Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:1304f29f-6a6d-b0db-f06f-9424016fb3e7
 • 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Сергіє Анатолійовичу. Звертаюсь до Вас з питання незаконних дій моєї сусідки Мазурової Людмили Анатоліївни по відношенню до мене та моєї сім'ї.

  У 2020 році я купила частину будинку у Мазурової Людмили Анатоліївни (по генеральному дорученню оформленого на її сина Мазурова А.) так як на той час вона знаходилась у Федеративній Республіці Німеччина на роботі та Кутковського Андрія Леонідовича (спільна власність). При покупці частини будинку було не оформлене  окреме водопостачання та водовідведення продавцями. Водопостачання до моєї частини будинку проходить по території яка належить Мазуровій Л.А. Мене завірили та показали документи, що все вже оформляється. На теперішній час водопостачання та водовідведення на моїй частині будинку не оформлене Мазуровою Л.А.(хоча весь цей час – 1,5 року, вона мене запевняла, що все оформить) 04.09.2021 року Мазурова Л.А. звернулась до мене з проханням надати дозвіл на продаж її частини будинку. На що я відмовила, мотивуючи це тим, що надам дозвіл після оформлення водопостачання та водовідведення на мене, як власника. Погрожуючи мені та моїй сім'ї, 05.09.2021 вона відключила мене від водопостачання (відрізала трубу водопостачання). Вже 18 днів я та моя родина змушені ходити по сусідах та просити воду. Моє життя та життя моєї родини перетворилось на суцільне жахіття. А Мазурова Л.А. повністю усвідомлює свої незаконні дії по відношенню до мене та моєї сім'ї, вважає себе недотканною так як знаходиться на території ФРН.

  За моєю заявою до поліції були внесені відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за фактом самоправства даної громадянки.

  Документи я подала на КП «Вінницяоблводоканал» про проведення водопостачання та водовідведення на мою частину будинку, але я усвідомлюю, що цей процес займе багато часу и грошей, яких в моєї родини нажаль немає. Йде зима, що ми будемо робити, я навіть не уявляю. Тому я Вас дуже прошу втрутитись та допомогти у вирішенні мого питання щодо скорішого оформлення та проведення води та каналізації.

  Я мешканка м. Вінниці – самого кращого міста в України, потребую Вашого захисту і втручання в ситуацію, яка склалась у моїй родині.

  Завчасно дякую!!!


 • 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​     Ми мешканці села Малих Крушлинець, які проживають по вул. Котляревського дякуємо Віктору Мацері за допомогу у підсипці дороги. Ми вкотре переконались, що Ви людина - слова.  Щиро вдячні. Бажаємо Вам здоров'я  і натхнення у Вашій праці. • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович! Прошу Вас, як уповноважений будинку Космонавтів 29,  здійснити підчистку дерев, на прибудинковій території по переду будинку( 20 дерев), так як підчистка здійснювалась у 2017 році.  Та зрізати з причілка будинку  черешню, яка забруднює бруківку , і  під час негоди - гілки дерев дістають до  вікон та балконів житлорвих квартир. 

  Прошу здійснити ці роботи ( підчистку та зріз) у 2021році.

