Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:c83f919f-9a2a-b0db-f06f-925e11671821
 • 25 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергій Анатолійович. Звертаюсь до Вас за допомогою у вирішенні проблеми будинку по вулиці О. Антонова 48. Наш будинок підпорядкований ПП "Бокут", який на разі не вирішує проблемні питання  мешканців, а саме: немає тиску гарячої води в кранах, ї вона не гаряча,а тепла! На минулому тиждні на тех-поверсі лопнула труба з гарячою водою, затопило квартири 106 і 107, працівники ЖЕКу прийшли, просто заварили місце протікання і все! Кран який мали замінити на новий, щоб можна було "спустити повітря," такої давнини, що його не можливо навіть відкрутити! На моє питання чому не заміненний кран, який мали замінити і внести вцьому році в кошторис, сказали, що я сама маю його замінювати і грошей вже немає! ЖЕК не надає інформацію куди були витрачені кошти мешканців будинку за 2018-2020 рік.  Була написана заява про надання даної інформації, минуло вже більше 10 днів-відповіді немає!!

  З початком опалювального сезону, в квартирах холодно-за що ми тоді платимо гроші?

  Прошу Вашої допомоги від себе особисто і від всіх мешканців будинку, допоможіть нам у вирішенні питання роботи ПП Бокут!!! Взяти нашу проблему під особистий контроль!

  P.S. дуже шкода, що тут не можна загрузити щей фотографії!!!


 • 24 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прийшлось Їхати через Вінницю і зіткнувся з проблемою оплати в транспорті, з вокзалу на вокзал. Ви мабуть не усвідомлюєте який це дебілізм, в які рамки ви ставите людей, я оплатити не можу контролери нервують і кричать, в трамваї я не один. Чомуб контролеру не продати мені квиток, нехай буде дорожчий і всі спокійні. Ви своїми рішеннями свідомо нищете культуру міста. Зрозуміліше: дебіли дорвались, по їхнім законам приходиться жити і враження від Вінницької гостеприємності як...

   

 • 24 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сергій Анатолійович я не знаю як вам скинути фото нашого під'їзду щоб ви самі побачили всі реалії нашого життя. Було б звісно краще якби ви особисто все побачили на власні очі,бо ні слова ні фото цього всього не передадуть. Я впевнена що ви допоможете нам.

 • 23 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович звертаюсь до вас так як впевнена що ви не залишитесь осторонь. Я проживаю в будинку по вул Пирогова 73 і тут просто кричущий стан. Саме перше,відколи включили опалення всі жителі неодноразово звертались до жео стосовно того що батареїледь теплі,а в деяких кімнатах взагалі холодні. Через декілька тижнів після постійних звернень начебто нас почули,але після двох днів робіт,все як було так і лишилось і ніхто нічого не робить. При вході у під'їзд з двох сторін просто ями в яких труби заповнені ці ями водою і,вибачте,фекаліями,сморід неможливий. Коли був головний інженер ми просили хоч щось зробити з цими ямами хоч якось прикрити,бо дорослий з острахом заходить,а якщо дитина туди впаде? Ніхто нас не послухав. Також велика проблема із електрикою,весь час плавляться провода,зникає світло. В жео мені сказали що заміна всієї проводки буде нам коштувати 60 тисяч гривень. Вибачте а де ж ми маємо взяти такі кошти? А якщо співфінансування то лише після нового року. А що робити доти? Чекати короткого замикання,пожежі. Щиток знаходиться біля самих вхідних дверей і якщо раптом щось станеться ми навряд чи виберемось. Чесно кажучи в притулку для тварин кращі умови. Невже ми нелюди якісь?

  Не лише я але й всі мешканці будинку до вас звертаємось. Допоможіть нам. Ми не просимо вишукані умови і т.д. ми хочемо мати можливість безпечно заходити в під'їзд і заходити в теплі кімнати,щоб наші діти почувались комфортно.

 • 22 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович!

  Мешканці які проживають на провулку Магістрацький, просять допомоги (знайти можливість, включити в витрати на 2021 рік)в забезпеченні ямкового ремонту асфальтного покриття аварійно-небезпечної ділянки. На данній ділянці, в звязку з атмосферними опадами, відбувається поступовий зсув грунту. Дякуємо за розуміння.

 • 19 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ Шановний  Сергію Анатолієвичу 

  Звертаємось  до Вас мешканці кутових кімнат  будинку який знаходиться за адресою Київська 166 ,кімнати 4,5 ,16 ....

  Станом на 19.11.2020р в нас холодні батареї від початку опалювального сезону .Чесленні звернення до МКП"УК"КИЇВСЬКА",а також до КП ВМР "ВМТЕ"  не дають ніякого  результату .Просимо  Вас  допомогти  у вирішенні  даної проблеми.

  19.11.2020 р 

 • 19 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

  Від імені співвласників багатоквартирного житлового будинку №24 по вул. А. Первозванного висловлюю щиру подяку Вам та директору департаменту житлового господарства Фурману Роману Сергійовичу за оперативну організацію та якісне проведення робіт з облаштування пристроїв примусового зниження швидкості руху транспортних засобів на території поряд з вищевказаним житловим будинком.

  Ми щиро вдячні Вам за Вашу підтримку та небайдужість до проблем, як співвласників нашого будинку, так і до мешканців міста в цілому.

   

  З повагою,

  Співвласники

  багатоквартирного

  житлового будинку

  №24 по вул. А. Первозванного


 • 18 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий вечер Юрій Анатольевич,звертаюсь до вас за допомогою,за станом здоров'я  я не працюю ,виховую одна сина.Я здійснювала догляд за інвалідом першої групи отримувала 308 гривень і стаж,ще оформила субсидію і малозабезпечену сім'ю.З 25 вересня цю послугу відмінили,я залишаюсь тільки з аліментами ми з сином не виживемо на ці кошти будь- ласка допоможіть залишити субсидію.

 • 17 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

           В черговий раз звертаюсь до Вас для отримання інформації по натурному питанню:

  Станом на сьогодні нежитлове приміщення №208 власником якого є Вінницька міська рада та яке знаходиться в багатоквартирному житловому будинку №41 по вул. Келецькій заплановане до здачі в оренду.

