Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:f1ead19f-8a79-b0db-f06f-9f2ae4c3a338
 • 26 травня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​​Доброго дня!
  Для покращення умов життя та паркування мешканців мікрорайону на вулиці Князів Коріатовичів, за кошти спонсорів, меценатів та інші надходження на розвиток Вінниці, прошу Вас від імені всіх і кожного, побудувати багаторівневі криті паркінги в дворах багатоквартирних будинків 155 і 157, а на даху цих паркінгів дитячі ігрові та спортивні майданчики!
  Можливо це будуть перші такі необхідні об'єкти в Вінниці!
  Це розв'яже проблему паркування цих і прилеглих будинків,  а також буде місце для дитячих ігор на свіжому повітрі, та безпека наших дітей, якщо ці майданчики будуть на рівень вище від дороги і обгороджені сіткою!
  З повагою і подякою, від імені всіх мешканців мікрорайону!

 • 26 травня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Шановний Якове Олександровичу! Переглядаючи відкритий реєстр містобудівних умов та обмежень м.Вінниці https://www.vmr.gov.ua/Executives/SitePages/ArchitectureRegistry.aspx, я помітила, що публікація в ньому закінчилась 19.02.2021 р. Оскільки містобудівні умови та обмеження є відкритими даними, прошу пояснити, чому не ведуться публікації виданих умов та обмежень і де з ними можна ознайомитись. Дякую за відповідь.

 • 18 травня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Директору департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради

  Маховському Якову Олександровичу

  21050, Вінницька обл., м. Вінниця,

  вул. Пушкіна, буд. 38.

   

  від:  гр. Сіньковського Василя Вікторовича

  21000, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 34б

  Тел: +38 063 1622201

   

  Скарга 

  У лютому місяці 2021 року, неподалік від мого будинку, гр. Дзекан Ольгою Василівною, по вул. Пирогова, біля буд.28,були вчинені умисні адміністративні дії, а саме: пошкодження 15 метрів асфальтного покриття та незаконне встановленняпаркану, яким огороджена територія сараю, що розташований між домоволодіннями №28, №32 та №34б по вул. Пирогова в м. Вінниця. 

  26.02.2021 р., я, Сіньковський Василь Вікторович, звернувся із відповідною заявою до Головного управління національної поліції у Вінницькій області, з викладом обставин, що містять ознаки адміністративного правопорушення. З тексту листа ГУНП у Вінницькій області № 509мр/200-21від 29.03.2021 р., мені стало відомо, що огороджена парканом земельна ділянка за адресою вул.Пирогова біля буд.28 в м. Вінниця, перебуває в комунальній власності Вінницької міської ради, а тому встановлення чи будівництво будь-яких об’єктів можливо здійснювати лише за умови письмового погодження з посадовими особами Вінницької міської ради. Варто зазначити, що гр. Дзекан Ольга Василівна ніяких погоджень та дозвільних документів на встановлення даного паркану від посадових осіб Вінницької міської ради не отримувала.

  26.03.2021 року, мною було також подано заяву, про пошкодження благоустрою на вищевказаній земельній ділянці комунальної власності, шляхом незаконного зняття 15 метрів асфальтного покриття для встановлення паркану. Листом виконавчого комітету Вінницької міської ради №Ко-01-54612/1-0010 від 13.04.2021 р. мені було надано відповідь, про підготовку пакету документів для винесення даного питання на Комісію з демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд та архітектурних форм та призначення уповноваженої особи на виконання демонтажу та відновлення благоустрою. 

  07.05.2021 року адміністративною комісією при виконавчому комітеті Вінницької міської ради (далі по тексту – «Адміністративна комісія») прийнято Постанову №214. Згідно даної Постанови №214 було прийняте рішення звільнити від адміністративної відповідальності гр. ДзеканОльгу Василівну на підставі ст.22 КУпАП та обмежитись усним попередженням.

