведуть до порушень прав власників інших квартир у багатоквартирному житловому будинку та не порушать санітарно-технічних вимог і правил експлуатації будинку. При розгляді питання про надання жилому приміщенню статусу нежилого орган місцевого самоврядування повинен виходити з того, що дане питання має бути порушено власником цього жилого приміщення виключно у разі, що діяльність нежитлового об'єкту не потягне за собою погіршення умов проживання мешканців будинку та його експлуатації тощо. При цьому має бути перевірено, чи не призведе до порушення прав власників інших жилих приміщень використання цього приміщення в якості нежилого.

 

Співвласники будинку налаштовані активно боротись з відвертим нахабством окремих осіб, захищати свої конституційні права. Залучаючи при цьому засоби масової інформації як місцевого, так і центрального рівня для висвітлення подій навколо даної ситуації.

Ми також залишаємо за собою право висловлювати свій протест, пікетуючи органи місцевої влади в разі відсутності продуктивної співпраці по даній ситуації.

 

 

Додатки:

 1. Підписи співвласників будинку - 109 (сто дев'ять підписів на 9 аркушах).
 2. Довідка про результати громадського обговорення проектної пропозиції по переплануванню житлової квартири під офіс-магазин по вулиці Келецькій, будинок №104, кв. 70 у м. Вінниці від 2010 року (із архіву міськради).
 3. Дозвіл департаменту міського господарства № 153/3 на встановлення огорожі.
 4. Декларація про початок будівельних робіт від 2012 року (2 арк.).
 5. Фрагменти плану реконструкції квартири №70 з прибудовою за адресою м.Вінниця, вул.Келецька, буд. 104 від 2012 року (2 арк.).

   


 • 03 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня Сергій Анатолійович. Я ще раз звертаюсь з проханням на рахунок поліпшення перевулка Короткий,  дякую що прогорнули , підрівняли переулок грейдеруванням, але цого нажаль мало, хватило лиш на 1,5 місяця і все знову стає теж саме,суцільня ямкатість існуючої висипки.  Прошу допомогти, я знаю, що виділяєця асвальттна крошка на вулю Гайдамацьку неподалік переулка. Прошу включити сюди і наш провулок Короткий, він має 310м.  Прошу посприяти виділенню крошки асвальтної і на наш провулок. Попередно вдячний від себе і від імені мешканців проулка.

 • 02 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день!ми мешканці Вінницьких Хуторів щиро вдячні за знесення габаритних воріт по вул.Леонтовича,щиро вдячні нашому старості Кривешко В.С. за допомогу у вирішенні питання!

 • 01 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Шановний Сергій Анатолійович, повторно звертаюсь до вас з проханням в вирішенні питання ремонту дороги в с. Щітки по вул. Богдана Хмельницького.

  Раніше мною в квітні 2021 р. була подана петиція на ремонт дороги, яка зібрала 85 голосів, але нажаль відповіді я не отримала, хоча по кількості насалення проживаючого в с. Щітки голосів достатньо для розгляду питання .

  Прошу вас посприяти в ремонті дороги по вищевказаній вулиці, так як маємо грунтове покриття , і в дощову погоду не можливо дійти до громадського транспорту, дістатись до роботи чи школи.

  01.06.2021 наш староста Кривешко Вдаслав відзвітував в внутрішній спільнотіс. Щітки, що ремонтні роботи по вулиці Богдана Хмельницького завершені, хоча ділянка вулиці протяжність 500 м- 1 км залишилась повністю без покриття. • 01 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Шановний Сергій Анатолійович, наш центральний міський стадіон "Локомотив" у жахливому та занедбаному стані. Коли його перестануть орендувати та передадутьть на баланс міста Вінниці? Щоб там було приємно та активно проводити відпочинок.