  При цьому, як нам раніше повідомлялось, орендар вказаного приміщення буде визначатись по результатам проведення конкурсу.

  Оскільки ОСББ «Келецька 41» зацікавлене у використанні вказаного приміщення для потреб співвласників багатоквартирного будинку прошу Вас надати наступну інформацію.:

  1. Чи достовірна інформація щодо проведення конкурсу на здачу в оренду нежитлового приміщення №208 в багатоквартирному житловому будинку №41 по вул. Келецькій.
  2. Які ОСББ «Келецька 41» необхідно подати документи для участі в конкурсі на оренду вказаного вище нежитлового приміщення.

   

   

  З повагою,

  Голова правління ОСББ «Келецька 41»                               М.О. Побережний


 • 16 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня Сергій Анатолійович!
  Колективне звернення "За автобус Щітки через Писарівку - пл. Перемоги"

  Ми з вересня 2020р. отримали нового перевізника, графік руху якого був узгоджений з мешканцями.

  У нас в селі всі працюють чи навчаються у Вінниці, тепер же перевізник вирішив змінити графік руху, неузгоджуючи того з людьми. Проте цей графік є абсолютно незручний для мешканців, тому що дістатись до роботи чи місця навчання вчасно, стало вкрай важко, особливо тим людям котрі раніше  їздили зі Щіток через Писарівку маршрутами на 6:30 та 7:40, а зараз автобус прямує о 7:00 та 8:30. До цього всього маршрут стає не вигідний як для людей, так і для перевізника, тому просимо залишити графік руху маршуту  автобуса "Щітки через Писарівку - пл. Перемоги" ,як було раніше о 6:30 та о 7:40 

  Також просимо Вас залишити вечірні рейси  з пл. Перемоги о 17:30 та 19:00, тому що час очікування автобуса значно збільшився ,і додому люди дістаються майже вночі.

  Денний же графік маршруту для нас не має такого великого значення, як ранкові та вечірні рейси.

  Попередній перевізник узгоджував графік руху з людьми, а теперішній, діє на всі розсуд.

  Тому ми дуже Вас просимо допомогти нам з вирішенням цього питання.

  Заряння Вам вдячні! Мешканці с. Щітки:

  М. Жученко, Л. Жученко, С. Колганова, Л. Рачок, В. Рачок, А. Гончарук, С. Білецька, О. Марченко, Г. Медведьова, Н. Красовська, В. Красовський, Т.Помонаренко, Н. Мартинюк, О. Коновал, Г.Пучкова, Т. Нагорна, О. Творун, В. Вольський, Р. Стрілковська, О. Яроменко, О. Яроменко, М.Будир, П. Будир, З. Лаба, Т. Вольська, П. Вольський, В.Зеленько, Т.Гринчак, П.Рачак, С.Рачок , Т. Григоренко,В. Маркова, М. Паляниця, Т.Гайдей, О.Гайдей, Л.Григоренко, В. Григоренко, Н. Науменко, Л.Головаченко, В. Педулець, Н. Педулець, М. Підгаєвський, Р. Паляниця та ін.

 • 16 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  У Нас убили 4 села. Припрутье, Боянивка, СЛободка, Строинцы Черновицкой обл. Не жалеют никого. ВЫвозили трупы Зилом. Почти нет выживших. ЗВЕРИ. Трансплантологи из Европы связанные с президентом Украины.  Гоцуляк предал, у нас тоже ихние остались. Группа их уехала на Полтавщзину (америнканцы), остальные хоятт с чехами на Куриловцы и ОДессу. Гарнизон на р.Неман 1 ноября уехали все через Румынию. Нас некому защитить. вывезите хотябы Куриловцы, там одни женщины. Это спецназ. на бусах. БЕДА,

   


 • 16 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня!

  Шановний, Сергію Анатолійовичу, звертаються до Вас мешканці ІІ під'їзду будинку Академіка Янгеля 15 кв.41 (1поверх) Ясницька Ірина (063 108 45 30) та кв.44 (2 поверх) Синицький Максим (063 234 62 16).

  Мешканець 10 поверху кв.77 самовільно висадив 08.11.20р. біля 2 під'їзду три фруктових дерева (Груші).

  В нас північна сторона, сонячного світла перший, другий поверхи не бачать ніколи, тому ми ПРОТИ будь яких ДЕРЕВ на прибудинковій території, але НЕ проти низькорослих кущів та інших не високих насаджень.

  Садити дерева треба відповідально:

  • Поки дерево маленьке, воно не завдає шкоди нікому і нічому. Але в майбутньому, коли Груші виростуть, вони почнуть закривати та затінювати вікна першого поверху.
  • Плодові дерева садити дозволено лише на приватних ділянках, а у дворах багатоповерхівок – НЕ МОЖНА. Мало того, що в майбутньому дерева закриватимуть та затінюватимуть вікна першого поверху - плоди, падаючи, забруднюватимуть територію. До того ж, за фруктами на дерево вилазитимуть діти, падаючи, вони можуть травмуватися.

   Відповідно до статті 16 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» заборонено самовільно висаджувати дерева.

   Відповідно до пункту 6.3. Наказу Міністерства охорони здоровя України від 19.06.1996 №173 «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» забороняється застосовувати  для  озеленення  вулиць фруктові дерева і чагарники, що потребують обробки отрутохімікатами.

   6.5. Дерева,   що  висаджуються  біля  будинків,  не  повинні перешкоджати  інсоляції  і  освітленості  житлових  і  громадських будівель відповідно до гігієнічних норм.

   Заява підписана мешканцями 2 під'їзду (так як всі насадження здійснюються біля цього під'їзду)  будинку Академіка Янгеля зареєстровано 13.07.20 року в МКП УК ЗАМОСТЯ (58% ПРОТИ будь яких насаджень).

   Просимо знову у Вас допомоги.

  Ми не можемо нічого вдіяти згідно законодавства без Вашої сторонньої допомоги.

  Велике прохання допомогти нам: прибрати молоді саджанці груш і в подальшому ЗАБОРОНИТИ садити ДЕРЕВА.