  Дякую, та сподіваюсь на Ваше розуміння .                                           Корнійчук С.А.
 • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня Сергію Анатолійовичу.                                                                                                         До Вас в черговий раз звертається жителька Вінниці,Онгуа Ольга Вікторівна.                                      Молю і просю Вас допомогти мені і моїй родині у вирішенні моєї великої проблеми.                        Все розпочалось ще 30.05;09.06; та 02.07.2021 році,по вул.Громова,4А,одразу за спорудою Паркінг-МІСТ який побудували.Мій будинок і всі наші речі,затопило.                                                  Як я Вам вже повідомляла,мене з родиною відселили тимчасово в готель"Поділля",за що, я дуже вдячна,але час минав і через 1 місяць,нам довелось з готелю з*їхати,термін добіг кінця,до друзів.По теперішній час я з родиною(донька і двоє онуків 13ти і 4х років) "Кочуємо" по знайомих та друзів,бо по сьогодення наш будинок.в Аварійному,небезпечному стані і не придатний до життя. А орендувати житло ми не в змозі.                                                                                               Після числених перевірок та комісій,було встановлено,що будинок знаходиться в такому стані,через незакономірні дії забудовника:Підорченко Олександра Вікторовича.                                  Мною було зібрано всі необхідні документи та акти,на основі яких,була проведена належна комісія та складений кошторис ремонтних робіт.а також розмір завданих збитків.                               Всі вище вказані документи,були передані мною до Управління Соціального Захисту Населення(Лівобережне)ДСПМР на розгляд,для подальшого вирішення моєї з родиною проблеми. Час спливає,а розгляд так і не відбувся.                                                                                                         Прошу Вашої підтримки та впливу для прискорення цього процесу,так,як наближається сезон холодів,а житла по суті в нас так і немає.Я в відчаї,вся надія на Вас.                                                               Допоможіть моїй родині.                                                                                                                            З повагою Ольга вікторівна.
                 

 • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний  МОРГУНОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ!!!

  Проаналізувавши лист Вінницької міської ради від 25.08.2021 року за №Р-01-110519/1-00-10, та проаналізувавши дану інформацію, я виявив ряд невідповідностей, а саме: 

  1) в листі вказано, що на подану мною заяву та пакету документів від 07.10.2020 р. №Р-01-105894, мене зареєстровано до пільгового списку бажаючих отримати вільну земельну ділянку "Учасників бойових дій" за №3-4337, про що було надіслано відповідь листом від 06.11.2020 р. за №Р-01-105894/01-37, - вказаної відповіді я так і не отримував листом, підвердження про відправку такого листа міською радою я також не отримував, оскільки лист не відправлявся рекомендованим листом; 

  2) вказаного порядкового номеру №3-4337 у листі  від 25.08.2021 року за №Р-01-110519/1-00-10 у вищезгаданій черзі за посиланням http://ato.vmr.gov.ua/Pages/LEQ1.aspx немає, він відсутній взагалі.

  Прошу повторно, але якісно та правдиво надати відповідь на моє звернення в якому вказати дійсний порядковий номер у  списку бажаючих отримати вільну земельну ділянку "Учасників бойових дій" . Відповідь прошу надіслати на мою електронну адресу та оригінал поштовою адресою.

 • 20 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Велика подяка державним реєстраторам юридичних осіб під керівництвом Македонської С.М. Консультація є повною та зрозумілою. Дякую.

 • 19 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Вих.№19/09/-2021/1-1 від 19 вересня 2021р.

   

  Додаткове повторне звернення до звернення

  Міському голові м. Вінниця

  Вих.№14/09/-2021/1 від 14 вересня 2021р.

  Додаткове повторне звернення до звернення

  Начальнику головного управління ДСНС

  України у Вінницькій обл.. 

  Вих.№09/09/-2021/1 від 09 вересня 2021р.

  Шановні Сергій Анатолійович і Руслан Богданович!

  Повторно просимо Вас термінового реагування  та доводимо до Вашого відома, що  16.09.2021р.приходила створена на моє звернення  комісія з міськради, яка не заставши на місці громадянина Юрченко Євгена Васильовича телефоном  домовилась з ним про зустріч на 20.09.2021р. і про те що з його сторони  до того часу будуть припинені всі самовільні будівельні роботи, але не зважаючи на всі домовленості та порушуючи законодавство Юрченко Є.В. вночі 17-09-2021р. було самовільно проведено вогняні (зварювальні) роботи по втручання в систему пожежогасіння, а саме  приєднання водопровідного крану до пожежного водогону всередині незаконно  встановленої споруди на місці пожежного гідранту біля дверей офісу №401 , на 4-му поверсі нежитлової адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Келецька , буд.51, що фактично перекрила  вільний доступ до протипожежних евакуаційних виходів в коридорі ;

  а у вихідні дні 18-19 вересня 2021р. Юрченко Є.В. здійснив самовільне перенесення пожежного гідранта вже на іншу зовнішню стіну мого приміщення  офісу 401 (№2,3,4) також без узгодження зі мною . Такими діями порушено затверджені правила пожежної безпеки в Україні,а саме :

