Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:eab3069f-ead7-b0db-f06f-94a7cdcd773d
 • 02 вересня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка стосовно наступного: у ЖК Авалон, що знааходиться за адресою Трамвайна 3 побудовано підземний паркінг. Підкажіть чи можна у підземних паркінгах під житловими будинками розміщувати автомобілі з газобалонним обладнанням? Чи є якісь особливі вимоги до паркінгів у яких планується збереження авто з ГБО?

  У Зміна № 1 до ДБН 360-92**. Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень вказано: Проектування і розміщення приміщень для зберігання автомобілів з газонаповнювальною системою забороняється у підземних поверхах житлових, громадських, адміністративних та інших будівель (споруд), а також у наземних гаражах закритого типу, багатоповерхових механізованих (автоматизованих) гаражах.

  Так що мається на увазі? Що таке автомобілів з газонаповнювальною системою?

  Дякую за відповідь!

 • 16 серпня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​    Прошу перевірити незаконне будівництво в нашому домоволодінні за адрессою м.Вінниця вул. Кармелюка 69\3., яке  о 8-й годині 16.08.19 р. розпочала співвласник Шевчюк Катерина Адольфівна за відсутності :

       --- дозвільних документів на проведення будівельно-ремонтних робіт,

       -- державного акту на земельну ділянку,

       -- погодженням із співвласниками.

       Рік тому Шевчук К.А. знесла в саду свій сарай, та провела ремонтні роботи даху будинку. Крім того, вона зробила незаконні прибудови до будинку 73 :   літню кухну, сарай з погребом і навіс.  Та зеднала іх у цілісний будівельно-майновий комплекс, будинковолодінь № 69-71, 73, 75-77. без протипожежних розривів. Повторно прошу здійснити оперативне реагування відповідними службами.

 • 13 серпня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, шановний Сергій Володимирович. У квітні місяці 2017 року, я здійснив купівлю квартири у ЖК «Комфорт» вул. Стрілецька 1, колишній пивзавод. За договором, квартира, повинна була здатися в грудні 2017 р., але по теперішній час дім не добудований, квартира не здана. За неодноразовими, усними, зверненнями до ТОВ «Градо Строй», яке займається будівництвом, даного ЖК, з метою отримання інформації про дату здачі будинку, надається не правдива інформація, терміни постійно затягуються. Чи є у держави важелі впливу на недобросовісного забудовника, хто повинен контролювати хід будівництва та дату здачі будинку? Дякую за відповідь!

 • 12 серпня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ДОБРОЕ УТРО.  ПРОШУ РАСМОТРЕТЬ ВАЖНЕЙШИЙ ВОПРОС НАШЕГО ГОРОДА .ЭТО ЧАСОВАЯ НОРМА И ЗАКОН ТРУДЯЩИХСЯ... АБСОЛЮТНОЕ ПРОТИВОЗАКОНИЕ РАБОТОДАТЕЛЕЙ  .. ВСЕ РАБОТЫ ЗА ЧАСОВОЙ НОРМОЙ ЛЮДИ РАБОТАЮТ С ОДНЫМ ВЫХОДНЫМ ПО 10 -12 ЧАСОВ...   В ЕВРОПЕ СУЩЕСТВУЮВ  В КАЖДОЙ СТРАНЕ ПРОФСОЮЗИ ТРУДЯЩИХСЯ КОТОРЫЕ ЖЕСТКО ПО ЗАКОНУ КОНТРОЛИРУЮТ РАБОТОДАТЕЛЕЙ   И ПРИ НЕ СОБЛЮДЕНИЕ НОРМ  ШТРАФУЮТ ИЛИ ПОД СТАТЬЮ ВЕДУТ...  СКОЛЬКО МОГУТ ИЗДЕВАТЬСЯ В ВИННИЦЕ РАБОТОДАТЕЛИ НАД ЛЮДЬМИ ЛЮДИ НЕ ВИДЯТ ДЕТЕЙ И МУЖЕЙ РАБОТАЯ ЗА МИЗЕРНУЮ ЗАРПЛАТУ С ОДНЫМ ВЫХОДНЫМ АТО БЕЗ ВЫХОДНЫХ  ЕЖЕДНЕВНО ПО 10-12 ЧАСОВ-- ЭТО ЖЕ БЕЗЗАКОНГЕ..ЭТО ЖЕ ГЕНОЦИД РАБОТОДАТЕЛЕЙ И ХУЖЕ РАБСТВА 17 ВЕКА...   ЖАЛКО БЕДНЫХ ЛЮДЕЙ ИДУТ ПО УЛИЦАМ ГОРОДА С ОПУЩЕНЫМИ ГОЛОВАМИ УСТАВШИЕ НЕСЧАСТНЫЕ   .. КАК РАБЫ РАБОТАЮЩИЕ ЗА ГРОШИ..СКОЛЬКО ЛЕТ ЭТО БУДЕТ РАБСТВО ПРОДОЛЖАТЬСЯ В ГОРОДЕ НАШЕМ??    ГОР .СОВЕТ  ОБЯЗАН ДАВНО ВВЕСТИ ПРОФСОЮЗИ ЗАЩИТЫ ТРУДЯЩИХСЯ   И ПРОВОДИТЬ ТЩАТЕЛЬНЫЕ ПРОВЕРКИ ПО ГОРОДУ...     ДЛЯ СОБЛЮДЕНИЙ НОРМЫ ЗАКОНА 40 ЧАСОВОЙ РАБОЧИЙ ДЕНЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ГОРОДА И ДВА ВЫХОДНЫХ...     АТО РАБОТОДАТЕЛИИЕ   ЧУВСТВУЮТ БЕЗНАКАЗАНОСТЬ В НАШЕМ ГОРОДЕ И 90%  НАРУШАЮТ ТРУДОВОЙ ЗАКОН И КОДЕКС  ..   ТРУДЯЩИЕСЯ НИКАК НЕМОГУТ ЗАЩИТТИТЬ СЕБЯ В ТЯЖЕЛОЙ СИТУАЦИИ А ТАКЖЕ БОЯТЬСЯ УВОЛЬНЕНИЯ...ЭТО ЧЕСТЬ ГОРИСПОЛКОМУ ЗАЩИТИТЬ ЕТИ СОТНИ ТЫСЯЧ ЛЮДЕ И МОЛОДЕЖИ --СОЗДАТЬ ПРОФСОЮЗИ И ТЩАТЕЛЬНЫЕ СЛУЖБЫ ПРОВЕРКИ..ОЧЕНЬ ПРОСИМ ВАС СОЗДАТЬ ТАКИЕ СЛУЖБЫ.. ДЛЯ  СПРАВЕДЛИВОЙ И СЧАСТЛИВОЙ ЖИЗНИ ЛЮДЕЙ ГОРОДА ВИННИЦИ..СПАСИБО БОЛЬШОЕ...  ЖДЕМ РЕШЕНИЯ ЖИТЕЛИ ГОРОДА И АКТИВИСТЫ