  Дякуємо завчасно.

  Довідково:

  На гарячу лінію телефонували 08.11.20 року стосовно насаджень Груш.

  Були раніше звернення в міську раду  і на них надана нам відповідь:

  Департамент житлового господарства надав на звернення від 14.07.20р відповідь від 06.08.20р, що на звернення щодо самочинної посадки зелених насаджень мешканця квартири 77 житлового будинку № 15 по вул. А.Янгеля  розглянуто.

  Була проведена роз'яснювальна бесіда з власником кв. 77 даного будинку щодо недопущення самочинних дій по влаштуванню виноградника біля 2-го під'їзду. Під час бесіди власник кв. 77 запевнив, що протягом серпня місяця поточного року усунить допущені недоліки власними силами – АЛЕ НЕ УСУНУВ. Як стояли труби так і стоять, які псують зовнішній вигляд будинку та прибудинкової території.

  На  звернення від 25.07.20 та Вашої відповіді від 11.08.20 - проведена роз'яснювальна робота з власником кв. № 77 даного будинку щодо недопущення самочинних будівельних дій на прибудинковій території.

  Серед мешканців будинку досягнуто порозуміння щодо недопущення самочинних дій на прибудинковій території без згоди співвласників будинку.


 • 14 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Рішенням Кабінету Міністрів №1100 від 11.11.2020 про внесення змін у постанову Кабінету Міністрів № 641 від 22.07.2020, передбачено обмеження чи заборону такого виду діяльності, як гарантійне обслуговування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 506 11.04.2002 " Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів " ? 
          У постанові Каінету Міністрів № 641 від 22.07.2020 та рішенні Кабінету Міністрів №1100 від 11.11.2020 заборона такого виду діяльності, як гарантійне обслуговування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 506 11.04.2002 " Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів " - відсутнє , а мова йде лише у пункті 15, постанови Кабінету Міністрів № 641 від 22.07.2020 лише про такий вид діяльності, як побутове обслуговування, відновідно до постанови Кабінету Міністрів № 313 від 16.04.1994 "Про затвердження правил побутового обслуговування населення " .
  	    Відповідно до ЗУ "Про звернення громадян" письмову відповідь прошу надіслати на електронну пошту : rozhok67@gmail.com , та на адресу 21029, м.Вінниця, вул. Миколи Ващука 20-Б, кв.40 , Рожку Володимиру Васильовичу .


 • 13 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора, Сергій Анатолійович.

  Ми з вересня місяця отримали культури , графік руху був узгоджений з мешканцями, у нас вісі працюють і навчаються і Вінниці. Тепер же перевізник вирішив змінити нам графік, не запитуючи у людей. І мотивує це тим що наш автобус комусь заважає. Тобто він змінює графік руху автобуса людям він не вигідний, і наш маршрут стає збитковий, він вже так зробив із автобусом у вихідні дні, просто відмінив, хоча у нас на вулиці проживає багато медпрацівників, військових, рятувальників. Які їздять на роботу і у вихідні.

  Додаю графік із поясненням:

  Щітки через Писарівку Вінниця

  6.30 люди їдуть на роботу на 8.00, тому що по нашій дорозі маршрутка до площі Перемоги їде 45 хв, аще кому добиратись по місту.

  7.40 на роботу і навчання на 9.00

  9.10, 11.20,15.30 їдуть пенсіонери.

  З Вінниці 16.00, 17.30, 19.00 їдуть робочі та учні.

  Дуже прошу Вас втрутитись у ситуацію, тому що по зміні графіку руху люди будуть вимушені йти на інший транспорт і наш маршрут стає збитковий. Раніше коли у нас був інший перевізник ніколи не змінювався графік руху автобуса без обговорення з громадою.

 • 13 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Будинок за адресою, вул. Гладкова, 5, 4 під’їзд - ми, мешканці, вже тиждень звертаємося в усі інстанції, щоб вирішити елементарну ситуацію - у підвалі, під’їзді,  а головне - у квартирах стоїть страшенний сморід каналізації. Ця проблема виникає періодично вже близько року, і кожен раз УП Бокуд розказує, що то Водоканала люки забиті, а Водоканал розказує байки, що вони дивились, і все добре, хоча є мешканці, що цілий день знаходяться дома, і чудово бачать, що ніхто не приїзджав і нічого не робив. У цей час все смердить, навіть одяг у квартирах набирає цим сморідом. І з 10-го дзвінка аварійка інколи приїзджає и робить щось з тими люками.  А от цього разу йде зухвале, злісне ігнорування. В міськраду ці горе-постачальники ком. послуг звітують, що все добре, а насправді нічогісенько не зроблено. Вимагаємо змусити вищеназвані служби виконувати ті обов’язки, за які вони справно щомісяця нараховують і отримують кошти від мешканців. Цю проблему потрібно вирішувати зараз аварійно, а загалом - кардинально, а саме робити ремонтні роботи по заміні того обладнання (труби і т.д.), яке вже вийшло з ладу і стає причиною даної проблеми. Тому ще раз звертаємося до вас із проханням розібратися (якісно, без їхніх "липових" відповідей, що все гаразд - зовсім негаразд!) та змусити Водоканал та Бокуд вирішити дану проблему - усунення смороду каналізації (та причини) у підвалі,  під’їзді, та квартирах. Дякуємо.

 • 12 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!!!ДОПОМОЖІТЬ!  В квартирі досі не працює опалення , перший поверх, кутова . Така ситуація кожен рік після модернізаціЇ котельні в 2013 році.На Ваше імя третього листопада 2014р була  подана скарга з листуванням на 23 аркушах яка зареєстрована 03.11.2014р індекс-п-01-71516. Тоді питання було вирішено збільшенням  кількосьті подачі  теплоносія  на  будинок з 3700л/ч до 4500-5000л/ч. А 3 2018 РОКУ ОПЯТЬ 3700Л/Ч  ХОЧА РЯДОМ  ІДЕНТИЧНИЙ БУД №16 НА ЯКИЙ ПОДАЄТЬСЯ  -5300Л/Ч . КП ВМТЕ  СПИХУЄ ПП..БОКУД.. А ОСТАННІЙ НІЧОГО НЕ ВИРІШУЄ.  В КВАРТИРІ ПРОЖИВАЄ ТРОЄ ПЕНСІОНЕРІВ  СТАРШІЙ З ЯКИХ  91РІК.  ВСІ ХВОРІЮЄМО РЕВМАТИЗМОМ МАЄМО ІНВАЛІДНІСТЬ.ЗВЕРТАЛИСЬ ДО ВСІХ В ТОМУ ЧИСЛІ З ВЕРНЕННЯМ В КМУ.  ЩЕ РАЗ ПРОСИМО ДОПОМОЖІТЬ!!!

