Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:b528669f-2ac5-b0db-f06f-9781d6549057
 • 15 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Президенту України Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220 

  Прем’єр міністру Денису ШМИГАЛЮ вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008 

  Міністру внутрішніх справ України Арсену АВАКОВУ вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601 

  Генеральному прокурору України Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011 

  Голові Вінницької обласної державної державної одміністрації Сергію БОРЗОВУ вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050 

  Вінницькому міському голові Сергію МОРГУНОВУ 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

   

  Мазуренко Наталії Ігорівни

  Адреса листування: проспект Свободи 28а, кв.176, м. Київ, 04215 

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю. 

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця. 

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. 

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації. 

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року. 

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено. 

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 

    Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки. 

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?! 

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері. 

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 

  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво; 

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків. 

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. 

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Династія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єкту загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. 

  Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку. 

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки. 

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 

    Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти! 

    На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- 

  ПРОШУ: 

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу! 

  2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування. 

  3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження. 

  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження. 

  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 

  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 

   

  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год.  до 19.00 год..


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України 
  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ
  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

  Прем’єр міністру 
  Денису ШМИГАЛЮ
  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

  Міністру внутрішніх справ України
  Арсену АВАКОВУ
  вул. Академіка Богомольця, 10, 
  м. Київ, 01601

  Генеральному прокурору України
  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ
  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011


  Голові Вінницької обласної державної державної одміністрації 
  Сергію БОРЗОВУ
  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050

  Вінницькому міському голові 
  Сергію МОРГУНОВУ
  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

            Гребенюк Тетяни Олексіівни
  Адреса листування: Вінницька область, Іллінецький р-н, с. Іллінецьке, вул. Сонячна
   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.
  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.
  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.
  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.
  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.
  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.
  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 
  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.
  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.
  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 
  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;
  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. 

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Династія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єкту загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.
  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.
  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 
  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  
  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- 

  ПРОШУ:

  Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 
  Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 
  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..    

  15.07.2020.                                                                                                                                ___________ Гребенюк Т.О.
  Дата підпис ПІБ • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Президенту України Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220 

  Прем’єр міністру Денису ШМИГАЛЮ вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008 

  Міністру внутрішніх справ України Арсену АВАКОВУ вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601 

  Генеральному прокурору України Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011 

  Голові Вінницької обласної державної державної одміністрації Сергію БОРЗОВУ вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050 

  Вінницькому міському голові Сергію МОРГУНОВУ 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 

  Берещук Алла Григорівна

  Адреса листування: вул. Празька 18А, кв.138. м. Київ 

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. 26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки.

  Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року. 

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено. 

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 

    Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. 

  Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво; здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків. 

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Династія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єкту загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. 

  Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку. 

    Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки. З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 

    Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти! 

    На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

  ПРОШУ: 

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу! 

  2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування. 

  3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження. 

  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.

  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 

  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 

  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..  

 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем'єр міністру

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10,

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної

  державної адміністрації

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

   

   

  Швець Олександр Іванович

  21001 м.Вінниця

   

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса          21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов'язок здійснити будівництво Об'єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об'єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці.

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить:

  організація роботи, пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов'язань забудовниками, діяльність яких пов'язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об'єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов'язок контролю та організації роботи пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об'єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов'язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об'єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем'єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов'язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку.
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій!

   Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..

    

    

    

    

    

   __14.07.2020__                                        ____                    _Швець О.І_

   Дата                                                 підпис                                    ПІБ
 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем'єр міністру

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10,

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної державної державної одміністрації

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

   

  Заболотна Алла Валентинівна

  Адреса листування:

  Вінницька обл., Тульчинський р-н., смт. Шпиків, вул. Новокагатна, буд. 27

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса          21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов'язок здійснити будівництво Об'єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об'єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці.

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить:

  організація роботи, пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов'язань забудовниками, діяльність яких пов'язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об'єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов'язок контролю та організації роботи пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Династія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об'єкту загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов'язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об'єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем'єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов'язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку.
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій!

   Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..