  Слід зауважити, що Адміністративна комісія не врахувала той факт, що внаслідок самовільного встановлення паркану на земельній ділянці комунальної власності Вінницької міської територіальної громади (що підтверджується Листом виконавчого комітету Вінницької міської ради №01-00-011-13451 від 10.03.2021 р.) порушено суспільні інтереси та завдана шкода громадянам, оскільки внаслідок самовільного встановлення паркану заблоковано можливість проїзду та розвороту автомобілям мешканців сусідніх будинковолодінь, а саме №№ 34б, 34А, 46Г кв.1,3,4. Мало того, у разі виникнення надзвичайної ситуації, через вказані незаконні дії гр. Дзекан Ольги Василівни склалась неможливість проїзду автомобілів швидкої допомоги, пожежників, рятувальників та інших спец служб.

  Підсумовуючи, через незаконні дії гр. Дзекан Ольги Василівни було завдано шкоди громадянам (суспільним інтересам) мешканцям будинків №№ 34б, 34А, 46Г кв.1,3,4. Тому, застосування ст. 22 КУпАП є необґрунтованим, адже, вищезазначена стаття застосовується при відсутності порушення суспільних інтересів. 

  Також, гр. Дзекан Ольга Василівна, незважаючи на усне попередження (абз.4 мотивувальної частини Постанови №214) продовжує порушувати ст. 152 КУпАП, а саме, не усунула виявлене правопорушення. Підтвердження того, що вищезазначене адміністративне правопорушення продовжується і надалі, та порушуються суспільні інтереси є те, що гр. Дзекан Ольга Василівна огородила територію комунальної власності з метою унеможливлення користування даною територією іншими сусідами, розмістивши на паркані та сараї таблички з написом «приватна власність» з метою подальшого незаконного привласнення території комунальної власності. 

  Листом департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради №С-01-38338/5-05-8 від 02.04.2021 р., визнано неправомірність зведення паркану по вул. Пирогова, біля буд.28 та вжиття заходів стосовно підготовки його демонтажу. 

  Виходячи з тексту Постанови № 214 Адміністративної комісії, слід зазначити, що Адміністративна комісія не розглянула питання пошкодження асфальтного покриття, а саме, самовільний демонтаж 15 метрів асфальтного покриття, по вул. Пирогова, біля буд.28. Тим самим, Адміністративна комісія, умисно не дослідила всі матеріали справи, не врахувала положення ст.139 КУпАП та прийняла Постанову №214, яка не відповідає мірам відповідальності за адміністративні правопорушення, у вигляді адміністративних стягнень, передбачених ст.24 КУпАП. 

  Зважаючи на положення ст.10 КУпАП - Адміністративне правопорушення визнається вчиненим умисно, коли особа, яка його вчинила, усвідомлювала протиправний характер своєї дії чи бездіяльності, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускала настання цих наслідків – можна дійти до логічного висновку, що гр. Дзекан Ольга Василівна, усвідомлюючи протиправний характер своєї дії встановила паркан, огородивши територію комунальної власності та продовжує нею користуватись і до цього часу, не зважаючи на рішення Постанови №214.

  Враховуючи вищевикладене, а саме вчинення гр. Дзекан Ольгою Василівною  умисні адміністративні правопорушення, шляхом неправомірно встановленого паркану та пошкодження асфальтного покриття по вул. Пирогова біля буд.28 - Адміністративна комісія хибно та безпідставно застосовувала положення ст. 22 КУпАП,звільнивши правопорушницю від адміністративної відповідальності за малозначністю.

  Отже, на підставі вищевикладеного, я, Сіньковський Василь Вікторович,

  ПРОШУ:

  1. Проконтролювати дотримання законності у прийняті рішення адміністративною комісією при виконавчому комітеті Вінницької міської ради по даній справі,відповідно до чинного законодавства.
  2. У разі протиправності дій гр. Дзекан Ольги Василівни – притягнути до відповідальності.

   

  Додатки: 

  1. Копія Листа департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради №С-01-38338/5-05-8 від 02.04.2021 р.;
  2. Копія Листа виконавчого комітету Вінницької міської ради №Ко-01-54612/1-0010 від 13.04.2021 р.;
  3. Копія Листа виконавчого комітету Вінницької міської ради №01-00-011-13451 від 10.03.2021 р.;
  4. Копія Листа Головного управління національної поліції у Вінницькій області № 509мр/200-21від 29.03.2021 р;
  5. Фото, що підтверджують вчинення адміністративних правопорушень (13 шт.)