 • 12 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  З метою моніторингу впровадження Програми розвитку велосипедного руху Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2021–2023 рр., аналізу ефективності проведених заходів та проектів, задля координації планів велоспільноти і виконавчих органів Вінницької міської ради, а також для налагодження довгострокових відносин й конструктивного діалогу, пропонуємо створити Координаційну раду з розвитку велосипедного руху у  Вінницькій міській об’єднаній територіальній громаді. 

  До складу цього консультативно-дорадчого органу пропонуємо включити представників велосипедних громадських організацій міста, активістів велосипедних ініціатив та проектів, а також представників профільних департаментів. Для забезпечення якісної роботи колегіального органу засідання мають проводитись один раз на місяць в онлайн або оффлайн форматі.

  Робота Координаційної ради сприятиме: 

  1. налагодженню діалогу та взаємодії між громадським сектором велосипедного спрямування та Вінницької міською радою;

  2. запобіганню конфліктним ситуаціям, які можуть виникати через непорозуміння, неефективну діяльність або бездіяльність стейкхолдерів;

  3. прозорості роботи виконавчих органів міської ради, якісній комунікації про аргументи та мотивацію рішень влади;

  4. підвищенню рівня безпеки у Вінниці, швидкості розвитку транспортної інфраструктури й обізнаності жителів міста у проектах та досягненнях Вінниці у цій галузі.

  Зі свого боку VINCYCLE (ГО «Велоактив Вінниці») готовий долучитись до розробки Положення про Координаційну раду та увійти до складу Координаційної ради й бути її активним учасником.


  Голова VINCYCLE (ГО «Велоактив Вінниці»)

  Семенюк Владислав


 • 11 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня.

  Шановний Сергій Анатолійович. Дайте роз'яснення чому ділянці з кадастровим номером 0520681000:01:004:0409 приходить відмова про зміну цільового призначення з  індивідуального садівництва  на  будівництво та обслуговування житлового будинку. Аргументуючи що поряд з ділянкою дорогу не передали у комунальну власність. А ділянку з кадастровим номером 0520681000:01:004:0413 що розташована через з ділянки по цій самі вулиці змінили цільове призначення та видали будівельний паспорт. Поясніть на яких підставах одним погоджують переведення а іншим дають відмову.


 • 10 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Володимирович, прошу вашої допомоги, та по можливості особистого втручання в проблемі що виникла по вул. Ясній з водопостачанням та водовідведенням. На сьогодні 10.11.2020 р. По вищезазначеній вулиці відключене водопостачання працівниками Вінницяводоканал, обгрунтуванням їхніх дій є те що жителі не уклали договір з КП Вінницяводоканал на надання послуг.  Багато будинків залишились без води. Там проживають неповнолітні діти та старі люди. Просимо найшвидшого Вашого втручання в вирішення данної проблеми. Та надання розяснення які договори ми маєпо заключати. Про це нас ніхто не повідомляв заздалегід. 

 • 10 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Прошу Вас надати інформацію коли  відбудеться ремонт  площі біля  Ювілейного та прелеглих  до них  тротуарів. Ходити неможливо, вся дорога в залізяках , які стирчать.  Боюсь думати як  буде взимку . Якщо дитина впаде та травмується , хто буде оплачувати  її лікування ? Сходинки розламали  пів року тому, на разі вони так і розломані !  Це не нормально,  що центр міста в такому стані .  Прошу Вас посприяти в данному питанні, оскільки депутати міської ради не мають відповіді  взагалі ніякої.  Дякую. 

 • 09 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ В УКРАЇНИ -БЕЗКОШТОВНА.
  Ольга Яремків 
  Не знаю хто, але так праведно сказав:
  «Якщо народ твій,ворог, як отаву, косить
  Хтось мусить закричати - Досить!»

  Президенту України 
  Зеленському В.О.
  01220, вул. Банкова 11, Адміністрація президента України
  м. Київ, 
  Ольга Михайлівна Яремків,
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність»
  79039, м. Львів, вул. Бортнянського 34/30 Павло Юркович Лаврів,
  Голова Народного контролю України у Львівській області,
  79068, м. Львів, вул. Міртова 15/1
  Ірина Валеріївна Білоус
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України 79017, м.Львів, вул. Ольжича,13/33

  Звернення
  Преамбула:
  «За приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро. 
  Якщо Уряд порахував скільки зовнішнього боргу припадає на кожного з нас, так ми Вам нагадуємо, порахуйте суму коштів вкрадених у кожного з нас тільки за рахунок експорту електроенергії.» 

  З офіційних джерел засобів масової інформації нам стало відомо, що Україна займає одне із перших місць у світі по продажу електроенергії за межі держави тобто в 24 країни Європи. В Україні зосереджено 5% усіх атомних електростанцій світу. Це приблизно стільки, як у Великобританії, Канаді чи Швеції, трохи менше, ніж у Російській Федерації. Цих п'ять потужних атомних електростанцій, які працюють – у західній і центральній її частинах відносять: Чорнобильську, Запорізьку, Південноукраїнську Хмельницьку і Рівненську. Найпотужнішою серед них є Запорізька АЕС, на яку припадає близько 20% всього виробництва електроенергії України. АЕС працюють на вітчизняному (51%) і привізному з Російської Федерації діоксиді урану. На атомних станціях України працює 16 і будується 5 реакторів. Як уже зазначалося, на атомні станції припадає 45% загального виробництва електроенергії в Україні. Також нам відомо, що теплові електростанції переважно споживають донецьке вугілля і частково горючий газ та мазут. Електростанції і теплоцентралі західної частини України Бурштинська, Добротвірська, Львівська (дві ТЕЦ ) та ін. в основному споживають львівсько-волинське паливо. Однак, ТЕС є найбільшими забруднювачами довкілля. Наприклад, одна з найпотужніших в Україні Бурштинська станція викидає в атмосферне повітря близько 150 тис. тонн шкідливих речовин щороку. Це значно більше, ніж усі види атмосферного забруднення Києва і Київської області. Це шкідливо впливає на здоров’я населення України, а шкідливий вплив ніхто не компенсує.
  В нижче наведеній таблиці № 1 вказані тарифи на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.
  Таблиця № 1.