    

    

    

    

    

   _________                                       ___________                          ______________

   Дата                                                 підпис                                     ПІБ

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем'єр міністру

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10,

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної державної державної одміністрації

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

   

  Прохорович Наталія Іванівна

  Адреса листування:  

  21050, м. Вінниця, вул. Москаленка 69

  кв. 51

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса          21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов'язок здійснити будівництво Об'єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об'єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці.

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить:

  організація роботи, пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов'язань забудовниками, діяльність яких пов'язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об'єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов'язок контролю та організації роботи пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Династія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об'єкту загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов'язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об'єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем'єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов'язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку.
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій!

   Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..

    

    

    

    

    

   _________                                       ___________                          ______________

   Дата                                                 підпис                                     ПІБ

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса     21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!


  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 

  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.


  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. 


  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Династія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єкту загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 

  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- 


  ПРОШУ:


  Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 


  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год.. 


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України 
  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ
  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

  Прем’єр міністру 
  Денису ШМИГАЛЮ
  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

  Міністру внутрішніх справ України
  Арсену АВАКОВУ
  вул. Академіка Богомольця, 10, 
  м. Київ, 01601

  Генеральному прокурору України
  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ
  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011


  Голові Вінницької обласної 
  державної адміністрації 
  Сергію БОРЗОВУ
  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050

  Вінницькому міському голові 
  Сергію МОРГУНОВУ
  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

  ______________________________
  ______________________________
  Адреса листування:  ___________
  ______________________________
  ______________________________

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.
  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.
  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.
  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.
  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.
  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.
  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 
  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.
  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.
  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 
  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;
  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. 

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.
  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.
  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 
  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  
  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- 

  ПРОШУ:

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 
  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..    

  _________14.07.2020 ____Гнатик В.І______ ______________
  Дата підпис ПІБ
 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України 
  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ
  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

  Прем’єр міністру 
  Денису ШМИГАЛЮ
  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

  Міністру внутрішніх справ України
  Арсену АВАКОВУ
  вул. Академіка Богомольця, 10, 
  м. Київ, 01601

  Генеральному прокурору України
  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ
  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011


  Голові Вінницької обласної 
  державної адміністрації 
  Сергію БОРЗОВУ
  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050

  Вінницькому міському голові 
  Сергію МОРГУНОВУ
  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

  ______________________________
  ______________________________
  Адреса листування:  ___________
  ______________________________
  ______________________________

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.
  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.
  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.
  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.
  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.
  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.
  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 
  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.
  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.
  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 
  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;
  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. 

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.
  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.
  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 
  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  
  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- 

  ПРОШУ:

  Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 
  Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 
  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..    

  _______14.07.20__ __Гнатик В.М._________ ______________
  Дата підпис ПІБ • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем'єр міністру

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10,

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної державної державної одміністрації

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

   

  ______________________________

  ______________________________

  Адреса листування:  ___________

  ______________________________

  ______________________________

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса      21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов'язок здійснити будівництво Об'єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об'єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці.

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить:

  організація роботи, пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов'язань забудовниками, діяльність яких пов'язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об'єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов'язок контролю та організації роботи пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об'єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов'язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об'єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем'єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов'язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку.
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій!

   Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..

    

    

    

    

    

   _________                                         ___________                            ______________

   Дата                                                   підпис                                       ПІБ

    


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем'єр міністру

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10,

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної державної державної одміністрації

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

   

  ______________________________

  ______________________________

  Адреса листування:  ___________

  ______________________________

  ______________________________

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса      21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов'язок здійснити будівництво Об'єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об'єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці.

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить:

  організація роботи, пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов'язань забудовниками, діяльність яких пов'язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об'єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов'язок контролю та організації роботи пов'язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об'єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов'язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об'єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем'єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб'єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов'язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку.
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій!

   Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..

    

    

    

    

    

   _________                                         ___________                            ______________

   Дата                                                   підпис                                       ПІБ

    


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Президенту України Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220 

  Прем’єр міністру Денису ШМИГАЛЮ вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008 

  Міністру внутрішніх справ України Арсену АВАКОВУ вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601 

  Генеральному прокурору України Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011 

  Голові Вінницької обласної державної адміністрації Сергію БОРЗОВУ вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050 

  Вінницькому міському голові Сергію МОРГУНОВУ 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 

   Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю. Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця. 12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. 26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації. Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року. Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено. Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки. На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?! Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері. Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво; здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків. Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку. Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки. З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти! На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- ПРОШУ: 1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу! 2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування. 3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження. 4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження. 5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год.. 