   


 • 06 травня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Шановний пане Якове Олександровичу!

           Я, проживаю по вулиці Марії Литвиненко-Вольгемут в будинку 31А. Щоразу, після проходження дощу, сотні мешканців прилеглих будинків даного району не в змозі пройти по тротуарній ділянці, а також по проїжджій частині дороги через значну забрудненість, яка виникає у зв'язку з виїздом автомобілів з ґрунтової ділянки між будинками 29 та 31.

         У зв'язку із вище викладеним,  прошу розглянути та вирішити питання по сутті щодо блокування даного виїзду, адже за будинками 29 та 31 є облаштований проїзд для автомобілів.

  З поваго                                                            

  Геннадій НЕПРИЛЮК

  06.05.2021


 • 26 квітня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Шановний Яків Олександрович!

             Мешканці будинку 14-А, вул Стрилецька будуть дуже вдячні Вам за вирішення питання що до демонтування розташованих поряд  будинку та школи незаконно встановлених МАФів, які не функціонують ,закриті та служать лише для заміни туалетів та вуличних перекусів, а саме: всі кому приспічить справляють свою потребу в будь яку годину дня, а також розпивають спиртні напої і т.д. (затишний куток,поліція нічого не бачить) …. Вже терпець урвавця. Скільки можна терпіти це неподобцтво ?

  В піздню годину не тільки п'ють, коляться, нюхаються (ніхто не бачить), але доходить і до сварок, може дійти і далі….

  Дуже надіємось на порозуміння та на задовільне вирішення цього питання. Заберіть їх з нашого довкілля!!!!

  Дякуєм!


 • 26 квітня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​                          Якове Олександровичу!

  Декілька днів тому був перегороджений бетонним парканом 7-й провулок Гніваньського шосе (Мистецький). Згідно генеральному плану м. Вінниці цей провулок не є тупиковим, а з'єднаний з дорогою, яка проходить біля м-ну Академічний. Крім загородженого провулку цим забором загороджені ще й дві суміжні земельні ділянки, які не є приватизовані.

  Хто надав дозвіл на перекриття провулку? Скільки ще буде продовжуватись це беззаконня? До цього мешканці 8-го пров. Гніваньського шосе також самовільно захопили лісосмугу, включивши її в межі свого провулку.   Тому просимо привести вказану територію відповідно до Генерального плану м. Вінниці. Надіємось на Вашу порядність.

 • 22 квітня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня, від себе та від імені своєї мами Людмили Вадимівни висловлюємо щиру подяку за сприяння та поради щодо оформлення документації на забудову земельної ділянки. Висловлюємо надію на продовження й надалі такої плідної, тісної співпраці. Успіхів та процвітання у вашій справі.

 • 20 квітня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​​Добрий день!Ми мешканцв Вінницьких Хуторів просимо прибрати самовільно встановлені обмежувачі руху на дорозі загального користування по вул.Лисенко та Леонтовича,порушені всі норми проїзду.Обмежувачі постійно на замках!!Вже 3 роки пишемо і дзвонимо,нічого не вирішується.Зверніть увагу,зі сторони Вінниці всі провулки в блоках і в шлагбаумах!Наведіть порядок будь ласка з цим безчинством!!!

 • 14 квітня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Шановний Яків Олександрович.

  До Вас звертаються мешканці м.Вінниці вул.Стрілецька буд.14.

  Ми з великим ентузіазмом сприйняли будівництво Спорткомплексу по вул.Янгеля! Але на даний час виникла проблема з влаштуванням євро-парковки позаду нашого будинка. А саме розміщення великої кількості парко-місць у нас під вікнами. Мешканці будинку категорично проти данної ініціативи! Просимо Вас розглянути  наше прохання, клопотання. А саме влаштувати парковку зі сторони вул.Ак.Янгеля(де вона нікому не буде заважати), де вона і була до реконструкції. Стрілецька 14- будинок військовослужбовців, проживає багато поважних пенсіонерів, молодих сімей, зрозумійте, мешканці не бажають дихати вихлопними газами автомобілів, слухати вночі сигналізації. Дуже не хочеться звертатися до телебачення у м.Київ,  адже у на  таке комфортне місто!