  Показники тарифу : ДП «НАЕК Енергоринок» на передачу електричної енергії.
  Слід відзначити, що Україна входить в клуб країн, які експортують електроенергію. Так, за 2014 рік країна виробила 1,8 трильйона кіловат-годин. А спожили ми за рік тільки 145 мільярдів кіловат-годин, майже в 13 разів менше.
  Якщо порахувати кількість електроенергії, яка експортується (1,8 трильйона кіловат-годин – 145млрд. квт.год. = 1трл.655млрд.квт.год. та помножити на ціну 1кВт.год. 0,07євро, це = 115 млрд.850 млн. євро. 
  Хто привласнює ці кошти, адже в Україну їх ніхто не повертає? 
  А вся вироблена в Україні електроенергія коштує 1,8 трл.квт.год х 0,024= 43 млрд. грн. або=1,6 млрд. євро., а заробляють на експорті 116 млрд. євро тобто майже в 70 разів більше. А в Україні використовують 145млрд.квт.год.х1грн.= 145млрд.грн. – сума коштів за реалізовану в Україні ел.енергію, яка по ціні виробника коштує 145 млрд.квт.год.х0,024 грн.=3 млрд.480 млн.грн.
  З інших джерел є інформація, що Україна виробляє 2,8 трл. кВт. год. електроенергії , то в такому випадку експорт електроенергії зростає на 1 трл. кВт. год. електроенергії. Виникає цілком логічне запитання, де осідають ці гроші? Адже ця сума сягає 185млрд. Євро.

  В наведеній нижче таблиці №2 вказано структуру експорту електричної енергії.

  Таблиця №2

  Ці показники в таблиці № 2 занижені до абсурду.
  Весь експорт електроенергії в країни Європи здійснюється Україною через електромережі «Острова Бурштинської ТЕС», куди входить Добротвірська та Львівська ТЕЦ. Відповідно до даних статистики середня ціна собівартості 1кВт/год. становить 1коп., а відпускна ціна в межах 2,5-3,5коп. (Дані з офіційної таблиці №1). Звідки тоді береться ціна для населення за 1кВт/год. від одної грн. до 1грн.68коп., а для підприємців -2грн.68коп. 
  Також з наданої інформації НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ нам відомо, що 90 відсотків власності ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО є власністю Кіпру. Виникає питання до Львівської облдержадміністрації та обласної ради, Верховної Ради України, хто (персонально ) є власником 90 відсотків Львівобленерго та де, тоді 51 відсоток власності держави України та хто надав право продати державну національну власність закордонним приватним особам?
  Також напрошується питання, хто несе персональну юридичну відповідальність за роздержавлення національної енергосистеми та формування ціни на електроенергію в Україні, враховуючи те, що із 2008 року спостерігається наступне зростання цін: так ціни в 2008 по 2010 рік 0,24 коп за 1кВт, 2011 по 2014 рік до 150 кВт 0,23 коп., більше 150 кВт 0,40 коп.; а в 2017 році вже до 100 кВт. 0,75 коп., а більше 100 кВт.1,40 (без ПДВ), а для підприємців 2 грн. 68 коп. в т.ч. ПДВ.

  Ціна на експорт електроенергії — на рівні 7 євроцентів.

  Прибуток експортера складає приблизно 185 млрд.Євро, при затратах 2млрд.Євро. Це астрономічні розміри нетрудових доходів, а в реальності це кошти обкрадених акціонерів, пенсіонерів, стипендії, дивіденди, соцзахист, затрати на науку та освіту, та ін. Їхні надприбутки, а злидні обкраденого народу!
  Незрозуміло, хто рахував цю рентабельність, адже закупивши 1 кВтг за 2,4 копійки і продати за 7євроцетів (0,30х7=2,10грн.:0,024= 88 разів дорожче).
  Такий рівень рентабельності — мрія для будь якої галузі бізнесу в Україні.
  Чому ж така ситуація має місце? Невже керівництво нелегітимної НКРЕКП та Уряду України не володіє даними щодо цін на електроенергію в країнах, до яких здійснюється експорт? Чи не розуміють рівень рентабельності діяльності постачальника?
  Користуючись таким вигідним становищем, ДТЕК запровадила політику постійного підвищення цін, яка аж ніяк не позначилася на покращенні роботи системи.
  Великий розрив між закупівельною і продажною ціною, як обіцяють гравці ринку забезпечить додаткові надходження до бюджету, дасть можливість розвивати саму галузь, добудувати додаткові енергоблоки, які збільшать виробництво електроенергії.
  Виникає питання. А для чого збільшувати виробництво, якщо Україна споживає лише тринадцяту частину виробленої електроенергії, а решта йде для продажу за кордон і лише засмічує наше природнє середовище та зовсім не збагачує Український народ, а збагачуються злодії. 
  Отже за приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро.
  Такий грабіж українського народу і є причиною постійного знецінення нашої гривни. Оскільки кошти неповернені в наш бюджет знижують і знецінють активи державного балансу. Нам дуже часто нагадують, що зовнішній борг держави сягає 36 млрд.дол. і навіть озвучують суму з розрахунку на одного жителя країни. Порахуйте, будь-ласка, а скільки вкрадено у кожного українця тільки за рахунок експорту електроенергії?
  Відповідно до ч. 1 ст. 1177 Цивільного кодексу України шкода, завдана фізичній особі, яка потерпіла від кримінального правопорушення, відшкодовується відповідно до закону. Оскільки такого спеціального закону на даний час не прийнято, то в силу вимог ч. 1 ст. 8 Цивільного кодексу України до даних правовідносин має застосовуватися аналогія закон. Адже згідно зазначеної норми якщо цивільні відносини не врегульовані цим Кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону). Тому в даній ситуації при визначенні розміру шкоди мають застосовуватися положення ч. ч. 1, 2, 3 ст. 22 та ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України.
  Як вбачається із ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Згідно ч. 1 ст. 22 Цивільного кодексу України особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України збитками є: 1) втрати, яких особа зазнала у зв’язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки); 2) доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода). 

