Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:2498b19f-3a24-b0db-f06f-9194f8cf2c98
 • 03 березня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Вельмишановний Якове Олександрович, прошу Вас втрутитись у незаконне будівництво багатоповерхівки між приватними будинками садибного кварталу в смт. Агрономічне, по вулиці Гагаріна. Забудовник придбав дві ділянки на початку і в середині вулиці, на яких планує будувати багатоповерхівки. Крім того він погрожує людям, що інші садибні ділянки їм також не належать, хоча вони приватизовані.  Він погрожує все привласнити. Забудовник не пред'являє жодних дозвільних документів. Не надає реєстраційного номеру будівництва, за яким можливо було б перевірити його законність. Хоча згідно законодавчих норм будівництво висоток в межах садибних кварталів є неприйнятним. Спілкується через будівельників. Остання зустріч з його буцімто представником, закінчилась заявою, що після зведення будинку, люди мають припинити господарську діяльність, на кшталт утримання худоби та птиці. Оскільки це порушуватиме права майбутніх жильців. Тоді як на запитання, щодо розміщення 30-40 автомобілів та високий рівень загазованості, він відповів це нормально. Весь час прикривається тим, що ці квартири для учасників АТО, тоді як в одночас пропонує стороннім людям вже вкладати гроші в це будівництво. На даний момент цим забудовником ведуться активні будівельні роботи, не зважаючи на протести людей. Більш того повз хати на близькій відстані їздять навантажені буд. матеріалами вантажівки, від яких почали руйнуватися приватні будинки. психологічний терор даного забудовника вже довів людей до інсульту та лікарні. Також є інформація про пропозицію від нього давати людям грошовий хабар, щоб вони не протистояли його забудові. Також даний забудовник вже має 3 багатоповерхових будинки, які не мають відповідної документації, люди у них проживають без ордерів. Під час будівництва цих будинків він засипав екологічно важливі джерела, які живили ставки.

  Дуже Вас просимо звернути увагу на всю цю інформацію, забезпечити перевірку будівництва і допомогти нам захистити нашу землю від рейдерського захоплення.

 • 22 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

        Шановний Яків Олександрович, щиро дякуємо Вам за те що департаментом архітектури та містобудування Вінницької міської ради, вже в який раз, опрацьовано наше звернення  від 05.02.2021 р. щодо  реконструкції пам'ятника  з нагоди 10-річчя Чорнобильської катастрофи по вул. Київській.

       Інформацію про те що пам'ятник з нагоди 10-річчя Чорнобильської катастрофи по вул. Київській, на набережній в районі центрального мосту (скульптор Ю. Е. Козерацький, архітектор І. О.   Єзерський) ми знаємо вже більше 25 років, і на авторські права не посягаємо.

        В Законі України «Про авторське право і суміжні права», на який Ваші виконавці настійливо посилаються, жодним словом не сказано що для реконструкції пам'ятника, потрібні якісь дозволи чи згоди.

       Ми впевнені що скульптор і архітектор, обома руками підтримають нашу пропозицію в піднятті самої скульптури на півтора - два метри для її величі, на фоні поряд розташованого храму.  

       Організація і час проведення засідань архітектурно-містобудівної ради, залежить персонально від Вас.

       Для підготовки та проведення у Вінницькій  міській територіальній громаді  заходів,  пов'язаних з 35-ми роковинами  Чорнобильської трагедії, часу залишилось зовсім мало.


 • 17 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Добрий день. Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 29.01.2015р. №140 "Про перелік робіт на об'єктах нерухомості, виконання яких не належить до самочинного будівництва" (із змінами внесеними рішеням  виконавчого комітету міської ради від  14.02.2019 р. № 405) демонтування підвіконної частини стіни, з метою  об’єднання приміщень житлового або підсобного призначення з приміщеннями засклених лоджій та балконів без збільшення розмірів останніх не належить до самочинного будівництва. Чи потрібно отримання дозволу чи інших документів або погодження на проведення демонтування підвіконної частини стіни (будинок  (новобуд вул. Острозького, 2), цегляний, балкон заскленний, опалення індивідуальне.)? Заздалегідь вдячний.