  ДБН В.1.1-7:2016 п.7.3.4

   а) – «У коридорах поверхів не допускається розміщувати обладнання, комунікації, які виступають з площини стін на висоті меншій за 2м, крім вертикальних комунікацій тепло- та водопостачання, які не зменшують нормовану ширину евакуаційного шляху, а також випадків обумовлених у НД;

  ДБН В.1.1-7:2016 п.7.3.7

  б) – «За наявності дверей, що відчиняються з приміщень у коридори поверхів, ширину евакуаційних шляхів по коридору слід приймати такою, що дорівнює ширині коридору, яку зменшено на ширину найширшого дверного полотна – при розташуванні дверей з двох боків коридора (у нашому випадку коридор, як фактичний евакуаційний вихід, має розташування дверей з обох боків коридору, а найширші двері якраз знаходяться навпроти споруди, що зведена Юрченком Є.В. і при відкритих цих дверях ширина проходу залишається лише 46 см, при встановленому нормативі 100 см.)

  Своїми діями Юрченко Є.В. фактично систематично спричиняє ризики життю та знищення майна  не тільки нашого офісу а і  приміщень  власників  прилеглих к  коридору в т.ч. і  власників та орендарів.

   

   Реєстраційні дані особи,яка здійснила вищезазначене порушення:  Юрченко Євген Васильовичем ІПН 3058104899 реєстрація за адресою м. Могилів-Подільський вул.Володимирська ,буд.5кв.8

   

  З повагою та сподіваннями на швидке реагування та вирішення питання згідно чинного законодавства,

  Гавронська Ірина Юріївна_________________________

  Власниця Приміщень № 2-4 у Будівлі (офіс №401), незалежний аудитор, директор та співвласник

  ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ФАЙНЕНС ЛОУ АУДІТ ГРУП»

  Телефони: 067-433-21-48; 098-481-72-54


 • 19 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ Шановний Сергій Анатолійович насамперед хочу подякувати Вам та вашій команді за сприяння та проведену роботу по будівництву спортядра у НВК ЗШ 1-2ст ГЕК 29 ВМР за яке я дуже вдячний,але знову нас турбує питання так званих "благодійних внесків",в нашій школі існує так званий  "батьківський комітет"який вимагає за кожного учня протягом року робити внески по 300грн в рік,для багатодітних знижки 50 відсотків,тобто 150 грн.Я як багатодітний батько в змозі забезпечити та здавати ці внески але турбує законність їх зборів та Ваша заборона на такі збори.Зі слів директора Миколи Петровича він заявив на зборах що без цих внесків навчальний заклад не взмозі існувати!Тому просимо Вас роз'яснити нам законність існування таких ГО в навчальних закладах,необхідність зборів "благодійних внесків",та чому міський бюджет не взмозі забезпечити фінансування навчального закладу!З Повагою!

 • 19 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергій Анатолійович. Просимо звернути вашу увагу на забудову по пр.Космонавтів 53, саме житлового будинку Прем'єр Тавр. Дані забудовники будують заїзд та паркомісця зі сторони будинків №55, 59 забравши тротуар. Підкажіть, будь ласка:як дітям, людям похилого віку, а також іншим мешканцям даних будинків добиратись до своїх дворів? Також дані забудовники не виконують своїх обіцянок, щодо побудови дитячого майданчика та ремонту дороги про які було заявлено на початку будівництва. Прошу приєднатись до розв'язання цього питання та створити комфортні умови не тільки для Прем'єр Тавр, а й для людей які живуть поряд. 

  З повагою мешканці буд.55 по пр.Космонавтів.