  Ви навіть порушили свій рабський цивільний кодекс, списаний з римського права, а в римському праві рабство ніхто не відмінив.

  Одночасно повідомляємо Вас, що Lvivoblenergo, Publichne AT D-U-N-S® Nummer 366489516 ( платник податків США) Budynok 3 Vul.Kozelnytska 79000 Misto Lviv Ukraine Person:Volodymyr Evgenovych Matviishyn (SIC) 4911. Виникає запитання, на підставі чого всі обленерго України є платниками податків США та своїми коштами збагачують чужу державу, а для свого народу залишають пилюку, злидні і кредити МВФ?
  Вивіз капіталу – енергоносіїв, неповернення грошей в Україну підриває основи нашої економіки, яка відображена у нестабільності нашої валюти постійне її знецінення по відношенню до долара США, що постійно піднімає вартість чужої валюти і чужу економіку 
  Враховуючи вищесказане вимагаємо від Верховної Ради України, наступне:
  1). Зобов’язати Кабінет Міністрів України представити точні дані виробництва електроенергії в кВт./год. по роках з 01.01.1992 року по даний час і у чиїй власності вона перебуває.
  2). Зобов'язати Кабінет Міністрів України встановити науково-обґрунтовану ціну (ціна виробника + середній рівень рентабельності по Україні) на електроенергію для користувачів відповідно до теми ціноутворення і калькуляції та обнародувати її.
  3). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати роз’яснення на якій підставі підприємцям продається світло для побутового користування по завищених цінах у порівнянні із цінами на світло для громадян.
  4). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати дані по продажу електроенергії у інші країни світу, де осідають гроші за продану електроенергію, на яких рахунках, і яка сума повертається в Україну на чиї рахунки. 
  5). Ліквідувати у незаконний спосіб створену приватну структуру НКРЕКП та скасувати всі її незаконні Постанови, і зокрема Постанову НКРЕКП від 26.02.2015 р. №220 про підняття ціни на світло. 
  6) Виключити з тарифу ПДВ, згідно закону про ПДВ (споживачі не є платниками ПДВ), а також оплата за електроенергію є наші витрати, віднята вартість, а не додана.
  7). Щорічно виплачувати представникам Української нації дивіденди за реалізовану на експорт електроенергію, яка є національним багатством корінного народу - Української нації.
  Наше звернення довести до відома до кожного народного депутата Верховної ради України і виконати наші вимоги згідно 5статті Конституції України.

  Підписи:
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність» О. М. Яремків,
  Голова Народного контролю України 
  у Львівській області, П. Ю. Лаврів,
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України І. В. Білоус.
  19.09.2019року.
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3183472021694631&id=100000955929789


 • 08 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович. Хочу привітати Вас із заслуженою перемогою та побажати нових досягнень на цьому нелегкому поприщі. Ми мешканці провулку 1-го Лермонтова від буд. 18 до буд. 34 хочемо звернутися до Вас із проханням відзначити подякою голову Асоціації органів самоорганізації населення Панчук Н. В., заступника голови Вітенко І. М. та голову комітету мікрорайону "Корея-1" Рамазанову Т.В., а також подякувати Вам за можливість по програмі співфінансування заасфальтувати наш провулок. Ми довго чекали на асфальтування нашого провулку та завдяки зусиллям голови комітету та ініціативних мешканців ми зібрали необхідну суму. У нас на провулку проживає більшість людей похилого віку і хороша дорога - це необхідність для зручності їх пересування. Вінниця це дійсно комфортне місто, яке ми маємо вдосконалювати і в подальшому. Дякуємо за співпрацю!

  З великою подякою, вдячні мешканці провулку 1-го Лермонтова!

 • 07 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, розібратися з проблемою, яка виникла у мешканців району Поділля. Справа в тому, що в 2017 році, коли ми купували квартиру в Концерні Поділля, нам обіцяли що буде збудований ще один садочок.  Показували генеральний план забудови району Поділля, де чорним по білому був відмічений садочок за будинком Бортняка 14.  Пройшло 3 роки, і тепер виясняється, що ніякого садочка вже не буде, на місці де мав бути садочок планують побудувати багатоповерхівку.  Вибачте, але тих два садочки, які зараз є в районні Поділля  катастрофічно не вистачає.  Садочок №3 малесенький всього лиш на 100 дітей , повноцінний великий садочок  по суті  садочок №7.  Питання, чому забудова району Поділля не відбувалася згідно генерального плану? Чому міська влада дозволила забудовнику не виконавати свої забов'язання перед своїми клієнтами, а нині мешканцями району Поділля.  Куди водити  дітей? Садочки переповненні, і явно не розраховані на таку кількість мешканців, яка проживає в районі Поділля. Скільки ще часу в нашій країні буде відбуватися свавілля, коли місцева влада не захищає інтересів своїх мешканців, які голосують за неї на виборах.