 • 05 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

       Шановний Яків Олександрович, ліквідатори аварії на ЧАЕС нашого міста, неодноразово звертались до очолюваного Вами департаменту стосовно реконструкції пам'ятника по вул. Київській напроти центрального автовокзалу  до  35 річниці планетарної катастрофи на ЧАЕС.

      Вам, і керівництву міста писали  що пам'ятник, який за свій 25 річний вік, майже вріс в землю, став низьким і вигляд має жалкий, сумний і непривабливий.  Ми не думаємо що скульптору і архітектору буде приємно про це знати.

       Чомусь на всі письмові звернення ми отримуємо безграмотні, з граматично-стилістичними помилками відписки майже знущального характеру у виконанні О. Горбань.

           Це, питання ставиться ще з минулого року, дуже резонансне, і пов'язане  з  Указом Президента України від 9 грудня 2020 року № 556/2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи»

        Згідно ПОЛОЖЕННЯ про Департамент, п. 8.2.2., Ви  несете: "персональну відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової дисципліни".

       З врахуванням описаного, ліквідатори аварії на ЧАЕС просять Вашого авторитетного впливу і особистої участі в організації  реконструкції Чорнобильського пам'ятника, розташованого напроти центрального автовокзалу, в нашому місті, до 35 річниці аварії.

     


 • 01 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Добрый день.

  Меня интересует вопрос бездомных животных нашего города.

  Почему в 2021 году не выделен бюджет на их стерилизацию?

  Для чего нам тогда муниципальный приют?

  Если жители города занимаются этим на добровольной основе, то такой развитый город, как Винница, должен способствовать этому.

  Я уже не говорю об их бесплатном лечении, а просто контроле численности гуманным путем.

  В 2020 году в муниципальном приюте стеризовали бесплатно + по 2 пеленки на каждого котика, а собак даже вылавливали и возвращали назад.

  В этом же, говорят, что бесплатного уже ничего не будет. 

  Только льготная цена для бездомных кошечек 320 грн+ 2 пеленки, а собачку могут взять бесплатно одну и то если сами люди привезут.

  Как так, что на животных в нашем городе нет денег?

  Куда деваться всем новорожденным этой весной?

  За что их лечить?

  Силы и места передержек неравнодушных горожан на исходе.

  Мы просим, в срочном порядке, обратить внимание на этот вопрос


 • 01 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Я звертаюсь до вас з проханням поміняти наступного разу зонування землі сільськогосподарського призначення. Я не можу нормально вирощувати рози,хочу побудувати Подвал-склад. Займаюсь на цій землі вже 20років. Мені по спатщенні перейде 2 ділянки:

  0510100000:01:130:0045. 

  0510100000:01:130:0046. 

  І ще одна ділянка на дружині: 0520681000:01:006:0049. 

  Вона знаходиться через дві ділянки і я можу домовитись щоб зробити обмін на 0520681000:01:006:0051 щоб три ділянки були разом. Це получиться 4 гектара землі для мого розвитку з вирощування роз. В мене велике прохання дати змогу займатись ділом якому я присвятив всеньке життя. 

  ПРОШУ ПОМІННЯТИ МІСТОБУДІВНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ ЩОБ МОЖНА БУЛО БУДУВАТИ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ТА ЗБЕРІГАННЯ КВІТІВ. 

 • 02 січня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня! Звертаюсь з приводу розповсюдження звукової реклами. У будинку по вул 600 річчя 36, на першому поверсі розташований магазин побутової техніки "Техномаркет" . Над входом у магазин встановлена звукова колонка з якої гучно лунають рекламні оголошення і музика. В період адаптивного карантину коли влада закликає населення залишатись дома, постійні голосові повідомлення можуть завдавати шкоду нервовому здоров'ю мешканцям будинку, в тому числі становити втручання у їх приватне життя , також це примусове нав'язування чийогось комерційного інтересу.   Вся реклама у місті повинна мати дозвіл. Чи потрібний дозвіл на розміщення такого виду реклами? Вибачте якщо це питання не у вашій компетенції.