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​ЗДАВСТВУЙТЕ..   ПРОШУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ ПО УЛУЧШЕНИЮ ОСВЕЩЕНИЯ ДОРОГ БЛОКА- КОНСТАНТИНОВИЧА ВБЛИЗИ ПЕРЕКРЕСТКА У ПЛЕЯДЫ И БЛОКА  Ф.КОНА  .. АБСОЛЮТНО НЕ ВИДНО КУДА ЕХАТЬ АВТОМОБИЛЮ И ПЕШЕХОДЛВ НА ПЕШЕХОДНЫХ ПЕРЕХОДАХ

 • 11 серпня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ДОБРИЙ ДЕНЬ. ПРОШУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ  ДЛЯ РАЗГРУЗКИ МИКРАРАЙОНА ПОДОЛЬЕ ОТ ПРОБОК И УДОБСТВА ЗАЕЗДА В РАЙОН--  СДЕЛАТЬ НЕБОЛЬШОЙ ЗАЕЗД ПО ДОРОГЕ ЧЕРЕЗ УНИВЕРСИТЕТ НА ЗАБОЛОТНОГО   . ТАМ АБСОЛЮТНО ЗАГАЖЕНАЯ ЧЕСТЬ ЧЕРЕЗ КОТОРУЮ МОЖНО СДЕЛАТЬ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ЗАЕЗД С ЗАБОЛОТНОГО В ПОДОЛЬЕ...                                                                ВТОРОЙ ВОПРОС МИКРАРАЙОН- СЛОВЯНКА СПЕКТР УЛИЦ ШЕВЧЕНКО ЗАБОЛОТНОГО ДАЧНАЯ ПАВЛОВА ЛЯЛИ РАТУШНА..--ОГРОМНЫЙ РАЙОН--И НЕОДНОГО СТАДИОНА С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ И ПОЛЯ ХОТЯ БЫ  НА 80 КВ МЕТРОВ ДЛЯ ЗАНЯТИЙ БЕГОМ И ИГРАМИ...  К ПРИМЕРУ НА ВИШЕНКЕ - КАЖДЫХ 200МЕТРОВ ---СТАДИОН...   ЕСТЬ  ЖЕ МЕСТА ДЛЯ ПОСТРОЙКИ СТАДИОНА С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ- К ПРИМЕРУ  ШКОЛЬНЫХ   ..АБСОЛЮТНО НЕГДЕ БЕГАТЬ ЛЮДЯМ  !!  .. МНОГО ЛЮДЕЙ ЗАНИМАЮТЬСЯ БЕГОМ А БЕГАЮТ-- ПО ЩЕБЕНКЕ И ЧИГИРЯХ НА ГОЛОВЕ У ПРОХОЖИХ ТАМ ...  ЕСТЬ НАПРИМЕР СВОБОДНАЯ ПЛОЩАДКА СЗАДИ ДОМА-- ДАЧНАЯ 9 А   ТАМ 200 НА 50 МЕТРОВ УЧАСТОК ПУСТУЕТ ВО ДВОРЕ СЗАДИ..ПРОШУ СДЕЛАТЬ ТАМ МИНИ СТАДИОН  С БЕГОВЫМИ ДОРОЖКАМИ И ПОЛЕМ ОКОЛО 80 МЕТРОВ ПЕРИМЕТРОМ.. ДЛЯ ТОГО ЧТОБ ДЕТИ И ВЗРОСЛЫЕ ЛЮДИ МОГЛИ БЕГАТЬ ПО ВЕЧЕРАМ И ИГРАТЬ В ИГРЫ... СПАСИБО БОЛЬШОЕ.....                                                                             ТРЕТИЙ ВОПРОС  -- ТРАНШЕЯ ПО УЛИЦЕ ШЕВЧЕНКО 31   , ШИРИНОЙ НА ПРОЕЗЖЕЙ ЧАСТИ 8 НА 5 МЕТРОВ  РОЗРЫТА СТОИТ 4 МЕСЯЦ  !!!!!!    --СОЗДАЕТ В ТЕМНОЕ ВРЕМЯ СУТОК АВАРИЙНОСТЬ  -- ПОПАДАНИЕ АВТО БУКВАЛЬНО В ТРАНШЕЮ..  ЗА ТАКИЕ БЕЗОТВЕТСТВЕНЫЕ ДЕЙСТВИЯ -- ВЫ ДОЛЖНЫ ПРИВЛЕЧЬ К ОТВЕТСТВЕНОСТИ КОМУНАЛЬНОЕ ХОЗЯЙСТВО --4 МЕСЯЦА ЯМА РОЗРЫТА 8 НА 5 МЕТРОВ  !!!!!  ЭТО УЖАС ..ЗА ТАКОЕ НУЖНО ДАВАТЬ ОГРОМНЫЕ ШТРАФИ КОМУНАЛЬЩИКАМ...ТУДА И МАШИНЫ И ДЕТИ МОГЛИ УПАСТЬ  --ПРОХОДНОЕ И ПРОЕЗЖОЕ МЕСТО ПРЯМО НА ДОРОГЕ ..!!!!.    СПАСИБО..ЖДЕМ ПРИНЯТИЯ АКТИВНЫХ МЕР ПО ЭТИМ ТРЕМ ВОПРОСАМ..  С УВ. АКТИВИСТЫ ,ЖИТЕЛИ МИКРОРАЙОНА СЛОВЯНКА..