  Завчасно дякуємо за угвагу. Сподіваємось на взаємо розуміння.


 • 07 квітня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Прошу допомогти з вірним встановленням адреси!!!Вінницькі Хутора .За документами 1 провулок Леонтовича,по факту 2 провулок Леонтовича.За картою вул. Лисенко.Неможливо заключити  вірні договора з енерою,неможу змінити постачальника газа.Допоможіть!Ходжу по колу 6 рік!!!

 • 25 березня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

                                               Шановний Яків Олександрович!

                 Прошу розглянути порушення правил розміщення вивіски аптекою «Копійка» за адресою м. Вінниця,  вул. Київська 62., а саме п.4.8 постанови "Про затвердження  Типових правил розміщення зовнішньої реклами" –
  «Вивіска чи табличка – елемент на будинку, будівлі або споруді з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать такій особі, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, що розміщений на зовнішній поверхні будинку, будівлі або споруди не вище першого поверху… Її площа не має перевищувати 3 кв.м.. Вивіски повинні розміщуватися без втручання у несучі конструкції, легко демонтуватися, щоб не створювати перешкод під час робіт, пов'язаних з експлуатацією та ремонтом будівель і споруд, на яких вони розміщуються; не повинні відтворювати зображення дорожніх знаків.

               Вивіска розміщена на зовнішніх стінах квартири №57 другого поверху, в якій мешкаю я з дружиною і яка є приватною власністю без дозволу та всупереч нашій забороні. Крім того, що вивіска значно перевищує дозволену площу 3м2, при монтажі металевих конструкцій були пошкоджені зовнішні стіни належної нам квартири.

               Прошу прийняти рішення про демонтаж вивіски з подальшим усуненням пошкоджень зовнішніх стін другого поверху, а також демонтаж розміщених на рівні другого поверху кондиціонерів та прибудованого даху.

  З повагою С.Кравцов .

  м. Вінниця, вул.. Київська 62/57.


 • 06 березня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Возле нашего многоквартирного в г. Винница, ул. Митрополита Петра Могилы, дом 8 и стоящего радом пятиэтажного находящихся в самом центре Винницы домов была небольшая придомная территория со сквером. Винницкие власти против воли жителей прилегающих домов забрали у нас сквер и построили 5 этажное офисное здание с гаражами. Мы писали многократно коллективные жалобы в Мэрию, но мер Винницы Сергей Анатольевич Моргунов не реагирует на жалобы местных жителей и принимает все решения в пользу застройщика.

  Прошу провести проверку законности постройки многоэтажного офисного здания с гаражами на первом этаже, которое построено в 5 метрах от двухэтажного, многоквартирного дома против воли жильцов, что нарушает нормы пожарной безопасности и подвергает наши жизни смертельной опасности в случае пожара. Наш дом 1914 года сделан из деревянных перекрытий и имеет повышенную пожароопасность. Также многоэтажное здание построили в метре от проезжей части.  