 • 31 грудня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​ДОБРИЙ ДЕНЬ. Я ВИРОЩУЮ РОЗИ В ТЕПЛИЦЯХ НА ПАЄВІ СВОЄЇ БАБУСІ-1.5 га. ЦЯ ЗЕМЛЯ СІЛЬСЬКО-ГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ І У ЗВЯЗКУ З ПЕРЕНЕСЕННЯМ МЕЖ МІСТА ЇЇ ПЕРЕНЕСЛИ З СЕЛА ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ДО МІСТА ВІННИЦІ. А Я ХОЧУ ПОБУДУВАТИ СКЛАД -ПІДВАЛ ДЛЯ КВІТІВ,ПО ЗАКОНУ Я МОЖУ ПОБУДУВАТИ СКЛАД ДЛЯ КВІТІВ. АЛЕ В АРХІТЕКТУРІ МЕНІ ВІДПИСАЛИ ЩО : Нажаль , на цю територію генеральний план не розроблявся.Коли буде- невідомо.Отже дозвіл на будівництво міська рада не надасть. ЩО МЕНІ РОБИТИ ???

 • 14 грудня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня. В 2020 році я отримала у спадщину квартиру (частку комунальної квартири) за адресою вул. Магістратська 106, 3, (загальна площата 31,35кв.м.) та звернулась до ДАтаМ з приводу погодження перепланування квартири, яке було здійснене в 2005р. попереднім власником. Усі погоджувальні документи мною були зібрані. В технічному звіті (2017/1-20-ОБК, експерт прокопчук П. Г. Прокопчук, сертіфікат 004691) є висновок, що перепланування приміщень не суперечить діючим нормативним документам, та в подальшому може експлуотуватись. Також мною перепланування було погоджено з АТ"ВінницяГаз", та КП"Вінницяводоканал", МКП"Аварійно-диспетчерська служба"(технічний стан димових каналів), та з ГУ ДСНС України у Вінницькій області. У відповідь на моє звернення я отримала висновок що "перепланування квартири ДАтаМ (вик. Л. Осадчук) не погоджує, тому що мінімальна площа кухні має бути - 8кв.м., суміщений санвузол-3,8кв.м. Незрозуміло про які саме площі йде мова, якщо площа приміщень не змінювалась, стіни не переносились, була перенесена газова плита з приміщення санвузла до кухні 6,2кв.м. (якеі є приміщенням кухні за проектом цього будинку). Квартира комунальна, тому для зручності мешканців і їх роздільного користування комунікаціями газова плита в частині мого спадкодавця була розташована в приміщенні санвузла, та була перенесена після смерті її матері в приміщення кухні, яке до цього використовувалось, як кімната. В усіх сімох квартирах мого восьмиквартирного будинку кухня за проектом складає 6,2кв.м. Чому ж в мене після переобладнання вона має складати 8кв.м., та ще й при допустимих нормах 5кв.м. в однокімнатній квартирі? Велике прохання розібратися в цоьму питанні і дати відповідь. З повагою В.В. Панченко.


 • 23 листопада 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Доброго дня, шановний Яків Олександрович. Нещодавно мешканці мого будинку по вул. Князів Коріатовичів буд. 10, почали пускати плітки, нібито наш будинок підлягає знесенню, у зв'язку з будівництвом багатоповерхівки. Прошу Вашої допомоги у перевірці достовірності цієї інформації.

 • 23 жовтня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​                Яків Олександрович!

  Нещодавно мешканці пров. Архітектурний (8-пров. Гніваньського шосе), грубо порушуючи містобудівну документацію, загородили свій провулок високим бетонним парканом. Провулок вони продовжили, включивши в нього існуючу лісосмугу. При цьому було також зрубано деякі дерева, що заважали встановленню паркану.