 • 05 серпня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

   

  Заступнику міського голови

  м.Вінниця

  Матусяку С.В.

  мешканців будинку м.Вінниця,вул. Гоголя, б.5.,Гоголя 1, Пирогова 3-а, та прилеглих будинків

  Контактна особа:

                                                            Язовицький Е.Г., Гоголя,5 кв. 13.,                                   к.т.0688610535

   

  Колективна скарга жителів будинків                                                                        щодо будівництва торгово-офісного центру по вул.Гоголя,3 м.Вінниця.

  10.05.2019. на сайті Вінницької міської ради з'явились  матеріали щодо обговорення проекту торгово-офісного центру з паркінгом (додається фото). Будівництво планується на ділянці, де ростуть дерева і кущі. На сьогодні на ділянці за адресою вул.Гоголя №3 стоїть двоповерховий житловий будинок з прилеглою до нього територією.

   Наш 9 поверховий 36-квартирний будинок висотою 27 метрів, розташований поруч  з запланованим проектом торгово-офісного центру. Відстань між вікнами нашого  9 поверхового будинку та плануємою будівлею не відповідає вимогам та нормам. Перед нашим будинком  ділянка, яка відведена нам, як прилегла територія нашого будинку. Крім того ліворуч та праворуч будинків є прохідна та проїздна дорога, де ходять мешканці наших та прилеглих будинків та проїзд машин (швидка допомога, пожежні машини,аварійні, а таке вже було і не раз).  Отже, і ця ділянка і ділянка будинку №3 відведені під будівництво торгово-офісного центру та паркінгу.

   Рішенням Вінницької міської ради за №510 від 28.09.92р. затверджено акт державної комісії про прийом до експуатації 36-квартирного житлового будинку №5 по вул.Гоголя з відповідною схемою ділянки під будівництво та прилеглу територію.

    На цій ділянці площею біля 400 м² були насаджені дерева, а також був розташований дитячий майданчик, яким мешканці нашого будинку користувались 11 років.

    У 2003 році двоповерховий будинок №3 по вул. Гоголя  було продано і нові власники - гр.Павловський Б.І. та гр.Нискоклон І.В. через декілька місяців захопили нашу ділянку без будь-яких документів..