 • 03 березня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Вельмишановний Якове Олександрович, прошу Вас втрутитись у незаконне будівництво багатоповерхівки між приватними будинками садибного кварталу в смт. Агрономічне, по вулиці Гагаріна. Забудовник придбав дві ділянки на початку і в середині вулиці, на яких планує будувати багатоповерхівки. Крім того він погрожує людям, що інші садибні ділянки їм також не належать, хоча вони приватизовані.  Він погрожує все привласнити. Забудовник не пред'являє жодних дозвільних документів. Не надає реєстраційного номеру будівництва, за яким можливо було б перевірити його законність. Хоча згідно законодавчих норм будівництво висоток в межах садибних кварталів є неприйнятним. Спілкується через будівельників. Остання зустріч з його буцімто представником, закінчилась заявою, що після зведення будинку, люди мають припинити господарську діяльність, на кшталт утримання худоби та птиці. Оскільки це порушуватиме права майбутніх жильців. Тоді як на запитання, щодо розміщення 30-40 автомобілів та високий рівень загазованості, він відповів це нормально. Весь час прикривається тим, що ці квартири для учасників АТО, тоді як в одночас пропонує стороннім людям вже вкладати гроші в це будівництво. На даний момент цим забудовником ведуться активні будівельні роботи, не зважаючи на протести людей. Більш того повз хати на близькій відстані їздять навантажені буд. матеріалами вантажівки, від яких почали руйнуватися приватні будинки. психологічний терор даного забудовника вже довів людей до інсульту та лікарні. Також є інформація про пропозицію від нього давати людям грошовий хабар, щоб вони не протистояли його забудові. Також даний забудовник вже має 3 багатоповерхових будинки, які не мають відповідної документації, люди у них проживають без ордерів. Під час будівництва цих будинків він засипав екологічно важливі джерела, які живили ставки.

  Дуже Вас просимо звернути увагу на всю цю інформацію, забезпечити перевірку будівництва і допомогти нам захистити нашу землю від рейдерського захоплення.

 • 22 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

        Шановний Яків Олександрович, щиро дякуємо Вам за те що департаментом архітектури та містобудування Вінницької міської ради, вже в який раз, опрацьовано наше звернення  від 05.02.2021 р. щодо  реконструкції пам'ятника  з нагоди 10-річчя Чорнобильської катастрофи по вул. Київській.

       Інформацію про те що пам'ятник з нагоди 10-річчя Чорнобильської катастрофи по вул. Київській, на набережній в районі центрального мосту (скульптор Ю. Е. Козерацький, архітектор І. О.   Єзерський) ми знаємо вже більше 25 років, і на авторські права не посягаємо.

        В Законі України «Про авторське право і суміжні права», на який Ваші виконавці настійливо посилаються, жодним словом не сказано що для реконструкції пам'ятника, потрібні якісь дозволи чи згоди.

       Ми впевнені що скульптор і архітектор, обома руками підтримають нашу пропозицію в піднятті самої скульптури на півтора - два метри для її величі, на фоні поряд розташованого храму.  

       Організація і час проведення засідань архітектурно-містобудівної ради, залежить персонально від Вас.

       Для підготовки та проведення у Вінницькій  міській територіальній громаді  заходів,  пов'язаних з 35-ми роковинами  Чорнобильської трагедії, часу залишилось зовсім мало.


 • 17 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Добрий день. Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 29.01.2015р. №140 "Про перелік робіт на об'єктах нерухомості, виконання яких не належить до самочинного будівництва" (із змінами внесеними рішеням  виконавчого комітету міської ради від  14.02.2019 р. № 405) демонтування підвіконної частини стіни, з метою  об’єднання приміщень житлового або підсобного призначення з приміщеннями засклених лоджій та балконів без збільшення розмірів останніх не належить до самочинного будівництва. Чи потрібно отримання дозволу чи інших документів або погодження на проведення демонтування підвіконної частини стіни (будинок  (новобуд вул. Острозького, 2), цегляний, балкон заскленний, опалення індивідуальне.)? Заздалегідь вдячний.

 • 05 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

       Шановний Яків Олександрович, ліквідатори аварії на ЧАЕС нашого міста, неодноразово звертались до очолюваного Вами департаменту стосовно реконструкції пам'ятника по вул. Київській напроти центрального автовокзалу  до  35 річниці планетарної катастрофи на ЧАЕС.

      Вам, і керівництву міста писали  що пам'ятник, який за свій 25 річний вік, майже вріс в землю, став низьким і вигляд має жалкий, сумний і непривабливий.  Ми не думаємо що скульптору і архітектору буде приємно про це знати.

       Чомусь на всі письмові звернення ми отримуємо безграмотні, з граматично-стилістичними помилками відписки майже знущального характеру у виконанні О. Горбань.