 • 07 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Вінницькому міському голові
  Сергію Моргунову
  ГО "Софія"
  М.Вінниця, вул.Київська,4
  Відкрита Заява
  Керуючись Законом України «Про запобігання корупції» Ст.21., Законом України «Про місцеве самоврядування» та не отримання протоколів загальних зборів - мешканців буд.№40, вимагаємо:
  Негайного знесення в короткий термін часу - продуктового магазину, який побудований незаконно на захопленій прибудинкової території будинку №40, за адресою: м.Вінниця, вул.Довженка, 40 (біля 4го під’їзду). 
  Злочинно порушений Закон України "Про місцеве самоврядування" - який проголошує:
  Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування
  Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:
  народовладдя;
  законності;
  Після знесення незаконно побудованого магазину - вимагаємо від вас, як від Вінницького міського голови - виконання службових обов'язків, а саме знайти кошти в міському бюджеті та надати розпорядження провести ремонтні роботи по реконструкції прибудинкової території тобто провести благоустрій  прибудинкової території...
  Як Ви та ваші підлеглі будете це робити - ГО "Софія" і мене особисто, це не цікавить, вам і вашим підлеглим треба вирішити це питання найближчім часом.
  Інформуємо про те, що ваші корумповані кишенькові депутати ВМР разом з вами та В.Гройсманом багато років, а саме з 2004р. приймали антинародні рішення (земельні махінації, грабування міського та державного бюджетів) і за це найближчим часом будете нести кримінальну відповідальність за Законом України "Про запобігання корупції". 
  Цитуємо: Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО:
  "Я хочу попередити всіх чиновників в Києві і по всій країні - від обласного центру до маленького села - часи безкарності та особливого до вас ставлення, до якого ви так звикли за часів всіх попередніх президентів України, назавжди минули.Так що краще пишіть явки з повинною, звільняйтеся або біжіть. Тому що єдине, що я можу вам гарантувати - це кримінальне переслідування і покарання".
  Чекаємо Негайного реагування.
  Відкрита Заява в соц.мережі:
  На направлені Заяви до ВМР - досі не має реагування, а саме захисту Конституційних прав Громадян України - мешканців будинку у суді:
  Закон України "Про місцеве самоврядування" - проголошує:
  Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування
  Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:
  народовладдя;
  законності;
  Вимагаємо від ВАС особисто і ВМР - звернення до суду:
  Закон України "Про місцеве самоврядування" - проголошує:
  Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування
  Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:
  судового захисту прав місцевого самоврядування.
  Заяви подані в НП та в Вінницьку місцеву прокуратуру...
  Вінницький міський суд прийняв рішення про внесення відомостей Заяви ГО "Софія" поданої до Лівобережного ВП ГУ НП у Вінницькій області до ЄРДР.
  Інформуємо ВАС про те, що особисто Ви - В.Гройсман і О.Домбровський з кишеньковими депутатами ВМР - злочинно приймали рішення про дерібан землі в Вінниці і будете нести кримінальну відповідальність за перевищення владних повноважень та порушення Закону "Про місцеве самоврядування" (ККУ Ст. 197-1.), це так Ви будуєте Європейське місто...
  З отриманої відповіді від начальника Лівобережного ВП ГУ НП у Вінницькій області проголошено, цитуємо:
  "В ході виконання матеріалів Вашого звернення було встановлено,згідно відповіді Департаменту архітектури та містобудування, станом на 2019рік, ФОП Мбані-Амона О.В. використовує земельну ділянку в районі б.40 по вул.Довженка з порушенням ст.125,126 Земельного кодексу України та ст.4. ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
  "Також повідомляємо, що дозвіл та паспорт прив'язки на влаштування тимчасової споруди відсутні, рішення Вінницької міської ради від 26.01.2018 року №1048 та п.2.2 додатку до рішення виконкому Вінницької міської ради від 10.01.2019 року №67 в частині демонтажу зазначеної споруди не виконано."
  Повідомляємо також про те,що 19.10.2019р. Лівобережне ВП ВВП ГУ НП у Вінницькій області - відкрило кримінальне провадження №12019020020002289 за Статтею            
  197-1.ч.1.ККУ по факту самовільного зайняття прибудинкової території і незаконного будівництва продуктового магазину за адресою:м.Вінниця, вул.Довженка,40...
  В зв'язку з наведеним вимагаємо задіяти: КП "Муніципальну варту" ВМР або подати до суду - використовуючи: 
  Закон України "Про місцеве самоврядування" - проголошує:
  Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування
  Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:
  судового захисту прав місцевого самоврядування.
  Відкрита Заява в соц.мережі Facebook
  Чекаємо негайного реагування.
  Відповідь з інформацією просимо направити на електронну адресу:grom.org.sofia@gmail.com

  Голова   ГО «Софія»                  Денисов В.В.
  Організація по сприянню правоохоронним                
  органам та органам державної влади
  в сфері боротьби з корупцією та
  організованою злочинністю


 • 06 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​доводжу до Ващого відома , що у будинку відсутне опалення , відповідні служби на звернення не реагують . на урядовій гаоячій лінії зареєстрована відповідна скарга

 • 05 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Звертаюсь до Вас, від імені мешканців будинку №10, по вулиці Мури в місті Вінниці.

  Декілька місяців тому, одними із мешканців будинку №10 по вулиці Мури (що проживають на першому поверсі зазначеного будинку, у яких вхід до приміщення знаходиться під аркою загального користування), були встановлені металеві листи профнастилу з фасадної частини будинку по вулиці Мури, та встановлено особистий замок з задньої частини будинку,  якими закрили арку загального користування що веде до внутрішнього двору будинковолодіння. На запитання мешканців, сусіди запевнили, що таке спорудження тимчасове на період ремонтних робіт в їх квартирі, так як вони не мають місця для зберігання речей та будівельних матеріалів. 

  Всі мешканці, зазнали та зазнають досі незручностей в проїзді-прохіді через арку загального користування, залишились без доступу до газових кранів та поштових скриньок, що розміщуються безпосередньо під аркою, прохід-проїзд до своїх приміщень та підсобних споруд, що знаходяться у внутрішньому дворі будинку звершують через сусіднє будинковолодіння №12 по вулиці Мури.  

  Останнім часом, за металевою огорожею по вулиці Мури, стало видно капітальну цегляну кладку, арку загального користування без будь-яких дозвільних документів заклали цеглою з внутрішньої частини.  

  Відтак, порушено законодавство, всі правила добросусідства, архітектурно-будівельні норми, захвачена територія загального користування, порушені газові та пожежні норми,  спотворена фасадна частина будинку, якому понад сто років, що знаходиться в історичній частині нашого міста, мешканці будинку фактично в подальшому не зможуть потрапити до своїх помешкань та приміщень.