  14.07.2020 Носальський В.Л. 

 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Президенту України Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220 

  Прем’єр міністру Денису ШМИГАЛЮ вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008 

  Міністру внутрішніх справ України Арсену АВАКОВУ вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601 

  Генеральному прокурору України Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011 

  Голові Вінницької обласної державної адміністрації Сергію БОРЗОВУ вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050 

    Вінницькому міському голові Сергію МОРГУНОВУ 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю. Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця. 12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. 26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації. Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року. Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено. Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки. На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?! Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері. Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво; здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків. Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку. Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки. З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти! На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- ПРОШУ: 1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу! 2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування. 3. Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження. 4. Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження. 5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год.. 

  Дата 14.07.2020       Носальська Л.В. 

 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України 

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вулБанкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем’єр міністру 

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10, 

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної 

  державної адміністрації 

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м.Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові 

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вулСоборна, 59

   

  ___Данільченко С.В.___________________________

  ______________________________

  Адреса листування___________

  ______________________________

  ______________________________

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. ВінницявулКиївська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житловогобагатоквартирного будинку по вулАкадеміка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г. Дана земельнаділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термінздачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.»традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужкиМи сплатили повну вартістьквартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливостіними користуватисьЧому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо цеобов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 

  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагущо майже два роки (з вересня2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшістьпайовиківце сім'ї з неповнолітніми дітьмиякі з метою покращення житлових умов продали своє старежитло або взяли кредит та вклали кошти в новобудНатомістьзмушені винаймати інше житловитрачаючи на його оренду чималі кошти!

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаляздійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Аваковадоручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. Увипадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктовудоручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзовазабезпечити контроль, координацію, спрямуватидіяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій часВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 

  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..

   

   

   

   

   

  _____14.07.2020______________Данільченко С.В._______________

  ДатапідписПІБ

   

   

   

   

   

   

   

   


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України 

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вулБанкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем’єр міністру 

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10, 

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної 

  державної адміністрації 

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м.Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові 

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вулСоборна, 59

   

  ____Черватюк О.О.__________________________

  ______________________________

  Адреса листування___________

  ______________________________

  ______________________________

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. ВінницявулКиївська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житловогобагатоквартирного будинку по вулАкадеміка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г. Дана земельнаділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термінздачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.»традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужкиМи сплатили повну вартістьквартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливостіними користуватисьЧому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо цеобов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 

  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагущо майже два роки (з вересня2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшістьпайовиківце сім'ї з неповнолітніми дітьмиякі з метою покращення житлових умов продали своє старежитло або взяли кредит та вклали кошти в новобудНатомістьзмушені винаймати інше житловитрачаючи на його оренду чималі кошти!

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаляздійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Аваковадоручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. Увипадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктовудоручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзовазабезпечити контроль, координацію, спрямуватидіяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій часВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 

  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..

   

   

   

   

   

  _____14.07.2020___________Черва тюк____Олександр Олександрович______________

  ДатапідписПІБ

   

   

   

   

   

   

   


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України 

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вулБанкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем’єр міністру 

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10, 

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної 

  державної адміністрації 

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м.Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові 

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вулСоборна, 59

   

  ______________________________

  ______________________________

  Адреса листування___________

  ______________________________

  ______________________________

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. ВінницявулКиївська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житловогобагатоквартирного будинку по вулАкадеміка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г. Дана земельнаділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термінздачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.»традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужкиМи сплатили повну вартістьквартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливостіними користуватисьЧому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо цеобов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 

  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагущо майже два роки (з вересня2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшістьпайовиківце сім'ї з неповнолітніми дітьмиякі з метою покращення житлових умов продали своє старежитло або взяли кредит та вклали кошти в новобудНатомістьзмушені винаймати інше житловитрачаючи на його оренду чималі кошти!