           Це, питання ставиться ще з минулого року, дуже резонансне, і пов'язане  з  Указом Президента України від 9 грудня 2020 року № 556/2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи»

        Згідно ПОЛОЖЕННЯ про Департамент, п. 8.2.2., Ви  несете: "персональну відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової дисципліни".

       З врахуванням описаного, ліквідатори аварії на ЧАЕС просять Вашого авторитетного впливу і особистої участі в організації  реконструкції Чорнобильського пам'ятника, розташованого напроти центрального автовокзалу, в нашому місті, до 35 річниці аварії.

     


 • 01 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Добрый день.

  Меня интересует вопрос бездомных животных нашего города.

  Почему в 2021 году не выделен бюджет на их стерилизацию?

  Для чего нам тогда муниципальный приют?

  Если жители города занимаются этим на добровольной основе, то такой развитый город, как Винница, должен способствовать этому.

  Я уже не говорю об их бесплатном лечении, а просто контроле численности гуманным путем.

  В 2020 году в муниципальном приюте стеризовали бесплатно + по 2 пеленки на каждого котика, а собак даже вылавливали и возвращали назад.

  В этом же, говорят, что бесплатного уже ничего не будет. 

  Только льготная цена для бездомных кошечек 320 грн+ 2 пеленки, а собачку могут взять бесплатно одну и то если сами люди привезут.

  Как так, что на животных в нашем городе нет денег?

  Куда деваться всем новорожденным этой весной?

  За что их лечить?

  Силы и места передержек неравнодушных горожан на исходе.

  Мы просим, в срочном порядке, обратить внимание на этот вопрос


 • 01 лютого 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Я звертаюсь до вас з проханням поміняти наступного разу зонування землі сільськогосподарського призначення. Я не можу нормально вирощувати рози,хочу побудувати Подвал-склад. Займаюсь на цій землі вже 20років. Мені по спатщенні перейде 2 ділянки:

  0510100000:01:130:0045. 

  0510100000:01:130:0046. 

  І ще одна ділянка на дружині: 0520681000:01:006:0049. 

  Вона знаходиться через дві ділянки і я можу домовитись щоб зробити обмін на 0520681000:01:006:0051 щоб три ділянки були разом. Це получиться 4 гектара землі для мого розвитку з вирощування роз. В мене велике прохання дати змогу займатись ділом якому я присвятив всеньке життя. 

  ПРОШУ ПОМІННЯТИ МІСТОБУДІВНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ ЩОБ МОЖНА БУЛО БУДУВАТИ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ТА ЗБЕРІГАННЯ КВІТІВ. 

 • 02 січня 2021
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня! Звертаюсь з приводу розповсюдження звукової реклами. У будинку по вул 600 річчя 36, на першому поверсі розташований магазин побутової техніки "Техномаркет" . Над входом у магазин встановлена звукова колонка з якої гучно лунають рекламні оголошення і музика. В період адаптивного карантину коли влада закликає населення залишатись дома, постійні голосові повідомлення можуть завдавати шкоду нервовому здоров'ю мешканцям будинку, в тому числі становити втручання у їх приватне життя , також це примусове нав'язування чийогось комерційного інтересу.   Вся реклама у місті повинна мати дозвіл. Чи потрібний дозвіл на розміщення такого виду реклами? Вибачте якщо це питання не у вашій компетенції.

 • 31 грудня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​ДОБРИЙ ДЕНЬ. Я ВИРОЩУЮ РОЗИ В ТЕПЛИЦЯХ НА ПАЄВІ СВОЄЇ БАБУСІ-1.5 га. ЦЯ ЗЕМЛЯ СІЛЬСЬКО-ГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ І У ЗВЯЗКУ З ПЕРЕНЕСЕННЯМ МЕЖ МІСТА ЇЇ ПЕРЕНЕСЛИ З СЕЛА ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ДО МІСТА ВІННИЦІ. А Я ХОЧУ ПОБУДУВАТИ СКЛАД -ПІДВАЛ ДЛЯ КВІТІВ,ПО ЗАКОНУ Я МОЖУ ПОБУДУВАТИ СКЛАД ДЛЯ КВІТІВ. АЛЕ В АРХІТЕКТУРІ МЕНІ ВІДПИСАЛИ ЩО : Нажаль , на цю територію генеральний план не розроблявся.Коли буде- невідомо.Отже дозвіл на будівництво міська рада не надасть. ЩО МЕНІ РОБИТИ ???