    Ми звертались письмово і в міськраду, і в "ВООБТІ" і в Державний комітет України по земельних ресурсах. В письмових відповідях з цих установ було вказано, що ділянка самовільно захоплена власниками будинку №3.

    Їх викликали повістками на розгляд справи про порушення земельного законодавства.

   Для того, щоб наш будинок не втратив остаточно прилеглу територію, ми звернулись до суду. Після двох судових засідань суд постановив, що ділянка була захоплена і ми, мешканці будинку №5, маємо право нею користуватись.

   На сьогодні  ми бачимо, що будинок №3 має нового власника, і ділянка, прилегла до нашого будинку, вже відводиться під будівництво торгово-офісного центру з паркінгом і стоянкою.

   На фото проекту ми бачимо 4-х поверхову споруду з паркінгом в цокольному поверху і з горищем з розташованими на ньому витяжними та очисними спорудами, фасад якої виходить на вул.Гоголя. На сайті написано, що в цокольному поверсі запланована парковка на 27 авто, а перед центром невелика парковка. Але перед центром вже тротуар, тобто парковка буде за центром, тобто перед нашим будинком. Замість зеленої зони і дитячого майданчику ми матимемо перед вікнами парковку авто. Чи дотримуються тут пожежнонебезпечні та санітарні норми?! Адже чотириповерхова споруда (а в дійсності 6 поверхів) закриє для нас сонячне світло, не кажучи про шум і викиди!!!

  Архітектура, містобудування і забудовник має думати не тільки про свої інтереси, а й про наше здоров'я. У нас більше 100 мешканців в будинку, не враховуючи мешканців прилеглих будинків, а вийти з дітьми нема куди через відсутність дитячої ділянки, проходи та проїзд будуть для нас закриті.

   Замість парковки під вікнами ми хочемо бачити дитячий майданчик з зеленою зоною.

  Також, коли йдуть дощі, а вони зараз мають зливний характер, наші прилеглі подвір'я та підвали заливає, а дерева і грунт стримують ці явища.

     Також,  у зв'язку з запланованим будівництвом торгово-офісного центру з паркінгом є серйозні зауваження. Ми просимо провести результативну  експертизу і проектні дослідження з приводу можливої забудови.

    Якщо будувати масивну будівлю на вершині схилу зовсім поруч з нашим    будинком, грунтові води можуть змінити напрямок  і  заливати підвали і навіть нижні поверхи будинку. Це вже сталося зовсім поруч при будівництві Універмагу, коли  знадобилися серйозні дренажні роботи, щоб відвести воду. Вимагаємо серйозної експертизи, яка би перевірила стан грунтових вод на предмет небезпеки реальної загрози буд. по вул. Гоголя №5.

   

    Ми заперечуємо проти такого будівництва торгово-офісного центру по вул.Гоголя.№3, оскільки це суттєво порушує наші законні права та інтереси жителів будинків і наших дітей, протирічить нормальним умовам життя, грубо порушує людські умови існування.

  Ми вимагаємо:

  1. Залишити без змін проходи і проїзди, які ведуть від будинків №3-А по вул. Пирогова до вулиці Гоголя між будинками №1 та будинками №5 по вул. Гоголя
  2. Заборонити будівництво торгово-офісного центру, висота якого заважатиме нормальному існуванню жителям 9 - ти поверхового будинку Гоголя№5.
  3. Привести у відповідність безпідставно зайняту територію, яка була відведена для дитячого майданчика між будинками №5 та №3 по вулиці Гоголя.
  4. Всі спірні питання вирішувати у відповідності з діючими нормами житлового законодавства з безпосередньою участю управляючою будинку Пирогова №3А Кравченко Ларисою Володимирівною, яка в свою чергу буде інформувати жителів будинків.

  Після спроби проведення громадських слухань щодо будівництва торгово-офісного центру з паркінгом по вул. Гоголя №3, ми, мешканці будинків по вул. Гоголя №5, Пирогова №3А, Гоголя№1 та прилеглих будинків повідомляємо, що ми категорично заперечуємо будівництво торгово-офісного центру в в зв'язку з порушенням земельного законодавства,  будівельних  та санітарних норм.

  Вимагаємо детальних відповідей на наші запитання, де наша прибудинкова територія. Поки не буде письмоих роз'яснень, громадських слухань не проводити.

  Просимо врахувати наші зауваження.

   


 • 02 серпня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Вже майже місяць як аварійною службою перед будинком вирили яму, знявши та перемістивши під підїзд бетону плиту. Прорив виявився в другому місці. Влаштувати прибудинкову територію ніхто не бажає. Чому так?

 • 31 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​      Шановний Сергію Володимировичу! Ви швидше інших заступників надаєте відповіді на звернення. Фурманюку пиши, не пиши - місяць не дивиться. Дякуємо за реакцію.