 • 18 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Я проживаю за адресою Космонавтів 45. Наша прибудинкова територія є тупиковою, немаленькою і зеленою. На весь двір перед під'їздами є дві опори , що належать Міськсвітло (інформацію дізналась  на Скалецького 17 від інженера нашої дільниці). На жаль, світла ліхтарів недостатньо, воно освітлює листя дерев і ввечері страшно навіть від авто дійти до під'їзду, доводиться батькам зустрічати дітей після школи та гуртків в зимню та осінню пору. Також є проблема з тим, що на лавках часто невідомі особи влаштовують розпивання алкогольних напоїв, неповнолітні в тому ж числі , оскільки двір тихий, тупиковий , багато старих дерев, і дуже мало світла , що дозволяє випивати і розважатись. Але це створює великий дискомфорт всім мешканцям, адже поверхів всього 5 і весь галас чути всім мешканцям, особливо жителям 1 поверху. 

  Дуже просимо замінити два ліхтаря на потужніші, аби ввечері було освітлено дорогу біля під'їздів і мешканцям було безпечно пересуватися власною прибудинковою територією. Який порядок заміни ліхтарів ? Потрібно бути в черзі? На жаль, від Міськсвітло надійшла письмова відповідь на моє таке ж звернення , що ліхтарів немає. Скільки нам очікувати і коли млжна розраховувати на заміну? У будинку багато пенсіонерів та субсидіантів, на купівлю за власний кошт ми не можемо розраховувати . Буду очікувати відповіді 

  З повагою 


 • 17 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Мы жители дома по ул Стрелецкая 65 хотим получить ответ на интересующий нас вопрос.Под нашим домом  во дворе идет капитальное строительство.Плана на строительство нет ,строийка идет на муниципальной земле ,что строится неизвестно .Все это прододжается в течении 2 месяцев .При этом был ввод в городскую сеть водоканала и сейчас ведут с общего щитка провода на електричеств через квартиру 43.Дом старый и проводка не выдерживает и без этого постоянно выбивает свет.На месте этого строительства стояли сараи жителей дома 65.Идет самозахват земли.Дайте пожалуйста ответ на каком основании идет строительство ,почему человек не показывает разрешение на это строительство а при любых вопросах идут сплошные угрозы.При всем этом при такой стройке не установлен биотуалет и забор .Все нужды справляют в канаву водостока .Очень просим Вас отреагировать нна наше письмо .Копию письма отправляем на Киев в отдел муниципальной полиции и корупции так наша Винницкая полиция при ввзове никаких правовых мер не придпринемает.

 • 16 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

   Ми учасники творчих колективів, які працюють в Малокрушлинецькому СБК щиро дякуємо депутату Вінницької міської ради Віктору Вікторовичу Мацері за щедру допомогу в придбані прекрасних сценічних костюмів, для жіночого вокального колективу "Веселка". Дякуємо, що Ви і Ваша команда працюєте для людей., що з розумінням ставитесь до розвитку культури на селі, що Ви справжній меценат.   Велика Вам ПОДЯКА!   

  https://photos.google.com/photo/AF1QipNMMK2V7ifkUBdrsso-Sf8Fjjf9lAzPynz5NiVJ

  https://photos.google.com/photo/AF1QipPP9qZbZ7M3ria7Ld76MUmdvGdJkYest7maEdjv


 • 16 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора! Я старшая будинку за адресою Келецька 81.Вже не один рік ми зверталися до Фурмана( є копії звернень) ,з проханням відремонтувати наш двір,який не коли не ремонтували...і з умовою 30/70%і т.д на що отримували усні обіцянки та отписки.До будинку проїхати дуже складно...так як ями одна на одній в пів колеса в глибині. Фото є.Ми мешканці цього будинку просимоВас допомогу  вирішення цього питання! Дякую! 


 • 16 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Змушена звертатися до Вас, Сергій Анатолійович, по допомогу у вирішенні відновлення водопостачання за адресою вулиця Ватутіна 137 В. Так як комунальне підприємство "Вінницяоблводоканал" не вміє чи не хоче правильно доносити інфомацію до своїх споживачів. Водопостачання мало бути відновлено згідно оголошення о 16.00 15 вересня 2021. На даний час 17.00 16 вересня 2021 рік вода відсутня і коли буде ніхто не може надати інформацію. Лише наголошують, що потрібно робити запаси води, а з чого їх зробити,я кщо води вже немає 3 добу. У нещодавно вами відвідуваному садочку №33 також відсутнє водопостачання, як маленьким вихованцям відвідувати заклад при таких умовах. Дуже прошу втрутитися у дану ситуацію. Буду щиро вдячна за швидку реакцію.