 • 14 грудня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня. В 2020 році я отримала у спадщину квартиру (частку комунальної квартири) за адресою вул. Магістратська 106, 3, (загальна площата 31,35кв.м.) та звернулась до ДАтаМ з приводу погодження перепланування квартири, яке було здійснене в 2005р. попереднім власником. Усі погоджувальні документи мною були зібрані. В технічному звіті (2017/1-20-ОБК, експерт прокопчук П. Г. Прокопчук, сертіфікат 004691) є висновок, що перепланування приміщень не суперечить діючим нормативним документам, та в подальшому може експлуотуватись. Також мною перепланування було погоджено з АТ"ВінницяГаз", та КП"Вінницяводоканал", МКП"Аварійно-диспетчерська служба"(технічний стан димових каналів), та з ГУ ДСНС України у Вінницькій області. У відповідь на моє звернення я отримала висновок що "перепланування квартири ДАтаМ (вик. Л. Осадчук) не погоджує, тому що мінімальна площа кухні має бути - 8кв.м., суміщений санвузол-3,8кв.м. Незрозуміло про які саме площі йде мова, якщо площа приміщень не змінювалась, стіни не переносились, була перенесена газова плита з приміщення санвузла до кухні 6,2кв.м. (якеі є приміщенням кухні за проектом цього будинку). Квартира комунальна, тому для зручності мешканців і їх роздільного користування комунікаціями газова плита в частині мого спадкодавця була розташована в приміщенні санвузла, та була перенесена після смерті її матері в приміщення кухні, яке до цього використовувалось, як кімната. В усіх сімох квартирах мого восьмиквартирного будинку кухня за проектом складає 6,2кв.м. Чому ж в мене після переобладнання вона має складати 8кв.м., та ще й при допустимих нормах 5кв.м. в однокімнатній квартирі? Велике прохання розібратися в цоьму питанні і дати відповідь. З повагою В.В. Панченко.


 • 23 листопада 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Доброго дня, шановний Яків Олександрович. Нещодавно мешканці мого будинку по вул. Князів Коріатовичів буд. 10, почали пускати плітки, нібито наш будинок підлягає знесенню, у зв'язку з будівництвом багатоповерхівки. Прошу Вашої допомоги у перевірці достовірності цієї інформації.

 • 23 жовтня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​                Яків Олександрович!

  Нещодавно мешканці пров. Архітектурний (8-пров. Гніваньського шосе), грубо порушуючи містобудівну документацію, загородили свій провулок високим бетонним парканом. Провулок вони продовжили, включивши в нього існуючу лісосмугу. При цьому було також зрубано деякі дерева, що заважали встановленню паркану.

  Але згідно ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ МІСТА із зазначенням планувальних обмежень на використання території, затвердженого рішенням міської ради від 27.06.2019р. №1857, ця лісосмуга, що пролягає між провулками Гніваньського шосе та м-ну "Академічний" зазначена як РЕКРЕАЦІЙНА ЗОНА ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ. Тому відповідно до цього самовільно встановлена огорожа повинна бути негайно демонтована і лісосмуга знову повинна стати територією загального користування.                                                                                                                                 Просимо Вас розібратись з цим кричущим самоуправством та покарати винних.

 • 22 жовтня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Шановний Яків Олександрович!  На земельній ділянці з кадастровим номером 0510100000:02:109:0010 та цільовим призначенням "03.10 Для будівництва  та обслуговування будівель ринкової структури", по вул.Сабарівське шосе 7 в зоні діючої високовольтної ЛЕП будується АГЗС "СЕНС". При цьому напевно планується навіть перенесення поворотної анкерної опори ВЛЕП. Невже це будівництво має дозволи відповідних служб та чи не порушено при цьому законодавство України? 