  Ви контролюєте питання містобудування та архітектури. Згідно гео-плана Вінниці на східній ділянці міста вздовж Немирівського шосе відсутні бдь-які застройки. Ми намагаємость від міськради добитися додаткових маршрутів до зупинок "Грош", Хуторянка, Барлінек, Старий порт, Міцубісі і т. д. до Вінницьких Хуторів. Там зараз живе багато мешканців, а транспорту немає, тому що на плані гола земля. Просимо Вашого сприяння в оновленні плана на сході Вінниці і внесення сучасної застройки (включно з новобудовами 24 односекційних десятиповерхівок) вздовж Немирівського шосе на всі карти. 

  З повагою, мешканці мікрорайону по Немирівському шосе.

 • 29 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​здравствуйте! я хочу обратить ваше внимание на вход в 1-й подъезд по ул. Репина. там ступенек уже не осталось, ноги подворачиваем через день... в этом подъезде живет моя мама, ей 81 год, если она подвернет ногу и упадет, то больше не встанет. Вопрос- куда ЖЭК смотрит? лето кончится, начнется гололед, там вообще будет не зайти, не выйти...

 • 22 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий ранок! Хочу прицти на особистий прийом  там черга згідно талонів чи потрібно записуватись?

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Цікавить інформація, що до розміщення пересувних тимчасових споруд на території м. Вінниця, а саме: Порядок і механізм отримання дозволу на право розміщення ПТС та на яких засадах відбувається відбір кандидатів?


 • 12 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ось менi цікаво, хтось ці звернення читає? Може мені вам допомогди, ви звертайтесь, а то людей шкода, все чекають відповіді, а марно

 • 12 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергій Володимирович!

  Прошу Вас, звернути увагу на нежитлове приміщення за адресою вулиця  Батозька/проспект Коцюбинського, 25/2.  Дане приміщення знаходиться в аварійному стані  та несе загрозу для вінничан та гостей нашого міста так як розташоване в місті скупчення людей. В приміщенні є деформації в несучих стінах які видно неозброєним оком, також відсутні відводи дощової води, що в свою чергу  несе загрозу підмивання стін дощовою водою. Хочу звернути Вашу увагу що будівля  збудована ще в  сімдесятих роках  просто на землі без фундаменту. Власники приміщення не роблять жодних дій щоб поліпшити стан даного приміщення. Додаю фото 

   


 • 11 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Зам голови МАТУСЯК С В.!

  Хто вкрав землю у чорнобильців міста від органвзації" Асоціація жертв Чорнобиля"в Агрономічному в 2019 році?????

  Хто ХАБАРНИКА за отриманий хабар  ОСАДЧУКА ПЕТРА ПИЛИПОВИЧА УПОВНОВАЖУВАВ БУТИ ПРЕДСТАВНИКОМ ЧОРНОБИЛЬЦІВ МІСТА У КОМІСІЇ?Документи на стіл!!!!!!!

  Скільки  посадовці взяли на карман, щоб хабарнику  та керівнику організаці,ї що його подав БІЦ ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ  ГО " "Чорнобиль-86" отримати земельні ділянки в Агрономічному

  Хабарників до СУДУ, а не до ВМР за документами!

 • 11 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня ,мій свекр Павловський Микола Степанович мав получити ділянку на Агрономічних землях, вже була сесія і він був у списках нам дали проєкт на розробку документації після чого прийшов лист з відмовою, вони кажуть що горисполком взагалі не має право виділяти земельні ділянки під садівництво , у свекра (інвалід 2групи, піднявся тиск, лежить другий день)розберіться з цим питанням, я записалась на декілька особистих прийомів, якщо вони мені надалі лобуду будуть вішати піду до суду, і викладу все в інтернет нехай всі знають що у вас тут коєтьсядякую

 • 11 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Прошу особистого прийому з питання реконструкції будівлі по вул.Київській на 7-ме або 8-ме

  серпня 2019 р. Можливо на інші зручні для Вас дати.

 • 05 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Намагаючись створити петицію юридичне врегулювання проблем мешканців "Академічне" з гаражним кооперативом я отримав відмову з наступних причин: Питання, зазначені у петиції стосовно діяльності гаражного кооперативу, діяльності його членів та відсутності керівних органів знаходяться поза межами компетенції Вінницької міської ради, оскільки вказаний у петиції господарюючий суб’єкт – гаражний кооператив, не відносяться до комунального сектору економіки. Відтак, на жаль, Ваша петиція не може бути оприлюднена.

  Разом з тим до статті 30 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать власні (самоврядні) повноваження щодо реєстрації житлово-будівельних і гаражних кооперативів та здійснення контролю за їх діяльністю відповідно до закону, а також делеговані повноваження щодо здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів, право втручання у діяльність кооперативу мають органи місцевого самоврядування.  (Лист заступника міністра ЖКХ https://ukurier.gov.ua/uk/articles/kudi-poskarzhitis-na-golovu-pravlinnya-zhbk/ Сергія Ласкова).