  Прошу Вас від імені мешканців будинку №10 по вулиці Мури сприяти вирішенню даного питання у поверненні території загального користування та колишнього вигляду будівлі.

  З повагою, представник мешканців будинку № 10 по вулиці Мури міста Вінниці, Овчаренко Богдан. • 05 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  ​ЗШановний Сергію, Анатолієвичу! Звертаємось від імені керівника ГО "військовл-польовий арт. Україна" із повідомленням про те, що подвальне приміщення №14 по вул. Міліційна,10 використовується, як майстерня проекту "Військово-польовий арт" з 2017 р. який підтримано адміністрацією Порошено П.О.  Проекти ГО з 2012 р. були підтримані Гройсманом В.Б та Кудлаєнко С,  

  Куратор та засновник проекту з 2017 р. "Військово-польовий арт" - сержант підрозділу "Київ" - Ротр П.  Просимо прийняти до уваги, що продаж приміщення по вул. Міліційна,10 через аукціон - ні є можливим на данний час.


  З повагою, засновник ГО "Військово-польовий арт. Україна" - Луцяк. В.В.


 • 05 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  Черговий раз змушені звернутись до Вас.

  Вже не один десяток років, ми звертались з проханням до міського Голови обладнати вуличним освітленням вул. Гонти (від Ватутіна до Північної). Нагадуємо, що у Вашій передвиборчій програмі (2015 р.) було обіцяно зробити це ще в 2016 році. Крім того, в 2017 р., на зустрічі з мешканцями житлового масиву "Дружній" (3,5  роки тому), Ви особисто пообіцяли, що в 2018 р. будуть виконі ці роботи разом з капітальним ремонтом дороги. Але, крім листів- відповідей з обіцянками запланувати наступного року, далі справа не пішла. Таким чином, нам та нашим дітям приходиться добиратись в повній темряві по заросшій чагарниками, не обладнаній тротуаром вулиці!  Особливо гостро стоїть це питання в осінню та зимову пору року, коли темрява настає вже після 16.30, що в свою чергу створює небезпеку для життя пішоходів.

  Тому, поки не трапилась біда, благаємо Вас включити в  бюджет на 2021 рік кошти на проведення робіт з вуличного освітлення вул. Гонти (від Ватутіна до Північної).  Зважаючи на теперішньої складну економічну ситуацію , зрозуміємо, якщо ці роботи не будуть виконуватись в комплексі з капітальним ремонтом дороги.  

  Дякуємо за роботу і розуміння та надіємось на позитивний результат.

   

  05.11.2020 р.    Мешканці житлового масиву  «Дружній»  (вулиці Гонти, Дружня,    Черешнева, П. Орлика, Північна, пров. Черешневий).

   


 • 04 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Після того як нам замінили централізоване опалення на швейцарське і поставили ІТП в наших кутових кімнатах 5,16...  кожного опалювального сезону холодні батареї.

  Ми зверталися протягом 4-х років і в тепломережу і в комунальне підприємство на гарячу лінію. І нічого не могли добитися, кожний рік одне й те саме.

  Приходили працівники ІТП і комунального підприємства, якв подавали більшу температуру подачі з ІТП, випускали воздух, спускали воду у підвалі.

  Коли спускають воду у підвалі вода спочатку холодна , а потім протікає тепла але після закриття крана вода знову вода знову холодна, циркуляція припиняється і в кутових кімнатах тепла не має!!!

  Тому ми просимо організувати незалежну комісію, яка обстежить ІТП, системою опалення. І найде причину  чому не подається в кутові кімнати тепло за яке ми плотимо протягом цих років 100% без перерахування.

  Ми надіємось, що після обстеження ІТП і трубів по яких подається тепло буде знайдена причина не подачі тепла в кутові кімнати і перероблена швейцарська система опалення за усіма нормами.

  Ми дуже просимо Вас допомогти з вирішенням цієї проблеми так як нас не чує МКП "УК"КИЇВСЬКА", і КП ВМР"ВМТЕ".

 • 04 листопада 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Заява

  Я, Сергій Володимирович Крисак, 1989 року 14-го лютого в УССР в місті Вінниця (свідоцтво про народження IV-AM №270095, видане Вінницьким міським бюро записів актів громадянського стану 07 березня 1989 року)

  Вимагаю:

  -  активувати мене особисто в статусі Громадянина в конституційний правовий простір Громадянина Республіки України (ст. 5, Конституції), утвореної Декларацією про Державний суверенітет та Референдумом про незалежність в 1991-ому році в зв'язку із необхідністю прийняття спадщини – тобто своєї публічної частки Національного багатства в поколіннях Українського народу від колишнього власника, тобто від влади рад Української Радянської Соціалістичної Республіки і визнати мене спадкоємцем згідно ст. 13, 14 Конституції моєї публічної частки національного багатства;

  - відкрити на мене рахунок в державному «Ощадбанку» на мою частку Національного багатства та перерахувати туди мою частку доходу від спільної публічної власності;

  -  видати легітимний паспорт громадянина України з державним гербом згідно ст. 20 Конституції України;

  - повідомляти мені щоденно стан мого рахунку, згідно ст. 67 Конституції вважати мій ідентифікаційний код платника податків публічним соціальним номером, куди я сплачую обов'язкові соціальні внески у разі нестачі прибутків від економічної діяльності держави чи територіальної громади міста Вінниці і податків з інших секторів економіки;

  -  вказати мені фінансовий рахунок територіальної громади для сплати мною особисто туди соціальних внесків, (тому, що громадянин як засновник держави не платить податків);

  -  повідомити мені про пакет соціальних гарантій, пільг, зауважень і таке інше.

  Вимагаю провести загальні довірчі (50% + 1) збори Громадян міста, ратифікувати Статут територіальної громади міста Вінниці як юридичної особи ПУБЛІЧНОГО права і активувати місцеве самоврядування згідно Конституції ст. 140-143.

  Давайте жити відповідно до Конституції, а не в тому олігархічному недорозумінні з яким ми зустрічаємось щодня з 28 червня 1996 року.