  Але згідно ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ МІСТА із зазначенням планувальних обмежень на використання території, затвердженого рішенням міської ради від 27.06.2019р. №1857, ця лісосмуга, що пролягає між провулками Гніваньського шосе та м-ну "Академічний" зазначена як РЕКРЕАЦІЙНА ЗОНА ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ. Тому відповідно до цього самовільно встановлена огорожа повинна бути негайно демонтована і лісосмуга знову повинна стати територією загального користування.                                                                                                                                 Просимо Вас розібратись з цим кричущим самоуправством та покарати винних.

 • 22 жовтня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Шановний Яків Олександрович!  На земельній ділянці з кадастровим номером 0510100000:02:109:0010 та цільовим призначенням "03.10 Для будівництва  та обслуговування будівель ринкової структури", по вул.Сабарівське шосе 7 в зоні діючої високовольтної ЛЕП будується АГЗС "СЕНС". При цьому напевно планується навіть перенесення поворотної анкерної опори ВЛЕП. Невже це будівництво має дозволи відповідних служб та чи не порушено при цьому законодавство України? 

 • 18 жовтня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​​​​​​​​​​​Здравствуйте, уважаемый Яков Александрович! У меня, к вам, вопрос: когда, наконеч-то, будут срезаны 2 сухих каштана, во дворе дома , по Келецкой 60? Сколько можно раз обращаться письменно, звонить и т.д. ? И , почему это, мне советуют это сделать за свой счет??? Я юридически, не имею права этого делать! Тем более, платяться деньги каждый месяц за "Утримання будинку та прибудинкової териториї". Пусть та сотрудница, которая, в весьма не дружелюбной форме, мягко говоря, мне это посоветовала, почитает это обращение!!! Деревья примерно, 15-и метровой высоты, и, при падении, могут повредить стоящие внизу, автомобили и провода. Я уже молчу, что могут кого-то покалечить! "Промедление смерти подобно" - это выражение очень подходит, в данном случае. Деревья обещали срезать еще летом, но, увы, "воз и ныне, там..." Заранее благодарю за срезку деревьев.

 • 19 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня! 

  1) Я часто гуляю, ходжу з дитиною біля набержного кварталу на Київській (Київська 29) і вдаряюся ногами, речами, падає дитина через клумби, які хаотично лежать біля магазинів! Будь-ласка, зробіть там щось для пішоходів, бо поруч машини, а те, що є - не відповідає нормі. Бо, може ще дверима вдарити з іншої сторони від магазинів. 

  2) А далі, прямо, біля центрального заїзду в квартал, біля магазину Матрасів взагалі немає місця для пішоходів, тільки для машин. Замість цього там велика, пуста територія просто огороджена забором. Люди і дітки йдуть по дорозі. Допоможіть! Це вже багато років, там дуже багато машин і дуже страшно за життя діток. Дякую


 • 15 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Яка доцільність будівництва того величезного будинку на Привокзальній площі? Там давно не вистачає місця для автомобільних стоянок і для автобусних зупинок. Перехресток постійно перевантажений. 
  Чим для вінничан буде корисне оте потворне нещастя? Комусь нема де торгувати? Чи хтось комусь добре "віддячив" за дозвіл?

 • 14 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Здравствуйте по улице Бужский спуск 20 закрыт проход к Прибрежное зоне с табличкой частная собственность и установлена камера во дворе. Всегда эта дорога была открыта для свободного прохода, а сейчас приходится обходит что доставляет большие неудобства для передвижения особенно с коляской.  Примите Соответствующие меры.  Откройте прибрежную зону для свободного прохода !!! 

 • 14 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Звертаюсь до вас з приводу незаконного будівництва будинку на два поверхи з мансардою по вул. Хмельницьке шосе 60. Будівництво розпочато без погодження з нами, як з сусідами. Відстань до нашого паркану становить 75 см, що порушує норми житлового будівництва. Власник будинку показати проект відмовляється, мотивуючи це тим, що проекту не має і це моя земля, що хочу, те й будую на ній. Був закладений фундамент глибиною кілька метрів і висота першого поверху становить близько п'яти метрів. Прошу вас вжити заходів для припинення незаконного будівництва, що порушує норми житлового будівництва.