 • 16 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  Біля нашого будинку по вул. Остозького буд. 62 в землі утворився отвір з якого вже 3-й рік поспіль в опалювальний період виходить пара. Цієї зими утворився ще один такий отвір. Мешканці нашого будинку щороку викликають представників КП «Вінницяміськенерго», але  ніяких робіт вони не проводять. Просимо Вас  вплинути на КП «Вінницяміськенерго»  щодо проведення робіт по заміні трубопроводів тепломережі коло нашого будинку.


 • 16 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  1-А клас школи-гімназії  № 2 висловлює подяку за нагоду та можливість проведення урочистої лінійки до Дня Знань 1 вересня на території Вінницького міського центрального парку.

  Це свято запам’ятається усім, всі батьки та діти в захваті !


 • 16 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​При  встановленні представниками КП «Вінницяміськенерго»  загальнобудинкового лічильника тепла на будинок по вул. Острозького 62  в елеваторному вузлі були демонтовані 2 термометри, 1 манометр  та грязьовий фільт та щоразу в актах обстеження теплових мереж вимагають встановити контрольно-вимірювальні прилади. В опалювальний період цього року сталася ситуація, що мешканці будинку за опалення були змушені заплатити в три рази, була створена комісія із представника КП «Вінницяміськенерго»  та представника ЖЕО-1, та акта обстеження теплових мереж і причин згідно яких мешканці були змушені заплатити таку високу вартість за опалення нам не надали. Тому просимо Вас вплинути на КП «Вінницяміськенерго»  повернути демонтовані термометри, манометри та грязьовий фільтр до нашого елеваторного вузла, а також перерахувати вартість тепла за місяці  в яких ми змушені були заплатити в 3 рази більше ніж зазвичай. 

 • 15 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня! Прошу Вас допомогти! Я інвалід другої группи, після ампутаціі ноги. Зверталась не один раз до служб, але так нічого не добилася. Біля нашого будинку росте дерево, яке вже сохне і при сильному вітрі може впасти. З червня місяца так нічого не зроблено. В липні сказали що чекати до серпня, тепер сказали що до кінця року можливо буде результат. Я не хожу, якщо воно впаде, то побье вікна і балкони. 

 • 15 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Міському голові

  Моргунову С.А.

  ЗАПИТ

  на отримання публічної інформації

      Відповідно до ст. 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов'язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3,4,14 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

    Згідно зі статтею 5 Закону України "Про доступ до публічної інформації" доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

      Зважаючи на вищевикладне, відповідно до статтей 5,6,13 Закону України "Про доступ до публічної інформації", статтей 5,6 Закону України "Про інформацію", прошу надати інформацію:

   

  1. В якому році було виконано капітальний ремонт асфальтного покриття на прибудинковій території по просп. Космонавтів,26

            Відповідно до статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації " прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь прошу надіслати на  електронну адресу: olpolishukxxx@gmail.com

    
    

  З повагою О.В. Поліщук                                                                                                     15/09/2021


 • 14 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня

  Чи відомо нашій міській владі, що місце державного прапоря священне? Місце, де розміщено державний стяг НІКОЛИ ні в одній країні світу не може займати інший прапор, навіть у день міста. Виглядало так, ніби організовано ВНР. Врахуйте це на майбутнє і ніколи не повторюйте.

  Прапор Вінниці, розмістіть на мерії


 • 14 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Четвертий день у Вінниці... Не була в місті 2 роки.  Найнеприємніше-це вода з крану: гидка, вонюча , грязна. Таке враження, що воду спеціально чимось гидким  обробляють. Найгірша вода, що бачила колись у своєму житті! Хоч мені вже 64 роки , і об'хала півсвіту! Таке враюення, що місцевій владі по барабану, що відбувається справжнісеньке отруєння мешканців міста! Дуже шкода, що вінничани мовчки вживають цю воду, а треба було б хоч раз все керівництво міста  напоїти цією водою...

