Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:3b40919f-7a6a-b0db-f06f-9fbb01dbac58
 • 09 листопада 2020
  Звернення до:
  Мартьянов Максим Петрович
  Директор департаменту , Департамент економіки і інвестицій

  ​Добрий день. Звертаюся до Вас, як фізична особа-підприємець. 22 травня міська рада прийняла РІШЕННЯ №2214 Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2015 року № 1984 «Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження Порядків їх справляння» (зі змінами) в частині зменшення ставок єдиного податку на період дії карантину. Було вирішено для ФОПів на квітень-травень 2020 р. зробити ставку єдиного податку 0%. До цих пір податкова служба вимагає погасити борг за ці місяці по єдиному податку. Фахівці податкової мотивують це тим, що такого розпорядження міської ради не існує. Дуже хочу почути вашу відповідь, а також якось вирішити це питання. Листи від податкової отримало по електронній пошті багато підприємців м.Вінниці. Дякую.

 • 18 жовтня 2020
  Звернення до:
  Мартьянов Максим Петрович
  Директор департаменту , Департамент економіки і інвестицій

  ​​​​​​​​​​Здравствуйте, уважаемый Максим Петрович! У меня, к вам, вопрос: когда, наконеч-то, будут срезаны 2 сухих каштана, во дворе дома , по Келецкой 60? Сколько можно раз обращаться письменно, звонить и т.д. ? И , почему это, мне советуют это сделать за свой счет??? Я юридически, не имею права этого делать! Тем более, платяться деньги каждый месяц за "Утримання будинку та прибудинкової териториї". Пусть та сотрудница, которая, в весьма не дружелюбной форме, мягко говоря, мне это посоветовала, почитает это обращение!!! Деревья примерно, 15-и метровой высоты, и, при падении, могут повредить стоящие внизу, автомобили и провода. Я уже молчу, что могут кого-то покалечить! "Промедление смерти подобно" - это выражение очень подходит, в данном случае. Деревья обещали срезать еще летом, но, увы, "воз и ныне, там..." Заранее благодарю за срезку деревьев.

 • 21 серпня 2020
  Звернення до:
  Мартьянов Максим Петрович
  Директора департаменту , Департамент економіки і інвестицій

  Пропозиція по облаштування соціальної інфраструктури міста.
  Пропоную побудувати сучасний Спортивний комплекс з басейном в районі Поділля нашого міста в місці між Фінансово-економічним університетом та житловими будинками району Поділля, на місці Стадіону, яким ніхто не користується​ і який заріс бур'яном.
  Під Спортивним комплексом можливо організувати підземний паркінг на декілька рівнів. 
  Вирішується одразу два питання:
  - покращення здоров'я громадян міста
  - проблема паркування автомобілів