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаляздійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Аваковадоручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. Увипадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктовудоручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзовазабезпечити контроль, координацію, спрямуватидіяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій часВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 

  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..

   

   


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України 

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вулБанкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем’єр міністру 

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10, 

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної 

  державної адміністрації 

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м.Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові 

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вулСоборна, 59

   

  ______________________________

  ______________________________

  Адреса листування___________

  ______________________________

  ______________________________

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. ВінницявулКиївська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житловогобагатоквартирного будинку по вулАкадеміка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г. Дана земельнаділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термінздачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.»традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужкиМи сплатили повну вартістьквартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливостіними користуватисьЧому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо цеобов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 

  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагущо майже два роки (з вересня2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшістьпайовиківце сім'ї з неповнолітніми дітьмиякі з метою покращення житлових умов продали своє старежитло або взяли кредит та вклали кошти в новобудНатомістьзмушені винаймати інше житловитрачаючи на його оренду чималі кошти!

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаляздійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Аваковадоручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. Увипадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктовудоручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзовазабезпечити контроль, координацію, спрямуватидіяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій часВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 

  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..

   

   


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Я,власник квартири в будинку 6К,корпусу 5,по вул.Академіка Янгеля,в

  місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.
  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.
  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.
  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.
  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.
  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.
  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 
  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.
  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.
  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 
  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;
  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. 

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.
  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.
  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 
  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  
  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-  • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​


  Президенту України 

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220


  Прем’єр міністру 

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008


  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10, 

  м. Київ, 01601


  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011  Голові Вінницької обласної 

  державної адміністрації 

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050


  Вінницькому міському голові 

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59


  ____Уткін Денис Володимирович_______________________

  ______________________________

  Адреса листування: ___Віницько обл.Шаргородський рн________

  ______________________________

  ______________________________


   


  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!


  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 

  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.


  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. 


  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 

  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- 


  ПРОШУ:


  Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!

  Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.

  Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.

  Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.

  Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 

  Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 

  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год.. 
   

  14.072020

  _________ ___________ Уткін.Д.В. 

  Дата підпис ПІБ
 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​


  Президенту України 

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220


  Прем’єр міністру 

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008


  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10, 

  м. Київ, 01601


  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011  Голові Вінницької обласної 

  державної адміністрації 

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050


  Вінницькому міському голові 

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59


  __________Уткіна Павлівна Миколаївна___________________

  ______________________________

  Адреса листування: ___Віницька обл.Шаигородський рн.________

  ______________________________

  ______________________________


   


  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!


  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 

  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.


  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. 


  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 

  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- 


  ПРОШУ:


  Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!

  Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.

  Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.

  Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.

  Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 

  Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 

  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год.. 
   

  14.072020

  _________ ___________ Уткіна.П.М 

  Дата підпис ПІБ
 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України 
  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ
  вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

  Прем’єр міністру 
  Денису ШМИГАЛЮ
  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

  Міністру внутрішніх справ України
  Арсену АВАКОВУ
  вул. Академіка Богомольця, 10, 
  м. Київ, 01601

  Генеральному прокурору України
  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ
  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011


  Голові Вінницької обласної 
  державної адміністрації 
  Сергію БОРЗОВУ
  вул. Соборна, 70, м. Вінниця, 21050

  Вінницькому міському голові 
  Сергію МОРГУНОВУ
  21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

  ______________________________
  ______________________________
  Адреса листування:  ___________
  ______________________________
  ______________________________

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.
  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. Вінниця, вул. Київська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житлового багатоквартирного будинку по вул. Академіка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.
  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199  між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г. Дана земельна ділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 6-Г.
  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.
  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термін здачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.
  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.
  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці. 
  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.
  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.» традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужки. Ми сплатили повну вартість квартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливості ними користуватись! Чому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо це обов'язок забудовника?!

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.
  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 
  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;
  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво. 