  Таким чином, мешканці мікрорайону "Академічне" в ЧЕРГОВИЙ раз звернути увагу на проблемне питання та повернути його в юридичну площину. Просимо організувати виїзну наразу з головами ОСББ мікрорайону для успішного вирішення вказаного питання.


 • 02 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Вінницька міська рада

  Матусяку С.В.

   Ліквідаційної комісії

   ГО «Садове товариство «Підлісне»

  Представник Шереметова Наталя   (096) 426-12-55

   

  ЛИСТ - ЗВЕРНЕННЯ

           Повідомляємо, що з травня 2018 року ГО «Садове товариство «Підлісне» розпочало процедуру ліквідації громадської організації. За процедурою ліквідації станом на 01.07.2019 йде процедура перевірки бухгалтерської звітності ГО державною фіскальною службою у Вінницькій області.

  В результаті даної перевірки ГО не має можливості сплачувати за спожиту електроенергію з травня 2019 року. На даний час постачальник електроенергії «Енера Вінниця» відмовляється іти на переговори з ліквідаційною комісією щодо вирішення питання проплати від населення ГО та попереджає про відключення електропостачання.

  Таким чином, мешканці масиву стали заручниками ситуації, коли законні шляхи ліквідації ГО призводять до вимкнення електропостачання постачальником через відсутність прямих договорів з населенням та можливості прямих розрахунків з  «Енера Вінниця».

  Просимо терміново вплинути на ситуацію з метою запобігання відключення електропостачання мешканцям масиву ГО СТ «Підлісне».

  Про початок процедури ліквідації було повідомлено міські та обласні органи влади, а також АТ «Вінницяобленерго».

   

                                                                                                  

                                                                                                 Ліквідаційна комісія


 • 25 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​                                            Шановний Сергію Володимировичу!

         Будинок №24 по вул. Миколаївській розташований поряд з лісосмугою, межа між нею прибудинковою територією відділена парканом з сітки.  Напроти будинку №24 у вказаній лісосмузі деякі мешканці будинку самостійно розрізали сітку, огородили певну територію лісосмуги та влаштували дитячий майданчик, який розташували на відстані 8 м від зовнішньої стіни та вікон будинка (вже влаштована лавка та пісочниця, а за словами деяких мешканців планується встановити гойдалки). В звязку з вказаним, прошу надати відповідь щодо законності цих дій по влаштуванню дитячого майданчика на території лісосмуги:

          - чи правомірно пошкоджено сітку та встановлено інші межі, 

          - чи призначена територія лісосмуги для цих цілей, 

          - в чиїй власності перебуває лісосмуга,  

          - чи дотримано норми щодо віддаленості розташування дитмайданчика від стіни житлового будинку, 

          - чи видавались будь-які дозвільні документи для влаштування дитячого майданчика, 

          - чи дотримано вимоги чинного законодавста при влаштуванні даного дитячого майданчика?

 • 17 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня. Прошу згадайте відповідь напротязі якого часу мені буде виділено земельну ділянку під будівництво і за яким номером зараз перебуває в черзі???

 • 14 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Просимо звернення від 24 .05.2019 року залишити без розгляду ,в зв'зку з порозумінням з забудовниками. Щиро вдячні за меттєву реакцію..З повагою Горобчишина.Н.П

 • 13 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Во дворе нашего дома построена выгребная яма, вопреки протестам и обращениям жителей нашего дома. Принадлежит это сооружение "Картопляній хаті".  Сейчас , они, решили ремонтировать эту яму и, с сегодняшнего дня, начали вскрывать бетонную крышу, разбивая ее вручную... Ремонт, по их словам, будет продолжаться неделю. Даже, когда она выгребается, вонь во дворе стоит невозможная - окна открыть нельзя. Чем мы будем дышать неделю? 

  И, кто мог дать разрешение на такие работы - в центре двора и в центре города? Кто мог дать разрешение на ее сооружение?

  Прошу, от имени жильцов дома, вмешаться и разрешить сложившуюся ситуацию в пользу жителей этого дома.

  Оставляем за собой право обращаться за поддержкой и помощью в другие инстанции.

 • 10 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрий день. В автомайстерні, за адресою вул. Князів Коріатовичів 21А в м. Вінниця, яка знаходиться в безпосередній близькості до житлових будинків  № 19 та 23  проводиться реконструкція з добудовою 2-го поверху.

  Автомайстерня знаходиться на відстані 6 ( шість) метрів при нормі ДБН – 15 (п'ятнадцять метрів) від житлових будинків.

  На прохання показати проект реконструкції та дозвіл на реконструкцію власник відмовив.

  Активні будівельні роботи ведуться  постійно, не звертаючи уваги на прохання припинити та показати відповідні документи.

  Прошу вияснити чи порушені допустимі норми ДБН та згідно Наказу Мінрегіону № 48 від 01.03.19. та прийняти відповідні міри згідно Законів України.