 • 18 жовтня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​​​​​​​​​​​Здравствуйте, уважаемый Яков Александрович! У меня, к вам, вопрос: когда, наконеч-то, будут срезаны 2 сухих каштана, во дворе дома , по Келецкой 60? Сколько можно раз обращаться письменно, звонить и т.д. ? И , почему это, мне советуют это сделать за свой счет??? Я юридически, не имею права этого делать! Тем более, платяться деньги каждый месяц за "Утримання будинку та прибудинкової териториї". Пусть та сотрудница, которая, в весьма не дружелюбной форме, мягко говоря, мне это посоветовала, почитает это обращение!!! Деревья примерно, 15-и метровой высоты, и, при падении, могут повредить стоящие внизу, автомобили и провода. Я уже молчу, что могут кого-то покалечить! "Промедление смерти подобно" - это выражение очень подходит, в данном случае. Деревья обещали срезать еще летом, но, увы, "воз и ныне, там..." Заранее благодарю за срезку деревьев.

 • 19 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Доброго дня! 

  1) Я часто гуляю, ходжу з дитиною біля набержного кварталу на Київській (Київська 29) і вдаряюся ногами, речами, падає дитина через клумби, які хаотично лежать біля магазинів! Будь-ласка, зробіть там щось для пішоходів, бо поруч машини, а те, що є - не відповідає нормі. Бо, може ще дверима вдарити з іншої сторони від магазинів. 

  2) А далі, прямо, біля центрального заїзду в квартал, біля магазину Матрасів взагалі немає місця для пішоходів, тільки для машин. Замість цього там велика, пуста територія просто огороджена забором. Люди і дітки йдуть по дорозі. Допоможіть! Це вже багато років, там дуже багато машин і дуже страшно за життя діток. Дякую


 • 15 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Яка доцільність будівництва того величезного будинку на Привокзальній площі? Там давно не вистачає місця для автомобільних стоянок і для автобусних зупинок. Перехресток постійно перевантажений. 
  Чим для вінничан буде корисне оте потворне нещастя? Комусь нема де торгувати? Чи хтось комусь добре "віддячив" за дозвіл?

 • 14 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Здравствуйте по улице Бужский спуск 20 закрыт проход к Прибрежное зоне с табличкой частная собственность и установлена камера во дворе. Всегда эта дорога была открыта для свободного прохода, а сейчас приходится обходит что доставляет большие неудобства для передвижения особенно с коляской.  Примите Соответствующие меры.  Откройте прибрежную зону для свободного прохода !!! 

 • 14 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Звертаюсь до вас з приводу незаконного будівництва будинку на два поверхи з мансардою по вул. Хмельницьке шосе 60. Будівництво розпочато без погодження з нами, як з сусідами. Відстань до нашого паркану становить 75 см, що порушує норми житлового будівництва. Власник будинку показати проект відмовляється, мотивуючи це тим, що проекту не має і це моя земля, що хочу, те й будую на ній. Був закладений фундамент глибиною кілька метрів і висота першого поверху становить близько п'яти метрів. Прошу вас вжити заходів для припинення незаконного будівництва, що порушує норми житлового будівництва.


 • 09 вересня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​​Я громадянин України.житель м. Вінниці,Наук Володимир Євгенійович,що здійснюю свою підпиємницьку діяльність за адресою 2-й пповулок Хмельницького шосе 6,а саме торгівлю металопрокатом,а також являюсь власником та очолюю керівництво ТОВ НВП "Термінал-Спецтехніка, хочу залишити повідомлення про незаконне встановлення на проїжджій частині огороження,а саме на початку 2-го  провулка Хмельницького Шосе, яке перешкоджає вільному руху транспортних засобів,а також вїїзду і виїзду 20-ти тонних машин що здійснюють ввезення і вивезення металопродукції та металопрокату,що тим самим роблять неможливим здійснення моєї підприємницької діяльності,Прошу прийняти мою скаргу до уваги та міри щодо ліквідації даного та будь-яких інших загороджень