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.
  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.
  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому. 
  Звертаю Вашу увагу, що майже два роки (з вересня 2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшість пайовиків, це сім'ї з неповнолітніми дітьми, які з метою покращення житлових умов продали своє старе житло або взяли кредит та вклали кошти в новобуд. Натомість, змушені винаймати інше житло, витрачаючи на його оренду чималі кошти!  
  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,- 

  ПРОШУ:

  Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля здійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  Міністра МВС України Арсена Авакова доручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  Генерального прокурора Ірину Венедіктову доручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова забезпечити контроль, координацію, спрямувати діяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 
  Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій час ВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 
  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного зібрання біля будівлі міської ради 05.08.2020 з 8.00 год. до 19.00 год..    
  14.072020
  _________ ___________                 Свідуновіч М.М.
  Дата підпис ПІБ


 • 14 липня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Президенту України 

  Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

  вулБанкова, 11, м. Київ, 01220

   

  Прем’єр міністру 

  Денису ШМИГАЛЮ

  вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

   

  Міністру внутрішніх справ України

  Арсену АВАКОВУ

  вул. Академіка Богомольця, 10, 

  м. Київ, 01601

   

  Генеральному прокурору України

  Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

  вул. Різницька 13/15, м. Київ, 01011

   

   

  Голові Вінницької обласної 

  державної адміністрації 

  Сергію БОРЗОВУ

  вул. Соборна, 70, м.Вінниця, 21050

   

  Вінницькому міському голові 

  Сергію МОРГУНОВУ

  21100, м. Вінниця, вулСоборна, 59

   

  ______________________________

  ______________________________

  Адреса листування___________

  ______________________________

  ______________________________

   

   

   

  Я, власник квартири в будинку № 6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в місті Вінниця, звертаюсь до Вас із питанням щодо порушення моїх прав на повноцінне користування власністю.

  Протягом 2017-2018 років, Ми уклали з Громадською організацією «Династія-4» (код ЄДРПОУ 51442837, адреса м. ВінницявулКиївська, 29/11 кв. 6) договори про пайову участь у будівництві житловогобагатоквартирного будинку по вулАкадеміка Янгеля, № 6-Г, секція 5 в місті Вінниця.

  12.05.2016 на підставі рішення Вінницької міської ради від 25.03.2016 № 199 між ТОВ «Вінницябудсервіс» та ТОВ «Династія В.В.» (код ЄДРПОУ 40269538, адреса 21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вул. Київська, 29/11, кв. 6) укладено договір суборенди, згідно якого ТОВ «Вінницябудсервіс» передало, а ТОВ «Династія В.В.» отримало у суборенду частину земельної ділянки полощею 1,2508 га, кадастровий номер 0510100000:01:042:0030, яка знаходиться за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г. Дана земельнаділянка є частиною загальної площі 2,5239 га земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:042:0024 за адресою: м. ВінницявулАкадеміка Янгеля 6-Г.

  26.09.2017 ГО «Династія-4» та ТОВ «Династія В.В.» уклали договір спільної забудови вказаної вище земельної ділянки. Відповідно до даного договору ТОВ «Династія В.В.» виступило замовником будівництва та взяло на себе обов’язок здійснити будівництво Об’єкту за рахунок фінансування членів Громадської організації.

  Згідно зазначених вище договорів кінцевий термінздачі в експлуатацію 5-ї сеції будинку – кінець ІІІ кварталу 2018 року.

  Починаючи з листопада 2019 року будь-які роботи з завершення будівництва припинено.

  Ми, власники квартир об’єднались навколо спільної проблеми, завдяки нашим зусиллям та додатковим фінансовим витратам, за власний рахунок ввели секцію в експлуатацію, отримали сертифікат в ДАБІ України, та домоглись присвоєння адреси – будинок №6-К, корпус 5 по вулиці Академіка Янгеля в м. Вінниці

  Про всі митарства, витрачені нерви та кошти годі і казати, адже на неодноразові звернення до Вінницької міської ради про допомогу, отримували лише сухі формальні відписки.

  На сьогодні забудовник ТОВ «Династія В.В.»традиційно ухиляється від свого обов'язку щодо підключення газової мережі та водопостачання, вимагаючи всі фінансові питання вирішувати нам громадянам самотужкиМи сплатили повну вартістьквартир і тепер через бездіяльність забудовника та безконтрольність міської влади позбавлені можливостіними користуватисьЧому ми повинні платити за підключення газової мережі 1 000 000,00 грн., якщо цеобов'язок забудовника?!