  Дякую. Бажаю Успіхів

  Вірю, що Ви також хочете щоб Вінниця була європейським, комфортним та зразковим містом.

  Сподіваємося на позитивну та своєчасну Вашу допомогу і вирішення наших питань.


 • 09 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  СКАРГА 
           Я, Головіна В.І. являюсь власником кв.2 по вул. С.Наливайка, 2 неодноразово зверталась до ВМР і інспекції ДАБК, що до незаконного будівництва моїми сусідами, а саме:
  1. У 2011р. Шагієвим Д. і Шагієвою В. (власник кв.1) було виконане самочинно будівництво з добудовою і надбудрвою, де судова тяганина тривала 3 роки. В моїй частині позову, а саме що стосується надбудови над моєю квартирою, відповідач виконав рішення Верховного суду ( демонтував надбудову).  В частині позову  ВМР про знесення самочинного будівництва з добудовою і надбудовами залишилось без виконання! (Рішення Вищого Спеціалізованого суду  України від 03.09.15 р.)
  2. У 2017р. Поліщук О. ( власник кв.3, Ветеринарна лікарня) самочинно виконала будівельні роботи з реконструкції приміщення, а саме збільшила гнометричні розміри належної їй частини будівлі. Поліщук О.В. було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу (постанова |/9 від 24.02.17). У лютому 2017  Поліщук О. звернулась до Вінницького міського суду з позовом до департаменту ІДБК про визнання незаконною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності. Постановою вінницького міського суду постанова /9 від 24.02.17 про адміністративне порушення була скасована.  Після чого Полішук О. і надалі продовжувала будівництво!!! 
         27.04.19р. я написала ел.звернення до Директора ДАБК Чернеги О.М. на що отримала відповідь, про те що департамент АБК звернувся до Вінницького апеляційного адміністративного суду про відкриття апеляційного провадження на постанову Вінницького міського суду, який своїм рішенням скасував постанову /9 від 24.02.17р.. Отже, справа в суді більше 2х років….???.за цей час Поліщук О. навіть у поточному році продовжує будувати!!!!   (прошу мені, як третій стороні яка не заявляла самостійних вимог, надати номер справи і хто є виконавцем в ІДБК!).
           Дивлячись на ситуацію 1,2 то випливає наступне: Влада і закон бездієві! Що зробив сусід, те зроблю і Я! Ажде все безнаказанно!
  Продовжую далі…
  3. На сьогоднішній день на існуючій самочинній добудові Поліщук О. розмістила банер рекламного характеру за 1метер від мого вікна без мого погодження!!!. Згідно рішення виконкому ВМР від 01.12.11. / 2904 «Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Вінниця", керуючись законом України « Про рекламну діяльність" прошу невідкладно вжити заходів!

                 Отже, враховуючи вище викладене прошу :
  Виконати рішення Вищого спеціалізованого суду України від 03.09.15р.
  Припинити продовження будівництва Поліщук О. (при повній відсутності контролю зі сторони ДАБІ).
  Знести самовільно збудовані в добудовані приміщення разом із розміщеними на них рекламами.
  Виконком МР прошу вжити всіх юридичних заходів по всіх пунктах, а також вплинути на структури які не виконують свої повноваження.
  Прошу забезпечити виконання моїх законних вимог з повідомленням мене як співвласника будинку по всіх пунктах. 

        Надалі, системне ігнорування існуючого законодавства поставить переді мною питання необхідності звертатись до громадськості, ЗМІ і органів вищої влади.
    • 08 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​СПАСИБО ЗА РЕМОНТ ШЕВЧЕНКО ..ЗАБОЛОТНОГО ..    БОЛЬШАЯ ПРОСЬБА--- БОЛЬШАЯ ПРОБЛЕМА ГОРОДА- ЭТО  СЛАБЫЕ ЛАМПЫ ОСВЕЩЕНИЯ НА ДОРОГАХ-- НИЧЕГО НЕ ВИДНО ЗА РУЛЕМ - АБСОЛЮТНО..   ПОНИМАЮ ЧТО ДОРОГО ЗАМЕНИТЬ ВСЕ ЛАМПЫ НА ДОРОГАХ , НА  ЛЮМИНЕСЦЕНТНЫЕ , НО МОЖНО ЗАМЕНИТЬ КАЖДЫЙ ТРЕТИЙ СТОЛБ  ЛАМПЫ И УЖЕ  УЛУЧШИТЬСЯ ОСВЕЩЕНИЕ ДОРОГ  .. . КАК И  СДЕЛАНО НА ПЕРЕКРЕСТКАХ .... ВТОРОЙ  ОЧЕНЬ ВАЖНЫЙ ВОПРОС--  СМЕНИТЬ ВСЕ КРЫШКИ ЛЮКОВ НА ТВЕРДО-РЕЗИНОВЫЕ,  НА ПРОЕЗЖИХ ЧАСТЯХ.... НЕВОЗМОЖНО Ж ЕЗДИТЬ -МАЛО ЧТО  ВЛЕТАЕШЬ В ЭТИ ЯМЫ  НО И  ПОЛУЧАЯ СУМАШЕЖШИЙ УДАР... .ТАК И ЕЩЕ ВЫСОКАЯ АВАРИЙНОСТЬ СОЗДАЕТЬСЯ.---..ЭТО БЕЗУМНАЯ ПРОБЮЛЕМА В ГОРОДЕ ГОДАМИ...    РЕШИТЕ ЕЕ   И ЭТО БЕЗУМНО ПОДЫМЕТ  УВАЖЕНИЕ И РЕЙТИНГ  ГОРВЛАСТИ ПЕРЕД ГРАЖДАНАМИ  ..  ПРОСЯТ ТЫСЯЧИ ВИННИЧАН ОТ МОЕГО ИМЕНИ АКТИВИСТА.. СПАСИБО