 • 14 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  ОСББ "Ві-10"  дякує Вам, Фурману Роману Сергійовичу та Кедисю Павлу Геннадійович за сприяння у видаленні та чищенню дерев на прибудинковій території будинку 10 по вул. Воїнів-інтернаціоналістів. Шість дерев перебували в аварійному стані та могли у будь-який час впасти. Підчистили лише 12 дерев. 

  Однак, необхідно почистити ще 16 старих дерев: липи та берези , що межують з тротуаром; липи біля ДНЗ 59.

   Крім того, просимо видалити ще три дерева - напівсуху сливу ,липу біля ЦПМСД 3, суху березу між будинками 10 та 6.

  Дякуємо за розуміння та надіємося на співпрацю.


 • 13 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович. Звертаюсь до Вас від імені всього під'їзду нашого будинку, Соборна, 91/8. В нашому під'їзді на четвертому поверсі кв. №11, проживає неадекватна мешканка Єгурнова Лілія. Яка загаджує весь під'їзд, прибудинкову територію. Такий сморід, що неможливо зайти до свого помешкання. В квартирі у неї немає води і газу, в туалет вона ходить біля будинку. Писали звернення в прозорий офіс, була комісія, яка склала акт і прийняла рішення приймати міри. Але до цих пір нічого не зроблено. Це просто жах. Благаємо Вас, про допомогу. Прийміть якісь міри. Адже це будинок в самому центрі міста. За 100метрів вхід до центрального парку.

  Надсилаю відео і фотографії.

  https://drive.google.com/drive/folders/10NaF4JIHUcZfqtoAel7FCfhiikTCkygi?usp=sharing

 • 13 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу повідомити контакти (електронну адресу) відділу культури для подальшого спілкування. На Вашому сайті контакти відсутні.

 • 13 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу повідомити контакти (електронну адресу) відділу культури для подальшого спілкування. На Вашому сайті контакти відсутні.

 • 13 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня Сергiй Анатольович! Чому при в становлених валiдаторах, в маршрутных автобусах Вiнниця-Щiтки, вже бiльше мiсяця вони не пiдключенi, пенсiонери розраховуються за проiзд не карточками громадян а грошима (налiчкою)!? Дякую! 


 • 13 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович !
  Ініціативна група меншканців буд №42 по просп. Космонавтів, вирішила на умовах співфінансування виконати роботи по влаштуванню місць для тимчасового  паркування автотранспроту на прибудинковій території. Виконали проект і подали документи до ДЖГ але на місці майбутніх паркомісць знаходяться мережі опалення і водопостачання. 
  Просимо вас посприяти у виконанні робіт по влаштуванню паркомісць із заміною мереж.


 • 13 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​     Ми мешканці села Малих Крушлинець, які проживають по вул. Набережна дякуємо Віктору Мацері за допомогу у підсипці дороги. Ми переконались, що Ви людина - слова.  Щиро вдячні. Бажаємо Вам здоров'я  і натхнення у Вашій праці. Надіємось на подальшу співпрацю та допомогу.


 • 13 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Ми жителі центру звертаємось до Вас з проханнням відкорегувати звук бою часів на башті ( гучність).      Також часи зі сторони Магістацькоі  не працюють. Дякуємо за розумінння.

 • 12 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​доброго дня, скажіть будь ласка чому не зняти з мартшуру ці богдани 8а і не дати звичайний автобус муніципальний такий як ви зробили по маршруту 32 Сабарів-вокзал, маршрут 8а завжди переповнений як "сельодки" , при тому що зараз ця епідемія, чому Сабарів це елітний район, а Бучми мають чекати по годині-дві в вихідні тому що автобус в який можна влізти з коляскою так рідко ходить? 8а не виконує перевезення нормально пасажирів, він замалий.

  Прошу ввести перевезення 8а не богданом а звичайним автобусом що може перевозити коляски. Також прошу 8 і 24 маршрут пускати на вихідні частіше ніж раз в годину , 1,5 години