 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​​Я громадянин України.житель м. Вінниці,Наук Володимир Євгенійович,що здійснюю свою підпиємницьку діяльність за адресою 2-й пповулок Хмельницького шосе 6,а саме торгівлю металопрокатом,а також являюсь власником та очолюю керівництво ТОВ НВП "Термінал-Спецтехніка, хочу залишити повідомлення про незаконне встановлення на проїжджій частині огороження,а саме на початку 2-го  провулка Хмельницького Шосе, яке перешкоджає вільному руху транспортних засобів,а також вїїзду і виїзду 20-ти тонних машин що здійснюють ввезення і вивезення металопродукції та металопрокату,що тим самим роблять неможливим здійснення моєї підприємницької діяльності,Прошу прийняти мою скаргу до уваги та міри щодо ліквідації даного та будь-яких інших загороджень

 • 05 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня , живу на вулиці новопрорізна біля кооперативного інституту побачив сьогодні , що інститут рішив звести забор біля себе , не враховуючи що там живуть та ходять люди , так як вони показали де вони хотять його будувати , то получається що це буде тонель в якому не завжди зможе проїхати машина , тепер я не знаю як я зможу доїхати на машині до себе до дому , по їх відповіді на питання , чому ви нікого з вулиці не спитали чи нам так буде зручно , вони відповіли , це ваші проблеми , а в нас бумаги всі є , якщо є якісь бумаги , то вони були зроблені без урахування нашої думки 

  Я вірю що ви в цьому розбиретесь і врахуєте наші думки , що дозволить нам вільно пересуватись та паркуватись біля свого будинку , 

  Дякую за увагу та розуміння .

  З повагою громадяни міста Вінниці

 • 23 серпня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Шановний Якове Олександровичу!

  Ви як диркектор профільного департаменті з будівництва та архітектури міста багато робите для того щоб наше місто мали привабливий вигляд! Нещодавно було проведено громалські слухання по розвитку території міста Вінниці в районі бувшого мясокомбінату , де акцетувалось увагу про те що в найближчий час на тій території буде побудований новий Епіцентр та буде проведена реконструкція вулиці Батозької.

  І ось не пройшло і року як побудувавя і відкрився Епіцентр і так думаю що дай Бог у наступному році настане черга реконструкці вул. Батозька.

  В світлі таких великих перемін хочу звернути вашу увагу на вигляд самої вулиці Батозької що іде від залізничного вокзалу до нового Епіцентру а також на ті страшні вивіски і реклами що просто виглядає жахливо. 

  От наприклад навпроти самого головного входу в Епіцентр розташована будівля Реквієму де попереду фасаду стоять 3-х поверхові чи то рекламні вивіски, чи то ворота на який те все просто наліпили. Невже не можна щоб ті реклами знесли а ворота переставили і був нормальний вигляд?

  Прошу Вас донести до власників та знести ось такі приклади вінницьких реклам як біля Реквієму!! Завчасно Дякую!!

 • 30 липня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня! звертаємось стосовно рекламного щита на прилеглій території Пирогова 111А!

  Ще в 2019 році ми отримували відповідь про відведене нове місце для цього рекламного щита. Але щит так і  функціонує на старому місті і створює некомфортні і не небезпечні умови для мешканців нашого будинку. 

  Будемо вдячні за виконання обіцяного питання. 


 • 21 липня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Стадион локомотив. Робить!!! Хоть плавно. Для початку робить. Центральну трибуну. Видиляйте кошти. З роками-Пивденну трибуну. Потим захидну. Схидну))) все плавно видиляйте кошти .. бо це руина и позор винници на всю украину стадион наш. !! Зробить биля нього пару полив з штучнои трави!! Пидтримуйне единний професийний футбольний клуб НИВА- визитка области и винници. Вси области пидтримують футболольни клуби- едже це пропаганда здорового способу життя дитям и людям- майстерни футбольни матчи всеукраинськи футбольними майстрами всеукраинськими. Де видчуваеться смак битви професионалив!!! Що дае приклад дитям и людям здорово способу життя!!