 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний, Сергій Володимирович, я голова громадської організації футбольний клуб "Темп-Вінниця". Прошу Вашої підтримки і допомоги у створенні спортивної бази у мікрорайоні ДПЗ. Ми молода футбольна команда, в наших планах є створення футбольної школи на базі бувшого стадіону ДЮСШ ТЕМП, на сьогодні перебуваючого на балансі комунального підприємства центральний міський стадіон. Крім того ми б хотіли його використовувати як домашне поле для нашого клубу, але на превеликий жаль футбольне поле знаходится в непридатному для гри стані. Тренуватись команді а тим більше тренувати дітей на ньому є травмо небезпечною справою. Ми неодноразово звертались до голови комунального підприємства центральний міський стадіон, але з обіцянок привести стадіон до ладу, виконано аж нічого. На сьогодні вже рік як нам замість щоб грати поряд з нашими вболівальниками на мікрорайоні ГПЗ, доводится орендувати поле на 35 школі та використовувати його як домашню арену. Кількість дітей що готові записатись до школи та тренуватись у футбольній школі у рідних стінах перевищує 100 чоловік. Ми готові регулярно зайняти поле іграми щоб його функціональність була максимальною. Фактично якщо поле буде приведене впорядок, воно зможе приносити прибуток до міського бюджету, ми готові прийняти в цьому не останню участь. В підтвердження моїх слів, ми поступово намагаємось щось вдіяти із территорією. Ремонтуємо лавки, прибираємо околиці стадіону, розмістили сміттєві баки, і продовжимо це робити. Прошу Вас долучитись до наших ініціатив зробити наше місто кращим, сподіваюсь Ви нас почуєте.

 • 29 травня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Цікавить питання законності прибудови розташованої у дворі по вулиці Чорновола 29. У проектних документах наданих для ознайомлення плану будування за вказаною адресою у 2015р,  даного двоповерхового комерційного приміщення ( яке розташоване у жилому дворі) не було , будинок заселений вже більш ніж два роки, прибудинкова територія не передана на баланс ОСББ, та ніде не визначено її масштаби, а на томість у дворі будується комерція і зводяться платні паркомісця для машин, чому не визначено прибудинкову територію, ( чому побудовано такий великий мікрорайон в якому не має дитячого садочка ??? Хто давав дозвіл на побудову двоповерхового комерційного приміщення у жилому дворі ???? Тільки за адресою Чорновола 29 побудовано близько 800 квартир ( в яких проживають в основному молоді сім'ї з дітьми ), а ні дитячого садочка, ні визначеної прибудинкової території не має,  у вечері, коли всі виходять у двір на прогулянку ні де сім'ям дітись... 

 • 26 травня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день.Вас знову турбує Ватутіна 8,я отримала  обидві відповіді на своє звернення і прошу Вас все ж таки розглянути можливість будівництва дороги з урахуванням знесення будинку та розселення наших родин(11 квартир для нашого міста це як піщинка в купі піску), тому що при навантаженні на дорогу та при її будівництві постраждає сам будинок!!!!!і життя буде не можливим в таких умовах.дуже дякую за увагу та розуміння нашої ситуації!!!!!життя тут і так не солодке-постійно дихаємо цементом з 2 організацій то випарами солярки якою за 15 м заправляють тепловози.Дякую.

 • 24 травня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Жителі будинку №46 по вул. Литвиненко  просять Вас  втрутитися та допомогти вирішити  питання дороги під балконами будинку, яку відкрили  в зв'язку з будівництвом житлового будинку поряд, та самозахватом землі . Важкий грузовий автотранспорт під'їзжає вплотну до будинку.  Під час прокладання каналізаційних труб та водовідведення була порушена цілісність труби ,яка йшла до нашого  будинку і тепер вся вода з вулиці попадає в підвал 3 під'їзду. Просимо зателефонувати  Томенко Т. А. 098837768 при виїзді комісії на місце будівництва.