   

  Вінницька міська рада в особі її голови Моргунова С.А. нехтує не тільки нашими правами, але і законодавством України, яке визначає повноваження органів місцевого самоврядування в містобудівній сфері.

  Зокрема, Відповідно до підпункту 11 пункту «а» та підпункту 7 пункту «б» частини 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міських рад належить: 

  організація роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво;

  здійснення державного контролю за дотриманням договірних зобов’язань забудовниками, діяльність яких пов’язана із залученням коштів фізичних осіб у будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   

  Натомість, ми отримуємо одну відповідь – «До повноважень міської ради не належить функція контролю щодо будівництва об’єктів за класом наслідків ССЗ», хоча вказаними вище нормами чітко передбачений обов’язок контролю та організації роботи пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, які відносяться саме класу наслідків СС3, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

   

  Як нам відомо, будівництво припинено через небажання та перешкоджання посадовими особами Вінницької міської ради у завершенні Житлового комплексу «Динистія» (далі – ЖК) в цілому, адже згідно проектної документації ЖК складається з 5-ти житлових секцій з комерційними приміщеннями та об’єктом загальної інфраструктури (торговий центр, паркінг тощо) на земельній ділянці, що поряд із житловими секціями. Проте, посадові особи Вінницької міської ради на чолі з її головою Моргуновим С.А. перешкоджають забудовнику в погодженні та отриманні містобудівних умов, що в свою чергу позбавляє останнього в отриманні інвестицій та перешкоджає фінансуванню на підключення комунікацій до нашого будинку.

  Також, нам відомо, що такі протиправні дії Вінницької міської ради пов’язані з бажанням передати частину земельної ділянки, на якій мав бути збудований об’єкт загальної інфраструктури іншому забудовнику для зведення чергової багатоповерхівки.

  З ситуації, що склалась, та аналізу дій, бездіяльності Вінницької міської ради випливає один висновок, посадові особи на чолі з мером міста діють лише в своїх фінансових інтересах, незважаючи не тільки на наші проблеми, але міста в цілому.

  Звертаю Вашу увагущо майже два роки (з вересня2018 року) мене позбавлено права на володіння та користування квартирою. Переважна більшістьпайовиківце сім'ї з неповнолітніми дітьмиякі з метою покращення житлових умов продали своє старежитло або взяли кредит та вклали кошти в новобудНатомістьзмушені винаймати інше житловитрачаючи на його оренду чималі кошти!

  На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про звернення громадян», Законом України «Про місцеве самоврядування»,-

   

  ПРОШУ:

   

  1. Пане Президенте, Володимиру Олександровичу, прошу особисто втрутитись в ситуацію, яка склалась, доручити відповідним органам та установам взяти на контроль і організувати роботу щодо підключення комунікацій до нашого будинку. Щиро вірю у Вашу допомогу!
  2. Прем’єр міністра України Дениса Шмигаляздійснити контроль та перевірку діяльності Вінницької міської ради та її посадових осіб щодо дотримання законодавства України, яким делеговано органам місцевого самоврядування, як органам державної виконавчої влади повноваження в сфері містобудування.
  3. Міністра МВС України Арсена Аваковадоручити ГУНП у Вінницькій області перевірити, дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. Увипадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  4. Генерального прокурора Ірину Венедіктовудоручити прокурору Вінницької області дати правову оцінку діям чи бездіяльності посадових осіб Вінницької міської ради та причетних суб’єктів підприємницької діяльності. У випадку виявлення в діях певних осіб складу злочину, відкрити кримінальні провадження.
  5. Голову Вінницької ОДА Сергія Борзовазабезпечити контроль, координацію, спрямуватидіяльність всіх органів, установ, підприємств, що зобов’язані вжити заходів спрямованих на підключення комунікацій до нашої секції будинку. 
  6. Вінницького міського голову Сергія Моргунова, прошу стати на бік Громади, людей, які в свій часВАС обрали та довірили саме комфортне для проживання в Україні місто – Вінницю! Почути наш крик, сльози і безвихідність, вжити всіх необхідних заходів щодо підключення в найкоротші строки комунікацій! 

  Окремо повідомляю, що ініціативною групою мешканців нашої секції підготовлено та буде скеровано на Вашу адресу повідомлення про проведення мирного