 • 15 липня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Доброї ночі.
  Я мешканка будинку (Юності 37)Звертаюсь до вас про наступне:
  В нашому дворі виникла така ситуація що потрібно поставити 1 або навіть 2 лежачих поліцейських тому, що машини в двір не те що заїжджають 
  А вони просто залітають 
   Із-за того що заїзд з поворотом вони летять,а водій не бачить дітей які знаходяться коло під'їзду.

  Просимо всі будинком поставити Лежачі Поліцейські.
  Бо вже було декілька випадків що діти могли потрапити під машину.

  Тому будьте лояльні до нашого прохання!Бо чужих дітей не буває.

  Щоб потім нікого не оплакувати.
  Дякуємо і щиро надіємось на скоріше рішення.

  Проспект Юності 37.


 • 15 червня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Не хворіти Вам!

  Особливо на очі. Хотів переслати Вам фото отого моргу, чи що там в тому будинку буде, що на привокзальній площі будується... Особливо на фоні архітектурного стилю вокзалу, чи ЗТА. Нема можливості. Але, якщо Ви дійсно архітектор, то мали б ЦЕ бачити. Не буду пускати піну, бо ВОНО само за себе кричить. "Дякуємо за подарунок"! Ото "вписали"! 

 • 02 червня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Шановний Яків Олександрович!

  Якийсь час тому я створював петиції і звернення з приводу "наболілої" проблеми
  моєї сім'ї і нашого міста вцілому. І як і тисячі свідомих громадян нашої країни
  в черговий раз переконався у неспроможності нашої влади. Усі рази мені відповіли
  "черговими" відмовками, посилаючись звісно на статті законів, як це прийнято у світі
  юридично грамотних людей. І знову проблема із загостреного стану повернулась у стан хронічний.
  Не через відповідь влади, не через її дії, а в силу об'єктивних природних причин - настав холодний період року.
  Час йшов, холоди закінчились, почався карантин, люди стали заручниками обставин і нових правил.
  Але для певної групи жителів нашого міста це абсолютно нічого не значить. Я маю на увазі, ні закони держави в якій вони живуть
  ні привила що вводяться для їх же безпеки, ні просто прості закони людяності.
  Я маю на увазі тих жителів нашого міста, що кричать про своє право на гарне проведення часу на парковці музею М.І.Пирогова
  нехтуючи (справедливіше було б сказати - начхавши) правом тих хто живе поряд, на відпочинок у тиші, вночі.
  Питання це підіймається до влади не перший раз, і думаю уже мабуть і не перший десяток раз. Люди вимушені викликати
  патрулі поліції щоб отримати якийсь перепочинок і тишу і встигнути заснути за цей час.
  І тут у мене до вас, представники влади, є прохання. Просто дайте обгрунтовану відповідь, не чергову відписку, а саме відповідь.
  Невже дешевше відправляти патрулі що є досить обмеженим ресурсом міста на одне і те саме місце з однією і тією ж причиною
  по декілька разів на тиждень, може і того частіше аніж разом вирішити проблему? Притому що варіанти вирішення пропонувались безліч разів
  багатьма активними мешканцями міста і зокрема району вулиць Юності - Пирогова (думаю є і інші).
  Варіант, нарпиклад закрити парковку на нічний час, що належить, наскільки мені відомо, музею пирогова що не працює в нічний час.
  Друге питання стосується вулиці Юності. В черговій відписці на моє питання чи не можна встановити засоби запобігання перевищення швидкості по вулиці
  мені написали що буцім у відповідності з якимось там ДСТУ такої можливості немає, так як це магістральна вулиця. Так от дайте мені будь ласка відповідь
  чим ця магістральна вулиця (пр. Юності) принципово відрізняється від вул. Зодчих що у мікрорайоні поділля? Чому по вулиці зодчих можна було встановити 
  "лежачі поліцейські" мінімум на трьох ділянках вулиці, а по пр. Юності це неможливо? Приведіть будь ласка об*єктивні тому причини.
  Чи що, на юності живуть інакші люди, недостойні виконання їх конституційних прав і прав людини?


 • 27 травня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Доброго дня!

  На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також згідно ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах», прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

  1)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування жилого будинку, площею 0,10 гектара в місті Вінниця;

  2)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0 гектара в Вінницькій області;

  3)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для ведення садівництва, площею 0,12 гектара в Вінницькій області;

  4)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для індивідуального дачного будівництва, площею 0,10 гектара в Вінницькій області;

  5)надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва індивідуальних гаражів, площею 0,01 гектара в місті Вінниця;

  З повагою,

  Олексій


 • 25 лютого 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Шановний, Яків Олександрович!  Звертаеться до Вас голова ОСББ "Подолянка-12" за допомогою.  Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 29.08.2014 року № 1809 (додаток 1, п.5) нашому ОСББ була передана земельна ділянка площею 0,6589 га у постійне користування, яка була в по-дальшому приватизована (зареестровані права на земельну ділянку). На цей час, ОСББ справно сплачуе земельний податок та утримуе землю в належному стані.  Прошу Вашої допомоги у надані ОСББ дозволу на встановлення огорожі квітника та спортивної площадки (футбольної) з дотриманням п.5.2.8 (заборона огородження території, надання вільного проходу та проїзду третім особам).  Сподіваюсь на Ваше розуміння та допомогу. Дякую.

 • 18 лютого 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

                                             Шановний Яків Олександрович!!!

          Відповідно до рішення міської ради від 29.02.2008р. № 1820 з гр. Берещук Валентиною Михайлівною, яка зареєстрована як фізична особа – підприємець, укладено договір земельного сервітуту на частку прибудинкової території площею 0,0310 га багатоквартирного будинку, за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 14, терміном на 10 років.

       На час проведення реконструкції вул. Замостянської в 2019 році, власника тимчасової конструкції (літній майданчик, розташований за вищевказаною адресою), було зобов'язано здійснити демонтаж.

        Прошу відповісти на питання. Чи звертався суб'єкт господарювання на Вашу адресу з намірами влаштування літнього майданчику для погодження проектних рішень та дозвільних документів за адресою: вул. Замостянська, буд.14?

              Заздалегідь вдячний за надану відповідь !!!

  18.02.2020.                                                                                                                      О.Шевченко


 • 31 січня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Шановний Яків Олександрович. 

  Звертаюсь до вас від імені своєї сімєї і всіх жителів нашого провулку. Також своїм зверненням думаю висловлю думку багатьох жителів вулиць Пирогова і Юності.  Щовечора і щоночі на парковці музею ім. М.І.Пирогова збирається справжня "банда" що вже не перший рік не дає спокою усім жителям прилеглих територій.  Вони влаштовують нічні дискотеки зі своїх автомобілів і вуличні гонки що не тільки шумні а і небезпечні. Прошу вас розглянути можливість встановлення шлагбаумів для закриття дуступу на парковку музею у неробочий час. Це б унеможливило дані збори вночі. Думаю це позитивно вплинуло б на ситуацію у цілому спальному районі зробивши його тихішим і безпечнішим.

  Питання дійсно важливе і потребує вирішення, тож чекаю вашої відповіді. Якщо потрібно буде зібрати підписи людей - будь-ласка повідомте, будемо організовуватись так як проблема є глобальною для декількох вулиць району.

  Дякую.

 • 20 грудня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​                                                                                        В.О.Директора Департаменту                                                                                                           архітектури та                                                                                                                                 містобудування Вінницької міської Ради                                                                                         Маховському  Я.О.

                                                                                          Голова правління ОСББ"Оберіг 80"                                                                                                   Бондар В.Д.

                                        Шановний Яків Олександрович!

      Звертаюсь до Вас ,щодо визначення меж прибудинкової території  біля будинку 80 по вулиці Немиріське шосе. 

       З метою належного обслуговування  та прибирання прибудинкової території біля будинку,прошу надати Витяг з проекту розподілу територій мікрорайонів (кварталів)у м.Вінниця за адресою:м.Вінниця вул.Немирівське шосе б.80.

  З повагою голова правління ОСББ"Оберіг 80"                     Віра Бондар.